7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2020

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans MAX Kategoria M3

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyStartyPerlejewo (Podlaskie)
2020-07-05
punkty
czas
Góra Kalwaria
2020-07-12
punkty
czas
Jabłonna
2020-07-26
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2020-08-01
punkty
czas
W trakcie ustalania.
2020-08-16
punkty
czas
Ossów
2020-08-23
punkty
czas
Marki
2020-08-30
punkty
czas
Legionowo
2020-09-06
punkty
czas
Konstancin-Jeziorna
2020-09-19
punkty
czas
Otwock
2020-09-27
punkty
czas
Wyszków
2020-10-03
punkty
czas
Serock
2020-10-17
punkty
czas
Wawer Finał
2020-10-24
punkty
czas
Kobyłka (Zimowy PBM)
2020-12-13
punkty
czas
1550Skalski KacperŚWIAT ROWERÓW TEAM600.001600.00
01:43:37
             
21918Słupek PawełT4B TEAM583.991583.99
01:46:27
             
3341Grudziński JakubOtwock583.251583.25
01:46:36
             
4614Ząbczyński MichałWarszawa568.381568.38
01:49:23
             
5129Strąk JarosławNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 544.391544.39
01:54:12
             
6256Kamiński WojciechANG SPÓŁDZIELNIA MTB541.201541.20
01:54:52
             
71256Bożeń JarosławANG SPÓŁDZIELNIA MTB539.671539.67
01:55:12
             
831Podgórski KonradGóra Kalwaria534.091534.09
01:56:24
             
9279Mierzejewski TomaszDAMOVO BIKE TEAM524.841524.84
01:58:27
             
10711Ruba ZbigniewNRF HENGST RACING522.181522.18
01:59:04
             
111186Wróblewski MarcinMARCELI TEAM517.471517.47
02:00:09
             
121397Sobiech ŁukaszMARCELI TEAM516.861516.86
02:00:17
             
13744Kowalczyk ŁukaszNRF HENGST RACING516.361516.36
02:00:24
             
14909Kocik RafałGeodetic Team512.081512.08
02:01:24
             
15338Demiańczuk TomaszJALEX507.011507.01
02:02:37
             
16329Chojnacki Artur-493.621493.62
02:05:57
             
1734Miroshkin IvanBIKE EXPO NARODOWY TEAM467.921467.92
02:12:52
             
181565Król PawełROZTOCZE CYCLING TEAM449.071449.07
02:18:27