7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2019

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans MINI Kategoria OPEN K

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyLegionowo
2019-03-31
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2019-04-14
punkty
czas
Serock
2019-04-28
punkty
czas
Radzymin
2019-05-05
punkty
czas
Nadarzyn
2019-05-12
punkty
czas
Góra Kalwaria
2019-05-26
punkty
czas
Wąchock
2019-06-02
punkty
czas
Urszulin koło Włodawy
2019-06-08
punkty
czas
Sitkówka-Nowiny
2019-06-30
punkty
czas
Płock
2019-07-07
punkty
czas
Perlejewo (PODLASKIE)
2019-07-14
punkty
czas
Wołomin
2019-08-25
punkty
czas
Marki
2019-09-01
punkty
czas
Ząbki
2019-09-15
punkty
czas
Konstancin-Jeziorna
2019-09-22
punkty
czas
Warszawa Wawer Finał
2019-10-12
punkty
czas
1804Bielecka Magdalena
K4
Zerwani z łańcucha2702.43331.34
01:45:21
343.38
01:10:41
343.02
01:11:54
334.78
01:36:07
338.65
01:20:37
335.11
01:36:29
306.01
01:35:52
370.14
01:29:47
        
2501Skura Katarzyna
K3
JAKOOBCYCLES BKK TEAM2666.92387.22
01:30:09
390.07
01:02:13
392.77
01:02:47
371.40
01:26:38
377.21
01:12:23
380.25
01:25:02
368.00
01:19:43
         
3499Kubik Wiktoria
K1
Wysportowani Racing Team2423.24288.60
02:00:57
300.39
01:20:48
317.80
01:17:36
273.47
01:57:40
308.65
01:28:28
316.07
01:42:18
262.90
01:51:35
355.36
01:33:31
        
41412Tomaszewska Julita
K4
TIMBUD TEAM2360.01383.96
01:30:55
400.00
01:00:40
400.00
01:01:39
399.70
01:20:30
386.44
01:10:39
389.91
01:22:55
          
535Gregorowicz Katarzyna
K4
BIKE SALON TEAM2176.53 357.19
01:07:57
364.98
01:07:34
348.42
01:32:21
358.50
01:16:10
355.92
01:30:50
 391.52
01:24:52
        
6562Perycz Agnieszka
K2
Warszawa2171.95295.99
01:57:56
300.35
01:20:48
315.07
01:18:17
 303.45
01:29:58
315.99
01:42:19
297.45
01:38:37
343.65
01:36:42
        
7503Praszczałek Katarzyna
KJ
UKK HURAGAN WOŁOMIN1985.10400.00
01:27:16
  399.53
01:20:32
400.00
01:08:15
400.00
01:20:50
385.57
01:16:05
         
82302Kado Magdalena
K2
WIELISZEW HERON TEAM1961.08 315.88
01:16:50
323.28
01:16:17
304.88
01:45:32
328.91
01:23:01
322.28
01:40:19
 365.85
01:30:50
        
91700Sobczak Magdalena
K2
WIELISZEW HERON TEAM1927.13380.62
01:31:43
387.35
01:02:39
 386.77
01:23:11
389.56
01:10:05
382.83
01:24:27
          
101603Milewska Paulina
K3
MCP Bike Team1913.51 318.75
01:16:09
332.36
01:14:12
308.15
01:44:25
 313.58
01:43:06
293.79
01:39:51
346.88
01:35:48
        
111450Pawlak Lidia
K4
TIMBUD TEAM1838.27373.77
01:33:24
374.83
01:04:45
367.35
01:07:08
363.44
01:28:32
 358.88
01:30:05
          
12124Moćko Beata
K4
Świat Rowerów Team1833.53280.71
02:04:21
309.81
01:18:20
 309.34
01:44:01
325.22
01:23:57
 287.92
01:41:53
320.53
01:43:40
        
131553Wyczółkowska Elżbieta
K5
ENEA KS ENERGIA KOZIENICE1783.55290.08
02:00:20
298.52
01:21:18
 283.99
01:53:18
 292.23
01:50:39
273.29
01:47:21
345.44
01:36:12
        
14789Stefańska Elżbieta
K4
BNP Paribas1748.89275.82
02:06:34
303.70
01:19:55
313.37
01:18:42
281.33
01:54:22
289.15
01:34:26
285.52
01:53:14
          
15450Skorupka Sylwia
K2
Venezia MTB1742.27275.70
02:06:37
295.92
01:22:01
298.75
01:22:33
280.65
01:54:39
293.23
01:33:07
298.02
01:48:29
          
16460Bicka Ilona
K3
Warszawa1705.79327.16
01:46:42
357.06
01:07:58
363.25
01:07:54
 341.59
01:19:56
 316.73
01:32:37
         
17705Wojciechowska Weronika
KJ
KK Catena Wyszków1694.82340.06
01:42:39
 357.27
01:09:02
313.42
01:42:40
 326.58
01:39:00
 357.49
01:32:57
        
18759Praszczałek Hanna
K1
Dynamik - ART1590.08311.79
01:51:58
323.42
01:15:03
 320.23
01:40:29
335.15
01:21:28
 299.49
01:37:57
         
19510Podgórska Karolina
K2
ROZTOCZE CYCLING TEAM1572.58286.64
02:01:47
320.11
01:15:49
 307.86
01:44:31
 335.05
01:36:30
 322.92
01:42:54
        
20673Zaboklicka Aniela
K1
BIKE SALON TEAM1544.25297.80
01:57:13
 309.63
01:19:39
297.53
01:48:09
319.22
01:25:32
320.07
01:41:01
          
21996Klaus Monika
K3
KAMYK Radzymin MTB TEAM1524.97293.35
01:59:00
 306.31
01:20:31
289.89
01:51:00
307.82
01:28:42
  327.60
01:41:26
        
22567Seferyniak Marzena
K4
BNP Paribas1517.16275.82
02:06:34
308.05
01:18:47
326.98
01:15:25
300.72
01:47:00
305.59
01:29:21
           
23120Krzyczkowska Malwina
KJ
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI1498.46 386.28
01:02:50
 374.83
01:25:50
376.26
01:12:34
 361.09
01:21:14
         
24411Kuchniewska Beata
K5
MYBIKE.PL1368.53237.39
02:27:03
273.83
01:28:38
  274.74
01:39:23
272.49
01:58:39
 310.08
01:47:10
        
2594Zduniak Sylwia
K3
MYBIKE.PL1357.68333.59
01:44:39
 348.12
01:10:51
338.30
01:35:06
 337.67
01:35:45
          
26560Benesz Magdalena
K3
Otwock1354.44249.87
02:19:42
269.03
01:30:13
273.06
01:30:19
 273.82
01:39:43
  288.66
01:55:07
        
27545Nowak Julia
K1
BIKE SALON TEAM1337.97308.53
01:53:09
335.66
01:12:18
345.28
01:11:26
 348.50
01:18:21
           
281225Korajczyk Jolanta
K5
Legionowo1300.26 261.60
01:32:47
 244.34
02:11:41
279.43
01:37:43
247.97
02:10:23
 266.92
02:04:30
        
292715Szypszak Anna
K3
Warszawa1293.85329.30
01:46:00
287.60
01:24:23
  338.43
01:20:40
338.52
01:35:31
          
30552Kozak Maryla
K3
MARCELI TEAM1278.56 305.94
01:19:20
328.56
01:15:04
 320.01
01:25:19
324.05
01:39:47
          
31310Sobkowiak Agnieszka
K4
IGT MTB TEAM1270.54 324.16
01:14:52
327.23
01:15:22
 319.19
01:25:32
299.96
01:47:47
          
32924Surdyk Joanna
K4
KAMYK Radzymin MTB TEAM1257.21 320.36
01:15:46
314.63
01:18:23
302.23
01:46:28
319.99
01:25:19
           
33920Dorsz Katarzyna
K3
KAMYK Radzymin MTB TEAM1237.81 323.95
01:14:55
310.63
01:19:24
304.18
01:45:47
 299.05
01:48:07
          
341507Sczaniecka Karolina
K3
METTLER TOLEDO1178.47294.04
01:58:43
304.87
01:19:37
  290.44
01:34:00
289.12
01:51:50
          
35855Wolny Małgorzata
K3
DEMANT TECHNOLOGY CENTRE1163.65282.87
02:03:24
   298.60
01:31:26
304.47
01:46:12
277.71
01:45:38
         
36481Bednarczyk Bożena
K2
Bikeholic Team Ostrów Maz1116.84366.61
01:35:13
 381.52
01:04:38
 368.71
01:14:03
           
37689Knapczyk Małgorzata
K4
NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 1088.84    362.12
01:15:24
 326.72
01:29:47
400.00
01:23:04
        
38196Laskowska Elwira
K3
Radzymin1061.01259.46
02:14:33
264.22
01:31:52
277.51
01:28:52
259.82
02:03:51
            
391674Kurmanowska Izabela
K2
Polski Klub MTB1045.84338.23
01:43:12
  354.56
01:30:45
 353.05
01:31:35
          
402901Sobczak Aleksandra
K2
WIELISZEW HERON TEAM1027.45337.89
01:43:19
355.47
01:08:17
   334.09
01:36:47
          
411216Wachnik Bożenna
K5
BIKE SALON TEAM1021.84336.96
01:43:36
 346.27
01:11:13
  338.61
01:35:29
          
421115Kachel Ilona
K3
KK Catena Wyszków1005.45328.16
01:46:23
335.15
01:12:25
342.14
01:12:05
             
431803Kowalik Monika
K3
LIRENE BIKE TEAM999.83216.14
02:41:31
 262.41
01:33:59
 275.55
01:39:05
245.73
02:11:35
          
441291Pietrasik Elżbieta
K3
Geodetic Dobry Kurs Team983.28  339.13
01:12:43
 337.96
01:20:47
 306.19
01:35:49
         
452178Tararuj Edyta
K4
TEAM PKO BANK POLSKI975.23323.49
01:47:55
   329.78
01:22:48
321.96
01:40:25
          
46557Kowalska Małgorzata
K5
STRABAG BIKE TEAM958.69 321.71
01:15:26
319.70
01:17:08
 317.28
01:26:03
           
47260Wiśniewska Dominika
KJ
UKK HURAGAN WOŁOMIN894.26302.72
01:55:19
 317.16
01:17:46
274.38
01:57:16
            
48947Dyjas Aneta
K3
TEAM PKO BANK POLSKI870.35   276.02
01:56:34
310.74
01:27:52
 283.59
01:43:27
         
491319Laskowska Natalia
K1
Nowy Dwór Mazowiecki857.39 275.99
01:27:56
    254.98
01:55:03
326.42
01:41:48
        
50599Bieniek Małgorzata
K4
SSC Suchedniów852.64273.85
02:07:28
286.47
01:24:43
  292.32
01:33:24
           
51984Tarnowska Justyna
K3
BIKE SALON TEAM800.00   400.00
01:20:26
  400.00
01:13:20
         
52807Kędra Anna
K4
Policja KPP Krasnystaw730.82  347.98
01:10:52
    382.84
01:26:48
        
531295Troinska Agnieszka
K3
BIKE SALON TEAM726.99  370.62
01:06:32
  356.37
01:30:44
          
541040Lipińska Małgorzata
K4
Policja KPP Golub-Dobrzyń704.30342.07
01:42:03
 362.23
01:08:05
             
55211Kowalska Monika
K3
Warszawa701.84  333.99
01:13:51
    367.85
01:30:20
        
56977Kaszewiak Karolina
K2
Warszawa680.61   331.20
01:37:09
349.41
01:18:08
           
572811Marcelewicz Barbara
K4
MARCELI TEAM666.23  339.04
01:12:44
 327.19
01:23:27
           
58370Wojciechowska Marta
K4
Adiostry Team665.03  330.60
01:14:36
 334.43
01:21:38
           
592706Sopińska Patrycja
K3
Warszawa657.40 337.55
01:11:54
 319.85
01:40:36
            
601508Kąkiel Agata
K3
METTLER TOLEDO637.24325.24
01:47:20
  312.00
01:43:08
            
611331Grodecka Aleksandra
K2
Warszawa626.21 315.82
01:16:51
  310.39
01:27:58
           
621262Troficka Klara
K3
Warszawa613.49    303.49
01:29:58
310.00
01:44:18
          
632044Okuljar Aleksandra
K3
Warszawa612.21     314.15
01:42:55
298.06
01:38:25
         
641075Kwiatkowska-Sioch Edyta
K4
Warszawa605.30303.70
01:54:57
    301.60
01:47:12
          
651790Jędrzejczyk Anna
K2
AK-Sped Józefów598.92     306.18
01:45:36
292.74
01:40:13
         
661197Rój-Karkowska Agata
K3
Płocki Klub Kolarski597.92  297.35
01:22:56
 300.57
01:30:50
           
671168Kamińska Maria
K5
KK24h592.27  305.09
01:20:50
287.18
01:52:02
            
681249Hajbowicz Agnieszka
K2
STRABAG BIKE TEAM587.89    292.83
01:33:14
295.06
01:49:35
          
691451Siedlewska-Cieślińska Anna
K3
BNP Paribas573.12    282.07
01:36:48
291.05
01:51:05
          
70170Małysz Katarzyna
K3
BIKE SALON TEAM556.67245.39
02:22:15
    311.28
01:43:52
          
71284Korzeb Natalia
K3
DAMOVO BIKE TEAM550.91 272.44
01:29:05
   278.47
01:56:06
          
72943Gęglawy Jolanta
K3
BNP Paribas520.04   237.62
02:15:25
282.42
01:36:41
           
731859Skrzypczak-Smoleń Edyta
K3
Warszawa510.55241.30
02:24:40
269.25
01:30:09
              
741540Magiera Aldona
K5
Warszawa504.49    246.19
01:50:54
258.30
02:05:11
          
751697Teperek Małgorzata
K2
AK-Sped Józefów502.15     276.43
01:56:58
225.72
02:09:58
         
761593Masłowska Anna
K4
Książenice496.50    252.97
01:47:56
243.53
02:12:46
          
771806Paziewska Patrycja
K3
LIRENE BIKE TEAM487.52227.21
02:33:38
   260.31
01:44:53
           
781814Kuklińska Justyna
K3
LIRENE BIKE TEAM477.63 254.02
01:35:33
 223.61
02:23:54
            
792637Szynalska Grażyna
K4
TEAM PKO BANK POLSKI434.22  235.61
01:44:41
198.61
02:42:00
            
80389Galeńska Anna
K5
UŚMIECHNIJ SIĘ I RUSZ429.64217.93
02:40:11
  211.71
02:31:59
            
811458Żebrowska Anna
K3
Allianz Partners MTB417.38   182.17
02:56:38
235.21
01:56:05
           
822154Lach Aleksandra
K1
RAFAKO Orbea MTB TEAM392.49     392.49
01:22:23
          
83113Macutkiewicz Izabela
K2
NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 387.82387.82
01:30:00
               
84300Kwaśniewska Justyna
K4
DAMOVO BIKE TEAM383.33383.33
01:31:04
               
85461Bazańska Marta
K2
IM Logistic Rafbike Cycling Team377.40    377.40
01:12:21
           
86917Czajka Wiktoria
K2
KAMYK Radzymin MTB TEAM374.09194.03
02:59:55
  180.06
02:58:42
            
871667Makowska Katarzyna
K3
Lublin371.94      371.94
01:18:52
         
881093Motylewska Marta
K2
Płocki Klub Kolarski371.79  371.79
01:06:20
             
892164Cybulska Dominika
K4
WYDOLNOSC.PL366.71       366.71
01:30:37
        
902171Wróblewska Anna
K3
Warszawa363.53       363.53
01:31:25
        
912161Pałka Magdalena
K3
WOLNOŚĆ ENDROFINOM351.35       351.35
01:34:35
        
922194Wasil Magdalena
K3
Lublin350.51       350.51
01:34:48
        
931165Plich Anna
K3
Bełchatów345.18  345.18
01:11:27
             
94652Kamińska Anna
K3
Wodociągi Warszawskie342.44   342.44
01:33:57
            
952181Obst Anna
K4
Zamość330.53       330.53
01:40:32
        
96680Andrzejczuk Katarzyna
K4
BIKE SALON TEAM327.27327.27
01:46:40
               
97806Bachniak Katarzyna
K3
Nice Jura Bike Częstochowa324.73  324.73
01:15:57
             
98927Gruca Karolina
K4
KAMYK Radzymin MTB TEAM324.10324.10
01:47:42
               
991735Lichocka Agata
K3
Piaseczno322.14     322.14
01:40:22
          
1002083Pawlak Zofia
K5
BIKE SALON TEAM321.93     321.93
01:40:26
          
1012193Pękała Alicja
K2
Pozytywnie Aktywni321.23       321.23
01:43:27
        
1021322Przepieść Kamila
K3
The Luzers320.15    320.15
01:25:17
           
1031938Gustaw Agnieszka
K3
PZU SPORT TEAM319.92       319.92
01:43:52
        
104277Grudna Monika
K3
Alltop Stag Team318.20318.20
01:49:42
               
105760Borys Ewa
K4
MCP Bike Team317.68317.68
01:49:53
               
1061989Hofman Iga
K2
Kraft Automotive Team316.75     316.75
01:42:05
          
107931Rowicka Olga
K4
KAMYK Radzymin MTB TEAM312.24312.24
01:51:48
               
108640Wasiak Marta
K4
NASZ BIKE TEAM311.35311.35
01:52:07
               
1092091Krokos Jrina
K4
Warszawa310.67     310.67
01:44:04
          
1101825Pitura Eliza
K4
Lubelska Grupa Triathlonu309.51       309.51
01:47:22
        
1112151Bielicka Katarzyna
K2
Warszawa309.18 309.18
01:18:30
              
1121838Sekuła Katarzyna
K1
WRUM307.80       307.80
01:47:58
        
113348Krasuska-Błachnio Ewa
K3
TRIATHLON SIEDLCE CLUB306.76306.76
01:53:48
               
1141100Paterak Anna
K4
TEAM PKO BANK POLSKI305.58     305.58
01:45:48
          
11582Roszuk-Suszycka Daria
K3
Warszawa303.82303.82
01:54:54
               
116521Brulińska Monika
K4
Kobietarakieta300.43300.43
01:56:11
               
1172166Florek Aneta
K2
Urszulin299.91       299.91
01:50:48
        
1182033Szulc Izabella
K4
Zalesie Górne295.75     295.75
01:49:19
          
1191289Jaśkiewicz Natalia
K3
Warszawa293.25  293.25
01:24:06
             
1201431Paszkowska-Grudziąż Anna
K3
RIDE43team292.42292.42
01:59:22
               
1211086Naciążek Bianka
K4
TS REGLE287.94287.94
02:01:14
               
1221023Niklewicz Ewa
K4
HPE ESKOM287.68287.68
02:01:21
               
1231136Kacprzak Aneta
K3
Rowerowa Team286.95286.95
02:01:39
               
1241893Dudzik Urszula
K4
WR TEAM286.01       286.01
01:56:11
        
1251213Rosińska Sylwia
K4
Warszawska284.07  284.07
01:26:49
             
1261829Strawa Beata
K2
Kolonia Świdnik Mały282.30       282.30
01:57:43
        
1271905Zybura Beata
K2
Warszawa281.92  281.92
01:27:29
             
1281016Małkowska Katarzyna
K3
Warszawa281.77281.77
02:03:53
               
1292108Marcelewicz Zuzanna
KJ
MARCELI TEAM281.09    281.09
01:37:08
           
1302505Karpowicz Paula
K3
REXONA MTB TEAM280.89    280.89
01:37:12
           
131811Sarnowska Renata
K3
T4B Team280.57  280.57
01:27:54
             
1321556Dobosz Dorota
K3
WAWA BIKE TEAM280.56    280.56
01:37:19
           
1331599Kajak Monika
K3
Warszawa280.13    280.13
01:37:28
           
134965Rowicka Nina
K2
KAMYK Radzymin MTB TEAM279.16   279.16
01:55:16
            
1352173Abramek Ilona
K3
Niedźwica Duża275.05       275.05
02:00:49
        
1361341Kufera Sylwia
K4
Warszawa272.45 272.45
01:29:05
              
1372003Marcelewicz Aleksandra
KJ
MARCELI TEAM271.79    271.79
01:40:27
           
1381796Kosacka Anna
K3
Warszawa267.97     267.97
02:00:40
          
139312Kalisz Marta
K4
Warszawa266.89   266.89
02:00:34
            
1401478Orłowska Marta
K2
Warszawa261.00    261.00
01:44:37
           
141982Sakowska Anna
K3
Radzymin259.32   259.32
02:04:05
            
1422557Garbacik Agnieszka
K3
Ząbki258.18258.18
02:15:12
               
1431537Czapska Bożena
K4
MYBIKE.PL258.15    258.15
01:45:46
           
1442506Dominiak Agnieszka
K4
REXONA MTB TEAM256.11     256.11
02:06:15
          
145944Gogolewska Weronika
K1
BNP Paribas252.22   252.22
02:07:34
            
1461429Panasiuk Olga
K2
Decathlon Team246.86   246.86
02:10:21
            
14786Grabowska Edyta
K3
Warszawa246.74  246.74
01:39:57
             
1481778Kucewicz Małgorzata
K3
FOREST TEAM238.27      238.27
02:03:07
         
1492056Górecka Aleksandra
K4
Góra Kalwaria238.27     238.27
02:15:42
          
1501531Lipowiecka Ewa
K5
COMPAS Bike Team 237.69    237.69
01:54:52
           
1511949Krupińska-Obel Katarzyna
K3
OBEL TEAM220.51       220.51
02:30:42
        
1521528Grudzińska Sylwia
K3
Stanwex II TEAM219.62    219.62
02:04:19
           
1531185Dzierżak Beata
K3
Radzymin210.71   210.71
02:32:42
            
154972Paciorek Izabela
K4
Nadma195.72   195.72
02:44:24
            
155971Kostrzewa Ewelina
K3
Radzymin175.97   175.97
03:02:51
            
1561470Kołecka Maria
K5
Nadarzyn165.51    165.51
02:44:58
           
157646Osińska Adrianna
K2
Geodetic Dobry Kurs Team0.00                
158172Kapłon Aleksandra
K1
BIKE SALON TEAM0.00                
1591335Kruszewska Izabela
K3
Velmar Viridian Polska Team0.00                
160447Sajnóg Anna
K2
IM Logistic Rafbike Cycling Team0.00                
1612245Kamińska Izabela
K2
IM Logistic Rafbike Cycling Team0.00