7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2020

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans FAN Kategoria OPEN D

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyStartyPerlejewo (Podlaskie)
2020-07-05
punkty
czas
Góra Kalwaria
2020-07-12
punkty
czas
Jabłonna
2020-07-26
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2020-08-01
punkty
czas
Żabia Wola
2020-08-16
punkty
czas
Ossów
2020-08-23
punkty
czas
Radzymin
2020-08-30
punkty
czas
Legionowo
2020-09-06
punkty
czas
Konstancin-Jeziorna
2020-09-19
punkty
czas
Otwock
2020-09-27
punkty
czas
Wyszków
2020-10-03
punkty
czas
Serock
2020-10-17
punkty
czas
Wawer Finał
2020-10-24
punkty
czas
1138Wolak Faustyna
D2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI1414.718200.00
00:26:19
152.72
00:27:42
164.03
00:24:19
176.22
00:25:18
 165.96
00:26:16
184.99
00:25:32
195.31
00:23:19
175.48
00:20:52
    
2156Miąskiewicz Gabriela
D4
V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI1341.359188.93
00:27:52
155.18
00:27:16
165.36
00:24:08
168.88
00:26:23
174.41
00:25:08
151.03
00:28:52
157.21
00:30:03
166.87
00:27:18
164.51
00:22:16
    
3403Tabor Patrycja
D3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI1331.807 183.71
00:23:01
182.86
00:21:49
200.00
00:22:17
196.54
00:22:18
177.79
00:24:31
190.90
00:24:45
200.00
00:22:46
     
4373Dzięcioł Ola
D3
ŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM1281.498 139.67
00:30:17
138.69
00:28:46
151.00
00:29:31
162.66
00:26:57
153.59
00:28:23
172.30
00:27:25
186.97
00:24:21
176.61
00:20:44
    
594Kuflikowska Ada
D1
Bike Fun Legionowo1260.199185.68
00:28:21
132.88
00:31:50
140.86
00:28:20
149.94
00:29:44
155.63
00:28:10
142.27
00:30:39
162.56
00:29:04
169.19
00:26:55
154.06
00:23:46
    
6171Rękawek Matylda
D3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI1043.106 169.21
00:25:00
171.16
00:23:19
 169.42
00:25:52
 163.85
00:28:50
188.94
00:24:06
180.52
00:20:17
    
7872Waśniewska Olga
D4
K.S "SOKÓŁ" SEROCK1014.836  156.49
00:25:30
168.07
00:26:31
175.23
00:25:01
158.42
00:27:31
172.85
00:27:20
183.77
00:24:47
     
8166Nagłowska Amelia
D1
3STA966.438105.13
00:50:05
 114.87
00:34:44
114.23
00:39:01
118.72
00:36:55
120.35
00:36:13
120.66
00:39:10
136.52
00:33:22
135.95
00:26:56
    
9104Woźniak Maja
D1
UKS G8 BIELANY933.266183.65
00:28:40
138.54
00:30:32
 152.88
00:29:09
157.22
00:27:53
 143.97
00:32:49
157.00
00:29:01
     
10496Gajewska Aleksandra
D3
UKK HURAGAN WOŁOMIN932.565  180.45
00:22:07
 197.48
00:22:12
177.57
00:24:33
190.88
00:24:45
 186.18
00:19:40
    
11263Fortuna Weronika
D4
UKK HURAGAN WOŁOMIN860.005    164.10
00:26:43
159.04
00:27:25
175.93
00:26:51
185.21
00:24:35
175.72
00:20:50
    
121551Nilsson Natalia
D3
Jakoobcycles BKK Team822.215    164.23
00:26:41
153.53
00:28:24
163.51
00:28:54
175.46
00:25:57
165.48
00:22:08
    
13882Kępa Maja
D3
PATNET TEAM817.876  127.22
00:31:22
133.55
00:33:23
133.56
00:32:49
129.43
00:33:41
 146.41
00:31:06
147.70
00:24:48
    
141652Podgórska Adela
D1
Pampuńcie na rowerach808.016  119.45
00:33:24
140.89
00:31:38
133.20
00:32:54
 132.52
00:35:39
139.60
00:32:38
142.35
00:25:44
    
151603Nyga Sandra
D2
K.S "SOKÓŁ" SEROCK795.496  124.89
00:31:57
 145.99
00:30:01
117.20
00:37:12
127.54
00:37:03
144.87
00:31:26
135.00
00:27:08
    
162012Olesiejuk Aniela
D1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI793.235181.85
00:28:57
  154.22
00:28:54
 145.21
00:30:01
162.21
00:29:08
 149.74
00:24:27
    
171104Wydziałkiewicz Lena
D4
ZERWANI Z ŁAŃCUCHA758.925160.89
00:32:44
135.96
00:31:07
150.86
00:26:27
   148.20
00:31:53
163.01
00:27:56
     
18881Lesiuk Lena
D2
Warszawa749.245  122.73
00:32:31
156.80
00:28:26
167.19
00:26:13
147.02
00:29:39
155.50
00:30:23
      
192513Surdyk Alicja
D4
KAMYK Radzymin MTB TEAM739.074 179.44
00:23:34
   175.59
00:24:50
 194.74
00:23:23
189.30
00:19:21
    
20884Obrazińska Kornelia
D4
K.S "SOKÓŁ" SEROCK696.604  166.59
00:23:57
  161.80
00:26:57
179.86
00:26:16
188.35
00:24:11
     
2182Długosz Wiktoria
D1
Warszawa671.785144.25
00:36:30
 124.46
00:32:04
   128.69
00:36:43
141.49
00:32:11
132.89
00:27:33
    
22431Konca Julia
D4
Kolarz Klub655.234 146.07
00:28:58
    161.00
00:29:21
175.08
00:26:01
173.08
00:21:09
    
23916Rees Maja
D2
GKK OPTY MAZOWSZE616.004    155.07
00:28:16
148.83
00:29:18
 155.89
00:29:13
156.21
00:23:27
    
24495Gajewska Julia
D4
UKK HURAGAN WOŁOMIN600.003  200.00
00:19:57
  200.00
00:21:48
  200.00
00:18:19
    
25559Orszulak Maria
D4
GKK OPTY MAZOWSZE556.133     175.96
00:24:46
189.45
00:24:56
 190.72
00:19:12
    
261777Garbaczuk Zofia
D2
Warszawa542.064  132.25
00:30:10
 143.92
00:30:27
  137.25
00:33:11
128.64
00:28:28
    
272514Dorsz Aleksandra
D3
KAMYK Radzymin MTB TEAM540.243 181.59
00:23:18
  195.70
00:22:24
162.95
00:26:45
       
28510Zakrzewska Milena
D3
LOTTO511.234  117.70
00:33:54
   125.30
00:37:43
139.93
00:32:33
128.30
00:28:33
    
29331Bader-Strzała Adrianna
D2
PRO FAMILY SPORT TEAM500.083   165.66
00:26:54
  166.83
00:28:19
 167.59
00:21:51
    
30886Pitus Oliwia
D3
K.S "SOKÓŁ" SEROCK492.213  163.76
00:24:22
163.29
00:27:18
   165.16
00:27:35
     
31707Gural Barbara
D1
Kobyłka474.484117.79
00:44:42
    109.01
00:40:00
118.45
00:39:54
 129.23
00:28:20
    
32153ŻURAWSKA ALICJA
D3
HOT WHEELS436.543149.83
00:35:09
      145.19
00:31:22
141.52
00:25:53
    
33905Walęcka Anna
D4
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI396.082    198.38
00:22:06
 197.70
00:23:54
      
34520Legucka Emilia
D1
PRO FAMILY SPORT TEAM338.343  113.26
00:35:14
105.15
00:42:24
 119.93
00:36:21
       
351164Kowalik Ola
D3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI335.392     153.77
00:28:21
 181.62
00:25:05
     
362122Majkowska Zuzanna
D2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI333.272       167.02
00:27:16
166.25
00:22:02
    
372118Mierzwicka Karolina
D2
Warszawa285.882       138.20
00:32:57
147.68
00:24:48
    
38519Siwińska Patrycja
D2
POLSKI KLUB MTB278.052  133.77
00:29:50
144.28
00:30:54
         
391099Kur Julia
D2
FITASIA TEAM254.412     117.41
00:37:08
137.00
00:34:29
      
402127Kapuścińska Hanna
D1
SKISPA248.202       121.23
00:37:34
126.97
00:28:51
    
41159Marcinek Natalia
D3
Marcinek Team234.322118.98
00:44:15
    115.34
00:37:48
       
42821Jakubowska Zofia
D4
UKS KOLARZ NADARZYN200.001    200.00
00:21:55
        
432515Dobrzyńska Natalia
D4
KAMYK Radzymin MTB TEAM200.001 200.00
00:21:09
           
44935Wielgo Natalia
D4
ŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM200.001      200.00
00:23:37
      
45259Krzemińska Aleksandra
D4
UKK HURAGAN WOŁOMIN194.701  194.70
00:20:29
          
462217Pachocka Dorota
D2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI194.301       194.30
00:23:26
     
471142Kowalik Natalia
D4
ALL TOP STAG TEAM187.261       187.26
00:24:19
     
482216Pachocka Weronika
D2
Warszawa182.651       182.65
00:24:56
     
491066Jankowska Zuzanna
D3
ŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM182.491      182.49
00:25:53
      
501032Grudna Zuzanna
D3
ALL TOP STAG TEAM180.411       180.41
00:25:15
     
51393Kawula Aleksandra
D1
Kawula175.662 82.68
00:51:10
   92.98
00:46:53
       
52227Bąk Jagoda
D1
Warszawa170.122 77.36
00:54:41
92.76
00:43:01
          
531084Gancarz Zuzanna
D3
KAMYK Radzymin MTB TEAM157.791        157.79
00:23:12
    
542221Koch Milena
D3
Kanie155.261        155.26
00:23:35
    
551078Majewska Julia
D2
Sklepbicykl.pl-Perfectsource150.731        150.73
00:24:18
    
56644Ryżko Łucja
D1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI149.471        149.47
00:24:30
    
571083Busza Pola
D4
Warszawa148.011        148.01
00:24:45
    
58673Misiak Kalina
D3
Konstancin-Jeziorna139.191        139.19
00:26:19
    
59503Michałowska Nikola
D1
Warszawa139.171  139.17
00:28:40
          
60947Siwińska Maja
D3
POLSKI KLUB MTB138.671      138.67
00:34:05
      
611211Kaszewska Wiktoria
D4
Wołomin135.131     135.13
00:32:16
       
62359Pawikowska Maria
D3
Warszawa128.291 128.29
00:32:59
           
631218Sławińska Emilia
D4
Kobyłka123.631     123.63
00:35:16
       
64146Panufnik Kalina
D2
Warszawa122.771 122.77
00:34:27
           
65936Michalska Lara
D2
RETRO STORK TEAM122.361      122.36
00:38:37
      
662121Wardakowska Wiktoria
D2
Radzymin120.491       120.49
00:37:48
     
67102Kuflewska Kalina
D4
Warszawa117.271 117.27
00:36:04
           
682104Mikulska Łucja
D2
Michałów-Reginów110.361       110.36
00:41:16
     
691141Wasążnik Agata
D1
AGR PŁOŃSK106.741     106.74
00:40:51
       
70360Pawikowska Hanna
D2
Warszawa101.791 101.79
00:41:34
           
71381Dela Fuonte Sara
D2
TATA'S TEAM101.311 101.31
00:41:46
           
722219Waleszczyńska Beata
D1
Serock98.071       98.07
00:46:27
     
73394Wal Emilia
D2
Isover MTB Team Lublin96.071 96.07
00:44:02
           
74943Gancarz Milena
D1
KAMYK Radzymin MTB TEAM93.731      93.73
00:50:25
      
751070Orłowska Laura
D1
FIZIOTEAM91.631      91.63
00:51:34
      
76189Tomczyk Michalina
D1
Góra Kalwaria89.421 89.42
00:47:19
           
771227Mossakowska Helena
D1
Warszawa74.121     74.12
00:58:49
       
782190Walczyk Weronika
D3
Warszawa0.000