7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2020

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Punkty sektorowe we wszytkich edycjach, Sektor 2 Zakres punktowy od (420) do (450)

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunkty
sekt.
Serock
2020-05-02
punkty
sekt.
Radzymin
2020-05-10
punkty
sekt.
Nadarzyn
2020-05-24
punkty
sekt.
Nowy Dwór Mazowiecki
2020-05-30
punkty
sekt.
Jabłonna
2020-06-07
punkty
sekt.
Góra Kalwaria
2020-06-21
punkty
sekt.
Wyszków
2020-06-28
punkty
sekt.
Perlejewo (Podlaskie)
2020-07-05
punkty
sekt.
Ossów
2020-08-23
punkty
sekt.
Marki
2020-08-30
punkty
sekt.
Legionowo
2020-09-06
punkty
sekt.
Konstancin-Jeziorna
2020-09-19
punkty
sekt.
Otwock
2020-09-27
punkty
sekt.
Wawer Finał
2020-10-10
punkty
sekt.
1166Abramczyk PawełKK Catena Wyszków421.00              
2104Balcerzak PawełINEOS450.00              
3181Bilicki PawełAGR PŁOŃSK429.00              
4559Bojdecki FilipKK CYKLON WARSZAWA437.00              
5237Bojewski JacekGrodzisk Mazowiecki422.00              
6499Budny ŁukaszSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team436.00              
7139Dobrowolski AdrianWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI426.00              
8434Drajczyk PawełPŁOCKI KLUB KOLARSKI441.00              
9395Dużyński MichałMCP BIKE TEAM434.00              
1045Dużyński SebastianMCP BIKE TEAM420.00              
11202Gajewski KarolANG SPÓŁDZIELNIA MTB446.00              
1253Giergoń ŁukaszŁomianki432.00              
13345Głębocki JarosławDAMOVO BIKE TEAM437.00              
14239Godlewski DominikWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI427.00              
15301Grabowicz BartoszTEAM PKO BANK POLSKI428.00              
1682Grot MariuszNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 424.00              
17562Grządka PrzemysławPZU SPORT TEAM450.00              
18474Grzelak MateuszTIMBUD TEAM434.00              
19124Jarosz WojciechTRI WŁODAWA434.00              
20194Kamińska IzabelaSklepbicykl.pl-Perfectsource445.00              
21406Kamiński PrzemysławTS MERAN OTWOCK447.00              
2221Kamiński TomaszHusaria LC Elektronik422.00              
23337Kielak HubertKIELAKOWIE.PL445.00              
24457Kisson DanielMARCELI TEAM430.00              
25469Kmita RobertAGR PŁOŃSK432.00              
26302Kostrzewa JakubTEAM PKO BANK POLSKI435.00              
27200Kowalski IreneuszANG SPÓŁDZIELNIA MTB447.00              
2890Kucharski CezaryLeszno436.00              
2913Kucher MaksymWarszawa433.00              
30123Kwiatkowski RafałKraft Automotive Team426.00              
3181Mirecki BartłomiejOLTER420.00              
32229Mozolewski JakubSKK SOKÓŁ SOKÓŁKA424.00              
33167Mróz ŁukaszKK Catena Wyszków443.00              
34564Patalan DariuszTIMBUD TEAM426.00              
3564Pęczkowski AndrzejDAMOVO BIKE TEAM441.00              
36271Pietrak MarcinKAMYK Radzymin MTB TEAM443.00              
37611Pociask MaciejWARBUD WARTO BUDOWAC431.00              
38236Poluchowicz ArturŁęczyca437.00              
39117Praxmajer MarcinPŁOCKI KLUB KOLARSKI447.00              
40290Ptaszyński BartoszDAMOVO BIKE TEAM424.00              
41493Radziszewska KatarzynaMCP BIKE TEAM431.00              
42539Ryciuk TomaszAirBike.pl421.00              
43176Seifert PawełPŁOCKI KLUB KOLARSKI428.00              
44126Skalski MariuszTIMBUD TEAM435.00              
45362Sotyn MarcinBIKE SALON TEAM425.00              
46204Staniewski MichałANG SPÓŁDZIELNIA MTB446.00              
47164Stempień MarekKK Catena Wyszków425.00              
48581Strąk JarosławNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 430.00              
49281Surdyk MaciejKAMYK Radzymin MTB TEAM449.00              
50554Świderski TadeuszTIMBUD TEAM440.00              
5192Tarnowska JustynaBIKE SALON TEAM426.00              
52201Tlaga KrzysztofANG SPÓŁDZIELNIA MTB421.00              
53521Tomkiel WojciechUhowo430.00              
54425Wanat PiotrMSR TEAM OLSZTYN437.00              
55505Wasążnik MarcinAGR PŁOŃSK433.00              
56485Wasiak DamianKK Catena Wyszków425.00              
5766Wolf MateuszWarszawa426.00              
58325Ząbczyński MichałWarszawa446.00              
5924Zieliński AdamZielonka438.00              
60492Ziółkowski DariuszZakroczym437.00              
6169Zygner TomaszABSOLUTE BIKASE448.00