7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2020

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Punkty sektorowe we wszytkich edycjach, Sektor 8 Zakres punktowy od (311) do (331)

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunkty
sekt.
Perlejewo (Podlaskie)
2020-07-05
punkty
sekt.
Góra Kalwaria
2020-07-12
punkty
sekt.
Jabłonna
2020-07-26
punkty
sekt.
Nowy Dwór Mazowiecki
2020-08-01
punkty
sekt.
Żabia Wola
2020-08-16
punkty
sekt.
Ossów
2020-08-23
punkty
sekt.
Radzymin
2020-08-30
punkty
sekt.
Legionowo
2020-09-06
punkty
sekt.
Konstancin-Jeziorna
2020-09-19
punkty
sekt.
Otwock
2020-09-27
punkty
sekt.
Wyszków
2020-10-03
punkty
sekt.
Serock
2020-10-17
punkty
sekt.
Wawer Finał
2020-10-24
punkty
sekt.
1221ADAMCZYK MARCINNowinki329.00 329           
22143Antczak RadosławWarszawa328.00  309328         
3311Biernacki TadeuszWarszawa329.00288286295295330327 296     
42200Bralski PiotrHOT WHEELS311.00311 0          
52182Chmiel ArturNOWOWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA323.00       323     
6970Dąbroś ŁukaszDEUTSCHE BANK TEAM328.00   328   298     
7536Dąbrowski RyszardRETRO STORK TEAM319.00     319       
8441DYBEK JAROSŁAWASTANA - WARSZAWA330.00 330           
92105Dyjas AnetaTEAM PKO BANK POLSKI317.00       317     
10853Dymek StanisławPTT Delta324.00   324         
11597Fiderkiewicz BartoszWarszawa325.00 314     325     
121101Gago MarcinKONICA MINOLTA BS TEAM328.00             
131087Glasenapp MichałGLASY313.00    313        
14852Gliński RafałWARBUD WARTO BUDOWAC317.00   309   317     
151125Gollnik DariaROZJEŹDZIMY NOWY DWÓR329.00    329  288     
16799Góralewski SławomirNRF HENGST RACING320.00    330333305307     
1767Górski ZdzisławT4B TEAM314.00274283289296320327301300     
18900Grzebalska BogumiłaDAMOVO BIKE TEAM321.00312297 302 330310309     
191408Guberska AleksandraWarszawa328.00      328328     
201044Hajzner AdamIzabelin C314.00       314     
21226Jabłoński Lech JerzyTEAM SPORT-STATION.PL318.00 318           
221015Jarocki LeszekLegionowo312.00  312          
231061Jedynak RobertWarszawa318.00      318308     
24676Jeleń MateuszESKOM-HPE-1320.00       320     
25933JEŻAK JACEKWIM EXTREME MTB TEAM325.00    325334307315     
26953Kalinowska JustynaLegionowo319.00       319     
27128KARNASZEWSKI ADAMSIEMIATYCZE328.00328            
281214Kawęcka DominikaMNIAM MEDIA HOUSE312.00     312       
29842Kiraga MarcinBoża Wola324.00   324         
301177Klimkiewicz PiotrMCP BIKE TEAM328.00      3280     
31280Kobus IreneuszWarszawa329.00329            
322313Kopp PrzemysławPRZYPAŚNIKI TEAM318.00  318324349318312317     
33557Kowalska MałgorzataSTRABAG BIKE TEAM311.00310 300 312 299      
34151Kowalski JacekJakoobcycles BKK Team313.00             
351951Kozak TadeuszMARCELI TEAM320.00             
361850Koziorowski AdamSTRABAG BIKE TEAM328.00283  306348 301      
37849Krzyślak ArkadiuszWarszawa316.00   316         
38213Lemieszek SławomirWarszawa320.00318      320     
3953Leoniuk MateuszPGR SIEMIATYCZE330.00330            
401105Matwiejczuk MateuszWarszawa324.00  270          
411017Michalska EdytaWarszawa321.00  321 0        
42561Napora KarolWarszawa330.00 307 330         
43293Nieciecki RobertDAMOVO BIKE TEAM331.00 295298331         
441555Olszewski WojciechHusaria LC Elektronik320.00 277271296327343293296     
4550Pawłowska AnnaAKADEMIA ROWEROWA NOWY KRASZEW311.00289301   320 302     
462107Petrykowski PawełWarszawa313.00       313     
471059Poruszek MartaWarszawa316.00      316302     
481021Poterek TomaszEDC/ESPERANZA TEAM322.00    322        
491215Raszewski RobertWarszawa311.00             
5061Rutkowski GrzegorzWarszawa322.00322            
51780Sakowski JanNisko330.00  292315360346312309     
52554Sasin JarosławWołomin327.00     327       
531502Siekut AdamMETTLER TOLEDO331.00             
54472Sowiński EdmundPŁOCKI KLUB KOLARSKI313.00 281281266331  295     
5563Stanisławska EdytaBŁOTO321.00321            
56731Stefańska ElżbietaPiaseczno325.00 325286          
572700Sterczewski PawełNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 325.00 294    324326     
58283Stępień PawełDAMOVO BIKE TEAM320.00 234  320        
59594Stradowska NataliaŁomianki325.00 325302          
604Sudnik GrzegorzKobyłka326.00295 298303 349 300     
611507Szczaniecka KarolinaMETTLER TOLEDO314.00  314          
621167Szczepaniak ArturKB Czesio Biega319.00    319        
63868Ślęzak ElżbietaNice JURA BIKE Częstochowa320.00    320        
64588Tkacz TomaszŻyrardów313.00 313           
65218Tomaszewski PiotrDąbrówka324.00 324           
66448TRYBOSZEWICZ WOJCIECHTRYBEK TEAM330.00 330           
67931Walburg JarosławJastrzębie327.00    327        
6835Walczak MaciejWarszawa324.00 292298 343 305      
69856Wiśniewska DominikaNowy Dwór Mazowiecki314.00   314   305     
70566WOJTKIEWICZ JarekPRUSZKÓW317.00 317           
71428Wójcik PiotrNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 320.00 320           
721026Wszoła KamilWarszawa311.00  311          
731244Wydrzyński MarcinGKK OPTY MAZOWSZE322.00      322320     
743000Wydziałkiewicz SzymonZERWANI Z ŁAŃCUCHA311.00      311302     
75475ZAGAJEWSKI Patryk555 TEAM324.00 324           
76863Ząbczyński PawełWarszawa312.00   312