7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2019

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans MAX Kategoria M2

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyLegionowo
2019-03-31
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2019-04-14
punkty
czas
Serock
2019-04-28
punkty
czas
Radzymin
2019-05-05
punkty
czas
Nadarzyn
2019-05-12
punkty
czas
Góra Kalwaria
2019-05-26
punkty
czas
Wąchock
2019-06-02
punkty
czas
Urszulin koło Włodawy
2019-06-08
punkty
czas
Sitkówka-Nowiny
2019-06-30
punkty
czas
Płock
2019-07-07
punkty
czas
Perlejewo (PODLASKIE)
2019-07-14
punkty
czas
Wołomin
2019-08-25
punkty
czas
Marki
2019-09-01
punkty
czas
Ząbki
2019-09-15
punkty
czas
Konstancin-Jeziorna
2019-09-22
punkty
czas
Warszawa Wawer Finał
2019-10-12
punkty
czas
12Rajkowski IreneuszAbsolute Bikes Team1138.10538.10
02:31:46
600.00
01:46:52
              
21752Milewski BartoszWarszawa1103.94535.12
02:32:36
568.82
01:52:43
              
3462Janas MarekIM Logistic Rafbike Cycling Team1078.84527.00
02:34:58
551.84
01:56:11
              
41800Nowak PrzemysławWIELISZEW HERON TEAM1076.88519.54
02:37:11
557.34
01:55:02
              
5425Wasążnik MarcinAGR PŁOŃSK1013.17484.78
02:48:27
528.39
02:01:21
              
63000Sadowski MarcinIM Logistic Rafbike Cycling Team1012.34491.72
02:46:05
520.62
02:03:09
              
7667Małysa KrzysztofENEA KS ENERGIA KOZIENICE981.85469.89
02:53:48
511.96
02:05:14
              
890Bilicki PawełAGR PŁOŃSK965.51452.26
03:00:34
513.25
02:04:56
              
9498Piskozub JarosławWysportowani Racing Team804.14369.57
03:40:58
434.57
02:27:33
              
10771Kuszmider KamilKK Catena Wyszków600.00600.00
02:16:06
               
111361Glanz MichałWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI596.97596.97
02:16:48
               
12359Majkowski KrzysztofT4B Team589.54 589.54
01:48:45
              
13578Grędziński BartoszKROSS STAFF TEAM587.12587.12
02:19:05
               
14117Woźnica ŁukaszŚwiat Rowerów Team582.95582.95
02:20:05
               
15173Barabasz MichałBIKE SALON TEAM574.21 574.21
01:51:40
              
16589Kamiński MichałBIKE SALON TEAM570.84570.84
02:23:04
               
17217Płoski AdamT4B Team570.35570.35
02:23:11
               
18464Kaniewski RafałIM Logistic Rafbike Cycling Team564.20 564.20
01:53:39
              
192221Ziemka ŁukaszBDC Bike530.36 530.36
02:00:54
              
20321Drópiewski MichałVelmar Viridian Polska Team525.39525.39
02:35:26
               
211099Kowalik MarcinMTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI521.47521.47
02:36:36
               
22587Mikołajczyk PawełBIKE SALON TEAM513.86513.86
02:38:55
               
23218Wyszkowski ArkadiuszT4B Team502.10502.10
02:42:39
               
241130Leśniewski PiotrSKK VOYAGER WAT500.94 500.94
02:08:00
              
251398Podborny PawełROZTOCZE CYCLING TEAM494.85 494.85
02:09:34
              
261178Kmita RobertAGR PŁOŃSK478.33478.33
02:50:44
               
271314Derda MateuszSochaczew457.81 457.81
02:20:03
              
28636Sobala ArnoldWarszawa365.30365.30
03:43:33