7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2020

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Punkty sektorowe we wszytkich edycjach, Sektor 1 Zakres punktowy od (451) do (500)

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunkty
sekt.
Perlejewo (Podlaskie)
2020-07-05
punkty
sekt.
Góra Kalwaria
2020-07-12
punkty
sekt.
Jabłonna
2020-07-26
punkty
sekt.
Nowy Dwór Mazowiecki
2020-08-01
punkty
sekt.
W trakcie ustalania.
2020-08-16
punkty
sekt.
Ossów
2020-08-23
punkty
sekt.
Marki
2020-08-30
punkty
sekt.
Legionowo
2020-09-06
punkty
sekt.
Konstancin-Jeziorna
2020-09-19
punkty
sekt.
Otwock
2020-09-27
punkty
sekt.
Wyszków
2020-10-03
punkty
sekt.
Serock
2020-10-17
punkty
sekt.
Wawer Finał
2020-10-24
punkty
sekt.
Kobyłka (Zimowy PBM)
2020-12-13
punkty
sekt.
1143Balcerzak PawełV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI465.00465             
2242Borowski SebastianSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team497.00497             
31252Daczkowski GustawANG SPÓŁDZIELNIA MTB469.00469             
4341Grudziński JakubOtwock480.00480             
5339Kielak HubertBŁAŻEJ KIELAK 1procent492.00492             
61178Kmita RobertAGR PŁOŃSK461.00461             
739Knapczyk PiotrNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 451.00451             
8750Korytkowski RobertKK Catena Wyszków470.00470             
91255Kowalski IreneuszANG SPÓŁDZIELNIA MTB460.00460             
10212Kozłowski CezaryPEK - MONT EKIPA MTB456.00456             
11110Krupa AndrzejBIKE SALON TEAM465.00465             
12241Krzyczkowski MichałSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team466.00466             
13353Kurowski ErnestJózefów497.00497             
14180Kuszmider KamilKK Catena Wyszków500.00500             
151184Marcelewicz PiotrMARCELI TEAM469.00469             
161984Myszkowski RafałPATNET TEAM462.00462             
17147Peciakowski RobertPEK - MONT EKIPA MTB472.00472             
18776Perzanowski ArturPruszków464.00464             
19550Skalski KacperŚWIAT ROWERÓW TEAM493.00493             
201918Słupek PawełT4B TEAM480.00480             
2142Staniewski MichałANG SPÓŁDZIELNIA MTB462.00462             
22255Tlaga KrzysztofANG SPÓŁDZIELNIA MTB421.00              
23319Trzciński PawełKK Catena Wyszków496.00496             
24164Wasążnik MarcinAGR PŁOŃSK455.00455             
25177Wąsowski TomaszGeodetic Team457.00457             
26182Wyczółkowski PawełPuławy475.00475             
271254Zagórski Jan JakubANG SPÓŁDZIELNIA MTB472.00472             
28614Ząbczyński MichałWarszawa467.00467