7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2020

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans MINI Kategoria M5

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyStartyPerlejewo (Podlaskie)
2020-07-05
punkty
czas
Góra Kalwaria
2020-07-12
punkty
czas
Jabłonna
2020-07-26
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2020-08-01
punkty
czas
Żabia Wola
2020-08-16
punkty
czas
Ossów
2020-08-23
punkty
czas
Radzymin
2020-08-30
punkty
czas
Legionowo
2020-09-06
punkty
czas
Konstancin-Jeziorna
2020-09-19
punkty
czas
Otwock
2020-09-27
punkty
czas
Wyszków
2020-10-03
punkty
czas
Serock
2020-10-17
punkty
czas
Wawer Finał
2020-10-24
punkty
czas
Kobyłka (Zimowy PBM)
2020-12-13
punkty
czas
1110Krupa AndrzejBIKE SALON TEAM1590.784400.00
01:08:43
400.00
01:05:18
400.00
01:01:23
390.78
00:54:32
          
268Świderski TadeuszTIMBUD TEAM1508.654371.26
01:14:02
372.43
01:10:08
379.16
01:04:46
385.80
00:55:14
          
32007Biernacki JakubWarszawa1381.324344.44
01:19:48
358.96
01:12:46
325.94
01:15:20
351.98
01:00:33
          
4179Cywka ZbigniewClub Bike Zwoleń1355.164348.54
01:18:52
345.94
01:15:31
322.09
01:16:14
338.59
01:02:57
          
5326Białek TomaszKAMYK Radzymin MTB TEAM1353.124343.76
01:19:57
347.37
01:15:12
312.36
01:18:37
349.63
01:00:57
          
6601Paradowski JacekNOWA AMA1324.054330.05
01:23:17
342.78
01:16:12
307.23
01:19:56
343.99
01:01:57
          
7277Dzideczek TomaszJózefów1224.474308.99
01:28:57
309.22
01:24:29
294.58
01:23:22
311.68
01:08:23
          
81968Kurosad-Kurasiewicz WojciechWarszawa1175.704316.92
01:26:44
312.82
01:23:30
238.20
01:43:05
307.76
01:09:15
          
9424Wrzesień RobertTomaszów Mazowiecki1060.843 368.26
01:10:56
329.75
01:14:28
362.83
00:58:44
          
10298Sokolnicki AndrzejDAMOVO BIKE TEAM1040.233 358.26
01:12:55
324.69
01:15:38
357.28
00:59:39
          
11333Brodzik AndrzejBARAN CYCLING TEAM1039.413351.22
01:18:15
340.45
01:16:44
 347.74
01:01:17
          
1210Śliwiński PiotrMilanówek993.533332.27
01:22:43
332.07
01:18:40
 329.19
01:04:44
          
13808Hofman TomaszKraft Automotive Team897.993 305.16
01:25:36
290.03
01:24:40
302.80
01:10:23
          
141000Szymerski PawełPEK - MONT EKIPA MTB848.213 269.37
01:36:59
288.65
01:25:04
290.19
01:13:27
          
15476Zagajewski Grzegorz555 TEAM830.113 277.25
01:34:13
274.69
01:29:24
278.17
01:16:37
          
161555Olszewski WojciechHusaria LC Elektronik739.203 246.34
01:46:03
235.85
01:44:07
257.01
01:22:56
          
17170Byczyk MariuszLublin704.772351.77
01:18:08
353.00
01:14:00
            
18455Kurek MirosławLOTTO673.242344.37
01:19:49
 328.87
01:14:40
           
1924NOWAK JANKAMYK Radzymin MTB TEAM668.742330.03
01:23:17
338.71
01:17:07
            
20995Piętka JarosławJALEX632.862  315.84
01:17:45
317.02
01:07:14
          
21375Kossakowski Jacek MarekAVB624.792 315.76
01:22:44
309.03
01:19:28
           
222313Kopp PrzemysławPRZYPAŚNIKI TEAM558.112  276.74
01:28:44
281.37
01:15:45
          
2323Skolimowski KrzysztofWarszawa - Wilanów 550.673186.07
02:27:44
184.25
02:21:47
 180.35
01:58:11
          
241969Onyśk WłodzimierzKobyłka501.492  244.29
01:40:31
257.20
01:22:52
          
252911Kąkol SławomirTIMBUD TEAM400.001   400.00
00:53:17
          
26957Malinowski JacekPŁOCKI KLUB KOLARSKI397.051   397.05
00:53:40
          
27717Szymkowski ArturJabłonna354.031  354.03
01:09:22
           
281333Koenig WitoldWarszawa341.981  341.98
01:11:48
           
29794Hoen Rene-339.901  339.90
01:12:15
           
30839Nowak JanKAMYK Radzymin MTB TEAM329.951   329.95
01:04:36
          
3148Makowski JacekTIMBUD TEAM326.441  326.44
01:15:13
           
32517Lasia ZbigniewRadom316.101  316.10
01:17:41
           
33362Kowalczyk ZbigniewNowy Krępiec313.861 313.86
01:23:14
            
34516Strzelczyk WaldemarKS ENEA305.621  305.62
01:20:21
           
35649Rogalski FranciszekREFLEKS BLU TEAM294.961 294.96
01:28:34
            
36441DYBEK JAROSŁAWASTANA - WARSZAWA293.401 293.40
01:29:02
            
37566WOJTKIEWICZ JarekPRUSZKÓW281.901 281.90
01:32:40
            
3861Rutkowski GrzegorzWarszawa277.721277.72
01:38:58
             
39446DAMENTKA WŁODZIMIERZWARSZAW274.951 274.95
01:35:00
            
40760Matuszewski DariuszBIEGIEM DO GARÓW268.891   268.89
01:19:16
          
41529Klewaczew AndrzejBIKEHOLIC TEAM265.921  265.92
01:32:21
           
422851Sawicki JacekZielonka264.041   264.04
01:20:43
          
431966Krzyżanowski ArturWarszawa262.531  262.53
01:33:32
           
4436Zieliński RobertWarszawa255.341   255.34
01:23:28
          
45107Szlendak RobertWarszawa241.651241.65
01:53:45
             
462145Łasiński PiotrŁASIŃSKI TEAM240.921  240.92
01:41:56
           
472153Jasiński MariuszLeszno0.000              
48714Kuchniewski TomaszMYBIKE.PL0.000