7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2019

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans MINI Kategoria K2

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyLegionowo
2019-03-31
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2019-04-14
punkty
czas
Serock
2019-04-28
punkty
czas
Radzymin
2019-05-05
punkty
czas
Nadarzyn
2019-05-12
punkty
czas
Góra Kalwaria
2019-05-26
punkty
czas
Wąchock
2019-06-02
punkty
czas
Urszulin koło Włodawy
2019-06-08
punkty
czas
Sitkówka-Nowiny
2019-06-30
punkty
czas
Płock
2019-07-07
punkty
czas
Perlejewo (PODLASKIE)
2019-07-14
punkty
czas
Wołomin
2019-08-25
punkty
czas
Marki
2019-09-01
punkty
czas
Ząbki
2019-09-15
punkty
czas
Konstancin-Jeziorna
2019-09-22
punkty
czas
Warszawa Wawer Finał
2019-10-12
punkty
czas
11700Sobczak MagdalenaWIELISZEW HERON TEAM792.57392.57
01:31:43
400.00
01:02:39
              
22901Sobczak AleksandraWIELISZEW HERON TEAM715.58348.50
01:43:19
367.08
01:08:17
              
3510Podgórska KarolinaROZTOCZE CYCLING TEAM626.20295.64
02:01:47
330.56
01:15:49
              
4562Perycz AgnieszkaWarszawa615.44305.28
01:57:56
310.16
01:20:48
              
5450Skorupka SylwiaVenezia MTB589.94284.36
02:06:37
305.58
01:22:01
              
6113Macutkiewicz IzabelaNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 400.00400.00
01:30:00
               
7481Bednarczyk BożenaBikeholic Team Ostrów Maz378.12378.12
01:35:13
               
81674Kurmanowska IzabelaPolski Klub MTB348.85348.85
01:43:12
               
92302Kado MagdalenaWIELISZEW HERON TEAM326.19 326.19
01:16:50
              
101331Grodecka AleksandraWarszawa326.13 326.13
01:16:51
              
112151Bielicka KatarzynaWarszawa319.28 319.28
01:18:30
              
12917Czajka WiktoriaKAMYK Radzymin MTB TEAM200.13200.13
02:59:55
               
13461Bazańska MartaIM Logistic Rafbike Cycling Team0.00                
141093Motylewska MartaPłocki Klub Kolarski0.00                
152245Kamińska IzabelaIM Logistic Rafbike Cycling Team0.00                
16646Osińska AdriannaGeodetic Dobry Kurs Team0.00