7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2020

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, DRUŻYNOWA FAN

Lp.DrużynaPunktyPerlejewo (Podlaskie)
2020-07-05
punkty
Góra Kalwaria
2020-07-12
punkty
Jabłonna
2020-07-26
punkty
Nowy Dwór Mazowiecki
2020-08-01
punkty
Żabia Wola
2020-08-16
punkty
Ossów
2020-08-23
punkty
Radzymin
2020-08-30
punkty
Legionowo
2020-09-06
punkty
Konstancin-Jeziorna
2020-09-19
punkty
Otwock
2020-09-27
punkty
Wyszków
2020-10-03
punkty
Serock
2020-10-17
punkty
Wawer Finał
2020-10-24
punkty
1WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI4545.88572.05
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
138Wolak Faustyna2010D211FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI200.00
200Błaszczyk Michał2007C433FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI190.20
2012Olesiejuk Aniela2012D153FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI181.85
572.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
200Błaszczyk Michał2007C422FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI198.01
390Bicki Paweł2009C331FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI191.13
403Tabor Patrycja2009D321FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI183.71
550.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
200Błaszczyk Michał2007C433FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI187.32
403Tabor Patrycja2009D331FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI182.86
406Tabor Filip2006C444FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI180.06
560.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
403Tabor Patrycja2009D311FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI200.00
390Bicki Paweł2009C321FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI180.46
984Zduniak Franciszek2007C442FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI179.68
579.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
905Walęcka Anna2007D422FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI198.38
403Tabor Patrycja2009D342FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI196.54
200Błaszczyk Michał2007C444FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI184.91
507.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
403Tabor Patrycja2009D321FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI177.79
138Wolak Faustyna2010D261FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI165.96
38Janik Szymon2010C2122FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI164.11
574.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
905Walęcka Anna2007D422FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI197.70
403Tabor Patrycja2009D331FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI190.90
200Błaszczyk Michał2007C444FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI185.58
595.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
403Tabor Patrycja2009D311FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI200.00
200Błaszczyk Michał2007C433FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI199.69
138Wolak Faustyna2010D221FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI195.31
541.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
984Zduniak Franciszek2007C466FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI183.20
171Rękawek Matylda2009D352FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI180.52
1157Drągowski Piotr2012C191FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI177.87
    
2STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team3558.16 500.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
370Biały Wiktor2007C484FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team175.77
386Janiak Franciszek2009C3196FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team162.55
387Uszyński Korneliusz2009C3207FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team161.89
459.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
398Durowicz Olgierd2007C4126FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team156.21
397Komór Antoni2009C3154FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team151.70
513Sidorowicz Mateusz2008C3165FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team151.62
520.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
969Mroczkowski Mikołaj2008C332FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team179.96
370Biały Wiktor2007C464FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team176.35
972Durowicz Olgierd2007C4136FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team163.95
474.50
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
858Barsznica Adam2009C3103FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team164.16
387Uszyński Korneliusz2009C3175FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team158.36
364Komór Julian2006C4198FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team151.98
 507.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
969Mroczkowski Mikołaj2008C372FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team172.41
370Biały Wiktor2007C486FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team171.03
858Barsznica Adam2009C3123FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team163.90
555.77
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
370Biały Wiktor2007C444FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team196.91
858Barsznica Adam2009C3102FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team180.43
972Durowicz Olgierd2007C4118FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team178.43
540.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
370Biały Wiktor2007C455FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team190.81
969Mroczkowski Mikołaj2008C3123FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team174.95
858Barsznica Adam2009C3134FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team174.79
    
3V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI3401.91  326.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
156Miąskiewicz Gabriela2007D474FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI165.36
507Dobrowolski Mateusz2007C495FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI160.93
154Miąskiewicz Ksawery2013CC2381FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI0.00
537.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
141Węgrzyn Fryderyk2006C411FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI200.00
507Dobrowolski Mateusz2007C495FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI168.98
156Miąskiewicz Gabriela2007D431FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI168.88
534.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
141Węgrzyn Fryderyk2006C411FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI200.00
156Miąskiewicz Gabriela2007D474FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI174.41
507Dobrowolski Mateusz2007C4156FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI160.02
513.11
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
141Węgrzyn Fryderyk2006C411FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI200.00
507Dobrowolski Mateusz2007C4167FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI162.08
156Miąskiewicz Gabriela2007D4147FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI151.03
515.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
141Węgrzyn Fryderyk2006C411FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI200.00
507Dobrowolski Mateusz2007C42010FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI158.57
156Miąskiewicz Gabriela2007D4188FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI157.21
444.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2101Dobrowolski Mateusz2007C4209FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI172.26
156Miąskiewicz Gabriela2007D4187FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI166.87
154Miąskiewicz Ksawery2013C17018FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI105.36
529.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
141Węgrzyn Fryderyk2006C411FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI200.00
2101Dobrowolski Mateusz2007C42713FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI165.44
156Miąskiewicz Gabriela2007D4136FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI164.51
    
4K.S "SOKÓŁ" SEROCK2956.74  486.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
884Obrazińska Kornelia2007D463FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK166.59
886Pitus Oliwia2008D394FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK163.76
872Waśniewska Olga2007D4105FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK156.49
481.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
872Waśniewska Olga2007D442FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK168.07
886Pitus Oliwia2008D362FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK163.29
415Wypych Jakub2007C4219FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK150.58
466.07
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
872Waśniewska Olga2007D463FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK175.23
1603Nyga Sandra2011D2163FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK145.99
415Wypych Jakub2007C42410FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK144.85
478.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
884Obrazińska Kornelia2007D484FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK161.80
415Wypych Jakub2007C4178FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK158.73
872Waśniewska Olga2007D4106FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK158.42
505.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
884Obrazińska Kornelia2007D484FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK179.86
872Waśniewska Olga2007D4106FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK172.85
415Wypych Jakub2007C42612FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK152.95
537.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
884Obrazińska Kornelia2007D462FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK188.35
872Waśniewska Olga2007D4105FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK183.77
886Pitus Oliwia2008D3197FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK165.16
     
5UKK HURAGAN WOŁOMIN2827.68  594.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
264Brutkowski Jakub2006C411FANUKK HURAGAN WOŁOMIN200.00
495Gajewska Julia2006D411FANUKK HURAGAN WOŁOMIN200.00
259Krzemińska Aleksandra2006D422FANUKK HURAGAN WOŁOMIN194.70
 534.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
496Gajewska Aleksandra2009D331FANUKK HURAGAN WOŁOMIN197.48
266Kaszewski Dawid2009C351FANUKK HURAGAN WOŁOMIN173.06
263Fortuna Weronika2007D4115FANUKK HURAGAN WOŁOMIN164.10
572.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
495Gajewska Julia2006D411FANUKK HURAGAN WOŁOMIN200.00
264Brutkowski Jakub2006C422FANUKK HURAGAN WOŁOMIN194.91
496Gajewska Aleksandra2009D332FANUKK HURAGAN WOŁOMIN177.57
541.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
496Gajewska Aleksandra2009D342FANUKK HURAGAN WOŁOMIN190.88
263Fortuna Weronika2007D495FANUKK HURAGAN WOŁOMIN175.93
266Kaszewski Dawid2009C361FANUKK HURAGAN WOŁOMIN174.47
 584.58
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
495Gajewska Julia2006D411FANUKK HURAGAN WOŁOMIN200.00
264Brutkowski Jakub2006C422FANUKK HURAGAN WOŁOMIN198.40
496Gajewska Aleksandra2009D341FANUKK HURAGAN WOŁOMIN186.18
    
6KAMYK Radzymin MTB TEAM2721.96 565.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2515Dobrzyńska Natalia2007D411FANKAMYK Radzymin MTB TEAM200.00
108Dudkowski Tymoteusz2010C241FANKAMYK Radzymin MTB TEAM183.98
2514Dorsz Aleksandra2009D332FANKAMYK Radzymin MTB TEAM181.59
  530.60
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2514Dorsz Aleksandra2009D353FANKAMYK Radzymin MTB TEAM195.70
108Dudkowski Tymoteusz2010C271FANKAMYK Radzymin MTB TEAM169.30
125Dudkowski Leonard2012C191FANKAMYK Radzymin MTB TEAM165.60
525.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
108Dudkowski Tymoteusz2010C271FANKAMYK Radzymin MTB TEAM176.04
2513Surdyk Alicja2007D453FANKAMYK Radzymin MTB TEAM175.59
2521Maniecki Piotr2008C392FANKAMYK Radzymin MTB TEAM173.61
 555.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2513Surdyk Alicja2007D431FANKAMYK Radzymin MTB TEAM194.74
108Dudkowski Tymoteusz2010C281FANKAMYK Radzymin MTB TEAM184.83
125Dudkowski Leonard2012C1132FANKAMYK Radzymin MTB TEAM175.92
545.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2513Surdyk Alicja2007D433FANKAMYK Radzymin MTB TEAM189.30
670Jagodziński Mateusz2008C382FANKAMYK Radzymin MTB TEAM178.72
125Dudkowski Leonard2012C1102FANKAMYK Radzymin MTB TEAM177.04
    
7GKK OPTY MAZOWSZE1944.78     490.17
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
559Orszulak Maria2006D442FANGKK OPTY MAZOWSZE175.96
915Rees Daniel2009C3113FANGKK OPTY MAZOWSZE165.38
916Rees Maja2010D2152FANGKK OPTY MAZOWSZE148.83
462.93
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
559Orszulak Maria2006D453FANGKK OPTY MAZOWSZE189.45
915Rees Daniel2009C3134FANGKK OPTY MAZOWSZE161.89
1242Orszulak Maciej2010C24813FANGKK OPTY MAZOWSZE111.59
441.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
915Rees Daniel2009C3184FANGKK OPTY MAZOWSZE173.62
916Rees Maja2010D2225FANGKK OPTY MAZOWSZE155.89
1242Orszulak Maciej2010C26517FANGKK OPTY MAZOWSZE111.96
550.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
662Zieliński Mateusz2006C433FANGKK OPTY MAZOWSZE196.36
559Orszulak Maria2006D422FANGKK OPTY MAZOWSZE190.72
915Rees Daniel2009C32911FANGKK OPTY MAZOWSZE163.13
    
8HOT WHEELS1117.29330.20
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
153ŻURAWSKA ALICJA2009D371FANHOT WHEELS149.83
92Strąk Wojciech2012C1196FANHOT WHEELS102.35
2899Bralski Aleksander2012C1238FANHOT WHEELS78.02
      396.16
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
153ŻURAWSKA ALICJA2009D3249FANHOT WHEELS145.19
92Strąk Wojciech2012C1559FANHOT WHEELS133.56
2220Nowicki Krzysztof2012C16113FANHOT WHEELS117.41
390.93
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
153ŻURAWSKA ALICJA2009D3258FANHOT WHEELS141.52
92Strąk Wojciech2012C15110FANHOT WHEELS126.06
2220Nowicki Krzysztof2012C15311FANHOT WHEELS123.35
    
9FITASIA TEAM701.77     343.50
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1098Benbenkowski Piotr2012C1308FANFITASIA TEAM122.14
1099Kur Julia2011D2244FANFITASIA TEAM117.41
1102Kur Bartosz2009C3388FANFITASIA TEAM103.95
358.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1099Kur Julia2011D2234FANFITASIA TEAM137.00
1098Benbenkowski Piotr2012C1427FANFITASIA TEAM118.67
1102Kur Bartosz2009C34913FANFITASIA TEAM102.60
      
10ŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM542.16      542.16
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
935Wielgo Natalia2006D411FANŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM200.00
1066Jankowska Zuzanna2009D373FANŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM182.49
1246Mirkowski Adrian2012C1182FANŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM159.67
      
11FANSUPPORT-NILFISK417.42    417.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
915Rees Daniel2009C3114FANFANSUPPORT-NILFISK161.72
916Rees Maja2010D2152FANFANSUPPORT-NILFISK155.07
914Karpiński Franciszek2012C1399FANFANSUPPORT-NILFISK100.63
        
12PRO FAMILY SPORT TEAM393.54   393.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
331Bader-Strzała Adrianna2010D252FANPRO FAMILY SPORT TEAM165.66
521Legucki Tymoteusz2011C2348FANPRO FAMILY SPORT TEAM122.73
520Legucka Emilia2013D1166FANPRO FAMILY SPORT TEAM105.15
         
133STA332.51     332.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
167NAGŁOWSKI TOBIASZ2011C2246FAN3STA138.61
166Nagłowska Amelia2013D1223FAN3STA120.35
1158Timofiejuk Tomasz2013C14113FAN3STA73.55
       
14KK TRAMWAJARZ254.54   254.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
498Szkudlarski Jan2013C1408FANKK TRAMWAJARZ91.07
487Szkuwlarski Tymon2011C24211FANKK TRAMWAJARZ81.82
959Kmieć Borys2011C24312FANKK TRAMWAJARZ81.65