7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2019

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans MAX Kategoria M5

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyLegionowo
2019-03-31
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2019-04-14
punkty
czas
Serock
2019-04-28
punkty
czas
Radzymin
2019-05-05
punkty
czas
Nadarzyn
2019-05-12
punkty
czas
Góra Kalwaria
2019-05-26
punkty
czas
Wąchock
2019-06-02
punkty
czas
Urszulin koło Włodawy
2019-06-08
punkty
czas
Sitkówka-Nowiny
2019-06-30
punkty
czas
Płock
2019-07-07
punkty
czas
Perlejewo (PODLASKIE)
2019-07-14
punkty
czas
Wołomin
2019-08-25
punkty
czas
Marki
2019-09-01
punkty
czas
Ząbki
2019-09-15
punkty
czas
Konstancin-Jeziorna
2019-09-22
punkty
czas
Warszawa Wawer Finał
2019-10-12
punkty
czas
1756Bralewski MirosławKK Catena Wyszków1200.00600.00
02:29:12
600.00
01:48:55
              
22911Kąkol SławomirTIMBUD TEAM1189.38589.88
02:31:46
599.50
01:49:01
              
31221Mrożewski KrzysztofMYBIKE.PL1169.54589.89
02:31:45
579.65
01:52:45
              
41801Sudnik IrekLIRENE BIKE TEAM1068.62529.81
02:48:58
538.81
02:01:17
              
51351Somow DariuszIGT MTB TEAM1028.47520.31
02:52:03
508.16
02:08:36
              
61402Łuczyński RobertIGT MTB TEAM994.08494.03
03:01:12
500.05
02:10:41
              
71103Frąckiewicz MarekWarszawa966.61475.27
03:08:21
491.34
02:13:00
              
8933Białek TomaszKAMYK Radzymin MTB TEAM966.37475.61
03:08:14
490.76
02:13:10
              
92059Sujecki PawełPiaseczno947.89470.75
03:10:10
477.14
02:16:58
              
10934Toruszewski ZdzisławKAMYK Radzymin MTB TEAM930.11464.53
03:12:43
465.58
02:20:22
              
11511Herc SławomirROZTOCZE CYCLING TEAM870.41467.66
03:11:26
402.75
02:42:16
              
12649Rogalski FranciszekBLU Cersanit Team Refleks551.36551.36
02:42:22
               
13245Ostrowski GrzegorzT4B Team548.58548.58
02:43:11
               
141365Pazdrowski RobertDAZAR OLIMPIC PIASECZNO524.29 524.29
02:04:39
              
15750Korytkowski RobertKK Catena Wyszków520.13520.13
02:52:07
               
16655Kamiński WojciechWodociągi Warszawskie518.40518.40
02:52:41
               
1756Marciniak WojciechVelmar Viridian Polska Team512.99512.99
02:54:30
               
181033Budzyński GrzegorzPłocki Klub Kolarski510.32510.32
02:55:25
               
19772Jastrzębski StanisławKK Catena Wyszków495.24495.24
03:00:46
               
201610Śmiechurski RobertPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 484.86 484.86
02:14:47
              
21137Witkowski GrzegorzLOTTO484.11 484.11
02:15:00
              
22536Strzelczyk WaldemarENEA KS ENERGIA KOZIENICE484.00 484.00
02:15:01
              
2364Woźniak JanMYBIKE.PL481.99 481.99
02:15:35
              
24301Czabok BrunonWarszawa478.40 478.40
02:16:36
              
25412Kuchniewski TomaszMYBIKE.PL474.88474.88
03:08:31
               
261715Kurek DariuszAbsolute Bikes Team463.69 463.69
02:20:57
              
271002Lemieszek SławomirWarszawa434.80434.80
03:25:54
               
281251Cioroch MarekBANK PEKAO TEAM409.31 409.31
02:39:40