7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2019

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans MINI Kategoria M2

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyLegionowo
2019-03-31
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2019-04-14
punkty
czas
Serock
2019-04-28
punkty
czas
Radzymin
2019-05-05
punkty
czas
Nadarzyn
2019-05-12
punkty
czas
Góra Kalwaria
2019-05-26
punkty
czas
Wąchock
2019-06-02
punkty
czas
Urszulin koło Włodawy
2019-06-08
punkty
czas
Sitkówka-Nowiny
2019-06-30
punkty
czas
Płock
2019-07-07
punkty
czas
Perlejewo (PODLASKIE)
2019-07-14
punkty
czas
Wołomin
2019-08-25
punkty
czas
Marki
2019-09-01
punkty
czas
Ząbki
2019-09-15
punkty
czas
Konstancin-Jeziorna
2019-09-22
punkty
czas
Warszawa Wawer Finał
2019-10-12
punkty
czas
1130Krzyczkowski MichałINTERCARS SONIC BIKE TEAM789.85389.85
01:19:36
400.00
00:54:10
              
2586Sotyn MarcinBIKE SALON TEAM756.09372.71
01:23:15
383.38
00:56:31
              
32701Marszałek PawełLegionowo739.60361.33
01:25:53
378.27
00:57:17
              
41991Mirecki BartłomiejŻyrardów704.40340.74
01:31:04
363.66
00:59:35
              
5612Korytkowski MarcinLegionowo692.01338.80
01:31:36
353.21
01:01:21
              
6796Bielecki JakubDSV671.61328.22
01:34:33
343.39
01:03:06
              
7824Kacprzak MarcinWarszawa657.03312.91
01:39:10
344.12
01:02:58
              
8728Król PawełNadma638.76307.16
01:41:02
331.60
01:05:21
              
9220Tarapata MariuszWarszawa637.47303.18
01:42:21
334.29
01:04:49
              
102504Kondratowicz ŁukaszZerwani z łańcucha631.90337.80
01:31:52
294.10
01:13:41
              
11420Jarosiewicz TomaszWarszawa615.83305.41
01:41:36
310.42
01:09:48
              
122530Rosłon JakubZerwani z łańcucha595.64293.99
01:45:33
301.65
01:11:50
              
13726Cywka RafałKLUB BIKE ZWOLEŃ589.88284.60
01:49:02
305.28
01:10:59
              
14786Rymuza PatrykPodkowa Leśna587.10287.18
01:48:03
299.92
01:12:15
              
15719Karwowski MaciejDSV573.88279.16
01:51:10
294.72
01:13:31
              
161003Darłak GrzegorzAllianz Partners MTB543.50264.09
01:57:30
279.41
01:17:33
              
171048Nadany MariuszSKK Sokół Sokółka400.00400.00
01:17:35
               
18777Szczepański DawidSolec394.43394.43
01:18:40
               
19173Barabasz MichałBIKE SALON TEAM389.72389.72
01:19:37
               
201178Kmita RobertAGR PŁOŃSK371.68 371.68
00:58:18
              
21523Łomicz AxelChodel369.91369.91
01:23:53
               
221029Kleps MichałBIKE SALON TEAM361.58361.58
01:25:49
               
231045Gęsicki RemigiuszGTR GOLUB-DOBRZYŃ353.18353.18
01:27:52
               
241064Paulanis CyprianMYBIKE.PL350.76 350.76
01:01:47
              
251012Randak AdamPajęczno346.10 346.10
01:02:36
              
262828Waracki MateuszOstrów Mazowiecka344.25 344.25
01:02:57
              
27694Szot AleksanderBIKE SALON TEAM340.95340.95
01:31:01
               
28716Słupek Jarosławrasputin69 team340.56340.56
01:31:07
               
291072Iwaniuk ArturWarszawa338.16338.16
01:31:46
               
302526Zwaliński TomaszVALEANT MED CYCLING TEAM335.96335.96
01:32:22
               
31953Cieszkowski PawełNowy Dwór Mazowiecki334.34334.34
01:32:49
               
32618Kosidło JakubPiaseczno332.25332.25
01:33:24
               
331312Janowski ŁukaszWarszawa328.32 328.32
01:06:00
              
34459Sikora BartłomiejZerwani z łańcucha310.07310.07
01:40:05
               
35672Nguyen RobertIBOX Mała Liga Cycling Team309.73309.73
01:40:11
               
361818Klepacki MateuszWarszawa308.45 308.45
01:10:15
              
37175Kucher MaksymWarszawa306.83306.83
01:41:08
               
3817Slivchuk PiotrTEAM PKO BANK POLSKI305.27305.27
01:41:39
               
391257Waligóra AdamChotomów305.20 305.20
01:11:00
              
401413Dzidek MarcinDSV300.45 300.45
01:12:07
              
412714Bętkowski DawidWarszawa295.99295.99
01:44:50
               
42346Galas MaciejPruszków293.52293.52
01:45:43
               
43303Rafalski PiotrGrodzisk Mazowiecki285.73285.73
01:48:36
               
441359Laskowski PawełBEPS RACING TEAM282.12282.12
01:50:00
               
45514Rekiel ŁukaszPuławy277.88277.88
01:51:40
               
462624Wróbel GrzegorzTEAM PKO BANK POLSKI276.71276.71
01:52:09
               
47698Jarosiewicz MichałWarszawa274.99274.99
01:52:51
               
48547Karolak KrzysztofGrodzisk Mazowiecki269.41269.41
01:55:11
               
49164Sierakowski JacekPINCET PLUS215.74215.74
02:23:51
               
50159Roman DamianBike Fun Legionowo0.00                
51117Woźnica ŁukaszŚwiat Rowerów Team0.00                
52464Kaniewski RafałIM Logistic Rafbike Cycling Team0.00