7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2020

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Punkty sektorowe we wszytkich edycjach, Sektor 5 Zakres punktowy od (366) do (382)

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunkty
sekt.
Serock
2020-05-02
punkty
sekt.
Radzymin
2020-05-10
punkty
sekt.
Nadarzyn
2020-05-24
punkty
sekt.
Nowy Dwór Mazowiecki
2020-05-30
punkty
sekt.
Jabłonna
2020-06-07
punkty
sekt.
Góra Kalwaria
2020-06-21
punkty
sekt.
Wyszków
2020-06-28
punkty
sekt.
Perlejewo (Podlaskie)
2020-07-05
punkty
sekt.
Ossów
2020-08-23
punkty
sekt.
Marki
2020-08-30
punkty
sekt.
Legionowo
2020-09-06
punkty
sekt.
Konstancin-Jeziorna
2020-09-19
punkty
sekt.
Otwock
2020-09-27
punkty
sekt.
Wawer Finał
2020-10-10
punkty
sekt.
1382Baciński ArkadiuszDAMOVO BIKE TEAM366.00              
267Bielecka MagdalenaZERWANI Z ŁAŃCUCHA371.00              
3609Błażewski BartoszMYBIKE.PL369.00              
4411Bojanowski IgnacyOpoczno369.00              
5502Borcuch MarcinSzczęsne380.00              
6352Borzęcki AdamDAMOVO BIKE TEAM369.00              
7341Chyczewski RafałPRZEDSZKOLE KUŹNIA TALENTÓW367.00              
8369Cygański PawełMCP BIKE TEAM381.00              
9319Doroszkiewicz SzymonWołomin373.00              
10607Dziubiński MariuszRADZIO ROWERY378.00              
11404Fila RobertOtwock374.00              
1215Gapisz MarcinHusaria LC Elektronik378.00              
13384Gołębiewski MichałMarki373.00              
14583Gołębiewski MichałMarki373.00              
15472Grzelak TomaszTIMBUD TEAM375.00              
1633Gural PiotrKONICA MINOLTA BS TEAM376.00              
17442Herc SławomirROZTOCZE CYCLING TEAM369.00              
18199Jabłonowski MichałJANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA369.00              
19549Jabłoński MateuszWola Aleksandra370.00              
202Jagiełło ŁukaszZERWANI Z ŁAŃCUCHA370.00              
21174Jedynak MikołajLKK LUKS SŁAWNO378.00              
2242Jeziorski MarekMORDULEC379.00              
2344Kaczorowski AleksanderWIELISZEW HERON TEAM375.00              
24235Kajak DariuszWarszawa370.00              
25179Karkowski RafałPŁOCKI KLUB KOLARSKI380.00              
26342Komorowski MichałLeszno373.00              
2730Koselnik AdamFALUJĄCE BEBZUNY375.00              
28238Krawczyk MichałJACA COACH377.00              
2968Kurosad-Kurasiewicz WojciechWarszawa369.00              
30498Lisiecki MarekBike Fun Legionowo376.00              
31420Majewski MaciejSklepbicykl.pl-Perfectsource378.00              
32432Marciniak KrzysztofABSOLUTE BIKASE371.00              
3376Możański GrzegorzCOZMOBIKE370.00              
3418Myszkowski BartekHusaria LC Elektronik369.00              
35115Nowak MariuszPłock368.00              
36380Nowogródzki PiotrBIKE CONCEPT369.00              
37134Nowosiński WojciechJabłonna376.00              
38388Olszanka ArkadiuszWarszawa373.00              
39551Pawlak LidiaTIMBUD TEAM379.00              
40224Popławski PawełWarszawa373.00              
41455Pucia SebastianRadzymin382.00              
42392Rosiński MichałWarszawa374.00              
43561Rydzewski TomaszTIMBUD TEAM379.00              
44196Sierakowski TomaszATRAM KOMINKI375.00              
45308Smagalski MichałTEAM PKO BANK POLSKI371.00              
46165Stanaszek TadeuszKARCZEW367.00              
47454Staniec FilipSTIMA WELL POLSKA BIKE TEAM381.00              
48606Szafraniec MichałPiotrków Trybunalski379.00              
49346Szewczak DanielWAWA BIKE368.00              
50197Śleszyński PiotrWarszawa366.00              
51182Tężycki JarosławSIEMANO368.00              
52468Wachol RobertAGR PŁOŃSK378.00              
53298Wroński GrzegorzDAMOVO BIKE TEAM379.00              
54348Zdanowski BartoszARTUR KUREK PRO367.00              
55381Zielkowski MarcinWiśniewo374.00              
56563Ziółek MarcinTEAM PKO BANK POLSKI367.00              
57385Zwierko ŁukaszDAMOVO BIKE TEAM382.00