7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2019

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans MINI Kategoria K3

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyLegionowo
2019-03-31
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2019-04-14
punkty
czas
Serock
2019-04-28
punkty
czas
Radzymin
2019-05-05
punkty
czas
Nadarzyn
2019-05-12
punkty
czas
Góra Kalwaria
2019-05-26
punkty
czas
Wąchock
2019-06-02
punkty
czas
Urszulin koło Włodawy
2019-06-08
punkty
czas
Sitkówka-Nowiny
2019-06-30
punkty
czas
Płock
2019-07-07
punkty
czas
Perlejewo (PODLASKIE)
2019-07-14
punkty
czas
Wołomin
2019-08-25
punkty
czas
Marki
2019-09-01
punkty
czas
Ząbki
2019-09-15
punkty
czas
Konstancin-Jeziorna
2019-09-22
punkty
czas
Warszawa Wawer Finał
2019-10-12
punkty
czas
1501Skura KatarzynaJAKOOBCYCLES BKK TEAM2739.40400.00
01:30:09
400.00
01:02:13
400.00
01:02:47
371.40
01:26:38
400.00
01:12:23
400.00
01:25:02
368.00
01:19:43
         
21603Milewska PaulinaMCP Bike Team1974.34 326.87
01:16:09
338.47
01:14:12
308.15
01:44:25
 329.87
01:43:06
293.79
01:39:51
377.19
01:35:48
        
3460Bicka IlonaWarszawa1753.00337.95
01:46:42
366.15
01:07:58
369.94
01:07:54
 362.23
01:19:56
 316.73
01:32:37
         
4996Klaus MonikaKAMYK Radzymin MTB TEAM1587.50303.02
01:59:00
 311.95
01:20:31
289.89
01:51:00
326.41
01:28:42
  356.23
01:41:26
        
5560Benesz MagdalenaOtwock1416.31258.11
02:19:42
275.87
01:30:13
278.08
01:30:19
 290.36
01:39:43
  313.89
01:55:07
        
694Zduniak SylwiaMYBIKE.PL1392.62344.59
01:44:39
 354.52
01:10:51
338.30
01:35:06
 355.21
01:35:45
          
72715Szypszak AnnaWarszawa1350.06340.16
01:46:00
294.93
01:24:23
  358.87
01:20:40
356.10
01:35:31
          
8552Kozak MarylaMARCELI TEAM1328.57 313.73
01:19:20
334.61
01:15:04
 339.35
01:25:19
340.88
01:39:47
          
9920Dorsz KatarzynaKAMYK Radzymin MTB TEAM1267.31 332.20
01:14:55
316.34
01:19:24
304.18
01:45:47
 314.59
01:48:07
          
101507Sczaniecka KarolinaMETTLER TOLEDO1228.50303.74
01:58:43
312.63
01:19:37
  307.99
01:34:00
304.14
01:51:50
          
11855Wolny MałgorzataDEMANT TECHNOLOGY CENTRE1206.82292.20
02:03:24
   316.63
01:31:26
320.28
01:46:12
277.71
01:45:38
         
12196Laskowska ElwiraRadzymin1081.39268.02
02:14:33
270.94
01:31:52
282.61
01:28:52
259.82
02:03:51
            
131803Kowalik MonikaLIRENE BIKE TEAM1041.21223.27
02:41:31
 267.24
01:33:59
 292.20
01:39:05
258.50
02:11:35
          
141115Kachel IlonaKK Catena Wyszków1031.09338.98
01:46:23
343.68
01:12:25
348.43
01:12:05
             
151291Pietrasik ElżbietaGeodetic Dobry Kurs Team1009.94  345.37
01:12:43
 358.38
01:20:47
 306.19
01:35:49
         
16947Dyjas AnetaTEAM PKO BANK POLSKI889.12   276.02
01:56:34
329.51
01:27:52
 283.59
01:43:27
         
17984Tarnowska JustynaBIKE SALON TEAM800.00   400.00
01:20:26
  400.00
01:13:20
         
181295Troinska AgnieszkaBIKE SALON TEAM752.32  377.44
01:06:32
  374.88
01:30:44
          
19211Kowalska MonikaWarszawa740.13  340.13
01:13:51
    400.00
01:30:20
        
202706Sopińska PatrycjaWarszawa665.99 346.14
01:11:54
 319.85
01:40:36
            
211508Kąkiel AgataMETTLER TOLEDO647.97335.97
01:47:20
  312.00
01:43:08
            
221262Troficka KlaraWarszawa647.93    321.83
01:29:58
326.10
01:44:18
          
232044Okuljar AleksandraWarszawa628.52     330.46
01:42:55
298.06
01:38:25
         
241197Rój-Karkowska AgataPłocki Klub Kolarski621.54  302.82
01:22:56
 318.72
01:30:50
           
251451Siedlewska-Cieślińska AnnaBNP Paribas605.27    299.11
01:36:48
306.16
01:51:05
          
26170Małysz KatarzynaBIKE SALON TEAM580.94253.49
02:22:15
    327.45
01:43:52
          
27284Korzeb NataliaDAMOVO BIKE TEAM572.32 279.38
01:29:05
   292.94
01:56:06
          
28943Gęglawy JolantaBNP Paribas537.10   237.62
02:15:25
299.48
01:36:41
           
291859Skrzypczak-Smoleń EdytaWarszawa525.36249.26
02:24:40
276.10
01:30:09
              
301806Paziewska PatrycjaLIRENE BIKE TEAM510.75234.71
02:33:38
   276.04
01:44:53
           
311814Kuklińska JustynaLIRENE BIKE TEAM484.09 260.48
01:35:33
 223.61
02:23:54
            
321458Żebrowska AnnaAllianz Partners MTB431.59   182.17
02:56:38
249.42
01:56:05
           
332171Wróblewska AnnaWarszawa395.30       395.30
01:31:25
        
342161Pałka MagdalenaWOLNOŚĆ ENDROFINOM382.05       382.05
01:34:35
        
352194Wasil MagdalenaLublin381.14       381.14
01:34:48
        
361667Makowska KatarzynaLublin371.94      371.94
01:18:52
         
371165Plich AnnaBełchatów351.53  351.53
01:11:27
             
381938Gustaw AgnieszkaPZU SPORT TEAM347.88       347.88
01:43:52
        
39652Kamińska AnnaWodociągi Warszawskie342.44   342.44
01:33:57
            
401322Przepieść KamilaThe Luzers339.49    339.49
01:25:17
           
411735Lichocka AgataPiaseczno338.87     338.87
01:40:22
          
42806Bachniak KatarzynaNice Jura Bike Częstochowa330.70  330.70
01:15:57
             
43277Grudna MonikaAlltop Stag Team328.70328.70
01:49:42
               
44348Krasuska-Błachnio EwaTRIATHLON SIEDLCE CLUB316.89316.89
01:53:48
               
4582Roszuk-Suszycka DariaWarszawa313.84313.84
01:54:54
               
461431Paszkowska-Grudziąż AnnaRIDE43team302.07302.07
01:59:22
               
472173Abramek IlonaNiedźwica Duża299.09       299.09
02:00:49
        
481289Jaśkiewicz NataliaWarszawa298.64  298.64
01:24:06
             
492505Karpowicz PaulaREXONA MTB TEAM297.86    297.86
01:37:12
           
501556Dobosz DorotaWAWA BIKE TEAM297.51    297.51
01:37:19
           
511599Kajak MonikaWarszawa297.06    297.06
01:37:28
           
521136Kacprzak AnetaRowerowa Team296.42296.42
02:01:39
               
531016Małkowska KatarzynaWarszawa291.07291.07
02:03:53
               
54811Sarnowska RenataT4B Team285.73  285.73
01:27:54
             
551796Kosacka AnnaWarszawa281.89     281.89
02:00:40
          
562557Garbacik AgnieszkaZąbki266.70266.70
02:15:12
               
57982Sakowska AnnaRadzymin259.32   259.32
02:04:05
            
5886Grabowska EdytaWarszawa251.28  251.28
01:39:57
             
591949Krupińska-Obel KatarzynaOBEL TEAM239.78       239.78
02:30:42
        
601778Kucewicz MałgorzataFOREST TEAM238.27      238.27
02:03:07
         
611528Grudzińska SylwiaStanwex II TEAM232.89    232.89
02:04:19
           
621185Dzierżak BeataRadzymin210.71   210.71
02:32:42
            
63971Kostrzewa EwelinaRadzymin175.97   175.97
03:02:51
            
641335Kruszewska IzabelaVelmar Viridian Polska Team0.00