7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2019

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, DRUŻYNOWA

Lp.DrużynaPunktyLegionowo
2019-03-31
punkty
Nowy Dwór Mazowiecki
2019-04-14
punkty
Serock
2019-04-28
punkty
Radzymin
2019-05-05
punkty
Nadarzyn
2019-05-12
punkty
Góra Kalwaria
2019-05-26
punkty
Wąchock
2019-06-02
punkty
Urszulin koło Włodawy
2019-06-08
punkty
Sitkówka-Nowiny
2019-06-30
punkty
Płock
2019-07-07
punkty
Perlejewo (PODLASKIE)
2019-07-14
punkty
Wołomin
2019-08-25
punkty
Marki
2019-09-01
punkty
Ząbki
2019-09-15
punkty
Konstancin-Jeziorna
2019-09-22
punkty
Warszawa Wawer Finał
2019-10-12
punkty
1KK Catena Wyszków18258.982256.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
767Góralewski Łukasz1983M322MAXKK Catena Wyszków590.46
771Kuszmider Kamil1992M231MAXKK Catena Wyszków581.94
757Trzciński Paweł1972M4144MAXKK Catena Wyszków553.32
756Bralewski Mirosław1963M5311MAXKK Catena Wyszków530.87
2326.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
767Góralewski Łukasz1983M311MAXKK Catena Wyszków600.00
757Trzciński Paweł1972M432MAXKK Catena Wyszków588.82
751Kuczyński Adrian1985M363MAXKK Catena Wyszków580.59
756Bralewski Mirosław1963M5191MAXKK Catena Wyszków556.85
2347.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
771Kuszmider Kamil1992M211MAXKK Catena Wyszków600.00
767Góralewski Łukasz1983M341MAXKK Catena Wyszków594.70
751Kuczyński Adrian1985M373MAXKK Catena Wyszków576.80
757Trzciński Paweł1972M493MAXKK Catena Wyszków576.28
2349.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
757Trzciński Paweł1972M431MAXKK Catena Wyszków597.70
767Góralewski Łukasz1983M354MAXKK Catena Wyszków595.52
751Kuczyński Adrian1985M396MAXKK Catena Wyszków587.74
756Bralewski Mirosław1963M5231MAXKK Catena Wyszków568.95
2307.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
771Kuszmider Kamil1992M211MAXKK Catena Wyszków600.00
767Góralewski Łukasz1983M321MAXKK Catena Wyszków599.99
751Kuczyński Adrian1985M332MAXKK Catena Wyszków586.06
702Wasiak Damian1982M36436MAXKK Catena Wyszków521.40
2350.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
771Kuszmider Kamil1992M211MAXKK Catena Wyszków600.00
767Góralewski Łukasz1983M331MAXKK Catena Wyszków594.50
751Kuczyński Adrian1985M362MAXKK Catena Wyszków578.24
757Trzciński Paweł1972M473MAXKK Catena Wyszków578.21
2013.58
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
767Góralewski Łukasz1983M321MAXKK Catena Wyszków597.46
757Trzciński Paweł1972M452MAXKK Catena Wyszków591.77
702Wasiak Damian1982M33415MAXKK Catena Wyszków494.30
703Stempień Marek1978M44814MINIKK Catena Wyszków330.05
2306.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
602Wojtkowski Adam1985M333MAXKK Catena Wyszków599.72
757Trzciński Paweł1972M441MAXKK Catena Wyszków599.67
702Wasiak Damian1982M3209MAXKK Catena Wyszków553.54
800Wojciechowski Wojciech1980M32110MAXKK Catena Wyszków553.53
        
2Geodetic Dobry Kurs Team16994.802159.12
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
570Bożeń Jarosław1984M3104MAXGeodetic Dobry Kurs Team557.37
644Lipiec Dominik1983M3209MAXGeodetic Dobry Kurs Team545.22
628Sobczak Krzysztof1983M33013MAXGeodetic Dobry Kurs Team530.87
83Tokarska Magdalena1983K3124MAXGeodetic Dobry Kurs Team525.66
2258.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
646Osińska Adrianna1997K232MAXGeodetic Dobry Kurs Team584.60
1190Chruślak Marcin1983M396MAXGeodetic Dobry Kurs Team572.21
570Bożeń Jarosław1984M31510MAXGeodetic Dobry Kurs Team562.54
83Tokarska Magdalena1983K3116MAXGeodetic Dobry Kurs Team538.74
2174.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
646Osińska Adrianna1997K253MAXGeodetic Dobry Kurs Team571.19
570Bożeń Jarosław1984M3116MAXGeodetic Dobry Kurs Team567.54
1330Bakuła Marek1979M34723MAXGeodetic Dobry Kurs Team519.38
2016Kocik Rafał1980M35326MAXGeodetic Dobry Kurs Team516.73
2271.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
646Osińska Adrianna1997K243MAXGeodetic Dobry Kurs Team581.88
570Bożeń Jarosław1984M31814MAXGeodetic Dobry Kurs Team573.20
628Sobczak Krzysztof1983M32517MAXGeodetic Dobry Kurs Team566.10
647Pałyska Kamil1986M34126MAXGeodetic Dobry Kurs Team549.90
2295.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
570Bożeń Jarosław1984M3129MAXGeodetic Dobry Kurs Team579.69
1190Chruślak Marcin1983M31410MAXGeodetic Dobry Kurs Team577.69
646Osińska Adrianna1997K263MAXGeodetic Dobry Kurs Team569.28
628Sobczak Krzysztof1983M32014MAXGeodetic Dobry Kurs Team568.69
2244.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
646Osińska Adrianna1997K233MAXGeodetic Dobry Kurs Team584.81
570Bożeń Jarosław1984M3158MAXGeodetic Dobry Kurs Team560.58
628Sobczak Krzysztof1983M32615MAXGeodetic Dobry Kurs Team550.82
647Pałyska Kamil1986M33016MAXGeodetic Dobry Kurs Team548.13
1339.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1190Chruślak Marcin1983M3107MAXGeodetic Dobry Kurs Team538.03
1330Bakuła Marek1979M33213MAXGeodetic Dobry Kurs Team495.66
1291Pietrasik Elżbieta1985K385MINIGeodetic Dobry Kurs Team306.19
2252.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
570Bożeń Jarosław1984M375MAXGeodetic Dobry Kurs Team584.23
646Osińska Adrianna1997K242MAXGeodetic Dobry Kurs Team561.47
2016Kocik Rafał1980M32311MAXGeodetic Dobry Kurs Team553.29
83Tokarska Magdalena1983K353MAXGeodetic Dobry Kurs Team553.11
        
3Świat Rowerów Team16838.702150.25
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
106Jusiński Arkadiusz1976M441MAXŚwiat Rowerów Team580.73
117Woźnica Łukasz1994M294MAXŚwiat Rowerów Team565.40
116Zawistowska Justyna1993K286MAXŚwiat Rowerów Team562.71
114Marcinkiewicz Sebastian1979M317266MAXŚwiat Rowerów Team441.41
2202.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
118Karwat Kamil1983M342MAXŚwiat Rowerów Team587.52
119Skalski Kacper1982M3129MAXŚwiat Rowerów Team568.68
116Zawistowska Justyna1993K275MAXŚwiat Rowerów Team566.69
115Jankiewicz Bogusław1974M410737MAXŚwiat Rowerów Team479.13
2322.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
106Jusiński Arkadiusz1976M421MAXŚwiat Rowerów Team599.34
118Karwat Kamil1983M362MAXŚwiat Rowerów Team576.91
119Skalski Kacper1982M384MAXŚwiat Rowerów Team576.57
116Zawistowska Justyna1993K264MAXŚwiat Rowerów Team569.65
2359.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
118Karwat Kamil1983M322MAXŚwiat Rowerów Team598.12
106Jusiński Arkadiusz1976M472MAXŚwiat Rowerów Team595.49
108Rządca Jacek1983M31310MAXŚwiat Rowerów Team585.06
119Skalski Kacper1982M31411MAXŚwiat Rowerów Team580.80
2258.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
116Zawistowska Justyna1993K222MAXŚwiat Rowerów Team599.10
119Skalski Kacper1982M375MAXŚwiat Rowerów Team585.64
117Woźnica Łukasz1994M2133MAXŚwiat Rowerów Team579.20
114Marcinkiewicz Sebastian1979M39543MAXŚwiat Rowerów Team494.40
2340.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
116Zawistowska Justyna1993K211MAXŚwiat Rowerów Team600.00
106Jusiński Arkadiusz1976M441MAXŚwiat Rowerów Team586.01
117Woźnica Łukasz1994M283MAXŚwiat Rowerów Team577.53
118Karwat Kamil1983M393MAXŚwiat Rowerów Team576.72
2285.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
106Jusiński Arkadiusz1976M411MAXŚwiat Rowerów Team600.00
108Rządca Jacek1983M343MAXŚwiat Rowerów Team592.00
118Karwat Kamil1983M375MAXŚwiat Rowerów Team569.19
117Woźnica Łukasz1994M2143MAXŚwiat Rowerów Team524.17
920.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
119Skalski Kacper1982M311MAXŚwiat Rowerów Team600.00
124Moćko Beata1972K4217MINIŚwiat Rowerów Team320.53
        
4NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 16543.482084.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1313Ebert Katarzyna1981K3113MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 558.44
689Knapczyk Małgorzata1978K4172MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 514.14
573Sadło Przemysław1981M35827MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 510.88
332Brzostek Rafał1975M47023MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 501.06
2193.60
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1313Ebert Katarzyna1981K352MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 579.47
573Sadło Przemysław1981M33017MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 542.73
889Knapczyk Piotr1978M4318MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 542.53
330Jarosz Albert1975M44413MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 528.87
2145.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1313Ebert Katarzyna1981K331MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 571.63
113Macutkiewicz Izabela1992K285MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 542.04
689Knapczyk Małgorzata1978K4123MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 525.03
576Strąk Jarosław1982M36834MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 506.58
2164.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
113Macutkiewicz Izabela1992K254MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 569.71
573Sadło Przemysław1981M34528MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 546.15
332Brzostek Rafał1975M46216MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 529.00
689Knapczyk Małgorzata1978K4133MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 519.48
2253.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
113Macutkiewicz Izabela1992K211MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 600.00
889Knapczyk Piotr1978M4303MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 551.88
573Sadło Przemysław1981M33120MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 551.87
332Brzostek Rafał1975M4364MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 549.43
2125.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1313Ebert Katarzyna1981K341MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 584.75
573Sadło Przemysław1981M32514MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 551.40
332Brzostek Rafał1975M44612MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 528.95
1680Borowik Tomasz1978M412140MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 460.34
2005.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
573Sadło Przemysław1981M396MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 539.61
332Brzostek Rafał1975M4185MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 519.86
576Strąk Jarosław1982M33918MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 486.64
1680Borowik Tomasz1978M45115MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 459.77
1571.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1313Ebert Katarzyna1981K321MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 599.93
889Knapczyk Piotr1978M4113MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 571.31
689Knapczyk Małgorzata1978K411MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 400.00
        
5BIKE SALON TEAM16527.852262.75
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
582Kleczaj Barbara1986K351MAXBIKE SALON TEAM585.18
621Różycka Katarzyna1989K265MAXBIKE SALON TEAM578.09
589Kamiński Michał1998M2115MAXBIKE SALON TEAM553.65
140Kołodziejek Paweł1980M3198MAXBIKE SALON TEAM545.83
2304.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
582Kleczaj Barbara1986K311MAXBIKE SALON TEAM600.00
621Różycka Katarzyna1989K243MAXBIKE SALON TEAM582.44
140Kołodziejek Paweł1980M374MAXBIKE SALON TEAM578.40
173Barabasz Michał1996M2293MAXBIKE SALON TEAM543.17
2088.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
140Kołodziejek Paweł1980M3127MAXBIKE SALON TEAM567.53
587Mikołajczyk Paweł1996M2469MAXBIKE SALON TEAM519.72
1030Chrobak Tomasz1979M35427MAXBIKE SALON TEAM516.58
680Andrzejczuk Katarzyna1971K4175MAXBIKE SALON TEAM485.00
2227.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
582Kleczaj Barbara1986K331MAXBIKE SALON TEAM597.98
140Kołodziejek Paweł1980M31512MAXBIKE SALON TEAM580.66
621Różycka Katarzyna1989K296MAXBIKE SALON TEAM544.73
306Przybylski Piotr1981M38143MAXBIKE SALON TEAM504.02
1994.50
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
583Chmielewski Cezary1969M45715MAXBIKE SALON TEAM525.99
586Sotyn Marcin1991M28612MAXBIKE SALON TEAM498.68
306Przybylski Piotr1981M39241MAXBIKE SALON TEAM495.87
678Łabanowski Krzysztof1967M512012MAXBIKE SALON TEAM473.96
2134.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
140Kołodziejek Paweł1980M3147MAXBIKE SALON TEAM566.13
2087Trawkowski Paweł1973M44210MAXBIKE SALON TEAM529.54
2088Mrowiec Kamil1976M44311MAXBIKE SALON TEAM529.49
2025Wachnik Paweł1985M36131MAXBIKE SALON TEAM509.57
2160.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
582Kleczaj Barbara1986K311MAXBIKE SALON TEAM600.00
621Różycka Katarzyna1989K253MAXBIKE SALON TEAM549.03
589Kamiński Michał1998M2132MAXBIKE SALON TEAM524.54
306Przybylski Piotr1981M33817MAXBIKE SALON TEAM486.95
1355.12
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
140Kołodziejek Paweł1980M364MAXBIKE SALON TEAM584.24
35Gregorowicz Katarzyna1977K422MINIBIKE SALON TEAM391.52
33Gregorowicz Marek1977M483MINIBIKE SALON TEAM379.36
        
6MYBIKE.PL16301.492111.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2222Skrzyniarz Tomasz1977M42810MAXMYBIKE.PL534.50
1333Wojtkowski Tomasz1978M43312MAXMYBIKE.PL529.07
785Górecki Karol1983M33615MAXMYBIKE.PL526.47
1221Mrożewski Krzysztof1960M5382MAXMYBIKE.PL521.93
2149.75
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2222Skrzyniarz Tomasz1977M4205MAXMYBIKE.PL556.66
1333Wojtkowski Tomasz1978M4256MAXMYBIKE.PL548.10
1221Mrożewski Krzysztof1960M5353MAXMYBIKE.PL537.97
406Wódka Wojciech1977M46822MAXMYBIKE.PL507.02
2071.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1221Mrożewski Krzysztof1960M5262MAXMYBIKE.PL542.46
785Górecki Karol1983M33016MAXMYBIKE.PL537.32
405Perczyński Radek1979M35024MAXMYBIKE.PL517.88
409Sobczak Artur1978M410934MAXMYBIKE.PL473.97
2223.11
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1333Wojtkowski Tomasz1978M4298MAXMYBIKE.PL561.23
2222Skrzyniarz Tomasz1977M4309MAXMYBIKE.PL561.02
1221Mrożewski Krzysztof1960M5382MAXMYBIKE.PL550.56
785Górecki Karol1983M33925MAXMYBIKE.PL550.30
2057.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1221Mrożewski Krzysztof1960M5251MAXMYBIKE.PL555.94
41Czapski Andrzej1975M47219MAXMYBIKE.PL515.02
409Sobczak Artur1978M49932MAXMYBIKE.PL493.25
1102Buczyński Piotr1973M410033MAXMYBIKE.PL493.11
2125.40
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1221Mrożewski Krzysztof1960M5272MAXMYBIKE.PL550.77
2222Skrzyniarz Tomasz1977M4297MAXMYBIKE.PL548.38
405Perczyński Radek1979M35729MAXMYBIKE.PL515.05
406Wódka Wojciech1977M46017MAXMYBIKE.PL511.20
1796.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1221Mrożewski Krzysztof1960M5151MAXMYBIKE.PL524.05
41Czapski Andrzej1975M44013MAXMYBIKE.PL484.04
1008Zduniak Karol1984M34219MAXMYBIKE.PL482.34
2303Pasiuk Krzysztof1975M48430MINIMYBIKE.PL306.02
1765.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
409Sobczak Artur1978M43817MAXMYBIKE.PL510.71
1102Buczyński Piotr1973M44320MAXMYBIKE.PL500.79
412Kuchniewski Tomasz1966M5539MAXMYBIKE.PL444.28
411Kuchniewska Beata1966K5232MINIMYBIKE.PL310.08
        
7Velmar Viridian Polska Team16162.212048.05
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
39Sołtys Zofia1959K571MAXVelmar Viridian Polska Team563.56
321Drópiewski Michał1993M26110MAXVelmar Viridian Polska Team509.57
1552Gliszczyński Michał1979M38739MAXVelmar Viridian Polska Team493.47
1414Kieliszek Paweł1978M410435MAXVelmar Viridian Polska Team481.45
1897.93
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1414Kieliszek Paweł1978M46120MAXVelmar Viridian Polska Team517.02
1552Gliszczyński Michał1979M37034MAXVelmar Viridian Polska Team505.54
1334Kruszewski Andrzej1985M311449MAXVelmar Viridian Polska Team475.99
1147Rutkowski Piotr1981M318365MAXVelmar Viridian Polska Team399.38
2122.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
39Sołtys Zofia1959K592MAXVelmar Viridian Polska Team540.90
321Drópiewski Michał1993M2365MAXVelmar Viridian Polska Team529.09
1414Kieliszek Paweł1978M44210MAXVelmar Viridian Polska Team526.87
1272Marciniak Daniel1993M2437MAXVelmar Viridian Polska Team525.56
2170.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
39Sołtys Zofia1959K581MAXVelmar Viridian Polska Team555.55
1272Marciniak Daniel1993M2423MAXVelmar Viridian Polska Team549.84
321Drópiewski Michał1993M2536MAXVelmar Viridian Polska Team538.59
1437Wacławek Bogusław1970M46417MAXVelmar Viridian Polska Team526.55
2217.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
39Sołtys Zofia1959K542MAXVelmar Viridian Polska Team573.04
1272Marciniak Daniel1993M2275MAXVelmar Viridian Polska Team555.78
1469Mandes Michał1980M33523MAXVelmar Viridian Polska Team549.45
1414Kieliszek Paweł1978M44810MAXVelmar Viridian Polska Team538.75
2129.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
39Sołtys Zofia1959K571MAXVelmar Viridian Polska Team552.00
1272Marciniak Daniel1993M2316MAXVelmar Viridian Polska Team539.33
321Drópiewski Michał1993M2377MAXVelmar Viridian Polska Team530.24
1414Kieliszek Paweł1978M46519MAXVelmar Viridian Polska Team508.23
1992.65
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1272Marciniak Daniel1993M2194MAXVelmar Viridian Polska Team517.35
1414Kieliszek Paweł1978M4227MAXVelmar Viridian Polska Team511.55
1437Wacławek Bogusław1970M43612MAXVelmar Viridian Polska Team492.03
1515Kalkowski Radosław1980M34420MAXVelmar Viridian Polska Team471.72
1583.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
321Drópiewski Michał1993M281MAXVelmar Viridian Polska Team574.06
54Gula Konrad1977M4177MAXVelmar Viridian Polska Team560.13
1903Czapski Piotr1965M5508MAXVelmar Viridian Polska Team449.62
        
8KAMYK Radzymin MTB TEAM16028.332040.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
916Niebielski Bartosz2001M1261MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM538.26
918Białek Patryk1988M34318MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM521.09
919Pietrak Marcin1986M38135MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM494.55
915Szaturska Aleksandra2001K1202MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM486.97
2010.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
918Białek Patryk1988M31812MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM557.19
915Szaturska Aleksandra2001K1131MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM492.99
975Uczkiewicz Jarosław1975M410132MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM483.50
925Rowicki Rafał1978M411341MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM476.79
2015.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
919Pietrak Marcin1986M33218MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM533.91
918Białek Patryk1988M34122MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM527.59
925Rowicki Rafał1978M49927MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM480.68
915Szaturska Aleksandra2001K1191MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM472.96
2054.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
918Białek Patryk1988M3129MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM585.36
915Szaturska Aleksandra2001K1141MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM503.64
975Uczkiewicz Jarosław1975M49426MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM491.90
925Rowicki Rafał1978M412239MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM473.72
2144.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
918Białek Patryk1988M353MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM585.95
1315Niebielski Bartosz2001M1171MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM576.97
915Szaturska Aleksandra2001K1121MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM495.00
933Białek Tomasz1963M51078MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM486.78
1957.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
918Białek Patryk1988M3104MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM573.89
915Szaturska Aleksandra2001K1121MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM502.07
933Białek Tomasz1963M513212MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM451.29
934Toruszewski Zdzisław1960M515218MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM429.78
1827.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
918Białek Patryk1988M332MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM592.10
1785Białek Tomasz1963M5565MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM439.72
934Toruszewski Zdzisław1960M5627MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM427.08
922Mrowiński Adam1979M3177MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM368.88
1977.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
918Białek Patryk1988M322MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM599.90
1785Białek Tomasz1963M5456MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM497.79
925Rowicki Rafał1978M45123MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM448.60
920Dorsz Katarzyna1984K375MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM431.43
        
9IM Logistic Rafbike Cycling Team15965.892256.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
447Sajnóg Anna1989K222MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team599.92
2245Kamińska Izabela1989K233MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team599.83
448Zakrzewski Jerzy1984M32110MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team545.18
462Janas Marek1990M2569MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team511.13
2252.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
461Bazańska Marta1991K221MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team588.54
447Sajnóg Anna1989K264MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team567.90
448Zakrzewski Jerzy1984M31611MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team562.48
464Kaniewski Rafał1994M2385MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team533.71
2234.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2245Kamińska Izabela1989K221MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team578.13
447Sajnóg Anna1989K242MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team571.50
448Zakrzewski Jerzy1984M3138MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team567.13
464Kaniewski Rafał1994M24910MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team518.00
2361.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
447Sajnóg Anna1989K211MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team600.00
2245Kamińska Izabela1989K222MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team599.20
448Zakrzewski Jerzy1984M343MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team595.54
461Bazańska Marta1991K265MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team566.72
1850.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
448Zakrzewski Jerzy1984M397MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team585.37
3000Sadowski Marcin1989M28111MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team503.21
464Kaniewski Rafał1994M2141MINIIM Logistic Rafbike Cycling Team384.45
461Bazańska Marta1991K242MINIIM Logistic Rafbike Cycling Team377.40
1819.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2245Kamińska Izabela1989K222MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team598.05
3000Sadowski Marcin1989M27811MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team496.44
464Kaniewski Rafał1994M2223MINIIM Logistic Rafbike Cycling Team368.43
463Podleś Marcin1985M32910MINIIM Logistic Rafbike Cycling Team356.80
2079.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
447Sajnóg Anna1989K231MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team572.70
461Bazańska Marta1991K242MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team551.53
462Janas Marek1990M2356MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team493.69
3000Sadowski Marcin1989M2509MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team461.38
1111.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
447Sajnóg Anna1989K211MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team600.00
3000Sadowski Marcin1989M2363MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team511.53
        
10WIELISZEW HERON TEAM15840.502130.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1089Żyżyńska-Galeńska Krystyna1983K392MAXWIELISZEW HERON TEAM558.86
1717Sienkiewicz Artur1982M32912MAXWIELISZEW HERON TEAM533.15
154Witeska Jacek1984M33514MAXWIELISZEW HERON TEAM528.23
2999Sienkiewicz Sebastian1980M35928MAXWIELISZEW HERON TEAM510.33
2215.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1717Sienkiewicz Artur1982M3107MAXWIELISZEW HERON TEAM570.27
154Witeska Jacek1984M32213MAXWIELISZEW HERON TEAM553.08
2999Sienkiewicz Sebastian1980M32615MAXWIELISZEW HERON TEAM548.08
1089Żyżyńska-Galeńska Krystyna1983K394MAXWIELISZEW HERON TEAM543.66
2198.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1717Sienkiewicz Artur1982M31610MAXWIELISZEW HERON TEAM564.58
154Witeska Jacek1984M32214MAXWIELISZEW HERON TEAM551.72
2999Sienkiewicz Sebastian1980M32715MAXWIELISZEW HERON TEAM542.32
1800Nowak Przemysław1991M2284MAXWIELISZEW HERON TEAM539.89
2211.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1717Sienkiewicz Artur1982M32618MAXWIELISZEW HERON TEAM562.89
154Witeska Jacek1984M33321MAXWIELISZEW HERON TEAM559.97
1800Nowak Przemysław1991M2465MAXWIELISZEW HERON TEAM544.70
2999Sienkiewicz Sebastian1980M34830MAXWIELISZEW HERON TEAM543.87
2227.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1717Sienkiewicz Artur1982M31511MAXWIELISZEW HERON TEAM577.18
154Witeska Jacek1984M32215MAXWIELISZEW HERON TEAM562.81
1800Nowak Przemysław1991M2296MAXWIELISZEW HERON TEAM551.92
156Barańczyk Piotr1976M44911MAXWIELISZEW HERON TEAM535.54
2169.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1089Żyżyńska-Galeńska Krystyna1983K363MAXWIELISZEW HERON TEAM569.49
154Witeska Jacek1984M32011MAXWIELISZEW HERON TEAM553.28
2999Sienkiewicz Sebastian1980M35327MAXWIELISZEW HERON TEAM523.97
1800Nowak Przemysław1991M25410MAXWIELISZEW HERON TEAM522.94
1091.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2036Stypułkowski Dariusz1964M5494MAXWIELISZEW HERON TEAM462.43
345Kaczorowski Aleksander1946M6732MAXWIELISZEW HERON TEAM376.98
549Bogucki Zbigniew1946M71623MINIWIELISZEW HERON TEAM251.60
1596.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2301Kado Grzegorz1963M5425MAXWIELISZEW HERON TEAM502.48
246Gramann Andrzej1949M6572MAXWIELISZEW HERON TEAM411.29
2302Kado Magdalena1990K271MINIWIELISZEW HERON TEAM365.85
345Kaczorowski Aleksander1946M7841MINIWIELISZEW HERON TEAM317.14
        
11Absolute Bikes Team14139.182086.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1714Bielecki Łukasz1981M3135MAXAbsolute Bikes Team553.63
2Rajkowski Ireneusz1989M2407MAXAbsolute Bikes Team521.90
1716Zygner Tomasz1984M36029MAXAbsolute Bikes Team510.30
776Perzanowski Artur1975M47124MAXAbsolute Bikes Team501.06
2013.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2Rajkowski Ireneusz1989M2131MAXAbsolute Bikes Team567.57
1716Zygner Tomasz1984M35323MAXAbsolute Bikes Team524.66
1364Szymczak Krzysztof1982M39142MAXAbsolute Bikes Team491.23
1715Kurek Dariusz1961M516817MAXAbsolute Bikes Team430.34
1495.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
776Perzanowski Artur1975M44812MAXAbsolute Bikes Team518.75
1118Szymański Piotr1986M3148MINIAbsolute Bikes Team373.86
1716Zygner Tomasz1984M32912MINIAbsolute Bikes Team357.75
51Kowalski Jacek1954M636018MINIAbsolute Bikes Team245.13
2068.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1714Bielecki Łukasz1981M3107MAXAbsolute Bikes Team585.39
776Perzanowski Artur1975M45214MAXAbsolute Bikes Team538.87
1716Zygner Tomasz1984M37340MAXAbsolute Bikes Team514.96
442Marciniak Krzysztof1954M61584MAXAbsolute Bikes Team428.92
2231.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1714Bielecki Łukasz1981M386MAXAbsolute Bikes Team585.64
2Rajkowski Ireneusz1989M2214MAXAbsolute Bikes Team565.94
1716Zygner Tomasz1984M34325MAXAbsolute Bikes Team540.74
776Perzanowski Artur1975M4479MAXAbsolute Bikes Team538.76
1828.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2Rajkowski Ireneusz1989M2224MAXAbsolute Bikes Team552.87
776Perzanowski Artur1975M45515MAXAbsolute Bikes Team516.72
442Marciniak Krzysztof1954M61705MAXAbsolute Bikes Team404.14
1716Zygner Tomasz1984M33614MINIAbsolute Bikes Team354.35
1463.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1716Zygner Tomasz1984M33314MAXAbsolute Bikes Team494.94
2Rajkowski Ireneusz1989M241MINIAbsolute Bikes Team390.01
442Marciniak Krzysztof1954M6743MAXAbsolute Bikes Team376.58
51Kowalski Jacek1954M61846MINIAbsolute Bikes Team202.35
951.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
776Perzanowski Artur1975M4156MAXAbsolute Bikes Team560.17
2Rajkowski Ireneusz1989M251MINIAbsolute Bikes Team391.65
        
12ENEA KS ENERGIA KOZIENICE13934.951917.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
664Wołos Anna1980K3166MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE514.37
538Wójcik Justyn1981M310947MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE478.38
541Nowakowski Piotr1970M412747MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE468.90
667Małysa Krzysztof1990M215018MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE455.74
2069.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
664Wołos Anna1980K3105MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE542.56
661Kosiński Marcin1979M35525MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE523.16
538Wójcik Justyn1981M36531MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE511.36
541Nowakowski Piotr1970M48727MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE492.19
1973.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
664Wołos Anna1980K3102MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE535.03
667Małysa Krzysztof1990M28213MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE495.68
1192Wiatrzyk Rafał1987M38843MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE489.03
536Strzelczyk Waldemar1964M51439MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE453.29
2052.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
664Wołos Anna1980K372MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE556.30
661Kosiński Marcin1979M35934MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE530.16
667Małysa Krzysztof1990M28210MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE502.15
1192Wiatrzyk Rafał1987M313160MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE464.33
1874.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
664Wołos Anna1980K351MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE573.03
537Seremak Paweł2000M11193MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE474.36
1408Bartosiewicz Mariusz1972M412948MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE460.64
667Małysa Krzysztof1990M2383MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE366.25
2111.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
664Wołos Anna1980K352MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE573.75
538Wójcik Justyn1981M34022MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE529.97
661Kosiński Marcin1979M36732MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE507.63
541Nowakowski Piotr1970M47221MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE500.20
1591.05
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
664Wołos Anna1980K322MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE582.58
667Małysa Krzysztof1990M2353MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE343.50
659Wierzbicki Maciej1985M34518MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE333.80
609Golec Tomasz1979M34719MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE331.17
345.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1553Wyczółkowska Elżbieta1967K5141MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE345.44
        
13T4B Team13338.702127.60
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
244Ostrowska Anna1961K5102MAXT4B Team558.84
217Płoski Adam1988M3156MAXT4B Team553.18
1918Słupek Paweł1982M34217MAXT4B Team521.73
1Pomaski Paweł1988M38438MAXT4B Team493.85
1368.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
359Majkowski Krzysztof1994M2172MAXT4B Team557.68
2004Siess Mateusz1986M38139MAXT4B Team498.80
336Bober Zbigniew1946M71761MINIT4B Team312.15
2199.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
217Płoski Adam1988M3105MAXT4B Team567.65
1918Słupek Paweł1982M32012MAXT4B Team558.32
244Ostrowska Anna1961K571MAXT4B Team553.01
218Wyszkowski Arkadiusz1989M2458MAXT4B Team520.23
2204.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1918Słupek Paweł1982M32416MAXT4B Team568.84
217Płoski Adam1988M33422MAXT4B Team551.10
359Majkowski Krzysztof1994M2444MAXT4B Team546.18
218Wyszkowski Arkadiusz1989M2547MAXT4B Team538.24
2268.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
217Płoski Adam1988M3108MAXT4B Team584.92
244Ostrowska Anna1961K531MAXT4B Team583.99
218Wyszkowski Arkadiusz1989M2327MAXT4B Team549.75
1Pomaski Paweł1988M33321MAXT4B Team549.69
2141.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1918Słupek Paweł1982M32413MAXT4B Team552.44
359Majkowski Krzysztof1994M2285MAXT4B Team548.79
218Wyszkowski Arkadiusz1989M2519MAXT4B Team524.62
1Pomaski Paweł1988M35628MAXT4B Team515.58
1029.12
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
359Majkowski Krzysztof1994M281MAXT4B Team540.39
2004Siess Mateusz1986M33716MAXT4B Team488.73
         
14TEAM PKO BANK POLSKI12728.991214.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2178Tararuj Edyta1978K4228MINITEAM PKO BANK POLSKI323.49
2613Seferyniak Jacek1977M421069MINITEAM PKO BANK POLSKI306.03
2607Kostrzewa Jakub1986M321291MINITEAM PKO BANK POLSKI305.27
2608Pawlikowski Sebastian1984M3348142MINITEAM PKO BANK POLSKI279.76
1922.16
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2636Kwiatkowski Michał1983M32314MAXTEAM PKO BANK POLSKI551.15
1387Mikołajun Maciej1976M48928MAXTEAM PKO BANK POLSKI491.53
2613Seferyniak Jacek1977M414357MAXTEAM PKO BANK POLSKI453.42
2610Paradowski Waldemar1952M61737MAXTEAM PKO BANK POLSKI426.06
1902.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2636Kwiatkowski Michał1983M32113MAXTEAM PKO BANK POLSKI554.44
2603Grabowicz Bartosz1989M210215MAXTEAM PKO BANK POLSKI478.73
2613Seferyniak Jacek1977M413048MAXTEAM PKO BANK POLSKI466.59
2608Pawlikowski Sebastian1984M318068MAXTEAM PKO BANK POLSKI402.72
1687.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2636Kwiatkowski Michał1983M34729MAXTEAM PKO BANK POLSKI544.02
2613Seferyniak Jacek1977M413848MAXTEAM PKO BANK POLSKI456.14
2618Stempniak Sebastian1985M317472MAXTEAM PKO BANK POLSKI381.41
2607Kostrzewa Jakub1986M314547MINITEAM PKO BANK POLSKI305.77
2025.16
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2636Kwiatkowski Michał1983M31913MAXTEAM PKO BANK POLSKI569.10
2603Grabowicz Bartosz1989M2669MAXTEAM PKO BANK POLSKI516.43
2613Seferyniak Jacek1977M49631MAXTEAM PKO BANK POLSKI494.34
2638Nowak Marcin1978M413854MAXTEAM PKO BANK POLSKI445.29
1568.22
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2603Grabowicz Bartosz1989M29215MAXTEAM PKO BANK POLSKI487.81
2614Smagalski Michał1978M416764MAXTEAM PKO BANK POLSKI406.76
2616Solski Nikodem1982M34317MINITEAM PKO BANK POLSKI351.69
2178Tararuj Edyta1978K4205MINITEAM PKO BANK POLSKI321.96
1043.93
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2616Solski Nikodem1982M32610MAXTEAM PKO BANK POLSKI507.78
947Dyjas Aneta1983K3168MINITEAM PKO BANK POLSKI283.59
2631Meksuła Michał2004MJ1606MINITEAM PKO BANK POLSKI252.56
1365.15
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2616Solski Nikodem1982M32512MAXTEAM PKO BANK POLSKI536.95
2617Stawicki Marek1983M311636MINITEAM PKO BANK POLSKI295.56
2185Wronka Artur1969M413952MINITEAM PKO BANK POLSKI267.44
2631Meksuła Michał2004MJ1414MINITEAM PKO BANK POLSKI265.20
        
15DAMOVO BIKE TEAM12686.361797.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
290Ptaszyński Bartosz1980M314861MAXDAMOVO BIKE TEAM456.43
288Głębocki Jarosław1972M414953MAXDAMOVO BIKE TEAM456.01
1970Broncewicz Piotr1970M416964MAXDAMOVO BIKE TEAM445.40
292Zwierko Łukasz1982M317468MAXDAMOVO BIKE TEAM439.26
1947.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
300Kwaśniewska Justyna1977K4121MAXDAMOVO BIKE TEAM532.25
1970Broncewicz Piotr1970M411039MAXDAMOVO BIKE TEAM478.51
290Ptaszyński Bartosz1980M312151MAXDAMOVO BIKE TEAM468.61
292Zwierko Łukasz1982M312553MAXDAMOVO BIKE TEAM467.64
1960.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
300Kwaśniewska Justyna1977K4112MAXDAMOVO BIKE TEAM529.58
1970Broncewicz Piotr1970M410028MAXDAMOVO BIKE TEAM479.75
288Głębocki Jarosław1972M410531MAXDAMOVO BIKE TEAM476.26
290Ptaszyński Bartosz1980M310649MAXDAMOVO BIKE TEAM475.24
1972.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
300Kwaśniewska Justyna1977K4111MAXDAMOVO BIKE TEAM531.28
1970Broncewicz Piotr1970M49627MAXDAMOVO BIKE TEAM491.70
290Ptaszyński Bartosz1980M39749MAXDAMOVO BIKE TEAM491.04
298Sokolnicki Andrzej1969M413647MAXDAMOVO BIKE TEAM458.52
1232.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
288Głębocki Jarosław1972M48326MAXDAMOVO BIKE TEAM501.94
286Wroński Grzegorz1977M414356MAXDAMOVO BIKE TEAM434.74
293Nieciecki Robert1972M4292115MINIDAMOVO BIKE TEAM296.02
1957.60
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
300Kwaśniewska Justyna1977K4101MAXDAMOVO BIKE TEAM507.23
288Głębocki Jarosław1972M49028MAXDAMOVO BIKE TEAM489.75
290Ptaszyński Bartosz1980M310446MAXDAMOVO BIKE TEAM480.39
1970Broncewicz Piotr1970M410634MAXDAMOVO BIKE TEAM480.23
1818.58
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
300Kwaśniewska Justyna1977K482MAXDAMOVO BIKE TEAM467.72
290Ptaszyński Bartosz1980M34721MAXDAMOVO BIKE TEAM464.50
288Głębocki Jarosław1972M45418MAXDAMOVO BIKE TEAM455.64
1970Broncewicz Piotr1970M45921MAXDAMOVO BIKE TEAM430.72
         
16PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 12224.811557.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
206Kalicki Grzegorz1982M313155MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 468.53
700Krupa Emil1987M3107MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 390.61
110Krupa Andrzej1963M5161MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 380.39
1007Rajchert Radosław1976M413737MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 317.89
1704.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1610Śmiechurski Robert1966M514610MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 449.99
209Bartosiak Paweł1979M314756MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 449.76
202Adamczuk Marcin1973M418274MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 404.76
700Krupa Emil1987M322MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 399.83
1775.17
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
206Kalicki Grzegorz1982M36031MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 510.21
209Bartosiak Paweł1979M315759MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 449.01
202Adamczuk Marcin1973M417567MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 419.44
207Augustyniak Dariusz1979M318369MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 396.51
1601.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
202Adamczuk Marcin1973M415554MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 429.68
207Augustyniak Dariusz1979M316970MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 395.07
700Krupa Emil1987M332MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 394.22
110Krupa Andrzej1963M581MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 382.27
1760.13
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1610Śmiechurski Robert1966M512813MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 463.54
202Adamczuk Marcin1973M413351MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 452.29
207Augustyniak Dariusz1979M313750MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 447.04
700Krupa Emil1987M344MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 397.26
1530.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1610Śmiechurski Robert1966M516021MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 417.70
700Krupa Emil1987M322MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 393.31
110Krupa Andrzej1963M5112MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 375.66
1007Rajchert Radosław1976M46020MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 344.03
1184.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1610Śmiechurski Robert1966M5679MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 405.44
700Krupa Emil1987M332MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 390.42
110Krupa Andrzej1963M581MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 389.06
1110.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
700Krupa Emil1987M332MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 393.57
110Krupa Andrzej1963M572MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 379.83
201Panasiuk Tomasz1972M44619MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 337.49
        
17MARCELI TEAM11997.661751.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1184Marcelewicz Piotr1976M49933MAXMARCELI TEAM485.10
2200Kisson Daniel1981M311851MAXMARCELI TEAM473.39
2137Walkiewicz Igor1999M11706MAXMARCELI TEAM444.52
1511Graczyk Kamil1979M324178MAXMARCELI TEAM348.20
1675.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1184Marcelewicz Piotr1976M44312MAXMARCELI TEAM529.04
2200Kisson Daniel1981M39745MAXMARCELI TEAM486.12
2137Walkiewicz Igor1999M1736MINIMARCELI TEAM340.49
580Czyżewski Bogdan1985M314766MINIMARCELI TEAM319.56
1768.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1184Marcelewicz Piotr1976M4358MAXMARCELI TEAM529.47
2137Walkiewicz Igor1999M11394MAXMARCELI TEAM460.06
1511Graczyk Kamil1979M316263MAXMARCELI TEAM439.91
2811Marcelewicz Barbara1978K4197MINIMARCELI TEAM339.04
1084.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1511Graczyk Kamil1979M315768MAXMARCELI TEAM429.02
2137Walkiewicz Igor1999M1597MINIMARCELI TEAM337.20
580Czyżewski Bogdan1985M311638MINIMARCELI TEAM318.23
1711.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1184Marcelewicz Piotr1976M4385MAXMARCELI TEAM548.91
1511Graczyk Kamil1979M313249MAXMARCELI TEAM452.32
2200Kisson Daniel1981M35020MINIMARCELI TEAM360.90
2137Walkiewicz Igor1999M1784MINIMARCELI TEAM348.88
1640.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1184Marcelewicz Piotr1976M4398MAXMARCELI TEAM530.02
1511Graczyk Kamil1979M315958MAXMARCELI TEAM419.75
2200Kisson Daniel1981M33011MINIMARCELI TEAM356.58
2137Walkiewicz Igor1999M1755MINIMARCELI TEAM334.27
1880.79
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1184Marcelewicz Piotr1976M4113MAXMARCELI TEAM529.48
2200Kisson Daniel1981M33112MAXMARCELI TEAM497.75
2137Walkiewicz Igor1999M1552MAXMARCELI TEAM448.67
1511Graczyk Kamil1979M36825MAXMARCELI TEAM404.89
485.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1511Graczyk Kamil1979M34614MAXMARCELI TEAM485.89
        
18Wodociągi Warszawskie11925.251979.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
651Sypuła Monika1975K4141MAXWodociągi Warszawskie519.48
654Surmacki Michał1978M45216MAXWodociągi Warszawskie514.04
653Zarzycki Michał1972M49632MAXWodociągi Warszawskie486.06
652Kamińska Anna1983K3239MAXWodociągi Warszawskie459.89
393.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
656Pluciński Piotr1976M418576MAXWodociągi Warszawskie393.85
1942.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
654Surmacki Michał1978M4347MAXWodociągi Warszawskie529.60
651Sypuła Monika1975K4154MAXWodociągi Warszawskie507.76
653Zarzycki Michał1972M46916MAXWodociągi Warszawskie506.57
656Pluciński Piotr1976M418270MAXWodociągi Warszawskie398.15
1935.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
654Surmacki Michał1978M45113MAXWodociągi Warszawskie539.38
651Sypuła Monika1975K4122MAXWodociągi Warszawskie522.77
655Kamiński Wojciech1963M51078MAXWodociągi Warszawskie481.18
656Pluciński Piotr1976M417063MAXWodociągi Warszawskie392.58
2111.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
651Sypuła Monika1975K481MAXWodociągi Warszawskie544.37
653Zarzycki Michał1972M45514MAXWodociągi Warszawskie529.69
1881Sobczuk Joanna1983K3104MAXWodociągi Warszawskie527.15
655Kamiński Wojciech1963M5766MAXWodociągi Warszawskie510.45
480.98
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
655Kamiński Wojciech1963M51037MAXWodociągi Warszawskie480.98
2017.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
654Surmacki Michał1978M4164MAXWodociągi Warszawskie522.02
653Zarzycki Michał1972M4238MAXWodociągi Warszawskie510.90
651Sypuła Monika1975K471MAXWodociągi Warszawskie508.94
655Kamiński Wojciech1963M5433MAXWodociągi Warszawskie475.76
1063.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
654Surmacki Michał1978M42411MAXWodociągi Warszawskie541.14
655Kamiński Wojciech1963M5313MAXWodociągi Warszawskie522.54
        
19Bike Fun Legionowo11824.401946.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
569Wieczorek Maciej1980M34721MAXBike Fun Legionowo518.36
2020Jankowski Robert1975M411038MAXBike Fun Legionowo477.62
13Górnicki Michał1985M311348MAXBike Fun Legionowo475.29
161Furtak Sławomir1984M311550MAXBike Fun Legionowo474.77
2028.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
569Wieczorek Maciej1980M33719MAXBike Fun Legionowo535.15
13Górnicki Michał1985M37737MAXBike Fun Legionowo500.66
161Furtak Sławomir1984M38038MAXBike Fun Legionowo499.76
2020Jankowski Robert1975M48425MAXBike Fun Legionowo493.11
2043.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
569Wieczorek Maciej1980M33720MAXBike Fun Legionowo528.96
161Furtak Sławomir1984M35930MAXBike Fun Legionowo510.49
13Górnicki Michał1985M37236MAXBike Fun Legionowo505.18
2020Jankowski Robert1975M47618MAXBike Fun Legionowo499.05
1959.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
161Furtak Sławomir1984M36537MAXBike Fun Legionowo526.53
2020Jankowski Robert1975M49024MAXBike Fun Legionowo494.83
13Górnicki Michał1985M311155MAXBike Fun Legionowo479.25
2002Cyckiewicz Robert1972M413546MAXBike Fun Legionowo458.84
1382.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
87Ochędzan Grzegorz1979M311145MAXBike Fun Legionowo481.49
1010Laczkowski Grzegorz1981M318675MINIBike Fun Legionowo319.48
566Kuflikowski Sebastian1976M4299120MINIBike Fun Legionowo294.06
688Niemyjski Jarosław1983M3327121MINIBike Fun Legionowo287.18
1903.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
13Górnicki Michał1985M37536MAXBike Fun Legionowo498.21
2020Jankowski Robert1975M48726MAXBike Fun Legionowo489.88
2002Cyckiewicz Robert1972M411336MAXBike Fun Legionowo469.46
87Ochędzan Grzegorz1979M313553MAXBike Fun Legionowo446.04
262.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
688Niemyjski Jarosław1983M314858MINIBike Fun Legionowo262.85
297.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
688Niemyjski Jarosław1983M311134MINIBike Fun Legionowo297.90
        
20JAKOOBCYCLES BKK TEAM11586.611558.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
595Wolcendorf Jakub1975M4258MAXJAKOOBCYCLES BKK TEAM538.70
501Skura Katarzyna1980K331MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM387.22
596Pietrzak Andrzej1974M4369MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM362.19
581Wolcendorf Edward1948M73915MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM270.77
1593.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
595Wolcendorf Jakub1975M43911MAXJAKOOBCYCLES BKK TEAM531.64
501Skura Katarzyna1980K321MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM390.07
596Pietrzak Andrzej1974M4257MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM373.43
581Wolcendorf Edward1948M72313MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM298.80
1873.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
597Wolcendorf Jarosław1979M31711MAXJAKOOBCYCLES BKK TEAM560.50
595Wolcendorf Jakub1975M4195MAXJAKOOBCYCLES BKK TEAM559.38
501Skura Katarzyna1980K321MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM392.77
596Pietrzak Andrzej1974M42811MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM360.76
1875.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
595Wolcendorf Jakub1975M4174MAXJAKOOBCYCLES BKK TEAM576.72
597Wolcendorf Jarosław1979M32819MAXJAKOOBCYCLES BKK TEAM561.82
501Skura Katarzyna1980K362MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM371.40
596Pietrzak Andrzej1974M4217MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM365.50
1945.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
597Wolcendorf Jarosław1979M364MAXJAKOOBCYCLES BKK TEAM585.68
595Wolcendorf Jakub1975M4111MAXJAKOOBCYCLES BKK TEAM583.85
1519Gutkowski Szymon1982M315452MAXJAKOOBCYCLES BKK TEAM398.90
501Skura Katarzyna1980K351MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM377.21
1702.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
595Wolcendorf Jakub1975M4165MAXJAKOOBCYCLES BKK TEAM560.27
1519Gutkowski Szymon1982M316560MAXJAKOOBCYCLES BKK TEAM407.00
501Skura Katarzyna1980K351MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM380.25
596Pietrzak Andrzej1974M43511MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM354.66
1037.12
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
501Skura Katarzyna1980K343MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM368.00
596Pietrzak Andrzej1974M4194MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM363.81
595Wolcendorf Jakub1975M48631MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM305.31
         
21LIRENE BIKE TEAM11348.471501.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1801Sudnik Irek1968M51296MAXLIRENE BIKE TEAM468.77
1810Podębski Dariusz1971M416360MAXLIRENE BIKE TEAM448.96
1805Badowski Jacek1967M519415MINILIRENE BIKE TEAM308.33
1813Adamczyk Waldemar1976M4369131MINILIRENE BIKE TEAM275.12
1597.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1801Sudnik Irek1968M5784MAXLIRENE BIKE TEAM500.06
1810Podębski Dariusz1971M410434MAXLIRENE BIKE TEAM479.83
1805Badowski Jacek1967M59811MINILIRENE BIKE TEAM334.39
1809Wysocki Grzegorz1957M62829MINILIRENE BIKE TEAM283.61
1405.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1810Podębski Dariusz1971M412141MAXLIRENE BIKE TEAM469.62
1813Adamczyk Waldemar1976M418672MAXLIRENE BIKE TEAM384.31
1809Wysocki Grzegorz1957M62737MINILIRENE BIKE TEAM289.20
1803Kowalik Monika1980K34619MINILIRENE BIKE TEAM262.41
1012.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1801Sudnik Irek1968M5886MAXLIRENE BIKE TEAM498.18
1809Wysocki Grzegorz1957M61988MINILIRENE BIKE TEAM290.56
1814Kuklińska Justyna1985K34214MINILIRENE BIKE TEAM223.61
1921.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1801Sudnik Irek1968M5593MAXLIRENE BIKE TEAM525.64
1810Podębski Dariusz1971M49430MAXLIRENE BIKE TEAM494.44
1805Badowski Jacek1967M511811MAXLIRENE BIKE TEAM474.45
1809Wysocki Grzegorz1957M61486MAXLIRENE BIKE TEAM426.61
1681.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1801Sudnik Irek1968M5644MAXLIRENE BIKE TEAM508.45
1810Podębski Dariusz1971M412039MAXLIRENE BIKE TEAM462.03
1809Wysocki Grzegorz1957M61664MAXLIRENE BIKE TEAM406.87
1805Badowski Jacek1967M517916MINILIRENE BIKE TEAM303.98
1701.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1801Sudnik Irek1968M5292MAXLIRENE BIKE TEAM499.53
1810Podębski Dariusz1971M45216MAXLIRENE BIKE TEAM455.72
1813Adamczyk Waldemar1976M47527MAXLIRENE BIKE TEAM374.47
1809Wysocki Grzegorz1957M6764MAXLIRENE BIKE TEAM372.18
527.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1801Sudnik Irek1968M5302MAXLIRENE BIKE TEAM527.14
        
22MCP Bike Team10831.672056.79
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2019Radziszewska Katarzyna1991K244MAXMCP Bike Team595.48
1366Papis Paweł1978M43211MAXMCP Bike Team529.19
197Smołuch Przemysław1980M310846MAXMCP Bike Team479.00
690Trojanek Łukasz1985M315663MAXMCP Bike Team453.12
1375.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1417Dużyński Michał1980M34519MINIMCP Bike Team355.44
2734Dużyński Sebastian1975M46319MINIMCP Bike Team346.33
2323Romaniuk Sebastian1975M48524MINIMCP Bike Team337.86
690Trojanek Łukasz1985M39144MINIMCP Bike Team335.74
1484.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
690Trojanek Łukasz1985M311550MAXMCP Bike Team472.10
2734Dużyński Sebastian1975M46222MINIMCP Bike Team343.64
997Bańka Piotr1981M38839MINIMCP Bike Team335.43
1418Cieloch Tomasz1980M39442MINIMCP Bike Team333.34
2110.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1357Kudlak Marcin1979M3118MAXMCP Bike Team585.37
1366Papis Paweł1978M43511MAXMCP Bike Team550.84
197Smołuch Przemysław1980M38544MAXMCP Bike Team499.66
997Bańka Piotr1981M312058MAXMCP Bike Team474.27
1372.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1417Dużyński Michał1980M34616MINIMCP Bike Team362.76
1418Cieloch Tomasz1980M311248MINIMCP Bike Team337.00
2005Wejner Olgierd1973M411436MINIMCP Bike Team336.83
2734Dużyński Sebastian1975M412039MINIMCP Bike Team335.86
1481.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2415Klicki Tomasz1977M412744MAXMCP Bike Team457.30
1417Dużyński Michał1980M35020MINIMCP Bike Team348.03
2734Dużyński Sebastian1975M45819MINIMCP Bike Team344.39
2323Romaniuk Sebastian1975M48125MINIMCP Bike Team331.95
603.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2734Dużyński Sebastian1975M47525MINIMCP Bike Team310.07
1603Milewska Paulina1987K3137MINIMCP Bike Team293.79
346.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1603Milewska Paulina1987K3135MINIMCP Bike Team346.88
        
23Płocki Klub Kolarski10299.291734.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
507Sibiński Dariusz1977M413649MAXPłocki Klub Kolarski463.63
1033Budzyński Grzegorz1967M515911MAXPłocki Klub Kolarski451.52
285Uliczny Marcin1974M420083MAXPłocki Klub Kolarski422.84
1094Karkowski Rafał1977M422595MAXPłocki Klub Kolarski396.55
1827.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1382Krajewski Marek1957M6732MAXPłocki Klub Kolarski502.86
507Sibiński Dariusz1977M410636MAXPłocki Klub Kolarski479.26
285Uliczny Marcin1974M414256MAXPłocki Klub Kolarski454.75
1381Polonis Wiktor1978M4112MINIPłocki Klub Kolarski390.49
1913.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
507Sibiński Dariusz1977M48019MAXPłocki Klub Kolarski496.69
1353Praxmajer Marcin1973M410329MAXPłocki Klub Kolarski478.00
1198Brygier Jacek1971M411839MAXPłocki Klub Kolarski470.23
285Uliczny Marcin1974M412645MAXPłocki Klub Kolarski468.41
1001.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1353Praxmajer Marcin1973M411534MAXPłocki Klub Kolarski476.40
504Szewczyk Benedykt1948M72193MINIPłocki Klub Kolarski282.61
533Sowiński Edmund1942M72927MINIPłocki Klub Kolarski242.91
2010.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
507Sibiński Dariusz1977M47017MAXPłocki Klub Kolarski515.70
1353Praxmajer Marcin1973M48024MAXPłocki Klub Kolarski504.61
1566Drajczyk Paweł1982M39342MAXPłocki Klub Kolarski495.86
1439Kokoszczyński Janusz1950M6984MAXPłocki Klub Kolarski494.25
1612.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1566Drajczyk Paweł1982M38439MAXPłocki Klub Kolarski491.42
285Uliczny Marcin1974M412442MAXPłocki Klub Kolarski458.42
1382Krajewski Marek1957M6732MINIPłocki Klub Kolarski335.79
1438Kokoszczyński Mateusz1988M39334MINIPłocki Klub Kolarski327.04
199.05
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
365Baranowski Romuald1968M518716MINIPłocki Klub Kolarski199.05
         
24Zerwani z łańcucha10232.091263.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
804Bielecka Magdalena1978K4155MINIZerwani z łańcucha331.34
2504Kondratowicz Łukasz1989M214315MINIZerwani z łańcucha317.07
803Janicki Sławomir1971M416350MINIZerwani z łańcucha313.66
2100Bachański Rafał1977M423577MINIZerwani z łańcucha301.39
1280.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
804Bielecka Magdalena1978K494MINIZerwani z łańcucha343.38
2100Bachański Rafał1977M412133MINIZerwani z łańcucha326.65
803Janicki Sławomir1971M413740MINIZerwani z łańcucha322.81
44Socha Igor2003MJ2714MINIZerwani z łańcucha287.86
1264.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
804Bielecka Magdalena1978K4166MINIZerwani z łańcucha343.02
803Janicki Sławomir1971M413241MINIZerwani z łańcucha322.97
2504Kondratowicz Łukasz1989M219513MINIZerwani z łańcucha310.39
44Socha Igor2003MJ2769MINIZerwani z łańcucha288.29
1305.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
804Bielecka Magdalena1978K4124MINIZerwani z łańcucha334.78
803Janicki Sławomir1971M48826MINIZerwani z łańcucha325.92
2100Bachański Rafał1977M48927MINIZerwani z łańcucha325.52
2504Kondratowicz Łukasz1989M210811MINIZerwani z łańcucha319.51
1340.75
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2100Bachański Rafał1977M49129MINIZerwani z łańcucha344.01
804Bielecka Magdalena1978K4134MINIZerwani z łańcucha338.65
803Janicki Sławomir1971M412643MINIZerwani z łańcucha334.03
2504Kondratowicz Łukasz1989M216112MINIZerwani z łańcucha324.06
1252.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
804Bielecka Magdalena1978K4134MINIZerwani z łańcucha335.11
2100Bachański Rafał1977M49730MINIZerwani z łańcucha326.04
803Janicki Sławomir1971M412334MINIZerwani z łańcucha316.42
44Socha Igor2003MJ29912MINIZerwani z łańcucha274.85
1190.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2100Bachański Rafał1977M45717MINIZerwani z łańcucha323.17
803Janicki Sławomir1971M45918MINIZerwani z łańcucha320.26
804Bielecka Magdalena1978K492MINIZerwani z łańcucha306.01
2150Walczak Paweł1988M317365MINIZerwani z łańcucha240.82
1334.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
804Bielecka Magdalena1978K444MINIZerwani z łańcucha370.14
803Janicki Sławomir1971M45120MINIZerwani z łańcucha335.74
2504Kondratowicz Łukasz1989M2737MINIZerwani z łańcucha322.62
459Sikora Bartłomiej1989M210710MINIZerwani z łańcucha305.60
        
25INTERCARS SONIC BIKE TEAM10039.801546.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
145Staniak Mariusz2000M1904MAXINTERCARS SONIC BIKE TEAM490.00
1024Kowalski Ireneusz1970M4226MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM375.39
130Krzyczkowski Michał1998M2313MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM365.92
1021Stanaszek Tadeusz1951M61512MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM315.22
1535.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
145Staniak Mariusz2000M1412MAXINTERCARS SONIC BIKE TEAM530.46
130Krzyczkowski Michał1998M2201MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM379.29
2220Skwarek Bartosz2004MJ1693MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM313.77
600Łagowski Jacek1980M317574MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM312.32
1338.05
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
130Krzyczkowski Michał1998M2152MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM371.71
2220Skwarek Bartosz2004MJ752MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM339.19
600Łagowski Jacek1980M316270MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM316.10
1293Nowicki Bartosz2004MJ1916MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM311.05
1523.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
145Staniak Mariusz2000M1681MAXINTERCARS SONIC BIKE TEAM525.64
130Krzyczkowski Michał1998M2332MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM352.25
2220Skwarek Bartosz2004MJ745MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM331.44
600Łagowski Jacek1980M312239MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM314.51
709.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
130Krzyczkowski Michał1998M2182MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM379.82
600Łagowski Jacek1980M313958MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM329.51
1540.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
145Staniak Mariusz2000M1381MAXINTERCARS SONIC BIKE TEAM530.19
130Krzyczkowski Michał1998M2192MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM369.94
2220Skwarek Bartosz2004MJ704MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM338.39
1021Stanaszek Tadeusz1951M61865MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM302.31
906.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
145Staniak Mariusz2000M1121MAXINTERCARS SONIC BIKE TEAM529.25
130Krzyczkowski Michał1998M2132MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM377.41
938.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
145Staniak Mariusz2000M1161MAXINTERCARS SONIC BIKE TEAM560.14
130Krzyczkowski Michał1998M2102MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM378.58
        
26TS MERAN OTWOCK9692.611380.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
677Wierzbicki Jerzy1957M61444MAXTS MERAN OTWOCK458.51
518Kasprzak Tomasz1965M515010MINITS MERAN OTWOCK315.29
593Ciaś Przemysław1974M421971MINITS MERAN OTWOCK303.45
758Kołowiecki Stanisław1950M62204MINITS MERAN OTWOCK303.39
1361.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
677Wierzbicki Jerzy1957M61114MAXTS MERAN OTWOCK477.85
1931Szuchnik Sebastian1986M320482MINITS MERAN OTWOCK306.87
334Popis Maciej1978M426093MINITS MERAN OTWOCK290.98
516Cywiński Marcin1983M3275102MINITS MERAN OTWOCK286.12
1036.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
518Kasprzak Tomasz1965M514612MAXTS MERAN OTWOCK452.12
1931Szuchnik Sebastian1986M324798MINITS MERAN OTWOCK298.18
334Popis Maciej1978M4280104MINITS MERAN OTWOCK286.14
1377.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
518Kasprzak Tomasz1965M511910MAXTS MERAN OTWOCK474.31
1173Szewczenko Vadim1969M46821MINITS MERAN OTWOCK333.28
1931Szuchnik Sebastian1986M320864MINITS MERAN OTWOCK287.00
334Popis Maciej1978M421476MINITS MERAN OTWOCK282.85
1768.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
677Wierzbicki Jerzy1957M6973MAXTS MERAN OTWOCK494.31
518Kasprzak Tomasz1965M51067MAXTS MERAN OTWOCK487.01
1533Skorek Marek1978M413452MAXTS MERAN OTWOCK449.31
1173Szewczenko Vadim1969M410735MINITS MERAN OTWOCK338.17
1355.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
518Kasprzak Tomasz1965M51179MAXTS MERAN OTWOCK465.23
1533Skorek Marek1978M413538MINITS MERAN OTWOCK313.12
334Popis Maciej1978M423778MINITS MERAN OTWOCK289.04
1931Szuchnik Sebastian1986M324191MINITS MERAN OTWOCK288.44
1129.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
518Kasprzak Tomasz1965M5584MINITS MERAN OTWOCK320.38
1931Szuchnik Sebastian1986M311744MINITS MERAN OTWOCK286.37
334Popis Maciej1978M413151MINITS MERAN OTWOCK274.62
516Cywiński Marcin1983M316763MINITS MERAN OTWOCK248.08
282.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
334Popis Maciej1978M413149MINITS MERAN OTWOCK282.19
        
27TIMBUD TEAM9644.371645.56
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2911Kąkol Sławomir1964M5393MAXTIMBUD TEAM521.92
1412Tomaszewska Julita1978K441MINITIMBUD TEAM383.96
1450Pawlak Lidia1974K473MINITIMBUD TEAM373.77
1083Ziółkowski Dariusz1980M33217MINITIMBUD TEAM365.91
1688.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2911Kąkol Sławomir1964M5212MAXTIMBUD TEAM556.39
1412Tomaszewska Julita1978K411MINITIMBUD TEAM400.00
1450Pawlak Lidia1974K452MINITIMBUD TEAM374.83
68Świderski Tadeusz1968M5437MINITIMBUD TEAM357.62
1481.79
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1412Tomaszewska Julita1978K411MINITIMBUD TEAM400.00
1083Ziółkowski Dariusz1980M31910MINITIMBUD TEAM370.10
1450Pawlak Lidia1974K462MINITIMBUD TEAM367.35
68Świderski Tadeusz1968M5585MINITIMBUD TEAM344.34
1638.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2911Kąkol Sławomir1964M5614MAXTIMBUD TEAM529.37
1412Tomaszewska Julita1978K421MINITIMBUD TEAM399.70
1450Pawlak Lidia1974K472MINITIMBUD TEAM363.44
75Tomaszewski Jakub2003MJ423MINITIMBUD TEAM346.01
1438.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1412Tomaszewska Julita1978K431MINITIMBUD TEAM386.44
68Świderski Tadeusz1968M5546MINITIMBUD TEAM359.76
1350Patalan Dariusz1976M46823MINITIMBUD TEAM353.68
75Tomaszewski Jakub2003MJ1054MINITIMBUD TEAM338.73
1450.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1412Tomaszewska Julita1978K431MINITIMBUD TEAM389.91
1450Pawlak Lidia1974K462MINITIMBUD TEAM358.88
2911Kąkol Sławomir1964M5333MINITIMBUD TEAM355.18
75Tomaszewski Jakub2003MJ513MINITIMBUD TEAM346.75
300.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1371Grzelak Mateusz2003MJ954MINITIMBUD TEAM300.33
         
28LOYALTY POINT RACING TEAM9610.871661.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2018Murdzia Tomasz1987M36831MAXLOYALTY POINT RACING TEAM502.80
58Jatelnicki Olgierd1972M414252MAXLOYALTY POINT RACING TEAM459.20
1979Drzewiecki Grzegorz1979M34924MINILOYALTY POINT RACING TEAM352.51
1356Horecki Marcin1977M46315MINILOYALTY POINT RACING TEAM346.95
1390.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
315Drzewiecki Marcin1974M4277MAXLOYALTY POINT RACING TEAM547.93
58Jatelnicki Olgierd1972M410838MAXLOYALTY POINT RACING TEAM479.13
1979Drzewiecki Grzegorz1979M33514MINILOYALTY POINT RACING TEAM363.22
484.13
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
58Jatelnicki Olgierd1972M49424MAXLOYALTY POINT RACING TEAM484.13
843.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
58Jatelnicki Olgierd1972M410331MAXLOYALTY POINT RACING TEAM484.88
1979Drzewiecki Grzegorz1979M3278MINILOYALTY POINT RACING TEAM358.95
1957.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
315Drzewiecki Marcin1974M4416MAXLOYALTY POINT RACING TEAM544.71
2018Murdzia Tomasz1987M34426MAXLOYALTY POINT RACING TEAM540.03
58Jatelnicki Olgierd1972M47923MAXLOYALTY POINT RACING TEAM508.01
1979Drzewiecki Grzegorz1979M34214MINILOYALTY POINT RACING TEAM365.19
1985.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2018Murdzia Tomasz1987M33621MAXLOYALTY POINT RACING TEAM531.10
315Drzewiecki Marcin1974M4419MAXLOYALTY POINT RACING TEAM529.92
58Jatelnicki Olgierd1972M410032MAXLOYALTY POINT RACING TEAM481.36
2034Zacharewicz Dominik1974M414254MAXLOYALTY POINT RACING TEAM443.44
356.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1979Drzewiecki Grzegorz1979M32611MINILOYALTY POINT RACING TEAM356.32
931.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
315Drzewiecki Marcin1974M4199MAXLOYALTY POINT RACING TEAM557.40
1979Drzewiecki Grzegorz1979M3153MINILOYALTY POINT RACING TEAM373.69
        
29Wysportowani Racing Team9385.30972.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
498Piskozub Jarosław1989M223820MAXWysportowani Racing Team358.45
768Romanowski Kamil1981M311055MINIWysportowani Racing Team325.36
499Kubik Wiktoria1999K1404MINIWysportowani Racing Team288.60
1047.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
498Piskozub Jarosław1989M218116MAXWysportowani Racing Team411.09
768Romanowski Kamil1981M39043MINIWysportowani Racing Team335.76
499Kubik Wiktoria1999K1283MINIWysportowani Racing Team300.39
1045.69
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
498Piskozub Jarosław1989M218118MAXWysportowani Racing Team399.86
768Romanowski Kamil1981M311854MINIWysportowani Racing Team328.03
499Kubik Wiktoria1999K1292MINIWysportowani Racing Team317.80
1273.40
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
498Piskozub Jarosław1989M217313MAXWysportowani Racing Team381.85
1991Mirecki Bartłomiej1991M2474MINIWysportowani Racing Team343.38
768Romanowski Kamil1981M323775MINIWysportowani Racing Team274.70
499Kubik Wiktoria1999K1343MINIWysportowani Racing Team273.47
1101.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
498Piskozub Jarosław1989M214414MAXWysportowani Racing Team431.66
1991Mirecki Bartłomiej1991M2534MINIWysportowani Racing Team360.71
499Kubik Wiktoria1999K1304MINIWysportowani Racing Team308.65
1348.75
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
498Piskozub Jarosław1989M217418MAXWysportowani Racing Team388.77
1991Mirecki Bartłomiej1991M2719MINIWysportowani Racing Team336.73
499Kubik Wiktoria1999K1243MINIWysportowani Racing Team316.07
768Romanowski Kamil1981M316668MINIWysportowani Racing Team307.18
1148.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1991Mirecki Bartłomiej1991M2374MINIWysportowani Racing Team338.98
1669Wierzbowicz Krzysztof1988M312647MINIWysportowani Racing Team277.24
498Piskozub Jarosław1989M21439MINIWysportowani Racing Team269.71
499Kubik Wiktoria1999K1192MINIWysportowani Racing Team262.90
1447.96
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
498Piskozub Jarosław1989M2544MAXWysportowani Racing Team424.14
1991Mirecki Bartłomiej1991M2294MINIWysportowani Racing Team356.78
499Kubik Wiktoria1999K1101MINIWysportowani Racing Team355.36
1669Wierzbowicz Krzysztof1988M39826MINIWysportowani Racing Team311.68
        
30AGR PŁOŃSK9232.381774.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
425Wasążnik Marcin1991M212316MAXAGR PŁOŃSK470.19
1178Kmita Robert1990M213417MAXAGR PŁOŃSK463.94
90Bilicki Paweł1990M217519MAXAGR PŁOŃSK438.65
374Paprota Przemysław1979M321977MAXAGR PŁOŃSK401.26
1787.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
425Wasążnik Marcin1991M2799MAXAGR PŁOŃSK499.83
90Bilicki Paweł1990M29811MAXAGR PŁOŃSK485.51
374Paprota Przemysław1979M315057MAXAGR PŁOŃSK449.28
1178Kmita Robert1990M2504MINIAGR PŁOŃSK352.44
1215.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
425Wasążnik Marcin1991M27912MAXAGR PŁOŃSK497.47
374Paprota Przemysław1979M316765MAXAGR PŁOŃSK432.83
1372Ferski Andrzej1952M62848MINIAGR PŁOŃSK285.56
782.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
425Wasążnik Marcin1991M28311MAXAGR PŁOŃSK500.86
1372Ferski Andrzej1952M62249MINIAGR PŁOŃSK281.16
1510.07
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
425Wasążnik Marcin1991M27510MAXAGR PŁOŃSK510.99
90Bilicki Paweł1990M2705MINIAGR PŁOŃSK351.40
88Kornatowski Mateusz1988M310044MINIAGR PŁOŃSK340.14
374Paprota Przemysław1979M323290MINIAGR PŁOŃSK307.54
1680.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
90Bilicki Paweł1990M28212MAXAGR PŁOŃSK493.03
425Wasążnik Marcin1991M28313MAXAGR PŁOŃSK492.30
1178Kmita Robert1990M2465MINIAGR PŁOŃSK350.27
2043Radomski Paweł1978M45718MINIAGR PŁOŃSK344.95
482.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
425Wasążnik Marcin1991M2417MAXAGR PŁOŃSK482.78
         
31LOTTO8890.26852.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
111Zakrzewski Andrzej1976M416149MINILOTTO313.84
137Witkowski Grzegorz1959M518012MINILOTTO310.44
57Tosiek Wojciech1982M3501188MINILOTTO228.54
1478.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
137Witkowski Grzegorz1959M514911MAXLOTTO449.30
232Pogorzelski Zdzisław1970M4215MINILOTTO377.48
111Zakrzewski Andrzej1976M411030MINILOTTO330.43
455Kurek Mirosław1967M514014MINILOTTO321.27
1138.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
137Witkowski Grzegorz1959M515515MAXLOTTO449.33
232Pogorzelski Zdzisław1970M4269MINILOTTO361.26
111Zakrzewski Andrzej1976M411937MINILOTTO327.59
1481.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
232Pogorzelski Zdzisław1970M46918MAXLOTTO525.23
111Zakrzewski Andrzej1976M47624MINILOTTO331.31
455Kurek Mirosław1967M512816MINILOTTO313.40
137Witkowski Grzegorz1959M513417MINILOTTO311.25
1267.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
111Zakrzewski Andrzej1976M48927MINILOTTO344.35
137Witkowski Grzegorz1959M514413MINILOTTO329.04
455Kurek Mirosław1967M517415MINILOTTO320.68
57Tosiek Wojciech1982M3377139MINILOTTO273.31
1500.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2029Dudkiewicz Daniel1980M313052MAXLOTTO453.91
2032Czarnowski Robert1970M417166MAXLOTTO402.08
111Zakrzewski Andrzej1976M47924MINILOTTO333.23
455Kurek Mirosław1967M514711MINILOTTO311.14
565.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
455Kurek Mirosław1967M51048MINILOTTO295.07
137Witkowski Grzegorz1959M51419MINILOTTO270.31
606.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
137Witkowski Grzegorz1959M5578MINILOTTO332.66
57Tosiek Wojciech1982M313540MINILOTTO273.81
        
32Erkado RT Kraśnik8883.56638.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
446Rostek Jerzy1964M5242MINIErkado RT Kraśnik374.35
373Oszust Leszek1965M541731MINIErkado RT Kraśnik264.07
1389.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
446Rostek Jerzy1964M5132MINIErkado RT Kraśnik386.90
1066Kopyść Zbigniew1966M5326MINIErkado RT Kraśnik365.14
1056Chabuda Sławomir1959M511212MINIErkado RT Kraśnik329.81
1065Ustugov Denis1972M420066MINIErkado RT Kraśnik307.59
721.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
446Rostek Jerzy1964M5131MINIErkado RT Kraśnik373.95
1059Rusowicz Waldemar1955M6502MINIErkado RT Kraśnik347.14
1419.69
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
446Rostek Jerzy1964M592MINIErkado RT Kraśnik381.97
1066Kopyść Zbigniew1966M5345MINIErkado RT Kraśnik352.13
1059Rusowicz Waldemar1955M6481MINIErkado RT Kraśnik343.22
1056Chabuda Sławomir1959M5527MINIErkado RT Kraśnik342.37
745.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
446Rostek Jerzy1964M5102MINIErkado RT Kraśnik388.38
1059Rusowicz Waldemar1955M6592MINIErkado RT Kraśnik357.06
1196.75
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1056Chabuda Sławomir1959M51088MAXErkado RT Kraśnik475.40
446Rostek Jerzy1964M5101MINIErkado RT Kraśnik377.80
1059Rusowicz Waldemar1955M6621MINIErkado RT Kraśnik343.55
1330.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
446Rostek Jerzy1964M5102MINIErkado RT Kraśnik385.93
1066Kopyść Zbigniew1966M5303MINIErkado RT Kraśnik348.60
1059Rusowicz Waldemar1955M6381MINIErkado RT Kraśnik338.95
373Oszust Leszek1965M515412MINIErkado RT Kraśnik257.44
1441.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
446Rostek Jerzy1964M541MINIErkado RT Kraśnik393.32
1066Kopyść Zbigniew1966M5173MINIErkado RT Kraśnik373.53
1059Rusowicz Waldemar1955M6281MINIErkado RT Kraśnik357.81
1065Ustugov Denis1972M48231MINIErkado RT Kraśnik317.15
        
33metrobikes.pl8675.671692.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
466Cichacka Klaudia1993K211MAXmetrobikes.pl600.00
467Wierzbowicz Maciej1981M3166MAXmetrobikes.pl553.07
385Mazur Grzegorz1986M32311MAXmetrobikes.pl539.25
809.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
385Mazur Grzegorz1986M3118MAXmetrobikes.pl570.14
1310Jakóbczyk Andrzej1969M4365125MINImetrobikes.pl239.35
 1535.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
467Wierzbowicz Maciej1981M32015MAXmetrobikes.pl570.16
52Posadzy Tomasz1973M411MINImetrobikes.pl400.00
1182Jabłoński Marcel2004MJ776MINImetrobikes.pl330.64
1310Jakóbczyk Andrzej1969M4301103MINImetrobikes.pl235.03
653.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
52Posadzy Tomasz1973M451MINImetrobikes.pl396.96
1310Jakóbczyk Andrzej1969M4410155MINImetrobikes.pl256.45
2061.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
963Jabłoński Marcin1972M4134MAXmetrobikes.pl570.47
385Mazur Grzegorz1986M3179MAXmetrobikes.pl558.97
467Wierzbowicz Maciej1981M31910MAXmetrobikes.pl553.31
52Posadzy Tomasz1973M471MINImetrobikes.pl379.05
578.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
52Posadzy Tomasz1973M472MINImetrobikes.pl389.12
1310Jakóbczyk Andrzej1969M419071MINImetrobikes.pl189.47
1344.23
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1834Próchniak Stanisław1985M3138MAXmetrobikes.pl565.29
1891Topyła Marek1975M42612MAXmetrobikes.pl532.38
1310Jakóbczyk Andrzej1969M414654MINImetrobikes.pl246.56
        
34NRF HEPU RACING8674.462032.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
722Kleczaj Jarosław1987M3177MAXNRF HEPU RACING553.01
711Kaczmarski Artur1986M35124MAXNRF HEPU RACING514.05
755Babacz Aleksander1983M38236MAXNRF HEPU RACING493.88
733Marcinowski Dawid1987M312152MAXNRF HEPU RACING471.44
1959.99
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1394Kleczaj Jarosław1987M385MAXNRF HEPU RACING572.24
711Kaczmarski Artur1986M32816MAXNRF HEPU RACING544.85
755Babacz Aleksander1983M35424MAXNRF HEPU RACING523.58
788Pałyga Łukasz1978M414843MININRF HEPU RACING319.32
1082.50
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
755Babacz Aleksander1983M35729MAXNRF HEPU RACING512.72
788Pałyga Łukasz1978M419369MININRF HEPU RACING310.61
766Kozłowski Piotr1980M3341131MININRF HEPU RACING259.17
378.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1186Anasiak Nikodem1999M1142MININRF HEPU RACING378.91
1439.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
733Marcinowski Dawid1987M35330MAXNRF HEPU RACING530.37
755Babacz Aleksander1983M36032MAXNRF HEPU RACING523.58
711Kaczmarski Artur1986M3135MININRF HEPU RACING385.29
875.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
733Marcinowski Dawid1987M37737MAXNRF HEPU RACING496.64
711Kaczmarski Artur1986M366MININRF HEPU RACING379.17
905.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
733Marcinowski Dawid1987M3209MAXNRF HEPU RACING516.19
711Kaczmarski Artur1986M353MININRF HEPU RACING389.44
         
35UKK HURAGAN WOŁOMIN8225.261410.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
503Praszczałek Katarzyna2004KJ11MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN400.00
80Petryszyn Maciej2004MJ331MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN365.82
261Goszczyński Kamil2003MJ733MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN341.48
260Wiśniewska Dominika2003KJ323MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN302.72
529.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
822Wyczółkowski Paweł2001M1423MAXUKK HURAGAN WOŁOMIN529.45
317.16
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
260Wiśniewska Dominika2003KJ302MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN317.16
1470.77
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
503Praszczałek Katarzyna2004KJ31MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN399.53
80Petryszyn Maciej2004MJ111MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN379.41
822Wyczółkowski Paweł2001M1163MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN372.65
262Kacprzak Konrad2003MJ1118MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN319.18
1116.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
503Praszczałek Katarzyna2004KJ11MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN400.00
80Petryszyn Maciej2004MJ211MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN379.36
262Kacprzak Konrad2003MJ1135MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN336.94
1140.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
503Praszczałek Katarzyna2004KJ11MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN400.00
822Wyczółkowski Paweł2001M1162MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN371.04
80Petryszyn Maciej2004MJ201MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN369.38
1522.98
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
503Praszczałek Katarzyna2004KJ21MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN385.57
80Petryszyn Maciej2004MJ111MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN382.05
822Wyczółkowski Paweł2001M1121MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN380.48
258Petryszyn Michał1999M1152MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN374.88
718.16
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
822Wyczółkowski Paweł2001M191MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN378.60
262Kacprzak Konrad2003MJ422MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN339.56
        
36IGT MTB TEAM8118.591545.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1351Somow Dariusz1962M51397MAXIGT MTB TEAM460.36
1402Łuczyński Robert1967M517913MAXIGT MTB TEAM437.11
1122Sztylka Rafał1974M410529MINIIGT MTB TEAM327.34
668Rydel Marcin1978M412334MINIIGT MTB TEAM321.02
1751.13
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1351Somow Dariusz1962M51196MAXIGT MTB TEAM471.61
1352Somow Norbert1973M412244MAXIGT MTB TEAM468.15
1402Łuczyński Robert1967M51287MAXIGT MTB TEAM464.09
668Rydel Marcin1978M46118MINIIGT MTB TEAM347.28
1480.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1351Somow Dariusz1962M51257MAXIGT MTB TEAM468.61
309Sobkowiak Jan1980M34015MINIIGT MTB TEAM354.95
1122Sztylka Rafał1974M411132MINIIGT MTB TEAM329.24
310Sobkowiak Agnieszka1974K4249MINIIGT MTB TEAM327.23
932.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1352Somow Norbert1973M412843MAXIGT MTB TEAM466.33
1351Somow Dariusz1962M513012MAXIGT MTB TEAM465.81
978.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1122Sztylka Rafał1974M410333MINIIGT MTB TEAM339.58
615Nożewski Adam1983M318372MINIIGT MTB TEAM319.65
310Sobkowiak Agnieszka1974K42610MINIIGT MTB TEAM319.19
1431.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1351Somow Dariusz1962M512511MAXIGT MTB TEAM457.83
309Sobkowiak Jan1980M36925MINIIGT MTB TEAM339.23
1122Sztylka Rafał1974M47623MINIIGT MTB TEAM334.02
310Sobkowiak Agnieszka1974K4359MINIIGT MTB TEAM299.96
          
37KOMOBIKE SCOTT7779.401493.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
763Jawnik Mirosław1975M4279MAXKOMOBIKE SCOTT538.05
1015Chwiej Karolina1983K3187MAXKOMOBIKE SCOTT506.00
1097Iwan Dominik1978M416259MAXKOMOBIKE SCOTT449.46
504.98
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
763Jawnik Mirosław1975M47123MAXKOMOBIKE SCOTT504.98
560.20
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
763Jawnik Mirosław1975M4184MAXKOMOBIKE SCOTT560.20
1659.65
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1463Czapliński Jan1982M365MAXKOMOBIKE SCOTT595.52
763Jawnik Mirosław1975M43110MAXKOMOBIKE SCOTT560.89
1015Chwiej Karolina1983K3154MAXKOMOBIKE SCOTT503.24
1099.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1463Czapliński Jan1982M31612MAXKOMOBIKE SCOTT577.06
1015Chwiej Karolina1983K3115MAXKOMOBIKE SCOTT522.00
1962.75
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1463Czapliński Jan1982M3126MAXKOMOBIKE SCOTT573.25
1015Chwiej Karolina1983K384MAXKOMOBIKE SCOTT516.65
1686Długołęcki Marek1982M38138MAXKOMOBIKE SCOTT494.22
880Jawnik Mariusz1998M281MINIKOMOBIKE SCOTT378.63
499.25
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
880Jawnik Mariusz1998M2305MAXKOMOBIKE SCOTT499.25
         
38Patnet Team7493.061483.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2255Michalak Jacek1973M411741MAXPatnet Team473.62
215Grzegorczuk Tomasz1973M415255MAXPatnet Team453.94
1955Kępa Marcin1977M4344125MINIPatnet Team280.43
630Zienkiewicz Jan1946M73632MINIPatnet Team275.91
644.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2255Michalak Jacek1973M45815MINIPatnet Team348.45
1955Kępa Marcin1977M424187MINIPatnet Team295.94
1097.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
215Grzegorczuk Tomasz1973M415660MAXPatnet Team449.23
2255Michalak Jacek1973M43715MINIPatnet Team355.36
1955Kępa Marcin1977M426296MINIPatnet Team293.29
650.20
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2255Michalak Jacek1973M4228MINIPatnet Team363.58
1955Kępa Marcin1977M421075MINIPatnet Team286.62
375.79
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2255Michalak Jacek1973M42310MINIPatnet Team375.79
1446.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1733Rajczyk Patrycjusz1974M414855MAXPatnet Team432.40
1984Myszkowski Rafał1984M3157MINIPatnet Team371.32
2255Michalak Jacek1973M43110MINIPatnet Team356.29
1955Kępa Marcin1977M425283MINIPatnet Team286.65
1108.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2255Michalak Jacek1973M43210MINIPatnet Team346.76
1955Kępa Marcin1977M414455MINIPatnet Team268.54
630Zienkiewicz Jan1946M71512MINIPatnet Team260.06
531Bertowski Mirosław1953M61785MINIPatnet Team233.50
685.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2255Michalak Jacek1973M4166MINIPatnet Team373.64
1955Kępa Marcin1977M49737MINIPatnet Team311.74
        
39BNP Paribas7388.861181.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
427Lipowski Marek1969M4232101MAXBNP Paribas387.63
567Seferyniak Marzena1977K44817MINIBNP Paribas275.82
789Stefańska Elżbieta1977K44918MINIBNP Paribas275.82
194Juszczak Tomasz1972M4479169MINIBNP Paribas242.59
1158.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
567Seferyniak Marzena1977K4248MINIBNP Paribas308.05
789Stefańska Elżbieta1977K4279MINIBNP Paribas303.70
194Juszczak Tomasz1972M426394MINIBNP Paribas290.12
1304Popławski Paweł1969M4349121MINIBNP Paribas257.10
1237.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
194Juszczak Tomasz1972M419075MAXBNP Paribas370.43
567Seferyniak Marzena1977K42510MINIBNP Paribas326.98
789Stefańska Elżbieta1977K43312MINIBNP Paribas313.37
1304Popławski Paweł1969M4373133MINIBNP Paribas226.98
1459.96
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1188Lipowski Marek1969M416458MAXBNP Paribas411.09
1304Popławski Paweł1969M416559MAXBNP Paribas402.61
194Juszczak Tomasz1972M417665MAXBNP Paribas345.54
567Seferyniak Marzena1977K4247MINIBNP Paribas300.72
1183.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1304Popławski Paweł1969M424692MINIBNP Paribas306.27
567Seferyniak Marzena1977K43211MINIBNP Paribas305.59
789Stefańska Elżbieta1977K44113MINIBNP Paribas289.15
943Gęglawy Jolanta1979K34213MINIBNP Paribas282.42
1166.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1304Popławski Paweł1969M420263MINIBNP Paribas298.73
1114Więcek Piotr1975M422672MINIBNP Paribas291.58
1451Siedlewska-Cieślińska Anna1981K34113MINIBNP Paribas291.05
789Stefańska Elżbieta1977K44311MINIBNP Paribas285.52
          
40Polski Klub MTB7156.561706.23
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
734Zieliński Arkadiusz1977M46219MAXPolski Klub MTB508.08
515Bogaczyk Maciej1985M318671MAXPolski Klub MTB433.46
478Borkowski Marcin1976M419578MAXPolski Klub MTB426.46
1674Kurmanowska Izabela1990K2114MINIPolski Klub MTB338.23
932.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
787Siwiński Łukasz1980M34822MINIPolski Klub MTB352.62
623Łuczyński Zbigniew1959M519722MINIPolski Klub MTB307.77
1956Siwiński Zdzisław1956M631511MINIPolski Klub MTB272.48
625.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
585Miszczak Sławomir1985M312758MINIPolski Klub MTB323.87
623Łuczyński Zbigniew1959M523317MINIPolski Klub MTB301.56
1438.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1457Bogaczyk Maciej1985M313361MAXPolski Klub MTB461.66
1674Kurmanowska Izabela1990K282MINIPolski Klub MTB354.56
585Miszczak Sławomir1985M39529MINIPolski Klub MTB323.38
623Łuczyński Zbigniew1959M517622MINIPolski Klub MTB298.89
947.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
787Siwiński Łukasz1980M33612MINIPolski Klub MTB366.47
623Łuczyński Zbigniew1959M526724MINIPolski Klub MTB301.49
1956Siwiński Zdzisław1956M635611MINIPolski Klub MTB279.65
1505.93
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1798Bogaczyk Maciej1985M39341MAXPolski Klub MTB485.95
1674Kurmanowska Izabela1990K292MINIPolski Klub MTB353.05
787Siwiński Łukasz1980M34216MINIPolski Klub MTB352.41
585Miszczak Sławomir1985M313057MINIPolski Klub MTB314.52
          
41AirBike.pl7155.991359.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
253Sachs Karol1982M34822MAXAirBike.pl515.70
251Prus Marcin1983M39241MAXAirBike.pl489.91
254Staniewski Michał1978M44714MINIAirBike.pl354.23
511.65
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
251Prus Marcin1983M36430MAXAirBike.pl511.65
1383.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
253Sachs Karol1982M33319MAXAirBike.pl529.67
251Prus Marcin1983M37739MAXAirBike.pl498.57
254Staniewski Michał1978M43916MINIAirBike.pl355.11
1437.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
742Baranek Paweł1986M311MAXAirBike.pl600.00
251Prus Marcin1983M39148MAXAirBike.pl493.69
252Ryciuk Tomasz1978M44614MINIAirBike.pl343.50
914.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
253Sachs Karol1982M33724MAXAirBike.pl549.13
254Staniewski Michał1978M44019MINIAirBike.pl365.51
1211.69
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
253Sachs Karol1982M35830MAXAirBike.pl511.76
254Staniewski Michał1978M43914MINIAirBike.pl353.24
252Ryciuk Tomasz1978M45216MINIAirBike.pl346.69
337.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
254Staniewski Michał1978M44213MINIAirBike.pl337.63
         
42Stanwex II TEAM7111.741437.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
384Grudziński Jakub1982M37332MAXStanwex II TEAM500.62
382Świderski Wojciech1979M37135MINIStanwex II TEAM343.23
379Włazałek Mariusz1974M425185MINIStanwex II TEAM297.38
380Włazałek Aleksander1999M12558MINIStanwex II TEAM295.95
594.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
380Włazałek Aleksander1999M117910MINIStanwex II TEAM311.99
379Włazałek Mariusz1974M4284102MINIStanwex II TEAM282.63
865.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
380Włazałek Aleksander1999M11838MINIStanwex II TEAM312.15
379Włazałek Mariusz1974M425995MINIStanwex II TEAM293.97
381Gołowicz Maciej1983M3340130MINIStanwex II TEAM259.26
576.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
380Włazałek Aleksander1999M11848MINIStanwex II TEAM296.36
379Włazałek Mariusz1974M422580MINIStanwex II TEAM280.25
1392.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
384Grudziński Jakub1982M32316MAXStanwex II TEAM557.18
380Włazałek Aleksander1999M12156MINIStanwex II TEAM313.54
379Włazałek Mariusz1974M4265105MINIStanwex II TEAM302.01
1528Grudzińska Sylwia1982K36022MINIStanwex II TEAM219.62
1046.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
384Grudziński Jakub1982M32312MAXStanwex II TEAM552.48
380Włazałek Aleksander1999M12129MINIStanwex II TEAM295.54
379Włazałek Mariusz1974M4397126MINIStanwex II TEAM198.52
569.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
380Włazałek Aleksander1999M11017MINIStanwex II TEAM298.15
379Włazałek Mariusz1974M413954MINIStanwex II TEAM271.06
629.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
380Włazałek Aleksander1999M1814MINIStanwex II TEAM317.91
379Włazałek Mariusz1974M49536MINIStanwex II TEAM311.94
        
43ROZTOCZE CYCLING TEAM6974.14978.79
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
511Herc Sławomir1968M521018MAXROZTOCZE CYCLING TEAM413.77
510Podgórska Karolina1990K2447MINIROZTOCZE CYCLING TEAM286.64
1565Król Paweł1983M3353146MINIROZTOCZE CYCLING TEAM278.38
1849.93
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1301Raczkiewicz Mariusz1975M46621MAXROZTOCZE CYCLING TEAM510.46
1307Kłysz Artur1980M38240MAXROZTOCZE CYCLING TEAM497.57
1398Podborny Paweł1991M212314MAXROZTOCZE CYCLING TEAM468.11
511Herc Sławomir1968M519019MAXROZTOCZE CYCLING TEAM373.79
 1038.79
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
511Herc Sławomir1968M515018MAXROZTOCZE CYCLING TEAM435.49
510Podgórska Karolina1990K2204MINIROZTOCZE CYCLING TEAM307.86
1565Król Paweł1983M318557MINIROZTOCZE CYCLING TEAM295.44
 1539.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1301Raczkiewicz Mariusz1975M48024MAXROZTOCZE CYCLING TEAM494.58
511Herc Sławomir1968M515319MAXROZTOCZE CYCLING TEAM429.65
510Podgórska Karolina1990K2143MINIROZTOCZE CYCLING TEAM335.05
1565Król Paweł1983M3281105MINIROZTOCZE CYCLING TEAM280.05
 1567.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1398Podborny Paweł1991M2352MAXROZTOCZE CYCLING TEAM513.36
511Herc Sławomir1968M55510MAXROZTOCZE CYCLING TEAM418.85
510Podgórska Karolina1990K2193MINIROZTOCZE CYCLING TEAM322.92
1565Król Paweł1983M39424MINIROZTOCZE CYCLING TEAM312.17
        
44Bike Concept6873.371480.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2201Malicki Dominik1981M310043MAXBike Concept483.53
1043Lachowicz Dariusz1966M5584MINIBike Concept347.80
2112Kalinowski Michał1980M310249MINIBike Concept328.05
151Starachowski Tomasz1963M51199MINIBike Concept321.48
614.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
152Barnaś Paweł1975M413639MINIBike Concept323.65
2112Kalinowski Michał1980M325998MINIBike Concept291.19
651.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2112Kalinowski Michał1980M310750MINIBike Concept329.92
151Starachowski Tomasz1963M513610MINIBike Concept321.98
867.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2112Kalinowski Michał1980M37523MINIBike Concept331.38
151Starachowski Tomasz1963M58411MINIBike Concept326.98
2203Garula Szymon2004MJ31414MINIBike Concept208.91
1372.96
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2112Kalinowski Michał1980M37430MINIBike Concept350.82
1362Kita Marcin1978M48526MINIBike Concept346.74
151Starachowski Tomasz1963M5939MINIBike Concept343.44
152Barnaś Paweł1975M413547MINIBike Concept331.96
1231.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1362Kita Marcin1978M49129MINIBike Concept327.83
152Barnaś Paweł1975M413739MINIBike Concept312.93
1518Hilczer Piotr1967M517315MINIBike Concept305.99
2112Kalinowski Michał1980M3264100MINIBike Concept284.44
312.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
151Starachowski Tomasz1963M5685MINIBike Concept312.48
341.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1362Kita Marcin1978M43815MINIBike Concept341.87
        
45DAX Rowery Legionowo6532.151161.93
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
571Gawkowski Robert1973M420365MINIDAX Rowery Legionowo306.97
198Mika Jakub1976M426187MINIDAX Rowery Legionowo295.32
685Ołdak Marcin1973M426589MINIDAX Rowery Legionowo294.78
686Szczepański Marcin1980M3414165MINIDAX Rowery Legionowo264.86
1250.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
571Gawkowski Robert1973M412434MINIDAX Rowery Legionowo325.88
685Ołdak Marcin1973M413538MINIDAX Rowery Legionowo323.68
686Szczepański Marcin1980M322286MINIDAX Rowery Legionowo300.88
198Mika Jakub1976M422682MINIDAX Rowery Legionowo300.48
941.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
571Gawkowski Robert1973M413743MINIDAX Rowery Legionowo321.96
685Ołdak Marcin1973M418063MINIDAX Rowery Legionowo312.83
686Szczepański Marcin1980M320984MINIDAX Rowery Legionowo306.35
870.40
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
198Mika Jakub1976M415553MINIDAX Rowery Legionowo304.18
335Sieradz Dariusz1968M520726MINIDAX Rowery Legionowo287.01
749Machowicz Jakub1972M422981MINIDAX Rowery Legionowo279.21
1407.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
571Gawkowski Robert1973M411641MAXDAX Rowery Legionowo477.54
198Mika Jakub1976M420874MINIDAX Rowery Legionowo315.51
749Machowicz Jakub1972M423084MINIDAX Rowery Legionowo307.90
335Sieradz Dariusz1968M524121MINIDAX Rowery Legionowo306.93
899.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
685Ołdak Marcin1973M417653MINIDAX Rowery Legionowo304.82
198Mika Jakub1976M419459MINIDAX Rowery Legionowo301.12
749Machowicz Jakub1972M421868MINIDAX Rowery Legionowo293.94
          
46HUSARIA LC Elektronik6347.96913.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1925Ośka Dawid1978M4477167MINIHUSARIA LC Elektronik243.52
1923Myszkowski Bartek1976M4499178MINIHUSARIA LC Elektronik230.06
1926Piasecki Piotr1975M4502179MINIHUSARIA LC Elektronik227.97
1922Sawicki Adam1986M3512190MINIHUSARIA LC Elektronik212.09
1095.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1923Myszkowski Bartek1976M4302107MINIHUSARIA LC Elektronik278.16
1925Ośka Dawid1978M4308108MINIHUSARIA LC Elektronik274.99
1920Cykman Maciej1976M4309109MINIHUSARIA LC Elektronik274.15
1921Gapisz Marcin1985M3328124MINIHUSARIA LC Elektronik268.15
1159.07
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1711Kamiński Tomasz1973M414948MINIHUSARIA LC Elektronik319.11
1921Gapisz Marcin1985M3294112MINIHUSARIA LC Elektronik280.49
1920Cykman Maciej1976M4297110MINIHUSARIA LC Elektronik280.00
1923Myszkowski Bartek1976M4300111MINIHUSARIA LC Elektronik279.47
1095.93
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1711Kamiński Tomasz1973M412037MINIHUSARIA LC Elektronik315.56
1923Myszkowski Bartek1976M425389MINIHUSARIA LC Elektronik267.30
1920Cykman Maciej1976M425790MINIHUSARIA LC Elektronik265.73
1924Olszewski Wojciech1968M528830MINIHUSARIA LC Elektronik247.34
1202.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1711Kamiński Tomasz1973M416658MINIHUSARIA LC Elektronik323.43
1925Ośka Dawid1978M4282110MINIHUSARIA LC Elektronik298.26
1920Cykman Maciej1976M4288113MINIHUSARIA LC Elektronik297.37
1923Myszkowski Bartek1976M4338128MINIHUSARIA LC Elektronik283.86
880.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1711Kamiński Tomasz1973M413136MINIHUSARIA LC Elektronik314.28
1920Cykman Maciej1976M426788MINIHUSARIA LC Elektronik283.40
1923Myszkowski Bartek1976M426889MINIHUSARIA LC Elektronik283.27
          
47Venezia MTB6328.57862.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
452Szulim Paweł1982M319886MINIVenezia MTB308.00
451Strzelecki Jakub1987M3352145MINIVenezia MTB278.39
450Skorupka Sylwia1990K2508MINIVenezia MTB275.70
582.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
450Skorupka Sylwia1990K2318MINIVenezia MTB295.92
451Strzelecki Jakub1987M3273101MINIVenezia MTB286.76
1164.98
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
452Szulim Paweł1982M319982MINIVenezia MTB309.53
450Skorupka Sylwia1990K2385MINIVenezia MTB298.75
453Pilniak Mariusz1979M3302116MINIVenezia MTB279.29
454Chyba Jakub1985M3308117MINIVenezia MTB277.41
1100.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
452Szulim Paweł1982M315850MINIVenezia MTB302.90
450Skorupka Sylwia1990K2306MINIVenezia MTB280.65
453Pilniak Mariusz1979M326988MINIVenezia MTB261.62
451Strzelecki Jakub1987M327891MINIVenezia MTB255.10
1189.99
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
452Szulim Paweł1982M316066MINIVenezia MTB324.37
450Skorupka Sylwia1990K2378MINIVenezia MTB293.23
451Strzelecki Jakub1987M3325119MINIVenezia MTB288.61
453Pilniak Mariusz1979M3339125MINIVenezia MTB283.78
867.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
452Szulim Paweł1982M316567MINIVenezia MTB307.37
450Skorupka Sylwia1990K2379MINIVenezia MTB298.02
451Strzelecki Jakub1987M3337126MINIVenezia MTB262.24
560.93
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
452Szulim Paweł1982M310341MINIVenezia MTB295.56
451Strzelecki Jakub1987M314656MINIVenezia MTB265.37
         
48KK24h6307.111562.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
247Aleksandrowicz Dariusz1976M46521MAXKK24h505.11
1080Malinowski Zenon1956M61645MAXKK24h448.74
361Karczewski Marek1966M520416MINIKK24h306.82
1308Wołosz Wojciech1980M3233103MINIKK24h301.57
 1823.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1166Podeszwa Wiesław1958M6611MAXKK24h508.86
1175Karwowski Maciej1977M46515MAXKK24h507.61
1080Malinowski Zenon1956M61103MAXKK24h473.78
1167Kamiński Wiesław1960M5958MINIKK24h333.32
2085.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
247Aleksandrowicz Dariusz1976M45012MAXKK24h539.41
1166Podeszwa Wiesław1958M6661MAXKK24h526.45
1175Karwowski Maciej1977M47719MAXKK24h511.10
951Kowalski Piotr1977M47921MAXKK24h508.89
327.58
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1308Wołosz Wojciech1980M315063MINIKK24h327.58
507.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1166Podeszwa Wiesław1958M6661MAXKK24h507.87
          
49Allianz Partners MTB6266.96867.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1044Żebrowski Marcin1983M38037MINIAllianz Partners MTB336.46
1005Kubicki Patryk1986M3330132MINIAllianz Partners MTB283.52
1003Darłak Grzegorz1993M246140MINIAllianz Partners MTB247.88
898.25
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1005Kubicki Patryk1986M314465MINIAllianz Partners MTB320.29
1044Żebrowski Marcin1983M317172MINIAllianz Partners MTB313.01
1003Darłak Grzegorz1993M233224MINIAllianz Partners MTB264.95
665.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1044Żebrowski Marcin1983M36829MINIAllianz Partners MTB342.22
1005Kubicki Patryk1986M313059MINIAllianz Partners MTB323.67
838.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1044Żebrowski Marcin1983M34415MINIAllianz Partners MTB345.55
1005Kubicki Patryk1986M313544MINIAllianz Partners MTB311.22
1458Żebrowska Anna1986K34716MINIAllianz Partners MTB182.17
922.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1044Żebrowski Marcin1983M37329MINIAllianz Partners MTB351.09
1005Kubicki Patryk1986M311750MINIAllianz Partners MTB336.61
1458Żebrowska Anna1986K35921MINIAllianz Partners MTB235.21
574.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1005Kubicki Patryk1986M312754MINIAllianz Partners MTB315.40
1003Darłak Grzegorz1993M234632MINIAllianz Partners MTB258.74
898.75
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1044Żebrowski Marcin1983M34014MINIAllianz Partners MTB338.48
1005Kubicki Patryk1986M38936MINIAllianz Partners MTB303.00
1003Darłak Grzegorz1993M215510MINIAllianz Partners MTB257.27
600.22
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1005Kubicki Patryk1986M36820MINIAllianz Partners MTB326.17
1003Darłak Grzegorz1993M213412MINIAllianz Partners MTB274.05
        
50WAWA BIKE TEAM6226.021143.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
105Parzych Mariusz1970M49727MINIWAWA BIKE TEAM330.14
214Kajak Dariusz1977M427091MINIWAWA BIKE TEAM293.63
1966Nasiłowski Jarosław1966M533626MINIWAWA BIKE TEAM282.00
1975Majewski Bartosz1975M4490173MINIWAWA BIKE TEAM237.59
566.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1966Nasiłowski Jarosław1966M524426MINIWAWA BIKE TEAM294.80
1975Majewski Bartosz1975M4320112MINIWAWA BIKE TEAM271.66
1035.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
105Parzych Mariusz1970M411437MAXWAWA BIKE TEAM472.30
214Kajak Dariusz1977M424689MINIWAWA BIKE TEAM298.42
1975Majewski Bartosz1975M4331123MINIWAWA BIKE TEAM265.23
581.17
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
214Kajak Dariusz1977M417865MINIWAWA BIKE TEAM298.57
1966Nasiłowski Jarosław1966M522028MINIWAWA BIKE TEAM282.60
1211.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1534Mamcarz Paweł1978M421276MINIWAWA BIKE TEAM314.40
214Kajak Dariusz1977M421377MINIWAWA BIKE TEAM314.03
1555Dobosz Seweryn1976M4263103MINIWAWA BIKE TEAM302.44
1556Dobosz Dorota1981K34616MINIWAWA BIKE TEAM280.56
1138.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1534Mamcarz Paweł1978M415344MINIWAWA BIKE TEAM310.25
1555Dobosz Seweryn1976M417854MINIWAWA BIKE TEAM304.00
1325Muranowicz Daniel1986M3314116MINIWAWA BIKE TEAM270.31
1975Majewski Bartosz1975M4360112MINIWAWA BIKE TEAM254.32
235.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1975Majewski Bartosz1975M417666MINIWAWA BIKE TEAM235.57
313.20
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
214Kajak Dariusz1977M49033MINIWAWA BIKE TEAM313.20
        
51WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI6164.501501.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1361Glanz Michał1996M252MAXWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI579.00
627Snopczyński Maksymilian2003MJ542MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI349.14
368Mazurkiewicz Karol1981M316878MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI312.06
126Kuchcik Filip2004MJ42312MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI261.08
1613.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1253Lachowicz Michał2001M1241MAXWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI548.49
120Krzyczkowska Malwina2004KJ41MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI386.28
1344Kamela Jan2000M1494MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI352.61
819Godlewski Dominik2003MJ1262MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI325.71
 1036.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
120Krzyczkowska Malwina2004KJ52MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI374.83
1449Owczarek Jan2003MJ584MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI337.76
819Godlewski Dominik2003MJ917MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI324.26
1023.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
120Krzyczkowska Malwina2004KJ62MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI376.26
819Godlewski Dominik2003MJ863MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI346.27
126Kuchcik Filip2004MJ2718MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI300.65
334.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
819Godlewski Dominik2003MJ745MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI334.29
655.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
120Krzyczkowska Malwina2004KJ52MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI361.09
126Kuchcik Filip2004MJ1055MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI294.72
         
52Kraft Automotive Team6026.16920.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
123Kwiatkowski Rafał1985M38540MINIKraft Automotive Team334.07
808Hofman Tomasz1964M524218MINIKraft Automotive Team299.24
3Busza Marcin1973M4308110MINIKraft Automotive Team287.35
1393.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
123Kwiatkowski Rafał1985M312452MAXKraft Automotive Team467.97
1141Goluch Marcin1981M310750MINIKraft Automotive Team332.14
3Busza Marcin1973M421977MINIKraft Automotive Team302.46
696Weiss Krzysztof1962M525828MINIKraft Automotive Team291.23
 273.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
3Busza Marcin1973M424285MINIKraft Automotive Team273.37
1413.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
123Kwiatkowski Rafał1985M39040MAXKraft Automotive Team496.20
808Hofman Tomasz1964M517617MINIKraft Automotive Team320.60
3Busza Marcin1973M4258102MINIKraft Automotive Team303.23
696Weiss Krzysztof1962M530428MINIKraft Automotive Team293.05
1378.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
123Kwiatkowski Rafał1985M39944MAXKraft Automotive Team481.36
1989Hofman Iga1989K2236MINIKraft Automotive Team316.75
808Hofman Tomasz1964M519618MINIKraft Automotive Team300.76
3Busza Marcin1973M428295MINIKraft Automotive Team280.03
315.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1141Goluch Marcin1981M36527MINIKraft Automotive Team315.08
331.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
808Hofman Tomasz1964M56310MINIKraft Automotive Team331.27
        
53DSV5828.321149.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
506Karwowski Jakub1984M310148MINIDSV328.49
796Bielecki Jakub1989M219519MINIDSV308.07
719Karwowski Maciej1991M242135MINIDSV262.02
718Oleksiak Marcin1981M3453175MINIDSV250.74
1238.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
506Karwowski Jakub1984M35727MINIDSV348.66
796Bielecki Jakub1989M212711MINIDSV325.61
1413Dzidek Marcin1990M228020MINIDSV284.90
719Karwowski Maciej1991M229722MINIDSV279.46
964.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
506Karwowski Jakub1984M34718MINIDSV350.07
796Bielecki Jakub1989M21008MINIDSV331.65
719Karwowski Maciej1991M229020MINIDSV282.36
 1282.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
506Karwowski Jakub1984M35521MINIDSV359.59
796Bielecki Jakub1989M212110MINIDSV335.72
719Karwowski Maciej1991M225120MINIDSV305.01
1413Dzidek Marcin1990M234623MINIDSV282.49
602.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
796Bielecki Jakub1989M210611MINIDSV321.02
1413Dzidek Marcin1990M227826MINIDSV281.31
591.15
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1781Giziński Łukasz1982M364MAXDSV591.15
         
54Niewiadów Boro5653.57782.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
548Szturnoga Sylwester1970M451MININiewiadów Boro391.34
546Szczepański Mariusz1979M364MININiewiadów Boro391.32
1113.25
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
546Szczepański Mariusz1979M333MININiewiadów Boro399.22
1254Barul Sławomir1964M5224MININiewiadów Boro376.62
1255Wrzesień Robert1965M5869MININiewiadów Boro337.41
1100.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
546Szczepański Mariusz1979M343MININiewiadów Boro391.80
1254Barul Sławomir1964M5222MININiewiadów Boro367.63
1277Wrzesień Robert1965M5716MININiewiadów Boro341.39
 1134.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
548Szturnoga Sylwester1970M462MININiewiadów Boro388.48
1254Barul Sławomir1964M5174MININiewiadów Boro379.96
1255Wrzesień Robert1965M5375MININiewiadów Boro366.30
741.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
546Szczepański Mariusz1979M333MININiewiadów Boro390.93
1255Wrzesień Robert1965M5454MININiewiadów Boro350.75
780.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
548Szturnoga Sylwester1970M421MININiewiadów Boro391.22
546Szczepański Mariusz1979M364MININiewiadów Boro389.20
         
55IFON KOLARZ KLUB5590.452005.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
139Leciejewski Kamil1983M34419MAXIFON KOLARZ KLUB521.05
525Krawczyk Wojciech1975M45015MAXIFON KOLARZ KLUB514.34
343Kasiński Ryszard1958M6751MAXIFON KOLARZ KLUB500.07
347Bilski Artur1973M412445MAXIFON KOLARZ KLUB469.82
528.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
343Kasiński Ryszard1958M6451MAXIFON KOLARZ KLUB528.72
500.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
343Kasiński Ryszard1958M6742MAXIFON KOLARZ KLUB500.78
 1567.17
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
139Leciejewski Kamil1983M33422MAXIFON KOLARZ KLUB549.68
343Kasiński Ryszard1958M6651MAXIFON KOLARZ KLUB521.37
347Bilski Artur1973M49129MAXIFON KOLARZ KLUB496.12
988.50
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
343Kasiński Ryszard1958M6682MAXIFON KOLARZ KLUB507.51
347Bilski Artur1973M410233MAXIFON KOLARZ KLUB480.99
          
56KK CYKLON WARSZAWA5114.691319.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
826Cygan Szymon1978M4185MAXKK CYKLON WARSZAWA545.85
827Bojdecki Filip1999M1862MAXKK CYKLON WARSZAWA493.55
841Wrona Piotr1970M4347126MINIKK CYKLON WARSZAWA280.01
1236.15
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
826Cygan Szymon1978M4144MAXKK CYKLON WARSZAWA565.29
1410Laskowski Paweł1985M35526MINIKK CYKLON WARSZAWA350.02
1379Szymański Robert1949M61423MINIKK CYKLON WARSZAWA320.84
 569.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
826Cygan Szymon1978M4226MAXKK CYKLON WARSZAWA569.57
1101.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
826Cygan Szymon1978M4182MAXKK CYKLON WARSZAWA576.08
827Bojdecki Filip1999M1582MAXKK CYKLON WARSZAWA525.77
553.71
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
826Cygan Szymon1978M4186MAXKK CYKLON WARSZAWA553.71
334.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1410Laskowski Paweł1985M34417MINIKK CYKLON WARSZAWA334.00
         
57METTLER TOLEDO5025.25619.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1508Kąkiel Agata1987K3206MINIMETTLER TOLEDO325.24
1507Sczaniecka Karolina1980K33610MINIMETTLER TOLEDO294.04
639.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1501Gromek Arkadiusz1972M49426MINIMETTLER TOLEDO335.00
1507Sczaniecka Karolina1980K3268MINIMETTLER TOLEDO304.87
647.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1501Gromek Arkadiusz1972M48626MINIMETTLER TOLEDO335.64
1510Banasiak Marcin1974M418765MINIMETTLER TOLEDO311.63
975.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1501Gromek Arkadiusz1972M45015MINIMETTLER TOLEDO342.59
1510Banasiak Marcin1974M410229MINIMETTLER TOLEDO321.22
1508Kąkiel Agata1987K3176MINIMETTLER TOLEDO312.00
1219.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1501Gromek Arkadiusz1972M412240MINIMETTLER TOLEDO335.46
1510Banasiak Marcin1974M417061MINIMETTLER TOLEDO321.95
1507Sczaniecka Karolina1980K34012MINIMETTLER TOLEDO290.44
1502Siekut Adam1981M3383141MINIMETTLER TOLEDO271.69
597.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1510Banasiak Marcin1974M416248MINIMETTLER TOLEDO308.54
1507Sczaniecka Karolina1980K34214MINIMETTLER TOLEDO289.12
325.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1501Gromek Arkadiusz1972M45115MINIMETTLER TOLEDO325.82
         
58MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI4808.23875.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1099Kowalik Marcin1990M26411MAXMTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI505.77
1098Łukasik Mikołaj2002M1282MINIMTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI369.84
 1088.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1098Łukasik Mikołaj2002M1161MINIMTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI371.47
1169Jakubiuk Mateusz2000M1242MINIMTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI361.67
1096Gawryluk Mateusz2002M1353MINIMTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI355.62
379.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1098Łukasik Mikołaj2002M1131MINIMTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI379.27
 1041.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1098Łukasik Mikołaj2002M1141MINIMTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI372.28
1096Gawryluk Mateusz2002M1484MINIMTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI349.42
1169Jakubiuk Mateusz2000M11097MINIMTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI319.36
686.65
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1098Łukasik Mikołaj2002M1283MINIMTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI352.87
1096Gawryluk Mateusz2002M1464MINIMTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI333.78
736.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1098Łukasik Mikołaj2002M1132MINIMTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI373.85
1096Gawryluk Mateusz2002M1273MINIMTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI363.03
        
59HPE ESKOM4564.42936.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1028Niklewicz Sebastian1973M47721MINIHPE ESKOM338.13
1026Buczel Mateusz1984M317782MINIHPE ESKOM310.81
1023Niklewicz Ewa1974K44215MINIHPE ESKOM287.68
 766.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1298Toroszewski Maciej1969M417365MAXHPE ESKOM422.30
1028Niklewicz Sebastian1973M45921MINIHPE ESKOM344.32
 1354.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1298Toroszewski Maciej1969M415262MAXHPE ESKOM413.10
1546Niklewicz Sebastian1973M43417MINIHPE ESKOM366.76
1490Patyk Wiktor1985M3314113MINIHPE ESKOM291.72
1263Hensoldt Roland1983M3345127MINIHPE ESKOM282.72
886.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1546Niklewicz Sebastian1973M43813MINIHPE ESKOM353.47
1026Buczel Mateusz1984M314462MINIHPE ESKOM311.64
1491Kasprzyszak Piotr1968M538840MINIHPE ESKOM221.67
 620.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1546Niklewicz Sebastian1973M43012MINIHPE ESKOM352.55
1947Karski Tomasz1974M413851MINIHPE ESKOM267.55
        
60PZU SPORT TEAM4450.74661.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
419Langner Michał1974M44312MINIPZU SPORT TEAM356.83
243Szczypek Łukasz1981M321695MINIPZU SPORT TEAM304.31
 368.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
419Langner Michał1974M4217MINIPZU SPORT TEAM368.36
898.31
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1465Grządka Przemysław1979M36738MAXPZU SPORT TEAM526.44
419Langner Michał1974M4175MINIPZU SPORT TEAM371.87
1243.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1465Grządka Przemysław1979M35028MAXPZU SPORT TEAM535.40
419Langner Michał1974M4198MINIPZU SPORT TEAM379.58
243Szczypek Łukasz1981M314661MINIPZU SPORT TEAM328.48
687.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
419Langner Michał1974M4236MINIPZU SPORT TEAM368.21
1792Sioch Radosław1981M311043MINIPZU SPORT TEAM319.26
 592.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1938Gustaw Agnieszka1986K3227MINIPZU SPORT TEAM319.92
2175Marcinek Krzysztof1980M313741MINIPZU SPORT TEAM272.08
        
61ISOVER MTB TEAM LUBLIN4262.40 1044.07
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1143Borkowski Sylwester1977M4289MINIISOVER MTB TEAM LUBLIN366.03
1054Trujnara Jarosław1980M32911MINIISOVER MTB TEAM LUBLIN365.40
1149Wal Mariusz1977M417453MINIISOVER MTB TEAM LUBLIN312.64
  362.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
25Czachor Piotr1974M44520MINIISOVER MTB TEAM LUBLIN362.81
357.50
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2042Modecki Gerard1978M4289MINIISOVER MTB TEAM LUBLIN357.50
994.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1143Borkowski Sylwester1977M4205MINIISOVER MTB TEAM LUBLIN363.80
1054Trujnara Jarosław1980M33613MINIISOVER MTB TEAM LUBLIN340.97
1149Wal Mariusz1977M411241MINIISOVER MTB TEAM LUBLIN289.96
1503.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1143Borkowski Sylwester1977M4114MINIISOVER MTB TEAM LUBLIN378.58
2042Modecki Gerard1978M4125MINIISOVER MTB TEAM LUBLIN378.54
2174Bartusiak Marcin1976M4209MINIISOVER MTB TEAM LUBLIN373.24
25Czachor Piotr1974M42110MINIISOVER MTB TEAM LUBLIN372.93
        
62KROSS STAFF TEAM4111.611330.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
578Grędziński Bartosz1989M283MAXKROSS STAFF TEAM569.45
143Jastrzębowski Janusz1972M414151MAXKROSS STAFF TEAM459.76
146Pyłko Grzegorz1982M3236105MINIKROSS STAFF TEAM301.27
 1730.56
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
578Grędziński Bartosz1989M2232MAXKROSS STAFF TEAM547.77
143Jastrzębowski Janusz1972M48622MAXKROSS STAFF TEAM489.99
141Rochowiak Mateusz1993M221MINIKROSS STAFF TEAM393.25
1222Sosnowski Kacper1988M323995MINIKROSS STAFF TEAM299.55
 1050.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
578Grędziński Bartosz1989M242MAXKROSS STAFF TEAM585.99
144Furman Grzegorz1975M412747MAXKROSS STAFF TEAM464.58
           
63Club Bike Zwoleń4056.72286.56
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
487Cywka Zbigniew1966M531725MINIClub Bike Zwoleń286.56
314.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
487Cywka Zbigniew1966M516420MINIClub Bike Zwoleń314.72
623.58
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
487Cywka Zbigniew1966M516914MINIClub Bike Zwoleń315.48
726Cywka Rafał1990M220214MINIClub Bike Zwoleń308.10
618.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
487Cywka Zbigniew1966M510612MINIClub Bike Zwoleń319.80
726Cywka Rafał1990M217714MINIClub Bike Zwoleń298.81
645.58
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
487Cywka Zbigniew1966M514012MINIClub Bike Zwoleń329.41
726Cywka Rafał1990M220216MINIClub Bike Zwoleń316.17
302.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
726Cywka Rafał1990M218517MINIClub Bike Zwoleń302.42
596.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
487Cywka Zbigniew1966M5927MINIClub Bike Zwoleń301.38
726Cywka Rafał1990M21067MINIClub Bike Zwoleń294.66
669.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
487Cywka Zbigniew1966M5527MINIClub Bike Zwoleń335.34
726Cywka Rafał1990M2555MINIClub Bike Zwoleń333.87
        
64Ramę na Ramię3976.84709.69
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
356Baranowski Przemysław1981M343MINIRamę na Ramię394.50
797Andrys Bartosz1976M415244MINIRamę na Ramię315.19
1258.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1300Foltyn Jacek1972M44915MAXRamę na Ramię526.13
356Baranowski Przemysław1981M311MINIRamę na Ramię400.00
797Andrys Bartosz1976M410429MINIRamę na Ramię332.28
918.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1300Foltyn Jacek1972M44411MAXRamę na Ramię525.08
356Baranowski Przemysław1981M332MINIRamę na Ramię393.02
578.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
356Baranowski Przemysław1981M31613MAXRamę na Ramię578.91
 511.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1300Foltyn Jacek1972M45916MAXRamę na Ramię511.73
          
65BANK PEKAO TEAM3929.07290.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
679Kulesza Krzysztof1971M4295104MINIBANK PEKAO TEAM290.27
687.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1251Cioroch Marek1967M518818MAXBANK PEKAO TEAM379.87
679Kulesza Krzysztof1971M420267MINIBANK PEKAO TEAM307.41
781.07
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
648Andrzejczuk Piotr1970M410732MAXBANK PEKAO TEAM474.97
1370Bochenek Wojciech1965M521115MINIBANK PEKAO TEAM306.10
 918.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
679Kulesza Krzysztof1971M416960MINIBANK PEKAO TEAM322.41
1370Bochenek Wojciech1965M519419MINIBANK PEKAO TEAM317.90
1251Cioroch Marek1967M536237MINIBANK PEKAO TEAM277.83
597.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
679Kulesza Krzysztof1971M418055MINIBANK PEKAO TEAM303.90
1370Bochenek Wojciech1965M521721MINIBANK PEKAO TEAM293.94
 654.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1370Bochenek Wojciech1965M5599MINIBANK PEKAO TEAM331.55
679Kulesza Krzysztof1971M47227MINIBANK PEKAO TEAM322.92
        
66AEGON CYCLING TEAM3642.59989.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
387Tuski Maciej1978M44211MINIAEGON CYCLING TEAM357.12
1600Tułowiecki Grzegorz1985M311358MINIAEGON CYCLING TEAM324.09
1724Rybak Jacek1977M419964MINIAEGON CYCLING TEAM307.93
371.16
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
387Tuski Maciej1978M4268MINIAEGON CYCLING TEAM371.16
651.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
387Tuski Maciej1978M4258MINIAEGON CYCLING TEAM361.32
1724Rybak Jacek1977M4270100MINIAEGON CYCLING TEAM289.89
 681.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
387Tuski Maciej1978M4229MINIAEGON CYCLING TEAM375.90
1724Rybak Jacek1977M424894MINIAEGON CYCLING TEAM305.80
661.31
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
387Tuski Maciej1978M4185MINIAEGON CYCLING TEAM370.12
1724Rybak Jacek1977M422773MINIAEGON CYCLING TEAM291.19
288.07
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1724Rybak Jacek1977M411442MINIAEGON CYCLING TEAM288.07
         
67Baran Cycling Team3635.77631.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
333Brodzik Andrzej1963M5798MINIBaran Cycling Team336.99
367Piwowar Marek1957M62665MINIBaran Cycling Team294.38
621.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
333Brodzik Andrzej1963M513013MINIBaran Cycling Team325.07
367Piwowar Marek1957M62397MINIBaran Cycling Team296.20
 625.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
333Brodzik Andrzej1963M511315MINIBaran Cycling Team318.63
367Piwowar Marek1957M61445MINIBaran Cycling Team306.41
 533.99
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2061Antoniuk Artur1980M33318MAXBaran Cycling Team533.99
 1224.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1822Mysiak Janusz1958M6341MAXBaran Cycling Team513.37
1892Bigoraj Marcin1990M2223MINIBaran Cycling Team369.07
333Brodzik Andrzej1963M5396MINIBaran Cycling Team341.66
        
68Bikeholic Team Ostrów Maz3611.39713.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
481Bednarczyk Bożena1989K283MINIBikeholic Team Ostrów Maz366.61
38Charucki Rafał1988M36032MINIBikeholic Team Ostrów Maz347.33
 1811.60
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
38Charucki Rafał1988M37538MAXBikeholic Team Ostrów Maz500.34
1332Sikora Paweł1982M310148MAXBikeholic Team Ostrów Maz479.02
622Pieńkos Tomasz1975M415258MAXBikeholic Team Ostrów Maz450.72
481Bednarczyk Bożena1989K231MINIBikeholic Team Ostrów Maz381.52
362.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
38Charucki Rafał1988M3246MINIBikeholic Team Ostrów Maz362.02
368.71
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
481Bednarczyk Bożena1989K273MINIBikeholic Team Ostrów Maz368.71
355.12
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
38Charucki Rafał1988M33413MINIBikeholic Team Ostrów Maz355.12
          
69OŚKA Warszawa3564.91521.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
84Szewczyk Marcin1984M34116MAXOŚKA Warszawa521.87
1004.77
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
84Szewczyk Marcin1984M36228MAXOŚKA Warszawa516.05
821Bartnik Tomasz1981M39343MAXOŚKA Warszawa488.72
485.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
821Bartnik Tomasz1981M39045MAXOŚKA Warszawa485.63
1023.77
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
84Szewczyk Marcin1984M34931MAXOŚKA Warszawa540.44
821Bartnik Tomasz1981M310452MAXOŚKA Warszawa483.33
 528.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
84Szewczyk Marcin1984M34724MAXOŚKA Warszawa528.87
          
70Janusze Polskiego Kolarstwa3436.33625.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1939Świder Andrzej1979M312562MINIJanusze Polskiego Kolarstwa320.42
1945Cendrowski Jarosław1980M321493MINIJanusze Polskiego Kolarstwa304.87
925.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1939Świder Andrzej1979M311354MINIJanusze Polskiego Kolarstwa329.42
1945Cendrowski Jarosław1980M315767MINIJanusze Polskiego Kolarstwa315.64
2401Kupis Piotr1981M3295108MINIJanusze Polskiego Kolarstwa280.35
661.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1939Świder Andrzej1979M37331MINIJanusze Polskiego Kolarstwa339.89
1945Cendrowski Jarosław1980M313862MINIJanusze Polskiego Kolarstwa321.74
250.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2401Kupis Piotr1981M328495MINIJanusze Polskiego Kolarstwa250.86
973.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1939Świder Andrzej1979M38839MINIJanusze Polskiego Kolarstwa344.38
1945Cendrowski Jarosław1980M314360MINIJanusze Polskiego Kolarstwa329.14
2401Kupis Piotr1981M327598MINIJanusze Polskiego Kolarstwa299.62
           
71STRABAG BIKE TEAM3375.37 594.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
557Kowalska Małgorzata1966K5161MINISTRABAG BIKE TEAM321.71
1140Koziorowski Adam1979M3314119MINISTRABAG BIKE TEAM272.55
828.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
557Kowalska Małgorzata1966K5282MINISTRABAG BIKE TEAM319.70
1140Koziorowski Adam1979M3323124MINISTRABAG BIKE TEAM270.37
2250Sadowski Damian1993M236724MINISTRABAG BIKE TEAM238.20
255.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1140Koziorowski Adam1979M327790MINISTRABAG BIKE TEAM255.61
1163.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
557Kowalska Małgorzata1966K5271MINISTRABAG BIKE TEAM317.28
1249Hajbowicz Agnieszka1989K2389MINISTRABAG BIKE TEAM292.83
1140Koziorowski Adam1979M3311112MINISTRABAG BIKE TEAM291.92
1974Luchowski Jarosław1974M4403152MINISTRABAG BIKE TEAM261.11
295.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1249Hajbowicz Agnieszka1989K23910MINISTRABAG BIKE TEAM295.06
239.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2250Sadowski Damian1993M217512MINISTRABAG BIKE TEAM239.03
         
72NASZ BIKE TEAM3358.99745.79
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
639Żołędowski Jacek1976M418470MAXNASZ BIKE TEAM434.44
640Wasiak Marta1977K42711MININASZ BIKE TEAM311.35
384.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1317Marcinkiewicz Grzegorz1986M31710MININASZ BIKE TEAM384.53
1149.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
639Żołędowski Jacek1976M412947MAXNASZ BIKE TEAM467.51
640Wasiak Marta1977K4217MAXNASZ BIKE TEAM421.46
1194Wasiak Tadeusz1975M4337125MININASZ BIKE TEAM260.88
679.69
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
640Wasiak Marta1977K4206MAXNASZ BIKE TEAM419.80
1194Wasiak Tadeusz1975M427194MININASZ BIKE TEAM259.89
399.13
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1317Marcinkiewicz Grzegorz1986M322MININASZ BIKE TEAM399.13
           
73BIKE EXPO NARODOWY TEAM2995.25469.56
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
50Stępień Tomasz1969M412546MAXBIKE EXPO NARODOWY TEAM469.56
462.71
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
50Stępień Tomasz1969M413350MAXBIKE EXPO NARODOWY TEAM462.71
474.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
50Stępień Tomasz1969M410833MAXBIKE EXPO NARODOWY TEAM474.53
786.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
50Stępień Tomasz1969M411736MAXBIKE EXPO NARODOWY TEAM474.69
985Miroszkin Iwan1986M313143MINIBIKE EXPO NARODOWY TEAM312.03
 801.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
50Stępień Tomasz1969M49429MAXBIKE EXPO NARODOWY TEAM485.93
985Miroszkin Iwan1986M312553MINIBIKE EXPO NARODOWY TEAM315.80
          
74ATOLBIKE.PL2913.91299.56
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
727Wróblewski Wojciech1986M3241107MINIATOLBIKE.PL299.56
  277.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
727Wróblewski Wojciech1986M323573MINIATOLBIKE.PL277.94
313.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
727Wróblewski Wojciech1986M321684MINIATOLBIKE.PL313.53
304.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
727Wróblewski Wojciech1986M317773MINIATOLBIKE.PL304.28
306.22
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
727Wróblewski Wojciech1986M38333MINIATOLBIKE.PL306.22
1412.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1936Turak Robert1972M42210MAXATOLBIKE.PL553.38
1935Kraska Arkadiusz1977M42813MAXATOLBIKE.PL527.67
727Wróblewski Wojciech1986M36218MINIATOLBIKE.PL331.33
        
75RADZIO ROWERY2859.771084.13
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1200Czyżewski Rafał1979M318772MAXRADZIO ROWERY432.46
234Dziubiński Przemysław1983M319373MAXRADZIO ROWERY426.93
1354Nowak Marcin1974M4507181MINIRADZIO ROWERY224.74
  879.99
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1200Czyżewski Rafał1979M314062MAXRADZIO ROWERY448.68
234Dziubiński Przemysław1983M315266MAXRADZIO ROWERY431.31
470.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
234Dziubiński Przemysław1983M312347MAXRADZIO ROWERY470.70
 424.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1200Czyżewski Rafał1979M36323MAXRADZIO ROWERY424.95
         
76PRB KOMBUD Radom2816.83276.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
428Kostrzewa Maciej1949M63617MINIPRB KOMBUD Radom276.06
325.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1392Szymczyk Marek1955M61252MINIPRB KOMBUD Radom325.74
 942.71
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
993Lasia Zbigniew1960M5699MINIPRB KOMBUD Radom332.64
991Szymczyk Marek1955M61264MINIPRB KOMBUD Radom313.67
1393Kostrzewa Maciej1949M61837MINIPRB KOMBUD Radom296.40
 929.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
993Lasia Zbigniew1960M51008MINIPRB KOMBUD Radom323.17
991Szymczyk Marek1955M61484MINIPRB KOMBUD Radom311.04
1393Kostrzewa Maciej1949M62147MINIPRB KOMBUD Radom295.12
 342.99
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
993Lasia Zbigniew1960M5355MINIPRB KOMBUD Radom342.99
        
77GERAPPA2807.62884.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
271Kordek Sergiusz1976M43413MAXGERAPPA528.82
670Rybak Artur1979M34421MINIGERAPPA356.09
1066.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
271Kordek Sergiusz1976M43610MAXGERAPPA536.08
670Rybak Artur1979M34020MAXGERAPPA530.58
856.05
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
271Kordek Sergiusz1976M4296MAXGERAPPA537.98
1110Dehnel Marcin1976M415653MINIGERAPPA318.07
             
78Ciasteczkowy Potwór2781.55590.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
783Stępel Wojciech1981M320288MINICiasteczkowy Potwór307.31
416Podwysocki Łukasz1983M3332133MINICiasteczkowy Potwór282.79
639.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
783Stępel Wojciech1981M310549MINICiasteczkowy Potwór332.21
416Podwysocki Łukasz1983M319980MINICiasteczkowy Potwór307.66
634.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
783Stępel Wojciech1981M310247MINICiasteczkowy Potwór331.00
416Podwysocki Łukasz1983M322390MINICiasteczkowy Potwór303.84
  327.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
783Stępel Wojciech1981M39032MINICiasteczkowy Potwór327.92
588.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
783Stępel Wojciech1981M35221MINICiasteczkowy Potwór325.38
416Podwysocki Łukasz1983M314757MINICiasteczkowy Potwór0.00
         
79Decathlon Team2699.47329.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
765Gębara Rafał1985M39847MINIDecathlon Team329.54
355.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
765Gębara Rafał1985M34620MINIDecathlon Team355.04
351.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
765Gębara Rafał1985M34317MINIDecathlon Team351.91
958.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1433Wiktor Wojciech1993M2231MINIDecathlon Team362.83
765Gębara Rafał1985M33913MINIDecathlon Team348.68
1429Panasiuk Olga1992K2398MINIDecathlon Team246.86
361.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
765Gębara Rafał1985M34919MINIDecathlon Team361.21
343.40
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1433Wiktor Wojciech1993M2637MINIDecathlon Team343.40
          
80Clear Bike Team2699.29 728.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1407Arnold Waldemar1953M61758MAXClear Bike Team425.03
1070Walczak Marek1958M62105MINIClear Bike Team303.80
730.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1407Arnold Waldemar1953M61705MAXClear Bike Team427.75
1070Walczak Marek1958M62245MINIClear Bike Team303.20
300.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1070Walczak Marek1958M61696MINIClear Bike Team300.14
314.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1070Walczak Marek1958M62104MINIClear Bike Team314.89
 288.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1070Walczak Marek1958M61132MINIClear Bike Team288.57
335.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1070Walczak Marek1958M6492MINIClear Bike Team335.91
        
81AZART PELETON CHEŁM2538.09  298.96
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
899Kraska Zbigniew1964M524220MINIAZART PELETON CHEŁM298.96
    2239.13
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2195Chachaj Adam1979M396MAXAZART PELETON CHEŁM573.88
1821Semeniuk Paweł1985M3107MAXAZART PELETON CHEŁM571.57
2192Grajczyk Krzysztof1974M4145MAXAZART PELETON CHEŁM562.53
2189Wójtowicz Wiesław1968M5271MAXAZART PELETON CHEŁM531.15
        
82BLU Cersanit Team Refleks2535.89487.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
649Rogalski Franciszek1960M5934MAXBLU Cersanit Team Refleks487.84
 506.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
649Rogalski Franciszek1960M5674MAXBLU Cersanit Team Refleks506.86
520.25
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
649Rogalski Franciszek1960M5725MAXBLU Cersanit Team Refleks520.25
511.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
649Rogalski Franciszek1960M5745MAXBLU Cersanit Team Refleks511.86
509.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
649Rogalski Franciszek1960M5623MAXBLU Cersanit Team Refleks509.08
          
83POLSTAR DOORS TEAM2453.54895.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
400Zgorzałek Daniel1982M39144MINIPOLSTAR DOORS TEAM331.77
401Szulim Piotr1980M3319128MINIPOLSTAR DOORS TEAM286.54
402Świętoniowski Tomasz1987M3359150MINIPOLSTAR DOORS TEAM276.99
635.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
400Zgorzałek Daniel1982M39245MINIPOLSTAR DOORS TEAM335.34
1259Młynarczyk Michał1973M422581MINIPOLSTAR DOORS TEAM300.53
303.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1259Młynarczyk Michał1973M422582MINIPOLSTAR DOORS TEAM303.06
619.31
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
400Zgorzałek Daniel1982M39228MINIPOLSTAR DOORS TEAM324.04
1259Młynarczyk Michał1973M418667MINIPOLSTAR DOORS TEAM295.27
            
84RIDE43team2381.04918.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
430Rogala Marcin1974M46618MINIRIDE43team345.66
1431Paszkowska-Grudziąż Anna1981K33812MINIRIDE43team292.42
1432Grudziąż Rafał1981M3345140MINIRIDE43team280.21
 947.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
430Rogala Marcin1974M47017MAXRIDE43team505.94
1231Maślanka Kamil1979M316162MAXRIDE43team441.90
   514.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
430Rogala Marcin1974M4216MAXRIDE43team514.91
         
85Z-Hotel2285.78333.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
491Demiańczuk Tomasz1982M38742MINIZ-Hotel333.29
481.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
491Demiańczuk Tomasz1982M310247MAXZ-Hotel481.94
485.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
491Demiańczuk Tomasz1982M39146MAXZ-Hotel485.38
487.79
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
491Demiańczuk Tomasz1982M310050MAXZ-Hotel487.79
497.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
491Demiańczuk Tomasz1982M38838MAXZ-Hotel497.38
           
86REXONA MTB TEAM2196.00416.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1530Graczykowski Marek1977M420987MAXREXONA MTB TEAM416.43
262.99
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1530Graczykowski Marek1977M4337117MINIREXONA MTB TEAM262.99
 310.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1530Graczykowski Marek1977M413644MINIREXONA MTB TEAM310.78
619.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1530Graczykowski Marek1977M410634MINIREXONA MTB TEAM338.54
2505Karpowicz Paula1988K34515MINIREXONA MTB TEAM280.89
586.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1530Graczykowski Marek1977M48528MINIREXONA MTB TEAM330.26
2506Dominiak Agnieszka1977K44912MINIREXONA MTB TEAM256.11
          
87RETRO STORK TEAM2148.421067.22
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
135Majewski Tomasz1970M4123MAXRETRO STORK TEAM553.64
136Michalski Maciej1979M35325MAXRETRO STORK TEAM513.58
 528.69
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1281Kulesza Łukasz1981M33921MAXRETRO STORK TEAM528.69
 552.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1281Kulesza Łukasz1981M32819MAXRETRO STORK TEAM552.51
           
88Kliwer Bike Team2145.28 254.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2101Obidziński Paweł1958M635316MINIKliwer Bike Team254.61
520.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2101Obidziński Paweł1958M633311MINIKliwer Bike Team264.20
1129Jaworski Waldemar1956M634713MINIKliwer Bike Team256.56
269.50
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1129Jaworski Waldemar1956M624911MINIKliwer Bike Team269.50
573.22
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1129Jaworski Waldemar1956M63086MINIKliwer Bike Team292.19
2101Obidziński Paweł1958M634910MINIKliwer Bike Team281.03
527.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1129Jaworski Waldemar1956M632412MINIKliwer Bike Team266.37
2101Obidziński Paweł1958M634013MINIKliwer Bike Team260.82
          
89Wertepowiec Łochów2115.60695.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
665Oniśk Damian2001M1353MINIWertepowiec Łochów365.60
65Oniśk Adrian2004MJ995MINIWertepowiec Łochów329.50
375.17
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
665Oniśk Damian2001M1233MINIWertepowiec Łochów375.17
  355.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
665Oniśk Damian2001M1643MINIWertepowiec Łochów355.45
689.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
665Oniśk Damian2001M1173MINIWertepowiec Łochów370.94
65Oniśk Adrian2004MJ1137MINIWertepowiec Łochów318.94
          
90PWPW RACING TEAM2049.84582.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
473Urbański Bartłomiej1980M320690MINIPWPW RACING TEAM306.37
632Rybicki Artur1978M4364130MINIPWPW RACING TEAM275.87
298.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
473Urbański Bartłomiej1980M323288MINIPWPW RACING TEAM298.51
582.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
473Urbański Bartłomiej1980M323493MINIPWPW RACING TEAM301.34
632Rybicki Artur1978M4292109MINIPWPW RACING TEAM281.60
282.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
632Rybicki Artur1978M421677MINIPWPW RACING TEAM282.82
303.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
632Rybicki Artur1978M4256101MINIPWPW RACING TEAM303.33
           
91AK-Sped Józefów1956.96     1121.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1790Jędrzejczyk Anna1993K2318MINIAK-Sped Józefów306.18
1791Wójcik Przemysław1991M220520MINIAK-Sped Józefów297.26
1697Teperek Małgorzata1989K24511MINIAK-Sped Józefów276.43
1699Adamiec Mariusz1981M3374135MINIAK-Sped Józefów241.66
835.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1791Wójcik Przemysław1991M2635MINIAK-Sped Józefów316.97
1790Jędrzejczyk Anna1993K2142MINIAK-Sped Józefów292.74
1697Teperek Małgorzata1989K2223MINIAK-Sped Józefów225.72
         
92Accelerating Poland Bike Team1891.40 761.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
643Adamczyk Paweł1982M3108MINIAccelerating Poland Bike Team390.85
641Adamczyk Bogusław1960M5275MINIAccelerating Poland Bike Team370.85
 760.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
643Adamczyk Paweł1982M343MINIAccelerating Poland Bike Team394.18
641Adamczyk Bogusław1960M5204MINIAccelerating Poland Bike Team366.24
 369.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
643Adamczyk Paweł1982M3218MINIAccelerating Poland Bike Team369.28
          
93Alltop Stag Team1874.93809.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
278Grudny Bartłomiej1978M48930MAXAlltop Stag Team490.84
277Grudna Monika1982K3237MINIAlltop Stag Team318.20
   539.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
278Grudny Bartłomiej1978M4468MAXAlltop Stag Team539.72
526.17
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
278Grudny Bartłomiej1978M44913MAXAlltop Stag Team526.17
          
94PRZYPAŚNIKI TEAM1807.80256.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2313Kopp Przemysław1969M4438154MINIPRZYPAŚNIKI TEAM256.67
552.93
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2465Gaworski Dawid1988M3291106MINIPRZYPAŚNIKI TEAM281.04
2313Kopp Przemysław1969M4319111MINIPRZYPAŚNIKI TEAM271.89
671.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2313Kopp Przemysław1969M419276MAXPRZYPAŚNIKI TEAM359.04
2447Iwański Tomasz1983M318480MINIPRZYPAŚNIKI TEAM312.05
327.11
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2447Iwański Tomasz1983M38225MINIPRZYPAŚNIKI TEAM327.11
            
95Inżynieria Rowerowa1796.70390.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
527Sawa Robert1976M472MINIInżynieria Rowerowa390.83
   436.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1467Sawicki Andrzej1959M514115MAXInżynieria Rowerowa436.09
  969.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Inżynieria Rowerowa
527Sawa Robert1976M411MINIInżynieria Rowerowa400.00
        
96HOT WHEELS1778.39 486.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1260Strąk Tomasz1983M3307115MINIHOT WHEELS275.17
1386Strąk Paweł1983M3373141MINIHOT WHEELS210.86
 483.98
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
939Bralski Piotr1984M329199MINIHOT WHEELS244.27
946Jamski Sławomir1984M3296100MINIHOT WHEELS239.71
558.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1496Strąk Tomasz1983M3344126MINIHOT WHEELS282.84
939Bralski Piotr1984M3374137MINIHOT WHEELS275.19
 250.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1496Strąk Tomasz1983M316462MINIHOT WHEELS250.35
         
97Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team1756.79301.05
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
417Świerczyński Dariusz1968M523717MINIRaz Na Wozie Brzeziny MTB Team301.05
685.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1142Świerczyński Samuel2002M1192MINIRaz Na Wozie Brzeziny MTB Team379.55
417Świerczyński Dariusz1968M520623MINIRaz Na Wozie Brzeziny MTB Team305.47
 473.05
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
962Pawełczyk Marek1974M412340MAXRaz Na Wozie Brzeziny MTB Team473.05
 297.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
417Świerczyński Dariusz1968M520419MINIRaz Na Wozie Brzeziny MTB Team297.67
          
98AGK Nexelo Kurowski Team1731.88 582.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
740Kurowski Ernest1976M453MAXAGK Nexelo Kurowski Team582.04
577.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
740Kurowski Ernest1976M452MAXAGK Nexelo Kurowski Team577.09
572.75
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
740Kurowski Ernest1976M4195MAXAGK Nexelo Kurowski Team572.75
            
99Lubelska Grupa Triathlonu1571.42       1571.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2191Siwczak Jerzy1975M42914MAXLubelska Grupa Triathlonu527.41
1826Mach Tomasz1976M42311MINILubelska Grupa Triathlonu368.45
1916Gnatiuk Krzysztof1965M5254MINILubelska Grupa Triathlonu366.05
1825Pitura Eliza1976K4248MINILubelska Grupa Triathlonu309.51
        
100Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin1532.02  497.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
814Gajewski Karol1982M37840MAXAkademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin497.52
512.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
814Gajewski Karol1982M37642MAXAkademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin512.00
522.50
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
814Gajewski Karol1982M36133MAXAkademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin522.50
           
101Warbud-wartobudować1504.25    910.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1591Pociask Maciej2002M1431MINIWarbud-wartobudować363.04
1545Gliński Rafał1978M4340129MINIWarbud-wartobudować283.65
1592Pociask Adam1972M4399150MINIWarbud-wartobudować263.32
594.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1678Kruczek Kamil1985M312049MINIWarbud-wartobudować316.92
1545Gliński Rafał1978M4293100MINIWarbud-wartobudować277.32
          
102e-point bike team1496.44271.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
392Wolny Piotr1982M3384156MINIe-point bike team271.82
311.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
392Wolny Piotr1982M318275MINIe-point bike team311.21
  321.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
392Wolny Piotr1982M317270MINIe-point bike team321.66
293.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2046Kowal Krzysztof1983M321985MINIe-point bike team293.28
298.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
392Wolny Piotr1982M310040MINIe-point bike team298.47
         
103DEMANT TECHNOLOGY CENTRE1398.38282.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
855Wolny Małgorzata1980K34514MINIDEMANT TECHNOLOGY CENTRE282.87
   533.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
855Wolny Małgorzata1980K33611MINIDEMANT TECHNOLOGY CENTRE298.60
853Ciosek Andrzej1979M3424147MINIDEMANT TECHNOLOGY CENTRE234.73
304.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
855Wolny Małgorzata1980K33311MINIDEMANT TECHNOLOGY CENTRE304.47
277.71
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
855Wolny Małgorzata1980K3179MINIDEMANT TECHNOLOGY CENTRE277.71
         
104LeSz Go ! Rogów1382.15263.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
493Jedynak Jakub1973M4420150MINILeSz Go ! Rogów263.02
 542.05
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
892Szczepaniak Andrzej1974M4313117MINILeSz Go ! Rogów274.87
493Jedynak Jakub1973M4328121MINILeSz Go ! Rogów267.18
 285.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
493Jedynak Jakub1973M4330125MINILeSz Go ! Rogów285.57
  291.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
493Jedynak Jakub1973M412345MINILeSz Go ! Rogów291.51
        
105SuperDrob Bike Team1379.57682.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
216Wachnik Wojtek1960M5675MINISuperDrob Bike Team345.40
1216Wachnik Bożenna1954K5131MINISuperDrob Bike Team336.96
 697.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
216Wachnik Wojtek1960M5464MINISuperDrob Bike Team350.94
1216Wachnik Bożenna1954K5131MINISuperDrob Bike Team346.27
             
106MAYDAY TEAM LUBLIN1376.50  503.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
872Budny Łukasz1986M37337MAXMAYDAY TEAM LUBLIN503.85
  490.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
872Budny Łukasz1986M38540MAXMAYDAY TEAM LUBLIN490.44
 382.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2169Makowski Marcin1974M462MINIMAYDAY TEAM LUBLIN382.21
        
107ROZYCKY TEAM1368.89347.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
620Różycki Jacek1984M35931MINIROZYCKY TEAM347.46
518.12
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
620Różycki Jacek1984M35927MAXROZYCKY TEAM518.12
    503.31
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
620Różycki Jacek1984M32711MAXROZYCKY TEAM503.31
         
108CNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY1360.25  927.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1153Błazucka Urszula1988K3165MAXCNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY487.52
1154Błazucki Piotr1985M316364MAXCNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY439.76
432.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1154Błazucki Piotr1985M315165MAXCNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY432.97
            
109Probis Bike Team1331.88346.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2334Stefanek Grzegorz1973M46517MINIProbis Bike Team346.01
 619.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2334Stefanek Grzegorz1973M44117MINIProbis Bike Team354.29
1915Łyjak Marek1959M533025MINIProbis Bike Team265.32
366.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2334Stefanek Grzegorz1973M4196MINIProbis Bike Team366.26
            
110Zabłudów Team1266.79372.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
157Kamiński Krystian1985M32515MINIZabłudów Team372.89
 366.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
157Kamiński Krystian1985M32311MINIZabłudów Team366.78
527.12
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
157Kamiński Krystian1985M36336MAXZabłudów Team527.12
            
111IBOX Mała Liga Cycling Team1255.39603.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
671Szczepański Tomasz1980M316676MINIIBOX Mała Liga Cycling Team312.63
672Nguyen Robert1991M229222MINIIBOX Mała Liga Cycling Team290.72
   329.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
671Szczepański Tomasz1980M314159MINIIBOX Mała Liga Cycling Team329.30
322.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
671Szczepański Tomasz1980M310340MINIIBOX Mała Liga Cycling Team322.74
          
112Polonia Warszawa MTB1242.94317.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
46Wyrzykowski Marcin1981M313868MINIPolonia Warszawa MTB317.88
 234.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1161Puchalski Paweł1961M537029MINIPolonia Warszawa MTB234.62
228.56
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1161Puchalski Paweł1961M530932MINIPolonia Warszawa MTB228.56
260.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1161Puchalski Paweł1961M540742MINIPolonia Warszawa MTB260.49
 201.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1161Puchalski Paweł1961M518514MINIPolonia Warszawa MTB201.39
         
113LKK LUKS SŁAWNO1162.55275.40
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
495Jedynak Mikołaj2003MJ3669MINILKK LUKS SŁAWNO275.40
   291.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
495Jedynak Mikołaj2003MJ31510MINILKK LUKS SŁAWNO291.67
279.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
495Jedynak Mikołaj2003MJ2869MINILKK LUKS SŁAWNO279.41
 316.07
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
495Jedynak Mikołaj2003MJ853MINILKK LUKS SŁAWNO316.07
        
114ATRAM KOMINKI1151.59    588.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
748Pasiewicz Piotr1980M321986MINIATRAM KOMINKI311.93
1336Sierakowski Tomasz1985M3371135MINIATRAM KOMINKI276.10
563.56
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
165Pasiewicz Jacek1986M322487MINIATRAM KOMINKI292.70
1336Sierakowski Tomasz1985M3313115MINIATRAM KOMINKI270.86
          
115Akademia Ruchu Płock1091.48206.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
512Chrzanowski Ryszard1946M751413MINIAkademia Ruchu Płock206.06
225.16
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
512Chrzanowski Ryszard1946M73719MINIAkademia Ruchu Płock225.16
217.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
512Chrzanowski Ryszard1946M73779MINIAkademia Ruchu Płock217.14
206.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
512Chrzanowski Ryszard1946M731610MINIAkademia Ruchu Płock206.02
237.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
512Chrzanowski Ryszard1946M742312MINIAkademia Ruchu Płock237.10
           
116sklepbicykl.pl - perfectsource1035.97699.71
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
524Kowalski Paweł1988M3129MINIsklepbicykl.pl - perfectsource382.32
1683Skalski Mirosław1971M414239MINIsklepbicykl.pl - perfectsource317.39
   336.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1683Skalski Mirosław1971M411938MINIsklepbicykl.pl - perfectsource336.26
           
117Nice Jura Bike Częstochowa1033.57  1033.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
810Ścigała Piotr1977M4206MININice Jura Bike Częstochowa369.46
809Bachniak Damian1981M37432MININice Jura Bike Częstochowa339.38
806Bachniak Katarzyna1984K32611MININice Jura Bike Częstochowa324.73
             
118PEK-MONT EKIPA MTB977.45977.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
339Peciakowski Robert1973M4267MINIPEK-MONT EKIPA MTB370.23
212Kozłowski Cezary1981M34823MINIPEK-MONT EKIPA MTB352.52
1000Szymerski Paweł1969M4442156MINIPEK-MONT EKIPA MTB254.70
               
119JALEX-SPORT-TOUR TEAM942.34309.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
242Piętka Jarosław1969M418658MINIJALEX-SPORT-TOUR TEAM309.10
 313.15
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
242Piętka Jarosław1969M417862MINIJALEX-SPORT-TOUR TEAM313.15
 320.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
242Piętka Jarosław1969M418064MINIJALEX-SPORT-TOUR TEAM320.09
           
120Kuźnia Triathlonu936.47  462.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1287Nowakowski Rafał1973M413652MAXKuźnia Triathlonu462.10
474.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1287Nowakowski Rafał1973M411837MAXKuźnia Triathlonu474.37
            
121DEUTSCHE BANK POLSKA929.72648.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1074Tenderenda Jan1980M31712MINIDEUTSCHE BANK POLSKA380.31
474Dąbroś Łukasz1980M3405162MINIDEUTSCHE BANK POLSKA268.15
281.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
474Dąbroś Łukasz1980M3288105MINIDEUTSCHE BANK POLSKA281.26
              
122WYDOLNOSC.PL812.61       812.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2163Cybulski Piotr1975M45224MAXWYDOLNOSC.PL445.90
2164Cybulska Dominika1975K465MINIWYDOLNOSC.PL366.71
        
123RB Riders810.16514.96
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
770Koloński Arkadiusz1977M4395142MINIRB Riders270.14
179Sosnowski Bartosz1977M4471166MINIRB Riders244.82
 295.20
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
770Koloński Arkadiusz1977M425694MINIRB Riders295.20
             
124MGG Dobry Kurs Team748.24 278.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2089Wrotek Paweł1983M3300111MINIMGG Dobry Kurs Team278.87
469.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
100Jakubczyk Marcin1975M412242MAXMGG Dobry Kurs Team469.37
             
125proBiznes MTB TEAM737.61288.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1430Sztuka Artur1978M4304108MINIproBiznes MTB TEAM288.04
449.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1430Sztuka Artur1978M414860MAXproBiznes MTB TEAM449.57
              
126BOKSERSKA AUTOSERWIS735.98375.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
739Giez Wojciech1983M31813MINIBOKSERSKA AUTOSERWIS375.87
360.11
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
71Rocki Mariusz1981M33918MINIBOKSERSKA AUTOSERWIS360.11
              
127LeSz Go ! Rogów MASTERS678.42349.11
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
236Leśniewski Paweł1979M35528MINILeSz Go ! Rogów MASTERS349.11
 329.31
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
890Koziarski Marek1976M411031MINILeSz Go ! Rogów MASTERS329.31
             
128Rawa MTB639.45 639.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1378Młynarczyk Adam1970M411431MINIRawa MTB329.27
1373Porczyk Ernest1977M419160MINIRawa MTB310.18
              
129V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI610.88  304.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1297Szczepański Mateusz2004MJ2207MINIV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI304.21
306.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1297Szczepański Mateusz2004MJ1419MINIV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI306.67
            
130TREZADO600.00  600.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1214Luboińska Urszula1977K411MAXTREZADO600.00
             
131KAMARO SPORT LINE573.18     285.23
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1684Mańka Janusz1972M425986MINIKAMARO SPORT LINE285.23
287.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1684Mańka Janusz1972M411644MINIKAMARO SPORT LINE287.95
         
132BEPS RACING TEAM571.51571.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1358Rutkowski Krzysztof1979M320589MINIBEPS RACING TEAM306.70
1359Laskowski Paweł1989M241534MINIBEPS RACING TEAM264.81
               
133RENAULT TEAM 539.23539.23
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
388Skalski Tomasz1973M4247MAXRENAULT TEAM 539.23
               
134COMPAS Bike Team 530.16    530.16
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1532Lipowiecki Bogusław1960M530729MINICOMPAS Bike Team 292.47
1531Lipowiecka Ewa1957K5585MINICOMPAS Bike Team 237.69
           
135t-bike.pl Racing Team526.75     526.75
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1038Kwapisz Bartłomiej1981M34825MAXt-bike.pl Racing Team526.75
          
136Pro Family Sport Team514.94514.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
225Wypych Michał1978M427292MINIPro Family Sport Team293.37
1976Wypych Marcin1976M4509182MINIPro Family Sport Team221.57
               
137KK ŻOLIBER513.22513.22
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
642Woźniak Tomasz1974M45417MAXKK ŻOLIBER513.22
               
138MARO SPORT MTB TEAM355.55    355.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1598Orszulak Adam1984M36325MINIMARO SPORT MTB TEAM355.55
           
139Hurtap343.77343.77
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1076Poluchowicz Artur1974M46919MINIHurtap343.77
               
140XBOX BIKE TEAM334.76334.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
645Schmidt Piotr1983M38138MINIXBOX BIKE TEAM334.76
               
141BDC NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 329.49      329.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
942Żołek Igor1999M1495MINIBDC NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 329.49
         
142Cykliści Rypin311.14  311.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1171Bodenszac Kacper2004MJ1905MINICykliści Rypin311.14
             
143TRIATHLON SIEDLCE CLUB306.76306.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
348Krasuska-Błachnio Ewa1985K3298MINITRIATHLON SIEDLCE CLUB306.76
               
144B\'TWIN Racing Team305.22     305.22
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2027Jaworski Marcin1977M417452MINIB\'TWIN Racing Team305.22
          
145UKS KOLARZ NADARZYN302.49302.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
568Perkowski Emil1981M322698MINIUKS KOLARZ NADARZYN302.49
               
146Retro BikeAcademy.pl290.71  290.71
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1958Głogowski Jerzy1958M62676MINIRetro BikeAcademy.pl290.71
             
147Rowerowa Team286.95286.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1136Kacprzak Aneta1980K34313MINIRowerowa Team286.95
               
148Toyota Marki277.88     277.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2211Beczkowicz Michał1978M429299MINIToyota Marki277.88