7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2019

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Punkty sektorowe we wszytkich edycjach, Sektor 3 Zakres punktowy od (399) do (419)

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunkty
sekt.
Legionowo
2019-03-31
punkty
sekt.
Nowy Dwór Mazowiecki
2019-04-14
punkty
sekt.
Serock
2019-04-28
punkty
sekt.
Radzymin
2019-05-05
punkty
sekt.
Nadarzyn
2019-05-12
punkty
sekt.
Góra Kalwaria
2019-05-26
punkty
sekt.
Wąchock
2019-06-02
punkty
sekt.
Urszulin koło Włodawy
2019-06-08
punkty
sekt.
Sitkówka-Nowiny
2019-06-30
punkty
sekt.
Płock
2019-07-07
punkty
sekt.
Perlejewo (PODLASKIE)
2019-07-14
punkty
sekt.
Wołomin
2019-08-25
punkty
sekt.
Marki
2019-09-01
punkty
sekt.
Ząbki
2019-09-15
punkty
sekt.
Konstancin-Jeziorna
2019-09-22
punkty
sekt.
Warszawa Wawer Finał
2019-10-12
punkty
sekt.
1128Białek TomaszKAMYK Radzymin MTB TEAM405.00                
2118Dorsz JacekKAMYK Radzymin MTB TEAM400.00                
325Giergoń ŁukaszŁomianki402.00                
424Jatelnicki OlgierdLOYALTY POINT RACING TEAM413.00                
5126Klaus AlbertKAMYK Radzymin MTB TEAM405.00                
66Lalak JacekDAMOVO BIKE TEAM419.00                
7129Nowak JanKAMYK Radzymin MTB TEAM402.00                
8203Panufnik RafałWarszawa403.00                
95Pęczkowski AndrzejDAMOVO BIKE TEAM409.00                
1075Post MarekSzczęsne402.00                
119Ptaszyński BartoszDAMOVO BIKE TEAM409.00                
1252Skura KatarzynaJAKOOBCYCLES BKK TEAM401.00                
1350Stępień TomaszBike Expo Narodowy408.00                
14204Sztylka RafałIGT MTB TEAM400.00                
15254Świderski TadeuszTIMBUD TEAM418.00                
16251Tomaszewska JulitaTIMBUD TEAM405.00                
1723Zieliński AdamZielonka416.00                
1810Zygner TomaszAbsolute Bikes Team412.00