7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2019

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Punkty sektorowe we wszytkich edycjach, Sektor 10 Zakres punktowy od (0) do (280)

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunkty
sekt.
Legionowo
2019-03-31
punkty
sekt.
Nowy Dwór Mazowiecki
2019-04-14
punkty
sekt.
Serock
2019-04-28
punkty
sekt.
Radzymin
2019-05-05
punkty
sekt.
Nadarzyn
2019-05-12
punkty
sekt.
Góra Kalwaria
2019-05-26
punkty
sekt.
Wąchock
2019-06-02
punkty
sekt.
Urszulin koło Włodawy
2019-06-08
punkty
sekt.
Sitkówka-Nowiny
2019-06-30
punkty
sekt.
Płock
2019-07-07
punkty
sekt.
Perlejewo (PODLASKIE)
2019-07-14
punkty
sekt.
Wołomin
2019-08-25
punkty
sekt.
Marki
2019-09-01
punkty
sekt.
Ząbki
2019-09-15
punkty
sekt.
Konstancin-Jeziorna
2019-09-22
punkty
sekt.
Warszawa Wawer Finał
2019-10-12
punkty
sekt.
12173Abramek IlonaNiedźwica Duża270.00       270        
21812Adamczyk MartaLIRENE BIKE TEAM256.00                
31138Agnieszka ŁąckaNowy Dwór Mazowiecki0.00                
42700Arct PatrykMARCELI TEAM0.00                
599Baas PrzemysławMETTLER TOLEDO0.00                
6790Bałdyga GrzegorzKuźnia Talentów273.00273               
71946Baranowski RyszardNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 280.00270   295264226         
8444Bednarek ŁukaszLOTTO0.00                
9888Bernady KrzysztofWarszawa0.00                
101784Biegaj PawełWarszawa0.00                
11830Bober RafałWarszawa0.00                
122451Bolesta MaciejPRZYPAŚNIKI TEAM0.00                
13323Broncewicz WaldemarWarszawa251.00181241250248 252232         
141133Brzozowska MagdalenaJR CONCEPT0.00                
15707Brzyska BarbaraWarszawa0.00                
162369Bylicki MaciejWarszawa0.00                
17937Chaciński KrzysztofRADZYMIN NOWE POKOLENIE199.00   199            
18717Charzyński KamilWarszawa0.00                
19512Chrzanowski RyszardAkademia Ruchu Płock270.00244267257244281           
20853Ciosek AndrzejDEMANT TECHNOLOGY CENTRE278.00    278           
21917Czajka WiktoriaKAMYK Radzymin MTB TEAM192.00192  183            
221537Czapska BożenaMYBIKE.PL270.00    270           
236Czerniakiewicz TomaszWarszawa0.00                
242600Ćmoch MarekTEAM PKO BANK POLSKI0.00                
251817Dąbrowski MaciejWarszawa0.00                
26273Demczuk EwaNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 0.00                
27764Dobrowolski AleksanderPruszków253.00198246247215265240          
28976Dobrzyniecki MarekRadzymin199.00   199            
292506Dominiak AgnieszkaREXONA MTB TEAM254.00     254          
301643Dudziński PrzemysławWarszawa0.00                
311616Duszyński PawełWarszawa0.00                
321218Dyduch ŁukaszWarszawa0.00                
331980Dyduch MateuszLublin0.00                
341339Dyk WojciechWarszawa0.00 0              
351185Dzierżak BeataRadzymin214.00   214            
361234Dzwonka ŁukaszWarszawa0.00                
371230Eineberg MichałEROE RACING CLUB 0.00                
38978Fijałkowski KamilRadzymin202.00   202            
391461Fijałkowski NorbertRadzymin247.00                
40945Filipowicz RyszardRadzymin267.00   267            
412601Foltyn AdrianTEAM PKO BANK POLSKI0.00                
422602Gajewski PiotrTEAM PKO BANK POLSKI254.00                
43389Galeńska AnnaUŚMIECHNIJ SIĘ I RUSZ215.00215  215            
442557Garbacik AgnieszkaZąbki255.00255               
452992Garbacz PawełDAMOVO BIKE TEAM266.00     266          
461389Gawroński SewerynWarszawa0.00                
471727Girau GabrielINTERCARS SONIC BIKE TEAM0.00                
48944Gogolewska WeronikaBNP Paribas256.00   256            
492446Gorzkowski DariuszPRZYPAŚNIKI TEAM0.00                
502628Górak DawidWołomin0.00                
512056Górecka AleksandraGóra Kalwaria237.00     237          
52222Grabek AdamKK CYKLON WARSZAWA0.00                
5386Grabowska EdytaWarszawa242.00  242             
54747Graf MarcinWarszawa274.00  274271            
551929Grela SebastianZamość0.00       0        
561528Grudzińska SylwiaStanwex II TEAM229.00    229           
571447Guga RadosławWarszawa243.00   243            
581937Gurczyński DamianParzeń0.00                
592604Hełmecki PiotrTEAM PKO BANK POLSKI0.00                
60851Horążak MagdalenaDEMANT TECHNOLOGY CENTRE0.00                
61532Jankowski WincentyWarszawa260.00230273 247            
62650Janowska EwaMYBIKE.PL0.00                
63836Jarocki LeszekLegionowo279.00279               
6476Jatczak SzymonWarszawa0.00                
651596Kaczanowski ArkadiuszGrodzisk Mazowiecki0.00    0           
662156Kaczyński MarcinWola Żyrowska242.00     242          
67312Kalisz MartaWarszawa271.00   271            
68177Karpiński AndrzejFAMSUPPORT WILFISK TEAM0.00                
69629Karwicki PiotrBDT0.00                
702605Kaźmierczak BartłomiejTEAM PKO BANK POLSKI0.00                
71864Kępa ŁukaszStarachowice0.00                
72205Kiernozek MirosławPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 279.00                
732507Kloc DariuszREXONA MTB TEAM0.00                
741470Kołecka MariaNadarzyn173.00    173           
757Kołodziejek GrzegorzWarszawskie Towarzystwo Cyklistów0.00                
761836Komar TomaszChełm220.00       220        
77852Konstantynowicz KarolinaDEMANT TECHNOLOGY CENTRE0.00                
781225Korajczyk JolantaLegionowo277.00231263 248292246 262        
79284Korzeb NataliaDAMOVO BIKE TEAM277.00 273   277          
801796Kosacka AnnaWarszawa266.00     266          
81971Kostrzewa EwelinaRadzymin179.00   179            
8263Kościelny PawelKK LEGIA 19280.00                
831692Kośka MarcinWarszawa245.00     245214         
841803Kowalik MonikaLIRENE BIKE TEAM273.00214 257 288244          
85820Kowalski ZbigniewPSG276.00 276              
861004Kowaluk PiotrAllianz Partners MTB0.00                
871949Krupińska-Obel KatarzynaOBEL TEAM216.00       216        
88964Kryszkiewicz JarekKAMYK Radzymin MTB TEAM183.00   183            
89816Krzysztof KrzyżewskiCENTURION MTB TEAM0.00                
901778Kucewicz MałgorzataFOREST TEAM242.00      242         
911341Kufera SylwiaWarszawa273.00 273              
921814Kuklińska JustynaLIRENE BIKE TEAM255.00 255 227            
931981Kukułowicz JerzyArtis Group Cycling Team0.00                
9411Kurman ŁukaszWarszawa0.00                
95196Laskowska ElwiraRadzymin269.00257265272264            
96238Leśniewska JoannaLeSz Go ! Rogów MASTERS0.00                
97492Leśniewski MichałOtwock0.00                
981531Lipowiecka EwaCOMPAS Bike Team 248.00    248           
992092Łada RomanGóra Kalwaria249.00     249          
1001540Magiera AldonaWarszawa257.00    257256          
101413Majchrzak TomaszMAJCHRZAKOWY KLUB SPORTOWY242.00242               
1021016Małkowska KatarzynaWarszawa279.00279               
1031694Marzęcki SebastianWólka Załęska236.00     236          
1041593Masłowska AnnaKsiążenice264.00    264242          
1051983Matynia DariuszMCP Bike Team0.00                
1061001Michalak MirosławPeleton240.00                
1071113Mitas JarosławXBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM0.00                
10828Muzyka TomaszWarszawa0.00                
10915Neto LuisPortugal Race0.00                
1101220Nowak AndrzejMoże dojedziemy279.00  279             
1111354Nowak MarcinRADZIO ROWERY266.00266               
1121597Nowosielski DanielMłochów273.00    273           
1132031Olesiejuk PawełWarszawa0.00                
1141478Orłowska MartaWarszawa273.00    273           
1151990Ostromecki SzymonT4B Team0.00                
116972Paciorek IzabelaNadma199.00   199            
117974Paciorek RobertRadzymin202.00   202            
118973Paciorek SzymonNadma241.00   241            
11977Paluchowski PawełGeodetic Dobry Kurs Team0.00                
1201429Panasiuk OlgaDecathlon Team251.00   251            
1211734Paulanis AndrzejWarszawa0.00                
1221806Paziewska PatrycjaLIRENE BIKE TEAM272.00225   272           
12349Pazura GrzegorzWarszawa0.00                
124657Paździor MichałOnbikes Sport Team0.00                
1252625Perschke KacperTEAM PKO BANK POLSKI0.00                
126122Petryszyn MartaRowerowa Team0.00                
127121Petryszyn RadosławRowerowa Team0.00                
1281740Piasecki MaciejWarszawa234.00     234          
129555Pilarczyk MichałWAWA BIKE TEAM0.00                
130407Płończyk MaciejMYBIKE.PL0.00                
131992Połaski GabrielRadzymin0.00                
1322160Przybylski BartłomiejUrszulin0.00                
1338Puź PiotrBeat Bike Pro Relo Team0.00                
1342611Rawska- Borowy MagdalenaTEAM PKO BANK POLSKI280.00                
1351779Raźniewski KarolFOREST TEAM251.00      251         
136666Rogowski MaciejAGA TEAM MTB0.00                
1372448Rongiers PawełPRZYPAŚNIKI TEAM238.00                
1381213Rosińska SylwiaWarszawska278.00  278             
1391630Rowicki WiesławBlizne Jaśnińskiego249.00     249          
14029Rowiński ZbigniewLOTTO0.00                
141982Sakowska AnnaRadzymin263.00   263            
142811Sarnowska RenataT4B Team275.00  275             
1431302Schroder SteffenRC03 ILBENSTADT0.00                
144164Sierakowski JacekATRAM KOMINKI240.00240               
145484Siwińska KingaPolski Klub MTB0.00                
1462012Skierkowski RafałWarszawa0.00                
14723Skolimowski KrzysztofWarszawa - Wilanów 243.00224239   245192         
1481823Skrobas AdamUrszulin276.00       276        
1491859Skrzypczak-Smoleń EdytaWarszawa270.00239270              
1501704Skubida DariuszWarszawa0.00                
1511705Skubida SławomirWarszawa0.00                
152825Słowik Marek Warszawa267.00267               
1532615Sobolewski KrzysztofTEAM PKO BANK POLSKI0.00                
154870Socha PiotrWarszawa239.00  239             
1551739Sochacz MaksymilianMaxteam0.00                
156968Sosnowska AnnaDAF0.00                
1572095Spociński MichałPiaseczno276.00     276          
1581504Stachowski PawełMETTLER TOLEDO0.00                
159956Stelmaszyński JakubMarki222.00   222            
160957Stelmaszyński MarcinMarki222.00   222            
1611050Stępień BartłomiejWarszawa0.00                
162283Stępień PawełDAMOVO BIKE TEAM271.00243 0261 281          
1631829Strawa BeataKolonia Świdnik Mały277.00       277        
1641386Strąk PawełHOT WHEELS250.00 250              
1652619Sycan KrzysztofTEAM PKO BANK POLSKI0.00                
166737Szymoński JanuszRADIO MARYJA178.001611780  0          
1672637Szynalska GrażynaTEAM PKO BANK POLSKI231.00  231202            
1682620Szypulski JakubTEAM PKO BANK POLSKI0.00                
1692525Świerszcz TomaszPiaseczno280.00     280          
1701697Teperek MałgorzataAK-Sped Józefów274.00     274230         
1711046Tkacz TomaszŻyrardów0.000               
1721181Tolgay KayaMarki236.00  236179            
173565Trzciński PiotrPITERCYCLES250.00250               
174291Wąsiewicz MagdalenaDAMOVO BIKE TEAM0.00                
175608Wester StanisławRB Riders0.00                
1762623Wielgołaski AdamTEAM PKO BANK POLSKI0.00                
1772449Wiśniewski DominikWarszawa0.00                
1781163Wiśniewski PrzemysławNowy Dwór Mazowiecki 280.00  280             
179854Wośko PiotrDEMANT TECHNOLOGY CENTRE0.00                
180255Wrotek PiotrAirBike.pl0.00                
1811543Wróbel PiotrJózefów277.00    277           
1821976Wypych MarcinPro Family Sport Team263.00263               
1831978Zakrzewska KingaLOTTO252.00                
1841506Zgódka MarekMETTLER TOLEDO0.00                
185746Zieliński RobertWarszawa0.00                
1861905Zybura BeataWarszawa276.00  276             
1871458Żebrowska AnnaAllianz Partners MTB246.00   185246           
1881453Żelażewski MariuszMORAMP256.00   227256           
1892456Żółkowski JarosławPRZYPAŚNIKI TEAM0.00