7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2019

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans MAX Kategoria OPEN K

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyLegionowo
2019-03-31
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2019-04-14
punkty
czas
Serock
2019-04-28
punkty
czas
Radzymin
2019-05-05
punkty
czas
Nadarzyn
2019-05-12
punkty
czas
Góra Kalwaria
2019-05-26
punkty
czas
Wąchock
2019-06-02
punkty
czas
Urszulin koło Włodawy
2019-06-08
punkty
czas
Sitkówka-Nowiny
2019-06-30
punkty
czas
Płock
2019-07-07
punkty
czas
Perlejewo (PODLASKIE)
2019-07-14
punkty
czas
Wołomin
2019-08-25
punkty
czas
Marki
2019-09-01
punkty
czas
Ząbki
2019-09-15
punkty
czas
Konstancin-Jeziorna
2019-09-22
punkty
czas
Warszawa Wawer Finał
2019-10-12
punkty
czas
1582Kleczaj Barbara
K3
BIKE SALON TEAM1185.18585.18
02:44:32
600.00
02:00:00
              
2447Sajnóg Anna
K2
IM Logistic Rafbike Cycling Team1167.82599.92
02:40:30
567.90
02:06:47
              
3621Różycka Katarzyna
K2
BIKE SALON TEAM1160.53578.09
02:46:33
582.44
02:03:37
              
41313Ebert Katarzyna
K3
NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 1137.91558.44
02:52:25
579.47
02:04:15
              
5116Zawistowska Justyna
K2
Świat Rowerów Team1129.40562.71
02:51:06
566.69
02:07:03
              
61089Żyżyńska-Galeńska Krystyna
K3
WIELISZEW HERON TEAM1102.52558.86
02:52:17
543.66
02:12:26
              
71051Pazyna Izabela
K3
iWorldService1071.96523.67
03:03:52
548.29
02:11:19
              
883Tokarska Magdalena
K3
Geodetic Dobry Kurs Team1064.40525.66
03:03:10
538.74
02:13:38
              
9664Wołos Anna
K3
ENEA KS ENERGIA KOZIENICE1056.93514.37
03:07:11
542.56
02:12:42
              
10915Szaturska Aleksandra
K1
KAMYK Radzymin MTB TEAM979.96486.97
03:17:43
492.99
02:26:03
              
112111Orłowska Dorota
K2
WIELISZEW HERON TEAM946.07480.70
03:20:18
465.37
02:34:43
              
12928Zasada Aleksandra
K4
KAMYK Radzymin MTB TEAM836.09424.95
03:46:35
411.14
02:55:07
              
13466Cichacka Klaudia
K2
metrobikes.pl600.00600.00
02:40:28
               
142245Kamińska Izabela
K2
IM Logistic Rafbike Cycling Team599.83599.83
02:40:31
               
152019Radziszewska Katarzyna
K2
MCP Bike Team595.48595.48
02:41:41
               
16461Bazańska Marta
K2
IM Logistic Rafbike Cycling Team588.54 588.54
02:02:20
              
17646Osińska Adrianna
K2
Geodetic Dobry Kurs Team584.60 584.60
02:03:09
              
1839Sołtys Zofia
K5
Velmar Viridian Polska Team563.56563.56
02:50:51
               
19244Ostrowska Anna
K5
T4B Team558.84558.84
02:52:17
               
20300Kwaśniewska Justyna
K4
DAMOVO BIKE TEAM532.25 532.25
02:15:16
              
21651Sypuła Monika
K4
Wodociągi Warszawskie519.48519.48
03:05:21
               
22172Kapłon Aleksandra
K1
BIKE SALON TEAM514.71514.71
03:07:04
               
23689Knapczyk Małgorzata
K4
NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 514.14514.14
03:07:16
               
241015Chwiej Karolina
K3
KOMOBIKE SCOTT506.00506.00
03:10:17
               
25535Tkaczyk Sylwia
K3
MYBIKE.PL505.36505.36
03:10:31
               
261011Staszczak Sława
K4
Kampinos463.82463.82
03:27:35
               
27927Gruca Karolina
K4
KAMYK Radzymin MTB TEAM461.90 461.90
02:35:52
              
28652Kamińska Anna
K3
Wodociągi Warszawskie459.89459.89
03:29:22
               
291225Korajczyk Jolanta
K5
Legionowo338.25338.25
04:44:39