7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2019

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Punkty sektorowe we wszytkich edycjach, Sektor 10 Zakres punktowy od (0) do (280)

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunkty
sekt.
Legionowo
2019-03-31
punkty
sekt.
Nowy Dwór Mazowiecki
2019-04-14
punkty
sekt.
Serock
2019-04-28
punkty
sekt.
Radzymin
2019-05-05
punkty
sekt.
Nadarzyn
2019-05-12
punkty
sekt.
Góra Kalwaria
2019-05-26
punkty
sekt.
Wąchock
2019-06-02
punkty
sekt.
Urszulin koło Włodawy
2019-06-08
punkty
sekt.
Sitkówka-Nowiny
2019-06-30
punkty
sekt.
Perlejewo (PODLASKIE)
2019-07-14
punkty
sekt.
Ossów
2019-08-25
punkty
sekt.
Marki
2019-09-01
punkty
sekt.
Otwock
2019-09-08
punkty
sekt.
Ząbki
2019-09-15
punkty
sekt.
Konstancin-Jeziorna
2019-09-21
punkty
sekt.
Warszawa Wawer Finał
2019-10-12
punkty
sekt.
12173Abramek IlonaNiedźwica Duża270.00       270        
21812Adamczyk MartaLIRENE BIKE TEAM225.00          225     
31770Adamus RobertNowiny275.00        275       
41138Agnieszka ŁąckaNowy Dwór Mazowiecki0.00                
52700Arct PatrykMARCELI TEAM0.00                
699Baas PrzemysławMETTLER TOLEDO0.00                
7790Bałdyga GrzegorzKuźnia Talentów273.00273               
81946Baranowski RyszardNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 260.00270   295264226   272250262257  
9444Bednarek ŁukaszLOTTO0.00                
10560Benesz MagdalenaOtwock259.00247270267 286  283230263  255   
11888Bernady KrzysztofWarszawa0.00                
122884Białas KrzysztofWarszawa226.00           226    
131784Biegaj PawełWarszawa0.00                
142697Bielski ŁukaszKarczew264.00            264   
15830Bober RafałWarszawa0.00                
161894Bojadzińska EwelinaVELCREDO FACTORY TEAM0.00        0       
172451Bolesta MaciejPRZYPAŚNIKI TEAM0.00                
18323Broncewicz WaldemarWarszawa269.00181241250248 252232   281  256  
191133Brzozowska MagdalenaJR CONCEPT0.00                
202369Bylicki MaciejWarszawa0.00                
212431Cegiełła MaciejWarszawa0.00                
22937Chaciński KrzysztofRADZYMIN NOWE POKOLENIE199.00   199            
232391Charlak PaulinaRowerowa Team225.00          225217 224  
24717Charzyński KamilKonica Minolta BS Team0.00                
252915Charzyński WojciechKonica Minolta BS Team0.00                
26512Chrzanowski RyszardAkademia Ruchu Płock270.00244267257244281           
27853Ciosek AndrzejDEMANT TECHNOLOGY CENTRE278.00    278        278  
28917Czajka WiktoriaKAMYK Radzymin MTB TEAM192.00192  183            
291537Czapska BożenaMYBIKE.PL270.00    270           
306Czerniakiewicz TomaszWarszawa0.00                
312600Ćmoch MarekTEAM PKO BANK POLSKI0.00                
322430Damaz ArkadiuszOrsino0.00                
332535Dąbrowski CzesławFAN AUTO247.00             247  
34273Demczuk EwaNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 0.00                
35764Dobrowolski AleksanderPruszków257.00198246247215265240  187 248  264  
36976Dobrzyniecki MarekRadzymin199.00   199            
371819Dołęga JanuszWęgrów0.00                
382436Dołęgowski MarcinKobyłka0.00                
392506Dominiak AgnieszkaREXONA MTB TEAM254.00     254          
401643Dudziński PrzemysławWarszawa0.00                
411616Duszyński PawełWarszawa0.00                
421218Dyduch ŁukaszWarszawa0.00                
431980Dyduch MateuszLublin0.00                
441339Dyk WojciechWarszawa0.00 0              
452123Dziel AgnieszkaKobyłka0.00                
461185Dzierżak BeataRadzymin214.00   214            
471234Dzwonka ŁukaszWarszawa0.00                
481230Eineberg MichałEROE RACING CLUB 0.00                
492399Figarski ŁukaszJózefów0.00                
50978Fijałkowski KamilRadzymin202.00   202            
511461Fijałkowski NorbertRadzymin247.00                
522396Fila AndrzejOtwock214.00            214   
53945Filipowicz RyszardRadzymin267.00   267            
542601Foltyn AdrianTEAM PKO BANK POLSKI0.00                
552427Frasuński KrzysztofNC+ Sport Team0.00                
562711Gago MarcinKonica Minolta BS Team0.00                
572602Gajewski PiotrTEAM PKO BANK POLSKI254.00                
58389Galeńska AnnaUŚMIECHNIJ SIĘ I RUSZ215.00215  215            
592557Garbacik AgnieszkaZąbki255.00255               
601389Gawroński SewerynWarszawa0.00                
612893Gąsior DominikWarszawa247.00           247    
621727Girau GabrielINTERCARS SONIC BIKE TEAM0.00                
63944Gogolewska WeronikaBNP Paribas256.00   256            
642446Gorzkowski DariuszPRZYPAŚNIKI TEAM0.00                
652056Górecka AleksandraGóra Kalwaria237.00     237    236     
66222Grabek AdamKK CYKLON WARSZAWA0.00                
672582Grabowiec ArturWarszawa252.00             252  
6886Grabowska EdytaWarszawa242.00  242             
69747Graf MarcinWarszawa273.00  274271        269   
701929Grela SebastianZamość0.00       0        
711528Grudzińska SylwiaStanwex II TEAM229.00    229           
721447Guga RadosławWarszawa243.00   243            
732128Gula DominikWarszawa0.00                
741937Gurczyński DamianParzeń0.00                
752518Gustowski KonradSulejówek261.00             261  
762604Hełmecki PiotrTEAM PKO BANK POLSKI0.00                
77851Horążak MagdalenaDEMANT TECHNOLOGY CENTRE0.00                
782554Jabłoński Lech JerzyLech Jerzy BikeTeam275.00            275   
7914Jakóbczyk Andrzejmetrobikes.pl271.00 284 279304 225292  250 243   
801310Jakóbczyk Andrzejmetrobikes.pl271.00 284 279304 225292  250 243   
81532Jankowski WincentyWarszawa277.00230273 247      270259 283  
82836Jarocki LeszekLegionowo279.00279               
8376Jatczak SzymonWarszawa0.00                
842232JEŻAK JACEKWIM EXTREME MTB TEAM273.00          273     
852208Jóźwiak BeataSiemiatycze266.00         266      
862985Juszczyk JacekWarszawa0.00                
871596Kaczanowski ArkadiuszGrodzisk Mazowiecki0.00    0           
882156Kaczyński MarcinWola Żyrowska242.00     242          
89312Kalisz MartaWarszawa271.00   271            
902291Kamola JerzyWyględy269.00          268185 268  
91177Karpiński AndrzejFAMSUPPORT WILFISK TEAM0.00                
92629Karwicki PiotrBDT0.00                
932605Kaźmierczak BartłomiejTEAM PKO BANK POLSKI0.00                
941771Kędziora MarcinStaszów198.00        198       
952426Kędziorek PiotrBIKE SALON TEAM0.00                
96864Kępa ŁukaszStarachowice0.00                
972878Kiendzierski AlbertWarszawa259.00           259    
98205Kiernozek MirosławPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 279.00                
992507Kloc DariuszREXONA MTB TEAM0.00                
1002861Kluczek PawełWarszawa228.00           228    
1012438Kluska Maciejx0.00                
1021470Kołecka MariaNadarzyn173.00    173           
1037Kołodziejek GrzegorzWarszawskie Towarzystwo Cyklistów0.00                
1041836Komar TomaszChełm220.00       220        
105852Konstantynowicz KarolinaDEMANT TECHNOLOGY CENTRE0.00                
1061225Korajczyk JolantaLegionowo252.00231263 248292246 262178 261220 242  
1071233Korajczyk JolantaLegionowo252.00231263 248292246 262178 261220 242  
1081796Kosacka AnnaWarszawa266.00     266          
1091874Kosińska JustynaPerlejewo249.00         249      
110971Kostrzewa EwelinaRadzymin179.00   179            
11163Kościelny PawelKK LEGIA 19280.00                
1122136Kowalczyk SandraSiematycze0.00                
1131803Kowalik MonikaLIRENE BIKE TEAM273.00214 257 288244          
1141761Kowalski MarekWarszawa240.00        156    240  
115820Kowalski ZbigniewPSG276.00 276              
1161004Kowaluk PiotrAllianz Partners MTB271.00          271  252  
1171949Krupińska-Obel KatarzynaOBEL TEAM216.00       216        
118964Kryszkiewicz JarekKAMYK Radzymin MTB TEAM183.00   183            
119816Krzysztof KrzyżewskiCENTURION MTB TEAM0.00                
1201778Kucewicz MałgorzataFOREST TEAM242.00      242         
121411Kuchniewska BeataMYBIKE.PL274.00235275  287271 304 283278 265268  
1221341Kufera SylwiaWarszawa273.00 273              
1231814Kuklińska JustynaLIRENE BIKE TEAM255.00 255 227            
1241981Kukułowicz JerzyArtis Group Cycling Team0.00                
12516Kurman IzabelaPulpety do mety254.00          254     
1262435Lemański RadosławKobyłka0.00                
127238Leśniewska JoannaLeSz Go ! Rogów MASTERS0.00                
128492Leśniewski MichałOtwock0.00                
1292577Lipińska KatarzynaPomiechówek276.00             276  
1301531Lipowiecka EwaCOMPAS Bike Team 268.00    248     264248 270  
1311749Luchowski BartłomiejKraków270.00        270       
1322439Ludwicki PiotrWarszawa0.00          0     
1332092Łada RomanGóra Kalwaria249.00     249          
1342304Łasiński PiotrŁasiaki Team0.00                
1352433Łukasik ŁukaszBIKE SALON TEAM0.00                
1361540Magiera AldonaWarszawa257.00    257256     217    
137413Majchrzak TomaszMAJCHRZAKOWY KLUB SPORTOWY242.00242               
1382122Maleszka GrzegorzRENAULT TEAM 0.00                
1392115Małek JustynaKK CYKLON WARSZAWA0.00                
1402116Małek PiotrKK CYKLON WARSZAWA0.00                
1411016Małkowska KatarzynaWarszawa279.00279               
1422532Mańkowski ŁukaszGrudziądz278.00             278  
1431694Marzęcki SebastianWólka Załęska236.00     236          
1441593Masłowska AnnaKsiążenice264.00    264242          
1451983Matynia DariuszMCP Bike Team0.00                
1461001Michalak MirosławPeleton240.00                
1472456Michalik MateuszZąbki279.00          233  279  
1482513Mikołajczyk-Laskus MarzenaŁomianki256.00             256  
1492132Mulewska MonikaSiemiatycze250.00         250      
15028Muzyka TomaszWarszawa0.00                
1511879Niewiarowski KarolBłoto275.00         275      
1521220Nowak AndrzejMoże dojedziemy279.00  279             
1532119Nowak Dorotax0.00                
1541354Nowak MarcinRADZIO ROWERY266.00266               
1551597Nowosielski DanielMłochów273.00    273           
1562031Olesiejuk PawełWarszawa0.00                
1572398Olszewski KrzysztofBIKE SALON TEAM0.00            0   
1581478Orłowska MartaWarszawa273.00    273           
1592855Orych JacekMarki202.00           202    
1601990Ostromecki SzymonT4B Team0.00                
161972Paciorek IzabelaNadma199.00   199            
162974Paciorek RobertRadzymin202.00   202            
163973Paciorek SzymonNadma241.00   241            
1642117Pakulska Katarzyna ADALIGHT-AREALAMP0.00                
16577Paluchowski PawełGeodetic Dobry Kurs Team0.00                
1661429Panasiuk OlgaDecathlon Team251.00   251            
1671734Paulanis AndrzejWarszawa0.00                
1681806Paziewska PatrycjaLIRENE BIKE TEAM258.00225   272     243     
16949Pazura GrzegorzWarszawa0.00                
170657Paździor MichałOnbikes Sport Team0.00                
1712120Pepla DanielRENAULT TEAM 0.00                
1722625Perschke KacperTEAM PKO BANK POLSKI0.00                
173122Petryszyn MartaRowerowa Team0.00                
174121Petryszyn RadosławRowerowa Team0.00                
1751740Piasecki MaciejWarszawa234.00     234          
176555Pilarczyk MichałWAWA BIKE TEAM0.00                
177992Połaski GabrielRadzymin0.00                
1782160Przybylski BartłomiejUrszulin0.00                
1798Puź PiotrBeat Bike Pro Relo Team0.00                
1802969Pyrzanowski JacekSulejówek0.00                
1812611Rawska- Borowy MagdalenaTEAM PKO BANK POLSKI280.00                
1821779Raźniewski KarolFOREST TEAM251.00      251         
183666Rogowski MaciejAGA TEAM MTB0.00                
1842448Rongiers PawełPRZYPAŚNIKI TEAM238.00                
1851213Rosińska SylwiaWarszawska278.00  278             
18629Rowiński ZbigniewLOTTO0.00                
1872230RYBICKA MagdalenaŁomża262.00          262     
188982Sakowska AnnaRadzymin263.00   263            
1892894Sarnecka MonikaWarszawa225.00           225    
1902376Sarnecki RobertSulejówek267.00          267     
191811Sarnowska RenataT4B Team275.00  275             
1921302Schroder SteffenRC03 ILBENSTADT0.00                
193164Sierakowski JacekATRAM KOMINKI240.00240               
1942563Sinczak AndrzejZielonka259.00             259  
195484Siwińska KingaPolski Klub MTB0.00                
1962012Skierkowski RafałWarszawa0.00                
19723Skolimowski KrzysztofWarszawa - Wilanów 234.00224239   245192 217254 235233230  
1982124Skrętowski MichałBieganów0.00                
1992125Skrętowski RadomiłBieganów0.00                
2001823Skrobas AdamUrszulin276.00       276        
2011859Skrzypczak-Smoleń EdytaWarszawa270.00239270              
2021704Skubida DariuszWarszawa0.00                
2031705Skubida SławomirWarszawa0.00                
204870Socha PiotrWarszawa239.00  239             
2051739Sochacz MaksymilianMaxteam0.00                
206968Sosnowska AnnaDAF0.00                
2071504Stachowski PawełMETTLER TOLEDO0.00                
2082670Stasiak WaldemarOtwock257.00             257  
2092698Stelczyk MaciejKarczew276.00            276   
2102429Stelmaszczyk ArkadiuszOrsino0.00                
211956Stelmaszyński JakubMarki222.00   222            
212957Stelmaszyński MarcinMarki222.00   222            
2131050Stępień BartłomiejWarszawa0.00                
2142198Stępień MarekRower-Sport Kielce235.00        235       
2152197Stępień TeresaRower-Sport Kielce258.00        258       
2161829Strawa BeataKolonia Świdnik Mały277.00       277        
2171386Strąk PawełHOT WHEELS250.00 250              
2182434Strucińska AnnaWołomin0.00                
2192691Strumnik KatarzynaTIMBUD TEAM251.00            251   
2202619Sycan KrzysztofTEAM PKO BANK POLSKI0.00                
2212970Szymański KrzysztofKonica Minolta BS Team0.00                
222737Szymoński JanuszRADIO MARYJA209.001611780  0     193204213  
2232637Szynalska GrażynaTEAM PKO BANK POLSKI231.00  231202            
2242620Szypulski JakubTEAM PKO BANK POLSKI0.00                
2252525Świerszcz TomaszPiaseczno280.00     280          
2262453Świerzewska ZuzannaWołomin244.00          244     
2271697Teperek MałgorzataAK-Sped Józefów274.00     274230         
2281046Tkacz TomaszŻyrardów0.000               
2291181Tolgay KayaMarki242.00  236179      225247 237  
230565Trzciński PiotrPITERCYCLES250.00250               
231291Wąsiewicz MagdalenaDAMOVO BIKE TEAM0.00                
232608Wester StanisławRB Riders0.00                
2332623Wielgołaski AdamTEAM PKO BANK POLSKI0.00                
2342449Wiśniewski DominikWarszawa0.00                
2351163Wiśniewski PrzemysławNowy Dwór Mazowiecki 280.00  280             
236854Wośko PiotrDEMANT TECHNOLOGY CENTRE0.00                
2372833Woźnica DariuszSuperDrob Bike Team0.00                
238255Wrotek PiotrAirBike.pl0.00                
2391978Zakrzewska KingaLOTTO252.00                
2401652Zalewska AnnaLeśniakowizna257.00          257     
2412209Zaremba RenataSiemiatycze267.00         267      
2422730Zegarek KrzystofKonica Minolta BS Team0.00                
2431506Zgódka MarekMETTLER TOLEDO0.00                
244746Zieliński RobertWarszawa0.00                
2452731Ziółek MarcinBiker0.00                
2461905Zybura BeataWarszawa276.00  276             
2471458Żebrowska AnnaAllianz Partners MTB246.00   185246           
2481453Żelażewski MariuszMORAMP256.00   227256