7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2019

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, DRUŻYNOWA

Lp.DrużynaPunktyLegionowo
2019-03-31
punkty
Nowy Dwór Mazowiecki
2019-04-14
punkty
Serock
2019-04-28
punkty
Radzymin
2019-05-05
punkty
Nadarzyn
2019-05-12
punkty
Góra Kalwaria
2019-05-26
punkty
Wąchock
2019-06-02
punkty
Urszulin koło Włodawy
2019-06-08
punkty
Sitkówka-Nowiny
2019-06-30
punkty
Płock
2019-07-07
punkty
Perlejewo (PODLASKIE)
2019-07-14
punkty
Wołomin
2019-08-25
punkty
Marki
2019-09-01
punkty
Ząbki
2019-09-15
punkty
Konstancin-Jeziorna
2019-09-22
punkty
Warszawa Wawer Finał
2019-10-12
punkty
1KK Catena Wyszków18417.83                2241.23
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kuszmider Kamil1992KK Catena Wyszków
Bralewski Mirosław1963KK Catena Wyszków
Wojtkowski Adam1985KK Catena Wyszków
Sarnacki Przemysław1982KK Catena Wyszków
2287.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kuszmider Kamil1992KK Catena Wyszków
Góralewski Łukasz1983KK Catena Wyszków
Trzciński Paweł1972KK Catena Wyszków
Bralewski Mirosław1963KK Catena Wyszków
2225.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kuszmider Kamil1992KK Catena Wyszków
Góralewski Łukasz1983KK Catena Wyszków
Bralewski Mirosław1963KK Catena Wyszków
Trzciński Paweł1972KK Catena Wyszków
2295.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Góralewski Łukasz1983KK Catena Wyszków
Kuszmider Kamil1992KK Catena Wyszków
Trzciński Paweł1972KK Catena Wyszków
Bralewski Mirosław1963KK Catena Wyszków
2284.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kuszmider Kamil1992KK Catena Wyszków
Góralewski Łukasz1983KK Catena Wyszków
Trzciński Paweł1972KK Catena Wyszków
Sarnacki Przemysław1982KK Catena Wyszków
2327.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kuszmider Kamil1992KK Catena Wyszków
Góralewski Łukasz1983KK Catena Wyszków
Trzciński Paweł1972KK Catena Wyszków
Bralewski Mirosław1963KK Catena Wyszków
2296.79
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kuszmider Kamil1992KK Catena Wyszków
Góralewski Łukasz1983KK Catena Wyszków
Trzciński Paweł1972KK Catena Wyszków
Wojciechowski Wojciech1980KK Catena Wyszków
2186.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kuszmider Kamil1992KK Catena Wyszków
Góralewski Łukasz1983KK Catena Wyszków
Wojtkowski Adam1985KK Catena Wyszków
Sarnacki Przemysław1982KK Catena Wyszków
2334.31
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Góralewski Łukasz1983KK Catena Wyszków
Kuszmider Kamil1992KK Catena Wyszków
Trzciński Paweł1972KK Catena Wyszków
Bralewski Mirosław1963KK Catena Wyszków
2309.23
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kuszmider Kamil1992KK Catena Wyszków
Góralewski Łukasz1983KK Catena Wyszków
Trzciński Paweł1972KK Catena Wyszków
Parys Robert1982KK Catena Wyszków
2226.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kuszmider Kamil1992KK Catena Wyszków
Góralewski Łukasz1983KK Catena Wyszków
Trzciński Paweł1972KK Catena Wyszków
Wojtkowski Adam1985KK Catena Wyszków
2282.23
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kuszmider Kamil1992KK Catena Wyszków
Trzciński Paweł1972KK Catena Wyszków
Bralewski Mirosław1963KK Catena Wyszków
Wojtkowski Adam1985KK Catena Wyszków
2276.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kuszmider Kamil1992KK Catena Wyszków
Góralewski Łukasz1983KK Catena Wyszków
Sarnacki Przemysław1982KK Catena Wyszków
Wojciechowski Wojciech1980KK Catena Wyszków
2265.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Góralewski Łukasz1983KK Catena Wyszków
Trzciński Paweł1972KK Catena Wyszków
Bralewski Mirosław1963KK Catena Wyszków
Wojtkowski Adam1985KK Catena Wyszków
2MGG Dobry Kurs Team18087.37                2285.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lipiec Dominik1983MGG Dobry Kurs Team
Sobczak Krzysztof1983MGG Dobry Kurs Team
Bożeń Jarosław1984MGG Dobry Kurs Team
Chruślak Marcin1983MGG Dobry Kurs Team
1227.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Woźniak Daniel1984MGG Dobry Kurs Team
Jakubczyk Marcin1975MGG Dobry Kurs Team
Nowakowska Katarzyna1987MGG Dobry Kurs Team
Wrotek Paweł1983MGG Dobry Kurs Team
2175.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bożeń Jarosław1984MGG Dobry Kurs Team
Lipiec Dominik1983MGG Dobry Kurs Team
Sobczak Krzysztof1983MGG Dobry Kurs Team
Rychlicki Rafał1985MGG Dobry Kurs Team
537.13
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sobczak Krzysztof1983MGG Dobry Kurs Team
2266.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lipiec Dominik1983MGG Dobry Kurs Team
Rychlicki Rafał1985MGG Dobry Kurs Team
Chruślak Marcin1983MGG Dobry Kurs Team
Marcinowski Dawid1987MGG Dobry Kurs Team
2259.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bożeń Jarosław1984MGG Dobry Kurs Team
Lipiec Dominik1983MGG Dobry Kurs Team
Rychlicki Rafał1985MGG Dobry Kurs Team
Chruślak Marcin1983MGG Dobry Kurs Team
2325.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bożeń Jarosław1984MGG Dobry Kurs Team
Lipiec Dominik1983MGG Dobry Kurs Team
Rychlicki Rafał1985MGG Dobry Kurs Team
Sobczak Krzysztof1983MGG Dobry Kurs Team
2234.60
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bożeń Jarosław1984MGG Dobry Kurs Team
Rychlicki Rafał1985MGG Dobry Kurs Team
Lipiec Dominik1983MGG Dobry Kurs Team
Sobczak Krzysztof1983MGG Dobry Kurs Team
2204.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rychlicki Rafał1985MGG Dobry Kurs Team
Chruślak Marcin1983MGG Dobry Kurs Team
Bakuła Marek1979MGG Dobry Kurs Team
Kocik Rafał1980MGG Dobry Kurs Team
2051.15
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bożeń Jarosław1984MGG Dobry Kurs Team
Lipiec Dominik1983MGG Dobry Kurs Team
Kocik Rafał1980MGG Dobry Kurs Team
Tokarska Magdalena1983MGG Dobry Kurs Team
2200.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lipiec Dominik1983MGG Dobry Kurs Team
Rychlicki Rafał1985MGG Dobry Kurs Team
Chruślak Marcin1983MGG Dobry Kurs Team
Bożeń Jarosław1984MGG Dobry Kurs Team
2239.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Chruślak Marcin1983MGG Dobry Kurs Team
Lipiec Dominik1983MGG Dobry Kurs Team
Rychlicki Rafał1985MGG Dobry Kurs Team
Wetoszka Michał1982MGG Dobry Kurs Team
2254.13
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rychlicki Rafał1985MGG Dobry Kurs Team
Bożeń Jarosław1984MGG Dobry Kurs Team
Lipiec Dominik1983MGG Dobry Kurs Team
Sobczak Krzysztof1983MGG Dobry Kurs Team
2221.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bożeń Jarosław1984MGG Dobry Kurs Team
Chruślak Marcin1983MGG Dobry Kurs Team
Lipiec Dominik1983MGG Dobry Kurs Team
Pałyska Kamil1986MGG Dobry Kurs Team
3MYBIKE.PL17392.67                2218.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Mrożewski Krzysztof1960MYBIKE.PL
Rybak Mateusz1989MYBIKE.PL
Żyżyńska-Galeńska Krystyna1983MYBIKE.PL
Czapski Andrzej1975MYBIKE.PL
2029.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tkaczyk Sylwia1988MYBIKE.PL
Wódka Wojciech1977MYBIKE.PL
Kaca Elżbieta1983MYBIKE.PL
Czapski Andrzej1975MYBIKE.PL
2036.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Mrożewski Krzysztof1960MYBIKE.PL
Kaca Elżbieta1983MYBIKE.PL
Żyżyńska-Galeńska Krystyna1983MYBIKE.PL
Perczyński Radek1979MYBIKE.PL
2105.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rybak Mateusz1989MYBIKE.PL
Tkaczyk Sylwia1988MYBIKE.PL
Perczyński Radek1979MYBIKE.PL
Zduniak Karol1984MYBIKE.PL
2151.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Mrożewski Krzysztof1960MYBIKE.PL
Tkaczyk Sylwia1988MYBIKE.PL
Perczyński Radek1979MYBIKE.PL
Czapski Andrzej1975MYBIKE.PL
2150.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rybak Mateusz1989MYBIKE.PL
Mrożewski Krzysztof1960MYBIKE.PL
Perczyński Radek1979MYBIKE.PL
Czapski Andrzej1975MYBIKE.PL
2088.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Mrożewski Krzysztof1960MYBIKE.PL
Czapski Andrzej1975MYBIKE.PL
Wódka Wojciech1977MYBIKE.PL
Kuchniewski Tomasz1966MYBIKE.PL
2061.40
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rybak Mateusz1989MYBIKE.PL
Mrożewski Krzysztof1960MYBIKE.PL
Szlązak Piotr1973MYBIKE.PL
Zduniak Karol1984MYBIKE.PL
2219.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tkaczyk Sylwia1988MYBIKE.PL
Mrożewski Krzysztof1960MYBIKE.PL
Czapski Andrzej1975MYBIKE.PL
Zduniak Karol1984MYBIKE.PL
2143.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Mrożewski Krzysztof1960MYBIKE.PL
Tkaczyk Sylwia1988MYBIKE.PL
Szlązak Piotr1973MYBIKE.PL
Zduniak Karol1984MYBIKE.PL
2021.93
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Mrożewski Krzysztof1960MYBIKE.PL
Perczyński Radek1979MYBIKE.PL
Tkaczyk Sylwia1988MYBIKE.PL
Zduniak Karol1984MYBIKE.PL
2182.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Mrożewski Krzysztof1960MYBIKE.PL
Górecki Karol1983MYBIKE.PL
Tkaczyk Sylwia1988MYBIKE.PL
Momot Łukasz1981MYBIKE.PL
2221.58
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tkaczyk Sylwia1988MYBIKE.PL
Mrożewski Krzysztof1960MYBIKE.PL
Czapski Andrzej1975MYBIKE.PL
Perczyński Radek1979MYBIKE.PL
2102.15
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Zduniak Karol1984MYBIKE.PL
Szlązak Piotr1973MYBIKE.PL
Perczyński Radek1979MYBIKE.PL
Czapski Andrzej1975MYBIKE.PL
4GO SPORT AK SPED TEAM17189.00                1353.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kołodziejek Paweł1980GO SPORT AK SPED TEAM
Gregorowicz Marek1977GO SPORT AK SPED TEAM
Gregorowicz Katarzyna1977GO SPORT AK SPED TEAM
1613.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kołodziejek Paweł1980GO SPORT AK SPED TEAM
Sotyn Marcin1991GO SPORT AK SPED TEAM
Żelazo Mateusz1990GO SPORT AK SPED TEAM
Węgrzynowski Mariusz1977GO SPORT AK SPED TEAM
2123.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kleczaj Barbara1986GO SPORT AK SPED TEAM
Kołodziejek Paweł1980GO SPORT AK SPED TEAM
Trawkowski Paweł1973GO SPORT AK SPED TEAM
Chrobak Tomasz1979GO SPORT AK SPED TEAM
1341.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kołodziejek Paweł1980GO SPORT AK SPED TEAM
Gregorowicz Marek1977GO SPORT AK SPED TEAM
Gregorowicz Katarzyna1977GO SPORT AK SPED TEAM
2244.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kleczaj Barbara1986GO SPORT AK SPED TEAM
Kołodziejek Paweł1980GO SPORT AK SPED TEAM
Trawkowski Paweł1973GO SPORT AK SPED TEAM
Świderski Paweł1990GO SPORT AK SPED TEAM
1664.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kołodziejek Paweł1980GO SPORT AK SPED TEAM
Gregorowicz Marek1977GO SPORT AK SPED TEAM
Gregorowicz Katarzyna1977GO SPORT AK SPED TEAM
Olszewski Krzysztof1989GO SPORT AK SPED TEAM
1949.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kleczaj Barbara1986GO SPORT AK SPED TEAM
Trawkowski Paweł1973GO SPORT AK SPED TEAM
Gregorowicz Marek1977GO SPORT AK SPED TEAM
Gregorowicz Katarzyna1977GO SPORT AK SPED TEAM
2121.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kołodziejek Paweł1980GO SPORT AK SPED TEAM
Mrowiec Kamil1976GO SPORT AK SPED TEAM
Trawkowski Paweł1973GO SPORT AK SPED TEAM
Chrobak Tomasz1979GO SPORT AK SPED TEAM
768.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Gregorowicz Marek1977GO SPORT AK SPED TEAM
Gregorowicz Katarzyna1977GO SPORT AK SPED TEAM
1493.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kołodziejek Paweł1980GO SPORT AK SPED TEAM
Gregorowicz Marek1977GO SPORT AK SPED TEAM
Gregorowicz Katarzyna1977GO SPORT AK SPED TEAM
Troinska Agnieszka1979GO SPORT AK SPED TEAM
2140.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kleczaj Barbara1986GO SPORT AK SPED TEAM
Kołodziejek Paweł1980GO SPORT AK SPED TEAM
Chrobak Tomasz1979GO SPORT AK SPED TEAM
Trawkowski Paweł1973GO SPORT AK SPED TEAM
2190.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kołodziejek Paweł1980GO SPORT AK SPED TEAM
Mrowiec Kamil1976GO SPORT AK SPED TEAM
Trawkowski Paweł1973GO SPORT AK SPED TEAM
Kapłon Aleksandra1999GO SPORT AK SPED TEAM
2161.65
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kołodziejek Paweł1980GO SPORT AK SPED TEAM
Chrzanowski Piotr1985GO SPORT AK SPED TEAM
Łabanowski Krzysztof1967GO SPORT AK SPED TEAM
Majek Mariusz1972GO SPORT AK SPED TEAM
2258.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kleczaj Barbara1986GO SPORT AK SPED TEAM
Świderski Paweł1990GO SPORT AK SPED TEAM
Kołodziejek Paweł1980GO SPORT AK SPED TEAM
Trawkowski Paweł1973GO SPORT AK SPED TEAM
5MCP Bike Team16718.69                1995.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Radziszewska Katarzyna1991MCP Bike Team
Smołuch Przemysław1980MCP Bike Team
Klicki Tomasz1977MCP Bike Team
Kaniewski Rafał1994MCP Bike Team
1770.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kosko Magdalena1984MCP Bike Team
Smołuch Przemysław1980MCP Bike Team
Radziszewska Katarzyna1991MCP Bike Team
Bronikowski Przemysław1977MCP Bike Team
2023.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kosko Magdalena1984MCP Bike Team
Radziszewska Katarzyna1991MCP Bike Team
Smołuch Przemysław1980MCP Bike Team
Klicki Tomasz1977MCP Bike Team
1929.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Radziszewska Katarzyna1991MCP Bike Team
Kosko Magdalena1984MCP Bike Team
Kaniewski Rafał1994MCP Bike Team
Dużyński Sebastian1975MCP Bike Team
1901.99
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Radziszewska Katarzyna1991MCP Bike Team
Kosko Magdalena1984MCP Bike Team
Kaniewski Rafał1994MCP Bike Team
Bronikowski Przemysław1977MCP Bike Team
2094.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Roszkowski Jarosław1988MCP Bike Team
Radziszewska Katarzyna1991MCP Bike Team
Smołuch Przemysław1980MCP Bike Team
Matynia Dariusz1983MCP Bike Team
1682.13
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Radziszewska Katarzyna1991MCP Bike Team
Ruziewicz Wojciech1972MCP Bike Team
Dużyński Michał1980MCP Bike Team
Wejner Olgierd1973MCP Bike Team
1836.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Radziszewska Katarzyna1991MCP Bike Team
Matynia Dariusz1983MCP Bike Team
Kaniewski Rafał1994MCP Bike Team
Romaniuk Sebastian1975MCP Bike Team
721.17
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kaniewski Rafał1994MCP Bike Team
Dużyński Sebastian1975MCP Bike Team
2245.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Radziszewska Katarzyna1991MCP Bike Team
Kosko Magdalena1984MCP Bike Team
Smołuch Przemysław1980MCP Bike Team
Matynia Dariusz1983MCP Bike Team
2032.12
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kosko Magdalena1984MCP Bike Team
Suchecki Michał1983MCP Bike Team
Matynia Dariusz1983MCP Bike Team
Wojciechowski Mateusz1990MCP Bike Team
2217.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Radziszewska Katarzyna1991MCP Bike Team
Kosko Magdalena1984MCP Bike Team
Matynia Dariusz1983MCP Bike Team
Papis Paweł1978MCP Bike Team
1492.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kaniewski Rafał1994MCP Bike Team
Dużyński Sebastian1975MCP Bike Team
Dużyński Michał1980MCP Bike Team
Wejner Olgierd1973MCP Bike Team
2180.23
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Radziszewska Katarzyna1991MCP Bike Team
Kosko Magdalena1984MCP Bike Team
Matynia Dariusz1983MCP Bike Team
Bronikowski Przemysław1977MCP Bike Team
6WIELISZEW HERON TEAM16552.13                2035.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Nowak Przemysław1991WIELISZEW HERON TEAM
Jankowski Dariusz1973WIELISZEW HERON TEAM
Mazur Mikołaj1986WIELISZEW HERON TEAM
Kado Mirosław1966WIELISZEW HERON TEAM
1424.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sienkiewicz Artur1982WIELISZEW HERON TEAM
Gramann Andrzej1949WIELISZEW HERON TEAM
Jankowski Dariusz1973WIELISZEW HERON TEAM
Lipka Rafał1981WIELISZEW HERON TEAM
1948.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Witeska Jacek1984WIELISZEW HERON TEAM
Sienkiewicz Sebastian1980WIELISZEW HERON TEAM
Jankowski Dariusz1973WIELISZEW HERON TEAM
Lipka Rafał1981WIELISZEW HERON TEAM
2062.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Witeska Jacek1984WIELISZEW HERON TEAM
Nowak Przemysław1991WIELISZEW HERON TEAM
Sienkiewicz Sebastian1980WIELISZEW HERON TEAM
Lipka Rafał1981WIELISZEW HERON TEAM
2101.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Witeska Jacek1984WIELISZEW HERON TEAM
Nowak Przemysław1991WIELISZEW HERON TEAM
Sienkiewicz Sebastian1980WIELISZEW HERON TEAM
Kado Mirosław1966WIELISZEW HERON TEAM
2053.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sienkiewicz Sebastian1980WIELISZEW HERON TEAM
Witeska Jacek1984WIELISZEW HERON TEAM
Nowak Przemysław1991WIELISZEW HERON TEAM
Lipka Rafał1981WIELISZEW HERON TEAM
2116.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sienkiewicz Sebastian1980WIELISZEW HERON TEAM
Witeska Jacek1984WIELISZEW HERON TEAM
Kado Grzegorz1963WIELISZEW HERON TEAM
Lipka Rafał1981WIELISZEW HERON TEAM
1979.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Witeska Jacek1984WIELISZEW HERON TEAM
Sienkiewicz Sebastian1980WIELISZEW HERON TEAM
Nowak Przemysław1991WIELISZEW HERON TEAM
Kado Mirosław1966WIELISZEW HERON TEAM
1316.25
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sienkiewicz Sebastian1980WIELISZEW HERON TEAM
Kado Magdalena1990WIELISZEW HERON TEAM
Bogucki Zbigniew1946WIELISZEW HERON TEAM
2070.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Nowak Przemysław1991WIELISZEW HERON TEAM
Witeska Jacek1984WIELISZEW HERON TEAM
Lipka Rafał1981WIELISZEW HERON TEAM
Mazur Mikołaj1986WIELISZEW HERON TEAM
2035.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sienkiewicz Sebastian1980WIELISZEW HERON TEAM
Witeska Jacek1984WIELISZEW HERON TEAM
Nowak Przemysław1991WIELISZEW HERON TEAM
Jankowski Dariusz1973WIELISZEW HERON TEAM
2033.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sienkiewicz Sebastian1980WIELISZEW HERON TEAM
Witeska Jacek1984WIELISZEW HERON TEAM
Jankowski Dariusz1973WIELISZEW HERON TEAM
Kado Grzegorz1963WIELISZEW HERON TEAM
2077.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sienkiewicz Sebastian1980WIELISZEW HERON TEAM
Nowak Przemysław1991WIELISZEW HERON TEAM
Jankowski Dariusz1973WIELISZEW HERON TEAM
Mazur Mikołaj1986WIELISZEW HERON TEAM
1831.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sienkiewicz Sebastian1980WIELISZEW HERON TEAM
Jankowski Dariusz1973WIELISZEW HERON TEAM
Sienkiewicz Artur1982WIELISZEW HERON TEAM
Gramann Andrzej1949WIELISZEW HERON TEAM
7Wodociągi Warszawskie16295.36                1422.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jawnik Mirosław1975Wodociągi Warszawskie
Kamiński Wojciech1963Wodociągi Warszawskie
Sobczuk Joanna1983Wodociągi Warszawskie
1634.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jawnik Mirosław1975Wodociągi Warszawskie
Kamiński Wojciech1963Wodociągi Warszawskie
Sobczuk Joanna1983Wodociągi Warszawskie
Pluciński Piotr1976Wodociągi Warszawskie
2026.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jawnik Mirosław1975Wodociągi Warszawskie
Surmacki Michał1978Wodociągi Warszawskie
Zarzycki Michał1972Wodociągi Warszawskie
Kamiński Wojciech1963Wodociągi Warszawskie
1986.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Surmacki Michał1978Wodociągi Warszawskie
Zarzycki Michał1972Wodociągi Warszawskie
Sobczuk Joanna1983Wodociągi Warszawskie
Pluciński Piotr1976Wodociągi Warszawskie
1976.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Surmacki Michał1978Wodociągi Warszawskie
Zarzycki Michał1972Wodociągi Warszawskie
Jawnik Mirosław1975Wodociągi Warszawskie
Sobczuk Joanna1983Wodociągi Warszawskie
1886.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Zarzycki Michał1972Wodociągi Warszawskie
Kamiński Wojciech1963Wodociągi Warszawskie
Kamińska Anna1983Wodociągi Warszawskie
Surmacki Michał1978Wodociągi Warszawskie
1981.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Surmacki Michał1978Wodociągi Warszawskie
Kamiński Wojciech1963Wodociągi Warszawskie
Kamińska Anna1983Wodociągi Warszawskie
Pluciński Piotr1976Wodociągi Warszawskie
1998.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Surmacki Michał1978Wodociągi Warszawskie
Zarzycki Michał1972Wodociągi Warszawskie
Kamiński Wojciech1963Wodociągi Warszawskie
Kamińska Anna1983Wodociągi Warszawskie
2179.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jawnik Mirosław1975Wodociągi Warszawskie
Surmacki Michał1978Wodociągi Warszawskie
Zarzycki Michał1972Wodociągi Warszawskie
Kamiński Wojciech1963Wodociągi Warszawskie
2058.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jawnik Mirosław1975Wodociągi Warszawskie
Kamiński Wojciech1963Wodociągi Warszawskie
Zarzycki Michał1972Wodociągi Warszawskie
Pluciński Piotr1976Wodociągi Warszawskie
1261.75
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Zarzycki Michał1972Wodociągi Warszawskie
Pluciński Piotr1976Wodociągi Warszawskie
Sobczuk Joanna1983Wodociągi Warszawskie
2047.07
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jawnik Mirosław1975Wodociągi Warszawskie
Zarzycki Michał1972Wodociągi Warszawskie
Kamiński Wojciech1963Wodociągi Warszawskie
Pluciński Piotr1976Wodociągi Warszawskie
2017.11
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Zarzycki Michał1972Wodociągi Warszawskie
Kamińska Anna1983Wodociągi Warszawskie
Kamiński Wojciech1963Wodociągi Warszawskie
Pluciński Piotr1976Wodociągi Warszawskie
1839.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Zarzycki Michał1972Wodociągi Warszawskie
Sobczuk Joanna1983Wodociągi Warszawskie
Pluciński Piotr1976Wodociągi Warszawskie
Kamiński Wojciech1963Wodociągi Warszawskie
8KAMYK Radzymin MTB TEAM15740.36                2027.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rowicki Rafał1978KAMYK Radzymin MTB TEAM
Białek Tomasz1963KAMYK Radzymin MTB TEAM
Dorsz Jacek1980KAMYK Radzymin MTB TEAM
Uczkiewicz Jarosław1975KAMYK Radzymin MTB TEAM
1788.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Dorsz Jacek1980KAMYK Radzymin MTB TEAM
Białek Tomasz1963KAMYK Radzymin MTB TEAM
Mzyk Elżbieta1975KAMYK Radzymin MTB TEAM
Wojciechowski Patryk1998KAMYK Radzymin MTB TEAM
1853.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Uczkiewicz Jarosław1975KAMYK Radzymin MTB TEAM
Białek Tomasz1963KAMYK Radzymin MTB TEAM
Dorsz Jacek1980KAMYK Radzymin MTB TEAM
Rowicki Rafał1978KAMYK Radzymin MTB TEAM
1865.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Uczkiewicz Jarosław1975KAMYK Radzymin MTB TEAM
Klaus Albert1975KAMYK Radzymin MTB TEAM
Rowicki Rafał1978KAMYK Radzymin MTB TEAM
Zasada Aleksandra1977KAMYK Radzymin MTB TEAM
2024.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Evgeny Frolov1993KAMYK Radzymin MTB TEAM
Klaus Albert1975KAMYK Radzymin MTB TEAM
Białek Tomasz1963KAMYK Radzymin MTB TEAM
Wojciechowski Patryk1998KAMYK Radzymin MTB TEAM
1950.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rowicki Rafał1978KAMYK Radzymin MTB TEAM
Uczkiewicz Jarosław1975KAMYK Radzymin MTB TEAM
Białek Tomasz1963KAMYK Radzymin MTB TEAM
Dorsz Jacek1980KAMYK Radzymin MTB TEAM
2055.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Dorsz Jacek1980KAMYK Radzymin MTB TEAM
Uczkiewicz Jarosław1975KAMYK Radzymin MTB TEAM
Klaus Albert1975KAMYK Radzymin MTB TEAM
Rowicki Rafał1978KAMYK Radzymin MTB TEAM
1880.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Uczkiewicz Jarosław1975KAMYK Radzymin MTB TEAM
Białek Tomasz1963KAMYK Radzymin MTB TEAM
Rowicki Rafał1978KAMYK Radzymin MTB TEAM
Wojciechowski Patryk1998KAMYK Radzymin MTB TEAM
484.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Białek Tomasz1963KAMYK Radzymin MTB TEAM
1834.07
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Uczkiewicz Jarosław1975KAMYK Radzymin MTB TEAM
Dorsz Jacek1980KAMYK Radzymin MTB TEAM
Wojciechowski Patryk1998KAMYK Radzymin MTB TEAM
Januszewski Rafał1988KAMYK Radzymin MTB TEAM
1896.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Uczkiewicz Jarosław1975KAMYK Radzymin MTB TEAM
Klaus Albert1975KAMYK Radzymin MTB TEAM
Dorsz Jacek1980KAMYK Radzymin MTB TEAM
Rowicki Rafał1978KAMYK Radzymin MTB TEAM
1984.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Uczkiewicz Jarosław1975KAMYK Radzymin MTB TEAM
Rowicki Rafał1978KAMYK Radzymin MTB TEAM
Klaus Albert1975KAMYK Radzymin MTB TEAM
Białek Tomasz1963KAMYK Radzymin MTB TEAM
1610.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wojciechowski Patryk1998KAMYK Radzymin MTB TEAM
Januszewski Rafał1988KAMYK Radzymin MTB TEAM
Surdyk Maciej1977KAMYK Radzymin MTB TEAM
Rowicka Nina1998KAMYK Radzymin MTB TEAM
1920.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rowicki Rafał1978KAMYK Radzymin MTB TEAM
Dorsz Jacek1980KAMYK Radzymin MTB TEAM
Białek Tomasz1963KAMYK Radzymin MTB TEAM
Klaus Albert1975KAMYK Radzymin MTB TEAM
9Probis Bike Team15675.60                1969.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Broncewicz Piotr1970Probis Bike Team
Głębocki Jarosław1972Probis Bike Team
Wilczyński Rafał1978Probis Bike Team
Łyjak Marek1959Probis Bike Team
1624.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Broncewicz Piotr1970Probis Bike Team
Głębocki Jarosław1972Probis Bike Team
Wilczyński Rafał1978Probis Bike Team
Kwaśniewska Justyna1977Probis Bike Team
1771.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Broncewicz Piotr1970Probis Bike Team
Głębocki Jarosław1972Probis Bike Team
Łyjak Marek1959Probis Bike Team
Wilczyński Rafał1978Probis Bike Team
1865.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Uczkiewicz Jarosław1975KAMYK Radzymin MTB TEAM
Klaus Albert1975KAMYK Radzymin MTB TEAM
Rowicki Rafał1978KAMYK Radzymin MTB TEAM
Zasada Aleksandra1977KAMYK Radzymin MTB TEAM
1949.96
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Broncewicz Piotr1970Probis Bike Team
Łyjak Marek1959Probis Bike Team
Głębocki Jarosław1972Probis Bike Team
Ptaszyński Bartosz1980Probis Bike Team
1144.31
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Ptaszyński Bartosz1980Probis Bike Team
Dembowski Marek1956Probis Bike Team
Błażejewski Jakub1996Probis Bike Team
2027.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Głębocki Jarosław1972Probis Bike Team
Broncewicz Piotr1970Probis Bike Team
Raczyński Marcin1968Probis Bike Team
Łyjak Marek1959Probis Bike Team
1821.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Broncewicz Piotr1970Probis Bike Team
Głębocki Jarosław1972Probis Bike Team
Wilczyński Rafał1978Probis Bike Team
Łyjak Marek1959Probis Bike Team
1952.20
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Broncewicz Piotr1970Probis Bike Team
Głębocki Jarosław1972Probis Bike Team
Łyjak Marek1959Probis Bike Team
Wilczyński Rafał1978Probis Bike Team
1654.58
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Broncewicz Piotr1970Probis Bike Team
Ptaszyński Bartosz1980Probis Bike Team
Kwaśniewska Justyna1977Probis Bike Team
Błażejewski Jakub1996Probis Bike Team
1779.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Głębocki Jarosław1972Probis Bike Team
Raczyński Marcin1968Probis Bike Team
Łyjak Marek1959Probis Bike Team
Wilczyński Rafał1978Probis Bike Team
1957.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Broncewicz Piotr1970Probis Bike Team
Głębocki Jarosław1972Probis Bike Team
Łyjak Marek1959Probis Bike Team
Ptaszyński Bartosz1980Probis Bike Team
2018.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Raczyński Marcin1968Probis Bike Team
Broncewicz Piotr1970Probis Bike Team
Głębocki Jarosław1972Probis Bike Team
Ptaszyński Bartosz1980Probis Bike Team
1980.11
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Głębocki Jarosław1972Probis Bike Team
Broncewicz Piotr1970Probis Bike Team
Ptaszyński Bartosz1980Probis Bike Team
Raczyński Marcin1968Probis Bike Team
10KS ENERGIA KOZIENICE15512.61                1396.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kosiński Marcin1979KS ENERGIA KOZIENICE
Seremak Paweł2000KS ENERGIA KOZIENICE
Wyczółkowski Paweł2001KS ENERGIA KOZIENICE
1647.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kosiński Marcin1979KS ENERGIA KOZIENICE
Seremak Paweł2000KS ENERGIA KOZIENICE
Strzelczyk Waldemar1964KS ENERGIA KOZIENICE
Wyczółkowski Paweł2001KS ENERGIA KOZIENICE
1836.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kosiński Marcin1979KS ENERGIA KOZIENICE
Nowakowski Piotr1970KS ENERGIA KOZIENICE
Kudła Andrzej1973KS ENERGIA KOZIENICE
Seremak Paweł2000KS ENERGIA KOZIENICE
1865.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Uczkiewicz Jarosław1975KAMYK Radzymin MTB TEAM
Klaus Albert1975KAMYK Radzymin MTB TEAM
Rowicki Rafał1978KAMYK Radzymin MTB TEAM
Zasada Aleksandra1977KAMYK Radzymin MTB TEAM
1988.93
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kosiński Marcin1979KS ENERGIA KOZIENICE
Rusinowski Grzegorz1979KS ENERGIA KOZIENICE
Kudła Andrzej1973KS ENERGIA KOZIENICE
Seremak Paweł2000KS ENERGIA KOZIENICE
1813.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kosiński Marcin1979KS ENERGIA KOZIENICE
Strzelczyk Waldemar1964KS ENERGIA KOZIENICE
Seremak Paweł2000KS ENERGIA KOZIENICE
Piskozub Jarosław1989KS ENERGIA KOZIENICE
2026.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kosiński Marcin1979KS ENERGIA KOZIENICE
Rusinowski Grzegorz1979KS ENERGIA KOZIENICE
Bogacki Jakub1983KS ENERGIA KOZIENICE
Seremak Paweł2000KS ENERGIA KOZIENICE
1595.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kosiński Marcin1979KS ENERGIA KOZIENICE
Seremak Paweł2000KS ENERGIA KOZIENICE
Bogacki Jakub1983KS ENERGIA KOZIENICE
Strzelczyk Waldemar1964KS ENERGIA KOZIENICE
2009.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kosiński Marcin1979KS ENERGIA KOZIENICE
Wiatrzyk Rafał1987KS ENERGIA KOZIENICE
Seremak Paweł2000KS ENERGIA KOZIENICE
Sierajewska Dorota1971KS ENERGIA KOZIENICE
1522.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Seremak Paweł2000KS ENERGIA KOZIENICE
Wyczółkowski Paweł2001KS ENERGIA KOZIENICE
Nowakowski Piotr1970KS ENERGIA KOZIENICE
Wójtowicz Wojciech1988KS ENERGIA KOZIENICE
1959.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kosiński Marcin1979KS ENERGIA KOZIENICE
Wyczółkowski Paweł2001KS ENERGIA KOZIENICE
Seremak Paweł2000KS ENERGIA KOZIENICE
Kudła Andrzej1973KS ENERGIA KOZIENICE
1824.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kosiński Marcin1979KS ENERGIA KOZIENICE
Seremak Paweł2000KS ENERGIA KOZIENICE
Piskozub Jarosław1989KS ENERGIA KOZIENICE
Wołos Anna1980KS ENERGIA KOZIENICE
1834.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kosiński Marcin1979KS ENERGIA KOZIENICE
Seremak Paweł2000KS ENERGIA KOZIENICE
Piskozub Jarosław1989KS ENERGIA KOZIENICE
Wójtowicz Wojciech1988KS ENERGIA KOZIENICE
2032.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kosiński Marcin1979KS ENERGIA KOZIENICE
Wołos Anna1980KS ENERGIA KOZIENICE
Seremak Paweł2000KS ENERGIA KOZIENICE
Wiatrzyk Rafał1987KS ENERGIA KOZIENICE
11NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 15107.66                1827.77
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Brzostek Rafał1975NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Jarosz Albert1975NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Knapczyk Piotr1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Demczuk Ewa1973NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
1681.20
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Brzostek Rafał1975NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Jarosz Albert1975NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Knapczyk Piotr1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Knapczyk Małgorzata1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
1829.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Brzostek Rafał1975NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Jarosz Albert1975NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Sadło Przemysław1981NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Knapczyk Piotr1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
388.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Demczuk Ewa1973NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
1948.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Brzostek Rafał1975NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Sadło Przemysław1981NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Leśniak Sebastian1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Demczuk Ewa1973NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
1760.96
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Brzostek Rafał1975NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Jarosz Albert1975NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Demczuk Ewa1973NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Knapczyk Piotr1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
2039.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sadło Przemysław1981NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Brzostek Rafał1975NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Jarosz Albert1975NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Demczuk Ewa1973NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
1579.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sadło Przemysław1981NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Demczuk Ewa1973NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Grot Mariusz1973NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Knapczyk Piotr1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
545.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Brzostek Rafał1975NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
1017.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Demczuk Ewa1973NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Knapczyk Małgorzata1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Krupa Robert1981NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
1781.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sadło Przemysław1981NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Brzostek Rafał1975NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Grot Mariusz1973NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Demczuk Ewa1973NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
1988.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sadło Przemysław1981NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Brzostek Rafał1975NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Jarosz Albert1975NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Knapczyk Piotr1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
1723.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Brzostek Rafał1975NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Jarosz Albert1975NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Demczuk Ewa1973NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Baranowski Ryszard1946NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
1931.25
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sadło Przemysław1981NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Brzostek Rafał1975NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Leśniak Sebastian1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Demczuk Ewa1973NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
12Bike Fun Legionowo15039.45                1588.93
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Górnicki Michał1985Bike Fun Legionowo
Ochędzan Grzegorz1979Bike Fun Legionowo
Laczkowski Grzegorz1981Bike Fun Legionowo
Bedra Józef1973Bike Fun Legionowo
1710.16
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Furtak Sławomir1984Bike Fun Legionowo
Górnicki Michał1985Bike Fun Legionowo
Jankowski Robert1975Bike Fun Legionowo
Cyckiewicz Robert1972Bike Fun Legionowo
1753.58
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Furtak Sławomir1984Bike Fun Legionowo
Górnicki Michał1985Bike Fun Legionowo
Jankowski Robert1975Bike Fun Legionowo
Cyckiewicz Robert1972Bike Fun Legionowo
1591.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Furtak Sławomir1984Bike Fun Legionowo
Górnicki Michał1985Bike Fun Legionowo
Błaszczak Dariusz1974Bike Fun Legionowo
Laczkowski Grzegorz1981Bike Fun Legionowo
1875.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Furtak Sławomir1984Bike Fun Legionowo
Jankowski Robert1975Bike Fun Legionowo
Górnicki Michał1985Bike Fun Legionowo
Cyckiewicz Robert1972Bike Fun Legionowo
1861.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Furtak Sławomir1984Bike Fun Legionowo
Jankowski Robert1975Bike Fun Legionowo
Górnicki Michał1985Bike Fun Legionowo
Cyckiewicz Robert1972Bike Fun Legionowo
1933.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Górnicki Michał1985Bike Fun Legionowo
Furtak Sławomir1984Bike Fun Legionowo
Jankowski Robert1975Bike Fun Legionowo
Cyckiewicz Robert1972Bike Fun Legionowo
1835.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kobyliński Grzegorz1978Bike Fun Legionowo
Furtak Sławomir1984Bike Fun Legionowo
Jankowski Robert1975Bike Fun Legionowo
Górnicki Michał1985Bike Fun Legionowo
545.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Brzostek Rafał1975NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
1973.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Furtak Sławomir1984Bike Fun Legionowo
Górnicki Michał1985Bike Fun Legionowo
Jankowski Robert1975Bike Fun Legionowo
Uchal Rafał1985Bike Fun Legionowo
1810.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Furtak Sławomir1984Bike Fun Legionowo
Jankowski Robert1975Bike Fun Legionowo
Górnicki Michał1985Bike Fun Legionowo
Ochędzan Grzegorz1979Bike Fun Legionowo
1966.40
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Górnicki Michał1985Bike Fun Legionowo
Furtak Sławomir1984Bike Fun Legionowo
Jankowski Robert1975Bike Fun Legionowo
Cyckiewicz Robert1972Bike Fun Legionowo
1782.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Furtak Sławomir1984Bike Fun Legionowo
Jankowski Robert1975Bike Fun Legionowo
Cyckiewicz Robert1972Bike Fun Legionowo
Laczkowski Grzegorz1981Bike Fun Legionowo
1293.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Błaszczak Dariusz1974Bike Fun Legionowo
Kanownik Sławomir1975Bike Fun Legionowo
Kuflikowski Sebastian1976Bike Fun Legionowo
Bedra Józef1973Bike Fun Legionowo
13Absolute Bikes Team14269.08                1960.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bielecki Łukasz1981Absolute Bikes Team
Grzyb Paweł1980Absolute Bikes Team
Kurek Dariusz1961Absolute Bikes Team
Marciniak Krzysztof1954Absolute Bikes Team
1023.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Skalski Kacper1982Absolute Bikes Team
Marciniak Krzysztof1954Absolute Bikes Team
Kowalski Jacek1954Absolute Bikes Team
2055.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bielecki Łukasz1981Absolute Bikes Team
Skalski Kacper1982Absolute Bikes Team
Chowaniec Sebastian1987Absolute Bikes Team
Marciniak Krzysztof1954Absolute Bikes Team
257.65
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalski Jacek1954Absolute Bikes Team
1203.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Michalak Jacek1975Absolute Bikes Team
Marciniak Krzysztof1954Absolute Bikes Team
Tratkiewicz Łukasz1979Absolute Bikes Team
1703.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Gindorowicz Wiktor1995Absolute Bikes Team
Michalak Jacek1975Absolute Bikes Team
Skalski Kacper1982Absolute Bikes Team
Kowalski Jacek1954Absolute Bikes Team
638.11
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szymański Piotr1986Absolute Bikes Team
Kowalski Jacek1954Absolute Bikes Team
895.65
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Janowski Jacek1974Absolute Bikes Team
Szymański Piotr1986Absolute Bikes Team
Kowalski Jacek1954Absolute Bikes Team
1077.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Marciniak Krzysztof1954Absolute Bikes Team
Kuczyński Adrian1985Absolute Bikes Team
Kowalski Jacek1954Absolute Bikes Team
1089.31
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Marciniak Krzysztof1954Absolute Bikes Team
Skalski Kacper1982Absolute Bikes Team
Kowalski Jacek1954Absolute Bikes Team
1883.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Skalski Kacper1982Absolute Bikes Team
Michalak Jacek1975Absolute Bikes Team
Marciniak Krzysztof1954Absolute Bikes Team
Chowaniec Sebastian1987Absolute Bikes Team
2088.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Zakrzewski Jerzy1984Absolute Bikes Team
Bielecki Łukasz1981Absolute Bikes Team
Perzanowski Artur1975Absolute Bikes Team
Marciniak Krzysztof1954Absolute Bikes Team
278.50
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalski Jacek1954Absolute Bikes Team
2284.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kuczyński Adrian1985Absolute Bikes Team
Zakrzewski Jerzy1984Absolute Bikes Team
Bielecki Łukasz1981Absolute Bikes Team
Perzanowski Artur1975Absolute Bikes Team
14KROSS STAFF TEAM14252.08                1767.69
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grędziński Bartosz1989KROSS STAFF TEAM
Jastrzębowski Janusz1972KROSS STAFF TEAM
Pyrka Leszek1993KROSS STAFF TEAM
Paluch Maciej1986KROSS STAFF TEAM
729.96
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rochowiak Mateusz1993KROSS STAFF TEAM
Pyrka Leszek1993KROSS STAFF TEAM
693.07
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Niewiarowski Kazimierz1955KROSS STAFF TEAM
Paluch Maciej1986KROSS STAFF TEAM
1872.99
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grędziński Bartosz1989KROSS STAFF TEAM
Jastrzębowski Janusz1972KROSS STAFF TEAM
Niewiarowski Kazimierz1955KROSS STAFF TEAM
Rochowiak Mateusz1993KROSS STAFF TEAM
1408.69
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grędziński Bartosz1989KROSS STAFF TEAM
Niewiarowski Kazimierz1955KROSS STAFF TEAM
Rochowiak Mateusz1993KROSS STAFF TEAM
1822.31
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grędziński Bartosz1989KROSS STAFF TEAM
Jastrzębowski Janusz1972KROSS STAFF TEAM
Niewiarowski Kazimierz1955KROSS STAFF TEAM
Pyrka Leszek1993KROSS STAFF TEAM
1492.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grędziński Bartosz1989KROSS STAFF TEAM
Jastrzębowski Janusz1972KROSS STAFF TEAM
Rochowiak Mateusz1993KROSS STAFF TEAM
1232.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Furman Grzegorz1975KROSS STAFF TEAM
Niewiarowski Kazimierz1955KROSS STAFF TEAM
Jastrzębowski Janusz1972KROSS STAFF TEAM
1261.11
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grędziński Bartosz1989KROSS STAFF TEAM
Rochowiak Mateusz1993KROSS STAFF TEAM
Gołębiewski Adam1993KROSS STAFF TEAM
2016.69
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grędziński Bartosz1989KROSS STAFF TEAM
Pyrka Leszek1993KROSS STAFF TEAM
Niewiarowski Kazimierz1955KROSS STAFF TEAM
Rochowiak Mateusz1993KROSS STAFF TEAM
1837.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pyrka Leszek1993KROSS STAFF TEAM
Jastrzębowski Janusz1972KROSS STAFF TEAM
Niewiarowski Kazimierz1955KROSS STAFF TEAM
Rochowiak Mateusz1993KROSS STAFF TEAM
1058.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grędziński Bartosz1989KROSS STAFF TEAM
Niewiarowski Kazimierz1955KROSS STAFF TEAM
893.50
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Niewiarowski Kazimierz1955KROSS STAFF TEAM
Rochowiak Mateusz1993KROSS STAFF TEAM
2033.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grędziński Bartosz1989KROSS STAFF TEAM
Pyrka Leszek1993KROSS STAFF TEAM
Niewiarowski Kazimierz1955KROSS STAFF TEAM
Rochowiak Mateusz1993KROSS STAFF TEAM
15TEAM PKO BANK POLSKI13752.43                1665.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Mikołajun Maciej1976TEAM PKO BANK POLSKI
Grabowicz Bartosz1989TEAM PKO BANK POLSKI
Tararuj Edyta1978TEAM PKO BANK POLSKI
Rok Robert1980TEAM PKO BANK POLSKI
1398.77
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowicz Bartosz1989TEAM PKO BANK POLSKI
Paradowski Waldemar1952TEAM PKO BANK POLSKI
Kostrzewa Jakub1986TEAM PKO BANK POLSKI
Sobolewski Krzysztof1973TEAM PKO BANK POLSKI
1590.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kwiatkowski Michał1983TEAM PKO BANK POLSKI
Traczyk Rafał1981TEAM PKO BANK POLSKI
Ziółek Marcin1978TEAM PKO BANK POLSKI
Paterak Anna1973TEAM PKO BANK POLSKI
252.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pawlikowski Sebastian1984TEAM PKO BANK POLSKI
2004.16
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kisiel Krzysztof1972TEAM PKO BANK POLSKI
Mikołajun Maciej1976TEAM PKO BANK POLSKI
Seferyniak Jacek1977TEAM PKO BANK POLSKI
Grabowicz Bartosz1989TEAM PKO BANK POLSKI
1567.16
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Seferyniak Jacek1977TEAM PKO BANK POLSKI
Grabowicz Bartosz1989TEAM PKO BANK POLSKI
Tararuj Edyta1978TEAM PKO BANK POLSKI
Paterak Anna1973TEAM PKO BANK POLSKI
1738.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Solski Nikodem1982TEAM PKO BANK POLSKI
Grabowicz Bartosz1989TEAM PKO BANK POLSKI
Smagalski Michał1978TEAM PKO BANK POLSKI
Tararuj Edyta1978TEAM PKO BANK POLSKI
1543.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Mikołajun Maciej1976TEAM PKO BANK POLSKI
Grabowicz Bartosz1989TEAM PKO BANK POLSKI
Kisiel Krzysztof1972TEAM PKO BANK POLSKI
Sobolewski Krzysztof1973TEAM PKO BANK POLSKI
853.22
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Paterak Anna1973TEAM PKO BANK POLSKI
Perschke Kacper1969TEAM PKO BANK POLSKI
Pawlikowski Sebastian1984TEAM PKO BANK POLSKI
1606.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Seferyniak Jacek1977TEAM PKO BANK POLSKI
Grabowicz Bartosz1989TEAM PKO BANK POLSKI
Tararuj Edyta1978TEAM PKO BANK POLSKI
Paterak Anna1973TEAM PKO BANK POLSKI
1616.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wacławski Bartosz1977TEAM PKO BANK POLSKI
Grabowicz Bartosz1989TEAM PKO BANK POLSKI
Tararuj Edyta1978TEAM PKO BANK POLSKI
Sobolewski Krzysztof1973TEAM PKO BANK POLSKI
1962.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kwiatkowski Michał1983TEAM PKO BANK POLSKI
Wacławski Bartosz1977TEAM PKO BANK POLSKI
Grabowicz Bartosz1989TEAM PKO BANK POLSKI
Pazdan Piotr1972TEAM PKO BANK POLSKI
893.50
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Niewiarowski Kazimierz1955KROSS STAFF TEAM
Rochowiak Mateusz1993KROSS STAFF TEAM
1519.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowicz Bartosz1989TEAM PKO BANK POLSKI
Perschke Kacper1969TEAM PKO BANK POLSKI
Korszeń Michał1977TEAM PKO BANK POLSKI
Rok Robert1980TEAM PKO BANK POLSKI
16TIMBUD TEAM13570.54                1668.75
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kąkol Sławomir1964TIMBUD TEAM
Tomaszewska Julita1978TIMBUD TEAM
Świderski Tadeusz1968TIMBUD TEAM
Olender Rafał1980TIMBUD TEAM
1638.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kąkol Sławomir1964TIMBUD TEAM
Tomaszewska Julita1978TIMBUD TEAM
Ziółkowski Dariusz1980TIMBUD TEAM
Olender Rafał1980TIMBUD TEAM
1667.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kąkol Sławomir1964TIMBUD TEAM
Tomaszewska Julita1978TIMBUD TEAM
Ziółkowski Dariusz1980TIMBUD TEAM
Olender Rafał1980TIMBUD TEAM
1707.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kąkol Sławomir1964TIMBUD TEAM
Ziółkowski Dariusz1980TIMBUD TEAM
Tomaszewska Julita1978TIMBUD TEAM
Pawlak Lidia1974TIMBUD TEAM
1450.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tomaszewska Julita1978TIMBUD TEAM
Ziółkowski Dariusz1980TIMBUD TEAM
Pawlak Lidia1974TIMBUD TEAM
Tomaszewski Jakub2003TIMBUD TEAM
1462.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tomaszewska Julita1978TIMBUD TEAM
Pawlak Lidia1974TIMBUD TEAM
Olender Rafał1980TIMBUD TEAM
Tomaszewski Jakub2003TIMBUD TEAM
1099.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Świderski Tadeusz1968TIMBUD TEAM
Tomaszewski Jakub2003TIMBUD TEAM
Tomaszewski Bogdan1974TIMBUD TEAM
1680.75
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kąkol Sławomir1964TIMBUD TEAM
Tomaszewska Julita1978TIMBUD TEAM
Ziółkowski Dariusz1980TIMBUD TEAM
Olender Rafał1980TIMBUD TEAM
853.22
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Paterak Anna1973TEAM PKO BANK POLSKI
Perschke Kacper1969TEAM PKO BANK POLSKI
Pawlikowski Sebastian1984TEAM PKO BANK POLSKI
1648.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kąkol Sławomir1964TIMBUD TEAM
Ziółkowski Dariusz1980TIMBUD TEAM
Tomaszewska Julita1978TIMBUD TEAM
Pawlak Lidia1974TIMBUD TEAM
1555.05
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kąkol Sławomir1964TIMBUD TEAM
Świderski Tadeusz1968TIMBUD TEAM
Pawlak Lidia1974TIMBUD TEAM
Tomaszewska Julita1978TIMBUD TEAM
1847.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kąkol Sławomir1964TIMBUD TEAM
Tomaszewski Bogdan1974TIMBUD TEAM
Wypich Marcin1970TIMBUD TEAM
Ziółkowski Dariusz1980TIMBUD TEAM
1710.69
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kąkol Sławomir1964TIMBUD TEAM
Tomaszewska Julita1978TIMBUD TEAM
Ziółkowski Dariusz1980TIMBUD TEAM
Pawlak Lidia1974TIMBUD TEAM
1478.79
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Ziółkowski Dariusz1980TIMBUD TEAM
Kąkol Sławomir1964TIMBUD TEAM
Tomaszewska Julita1978TIMBUD TEAM
Tomaszewski Jakub2003TIMBUD TEAM
17PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 13348.95                1826.96
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kalicki Grzegorz1982PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Bartosiak Paweł1979PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Augustyniak Dariusz1979PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Krupa Emil1987PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
1252.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krupa Emil1987PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Krupa Andrzej1963PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Bartosiak Paweł1979PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Adamczuk Marcin1973PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
1248.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krupa Emil1987PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Panasiuk Tomasz1972PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Augustyniak Dariusz1979PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Adamczuk Marcin1973PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
1421.93
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krupa Emil1987PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Krupa Andrzej1963PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Panasiuk Tomasz1972PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Augustyniak Dariusz1979PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
1577.71
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kalicki Grzegorz1982PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Krupa Emil1987PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Krupa Andrzej1963PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Rajchert Radosław1976PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
1451.15
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kalicki Grzegorz1982PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Krupa Andrzej1963PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Panasiuk Tomasz1972PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Bartosiak Paweł1979PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
1702.93
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kalicki Grzegorz1982PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Krupa Emil1987PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Krupa Andrzej1963PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Rajchert Radosław1976PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
915.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Panasiuk Tomasz1972PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Bartosiak Paweł1979PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Augustyniak Dariusz1979PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
1504.79
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Adamczuk Marcin1973PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Krupa Emil1987PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Krupa Andrzej1963PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Bartosiak Paweł1979PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
1577.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kalicki Grzegorz1982PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Krupa Emil1987PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Krupa Andrzej1963PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Bartosiak Paweł1979PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
1588.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kalicki Grzegorz1982PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Krupa Emil1987PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Krupa Andrzej1963PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Panasiuk Tomasz1972PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
1404.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krupa Emil1987PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Krupa Andrzej1963PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Panasiuk Tomasz1972PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Augustyniak Dariusz1979PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
1782.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kalicki Grzegorz1982PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Bartosiak Paweł1979PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Krupa Emil1987PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Krupa Andrzej1963PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
1788.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kalicki Grzegorz1982PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Bartosiak Paweł1979PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Augustyniak Dariusz1979PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Krupa Emil1987PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
18Patnet Team13246.60                1443.40
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kamińska Izabela1989Patnet Team
Michalak Jacek1973Patnet Team
Tułowiecki Paweł1994Patnet Team
Rajczyk Radosław1974Patnet Team
1265.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rajczyk Patrycjusz1974Patnet Team
Kamińska Izabela1989Patnet Team
Kurowski Marek1961Patnet Team
Kępa Marcin1977Patnet Team
1629.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tułowiecki Paweł1994Patnet Team
Rajczyk Patrycjusz1974Patnet Team
Kamińska Izabela1989Patnet Team
Myszkowski Rafał1984Patnet Team
1482.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rajczyk Patrycjusz1974Patnet Team
Kamińska Izabela1989Patnet Team
Rajczyk Radosław1974Patnet Team
Kępa Marcin1977Patnet Team
1433.15
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rajczyk Patrycjusz1974Patnet Team
Kamińska Izabela1989Patnet Team
Zienkiewicz Jan1946Patnet Team
Kępa Marcin1977Patnet Team
757.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kamińska Izabela1989Patnet Team
Michalak Jacek1973Patnet Team
1799.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rajczyk Patrycjusz1974Patnet Team
Grzegorczuk Tomasz1973Patnet Team
Bertowski Mirosław1953Patnet Team
Myszkowski Rafał1984Patnet Team
1397.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kamińska Izabela1989Patnet Team
Michalak Jacek1973Patnet Team
Tułowiecki Paweł1994Patnet Team
Rajczyk Radosław1974Patnet Team
1640.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grzegorczuk Tomasz1973Patnet Team
Bertowski Mirosław1953Patnet Team
Kamińska Izabela1989Patnet Team
Michalak Jacek1973Patnet Team
1636.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grzegorczuk Tomasz1973Patnet Team
Bertowski Mirosław1953Patnet Team
Kamińska Izabela1989Patnet Team
Michalak Jacek1973Patnet Team
1698.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rajczyk Patrycjusz1974Patnet Team
Grzegorczuk Tomasz1973Patnet Team
Kamińska Izabela1989Patnet Team
Bertowski Mirosław1953Patnet Team
1815.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rajczyk Patrycjusz1974Patnet Team
Grzegorczuk Tomasz1973Patnet Team
Rajczyk Radosław1974Patnet Team
Kępa Marcin1977Patnet Team
219.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Michalak Jacek1973Patnet Team
1544.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kępa Marcin1977Patnet Team
Kamińska Izabela1989Patnet Team
Michalak Jacek1973Patnet Team
Rajczyk Patrycjusz1974Patnet Team
19T4B Bike Team13094.33                1704.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lange Marcin1978T4B Bike Team
Płoski Adam1988T4B Bike Team
Kamiński Radosław1977T4B Bike Team
Fedor Martin1977T4B Bike Team
1275.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kamiński Radosław1977T4B Bike Team
Ostromecki Szymon1990T4B Bike Team
Krajza Ireneusz1957T4B Bike Team
Górski Zdzisław1951T4B Bike Team
544.65
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bober Zbigniew1946T4B Bike Team
Górski Zdzisław1951T4B Bike Team
1685.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lange Marcin1978T4B Bike Team
Płoski Adam1988T4B Bike Team
Kamiński Radosław1977T4B Bike Team
Sokolnicki Sławomir1966T4B Bike Team
1319.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Płoski Adam1988T4B Bike Team
Sokolnicki Sławomir1966T4B Bike Team
Bober Zbigniew1946T4B Bike Team
Krajza Ireneusz1957T4B Bike Team
925.22
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kamiński Radosław1977T4B Bike Team
Bober Zbigniew1946T4B Bike Team
Górski Zdzisław1951T4B Bike Team
1091.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kamiński Radosław1977T4B Bike Team
Sokolnicki Sławomir1966T4B Bike Team
Bober Zbigniew1946T4B Bike Team
866.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kamiński Radosław1977T4B Bike Team
Bober Zbigniew1946T4B Bike Team
Górski Zdzisław1951T4B Bike Team
1896.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Słupek Paweł1982T4B Bike Team
Lange Marcin1978T4B Bike Team
Płoski Adam1988T4B Bike Team
Kamiński Radosław1977T4B Bike Team
1431.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Płoski Adam1988T4B Bike Team
Kamiński Radosław1977T4B Bike Team
Sokolnicki Sławomir1966T4B Bike Team
Bober Zbigniew1946T4B Bike Team
1447.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Płoski Adam1988T4B Bike Team
Kamiński Radosław1977T4B Bike Team
Sokolnicki Sławomir1966T4B Bike Team
Bober Zbigniew1946T4B Bike Team
1825.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Fedor Martin1977T4B Bike Team
Pomaski Paweł1988T4B Bike Team
Płoski Adam1988T4B Bike Team
Kamiński Radosław1977T4B Bike Team
1560.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Płoski Adam1988T4B Bike Team
Kamiński Radosław1977T4B Bike Team
Fedor Martin1977T4B Bike Team
Wyszkowski Arkadiusz1989T4B Bike Team
1543.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Płoski Adam1988T4B Bike Team
Fedor Martin1977T4B Bike Team
Kamiński Radosław1977T4B Bike Team
Sokolnicki Sławomir1966T4B Bike Team
20AGR PŁOŃSK13089.03                1403.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bilicki Paweł1990AGR PŁOŃSK
Kmita Robert1990AGR PŁOŃSK
Kornatowski Mateusz1988AGR PŁOŃSK
Wasążnik Marcin1991AGR PŁOŃSK
1357.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Paprota Przemysław1979AGR PŁOŃSK
Bilicki Paweł1990AGR PŁOŃSK
Kornatowski Mateusz1988AGR PŁOŃSK
Wasążnik Marcin1991AGR PŁOŃSK
1522.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wasążnik Marcin1991AGR PŁOŃSK
Paprota Przemysław1979AGR PŁOŃSK
Kmita Robert1990AGR PŁOŃSK
Bilicki Paweł1990AGR PŁOŃSK
1348.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kmita Robert1990AGR PŁOŃSK
Kornatowski Mateusz1988AGR PŁOŃSK
Wasążnik Marcin1991AGR PŁOŃSK
Ferski Andrzej1952AGR PŁOŃSK
1341.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kmita Robert1990AGR PŁOŃSK
Radomski Paweł1978AGR PŁOŃSK
Wasążnik Marcin1991AGR PŁOŃSK
Kornatowski Mateusz1988AGR PŁOŃSK
1331.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bilicki Paweł1990AGR PŁOŃSK
Kmita Robert1990AGR PŁOŃSK
Kornatowski Mateusz1988AGR PŁOŃSK
Wasążnik Marcin1991AGR PŁOŃSK
305.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Ferski Andrzej1952AGR PŁOŃSK
1457.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Paprota Przemysław1979AGR PŁOŃSK
Bilicki Paweł1990AGR PŁOŃSK
Kmita Robert1990AGR PŁOŃSK
Radomski Paweł1978AGR PŁOŃSK
1396.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bilicki Paweł1990AGR PŁOŃSK
Radomski Paweł1978AGR PŁOŃSK
Kornatowski Mateusz1988AGR PŁOŃSK
Wasążnik Marcin1991AGR PŁOŃSK
1322.13
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kmita Robert1990AGR PŁOŃSK
Bilicki Paweł1990AGR PŁOŃSK
Kornatowski Mateusz1988AGR PŁOŃSK
Paprota Przemysław1979AGR PŁOŃSK
1595.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Paprota Przemysław1979AGR PŁOŃSK
Czyż Arkadiusz1990AGR PŁOŃSK
Radomski Paweł1978AGR PŁOŃSK
Kornatowski Mateusz1988AGR PŁOŃSK
1976.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bilicki Paweł1990AGR PŁOŃSK
Kmita Robert1990AGR PŁOŃSK
Wasążnik Marcin1991AGR PŁOŃSK
Czyż Arkadiusz1990AGR PŁOŃSK
1928.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wasążnik Marcin1991AGR PŁOŃSK
Bilicki Paweł1990AGR PŁOŃSK
Kmita Robert1990AGR PŁOŃSK
Kornatowski Mateusz1988AGR PŁOŃSK
1807.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bilicki Paweł1990AGR PŁOŃSK
Wasążnik Marcin1991AGR PŁOŃSK
Paprota Przemysław1979AGR PŁOŃSK
Ferski Andrzej1952AGR PŁOŃSK
21WAWA BIKE TEAM12875.98                1663.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jaczewska Jolanta1976WAWA BIKE TEAM
Janowska Ewa1975WAWA BIKE TEAM
Dobosz Seweryn1976WAWA BIKE TEAM
Jankowski Cezary1998WAWA BIKE TEAM
1378.16
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Janowska Ewa1975WAWA BIKE TEAM
Parzych Mariusz1970WAWA BIKE TEAM
Szewczak Daniel1985WAWA BIKE TEAM
Stelmaszczyk Grzegorz1971WAWA BIKE TEAM
1266.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Parzych Mariusz1970WAWA BIKE TEAM
Szewczak Daniel1985WAWA BIKE TEAM
Dobosz Seweryn1976WAWA BIKE TEAM
Jankowski Cezary1998WAWA BIKE TEAM
1649.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Janowska Ewa1975WAWA BIKE TEAM
Jaczewska Jolanta1976WAWA BIKE TEAM
Parzych Mariusz1970WAWA BIKE TEAM
Dobosz Seweryn1976WAWA BIKE TEAM
1098.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jaczewska Jolanta1976WAWA BIKE TEAM
Parzych Mariusz1970WAWA BIKE TEAM
Majewski Bartosz1975WAWA BIKE TEAM
1147.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jaczewska Jolanta1976WAWA BIKE TEAM
Kajak Dariusz1977WAWA BIKE TEAM
Majewski Bartosz1975WAWA BIKE TEAM
Krzyślak Arkadiusz1972WAWA BIKE TEAM
1512.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jaczewska Jolanta1976WAWA BIKE TEAM
Parzych Mariusz1970WAWA BIKE TEAM
Dobosz Seweryn1976WAWA BIKE TEAM
Kajak Dariusz1977WAWA BIKE TEAM
1627.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Janowska Ewa1975WAWA BIKE TEAM
Pilarczyk Michał1984WAWA BIKE TEAM
Parzych Mariusz1970WAWA BIKE TEAM
Jaczewska Jolanta1976WAWA BIKE TEAM
987.96
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Parzych Mariusz1970WAWA BIKE TEAM
Kajak Dariusz1977WAWA BIKE TEAM
Majewski Bartosz1975WAWA BIKE TEAM
1641.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Janowska Ewa1975WAWA BIKE TEAM
Jaczewska Jolanta1976WAWA BIKE TEAM
Parzych Mariusz1970WAWA BIKE TEAM
Dobosz Seweryn1976WAWA BIKE TEAM
1664.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Janowska Ewa1975WAWA BIKE TEAM
Jaczewska Jolanta1976WAWA BIKE TEAM
Szewczak Daniel1985WAWA BIKE TEAM
Bialik Jerzy1962WAWA BIKE TEAM
1540.56
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Janowska Ewa1975WAWA BIKE TEAM
Jaczewska Jolanta1976WAWA BIKE TEAM
Dobosz Seweryn1976WAWA BIKE TEAM
Majewski Bartosz1975WAWA BIKE TEAM
658.22
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Majewski Bartosz1975WAWA BIKE TEAM
Kajak Dariusz1977WAWA BIKE TEAM
1575.50
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Janowska Ewa1975WAWA BIKE TEAM
Jaczewska Jolanta1976WAWA BIKE TEAM
Bialik Jerzy1962WAWA BIKE TEAM
Kajak Dariusz1977WAWA BIKE TEAM
22TS MERAN OTWOCK12866.74                1598.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wierzbicki Jerzy1957TS MERAN OTWOCK
Zalewski Mirosław1957TS MERAN OTWOCK
Ciaś Przemysław1974TS MERAN OTWOCK
Cywiński Marcin1983TS MERAN OTWOCK
1263.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Ciaś Przemysław1974TS MERAN OTWOCK
Lesiak Katarzyna1981TS MERAN OTWOCK
Kołowiecki Stanisław1950TS MERAN OTWOCK
Piętka Michał1981TS MERAN OTWOCK
1478.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wierzbicki Jerzy1957TS MERAN OTWOCK
Szewczenko Vadim1969TS MERAN OTWOCK
Zalewski Mirosław1957TS MERAN OTWOCK
Cywiński Marcin1983TS MERAN OTWOCK
324.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Cywiński Marcin1983TS MERAN OTWOCK
1683.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczenko Vadim1969TS MERAN OTWOCK
Wierzbicki Jerzy1957TS MERAN OTWOCK
Zalewski Mirosław1957TS MERAN OTWOCK
Cywiński Marcin1983TS MERAN OTWOCK
1813.20
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczenko Vadim1969TS MERAN OTWOCK
Kasprzak Tomasz1965TS MERAN OTWOCK
Zalewski Mirosław1957TS MERAN OTWOCK
Skorek Marek1978TS MERAN OTWOCK
1474.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Skorek Marek1978TS MERAN OTWOCK
Szewczenko Vadim1969TS MERAN OTWOCK
Kołowiecki Stanisław1950TS MERAN OTWOCK
Lesiak Daniel1977TS MERAN OTWOCK
1630.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczenko Vadim1969TS MERAN OTWOCK
Kasprzak Tomasz1965TS MERAN OTWOCK
Zalewski Mirosław1957TS MERAN OTWOCK
Kołowiecki Stanisław1950TS MERAN OTWOCK
804.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wierzbicki Jerzy1957TS MERAN OTWOCK
Popis Maciej1978TS MERAN OTWOCK
1440.20
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wierzbicki Jerzy1957TS MERAN OTWOCK
Szewczenko Vadim1969TS MERAN OTWOCK
Szuchnik Sebastian1986TS MERAN OTWOCK
Popis Maciej1978TS MERAN OTWOCK
1433.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wierzbicki Jerzy1957TS MERAN OTWOCK
Szewczenko Vadim1969TS MERAN OTWOCK
Kasprzak Tomasz1965TS MERAN OTWOCK
Lesiak Daniel1977TS MERAN OTWOCK
1630.25
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kasprzak Tomasz1965TS MERAN OTWOCK
Wierzbicki Jerzy1957TS MERAN OTWOCK
Szewczenko Vadim1969TS MERAN OTWOCK
Szuchnik Sebastian1986TS MERAN OTWOCK
1528.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wierzbicki Jerzy1957TS MERAN OTWOCK
Cywiński Marcin1983TS MERAN OTWOCK
Lesiak Daniel1977TS MERAN OTWOCK
Szuchnik Sebastian1986TS MERAN OTWOCK
1502.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wierzbicki Jerzy1957TS MERAN OTWOCK
Szewczenko Vadim1969TS MERAN OTWOCK
Skorek Marek1978TS MERAN OTWOCK
Szuchnik Sebastian1986TS MERAN OTWOCK
23ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM12673.96                505.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Moćko Beata1972ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
1604.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Woźnica Łukasz1994ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
Karwat Kamil1983ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
Moćko Beata1972ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
1446.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Karwat Kamil1983ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
Woźnica Łukasz1994ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
Moćko Beata1972ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
474.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Moćko Beata1972ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
1676.07
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Karwat Kamil1983ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
Woźnica Łukasz1994ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
Moćko Beata1972ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
1012.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Karwat Kamil1983ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
Moćko Beata1972ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
884.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Moćko Beata1972ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
Karwat Kamil1983ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
1650.20
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Karwat Kamil1983ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
Woźnica Łukasz1994ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
Moćko Beata1972ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
1641.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Karwat Kamil1983ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
Woźnica Łukasz1994ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
Moćko Beata1972ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
924.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Karwat Kamil1983ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
Moćko Beata1972ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
1529.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Karwat Kamil1983ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
Woźnica Łukasz1994ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
Moćko Beata1972ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
1639.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Karwat Kamil1983ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
Woźnica Łukasz1994ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
Moćko Beata1972ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
340.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Moćko Beata1972ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
1485.75
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Woźnica Łukasz1994ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
Karwat Kamil1983ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
Moćko Beata1972ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
24MARCELI SLR12375.67                1389.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kisson Daniel1981MARCELI SLR
Marcelewicz Piotr1976MARCELI SLR
Walkiewicz Igor1999MARCELI SLR
Brzeziński Andrzej1977MARCELI SLR
1392.13
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Graczyk Kamil1979MARCELI SLR
Kisson Daniel1981MARCELI SLR
Marcelewicz Piotr1976MARCELI SLR
Walkiewicz Igor1999MARCELI SLR
1482.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Graczyk Kamil1979MARCELI SLR
Kisson Daniel1981MARCELI SLR
Marcelewicz Piotr1976MARCELI SLR
Walkiewicz Igor1999MARCELI SLR
822.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Graczyk Kamil1979MARCELI SLR
Walkiewicz Igor1999MARCELI SLR
1385.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Graczyk Kamil1979MARCELI SLR
Marcelewicz Piotr1976MARCELI SLR
Brzeziński Michał2001MARCELI SLR
Michalski Adrian1987MARCELI SLR
1490.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Graczyk Kamil1979MARCELI SLR
Kisson Daniel1981MARCELI SLR
Walkiewicz Igor1999MARCELI SLR
Marcelewicz Piotr1976MARCELI SLR
1601.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Graczyk Kamil1979MARCELI SLR
Marcelewicz Piotr1976MARCELI SLR
Kisson Daniel1981MARCELI SLR
Brzeziński Michał2001MARCELI SLR
1350.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Graczyk Kamil1979MARCELI SLR
Walkiewicz Igor1999MARCELI SLR
Brzeziński Michał2001MARCELI SLR
Brzeziński Andrzej1977MARCELI SLR
466.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Graczyk Kamil1979MARCELI SLR
1478.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Graczyk Kamil1979MARCELI SLR
Marcelewicz Piotr1976MARCELI SLR
Walkiewicz Igor1999MARCELI SLR
Brzeziński Michał2001MARCELI SLR
1481.58
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Graczyk Kamil1979MARCELI SLR
Marcelewicz Piotr1976MARCELI SLR
Kisson Daniel1981MARCELI SLR
Walkiewicz Igor1999MARCELI SLR
1518.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Graczyk Kamil1979MARCELI SLR
Marcelewicz Piotr1976MARCELI SLR
Walkiewicz Igor1999MARCELI SLR
Brzeziński Michał2001MARCELI SLR
1601.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Graczyk Kamil1979MARCELI SLR
Marcelewicz Piotr1976MARCELI SLR
Walkiewicz Igor1999MARCELI SLR
Kisson Daniel1981MARCELI SLR
1721.65
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Walkiewicz Igor1999MARCELI SLR
Graczyk Kamil1979MARCELI SLR
Kisson Daniel1981MARCELI SLR
Marcelewicz Piotr1976MARCELI SLR
25LOTTO12205.97                1751.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lech Krzysztof1971LOTTO
Dudkiewicz Daniel1980LOTTO
Pogorzelski Zdzisław1970LOTTO
Witkowski Grzegorz1959LOTTO
1170.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Zakrzewski Andrzej1976LOTTO
Witkowski Grzegorz1959LOTTO
Kurek Mirosław1967LOTTO
Zakrzewska Kinga1978LOTTO
1444.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Dudkiewicz Daniel1980LOTTO
Pogorzelski Zdzisław1970LOTTO
Kurek Mirosław1967LOTTO
Witkowski Grzegorz1959LOTTO
1446.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sajnóg Anna1989LOTTO
Zakrzewski Andrzej1976LOTTO
Sadowski Marcin1989LOTTO
Kurek Mirosław1967LOTTO
1361.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sajnóg Anna1989LOTTO
Zakrzewski Andrzej1976LOTTO
Sadowski Marcin1989LOTTO
Kurek Mirosław1967LOTTO
1016.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pogorzelski Zdzisław1970LOTTO
Zakrzewski Andrzej1976LOTTO
Witkowski Grzegorz1959LOTTO
1464.99
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sajnóg Anna1989LOTTO
Zakrzewski Andrzej1976LOTTO
Sadowski Marcin1989LOTTO
Witkowski Grzegorz1959LOTTO
1481.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Dudkiewicz Daniel1980LOTTO
Pogorzelski Zdzisław1970LOTTO
Zakrzewski Andrzej1976LOTTO
Witkowski Grzegorz1959LOTTO
709.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pogorzelski Zdzisław1970LOTTO
Kurek Mirosław1967LOTTO
1474.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Czarnowski Robert1970LOTTO
Pogorzelski Zdzisław1970LOTTO
Kurek Mirosław1967LOTTO
Sadowski Marcin1989LOTTO
1531.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Czarnowski Robert1970LOTTO
Pogorzelski Zdzisław1970LOTTO
Dudkiewicz Daniel1980LOTTO
Zakrzewski Andrzej1976LOTTO
1382.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sajnóg Anna1989LOTTO
Zakrzewski Andrzej1976LOTTO
Kurek Mirosław1967LOTTO
Sadowski Marcin1989LOTTO
1449.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pogorzelski Zdzisław1970LOTTO
Zakrzewski Andrzej1976LOTTO
Sadowski Marcin1989LOTTO
Witkowski Grzegorz1959LOTTO
1605.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kurek Mirosław1967LOTTO
Witkowski Grzegorz1959LOTTO
Pogorzelski Zdzisław1970LOTTO
Sajnóg Anna1989LOTTO
26JAKOOBCYCLES BKK TEAM12040.54                1911.56
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wolcendorf Jarosław1979JAKOOBCYCLES BKK TEAM
Wolcendorf Jakub1975JAKOOBCYCLES BKK TEAM
Pietrzak Andrzej1974JAKOOBCYCLES BKK TEAM
Skura Katarzyna1980JAKOOBCYCLES BKK TEAM
731.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pietrzak Andrzej1974JAKOOBCYCLES BKK TEAM
Skura Katarzyna1980JAKOOBCYCLES BKK TEAM
1216.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Skura Katarzyna1980JAKOOBCYCLES BKK TEAM
Pietrzak Andrzej1974JAKOOBCYCLES BKK TEAM
Korajczyk Joanna1992JAKOOBCYCLES BKK TEAM
381.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Skura Katarzyna1980JAKOOBCYCLES BKK TEAM
1248.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wolcendorf Jakub1975JAKOOBCYCLES BKK TEAM
Skura Katarzyna1980JAKOOBCYCLES BKK TEAM
Pietrzak Andrzej1974JAKOOBCYCLES BKK TEAM
1372.40
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Skura Katarzyna1980JAKOOBCYCLES BKK TEAM
Korajczyk Joanna1992JAKOOBCYCLES BKK TEAM
Pietrzak Andrzej1974JAKOOBCYCLES BKK TEAM
Wolcendorf Edward1948JAKOOBCYCLES BKK TEAM
1318.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wolcendorf Jakub1975JAKOOBCYCLES BKK TEAM
Pietrzak Andrzej1974JAKOOBCYCLES BKK TEAM
Skura Katarzyna1980JAKOOBCYCLES BKK TEAM
1624.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wolcendorf Jakub1975JAKOOBCYCLES BKK TEAM
Skura Katarzyna1980JAKOOBCYCLES BKK TEAM
Pietrzak Andrzej1974JAKOOBCYCLES BKK TEAM
Korajczyk Joanna1992JAKOOBCYCLES BKK TEAM
668.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Skura Katarzyna1980JAKOOBCYCLES BKK TEAM
Wolcendorf Edward1948JAKOOBCYCLES BKK TEAM
755.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Skura Katarzyna1980JAKOOBCYCLES BKK TEAM
Pietrzak Andrzej1974JAKOOBCYCLES BKK TEAM
998.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Skura Katarzyna1980JAKOOBCYCLES BKK TEAM
Pietrzak Andrzej1974JAKOOBCYCLES BKK TEAM
Wolcendorf Edward1948JAKOOBCYCLES BKK TEAM
1100.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Skura Katarzyna1980JAKOOBCYCLES BKK TEAM
Pietrzak Andrzej1974JAKOOBCYCLES BKK TEAM
Korajczyk Joanna1992JAKOOBCYCLES BKK TEAM
1680.40
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wolcendorf Jakub1975JAKOOBCYCLES BKK TEAM
Skura Katarzyna1980JAKOOBCYCLES BKK TEAM
Pietrzak Andrzej1974JAKOOBCYCLES BKK TEAM
Korajczyk Joanna1992JAKOOBCYCLES BKK TEAM
1667.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wolcendorf Jakub1975JAKOOBCYCLES BKK TEAM
Jędrej Andrzej1973JAKOOBCYCLES BKK TEAM
Pietrzak Andrzej1974JAKOOBCYCLES BKK TEAM
Skura Katarzyna1980JAKOOBCYCLES BKK TEAM
27DAMOVO BIKE TEAM11957.06                348.77
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lalak Jacek1981DAMOVO BIKE TEAM
1457.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pęczkowski Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
Korzeb Michał1982DAMOVO BIKE TEAM
Wąsiewicz Magdalena1983DAMOVO BIKE TEAM
Lalak Jacek1981DAMOVO BIKE TEAM
1511.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pęczkowski Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
Sokolnicki Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
Lalak Jacek1981DAMOVO BIKE TEAM
Korzeb Michał1982DAMOVO BIKE TEAM
999.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wąsiewicz Magdalena1983DAMOVO BIKE TEAM
Kamiński Rafał1979DAMOVO BIKE TEAM
Sokolnicki Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
1571.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pęczkowski Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
Sokolnicki Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
Lalak Jacek1981DAMOVO BIKE TEAM
Kamiński Rafał1979DAMOVO BIKE TEAM
1265.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wąsiewicz Magdalena1983DAMOVO BIKE TEAM
Lalak Jacek1981DAMOVO BIKE TEAM
Sokolnicki Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
Kamiński Rafał1979DAMOVO BIKE TEAM
1440.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pęczkowski Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
Korzeb Michał1982DAMOVO BIKE TEAM
Sokolnicki Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
Szmyd Grzegorz1985DAMOVO BIKE TEAM
1199.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lalak Jacek1981DAMOVO BIKE TEAM
Kamiński Rafał1979DAMOVO BIKE TEAM
Sokolnicki Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
Nieciecki Robert1972DAMOVO BIKE TEAM
795.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pęczkowski Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
Korzeb Michał1982DAMOVO BIKE TEAM
1315.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Korzeb Michał1982DAMOVO BIKE TEAM
Lalak Jacek1981DAMOVO BIKE TEAM
Pęczkowski Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
Sokolnicki Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
1444.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pęczkowski Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
Lalak Jacek1981DAMOVO BIKE TEAM
Korzeb Michał1982DAMOVO BIKE TEAM
Kamiński Rafał1979DAMOVO BIKE TEAM
1471.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pęczkowski Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
Szmyd Grzegorz1985DAMOVO BIKE TEAM
Korzeb Michał1982DAMOVO BIKE TEAM
Lalak Jacek1981DAMOVO BIKE TEAM
1546.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pęczkowski Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
Korzeb Michał1982DAMOVO BIKE TEAM
Sokolnicki Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
Kamiński Rafał1979DAMOVO BIKE TEAM
1513.93
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pęczkowski Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
Lalak Jacek1981DAMOVO BIKE TEAM
Sokolnicki Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
Kamiński Rafał1979DAMOVO BIKE TEAM
28ISOVER MTB TEAM LUBLIN11878.46                1445.17
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Borkowski Sylwester1977ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Czachor Piotr1974ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Bartusiak Marcin1976ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Wal Mariusz1977ISOVER MTB TEAM LUBLIN
1364.17
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Modecki Gerard1978ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Czachor Piotr1974ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Borkowski Sylwester1977ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Wal Mariusz1977ISOVER MTB TEAM LUBLIN
1399.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Modecki Gerard1978ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Czachor Piotr1974ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Bartusiak Marcin1976ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Borkowski Sylwester1977ISOVER MTB TEAM LUBLIN
385.93
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Czachor Piotr1974ISOVER MTB TEAM LUBLIN
365.50
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Czachor Piotr1974ISOVER MTB TEAM LUBLIN
1265.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wąsiewicz Magdalena1983DAMOVO BIKE TEAM
Lalak Jacek1981DAMOVO BIKE TEAM
Sokolnicki Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
Kamiński Rafał1979DAMOVO BIKE TEAM
1524.71
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Czachor Piotr1974ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Borkowski Sylwester1977ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Bartusiak Marcin1976ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Modecki Gerard1978ISOVER MTB TEAM LUBLIN
1419.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Czachor Piotr1974ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Bartusiak Marcin1976ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Modecki Gerard1978ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Borkowski Sylwester1977ISOVER MTB TEAM LUBLIN
795.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pęczkowski Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
Korzeb Michał1982DAMOVO BIKE TEAM
1601.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Czachor Piotr1974ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Borkowski Sylwester1977ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Modecki Gerard1978ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Bartusiak Marcin1976ISOVER MTB TEAM LUBLIN
1438.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Czachor Piotr1974ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Borkowski Sylwester1977ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Modecki Gerard1978ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Trujnara Jarosław1980ISOVER MTB TEAM LUBLIN
1589.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wal Mariusz1977ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Borkowski Sylwester1977ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Czachor Piotr1974ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Modecki Gerard1978ISOVER MTB TEAM LUBLIN
1057.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Trujnara Jarosław1980ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Wal Mariusz1977ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Czachor Piotr1974ISOVER MTB TEAM LUBLIN
1460.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Borkowski Sylwester1977ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Modecki Gerard1978ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Trujnara Jarosław1980ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Wal Mariusz1977ISOVER MTB TEAM LUBLIN
29IGT MTB TEAM11784.86                1113.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Somow Dariusz1962IGT MTB TEAM
Sztylka Rafał1974IGT MTB TEAM
Malewicz Grzegorz1971IGT MTB TEAM
970.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Somow Dariusz1962IGT MTB TEAM
Sztylka Rafał1974IGT MTB TEAM
Bogucki Grzegorz1979IGT MTB TEAM
1646.69
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rydel Marcin1978IGT MTB TEAM
Somow Dariusz1962IGT MTB TEAM
Łuczyński Robert1967IGT MTB TEAM
Sztylka Rafał1974IGT MTB TEAM
1063.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Somow Dariusz1962IGT MTB TEAM
Sztylka Rafał1974IGT MTB TEAM
Sobkowiak Agnieszka1974IGT MTB TEAM
309.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sztylka Rafał1974IGT MTB TEAM
1671.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sobkowiak Jan1980IGT MTB TEAM
Somow Dariusz1962IGT MTB TEAM
Łuczyński Robert1967IGT MTB TEAM
Malewicz Grzegorz1971IGT MTB TEAM
603.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Nożewski Adam1983IGT MTB TEAM
Sobkowiak Agnieszka1974IGT MTB TEAM
1418.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Łuczyński Robert1967IGT MTB TEAM
Somow Dariusz1962IGT MTB TEAM
Bogucki Grzegorz1979IGT MTB TEAM
Malewicz Grzegorz1971IGT MTB TEAM
795.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pęczkowski Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
Korzeb Michał1982DAMOVO BIKE TEAM
807.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Somow Dariusz1962IGT MTB TEAM
Sztylka Rafał1974IGT MTB TEAM
1505.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Łuczyński Robert1967IGT MTB TEAM
Somow Dariusz1962IGT MTB TEAM
Sztylka Rafał1974IGT MTB TEAM
Somow Norbert1973IGT MTB TEAM
1708.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sobkowiak Jan1980IGT MTB TEAM
Somow Dariusz1962IGT MTB TEAM
Bogucki Grzegorz1979IGT MTB TEAM
Sztylka Rafał1974IGT MTB TEAM
1057.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Trujnara Jarosław1980ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Wal Mariusz1977ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Czachor Piotr1974ISOVER MTB TEAM LUBLIN
1656.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sobkowiak Jan1980IGT MTB TEAM
Somow Dariusz1962IGT MTB TEAM
Somow Norbert1973IGT MTB TEAM
Sztylka Rafał1974IGT MTB TEAM
30AirBike.pl11585.25                1748.93
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sachs Karol1982AirBike.pl
Wrotek Piotr1981AirBike.pl
Staniewski Michał1978AirBike.pl
Ryciuk Tomasz1978AirBike.pl
1122.58
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sachs Karol1982AirBike.pl
Staniewski Michał1978AirBike.pl
Zielonka Włodzimierz1981AirBike.pl
1497.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sachs Karol1982AirBike.pl
Staniewski Michał1978AirBike.pl
Ryciuk Tomasz1978AirBike.pl
Zielonka Włodzimierz1981AirBike.pl
1195.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sachs Karol1982AirBike.pl
Staniewski Michał1978AirBike.pl
Ryciuk Tomasz1978AirBike.pl
820.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Góralski Piotr1971AirBike.pl
Ryciuk Tomasz1978AirBike.pl
1566.20
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sachs Karol1982AirBike.pl
Rząsowska Anna1982AirBike.pl
Ryciuk Tomasz1978AirBike.pl
Staniewski Michał1978AirBike.pl
1282.15
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sachs Karol1982AirBike.pl
Staniewski Michał1978AirBike.pl
Ryciuk Tomasz1978AirBike.pl
1564.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sachs Karol1982AirBike.pl
Staniewski Michał1978AirBike.pl
Ryciuk Tomasz1978AirBike.pl
Wrotek Piotr1981AirBike.pl
1510.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Góralski Piotr1971AirBike.pl
Staniewski Michał1978AirBike.pl
Ryciuk Tomasz1978AirBike.pl
Zielonka Włodzimierz1981AirBike.pl
1005.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Staniewski Michał1978AirBike.pl
Ryciuk Tomasz1978AirBike.pl
Zielonka Włodzimierz1981AirBike.pl
361.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Staniewski Michał1978AirBike.pl
1220.20
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sachs Karol1982AirBike.pl
Staniewski Michał1978AirBike.pl
Ryciuk Tomasz1978AirBike.pl
1057.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Trujnara Jarosław1980ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Wal Mariusz1977ISOVER MTB TEAM LUBLIN
Czachor Piotr1974ISOVER MTB TEAM LUBLIN
1019.13
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Staniewski Michał1978AirBike.pl
Zielonka Włodzimierz1981AirBike.pl
Rząsowska Anna1982AirBike.pl
31Bike Concept11571.21                1378.75
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Malicki Dominik1981Bike Concept
Kalinowski Michał1980Bike Concept
Starachowski Tomasz1963Bike Concept
Hilczer Piotr1967Bike Concept
1399.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Struzik Bartosz1977Bike Concept
Lachowicz Dariusz1966Bike Concept
Malicki Dominik1981Bike Concept
Starachowski Tomasz1963Bike Concept
1420.60
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Struzik Bartosz1977Bike Concept
Lachowicz Dariusz1966Bike Concept
Malicki Dominik1981Bike Concept
Starachowski Tomasz1963Bike Concept
1389.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Struzik Bartosz1977Bike Concept
Berkan Małgorzata1980Bike Concept
Barnaś Paweł1975Bike Concept
Hilczer Piotr1967Bike Concept
1405.31
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Struzik Bartosz1977Bike Concept
Kalinowski Michał1980Bike Concept
Malicki Dominik1981Bike Concept
Berkan Małgorzata1980Bike Concept
1515.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kokosza Radosław1979Bike Concept
Malicki Dominik1981Bike Concept
Kalinowski Michał1980Bike Concept
Starachowski Tomasz1963Bike Concept
381.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Malicki Dominik1981Bike Concept
1333.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Struzik Bartosz1977Bike Concept
Kalinowski Michał1980Bike Concept
Malicki Dominik1981Bike Concept
Owczarek Tomasz1972Bike Concept
739.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Struzik Bartosz1977Bike Concept
Kalinowski Michał1980Bike Concept
1014.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Malicki Dominik1981Bike Concept
Hilczer Piotr1967Bike Concept
Barnaś Paweł1975Bike Concept
1444.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Struzik Bartosz1977Bike Concept
Malicki Dominik1981Bike Concept
Lachowicz Dariusz1966Bike Concept
Barnaś Paweł1975Bike Concept
1413.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Struzik Bartosz1977Bike Concept
Malicki Dominik1981Bike Concept
Starachowski Tomasz1963Bike Concept
Barnaś Paweł1975Bike Concept
1514.16
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Struzik Bartosz1977Bike Concept
Malicki Dominik1981Bike Concept
Kalinowski Michał1980Bike Concept
Hilczer Piotr1967Bike Concept
1457.93
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Struzik Bartosz1977Bike Concept
Kalinowski Michał1980Bike Concept
Starachowski Tomasz1963Bike Concept
Lachowicz Dariusz1966Bike Concept
32LeSz Go ! Rogów MASTERS11411.75                1363.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Leśniewski Paweł1979LeSz Go ! Rogów MASTERS
Nazarski Jacek1979LeSz Go ! Rogów MASTERS
Szczepaniak Andrzej1974LeSz Go ! Rogów MASTERS
585.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szczepaniak Andrzej1974LeSz Go ! Rogów MASTERS
Goździński Paweł1955LeSz Go ! Rogów MASTERS
1578.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Nazarski Jacek1979LeSz Go ! Rogów MASTERS
Leśniewski Paweł1979LeSz Go ! Rogów MASTERS
Koziarski Marek1976LeSz Go ! Rogów MASTERS
Leśniewska Joanna1976LeSz Go ! Rogów MASTERS
832.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Leśniewski Paweł1979LeSz Go ! Rogów MASTERS
Goździński Paweł1955LeSz Go ! Rogów MASTERS
1393.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Nazarski Jacek1979LeSz Go ! Rogów MASTERS
Cybulski Marcin1979LeSz Go ! Rogów MASTERS
Goździński Paweł1955LeSz Go ! Rogów MASTERS
Szczepaniak Andrzej1974LeSz Go ! Rogów MASTERS
1598.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Leśniewski Paweł1979LeSz Go ! Rogów MASTERS
Nazarski Jacek1979LeSz Go ! Rogów MASTERS
Leśniewska Joanna1976LeSz Go ! Rogów MASTERS
Goździński Paweł1955LeSz Go ! Rogów MASTERS
1691.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Nazarski Jacek1979LeSz Go ! Rogów MASTERS
Leśniewski Paweł1979LeSz Go ! Rogów MASTERS
Goździński Paweł1955LeSz Go ! Rogów MASTERS
Leśniewska Joanna1976LeSz Go ! Rogów MASTERS
1580.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Leśniewski Paweł1979LeSz Go ! Rogów MASTERS
Nazarski Jacek1979LeSz Go ! Rogów MASTERS
Leśniewska Joanna1976LeSz Go ! Rogów MASTERS
Szczepaniak Andrzej1974LeSz Go ! Rogów MASTERS
739.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Struzik Bartosz1977Bike Concept
Kalinowski Michał1980Bike Concept
568.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Goździński Paweł1955LeSz Go ! Rogów MASTERS
Jedynak Jakub1975LeSz Go ! Rogów MASTERS
1373.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Nazarski Jacek1979LeSz Go ! Rogów MASTERS
Goździński Paweł1955LeSz Go ! Rogów MASTERS
Cybulski Marcin1979LeSz Go ! Rogów MASTERS
Jedynak Jakub1975LeSz Go ! Rogów MASTERS
799.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Nazarski Jacek1979LeSz Go ! Rogów MASTERS
Jedynak Jakub1975LeSz Go ! Rogów MASTERS
303.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Cybulski Marcin1979LeSz Go ! Rogów MASTERS
278.11
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jedynak Jakub1975LeSz Go ! Rogów MASTERS
33Erkado RT Kraśnik11189.97                1369.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rusowicz Waldemar1955Erkado RT Kraśnik
Chabuda Sławomir1959Erkado RT Kraśnik
Kopyść Zbigniew1966Erkado RT Kraśnik
Antosiewicz Jerzy1962Erkado RT Kraśnik
585.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szczepaniak Andrzej1974LeSz Go ! Rogów MASTERS
Goździński Paweł1955LeSz Go ! Rogów MASTERS
1174.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rusowicz Waldemar1955Erkado RT Kraśnik
Grzegorczyk KRzysztof1986Erkado RT Kraśnik
Oszust Leszek1965Erkado RT Kraśnik
Kopyść Zbigniew1966Erkado RT Kraśnik
386.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rostek Jerzy1964Erkado RT Kraśnik
1393.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Nazarski Jacek1979LeSz Go ! Rogów MASTERS
Cybulski Marcin1979LeSz Go ! Rogów MASTERS
Goździński Paweł1955LeSz Go ! Rogów MASTERS
Szczepaniak Andrzej1974LeSz Go ! Rogów MASTERS
1345.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rostek Jerzy1964Erkado RT Kraśnik
Rusowicz Waldemar1955Erkado RT Kraśnik
Chabuda Sławomir1959Erkado RT Kraśnik
Kopyść Zbigniew1966Erkado RT Kraśnik
1473.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rostek Jerzy1964Erkado RT Kraśnik
Rusowicz Waldemar1955Erkado RT Kraśnik
Kopyść Zbigniew1966Erkado RT Kraśnik
Antosiewicz Jerzy1962Erkado RT Kraśnik
659.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rostek Jerzy1964Erkado RT Kraśnik
Oszust Leszek1965Erkado RT Kraśnik
1447.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rostek Jerzy1964Erkado RT Kraśnik
Kopyść Zbigniew1966Erkado RT Kraśnik
Rusowicz Waldemar1955Erkado RT Kraśnik
Chabuda Sławomir1959Erkado RT Kraśnik
1287.07
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rostek Jerzy1964Erkado RT Kraśnik
Rusowicz Waldemar1955Erkado RT Kraśnik
Kuśmierz Zbigniew1970Erkado RT Kraśnik
Oszust Leszek1965Erkado RT Kraśnik
1392.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rostek Jerzy1964Erkado RT Kraśnik
Kopyść Zbigniew1966Erkado RT Kraśnik
Rusowicz Waldemar1955Erkado RT Kraśnik
Oszust Leszek1965Erkado RT Kraśnik
1429.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rostek Jerzy1964Erkado RT Kraśnik
Kopyść Zbigniew1966Erkado RT Kraśnik
Rusowicz Waldemar1955Erkado RT Kraśnik
Chabuda Sławomir1959Erkado RT Kraśnik
1091.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rostek Jerzy1964Erkado RT Kraśnik
Rusowicz Waldemar1955Erkado RT Kraśnik
Oszust Leszek1965Erkado RT Kraśnik
1443.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rostek Jerzy1964Erkado RT Kraśnik
Kopyść Zbigniew1966Erkado RT Kraśnik
Rusowicz Waldemar1955Erkado RT Kraśnik
Chabuda Sławomir1959Erkado RT Kraśnik
34KOMOBIKE SCOTT11161.58                1424.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Czapliński Jan1982KOMOBIKE SCOTT
Jawnik Mariusz1998KOMOBIKE SCOTT
Chwiej Karolina1983KOMOBIKE SCOTT
2153.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Czapliński Jan1982KOMOBIKE SCOTT
Głowacki Roger1980KOMOBIKE SCOTT
Pazyna Izabela1981KOMOBIKE SCOTT
Banasik Sławomir1978KOMOBIKE SCOTT
1466.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pazyna Izabela1981KOMOBIKE SCOTT
Jawnik Mariusz1998KOMOBIKE SCOTT
Dyrek Dariusz1959KOMOBIKE SCOTT
386.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rostek Jerzy1964Erkado RT Kraśnik
600.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Czapliński Jan1982KOMOBIKE SCOTT
495.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pazyna Izabela1981KOMOBIKE SCOTT
1473.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rostek Jerzy1964Erkado RT Kraśnik
Rusowicz Waldemar1955Erkado RT Kraśnik
Kopyść Zbigniew1966Erkado RT Kraśnik
Antosiewicz Jerzy1962Erkado RT Kraśnik
2211.12
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Czapliński Jan1982KOMOBIKE SCOTT
Banasik Sławomir1978KOMOBIKE SCOTT
Jawnik Mariusz1998KOMOBIKE SCOTT
Pazyna Izabela1981KOMOBIKE SCOTT
1447.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rostek Jerzy1964Erkado RT Kraśnik
Kopyść Zbigniew1966Erkado RT Kraśnik
Rusowicz Waldemar1955Erkado RT Kraśnik
Chabuda Sławomir1959Erkado RT Kraśnik
534.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pazyna Izabela1981KOMOBIKE SCOTT
1392.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rostek Jerzy1964Erkado RT Kraśnik
Kopyść Zbigniew1966Erkado RT Kraśnik
Rusowicz Waldemar1955Erkado RT Kraśnik
Oszust Leszek1965Erkado RT Kraśnik
533.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pazyna Izabela1981KOMOBIKE SCOTT
570.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pazyna Izabela1981KOMOBIKE SCOTT
2200.50
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wyżlic Michał1981KOMOBIKE SCOTT
Jawnik Mariusz1998KOMOBIKE SCOTT
Banasik Sławomir1978KOMOBIKE SCOTT
Pazyna Izabela1981KOMOBIKE SCOTT
35Niewiadów Boro10916.71                1141.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szczepański Mariusz1979Niewiadów Boro
Barul Sławomir1964Niewiadów Boro
Wrzesień Robert1965Niewiadów Boro
1417.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szczepański Mariusz1979Niewiadów Boro
Barul Sławomir1964Niewiadów Boro
Tyrała Mirosław1964Niewiadów Boro
Sankowski Robert1969Niewiadów Boro
1536.77
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szczepański Mariusz1979Niewiadów Boro
Szturnoga Sylwester1970Niewiadów Boro
Barul Sławomir1964Niewiadów Boro
Wrzesień Robert1965Niewiadów Boro
755.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szturnoga Sylwester1970Niewiadów Boro
Wrzesień Robert1965Niewiadów Boro
1109.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szczepański Mariusz1979Niewiadów Boro
Szturnoga Sylwester1970Niewiadów Boro
Wrzesień Robert1965Niewiadów Boro
495.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pazyna Izabela1981KOMOBIKE SCOTT
766.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szturnoga Sylwester1970Niewiadów Boro
Wrzesień Robert1965Niewiadów Boro
1480.96
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szczepański Mariusz1979Niewiadów Boro
Szturnoga Sylwester1970Niewiadów Boro
Barul Sławomir1964Niewiadów Boro
Wrzesień Robert1965Niewiadów Boro
1525.56
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szczepański Mariusz1979Niewiadów Boro
Szturnoga Sylwester1970Niewiadów Boro
Barul Sławomir1964Niewiadów Boro
Wrzesień Robert1965Niewiadów Boro
1147.60
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szturnoga Sylwester1970Niewiadów Boro
Szczepański Mariusz1979Niewiadów Boro
Wrzesień Robert1965Niewiadów Boro
752.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szturnoga Sylwester1970Niewiadów Boro
Wrzesień Robert1965Niewiadów Boro
757.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szturnoga Sylwester1970Niewiadów Boro
Wrzesień Robert1965Niewiadów Boro
1149.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szczepański Mariusz1979Niewiadów Boro
Tyrała Mirosław1964Niewiadów Boro
Wrzesień Robert1965Niewiadów Boro
1516.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szturnoga Sylwester1970Niewiadów Boro
Szczepański Mariusz1979Niewiadów Boro
Tyrała Mirosław1964Niewiadów Boro
Wrzesień Robert1965Niewiadów Boro
36SuperDrob Bike Team10380.14                1227.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Klimiuk Krzysztof1983SuperDrob Bike Team
Kowalski Ireneusz1970SuperDrob Bike Team
Stanaszek Tadeusz1951SuperDrob Bike Team
1652.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Woźnica Dariusz1965SuperDrob Bike Team
Witkowski Andrzej1954SuperDrob Bike Team
Kowalski Ireneusz1970SuperDrob Bike Team
Wachnik Wojtek1960SuperDrob Bike Team
660.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalski Ireneusz1970SuperDrob Bike Team
Stanaszek Tadeusz1951SuperDrob Bike Team
711.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalski Ireneusz1970SuperDrob Bike Team
Stanaszek Tadeusz1951SuperDrob Bike Team
1139.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Witkowski Andrzej1954SuperDrob Bike Team
Kowalski Ireneusz1970SuperDrob Bike Team
Stanaszek Tadeusz1951SuperDrob Bike Team
659.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalski Ireneusz1970SuperDrob Bike Team
Stanaszek Tadeusz1951SuperDrob Bike Team
1417.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalski Ireneusz1970SuperDrob Bike Team
Wachnik Wojtek1960SuperDrob Bike Team
Wachnik Bożenna1954SuperDrob Bike Team
Stanaszek Tadeusz1951SuperDrob Bike Team
818.20
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Witkowski Andrzej1954SuperDrob Bike Team
Kowalski Ireneusz1970SuperDrob Bike Team
692.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalski Ireneusz1970SuperDrob Bike Team
Stanaszek Tadeusz1951SuperDrob Bike Team
343.56
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalski Ireneusz1970SuperDrob Bike Team
1579.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Witkowski Andrzej1954SuperDrob Bike Team
Stanaszek Tadeusz1951SuperDrob Bike Team
Kowalski Ireneusz1970SuperDrob Bike Team
Pawlak Zofia1963SuperDrob Bike Team
944.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wachnik Wojtek1960SuperDrob Bike Team
Wachnik Bożenna1954SuperDrob Bike Team
Kowalski Ireneusz1970SuperDrob Bike Team
724.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalski Ireneusz1970SuperDrob Bike Team
Stanaszek Tadeusz1951SuperDrob Bike Team
1601.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Woźnica Dariusz1965SuperDrob Bike Team
Kowalski Ireneusz1970SuperDrob Bike Team
Wachnik Wojtek1960SuperDrob Bike Team
Wachnik Bożenna1954SuperDrob Bike Team
37Polski Klub MTB10294.46                1529.07
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Borkowski Marcin1976Polski Klub MTB
Łuczyński Zbigniew1959Polski Klub MTB
Miszczak Sławomir1985Polski Klub MTB
Siwiński Zdzisław1956Polski Klub MTB
1332.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Siwiński Łukasz1980Polski Klub MTB
Behnke Przemysław1982Polski Klub MTB
Bogaczyk Maciej1985Polski Klub MTB
Siwiński Zdzisław1956Polski Klub MTB
1620.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Borkowski Marcin1976Polski Klub MTB
Bogaczyk Maciej1985Polski Klub MTB
Siwiński Łukasz1980Polski Klub MTB
Behnke Przemysław1982Polski Klub MTB
309.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Miszczak Sławomir1985Polski Klub MTB
1261.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Brodowski Rafał1976Polski Klub MTB
Bogaczyk Maciej1985Polski Klub MTB
Miszczak Sławomir1985Polski Klub MTB
1322.15
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Borkowski Marcin1976Polski Klub MTB
Skuza Grzegorz1984Polski Klub MTB
Borkowski Norbert2003Polski Klub MTB
Siwiński Zdzisław1956Polski Klub MTB
643.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Miszczak Sławomir1985Polski Klub MTB
Siwiński Zdzisław1956Polski Klub MTB
1120.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Borkowski Marcin1976Polski Klub MTB
Łuczyński Zbigniew1959Polski Klub MTB
Borkowski Norbert2003Polski Klub MTB
679.79
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Behnke Przemysław1982Polski Klub MTB
Miszczak Sławomir1985Polski Klub MTB
343.56
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalski Ireneusz1970SuperDrob Bike Team
581.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Miszczak Sławomir1985Polski Klub MTB
Siwiński Zdzisław1956Polski Klub MTB
587.56
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Miszczak Sławomir1985Polski Klub MTB
Siwiński Zdzisław1956Polski Klub MTB
724.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalski Ireneusz1970SuperDrob Bike Team
Stanaszek Tadeusz1951SuperDrob Bike Team
1427.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Zieliński Arkadiusz1977Polski Klub MTB
Brodowski Rafał1976Polski Klub MTB
Miszczak Sławomir1985Polski Klub MTB
38REXONA MTB TEAM9980.15                864.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Budzyńska Elżbieta1977REXONA MTB TEAM
Dominiak Agnieszka1977REXONA MTB TEAM
Paluchiewicz Szymon1976REXONA MTB TEAM
283.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kloc Dariusz1976REXONA MTB TEAM
1365.22
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kalinowski Paweł1984REXONA MTB TEAM
Kloc Dariusz1976REXONA MTB TEAM
Budzyńska Elżbieta1977REXONA MTB TEAM
Dominiak Agnieszka1977REXONA MTB TEAM
553.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kalinowski Paweł1984REXONA MTB TEAM
417.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Graczykowski Marek1977REXONA MTB TEAM
1223.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kalinowski Paweł1984REXONA MTB TEAM
Graczykowski Marek1977REXONA MTB TEAM
Karpowicz Paula1988REXONA MTB TEAM
433.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Graczykowski Marek1977REXONA MTB TEAM
1088.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kalinowski Paweł1984REXONA MTB TEAM
Budzyńska Elżbieta1977REXONA MTB TEAM
Karpowicz Paula1988REXONA MTB TEAM
1436.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kalinowski Paweł1984REXONA MTB TEAM
Graczykowski Marek1977REXONA MTB TEAM
Kloc Dariusz1976REXONA MTB TEAM
319.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Masewicz Łukasz1977REXONA MTB TEAM
1271.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kalinowski Paweł1984REXONA MTB TEAM
Graczykowski Marek1977REXONA MTB TEAM
Masewicz Łukasz1977REXONA MTB TEAM
798.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Graczykowski Marek1977REXONA MTB TEAM
Masewicz Łukasz1977REXONA MTB TEAM
1682.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kalinowski Paweł1984REXONA MTB TEAM
Graczykowski Marek1977REXONA MTB TEAM
Masewicz Łukasz1977REXONA MTB TEAM
Kwiatkowski Krystian1989REXONA MTB TEAM
1048.77
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kalinowski Paweł1984REXONA MTB TEAM
Graczykowski Marek1977REXONA MTB TEAM
39PEK-MONT EKIPA MTB9976.27                1410.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Peciakowski Robert1973PEK-MONT EKIPA MTB
Kozłowski Cezary1981PEK-MONT EKIPA MTB
Reszczyński Andrzej1983PEK-MONT EKIPA MTB
Mazurowski Damian1991PEK-MONT EKIPA MTB
992.25
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Peciakowski Robert1973PEK-MONT EKIPA MTB
Mazurowski Damian1991PEK-MONT EKIPA MTB
Kozłowski Cezary1981PEK-MONT EKIPA MTB
1333.96
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Peciakowski Robert1973PEK-MONT EKIPA MTB
Kozłowski Cezary1981PEK-MONT EKIPA MTB
Reszczyński Andrzej1983PEK-MONT EKIPA MTB
Reszczyński Paweł1985PEK-MONT EKIPA MTB
1458.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Peciakowski Robert1973PEK-MONT EKIPA MTB
Kozłowski Cezary1981PEK-MONT EKIPA MTB
Mazurowski Damian1991PEK-MONT EKIPA MTB
Reszczyński Andrzej1983PEK-MONT EKIPA MTB
984.56
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Peciakowski Robert1973PEK-MONT EKIPA MTB
Mazurowski Damian1991PEK-MONT EKIPA MTB
Reszczyński Paweł1985PEK-MONT EKIPA MTB
1351.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Peciakowski Robert1973PEK-MONT EKIPA MTB
Kozłowski Cezary1981PEK-MONT EKIPA MTB
Reszczyński Andrzej1983PEK-MONT EKIPA MTB
Mazurowski Damian1991PEK-MONT EKIPA MTB
727.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kozłowski Cezary1981PEK-MONT EKIPA MTB
Mazurowski Damian1991PEK-MONT EKIPA MTB
1330.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Peciakowski Robert1973PEK-MONT EKIPA MTB
Kozłowski Cezary1981PEK-MONT EKIPA MTB
Reszczyński Andrzej1983PEK-MONT EKIPA MTB
Reszczyński Paweł1985PEK-MONT EKIPA MTB
1029.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kozłowski Cezary1981PEK-MONT EKIPA MTB
Mazurowski Damian1991PEK-MONT EKIPA MTB
Reszczyński Andrzej1983PEK-MONT EKIPA MTB
710.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Peciakowski Robert1973PEK-MONT EKIPA MTB
Kozłowski Cezary1981PEK-MONT EKIPA MTB
742.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Peciakowski Robert1973PEK-MONT EKIPA MTB
Kozłowski Cezary1981PEK-MONT EKIPA MTB
1070.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Peciakowski Robert1973PEK-MONT EKIPA MTB
Kozłowski Cezary1981PEK-MONT EKIPA MTB
Mazurowski Damian1991PEK-MONT EKIPA MTB
1682.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kalinowski Paweł1984REXONA MTB TEAM
Graczykowski Marek1977REXONA MTB TEAM
Masewicz Łukasz1977REXONA MTB TEAM
Kwiatkowski Krystian1989REXONA MTB TEAM
756.22
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Peciakowski Robert1973PEK-MONT EKIPA MTB
Kozłowski Cezary1981PEK-MONT EKIPA MTB
40MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI9890.50                1051.23
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tusz Aleksander2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Gawryluk Mateusz2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Gawryluk Dominika2000MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
951.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Łukasik Mikołaj2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Gawryluk Mateusz2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Gawryluk Dominika2000MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
1384.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tusz Aleksander2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Gawryluk Mateusz2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Łukasik Mikołaj2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Gawryluk Dominika2000MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
1410.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Gawryluk Mateusz2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Tusz Aleksander2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Łukasik Mikołaj2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Gawryluk Dominika2000MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
343.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Gawryluk Mateusz2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
1091.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tusz Aleksander2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Gawryluk Mateusz2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Łukasik Mikołaj2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
1424.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tusz Aleksander2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Gawryluk Mateusz2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Łukasik Mikołaj2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Gawryluk Dominika2000MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
1011.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tusz Aleksander2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Gawryluk Mateusz2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Gawryluk Dominika2000MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
1401.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Gawryluk Mateusz2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Łukasik Mikołaj2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Tusz Aleksander2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Gawryluk Dominika2000MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
358.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Łukasik Mikołaj2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
1024.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Gawryluk Mateusz2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Łukasik Mikołaj2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Gawryluk Dominika2000MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
1070.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Peciakowski Robert1973PEK-MONT EKIPA MTB
Kozłowski Cezary1981PEK-MONT EKIPA MTB
Mazurowski Damian1991PEK-MONT EKIPA MTB
757.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Łukasik Mikołaj2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Gawryluk Mateusz2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
1102.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Łukasik Mikołaj2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Gawryluk Mateusz2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Tusz Aleksander2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
41Zerwani z łańcucha9888.37                652.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Janicki Sławomir1971Zerwani z łańcucha
Bielecka Magdalena1978Zerwani z łańcucha
951.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Łukasik Mikołaj2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Gawryluk Mateusz2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Gawryluk Dominika2000MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
1384.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tusz Aleksander2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Gawryluk Mateusz2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Łukasik Mikołaj2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Gawryluk Dominika2000MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
1238.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Janicki Sławomir1971Zerwani z łańcucha
Bielecka Magdalena1978Zerwani z łańcucha
Kondratowicz Łukasz1989Zerwani z łańcucha
Sikora Bartłomiej1989Zerwani z łańcucha
839.58
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Janicki Sławomir1971Zerwani z łańcucha
Bielecka Magdalena1978Zerwani z łańcucha
Walczak Paweł1988Zerwani z łańcucha
1003.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kondratowicz Łukasz1989Zerwani z łańcucha
Sikora Bartłomiej1989Zerwani z łańcucha
Rosłon Jakub1990Zerwani z łańcucha
Walczak Paweł1988Zerwani z łańcucha
1280.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Janicki Sławomir1971Zerwani z łańcucha
Bielecka Magdalena1978Zerwani z łańcucha
Kondratowicz Łukasz1989Zerwani z łańcucha
Sikora Bartłomiej1989Zerwani z łańcucha
1193.79
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Janicki Sławomir1971Zerwani z łańcucha
Bielecka Magdalena1978Zerwani z łańcucha
Kondratowicz Łukasz1989Zerwani z łańcucha
Sikora Bartłomiej1989Zerwani z łańcucha
907.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Janicki Sławomir1971Zerwani z łańcucha
Bielecka Magdalena1978Zerwani z łańcucha
Walczak Paweł1988Zerwani z łańcucha
660.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Janicki Sławomir1971Zerwani z łańcucha
Bielecka Magdalena1978Zerwani z łańcucha
1291.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Janicki Sławomir1971Zerwani z łańcucha
Janicki Grzegorz1978Zerwani z łańcucha
Bielecka Magdalena1978Zerwani z łańcucha
Kondratowicz Łukasz1989Zerwani z łańcucha
1263.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Janicki Sławomir1971Zerwani z łańcucha
Bielecka Magdalena1978Zerwani z łańcucha
Janicki Grzegorz1978Zerwani z łańcucha
Sikora Bartłomiej1989Zerwani z łańcucha
1324.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Janicki Sławomir1971Zerwani z łańcucha
Bielecka Magdalena1978Zerwani z łańcucha
Sikora Bartłomiej1989Zerwani z łańcucha
Wydziałkiewicz Marek1971Zerwani z łańcucha
1292.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Janicki Sławomir1971Zerwani z łańcucha
Kondratowicz Łukasz1989Zerwani z łańcucha
Bielecka Magdalena1978Zerwani z łańcucha
Rosłon Jakub1990Zerwani z łańcucha
42ROZTOCZE CYCLING TEAM9756.78                652.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Janicki Sławomir1971Zerwani z łańcucha
Bielecka Magdalena1978Zerwani z łańcucha
1505.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Raczkiewicz Mariusz1975ROZTOCZE CYCLING TEAM
Pyś Adrian1988ROZTOCZE CYCLING TEAM
Herc Sławomir1968ROZTOCZE CYCLING TEAM
Podgórska Karolina1990ROZTOCZE CYCLING TEAM
1384.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tusz Aleksander2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Gawryluk Mateusz2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Łukasik Mikołaj2002MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
Gawryluk Dominika2000MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
1238.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Janicki Sławomir1971Zerwani z łańcucha
Bielecka Magdalena1978Zerwani z łańcucha
Kondratowicz Łukasz1989Zerwani z łańcucha
Sikora Bartłomiej1989Zerwani z łańcucha
1478.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kłysz Artur1980ROZTOCZE CYCLING TEAM
Herc Sławomir1968ROZTOCZE CYCLING TEAM
Król Paweł1983ROZTOCZE CYCLING TEAM
Podgórska Karolina1990ROZTOCZE CYCLING TEAM
1003.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kondratowicz Łukasz1989Zerwani z łańcucha
Sikora Bartłomiej1989Zerwani z łańcucha
Rosłon Jakub1990Zerwani z łańcucha
Walczak Paweł1988Zerwani z łańcucha
1702.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Raczkiewicz Mariusz1975ROZTOCZE CYCLING TEAM
Kłysz Artur1980ROZTOCZE CYCLING TEAM
Herc Sławomir1968ROZTOCZE CYCLING TEAM
Podgórska Karolina1990ROZTOCZE CYCLING TEAM
1193.79
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Janicki Sławomir1971Zerwani z łańcucha
Bielecka Magdalena1978Zerwani z łańcucha
Kondratowicz Łukasz1989Zerwani z łańcucha
Sikora Bartłomiej1989Zerwani z łańcucha
907.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Janicki Sławomir1971Zerwani z łańcucha
Bielecka Magdalena1978Zerwani z łańcucha
Walczak Paweł1988Zerwani z łańcucha
948.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Herc Sławomir1968ROZTOCZE CYCLING TEAM
Król Paweł1983ROZTOCZE CYCLING TEAM
Podgórska Karolina1990ROZTOCZE CYCLING TEAM
848.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kłysz Artur1980ROZTOCZE CYCLING TEAM
Herc Sławomir1968ROZTOCZE CYCLING TEAM
1542.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Raczkiewicz Mariusz1975ROZTOCZE CYCLING TEAM
Herc Sławomir1968ROZTOCZE CYCLING TEAM
Król Paweł1983ROZTOCZE CYCLING TEAM
Podgórska Karolina1990ROZTOCZE CYCLING TEAM
1324.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Janicki Sławomir1971Zerwani z łańcucha
Bielecka Magdalena1978Zerwani z łańcucha
Sikora Bartłomiej1989Zerwani z łańcucha
Wydziałkiewicz Marek1971Zerwani z łańcucha
1730.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jachorek Mirosław1980ROZTOCZE CYCLING TEAM
Kłysz Artur1980ROZTOCZE CYCLING TEAM
Herc Sławomir1968ROZTOCZE CYCLING TEAM
Podgórska Karolina1990ROZTOCZE CYCLING TEAM
43KOMBUD Radom9514.25                351.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lasia Zbigniew1960KOMBUD Radom
1505.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Raczkiewicz Mariusz1975ROZTOCZE CYCLING TEAM
Pyś Adrian1988ROZTOCZE CYCLING TEAM
Herc Sławomir1968ROZTOCZE CYCLING TEAM
Podgórska Karolina1990ROZTOCZE CYCLING TEAM
284.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kostrzewa Maciej1949KOMBUD Radom
1018.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lasia Zbigniew1960KOMBUD Radom
Szymczyk Marek1955KOMBUD Radom
Kostrzewa Maciej1949KOMBUD Radom
1379.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Muszyński Sławomir1953KOMBUD Radom
Lasia Zbigniew1960KOMBUD Radom
Szymczyk Marek1955KOMBUD Radom
Kostrzewa Maciej1949KOMBUD Radom
687.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Muszyński Sławomir1953KOMBUD Radom
Kostrzewa Maciej1949KOMBUD Radom
675.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szymczyk Marek1955KOMBUD Radom
Kostrzewa Maciej1949KOMBUD Radom
1372.99
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Muszyński Sławomir1953KOMBUD Radom
Lasia Zbigniew1960KOMBUD Radom
Szymczyk Marek1955KOMBUD Radom
Kostrzewa Maciej1949KOMBUD Radom
987.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Zielony Arkadiusz1966KOMBUD Radom
Szymczyk Marek1955KOMBUD Radom
Kostrzewa Maciej1949KOMBUD Radom
971.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lasia Zbigniew1960KOMBUD Radom
Szymczyk Marek1955KOMBUD Radom
Kostrzewa Maciej1949KOMBUD Radom
1363.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Muszyński Sławomir1953KOMBUD Radom
Lasia Zbigniew1960KOMBUD Radom
Szymczyk Marek1955KOMBUD Radom
Kostrzewa Maciej1949KOMBUD Radom
1391.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Muszyński Sławomir1953KOMBUD Radom
Lasia Zbigniew1960KOMBUD Radom
Szymczyk Marek1955KOMBUD Radom
Kostrzewa Maciej1949KOMBUD Radom
356.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szymczyk Marek1955KOMBUD Radom
1028.69
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lasia Zbigniew1960KOMBUD Radom
Szymczyk Marek1955KOMBUD Radom
Kostrzewa Maciej1949KOMBUD Radom
44Płocki Klub Kolarski9072.15                1355.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Karkowski Rafał1977Płocki Klub Kolarski
Życiński Damian1993Płocki Klub Kolarski
Szwarczyński Dariusz1975Płocki Klub Kolarski
Sowiński Edmund1942Płocki Klub Kolarski
1300.71
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Uliczny Marcin1974Płocki Klub Kolarski
Motylewska Marta1991Płocki Klub Kolarski
Błaszczyk Grzegorz1973Płocki Klub Kolarski
Sowiński Edmund1942Płocki Klub Kolarski
1767.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szymczak Marcin1978Płocki Klub Kolarski
Brygier Jacek1971Płocki Klub Kolarski
Karkowski Rafał1977Płocki Klub Kolarski
Malinowski Jacek1963Płocki Klub Kolarski
1018.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lasia Zbigniew1960KOMBUD Radom
Szymczyk Marek1955KOMBUD Radom
Kostrzewa Maciej1949KOMBUD Radom
262.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sowiński Edmund1942Płocki Klub Kolarski
933.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Uliczny Marcin1974Płocki Klub Kolarski
Szewczyk Benedykt1948Płocki Klub Kolarski
Sowiński Edmund1942Płocki Klub Kolarski
673.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szwarczyński Dariusz1975Płocki Klub Kolarski
Życiński Damian1993Płocki Klub Kolarski
1372.99
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Muszyński Sławomir1953KOMBUD Radom
Lasia Zbigniew1960KOMBUD Radom
Szymczyk Marek1955KOMBUD Radom
Kostrzewa Maciej1949KOMBUD Radom
1909.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Brygier Jacek1971Płocki Klub Kolarski
Szymczak Marcin1978Płocki Klub Kolarski
Karkowski Rafał1977Płocki Klub Kolarski
Maszerowski Dawid2000Płocki Klub Kolarski
585.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Błaszczyk Grzegorz1973Płocki Klub Kolarski
Sowiński Edmund1942Płocki Klub Kolarski
546.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczyk Benedykt1948Płocki Klub Kolarski
Sowiński Edmund1942Płocki Klub Kolarski
250.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sowiński Edmund1942Płocki Klub Kolarski
281.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sowiński Edmund1942Płocki Klub Kolarski
462.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Uliczny Marcin1974Płocki Klub Kolarski
45NASZ BIKE TEAM8981.03                341.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Żołędowski Jacek1976NASZ BIKE TEAM
1317.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Marcinkiewicz Grzegorz1986NASZ BIKE TEAM
Marcinkiewicz Sebastian1979NASZ BIKE TEAM
Jankiewicz Bogusław1974NASZ BIKE TEAM
Żołędowski Jacek1976NASZ BIKE TEAM
1456.56
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Marcinkiewicz Sebastian1979NASZ BIKE TEAM
Jankiewicz Bogusław1974NASZ BIKE TEAM
Wasiak Marta1977NASZ BIKE TEAM
Żołędowski Jacek1976NASZ BIKE TEAM
345.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Żołędowski Jacek1976NASZ BIKE TEAM
324.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Żołędowski Jacek1976NASZ BIKE TEAM
1785.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Marcinkiewicz Sebastian1979NASZ BIKE TEAM
Żołędowski Jacek1976NASZ BIKE TEAM
Jankiewicz Bogusław1974NASZ BIKE TEAM
Wasiak Marta1977NASZ BIKE TEAM
1243.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jankiewicz Bogusław1974NASZ BIKE TEAM
Marcinkiewicz Grzegorz1986NASZ BIKE TEAM
Żołędowski Jacek1976NASZ BIKE TEAM
1527.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Marcinkiewicz Sebastian1979NASZ BIKE TEAM
Jankiewicz Bogusław1974NASZ BIKE TEAM
Wasiak Marta1977NASZ BIKE TEAM
Żołędowski Jacek1976NASZ BIKE TEAM
962.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Marcinkiewicz Sebastian1979NASZ BIKE TEAM
Jankiewicz Bogusław1974NASZ BIKE TEAM
585.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Błaszczyk Grzegorz1973Płocki Klub Kolarski
Sowiński Edmund1942Płocki Klub Kolarski
319.60
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Żołędowski Jacek1976NASZ BIKE TEAM
250.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sowiński Edmund1942Płocki Klub Kolarski
281.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sowiński Edmund1942Płocki Klub Kolarski
462.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Uliczny Marcin1974Płocki Klub Kolarski
46UKK HURAGAN WOŁOMIN8885.20                670.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Staniec Filip2000UKK HURAGAN WOŁOMIN
Korajczyk Dominika2001UKK HURAGAN WOŁOMIN
1404.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Petryszyn Michał1999UKK HURAGAN WOŁOMIN
Lach Kamil2003UKK HURAGAN WOŁOMIN
Winiarski Kacper2000UKK HURAGAN WOŁOMIN
Kucharek Dominik2000UKK HURAGAN WOŁOMIN
283.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Korajczyk Dominika2001UKK HURAGAN WOŁOMIN
1059.98
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lach Kamil2003UKK HURAGAN WOŁOMIN
Kacprzak Konrad2003UKK HURAGAN WOŁOMIN
Korajczyk Dominika2001UKK HURAGAN WOŁOMIN
649.96
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Staniec Filip2000UKK HURAGAN WOŁOMIN
Korajczyk Dominika2001UKK HURAGAN WOŁOMIN
1341.15
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kucharek Dominik2000UKK HURAGAN WOŁOMIN
Wiśniewska Dominika2003UKK HURAGAN WOŁOMIN
Goszczyński Kamil2003UKK HURAGAN WOŁOMIN
Korajczyk Dominika2001UKK HURAGAN WOŁOMIN
365.17
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Staniec Filip2000UKK HURAGAN WOŁOMIN
1527.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Marcinkiewicz Sebastian1979NASZ BIKE TEAM
Jankiewicz Bogusław1974NASZ BIKE TEAM
Wasiak Marta1977NASZ BIKE TEAM
Żołędowski Jacek1976NASZ BIKE TEAM
311.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Korajczyk Dominika2001UKK HURAGAN WOŁOMIN
1346.22
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lach Kamil2003UKK HURAGAN WOŁOMIN
Goszczyński Kamil2003UKK HURAGAN WOŁOMIN
Wiśniewska Dominika2003UKK HURAGAN WOŁOMIN
Korajczyk Dominika2001UKK HURAGAN WOŁOMIN
1000.22
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Petryszyn Michał1999UKK HURAGAN WOŁOMIN
Wiśniewska Dominika2003UKK HURAGAN WOŁOMIN
Korajczyk Dominika2001UKK HURAGAN WOŁOMIN
672.96
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Goszczyński Kamil2003UKK HURAGAN WOŁOMIN
Korajczyk Dominika2001UKK HURAGAN WOŁOMIN
281.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sowiński Edmund1942Płocki Klub Kolarski
1389.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lach Kamil2003UKK HURAGAN WOŁOMIN
Goszczyński Kamil2003UKK HURAGAN WOŁOMIN
Korajczyk Dominika2001UKK HURAGAN WOŁOMIN
Wiśniewska Dominika2003UKK HURAGAN WOŁOMIN
47Bikeholic Team Ostrów Maz8695.53                670.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Staniec Filip2000UKK HURAGAN WOŁOMIN
Korajczyk Dominika2001UKK HURAGAN WOŁOMIN
984.23
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Charucki Rafał1988Bikeholic Team Ostrów Maz
Sikora Paweł1982Bikeholic Team Ostrów Maz
Jasiński Grzegorz1985Bikeholic Team Ostrów Maz
1591.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pieńkos Tomasz1975Bikeholic Team Ostrów Maz
Sikora Paweł1982Bikeholic Team Ostrów Maz
Charucki Rafał1988Bikeholic Team Ostrów Maz
Jasiński Grzegorz1985Bikeholic Team Ostrów Maz
1489.79
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bednarczyk Bożena1989Bikeholic Team Ostrów Maz
Charucki Rafał1988Bikeholic Team Ostrów Maz
Jasiński Grzegorz1985Bikeholic Team Ostrów Maz
Klewaczew Andrzej1964Bikeholic Team Ostrów Maz
732.22
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Charucki Rafał1988Bikeholic Team Ostrów Maz
Bednarczyk Bożena1989Bikeholic Team Ostrów Maz
717.65
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Charucki Rafał1988Bikeholic Team Ostrów Maz
Bednarczyk Bożena1989Bikeholic Team Ostrów Maz
1112.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Charucki Rafał1988Bikeholic Team Ostrów Maz
Bednarczyk Bożena1989Bikeholic Team Ostrów Maz
Jasiński Grzegorz1985Bikeholic Team Ostrów Maz
1527.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Marcinkiewicz Sebastian1979NASZ BIKE TEAM
Jankiewicz Bogusław1974NASZ BIKE TEAM
Wasiak Marta1977NASZ BIKE TEAM
Żołędowski Jacek1976NASZ BIKE TEAM
378.17
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Charucki Rafał1988Bikeholic Team Ostrów Maz
368.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Charucki Rafał1988Bikeholic Team Ostrów Maz
1000.22
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Petryszyn Michał1999UKK HURAGAN WOŁOMIN
Wiśniewska Dominika2003UKK HURAGAN WOŁOMIN
Korajczyk Dominika2001UKK HURAGAN WOŁOMIN
865.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sikora Paweł1982Bikeholic Team Ostrów Maz
Charucki Rafał1988Bikeholic Team Ostrów Maz
385.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Charucki Rafał1988Bikeholic Team Ostrów Maz
1201.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sikora Paweł1982Bikeholic Team Ostrów Maz
Charucki Rafał1988Bikeholic Team Ostrów Maz
Bednarczyk Bożena1989Bikeholic Team Ostrów Maz
48LOYALTY POINT RACING TEAM8571.68                670.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Staniec Filip2000UKK HURAGAN WOŁOMIN
Korajczyk Dominika2001UKK HURAGAN WOŁOMIN
459.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jatelnicki Olgierd1972LOYALTY POINT RACING TEAM
1286.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jatelnicki Olgierd1972LOYALTY POINT RACING TEAM
Zacharewicz Dominik1974LOYALTY POINT RACING TEAM
Zacharewicz Radosław1973LOYALTY POINT RACING TEAM
359.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Drzewiecki Grzegorz1979LOYALTY POINT RACING TEAM
835.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jatelnicki Olgierd1972LOYALTY POINT RACING TEAM
Drzewiecki Grzegorz1979LOYALTY POINT RACING TEAM
926.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jatelnicki Olgierd1972LOYALTY POINT RACING TEAM
Kamecki Jerzy1971LOYALTY POINT RACING TEAM
1112.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Charucki Rafał1988Bikeholic Team Ostrów Maz
Bednarczyk Bożena1989Bikeholic Team Ostrów Maz
Jasiński Grzegorz1985Bikeholic Team Ostrów Maz
792.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jatelnicki Olgierd1972LOYALTY POINT RACING TEAM
Drzewiecki Grzegorz1979LOYALTY POINT RACING TEAM
378.17
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Charucki Rafał1988Bikeholic Team Ostrów Maz
839.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Mazurek Patryk1983LOYALTY POINT RACING TEAM
Drzewiecki Marcin1974LOYALTY POINT RACING TEAM
1282.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Horecki Marcin1977LOYALTY POINT RACING TEAM
Mazurek Patryk1983LOYALTY POINT RACING TEAM
Drzewiecki Marcin1974LOYALTY POINT RACING TEAM
901.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Drzewiecki Marcin1974LOYALTY POINT RACING TEAM
Drzewiecki Grzegorz1979LOYALTY POINT RACING TEAM
385.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Charucki Rafał1988Bikeholic Team Ostrów Maz
1708.23
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kamiński Wiesław1953LOYALTY POINT RACING TEAM
Jatelnicki Olgierd1972LOYALTY POINT RACING TEAM
Drzewiecki Marcin1974LOYALTY POINT RACING TEAM
Horecki Marcin1977LOYALTY POINT RACING TEAM
49NRF HEPU RACING8344.75                1489.65
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Babacz Aleksander1983NRF HEPU RACING
Ruba Zbigniew1983NRF HEPU RACING
Kozłowski Piotr1980NRF HEPU RACING
Góralewski Sławomir1969NRF HEPU RACING
459.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jatelnicki Olgierd1972LOYALTY POINT RACING TEAM
631.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Reszke Marcin1987NRF HEPU RACING
Góralewski Sławomir1969NRF HEPU RACING
359.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Drzewiecki Grzegorz1979LOYALTY POINT RACING TEAM
835.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jatelnicki Olgierd1972LOYALTY POINT RACING TEAM
Drzewiecki Grzegorz1979LOYALTY POINT RACING TEAM
926.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jatelnicki Olgierd1972LOYALTY POINT RACING TEAM
Kamecki Jerzy1971LOYALTY POINT RACING TEAM
901.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Babacz Aleksander1983NRF HEPU RACING
Ruba Zbigniew1983NRF HEPU RACING
1034.58
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Babacz Aleksander1983NRF HEPU RACING
Kozłowski Piotr1980NRF HEPU RACING
Góralewski Sławomir1969NRF HEPU RACING
1442.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Anasiak Nikodem1999NRF HEPU RACING
Babacz Aleksander1983NRF HEPU RACING
Ruba Zbigniew1983NRF HEPU RACING
525.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Babacz Aleksander1983NRF HEPU RACING
727.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Babacz Aleksander1983NRF HEPU RACING
Góralewski Sławomir1969NRF HEPU RACING
999.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Babacz Aleksander1983NRF HEPU RACING
Góralewski Sławomir1969NRF HEPU RACING
Słok Hubert1973NRF HEPU RACING
588.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pałyga Łukasz1978NRF HEPU RACING
Góralewski Sławomir1969NRF HEPU RACING
1117.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Babacz Aleksander1983NRF HEPU RACING
Pałyga Łukasz1978NRF HEPU RACING
Góralewski Sławomir1969NRF HEPU RACING
50Kraft Automotive Team8245.99                1281.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Karwatowicz Karol1985Kraft Automotive Team
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
Gomoła-Paradowska Anna1983Kraft Automotive Team
Kwiatkowski Rafał1985Kraft Automotive Team
1079.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Karwatowicz Karol1985Kraft Automotive Team
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
Busza Marcin1973Kraft Automotive Team
Jaroszek Rafał1984Kraft Automotive Team
1243.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Goluch Marcin1981Kraft Automotive Team
Karwatowicz Karol1985Kraft Automotive Team
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
Gomoła-Paradowska Anna1983Kraft Automotive Team
333.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
939.99
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Goluch Marcin1981Kraft Automotive Team
Hofman Iga1989Kraft Automotive Team
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
1195.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Goluch Marcin1981Kraft Automotive Team
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
Kwiatkowski Rafał1985Kraft Automotive Team
Busza Marcin1973Kraft Automotive Team
646.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
Jaroszek Rafał1984Kraft Automotive Team
856.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Karwatowicz Karol1985Kraft Automotive Team
Kwiatkowski Rafał1985Kraft Automotive Team
Busza Marcin1973Kraft Automotive Team
637.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Hofman Iga1989Kraft Automotive Team
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
322.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Goluch Marcin1981Kraft Automotive Team
960.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Goluch Marcin1981Kraft Automotive Team
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
Kwiatkowski Rafał1985Kraft Automotive Team
999.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Babacz Aleksander1983NRF HEPU RACING
Góralewski Sławomir1969NRF HEPU RACING
Słok Hubert1973NRF HEPU RACING
632.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kwiatkowski Rafał1985Kraft Automotive Team
Busza Marcin1973Kraft Automotive Team
688.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Goluch Marcin1981Kraft Automotive Team
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
51sklepbicykl.pl - perfectsource8211.71                1211.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jakub1982sklepbicykl.pl - perfectsource
Kowalski Paweł1988sklepbicykl.pl - perfectsource
Skalski Mirosław1971sklepbicykl.pl - perfectsource
704.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalski Paweł1988sklepbicykl.pl - perfectsource
Grabowski Jakub1982sklepbicykl.pl - perfectsource
379.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalski Paweł1988sklepbicykl.pl - perfectsource
386.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalski Paweł1988sklepbicykl.pl - perfectsource
366.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalski Paweł1988sklepbicykl.pl - perfectsource
708.13
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalski Paweł1988sklepbicykl.pl - perfectsource
Skalski Mirosław1971sklepbicykl.pl - perfectsource
346.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Skalski Mirosław1971sklepbicykl.pl - perfectsource
700.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalski Paweł1988sklepbicykl.pl - perfectsource
Skalski Mirosław1971sklepbicykl.pl - perfectsource
382.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalski Paweł1988sklepbicykl.pl - perfectsource
1436.05
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalski Paweł1988sklepbicykl.pl - perfectsource
Szczepański Dawid1992sklepbicykl.pl - perfectsource
Fica Marcin1979sklepbicykl.pl - perfectsource
Grabowski Jakub1982sklepbicykl.pl - perfectsource
1450.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalski Paweł1988sklepbicykl.pl - perfectsource
Szczepański Dawid1992sklepbicykl.pl - perfectsource
Skalski Mirosław1971sklepbicykl.pl - perfectsource
Grabowski Jakub1982sklepbicykl.pl - perfectsource
755.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalski Paweł1988sklepbicykl.pl - perfectsource
Szczepański Dawid1992sklepbicykl.pl - perfectsource
735.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szczepański Dawid1992sklepbicykl.pl - perfectsource
Skalski Mirosław1971sklepbicykl.pl - perfectsource
1209.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jakub1982sklepbicykl.pl - perfectsource
Szczepański Dawid1992sklepbicykl.pl - perfectsource
Skalski Mirosław1971sklepbicykl.pl - perfectsource
52WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI8119.73                1211.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jakub1982sklepbicykl.pl - perfectsource
Kowalski Paweł1988sklepbicykl.pl - perfectsource
Skalski Mirosław1971sklepbicykl.pl - perfectsource
1869.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Koc Marta1999WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Glanz Michał1996WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Lachowicz Michał2001WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Kobus Olaf2003WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
379.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalski Paweł1988sklepbicykl.pl - perfectsource
386.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalski Paweł1988sklepbicykl.pl - perfectsource
314.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Mazurkiewicz Karol1981WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
1749.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Glanz Michał1996WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Jaworski Jan2001WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Szczurek Maria2000WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Jeziorski Piotr2001WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
925.71
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Glanz Michał1996WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Mazurkiewicz Karol1981WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
700.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalski Paweł1988sklepbicykl.pl - perfectsource
Skalski Mirosław1971sklepbicykl.pl - perfectsource
382.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalski Paweł1988sklepbicykl.pl - perfectsource
323.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Owczarek Jan2003WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
319.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Mazurkiewicz Karol1981WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
294.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Glanz Michał1996WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
1190.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Matkowski Jakub2000WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Mazurkiewicz Karol1981WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Owczarek Jan2003WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
1426.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lachowicz Michał2001WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Rusek Marta2002WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Owczarek Jan2003WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Mazurkiewicz Karol1981WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
53METTLER TOLEDO7739.66                1286.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Gromek Arkadiusz1972METTLER TOLEDO
Kąkiel Agata1987METTLER TOLEDO
Banasiak Marcin1974METTLER TOLEDO
Wolny Małgorzata1980METTLER TOLEDO
585.56
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Gromek Arkadiusz1972METTLER TOLEDO
Banasiak Marcin1974METTLER TOLEDO
1156.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sczaniecka Karolina1980METTLER TOLEDO
Banasiak Marcin1974METTLER TOLEDO
Gromek Arkadiusz1972METTLER TOLEDO
Zgódka Marek1982METTLER TOLEDO
386.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalski Paweł1988sklepbicykl.pl - perfectsource
992.15
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Troinski Jacek1979METTLER TOLEDO
Gromek Arkadiusz1972METTLER TOLEDO
Sczaniecka Karolina1980METTLER TOLEDO
1749.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Glanz Michał1996WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Jaworski Jan2001WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Szczurek Maria2000WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Jeziorski Piotr2001WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
709.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Gromek Arkadiusz1972METTLER TOLEDO
Baas Przemysław1990METTLER TOLEDO
590.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sczaniecka Karolina1980METTLER TOLEDO
Wolny Małgorzata1980METTLER TOLEDO
691.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Troinski Jacek1979METTLER TOLEDO
Baas Przemysław1990METTLER TOLEDO
348.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Baas Przemysław1990METTLER TOLEDO
626.25
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Baas Przemysław1990METTLER TOLEDO
Wolny Małgorzata1980METTLER TOLEDO
1277.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Baas Przemysław1990METTLER TOLEDO
Gromek Arkadiusz1972METTLER TOLEDO
Banasiak Marcin1974METTLER TOLEDO
Wolny Małgorzata1980METTLER TOLEDO
999.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Baas Przemysław1990METTLER TOLEDO
Banasiak Marcin1974METTLER TOLEDO
Wolny Małgorzata1980METTLER TOLEDO
326.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Banasiak Marcin1974METTLER TOLEDO
54Ciasteczkowy Potwór7736.46                1284.40
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Stępel Wojciech1981Ciasteczkowy Potwór
Szymański Paweł1980Ciasteczkowy Potwór
Windloch Marcin1985Ciasteczkowy Potwór
Stępel Anna1983Ciasteczkowy Potwór
585.56
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Gromek Arkadiusz1972METTLER TOLEDO
Banasiak Marcin1974METTLER TOLEDO
1171.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Stępel Wojciech1981Ciasteczkowy Potwór
Podwysocki Łukasz1983Ciasteczkowy Potwór
Podwysocka Katarzyna1983Ciasteczkowy Potwór
Stępel Anna1983Ciasteczkowy Potwór
386.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalski Paweł1988sklepbicykl.pl - perfectsource
921.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Stępel Wojciech1981