7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2020

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans MAX Kategoria OPEN M

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyStartyPerlejewo (Podlaskie)
2020-07-05
punkty
czas
Góra Kalwaria
2020-07-12
punkty
czas
Jabłonna
2020-07-26
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2020-08-01
punkty
czas
W trakcie ustalania.
2020-08-16
punkty
czas
Ossów
2020-08-23
punkty
czas
Marki
2020-08-30
punkty
czas
Legionowo
2020-09-06
punkty
czas
Konstancin-Jeziorna
2020-09-19
punkty
czas
Otwock
2020-09-27
punkty
czas
Wyszków
2020-10-03
punkty
czas
Serock
2020-10-17
punkty
czas
Wawer Finał
2020-10-24
punkty
czas
Kobyłka (Zimowy PBM)
2020-12-13
punkty
czas
1180Kuszmider Kamil
M2
KK Catena Wyszków600.001600.00
01:42:21
             
2242Borowski Sebastian
M2
STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team596.951596.95
01:42:52
             
3353Kurowski Ernest
M4
Józefów596.711596.71
01:42:55
             
4319Trzciński Paweł
M4
KK Catena Wyszków595.421595.42
01:43:08
             
5550Skalski Kacper
M3
ŚWIAT ROWERÓW TEAM592.641592.64
01:43:37
             
6339Kielak Hubert
M2
BŁAŻEJ KIELAK 1procent591.561591.56
01:43:48
             
71918Słupek Paweł
M3
T4B TEAM576.821576.82
01:46:27
             
8341Grudziński Jakub
M3
Otwock576.101576.10
01:46:36
             
91254Zagórski Jan Jakub
M4
ANG SPÓŁDZIELNIA MTB566.521566.52
01:48:24
             
10147Peciakowski Robert
M4
PEK - MONT EKIPA MTB566.511566.51
01:48:24
             
11750Korytkowski Robert
M5
KK Catena Wyszków565.071565.07
01:48:40
             
121252Daczkowski Gustaw
M1
ANG SPÓŁDZIELNIA MTB563.551563.55
01:48:58
             
131184Marcelewicz Piotr
M4
MARCELI TEAM562.871562.87
01:49:06
             
14614Ząbczyński Michał
M3
Warszawa561.411561.41
01:49:23
             
15241Krzyczkowski Michał
M2
STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team559.881559.88
01:49:41
             
16776Perzanowski Artur
M4
Pruszków557.201557.20
01:50:12
             
171178Kmita Robert
M2
AGR PŁOŃSK554.021554.02
01:50:50
             
18177Wąsowski Tomasz
M4
Geodetic Team549.471549.47
01:51:45
             
19164Wasążnik Marcin
M2
AGR PŁOŃSK546.611546.61
01:52:21
             
20129Strąk Jarosław
M3
NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 537.721537.72
01:54:12
             
212234Leśniewski Piotr
M2
Warszawa535.311535.31
01:54:43
             
22256Kamiński Wojciech
M3
ANG SPÓŁDZIELNIA MTB534.561534.56
01:54:52
             
232002Wilk Paweł
M4
Warszawa533.771533.77
01:55:03
             
241256Bożeń Jarosław
M3
ANG SPÓŁDZIELNIA MTB533.051533.05
01:55:12
             
2531Podgórski Konrad
M3
Góra Kalwaria527.541527.54
01:56:24
             
26279Mierzejewski Tomasz
M3
DAMOVO BIKE TEAM518.411518.41
01:58:27
             
27711Ruba Zbigniew
M3
NRF HENGST RACING515.771515.77
01:59:04
             
281186Wróblewski Marcin
M3
MARCELI TEAM511.121511.12
02:00:09
             
29327Adrianowski Krzysztof
M2
Nowa Iwiczna510.921510.92
02:00:12
             
30314Grzebalski Mieczysław
M4
DAMOVO BIKE TEAM510.591510.59
02:00:16
             
311397Sobiech Łukasz
M3
MARCELI TEAM510.531510.53
02:00:17
             
32744Kowalczyk Łukasz
M3
NRF HENGST RACING510.021510.02
02:00:24
             
33340Kielak Sławomir
M4
BŁAŻEJ KIELAK 1procent505.921505.92
02:01:23
             
34909Kocik Rafał
M3
Geodetic Team505.801505.80
02:01:24
             
35249Pręcikowski Paweł
M4
SOKOŁOWSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW502.221502.22
02:02:16
             
36338Demiańczuk Tomasz
M3
JALEX500.791500.79
02:02:37
             
37169Nowak Filip
M4
Warszawa499.591499.59
02:02:55
             
381963Kado Grzegorz
M5
WIELISZEW HERON TEAM495.631495.63
02:03:54
             
39176Dąbrowski Marek
M4
DUUST494.001494.00
02:04:18
             
4032Kamecki Jerzy
M4
LOYALTY POINT RACING TEAM490.821490.82
02:05:07
             
4151Stępień Tomasz
M5
BIKE EXPO NARODOWY TEAM487.581487.58
02:05:57
             
42329Chojnacki Artur
M3
-487.571487.57
02:05:57
             
43302Toruszewski Zdzisław
M5
KAMYK Radzymin MTB TEAM486.061486.06
02:06:20
             
4464Woźniak Jan
M5
MYBIKE.PL485.981485.98
02:06:22
             
452299Grabarczyk Łukasz
M2
Warszawa485.011485.01
02:06:37
             
461410Jatelnicki Olgierd
M4
Kamionka480.851480.85
02:07:43
             
47330Kado Mirosław
M5
WIELISZEW HERON TEAM475.251475.25
02:09:13
             
48309Herc Sławomir
M5
ROZTOCZE CYCLING TEAM473.421473.42
02:09:43
             
4937Giedzicz Andrzej
M4
Warszawa472.991472.99
02:09:50
             
50275Malinowski Zenon
M6
Łomża472.791472.79
02:09:53
             
51337Błażewski Bartosz
M5
MYBIKE.PL471.751471.75
02:10:10
             
521333Koenig Witold
M5
Warszawa463.681463.68
02:12:26
             
5360Rajczyk Radosław
M4
PATNET TEAM463.621463.62
02:12:27
             
542851Sawicki Jacek
M5
Zielonka463.251463.25
02:12:34
             
5534Miroshkin Ivan
M3
BIKE EXPO NARODOWY TEAM462.181462.18
02:12:52
             
561020Kominek Mikołaj
M4
Warszawa461.041461.04
02:13:12
             
57273Dąbrowski Maciej
M4
Warszawa453.691453.69
02:15:21
             
58334Rokita Marcin
M2
Warszawa448.011448.01
02:17:04
             
591565Król Paweł
M3
ROZTOCZE CYCLING TEAM443.561443.56
02:18:27
             
60114Marcinkiewicz Sebastian
M4
ALBO GRUBO ALBO WCALE442.921442.92
02:18:39
             
6158Kiełbowski Włodzimierz
M6
RADZIO ROWERY441.151441.15
02:19:12
             
621955Kępa Marcin
M4
PATNET TEAM435.891435.89
02:20:53
             
63304Jednorowski Michał
M4
Jasienica434.071434.07
02:21:28
             
64552Marciniak Krzysztof
M6
ABSOLUTEBIKES.PL426.751426.75
02:23:54
             
6595Bregier Piotr
M5
AKADEMIA RUCHU PŁOCK422.631422.63
02:25:18
             
66124Pluciński Piotr
M4
WODOCIĄGI WARSZAWSKIE402.951402.95
02:32:24
             
671351Gramann Andrzej
M7
WIELISZEW HERON TEAM390.671390.67
02:37:11
             
6897Bregier Szymon
M1
AKADEMIA RUCHU PŁOCK339.341339.34
03:00:58
             
691978Sztuka Artur
M4
WGR GRÓJEC0.000              
70975Uczkiewicz Jarosław
M4
KAMYK Radzymin MTB TEAM0.000              
711801Miller Sebastian
M4
Warszawa0.000