7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2020

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Punkty sektorowe we wszytkich edycjach, Sektor 7 Zakres punktowy od (332) do (348)

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunkty
sekt.
Serock
2020-05-02
punkty
sekt.
Radzymin
2020-05-10
punkty
sekt.
Nadarzyn
2020-05-24
punkty
sekt.
Nowy Dwór Mazowiecki
2020-05-30
punkty
sekt.
Jabłonna
2020-06-07
punkty
sekt.
Góra Kalwaria
2020-06-21
punkty
sekt.
Wyszków
2020-06-28
punkty
sekt.
Perlejewo (Podlaskie)
2020-07-05
punkty
sekt.
Ossów
2020-08-23
punkty
sekt.
Marki
2020-08-30
punkty
sekt.
Legionowo
2020-09-06
punkty
sekt.
Konstancin-Jeziorna
2020-09-19
punkty
sekt.
Otwock
2020-09-27
punkty
sekt.
Wawer Finał
2020-10-10
punkty
sekt.
1560Bagnicki DariuszTIMBUD TEAM336.00              
2358Florczak ArkadiuszOPEN BIKE TEAM342.00              
3226Gliński RafałWARBUD WARTO BUDOWAC336.00              
465Goździński PawełLESZ GO ROGÓW334.00              
5444Gramann AndrzejWIELISZEW HERON TEAM332.00              
6292Grzegorzek JanAK-SPED345.00              
7543Hajbowicz AgnieszkaSTRABAG BIKE TEAM335.00              
8160Jacenko MaciejWarszawa336.00              
973Jakusz-Gostomski SławekFALUJĄCE BEBZUNY338.00              
10363Jałowiecki PiotrMichałów Grabina345.00              
11221Kępka SławomirSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team335.00              
12190Kobus WaldemarRETRO STORK TEAM341.00              
13402Krawczyk BartoszRETRO STORK TEAM345.00              
14278Królik MaciejKAMYK Radzymin MTB TEAM346.00              
15189Krupa KazimierzRETRO STORK TEAM341.00              
16218Lisowski MateuszSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team347.00              
17433Machula MariuszBike Fun Legionowo340.00              
18159Małolepszy JanuszRAZEM TRENUJEMY SPORT341.00              
19486Miaskowski MarcinRADZIO ROWERY342.00              
2057Mirkowski ArkadiuszVICTORIA RADZYMIN341.00              
21185Mucharski KrzysztofWarszawa336.00              
2219Olszewski WojciechHusaria LC Elektronik336.00              
23604Ośka DawidHusaria LC Elektronik348.00              
24304Paradowski WaldemarTEAM PKO BANK POLSKI345.00              
25441Podgórska KarolinaROZTOCZE CYCLING TEAM333.00              
26171Pytlik ŁukaszMCP BIKE TEAM334.00              
27309Stanisławski MateuszTEAM PKO BANK POLSKI337.00              
2838Strzelecki JakubVENEZIA MTB348.00              
29277Surdyk JoannaKAMYK Radzymin MTB TEAM348.00              
30405Szynalski MichałWarszawa334.00              
3197Tkacz TomaszŻyrardów333.00              
32524Wiśniewski JacekPD BIELSK334.00              
33450Wojtkiewicz JarosławPruszków336.00              
34317Wolcendorf EdwardJakoobcycles BKK Team342.00              
35608Wójcik PiotrNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 338.00              
36100Wyszyński PawełMORDULEC344.00