7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2019

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans FAN Kategoria OPEN D

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyLegionowo
2019-03-31
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2019-04-14
punkty
czas
Serock
2019-04-28
punkty
czas
Radzymin
2019-05-05
punkty
czas
Nadarzyn
2019-05-12
punkty
czas
Góra Kalwaria
2019-05-26
punkty
czas
Wąchock
2019-06-02
punkty
czas
Urszulin koło Włodawy
2019-06-08
punkty
czas
Sitkówka-Nowiny
2019-06-30
punkty
czas
Perlejewo (PODLASKIE)
2019-07-14
punkty
czas
Ossów
2019-08-25
punkty
czas
Marki
2019-09-01
punkty
czas
Otwock
2019-09-08
punkty
czas
Ząbki
2019-09-15
punkty
czas
Konstancin-Jeziorna
2019-09-21
punkty
czas
Warszawa Wawer Finał
2019-10-12
punkty
czas
11420Miąskiewicz Gabriela
D3
V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI1451.35 151.77
00:26:41
167.72
00:30:39
139.33
00:28:03
160.78
00:23:34
147.72
00:29:47
141.72
00:38:54
190.65
00:24:44
198.00
00:17:13
153.66
00:33:20
      
2906Dorsz Aleksandra
D2
KAMYK Radzymin MTB TEAM1308.72152.16
00:21:44
162.74
00:24:53
190.94
00:26:55
146.68
00:26:38
 172.82
00:25:27
150.19
00:36:42
180.77
00:26:05
 152.42
00:33:36
      
3911Surdyk Alicja
D3
KAMYK Radzymin MTB TEAM1207.69161.35
00:20:29
173.36
00:23:21
197.08
00:26:05
163.92
00:23:50
163.02
00:23:14
 156.22
00:35:17
192.74
00:24:28
        
41104Wydziałkiewicz Lena
D4
Zerwani z łańcucha1144.47130.00
00:25:26
142.82
00:28:21
150.92
00:34:03
127.82
00:30:34
146.79
00:25:49
152.65
00:28:49
 163.56
00:28:50
 129.91
00:39:26
      
5259Krzemińska Aleksandra
D4
UKK HURAGAN WOŁOMIN1091.55181.00
00:18:16
181.87
00:22:16
 170.89
00:22:52
178.39
00:21:14
200.00
00:22:00
179.40
00:30:44
         
698Klaus Kamila
D4
KAMYK Radzymin MTB TEAM1000.00200.00
00:16:32
200.00
00:20:15
 200.00
00:19:32
200.00
00:18:56
    200.00
00:25:37
      
71306Kuflikowska Ada
D1
Bike Fun Legionowo992.11 106.98
00:37:51
118.57
00:43:21
84.29
00:46:22
123.81
00:30:36
147.15
00:29:54
112.80
00:48:52
159.14
00:29:38
 139.37
00:36:45
      
8903Kramska Julianna
D1
KAMYK Radzymin MTB TEAM974.37139.67
00:23:40
135.21
00:29:57
156.47
00:32:51
125.14
00:31:14
 142.53
00:30:52
112.18
00:49:09
163.17
00:28:54
        
9171Rękawek Matylda
D2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI950.04140.43
00:23:33
 168.45
00:30:31
141.20
00:27:41
151.22
00:25:03
170.96
00:25:44
 177.78
00:26:32
        
1010Przybylska Zofia
D2
BIKE SALON TEAM937.98146.11
00:22:38
156.09
00:25:57
174.36
00:29:29
138.72
00:28:10
  145.04
00:38:00
 177.66
00:19:11
       
111145Tabor Patrycja
D2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI842.33 164.72
00:24:35
 149.05
00:26:13
169.05
00:22:25
 159.51
00:34:34
 200.00
00:17:03
       
122702Woźniak Maja
D1
Warszawa816.55105.14
00:31:27
122.15
00:33:09
 103.57
00:37:44
121.31
00:31:14
 91.01
01:00:34
134.98
00:34:57
138.39
00:24:38
       
132057Kaszewska Wiktoria
D4
Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin802.47     142.66
00:30:50
109.31
00:50:26
188.28
00:25:03
197.71
00:17:14
164.51
00:31:08
      
141303Wysocka Amelia
D2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI763.16 143.59
00:28:12
 149.44
00:26:09
154.12
00:24:35
 137.54
00:40:05
 178.47
00:19:06
       
15494Jedynak Katarzyna
D4
LKK LUKS SŁAWNO753.41164.54
00:20:06
 200.00
00:25:42
  188.87
00:23:17
 200.00
00:23:35
        
16398Rogalska Wiktoria
D2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI750.56145.21
00:22:46
158.76
00:25:30
 145.71
00:26:49
157.64
00:24:02
 143.24
00:38:29
         
17331Bader-Strzała Adrianna
D2
Pro Family Sport Team729.62137.05
00:24:08
 158.26
00:32:29
130.40
00:29:58
147.51
00:25:41
156.40
00:28:08
          
18431Gruszewska Zuzanna
D3
Mława722.76162.48
00:20:21
 198.12
00:25:56
 176.29
00:21:29
185.87
00:23:40
          
191377Dobrzyńska Natalia
D3
KAMYK Radzymin MTB TEAM717.54 179.22
00:22:36
 174.29
00:22:25
181.65
00:20:51
 182.38
00:30:13
         
20263Fortuna Weronika
D3
UKK HURAGAN WOŁOMIN636.88107.56
00:30:45
135.52
00:29:53
 108.70
00:35:57
 158.71
00:27:43
126.39
00:43:37
         
21249Jakubiak-Heslouis Mathilde
D1
Warszawa636.08104.03
00:31:47
114.94
00:35:14
129.17
00:39:48
85.07
00:45:56
99.35
00:38:08
103.52
00:42:30
          
22907Gancarz Zuzanna
D3
KAMYK Radzymin MTB TEAM593.88147.00
00:22:30
  133.57
00:29:15
   164.24
00:28:43
 149.07
00:34:22
      
23936Wysocka Emila
D1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI580.52   129.64
00:30:09
143.89
00:26:20
 130.29
00:42:19
 176.70
00:19:17
       
24882Kępa Maja
D2
Patnet Team573.81104.89
00:31:31
  99.65
00:39:13
 127.30
00:34:33
89.31
01:01:44
152.66
00:30:54
        
25360Panufnik Kalina
D1
Warszawa570.16 111.58
00:36:18
118.81
00:43:16
93.17
00:41:57
 117.97
00:37:17
 128.63
00:36:40
        
26818Gajewska Aleksandra
D2
Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin510.88  192.33
00:26:43
151.21
00:25:51
167.34
00:22:38
           
27483Siwińska Patrycja
D1
Polski Klub MTB507.08114.44
00:28:54
132.18
00:30:38
  127.98
00:29:36
132.48
00:33:12
          
28885Konca Julia
D3
KOLARZ KLUB OŻARÓW476.84  170.12
00:30:13
 153.00
00:24:46
153.72
00:28:37
          
292011Rudzińska Maja
D1
Piaseczno447.5391.77
00:36:02
93.80
00:43:11
92.41
00:55:37
73.71
00:53:01
95.84
00:39:32
           
30958Busza Pola
D3
Warszawa435.13   128.47
00:30:25
152.76
00:24:48
153.90
00:28:35
          
311551Nilsson Natalia
D3
Warszawa409.75131.94
00:25:04
 147.72
00:34:48
 130.09
00:29:07
           
321395Majkowska Zuzanna
D1
Warszawa405.84 127.31
00:31:49
137.30
00:37:26
  141.23
00:31:09
          
331244Jakubowska Zofia
D4
UKS KOLARZ NADARZYN361.32    162.11
00:23:22
  199.21
00:23:40
        
34435Walenciak Hania
D1
Warszawa361.0591.98
00:35:57
107.47
00:37:41
 67.96
00:57:30
93.64
00:40:28
           
352110Rudzińska Lena
D1
Piaseczno359.43 93.42
00:43:21
92.77
00:55:25
74.21
00:52:40
99.03
00:38:16
           
361058Nowicka Aleksandra
D1
HOT WHEELS335.30 79.93
00:50:40
 66.78
00:58:31
89.07
00:42:32
99.52
00:44:12
          
371349Ptak Wiktoria
D2
Warszawa334.47 101.60
00:39:52
124.45
00:41:18
 108.42
00:34:57
           
38469Kędzierska Marika
D1
TEAM PKO BANK POLSKI333.6767.65
00:48:53
  53.69
01:12:48
50.31
01:15:20
91.75
00:47:57
   70.27
01:12:54
      
391151Madajczak Aleksandra
D4
BKS WATAHA WARSZAWA328.18  171.20
00:30:01
156.98
00:24:53
            
401391Świderska Lena
D3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI324.21 162.54
00:24:55
   161.67
00:27:13
          
41352Żylik Antonina
D2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI319.32164.76
00:20:04
     154.56
00:35:40
         
42276Grudna Zuzanna
D3
Alltop Stag Team313.95155.26
00:21:18
   158.69
00:23:52
           
43102Kuflewska Kalina
D3
Warszawa312.05    148.05
00:25:35
  164.00
00:28:45
        
44497Szczepaniak Julia
D3
LeSz Go ! Rogów290.33135.21
00:24:27
 155.12
00:33:08
             
45904Gruca Ewa
D1
KAMYK Radzymin MTB TEAM260.4988.37
00:37:25
  74.84
00:52:13
   97.28
00:48:29
        
46878Goralewska Hanna
D2
Zaborów258.14  128.92
00:39:52
 129.22
00:29:19
           
471493Żurawska Alicja
D2
HOT WHEELS237.53    118.00
00:32:07
119.53
00:36:48
          
482183Łukasik Karolina
D1
Międzyrzec Podlaski234.74       128.10
00:36:49
 106.64
00:48:02
      
49131Olesiejuk Aniela
D1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI209.9692.10
00:35:54
   117.86
00:32:09
           
50866Żylik Marianna
D4
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI200.00      200.00
00:27:34
         
511590Posadzy Zuzanna
D4
UKS KOLARZ NADARZYN170.32    170.32
00:22:15
           
521586Błońska Pola
D4
UKS KOLARZ NADARZYN170.02    170.02
00:22:17
           
531152Błazucka Zuzanna
D1
CNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY165.69  98.50
00:52:11
67.19
00:58:10
            
54805Bachniak Zuzanna
D2
Nice Jura Bike Częstochowa161.91  161.91
00:31:45
             
55125Kowalik Natalia
D3
Alltop Stag Team157.72157.72
00:20:58
               
561126Siuda Alicja
D3
Warszawa151.10  151.10
00:34:01
             
572158Kulczycka Zuzanna
D2
Urszulin141.26       141.26
00:33:23
        
581156Berkan Olga
D1
Bike Concept139.32  139.32
00:36:54
             
59390Nowakowska Maja
D2
Pro Family Sport Team135.15135.15
00:24:28
               
601347Baranowska Zuzanna
D3
Ramę na Ramię119.95 119.95
00:33:46
              
61482Siwińska Maja
D3
Polski Klub MTB116.35116.35
00:28:25
               
62960Góralewska Julia
D3
KK Catena Wyszków114.79   114.79
00:34:03
            
63752Góralewska Zuzia
D3
KK Catena Wyszków111.55   111.55
00:35:02
            
64480Kosior Angelika
D3
Legionowo110.85110.85
00:29:50
               
651567Zmysłowska Maja
D2
Warszawa110.48    110.48
00:34:18
           
66869Socha Zuzanna
D4
Warszawa110.23  110.23
00:46:38
             
671564Turek Maja
D2
Młochów109.98    109.98
00:34:27
           
682008Zakrzewska Milena
D3
LOTTO109.44    109.44
00:34:37
           
691428Kudlak Malwina
D4
MCP Bike Team107.95   107.95
00:36:12
            
701399Matkowska Julia
D2
ROZTOCZE CYCLING TEAM107.06 107.06
00:37:50
              
711121Kublik Zofia
D2
Ząbki105.02  105.02
00:48:57
             
721658Bober Lena
D3
Wąchock103.51      103.51
00:53:16
         
731577Sprawka Amelka
D3
Wąchock103.48      103.48
00:53:16
         
741639Piwko Anna
D3
Parszów100.43      100.43
00:54:54
         
751558Jurga Gabriela
D2
Rozalin98.39    98.39
00:38:31
           
76959Parys Wiktoria
D2
KK Catena Wyszków94.28   94.28
00:41:27
            
771241Szwed Karina
D4
Wąchock93.06      93.06
00:59:14
         
78375Rządca Magdalena
D1
TREZADO92.1692.16
00:35:53
               
79883Kiraga Julia
D1
Boża Wola89.92  89.92
00:57:10
             
802177Chachaj Oliwia
D1
AZART PELETON CHEŁM88.94       88.94
00:53:02
        
812187Wołczuk Martyna
D1
BRODEX PARTY PROFESSIONAL88.69       88.69
00:53:11
        
821663Sitek Aleksandra
D3
Parszów88.17      88.17
01:02:32
         
831573Wojtachnio Joanna
D1
Wąchock85.41      85.41
01:04:33
         
841659Wieczorek Lena
D2
Wąchock78.60      78.60
01:10:09
         
851868Lupa Barbara
D1
Wołomin78.12         78.12
01:05:35
      
861209Łukasik Emilia
D1
Młochów72.52    72.52
00:52:15
           
871187Więcek Weronika
D2
Warszawa69.10   69.10
00:56:34
            
881275Musiał Oliwia
D1
Serock60.62  60.62
01:24:48
             
891476Pach Maria
D3
Warszawa0.00                
90862Szumielewicz Wiktoria
D2
Wąchock0.00                
911475Dufaj Sophia
D3
Warszawa0.00                
921580Góra Julia
D2
Adamów0.00                
931756Konopka Alicja
DC2
Konopka-Rowery Serwis0.00