7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2020

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Punkty sektorowe we wszytkich edycjach, Sektor 3 Zakres punktowy od (399) do (419)

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunkty
sekt.
Perlejewo (Podlaskie)
2020-07-05
punkty
sekt.
Góra Kalwaria
2020-07-12
punkty
sekt.
Jabłonna
2020-07-26
punkty
sekt.
Nowy Dwór Mazowiecki
2020-08-01
punkty
sekt.
W trakcie ustalania.
2020-08-16
punkty
sekt.
Ossów
2020-08-23
punkty
sekt.
Marki
2020-08-30
punkty
sekt.
Legionowo
2020-09-06
punkty
sekt.
Konstancin-Jeziorna
2020-09-19
punkty
sekt.
Otwock
2020-09-27
punkty
sekt.
Wyszków
2020-10-03
punkty
sekt.
Serock
2020-10-17
punkty
sekt.
Wawer Finał
2020-10-24
punkty
sekt.
Kobyłka (Zimowy PBM)
2020-12-13
punkty
sekt.
11400Bachański RafałZERWANI Z ŁAŃCUCHA409.00              
21996Banaszek SzymonBike Fun Legionowo399.00399             
3326Białek TomaszKAMYK Radzymin MTB TEAM399.00399             
42007Biernacki JakubWarszawa400.00400             
5333Brodzik AndrzejBARAN CYCLING TEAM408.00408             
6170Byczyk MariuszLublin408.00408             
7329Chojnacki Artur-406.00406             
8179Cywka ZbigniewClub Bike Zwoleń405.00405             
9176Dąbrowski MarekDUUST411.00411             
10338Demiańczuk TomaszJALEX417.00417             
11244Gancarz MarcinKAMYK Radzymin MTB TEAM419.00419             
122299Grabarczyk ŁukaszWarszawa404.00404             
131501Gromek ArkadiuszMETTLER TOLEDO403.00              
1441Gural PiotrKONICA MINOLTA BS TEAM407.00407             
15803Janicki SławomirZERWANI Z ŁAŃCUCHA408.00408             
16313Jankowski DariuszDAMOVO BIKE TEAM406.00              
171410Jatelnicki OlgierdKamionka400.00400             
18247Jóźwik DanielWarszawa417.00417             
191963Kado GrzegorzWIELISZEW HERON TEAM413.00413             
2032Kamecki JerzyLOYALTY POINT RACING TEAM409.00409             
211962Karulak JanuszWarszawa413.00              
22276Kobus CezaryPiaseczno407.00407             
2391Kucher MaksymWarszawa405.00405             
2485Kuczyński DariuszŻyrardów400.00400             
25455Kurek MirosławLOTTO400.00400             
261991Mirecki BartłomiejBieganów399.00399             
271444Moczydłowski PiotrZąbki407.00              
28169Nowak FilipWarszawa416.00416             
291001Olesiejuk PawełWarszawa406.00406             
30249Pręcikowski PawełSOKOŁOWSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW418.00418             
313001Przybylski PawełWarszawa419.00419             
32163Rychter MaciejWŚCIEKŁE IMADŁO410.00410             
331033Sawicki GrzegorzLOTTO408.00408             
34501Skura KatarzynaJakoobcycles BKK Team418.00              
3562Stanisławski WojciechBŁOTO409.00409             
3651Stępień TomaszBIKE EXPO NARODOWY TEAM406.00406             
37251Thiel TomaszANG SPÓŁDZIELNIA MTB417.00417             
38302Toruszewski ZdzisławKAMYK Radzymin MTB TEAM405.00405             
392137Walkiewicz IgorMARCELI TEAM403.00              
4021Włazałek AleksanderAK-SPED404.00404             
4164Woźniak JanMYBIKE.PL404.00404