7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2019

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans MINI Kategoria K4

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyLegionowo
2019-03-31
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2019-04-14
punkty
czas
Serock
2019-04-28
punkty
czas
Radzymin
2019-05-05
punkty
czas
Nadarzyn
2019-05-12
punkty
czas
Góra Kalwaria
2019-05-26
punkty
czas
Wąchock
2019-06-02
punkty
czas
Urszulin koło Włodawy
2019-06-08
punkty
czas
Sitkówka-Nowiny
2019-06-30
punkty
czas
Płock
2019-07-07
punkty
czas
Perlejewo (PODLASKIE)
2019-07-14
punkty
czas
Wołomin
2019-08-25
punkty
czas
Marki
2019-09-01
punkty
czas
Ząbki
2019-09-15
punkty
czas
Konstancin-Jeziorna
2019-09-22
punkty
czas
Warszawa Wawer Finał
2019-10-12
punkty
czas
11412Tomaszewska JulitaTIMBUD TEAM800.00400.00
01:30:55
400.00
01:00:40
              
21450Pawlak LidiaTIMBUD TEAM764.22389.39
01:33:24
374.83
01:04:45
              
3804Bielecka MagdalenaZerwani z łańcucha688.56345.18
01:45:21
343.38
01:10:41
              
4124Moćko BeataŚwiat Rowerów Team602.25292.44
02:04:21
309.81
01:18:20
              
5567Seferyniak MarzenaBNP Paribas595.40287.35
02:06:34
308.05
01:18:47
              
6789Stefańska ElżbietaBNP Paribas591.05287.35
02:06:34
303.70
01:19:55
              
7599Bieniek MałgorzataSSC Suchedniów571.76285.29
02:07:28
286.47
01:24:43
              
8300Kwaśniewska JustynaDAMOVO BIKE TEAM399.34399.34
01:31:04
               
935Gregorowicz KatarzynaBIKE SALON TEAM357.19 357.19
01:07:57
              
101040Lipińska MałgorzataGolub-Dobrzyń356.36356.36
01:42:03
               
11680Andrzejczuk KatarzynaBIKE SALON TEAM340.95340.95
01:46:40
               
12927Gruca KarolinaKAMYK Radzymin MTB TEAM337.64337.64
01:47:42
               
132178Tararuj EdytaTEAM PKO BANK POLSKI337.01337.01
01:47:55
               
14760Borys EwaMCP Bike Team330.95330.95
01:49:53
               
15931Rowicka OlgaKAMYK Radzymin MTB TEAM325.29325.29
01:51:48
               
16640Wasiak MartaNASZ BIKE TEAM324.35324.35
01:52:07
               
17310Sobkowiak AgnieszkaIGT MTB TEAM324.16 324.16
01:14:52
              
18924Surdyk JoannaKAMYK Radzymin MTB TEAM320.36 320.36
01:15:46
              
191075Kwiatkowska-Sioch EdytaWarszawa316.38316.38
01:54:57
               
20521Brulińska MonikaKobietarakieta312.99312.99
01:56:11
               
211086Naciążek BiankaTS REGLE299.97299.97
02:01:14
               
221023Niklewicz EwaHPE-ESKOM299.70299.70
02:01:21
               
231341Kufera SylwiaWarszawa272.45 272.45
01:29:05