7bulls
Pamiętaj mnie.

POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2020

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, DRUŻYNOWA MINI

Lp.DrużynaPunkty
1KAMYK Radzymin MTB TEAM12271.521315.98
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Gancarz Marcin1977KAMYK Radzymin MTB TEAM
Białek Tomasz1963KAMYK Radzymin MTB TEAM
KAMYK Radzymin MTB TEAM
Szaturska Aleksandra2001KAMYK Radzymin MTB TEAM
1527.16
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Surdyk Filip2005KAMYK Radzymin MTB TEAM
Szaturska Aleksandra2001KAMYK Radzymin MTB TEAM
Dobrzyński Michał1975KAMYK Radzymin MTB TEAM
Mrowiński Adam1979KAMYK Radzymin MTB TEAM
1462.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Białek Patryk1988KAMYK Radzymin MTB TEAM
Szaturska Aleksandra2001KAMYK Radzymin MTB TEAM
Gancarz Marcin1977KAMYK Radzymin MTB TEAM
Romanowski Kamil1981KAMYK Radzymin MTB TEAM
1415.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Surdyk Maciej1977KAMYK Radzymin MTB TEAM
Gancarz Marcin1977KAMYK Radzymin MTB TEAM
Romanowski Kamil1981KAMYK Radzymin MTB TEAM
Białek Tomasz1963KAMYK Radzymin MTB TEAM
1051.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Białek Tomasz1963KAMYK Radzymin MTB TEAM
Dorsz Jacek1980KAMYK Radzymin MTB TEAM
DUDKOWSKI RADOSŁAW1982KAMYK Radzymin MTB TEAM
1527.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Białek Patryk1988KAMYK Radzymin MTB TEAM
Surdyk Maciej1977KAMYK Radzymin MTB TEAM
Gancarz Marcin1977KAMYK Radzymin MTB TEAM
Szaturska Aleksandra2001KAMYK Radzymin MTB TEAM
1459.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Białek Patryk1988KAMYK Radzymin MTB TEAM
Gancarz Marcin1977KAMYK Radzymin MTB TEAM
Białek Tomasz1963KAMYK Radzymin MTB TEAM
Romanowski Kamil1981KAMYK Radzymin MTB TEAM
1509.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Białek Patryk1988KAMYK Radzymin MTB TEAM
Dobrzyński Michał1975KAMYK Radzymin MTB TEAM
Gancarz Marcin1977KAMYK Radzymin MTB TEAM
Mrowiński Adam1979KAMYK Radzymin MTB TEAM
1559.31
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Surdyk Filip2005KAMYK Radzymin MTB TEAM
Białek Patryk1988KAMYK Radzymin MTB TEAM
Mrowiński Adam1979KAMYK Radzymin MTB TEAM
Surdyk Maciej1977KAMYK Radzymin MTB TEAM
1565.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Białek Patryk1988KAMYK Radzymin MTB TEAM
Surdyk Filip2005KAMYK Radzymin MTB TEAM
Dobrzyński Michał1975KAMYK Radzymin MTB TEAM
Surdyk Maciej1977KAMYK Radzymin MTB TEAM
1373.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szaturska Aleksandra2001KAMYK Radzymin MTB TEAM
Białek Tomasz1963KAMYK Radzymin MTB TEAM
Dorsz Jacek1980KAMYK Radzymin MTB TEAM
Romanowski Kamil1981KAMYK Radzymin MTB TEAM
1561.79
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Białek Patryk1988KAMYK Radzymin MTB TEAM
Surdyk Maciej1977KAMYK Radzymin MTB TEAM
Lach Kamil2003KAMYK Radzymin MTB TEAM
Mrowiński Adam1979KAMYK Radzymin MTB TEAM
1558.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Białek Patryk1988KAMYK Radzymin MTB TEAM
Niebielski Bartosz2001KAMYK Radzymin MTB TEAM
Surdyk Filip2005KAMYK Radzymin MTB TEAM
Dobrzyński Michał1975KAMYK Radzymin MTB TEAM
2WIELISZEW HERON TEAM12263.50605.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kaczorowski Aleksander1946WIELISZEW HERON TEAM
Kado Teresa1974WIELISZEW HERON TEAM
1260.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
ORŁOWSKA DOROTA1991WIELISZEW HERON TEAM
Kaczorowski Aleksander1946WIELISZEW HERON TEAM
Kordowski Dariusz1985WIELISZEW HERON TEAM
Kado Teresa1974WIELISZEW HERON TEAM
1401.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sienkiewicz Artur1982WIELISZEW HERON TEAM
Sobczak Magdalena1990WIELISZEW HERON TEAM
Sienkiewicz Zbigniew1953WIELISZEW HERON TEAM
Kado Teresa1974WIELISZEW HERON TEAM
1499.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sienkiewicz Artur1982WIELISZEW HERON TEAM
Sobczak Magdalena1990WIELISZEW HERON TEAM
Nowak Przemysław1991WIELISZEW HERON TEAM
Kordowski Dariusz1985WIELISZEW HERON TEAM
1543.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sienkiewicz Artur1982WIELISZEW HERON TEAM
Sobczak Magdalena1990WIELISZEW HERON TEAM
Nowak Przemysław1991WIELISZEW HERON TEAM
Mazur Mikołaj1986WIELISZEW HERON TEAM
1457.60
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Barańczyk Piotr1976WIELISZEW HERON TEAM
Kordowski Dariusz1985WIELISZEW HERON TEAM
Sienkiewicz Zbigniew1953WIELISZEW HERON TEAM
Kado Magdalena1990WIELISZEW HERON TEAM
1539.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sienkiewicz Artur1982WIELISZEW HERON TEAM
Sobczak Magdalena1990WIELISZEW HERON TEAM
Barańczyk Piotr1976WIELISZEW HERON TEAM
Nowak Przemysław1991WIELISZEW HERON TEAM
1529.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sienkiewicz Artur1982WIELISZEW HERON TEAM
Sobczak Magdalena1990WIELISZEW HERON TEAM
Nowak Przemysław1991WIELISZEW HERON TEAM
Barańczyk Piotr1976WIELISZEW HERON TEAM
1529.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sienkiewicz Artur1982WIELISZEW HERON TEAM
Sobczak Magdalena1990WIELISZEW HERON TEAM
Barańczyk Piotr1976WIELISZEW HERON TEAM
Kado Magdalena1990WIELISZEW HERON TEAM
1518.23
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sienkiewicz Artur1982WIELISZEW HERON TEAM
Sobczak Magdalena1990WIELISZEW HERON TEAM
Nowak Przemysław1991WIELISZEW HERON TEAM
Witeska Jacek1984WIELISZEW HERON TEAM
1512.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sobczak Magdalena1990WIELISZEW HERON TEAM
Sienkiewicz Artur1982WIELISZEW HERON TEAM
Witeska Jacek1984WIELISZEW HERON TEAM
Barańczyk Piotr1976WIELISZEW HERON TEAM
1548.17
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sienkiewicz Artur1982WIELISZEW HERON TEAM
Sobczak Magdalena1990WIELISZEW HERON TEAM
Nowak Przemysław1991WIELISZEW HERON TEAM
Witeska Jacek1984WIELISZEW HERON TEAM
1542.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sobczak Magdalena1990WIELISZEW HERON TEAM
Sienkiewicz Artur1982WIELISZEW HERON TEAM
Żyżyńska-Galeńska Krystyna1983WIELISZEW HERON TEAM
Witeska Jacek1984WIELISZEW HERON TEAM
3TIMBUD TEAM12094.11363.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Świderski Tadeusz1968TIMBUD TEAM
1466.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tomaszewska Julita1978TIMBUD TEAM
Tomaszewski Jakub2003TIMBUD TEAM
Patalan Dariusz1976TIMBUD TEAM
Świderski Tadeusz1968TIMBUD TEAM
1432.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Strumnik Katarzyna1985TIMBUD TEAM
Świderski Tadeusz1968TIMBUD TEAM
Ugniewski Mariusz1980TIMBUD TEAM
Tomaszewski Bogdan1974TIMBUD TEAM
1527.12
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tomaszewska Julita1978TIMBUD TEAM
Kąkol Sławomir1964TIMBUD TEAM
Świderski Tadeusz1968TIMBUD TEAM
Ugniewski Mariusz1980TIMBUD TEAM
1492.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Świderski Tadeusz1968TIMBUD TEAM
Ugniewski Mariusz1980TIMBUD TEAM
Strumnik Sebastian1984TIMBUD TEAM
Strumnik Katarzyna1985TIMBUD TEAM
1542.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tomaszewska Julita1978TIMBUD TEAM
Ugniewski Mariusz1980TIMBUD TEAM
Strumnik Sebastian1984TIMBUD TEAM
Patalan Dariusz1976TIMBUD TEAM
1513.22
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tomaszewska Julita1978TIMBUD TEAM
Ugniewski Mariusz1980TIMBUD TEAM
Patalan Dariusz1976TIMBUD TEAM
Świderski Tadeusz1968TIMBUD TEAM
1427.98
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Patalan Dariusz1976TIMBUD TEAM
Świderski Tadeusz1968TIMBUD TEAM
Grzelak Mateusz2003TIMBUD TEAM
Rydzewski Tomasz1987TIMBUD TEAM
1503.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tomaszewska Julita1978TIMBUD TEAM
Patalan Dariusz1976TIMBUD TEAM
Tomaszewski Jakub2003TIMBUD TEAM
Strumnik Sebastian1984TIMBUD TEAM
1481.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tomaszewska Julita1978TIMBUD TEAM
Ugniewski Mariusz1980TIMBUD TEAM
Tomaszewski Jakub2003TIMBUD TEAM
Świderski Tadeusz1968TIMBUD TEAM
1497.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tomaszewska Julita1978TIMBUD TEAM
Ugniewski Mariusz1980TIMBUD TEAM
Tomaszewski Jakub2003TIMBUD TEAM
Patalan Dariusz1976TIMBUD TEAM
1535.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tomaszewska Julita1978TIMBUD TEAM
Ugniewski Mariusz1980TIMBUD TEAM
Patalan Dariusz1976TIMBUD TEAM
Tomaszewski Jakub2003TIMBUD TEAM
1452.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tomaszewska Julita1978TIMBUD TEAM
Ugniewski Mariusz1980TIMBUD TEAM
Patalan Dariusz1976TIMBUD TEAM
Kąkol Sławomir1964TIMBUD TEAM
4KK Catena Wyszków12091.02363.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Stempień Marek1978KK Catena Wyszków
1466.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tomaszewska Julita1978TIMBUD TEAM
Tomaszewski Jakub2003TIMBUD TEAM
Patalan Dariusz1976TIMBUD TEAM
Świderski Tadeusz1968TIMBUD TEAM
1501.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wojtkowski Adam1985KK Catena Wyszków
Mróz Łukasz1992KK Catena Wyszków
Parys Robert1982KK Catena Wyszków
Stempień Marek1978KK Catena Wyszków
325.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Knap Piotr1977KK Catena Wyszków
1492.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Świderski Tadeusz1968TIMBUD TEAM
Ugniewski Mariusz1980TIMBUD TEAM
Strumnik Sebastian1984TIMBUD TEAM
Strumnik Katarzyna1985TIMBUD TEAM
1552.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wojtkowski Adam1985KK Catena Wyszków
Mróz Łukasz1992KK Catena Wyszków
Abramczyk Paweł1976KK Catena Wyszków
Stempień Marek1978KK Catena Wyszków
1519.77
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wojtkowski Adam1985KK Catena Wyszków
Mróz Łukasz1992KK Catena Wyszków
Abramczyk Paweł1976KK Catena Wyszków
Stempień Marek1978KK Catena Wyszków
1508.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wojtkowski Adam1985KK Catena Wyszków
Parys Robert1982KK Catena Wyszków
Abramczyk Paweł1976KK Catena Wyszków
Wasiak Damian1982KK Catena Wyszków
1507.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wojtkowski Adam1985KK Catena Wyszków
Parys Robert1982KK Catena Wyszków
Wasiak Damian1982KK Catena Wyszków
Abramczyk Paweł1976KK Catena Wyszków
1454.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Mróz Łukasz1992KK Catena Wyszków
Abramczyk Paweł1976KK Catena Wyszków
Sarnacki Przemysław1982KK Catena Wyszków
Wasiak Damian1982KK Catena Wyszków
1537.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kuczyński Adrian1985KK Catena Wyszków
Wojtkowski Adam1985KK Catena Wyszków
Mróz Łukasz1992KK Catena Wyszków
Abramczyk Paweł1976KK Catena Wyszków
1508.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kuczyński Adrian1985KK Catena Wyszków
Mróz Łukasz1992KK Catena Wyszków
Abramczyk Paweł1976KK Catena Wyszków
Antoniak Adam1978KK Catena Wyszków
1451.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kuczyński Adrian1985KK Catena Wyszków
Abramczyk Paweł1976KK Catena Wyszków
Parys Robert1982KK Catena Wyszków
Antoniak Adam1978KK Catena Wyszków
5ANG SPÓŁDZIELNIA MTB11930.531423.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Staniewski Michał1978ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Kowalski Ireneusz1970ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Thiel Tomasz1985ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Pacuk Grzegorz1982ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
1403.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Staniewski Michał1978ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Kamiński Wojciech1984ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Thiel Tomasz1985ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Pacuk Grzegorz1982ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
1047.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Staniewski Michał1978ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Zdanowski Krzysztof1984ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Pacuk Grzegorz1982ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
1455.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Staniewski Michał1978ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Kowalski Ireneusz1970ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Zdanowski Krzysztof1984ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Thiel Tomasz1985ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
1504.23
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Staniewski Michał1978ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Thiel Tomasz1985ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Zdanowski Krzysztof1984ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Kowalski Ireneusz1970ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
1523.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalski Ireneusz1970ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Staniewski Michał1978ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Thiel Tomasz1985ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Zdanowski Krzysztof1984ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
1471.17
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Staniewski Michał1978ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Kowalski Ireneusz1970ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Thiel Tomasz1985ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Zdanowski Krzysztof1984ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
1471.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Staniewski Michał1978ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Kowalski Ireneusz1970ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Thiel Tomasz1985ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Zdanowski Krzysztof1984ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
1509.98
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szczepański Dawid1992ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Staniewski Michał1978ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Thiel Tomasz1985ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Kowalski Ireneusz1970ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
1493.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szczepański Dawid1992ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Zagórski Jan Jakub1978ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Kowalski Ireneusz1970ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Thiel Tomasz1985ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
1457.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szczepański Dawid1992ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Staniewski Michał1978ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Kowalski Ireneusz1970ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Zdanowski Krzysztof1984ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
1499.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szczepański Dawid1992ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Zagórski Jan Jakub1978ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Staniewski Michał1978ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Zdanowski Krzysztof1984ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
662.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Staniewski Michał1978ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
Kowalski Ireneusz1970ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
6MARCELI TEAM11550.42796.23
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Marcelewicz Barbara1978MARCELI TEAM
Wróblewska Anna1982MARCELI TEAM
1421.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Marcelewicz Barbara1978MARCELI TEAM
Wróblewska Anna1982MARCELI TEAM
Czyżewski Bogdan1985MARCELI TEAM
MARCELI TEAM
1495.79
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Marcelewicz Barbara1978MARCELI TEAM
Wróblewska Anna1982MARCELI TEAM
Marcelewicz Piotr1976MARCELI TEAM
Michalski Adrian1987MARCELI TEAM
1400.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Marcelewicz Barbara1978MARCELI TEAM
Wróblewska Anna1982MARCELI TEAM
Walkiewicz Igor1999MARCELI TEAM
Czyżewski Bogdan1985MARCELI TEAM
1446.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Marcelewicz Barbara1978MARCELI TEAM
Walkiewicz Igor1999MARCELI TEAM
Michalski Adrian1987MARCELI TEAM
Czyżewski Bogdan1985MARCELI TEAM
1461.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Marcelewicz Barbara1978MARCELI TEAM
Walkiewicz Igor1999MARCELI TEAM
Wróblewski Marcin1982MARCELI TEAM
Michalski Adrian1987MARCELI TEAM
1396.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Marcelewicz Barbara1978MARCELI TEAM
Walkiewicz Igor1999MARCELI TEAM
Wróblewska Anna1982MARCELI TEAM
Czyżewski Bogdan1985MARCELI TEAM
1421.15
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kisson Daniel1981MARCELI TEAM
Wróblewska Anna1982MARCELI TEAM
Walkiewicz Igor1999MARCELI TEAM
Czyżewski Bogdan1985MARCELI TEAM
1469.98
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Marcelewicz Barbara1978MARCELI TEAM
Kisson Daniel1981MARCELI TEAM
Walkiewicz Igor1999MARCELI TEAM
Michalski Adrian1987MARCELI TEAM
713.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kisson Daniel1981MARCELI TEAM
Walkiewicz Igor1999MARCELI TEAM
1433.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Marcelewicz Barbara1978MARCELI TEAM
Kisson Daniel1981MARCELI TEAM
Wróblewska Anna1982MARCELI TEAM
Michalski Adrian1987MARCELI TEAM
1079.69
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kisson Daniel1981MARCELI TEAM
Marcelewicz Barbara1978MARCELI TEAM
Wróblewski Marcin1982MARCELI TEAM
1326.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kisson Daniel1981MARCELI TEAM
Walkiewicz Igor1999MARCELI TEAM
Rządkowski Wojciech1979MARCELI TEAM
Michalski Adrian1987MARCELI TEAM
7MCP BIKE TEAM11309.40648.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Hunkiewicz Wojciech1972MCP BIKE TEAM
Wejner Olgierd1973MCP BIKE TEAM
1338.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Dużyński Michał1980MCP BIKE TEAM
Milewska Paulina1987MCP BIKE TEAM
Żebrowski Marcin1983MCP BIKE TEAM
Sierakowski Tomasz1985MCP BIKE TEAM
1313.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Milewska Paulina1987MCP BIKE TEAM
Hunkiewicz Wojciech1972MCP BIKE TEAM
Sierakowski Tomasz1985MCP BIKE TEAM
Cieloch Tomasz1980MCP BIKE TEAM
1393.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Adamczyk Paweł1982MCP BIKE TEAM
Hunkiewicz Wojciech1972MCP BIKE TEAM
Sierakowski Tomasz1985MCP BIKE TEAM
Dużyński Sebastian1975MCP BIKE TEAM
1451.75
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Walęcki Michał1985MCP BIKE TEAM
Hunkiewicz Wojciech1972MCP BIKE TEAM
Sierakowski Tomasz1985MCP BIKE TEAM
Kucher Maksym1994MCP BIKE TEAM
1502.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Papis Paweł1978MCP BIKE TEAM
Kucher Maksym1994MCP BIKE TEAM
Gural Piotr1979MCP BIKE TEAM
Dużyński Sebastian1975MCP BIKE TEAM
1448.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Walęcki Michał1985MCP BIKE TEAM
Skrzypczyk Karol1979MCP BIKE TEAM
Kucher Maksym1994MCP BIKE TEAM
Gural Piotr1979MCP BIKE TEAM
1473.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Radziszewska Katarzyna1991MCP BIKE TEAM
Kucher Maksym1994MCP BIKE TEAM
Łuczak Kamil1984MCP BIKE TEAM
Skrzypczyk Karol1979MCP BIKE TEAM
1368.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sierakowski Tomasz1985MCP BIKE TEAM
Kubisiak Kacper1976MCP BIKE TEAM
Wejner Olgierd1973MCP BIKE TEAM
Kanownik Sławomir1975MCP BIKE TEAM
634.12
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sierakowski Tomasz1985MCP BIKE TEAM
Szymański Łukasz1981MCP BIKE TEAM
1331.99
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Żebrowski Marcin1983MCP BIKE TEAM
Gural Piotr1979MCP BIKE TEAM
Kucher Maksym1994MCP BIKE TEAM
Kubisiak Kacper1976MCP BIKE TEAM
1001.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Gural Piotr1979MCP BIKE TEAM
Dużyński Sebastian1975MCP BIKE TEAM
Szymański Łukasz1981MCP BIKE TEAM
1288.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kucher Maksym1994MCP BIKE TEAM
Żebrowski Marcin1983MCP BIKE TEAM
Dużyński Sebastian1975MCP BIKE TEAM
Wejner Olgierd1973MCP BIKE TEAM
8NRF HENGST RACING10953.61577.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pędzikiewicz Tomasz1976NRF HENGST RACING
Kayed Tarik1974NRF HENGST RACING
286.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pędzikiewicz Tomasz1976NRF HENGST RACING
582.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pędzikiewicz Tomasz1976NRF HENGST RACING
Kozłowski Piotr1980NRF HENGST RACING
597.69
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pędzikiewicz Tomasz1976NRF HENGST RACING
Kozłowski Piotr1980NRF HENGST RACING
1436.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Traczyk Damian1998NRF HENGST RACING
Kaczmarski Artur1986NRF HENGST RACING
Sawicka Aleksandra1981NRF HENGST RACING
Góralewski Sławomir1969NRF HENGST RACING
1409.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Worach Piotr1975NRF HENGST RACING
Michalski Michał1997NRF HENGST RACING
Sawicka Aleksandra1981NRF HENGST RACING
Góralewski Sławomir1969NRF HENGST RACING
1419.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kaczmarski Artur1986NRF HENGST RACING
Sawicka Aleksandra1981NRF HENGST RACING
Fiedurek Mateusz1980NRF HENGST RACING
Michnowska Katarzyna1987NRF HENGST RACING
1367.11
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Worach Piotr1975NRF HENGST RACING
Reszke Marcin1987NRF HENGST RACING
Michnowska Katarzyna1987NRF HENGST RACING
Pędzikiewicz Tomasz1976NRF HENGST RACING
1430.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kaczmarski Artur1986NRF HENGST RACING
Kmita Robert1990NRF HENGST RACING
Michnowska Katarzyna1987NRF HENGST RACING
Kozłowski Piotr1980NRF HENGST RACING
1432.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Traczyk Damian1998NRF HENGST RACING
Reszke Marcin1987NRF HENGST RACING
Kmita Robert1990NRF HENGST RACING
Kozłowski Piotr1980NRF HENGST RACING
1346.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Reszke Marcin1987NRF HENGST RACING
Kmita Robert1990NRF HENGST RACING
Michnowska Katarzyna1987NRF HENGST RACING
Góralewski Sławomir1969NRF HENGST RACING
1111.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Traczyk Damian1998NRF HENGST RACING
Kmita Robert1990NRF HENGST RACING
Michnowska Katarzyna1987NRF HENGST RACING
1057.71
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Traczyk Damian1998NRF HENGST RACING
Kaczmarski Artur1986NRF HENGST RACING
Michnowska Katarzyna1987NRF HENGST RACING
9DAMOVO BIKE TEAM10682.59319.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grzebalska Bogumiła1975DAMOVO BIKE TEAM
1263.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sokolnicki Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
DAMOVO BIKE TEAM
Grzebalska Bogumiła1975DAMOVO BIKE TEAM
Baciński Szymon2004DAMOVO BIKE TEAM
1283.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wrońska Zuzanna2004DAMOVO BIKE TEAM
Jankowski Dariusz1973DAMOVO BIKE TEAM
Sokolnicki Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
Borzęcki Adam1972DAMOVO BIKE TEAM
1334.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grzebalski Mieczysław1975DAMOVO BIKE TEAM
Sokolnicki Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
Jankowski Dariusz1973DAMOVO BIKE TEAM
Wrońska Zuzanna2004DAMOVO BIKE TEAM
1259.77
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jankowski Dariusz1973DAMOVO BIKE TEAM
Wrońska Zuzanna2004DAMOVO BIKE TEAM
Borzęcki Adam1972DAMOVO BIKE TEAM
Stępień Jakub2005DAMOVO BIKE TEAM
1352.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jankowski Dariusz1973DAMOVO BIKE TEAM
Sokolnicki Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
Baciński Szymon2004DAMOVO BIKE TEAM
Borzęcki Adam1972DAMOVO BIKE TEAM
948.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jankowski Dariusz1973DAMOVO BIKE TEAM
Baciński Szymon2004DAMOVO BIKE TEAM
Grzebalska Bogumiła1975DAMOVO BIKE TEAM
1373.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grzebalski Mieczysław1975DAMOVO BIKE TEAM
Sokolnicki Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
Jankowski Dariusz1973DAMOVO BIKE TEAM
Wrońska Zuzanna2004DAMOVO BIKE TEAM
1380.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sokolnicki Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
Jankowski Dariusz1973DAMOVO BIKE TEAM
Lalak Jacek1981DAMOVO BIKE TEAM
Baciński Szymon2004DAMOVO BIKE TEAM
1370.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grzebalski Mieczysław1975DAMOVO BIKE TEAM
Sokolnicki Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
Jankowski Dariusz1973DAMOVO BIKE TEAM
Baciński Szymon2004DAMOVO BIKE TEAM
1266.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sokolnicki Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
Grzebalska Bogumiła1975DAMOVO BIKE TEAM
Baciński Szymon2004DAMOVO BIKE TEAM
Zwierko Łukasz1982DAMOVO BIKE TEAM
1321.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grzebalski Mieczysław1975DAMOVO BIKE TEAM
Baciński Szymon2004DAMOVO BIKE TEAM
Zwierko Łukasz1982DAMOVO BIKE TEAM
Baciński Arkadiusz1975DAMOVO BIKE TEAM
1240.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sokolnicki Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
Jankowski Dariusz1973DAMOVO BIKE TEAM
Baciński Szymon2004DAMOVO BIKE TEAM
Grzebalska Bogumiła1975DAMOVO BIKE TEAM
10ZERWANI Z ŁAŃCUCHA10658.631231.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bielecka Magdalena1978ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Janicki Sławomir1971ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Walczak Paweł1988ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Wydziałkiewicz Marek1971ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
1336.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bielecka Magdalena1978ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Bachański Rafał1977ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Jagiełło Łukasz1989ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Kondratowicz Łukasz1989ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
1318.16
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bielecka Magdalena1978ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Jagiełło Łukasz1989ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Bachański Rafał1977ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Janicki Sławomir1971ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
881.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bachański Rafał1977ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Socha Igor2003ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Walczak Paweł1988ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
1259.77
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jankowski Dariusz1973DAMOVO BIKE TEAM
Wrońska Zuzanna2004DAMOVO BIKE TEAM
Borzęcki Adam1972DAMOVO BIKE TEAM
Stępień Jakub2005DAMOVO BIKE TEAM
1431.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bachański Rafał1977ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Janicki Sławomir1971ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Bielecka Magdalena1978ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Kondratowicz Łukasz1989ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
1348.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bachański Rafał1977ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Janicki Sławomir1971ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Bielecka Magdalena1978ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Kondratowicz Łukasz1989ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
1379.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bachański Rafał1977ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Bielecka Magdalena1978ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Janicki Sławomir1971ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Kondratowicz Łukasz1989ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
1380.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sokolnicki Andrzej1969DAMOVO BIKE TEAM
Jankowski Dariusz1973DAMOVO BIKE TEAM
Lalak Jacek1981DAMOVO BIKE TEAM
Baciński Szymon2004DAMOVO BIKE TEAM
1271.96
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Janicki Sławomir1971ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Kondratowicz Łukasz1989ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Jagiełło Łukasz1989ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Walczak Paweł1988ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
1282.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bachański Rafał1977ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Janicki Sławomir1971ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Jagiełło Łukasz1989ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Socha Igor2003ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
1290.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Janicki Sławomir1971ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Bachański Rafał1977ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Kondratowicz Łukasz1989ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Wydziałkiewicz Marek1971ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
1216.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Janicki Sławomir1971ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Kondratowicz Łukasz1989ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Wydziałkiewicz Marek1971ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
Walczak Paweł1988ZERWANI Z ŁAŃCUCHA
11PATNET TEAM9948.25389.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Myszkowski Rafał1984PATNET TEAM
1364.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Myszkowski Rafał1984PATNET TEAM
Michalak Jacek1973PATNET TEAM
Tułowiecki Paweł1994PATNET TEAM
Rajczyk Radosław1974PATNET TEAM
952.12
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Myszkowski Rafał1984PATNET TEAM
Kępa Marcin1977PATNET TEAM
Zienkiewicz Jan1946PATNET TEAM
1035.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Myszkowski Rafał1984PATNET TEAM
Michalak Jacek1973PATNET TEAM
Zienkiewicz Jan1946PATNET TEAM
1064.05
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Myszkowski Rafał1984PATNET TEAM
Tułowiecki Paweł1994PATNET TEAM
Zienkiewicz Jan1946PATNET TEAM
1412.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Myszkowski Rafał1984PATNET TEAM
Michalak Jacek1973PATNET TEAM
Tułowiecki Paweł1994PATNET TEAM
Zienkiewicz Jan1946PATNET TEAM
1041.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Michalak Jacek1973PATNET TEAM
Myszkowski Rafał1984PATNET TEAM
Zienkiewicz Jan1946PATNET TEAM
882.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tułowiecki Paweł1994PATNET TEAM
Kępa Marcin1977PATNET TEAM
Zienkiewicz Jan1946PATNET TEAM
1409.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Myszkowski Rafał1984PATNET TEAM
Michalak Jacek1973PATNET TEAM
Kępa Marcin1977PATNET TEAM
Tułowiecki Paweł1994PATNET TEAM
1306.07
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Myszkowski Rafał1984PATNET TEAM
Michalak Jacek1973PATNET TEAM
Kępa Marcin1977PATNET TEAM
Zienkiewicz Jan1946PATNET TEAM
1314.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Myszkowski Rafał1984PATNET TEAM
Michalak Jacek1973PATNET TEAM
Tułowiecki Paweł1994PATNET TEAM
Zienkiewicz Jan1946PATNET TEAM
295.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kępa Marcin1977PATNET TEAM
706.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Michalak Jacek1973PATNET TEAM
Myszkowski Rafał1984PATNET TEAM
12AGR PŁOŃSK9498.28389.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Myszkowski Rafał1984PATNET TEAM
1425.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kmita Robert1990AGR PŁOŃSK
Radomski Paweł1978AGR PŁOŃSK
Bilicki Paweł1990AGR PŁOŃSK
Kornatowski Mateusz1988AGR PŁOŃSK
289.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Ferski Andrzej1952AGR PŁOŃSK
1361.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kmita Robert1990AGR PŁOŃSK
Wasążnik Marcin1991AGR PŁOŃSK
Kornatowski Mateusz1988AGR PŁOŃSK
Ferski Andrzej1952AGR PŁOŃSK
999.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kmita Robert1990AGR PŁOŃSK
Wasążnik Marcin1991AGR PŁOŃSK
Wąsążnik Paulina1994AGR PŁOŃSK
1450.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Radomski Paweł1978AGR PŁOŃSK
Wasążnik Marcin1991AGR PŁOŃSK
Kornatowski Mateusz1988AGR PŁOŃSK
Paprota Przemysław1979AGR PŁOŃSK
663.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Radomski Paweł1978AGR PŁOŃSK
Ferski Andrzej1952AGR PŁOŃSK
1407.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kmita Robert1990AGR PŁOŃSK
Radomski Paweł1978AGR PŁOŃSK
Bilicki Paweł1990AGR PŁOŃSK
Kornatowski Mateusz1988AGR PŁOŃSK
1008.12
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bilicki Paweł1990AGR PŁOŃSK
Paprota Przemysław1979AGR PŁOŃSK
Ferski Andrzej1952AGR PŁOŃSK
712.31
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Radomski Paweł1978AGR PŁOŃSK
Bilicki Paweł1990AGR PŁOŃSK
914.16
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Radomski Paweł1978AGR PŁOŃSK
Paprota Przemysław1979AGR PŁOŃSK
Ferski Andrzej1952AGR PŁOŃSK
295.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kępa Marcin1977PATNET TEAM
931.22
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Radomski Paweł1978AGR PŁOŃSK
Bilicki Paweł1990AGR PŁOŃSK
Ferski Andrzej1952AGR PŁOŃSK
13OPEN BIKE TEAM9250.98389.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Myszkowski Rafał1984PATNET TEAM
1425.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kmita Robert1990AGR PŁOŃSK
Radomski Paweł1978AGR PŁOŃSK
Bilicki Paweł1990AGR PŁOŃSK
Kornatowski Mateusz1988AGR PŁOŃSK
289.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Ferski Andrzej1952AGR PŁOŃSK
1361.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kmita Robert1990AGR PŁOŃSK
Wasążnik Marcin1991AGR PŁOŃSK
Kornatowski Mateusz1988AGR PŁOŃSK
Ferski Andrzej1952AGR PŁOŃSK
999.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kmita Robert1990AGR PŁOŃSK
Wasążnik Marcin1991AGR PŁOŃSK
Wąsążnik Paulina1994AGR PŁOŃSK
1389.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Mirecki Bartłomiej1991OPEN BIKE TEAM
Florczak Kamil1985OPEN BIKE TEAM
Kuczyński Dariusz1975OPEN BIKE TEAM
Florczak Arkadiusz1993OPEN BIKE TEAM
1282.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Mirecki Bartłomiej1991OPEN BIKE TEAM
Kuczyński Dariusz1975OPEN BIKE TEAM
Szuchnik Sebastian1986OPEN BIKE TEAM
Florczak Kamil1985OPEN BIKE TEAM
1284.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Mirecki Bartłomiej1991OPEN BIKE TEAM
Kuczyński Dariusz1975OPEN BIKE TEAM
Florczak Arkadiusz1993OPEN BIKE TEAM
Szuchnik Sebastian1986OPEN BIKE TEAM
1330.40
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Mirecki Bartłomiej1991OPEN BIKE TEAM
Szuchnik Sebastian1986OPEN BIKE TEAM
Kuczyński Dariusz1975OPEN BIKE TEAM
Florczak Kamil1985OPEN BIKE TEAM
1152.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Mirecki Bartłomiej1991OPEN BIKE TEAM
Szuchnik Sebastian1986OPEN BIKE TEAM
Florczak Kamil1985OPEN BIKE TEAM
Skrętowski Michał1990OPEN BIKE TEAM
910.60
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szuchnik Sebastian1986OPEN BIKE TEAM
Mirecki Bartłomiej1991OPEN BIKE TEAM
Florczak Kamil1985OPEN BIKE TEAM
983.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Mirecki Bartłomiej1991OPEN BIKE TEAM
Florczak Kamil1985OPEN BIKE TEAM
Szuchnik Sebastian1986OPEN BIKE TEAM
917.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Mirecki Bartłomiej1991OPEN BIKE TEAM
Szuchnik Sebastian1986OPEN BIKE TEAM
Florczak Kamil1985OPEN BIKE TEAM
14NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 9097.71774.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Knapczyk Małgorzata1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Knapczyk Piotr1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
517.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wójcik Piotr1973NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Sterczewski Paweł1970NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
1108.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Banasik Sławomir1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Knapczyk Piotr1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Grot Mariusz1973NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
745.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Knapczyk Piotr1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Knapczyk Małgorzata1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
768.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Knapczyk Piotr1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Knapczyk Małgorzata1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
1511.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Banasik Sławomir1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Knapczyk Piotr1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Knapczyk Małgorzata1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Grot Mariusz1973NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
273.16
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sterczewski Paweł1970NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
1438.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Knapczyk Piotr1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Strąk Jarosław1982NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Grot Mariusz1973NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Knapczyk Małgorzata1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
1479.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Knapczyk Piotr1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Knapczyk Małgorzata1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Grot Mariusz1973NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Strąk Jarosław1982NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
280.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sterczewski Paweł1970NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
1079.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Knapczyk Piotr1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Knapczyk Małgorzata1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Strąk Jarosław1982NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
723.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Knapczyk Piotr1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Knapczyk Małgorzata1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
938.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Knapczyk Piotr1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Knapczyk Małgorzata1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Sterczewski Paweł1970NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
15RB Riders8506.17774.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Knapczyk Małgorzata1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Knapczyk Piotr1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
517.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wójcik Piotr1973NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Sterczewski Paweł1970NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
1232.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
RB Riders
Koloński Arkadiusz1977RB Riders
RB Riders
Zalewski Paweł1979RB Riders
1209.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wester Stanisław1979RB Riders
Koloński Arkadiusz1977RB Riders
Zalewski Paweł1979RB Riders
Sitek Wojciech1976RB Riders
661.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Koloński Arkadiusz1977RB Riders
Wester Stanisław1979RB Riders
982.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Dulz Marcin1980RB Riders
RB Riders
Wincenciak Michał1984RB Riders
1312.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Dulz Marcin1980RB Riders
Wester Stanisław1979RB Riders
Koloński Arkadiusz1977RB Riders
Zalewski Paweł1979RB Riders
1295.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Dulz Marcin1980RB Riders
Koloński Arkadiusz1977RB Riders
Wester Stanisław1979RB Riders
Zalewski Paweł1979RB Riders
621.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Dulz Marcin1980RB Riders
Żuk Marcin1983RB Riders
662.93
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Dulz Marcin1980RB Riders
Wester Stanisław1979RB Riders
1149.07
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Dulz Marcin1980RB Riders
Koloński Arkadiusz1977RB Riders
Sosnowski Bartosz1977RB Riders
Żuk Marcin1983RB Riders
723.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Knapczyk Piotr1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Knapczyk Małgorzata1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
938.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Knapczyk Piotr1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Knapczyk Małgorzata1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Sterczewski Paweł1970NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
16LOTTO8429.38774.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Knapczyk Małgorzata1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Knapczyk Piotr1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
965.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Zakrzewski Andrzej1976LOTTO
Sawicki Grzegorz1980LOTTO
Witkowski Grzegorz1959LOTTO
944.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kurek Mirosław1967LOTTO
Sawicki Grzegorz1980LOTTO
Witkowski Grzegorz1959LOTTO
657.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sawicki Grzegorz1980LOTTO
Witkowski Grzegorz1959LOTTO
1059.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sawicki Grzegorz1980LOTTO
Kurek Mirosław1967LOTTO
Witkowski Grzegorz1959LOTTO
1434.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
LOTTO
Sawicki Grzegorz1980LOTTO
Zakrzewski Andrzej1976LOTTO
Kurek Mirosław1967LOTTO
1324.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pogorzelski Zdzisław1970LOTTO
Zakrzewski Andrzej1976LOTTO
Sawicki Grzegorz1980LOTTO
Witkowski Grzegorz1959LOTTO
1010.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sawicki Grzegorz1980LOTTO
Zakrzewski Andrzej1976LOTTO
Kurek Mirosław1967LOTTO
1030.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Zakrzewski Andrzej1976LOTTO
Kurek Mirosław1967LOTTO
Sawicki Grzegorz1980LOTTO
658.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kurek Mirosław1967LOTTO
Sawicki Grzegorz1980LOTTO
333.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sawicki Grzegorz1980LOTTO
654.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kurek Mirosław1967LOTTO
Sawicki Grzegorz1980LOTTO
629.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sawicki Grzegorz1980LOTTO
Kurek Mirosław1967LOTTO
17DSV8377.95774.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Knapczyk Małgorzata1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
Knapczyk Piotr1978NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
1288.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Karwowski Jakub1984DSV
Bielecki Jakub1989DSV
DSV
Chwedorowicz Paweł1983DSV
953.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Goławski Bartosz1990DSV
Bielecki Jakub1989DSV
Karwowski Maciej1991DSV
998.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bielecki Jakub1989DSV
Goławski Bartosz1990DSV
Karwowski Maciej1991DSV
705.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bielecki Jakub1989DSV
Gołoś Marcin1979DSV
1067.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bielecki Jakub1989DSV
Karwowski Maciej1991DSV
Gołoś Marcin1979DSV
688.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bielecki Jakub1989DSV
Gołoś Marcin1979DSV
1306.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bielecki Jakub1989DSV
Gołoś Marcin1979DSV
Goławski Bartosz1990DSV
Karwowski Maciej1991DSV
1369.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bielecki Jakub1989DSV
Goławski Bartosz1990DSV
Gołoś Marcin1979DSV
Karwowski Maciej1991DSV
666.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Karwowski Jakub1984DSV
Karwowski Maciej1991DSV
345.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bielecki Jakub1989DSV
654.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kurek Mirosław1967LOTTO
Sawicki Grzegorz1980LOTTO
642.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bielecki Jakub1989DSV
Gołoś Marcin1979DSV
18Bike Fun Legionowo8235.59622.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Banaszek Szymon1996Bike Fun Legionowo
Machula Mariusz1973Bike Fun Legionowo
962.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Banaszek Szymon1996Bike Fun Legionowo
Bike Fun Legionowo
Machula Mariusz1973Bike Fun Legionowo
1216.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bętkowski Dawid1993Bike Fun Legionowo
Banaszek Szymon1996Bike Fun Legionowo
Machula Mariusz1973Bike Fun Legionowo
Karpiński Norbert1982Bike Fun Legionowo
316.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bike Fun Legionowo
681.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Banaszek Szymon1996Bike Fun Legionowo
Machula Mariusz1973Bike Fun Legionowo
1025.20
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Banaszek Szymon1996Bike Fun Legionowo
Jabłoński Mateusz1996Bike Fun Legionowo
Niemyjski Jarosław1983Bike Fun Legionowo
1245.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Banaszek Szymon1996Bike Fun Legionowo
Jabłoński Mateusz1996Bike Fun Legionowo
Machula Mariusz1973Bike Fun Legionowo
Karpiński Norbert1982Bike Fun Legionowo
1236.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Banaszek Szymon1996Bike Fun Legionowo
Bedra Józef1973Bike Fun Legionowo
Werner Sebastian1989Bike Fun Legionowo
Niemyjski Jarosław1983Bike Fun Legionowo
923.31
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jabłoński Mateusz1996Bike Fun Legionowo
Machula Mariusz1973Bike Fun Legionowo
Bedra Józef1973Bike Fun Legionowo
666.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Karwowski Jakub1984DSV
Karwowski Maciej1991DSV
345.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bielecki Jakub1989DSV
944.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kamiński Tomasz1982Bike Fun Legionowo
Cyckiewicz Robert1972Bike Fun Legionowo
Machula Mariusz1973Bike Fun Legionowo
260.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Machula Mariusz1973Bike Fun Legionowo
19Rowerowysquad Hoegert Technik8152.65622.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Banaszek Szymon1996Bike Fun Legionowo
Machula Mariusz1973Bike Fun Legionowo
1301.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krzyżanowski Dariusz1989Rowerowysquad Hoegert Technik
Wiśniewski Tomasz1980Rowerowysquad Hoegert Technik
Janowski Alan2002Rowerowysquad Hoegert Technik
Wieczorek Wiktor1984Rowerowysquad Hoegert Technik
1253.56
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wieczorek Wiktor1984Rowerowysquad Hoegert Technik
Krzyżanowski Dariusz1989Rowerowysquad Hoegert Technik
Janowski Alan2002Rowerowysquad Hoegert Technik
Lis Adam1978Rowerowysquad Hoegert Technik
1251.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Janowski Alan2002Rowerowysquad Hoegert Technik
Krzyżanowski Dariusz1989Rowerowysquad Hoegert Technik
Skorek Janusz1956Rowerowysquad Hoegert Technik
Lis Adam1978Rowerowysquad Hoegert Technik
329.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Skorek Janusz1956Rowerowysquad Hoegert Technik
1131.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wieczorek Wiktor1984Rowerowysquad Hoegert Technik
Skorek Janusz1956Rowerowysquad Hoegert Technik
Lis Adam1978Rowerowysquad Hoegert Technik
Krzyżanowski Dariusz1989Rowerowysquad Hoegert Technik
1301.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Janowski Alan2002Rowerowysquad Hoegert Technik
Wieczorek Wiktor1984Rowerowysquad Hoegert Technik
Krzyżanowski Dariusz1989Rowerowysquad Hoegert Technik
Skorek Janusz1956Rowerowysquad Hoegert Technik
1263.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Janowski Alan2002Rowerowysquad Hoegert Technik
Wieczorek Wiktor1984Rowerowysquad Hoegert Technik
Krzyżanowski Dariusz1989Rowerowysquad Hoegert Technik
Skorek Janusz1956Rowerowysquad Hoegert Technik
321.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Skorek Janusz1956Rowerowysquad Hoegert Technik
666.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Karwowski Jakub1984DSV
Karwowski Maciej1991DSV
295.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Skorek Janusz1956Rowerowysquad Hoegert Technik
944.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kamiński Tomasz1982Bike Fun Legionowo
Cyckiewicz Robert1972Bike Fun Legionowo
Machula Mariusz1973Bike Fun Legionowo
260.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Machula Mariusz1973Bike Fun Legionowo
20TEAM PKO BANK POLSKI7771.50622.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Banaszek Szymon1996Bike Fun Legionowo
Machula Mariusz1973Bike Fun Legionowo
1226.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
SEFERYNIAK JACEK1977TEAM PKO BANK POLSKI
Stempniak Sebastian1985TEAM PKO BANK POLSKI
Ziółek Marcin1978TEAM PKO BANK POLSKI
Meksuła Michał2004TEAM PKO BANK POLSKI
852.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rok Robert1980TEAM PKO BANK POLSKI
Wróbel Grzegorz1990TEAM PKO BANK POLSKI
Laskowski Tomasz1986TEAM PKO BANK POLSKI
926.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
SEFERYNIAK JACEK1977TEAM PKO BANK POLSKI
Wróbel Grzegorz1990TEAM PKO BANK POLSKI
Laskowski Tomasz1986TEAM PKO BANK POLSKI
329.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rok Robert1980TEAM PKO BANK POLSKI
1331.96
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
SEFERYNIAK JACEK1977TEAM PKO BANK POLSKI
Rok Robert1980TEAM PKO BANK POLSKI
Stempniak Sebastian1985TEAM PKO BANK POLSKI
Laskowski Tomasz1986TEAM PKO BANK POLSKI
647.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Stempniak Sebastian1985TEAM PKO BANK POLSKI
Wróbel Grzegorz1990TEAM PKO BANK POLSKI
1226.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wróbel Grzegorz1990TEAM PKO BANK POLSKI
Dyjas Aneta1983TEAM PKO BANK POLSKI
Rok Robert1980TEAM PKO BANK POLSKI
Laskowski Tomasz1986TEAM PKO BANK POLSKI
659.11
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Stempniak Sebastian1985TEAM PKO BANK POLSKI
Rok Robert1980TEAM PKO BANK POLSKI
666.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Karwowski Jakub1984DSV
Karwowski Maciej1991DSV
899.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wróbel Grzegorz1990TEAM PKO BANK POLSKI
Rok Robert1980TEAM PKO BANK POLSKI
Laskowski Tomasz1986TEAM PKO BANK POLSKI
944.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kamiński Tomasz1982Bike Fun Legionowo
Cyckiewicz Robert1972Bike Fun Legionowo
Machula Mariusz1973Bike Fun Legionowo
315.40
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Stempniak Sebastian1985TEAM PKO BANK POLSKI
21WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI7759.24622.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Banaszek Szymon1996Bike Fun Legionowo
Machula Mariusz1973Bike Fun Legionowo
1355.31
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Makarewicz Barbara2003WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Kuchcik Filip2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Leszczyński Tymoteusz2005WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Wyszkowski Mikołaj2005WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
335.60
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Leszczyński Tymoteusz2005WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
367.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kuchcik Filip2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
328.56
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bogdańska Julia2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
336.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bogdańska Julia2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
357.12
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kuchcik Filip2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
1421.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krzyczkowska Malwina2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Kuchcik Filip2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Leszczyński Tymoteusz2005WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Bogdańska Julia2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
724.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kuchcik Filip2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Bogdańska Julia2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
1491.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krzyczkowska Malwina2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Szyszko Mateusz2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Kuchcik Filip2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Bogdańska Julia2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
371.50
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kuchcik Filip2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
1099.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krzyczkowska Malwina2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Kuchcik Filip2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Bogdańska Julia2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
927.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kuchcik Filip2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Bogdańska Julia2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Leszczyński Tymoteusz2005WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
22BIKE SALON TEAM7552.01391.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krupa Andrzej1963BIKE SALON TEAM
765.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krupa Emil1987BIKE SALON TEAM
Krupa Andrzej1963BIKE SALON TEAM
713.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krupa Andrzej1963BIKE SALON TEAM
Węgrzynowski Mariusz1977BIKE SALON TEAM
1148.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krupa Emil1987BIKE SALON TEAM
Krupa Andrzej1963BIKE SALON TEAM
Andrzejczuk Adam1995BIKE SALON TEAM
328.56
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bogdańska Julia2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
1099.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krupa Emil1987BIKE SALON TEAM
Krupa Andrzej1963BIKE SALON TEAM
Zaboklicka Aniela2002BIKE SALON TEAM
1088.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krupa Emil1987BIKE SALON TEAM
Węgrzynowski Mariusz1977BIKE SALON TEAM
Węgrzynowski Bartosz2005BIKE SALON TEAM
778.69
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krupa Emil1987BIKE SALON TEAM
Krupa Andrzej1963BIKE SALON TEAM
786.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krupa Emil1987BIKE SALON TEAM
Krupa Andrzej1963BIKE SALON TEAM
776.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krupa Emil1987BIKE SALON TEAM
Krupa Andrzej1963BIKE SALON TEAM
1108.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krupa Emil1987BIKE SALON TEAM
Krupa Andrzej1963BIKE SALON TEAM
Węgrzynowski Mariusz1977BIKE SALON TEAM
1099.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krzyczkowska Malwina2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Kuchcik Filip2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Bogdańska Julia2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
927.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kuchcik Filip2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Bogdańska Julia2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Leszczyński Tymoteusz2005WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
23PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM7457.97391.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krupa Andrzej1963BIKE SALON TEAM
1234.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Panasiuk Tomasz1972PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Adamczuk Marcin1973PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Możdżonek Konrad1990PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
SIEMIANOWSKI MARCIN1979PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
713.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krupa Andrzej1963BIKE SALON TEAM
Węgrzynowski Mariusz1977BIKE SALON TEAM
280.98
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kalicka Małgorzata1985PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
661.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
SIEMIANOWSKI MARCIN1979PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Kalicka Małgorzata1985PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
306.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
SIEMIANOWSKI MARCIN1979PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
1210.96
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
SIEMIANOWSKI MARCIN1979PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Bartosiak-Semków Paweł1979PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Kalicka Małgorzata1985PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Ślusarczyk Maciej1968PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
1227.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kalicka Małgorzata1985PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Augustyniak Dariusz1979PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
SIEMIANOWSKI MARCIN1979PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Śmiechurski Robert1966PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
343.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kalicka Małgorzata1985PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
626.16
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Augustyniak Dariusz1979PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Kalicka Małgorzata1985PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
939.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kalicka Małgorzata1985PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Panasiuk Tomasz1972PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Śmiechurski Robert1966PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
1099.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krzyczkowska Malwina2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Kuchcik Filip2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Bogdańska Julia2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
1215.22
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Adamczuk Marcin1973PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
SIEMIANOWSKI MARCIN1979PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Kalicka Małgorzata1985PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Bartosiak-Semków Paweł1979PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
24Husaria LC Elektronik7284.71391.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krupa Andrzej1963BIKE SALON TEAM
524.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Husaria LC Elektronik
Olszewski Wojciech1968Husaria LC Elektronik
1042.20
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Husaria LC Elektronik
Gapisz Marcin1985Husaria LC Elektronik
Olszewski Wojciech1968Husaria LC Elektronik
Ośka Dawid1978Husaria LC Elektronik
249.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Olszewski Wojciech1968Husaria LC Elektronik
902.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Husaria LC Elektronik
Ośka Dawid1978Husaria LC Elektronik
Olszewski Wojciech1968Husaria LC Elektronik
1299.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Gapisz Marcin1985Husaria LC Elektronik
Cykman Maciej1976Husaria LC Elektronik
Husaria LC Elektronik
Ośka Dawid1978Husaria LC Elektronik
1184.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Gapisz Marcin1985Husaria LC Elektronik
Cykman Maciej1976Husaria LC Elektronik
Myszkowski Bartek1976Husaria LC Elektronik
Olszewski Wojciech1968Husaria LC Elektronik
858.20
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Cykman Maciej1976Husaria LC Elektronik
Myszkowski Bartek1976Husaria LC Elektronik
Olszewski Wojciech1968Husaria LC Elektronik
931.58
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Gapisz Marcin1985Husaria LC Elektronik
Myszkowski Bartek1976Husaria LC Elektronik
Olszewski Wojciech1968Husaria LC Elektronik
541.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Myszkowski Bartek1976Husaria LC Elektronik
Olszewski Wojciech1968Husaria LC Elektronik
307.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Cykman Maciej1976Husaria LC Elektronik
1099.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krzyczkowska Malwina2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Kuchcik Filip2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Bogdańska Julia2004WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
1215.22
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Adamczuk Marcin1973PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
SIEMIANOWSKI MARCIN1979PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Kalicka Małgorzata1985PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
Bartosiak-Semków Paweł1979PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
25STRABAG BIKE TEAM7258.011179.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalska Małgorzata1966STRABAG BIKE TEAM
Kaczmarczyk Michał1989STRABAG BIKE TEAM
Błaszczyk Paweł1982STRABAG BIKE TEAM
Koziorowski Adam1979STRABAG BIKE TEAM
886.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Błaszczyk Paweł1982STRABAG BIKE TEAM
Kaczmarczyk Michał1989STRABAG BIKE TEAM
Sadowski Damian1993STRABAG BIKE TEAM
486.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalska Małgorzata1966STRABAG BIKE TEAM
Błaszczyk Paweł1982STRABAG BIKE TEAM
257.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Koziorowski Adam1979STRABAG BIKE TEAM
1239.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kaczmarczyk Michał1989STRABAG BIKE TEAM
Błaszczyk Paweł1982STRABAG BIKE TEAM
Koziorowski Adam1979STRABAG BIKE TEAM
Kowalska Małgorzata1966STRABAG BIKE TEAM
338.05
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Błaszczyk Paweł1982STRABAG BIKE TEAM
1172.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Błaszczyk Paweł1982STRABAG BIKE TEAM
Kaczmarczyk Michał1989STRABAG BIKE TEAM
Kowalska Małgorzata1966STRABAG BIKE TEAM
Koziorowski Adam1979STRABAG BIKE TEAM
576.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Błaszczyk Paweł1982STRABAG BIKE TEAM
Sadowski Damian1993STRABAG BIKE TEAM
952.31
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kaczmarczyk Michał1989STRABAG BIKE TEAM
Błaszczyk Paweł1982STRABAG BIKE TEAM
Koziorowski Adam1979STRABAG BIKE TEAM
577.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kaczmarczyk Michał1989STRABAG BIKE TEAM
Koziorowski Adam1979STRABAG BIKE TEAM
317.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Błaszczyk Paweł1982STRABAG BIKE TEAM
666.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kaczmarczyk Michał1989STRABAG BIKE TEAM
Błaszczyk Paweł1982STRABAG BIKE TEAM
584.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kaczmarczyk Michał1989STRABAG BIKE TEAM
Błaszczyk Paweł1982STRABAG BIKE TEAM
26PZU SPORT TEAM7053.601179.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalska Małgorzata1966STRABAG BIKE TEAM
Kaczmarczyk Michał1989STRABAG BIKE TEAM
Błaszczyk Paweł1982STRABAG BIKE TEAM
Koziorowski Adam1979STRABAG BIKE TEAM
322.77
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sokołowski Piotr1989PZU SPORT TEAM
486.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalska Małgorzata1966STRABAG BIKE TEAM
Błaszczyk Paweł1982STRABAG BIKE TEAM
854.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sioch Radosław1981PZU SPORT TEAM
Marcinek Krzysztof1980PZU SPORT TEAM
Gustaw Agnieszka1986PZU SPORT TEAM
922.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sioch Radosław1981PZU SPORT TEAM
Marcinek Krzysztof1980PZU SPORT TEAM
Gustaw Agnieszka1986PZU SPORT TEAM
573.15
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Marcinek Krzysztof1980PZU SPORT TEAM
Soszyński Wojtek1975PZU SPORT TEAM
326.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sioch Radosław1981PZU SPORT TEAM
699.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tuski Maciej1978PZU SPORT TEAM
Sioch Radosław1981PZU SPORT TEAM
705.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tuski Maciej1978PZU SPORT TEAM
Kuta Jacek1987PZU SPORT TEAM
518.96
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Gustaw Agnieszka1986PZU SPORT TEAM
Marcinek Krzysztof1980PZU SPORT TEAM
1003.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tuski Maciej1978PZU SPORT TEAM
Sioch Radosław1981PZU SPORT TEAM
Choda Michał1987PZU SPORT TEAM
1055.31
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tuski Maciej1978PZU SPORT TEAM
Sioch Radosław1981PZU SPORT TEAM
Kuta Jacek1987PZU SPORT TEAM
1239.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tuski Maciej1978PZU SPORT TEAM
Sioch Radosław1981PZU SPORT TEAM
Choda Michał1987PZU SPORT TEAM
Marcinek Krzysztof1980PZU SPORT TEAM
27Jakoobcycles BKK Team6627.451179.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kowalska Małgorzata1966STRABAG BIKE TEAM
Kaczmarczyk Michał1989STRABAG BIKE TEAM
Błaszczyk Paweł1982STRABAG BIKE TEAM
Koziorowski Adam1979STRABAG BIKE TEAM
657.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Skura Katarzyna1980Jakoobcycles BKK Team
Gutkowski Szymon1982Jakoobcycles BKK Team
725.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Skura Katarzyna1980Jakoobcycles BKK Team
Skura Mikołaj2005Jakoobcycles BKK Team
1089.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Skura Katarzyna1980Jakoobcycles BKK Team
Wolcendorf Jarosław1979Jakoobcycles BKK Team
Skura Mikołaj2005Jakoobcycles BKK Team
749.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Skura Katarzyna1980Jakoobcycles BKK Team
Skura Mikołaj2005Jakoobcycles BKK Team
748.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Skura Katarzyna1980Jakoobcycles BKK Team
Skura Mikołaj2005Jakoobcycles BKK Team
732.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Skura Katarzyna1980Jakoobcycles BKK Team
Skura Mikołaj2005Jakoobcycles BKK Team
733.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Skura Katarzyna1980Jakoobcycles BKK Team
Skura Mikołaj2005Jakoobcycles BKK Team
756.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Skura Katarzyna1980Jakoobcycles BKK Team
Skura Mikołaj2005Jakoobcycles BKK Team
1069.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Skura Katarzyna1980Jakoobcycles BKK Team
Skura Mikołaj2005Jakoobcycles BKK Team
Lipiński Artur1983Jakoobcycles BKK Team
748.20
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Skura Katarzyna1980Jakoobcycles BKK Team
Skura Mikołaj2005Jakoobcycles BKK Team
1055.31
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tuski Maciej1978PZU SPORT TEAM
Sioch Radosław1981PZU SPORT TEAM
Kuta Jacek1987PZU SPORT TEAM
1239.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Tuski Maciej1978PZU SPORT TEAM
Sioch Radosław1981PZU SPORT TEAM
Choda Michał1987PZU SPORT TEAM
Marcinek Krzysztof1980PZU SPORT TEAM
28ESKOM-HPE-16199.10653.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Buczel Mateusz1984ESKOM-HPE-1
Karski Tomasz1974ESKOM-HPE-1
690.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Buczel Mateusz1984ESKOM-HPE-1
Niklewicz Sebastian1973ESKOM-HPE-1
600.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Buczel Mateusz1984ESKOM-HPE-1
Karski Tomasz1974ESKOM-HPE-1
657.15
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Buczel Mateusz1984ESKOM-HPE-1
Karski Tomasz1974ESKOM-HPE-1
706.20
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Buczel Mateusz1984ESKOM-HPE-1
Karski Tomasz1974ESKOM-HPE-1
385.15
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Buczel Mateusz1984ESKOM-HPE-1
373.16
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Buczel Mateusz1984ESKOM-HPE-1
1276.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Buczel Mateusz1984ESKOM-HPE-1
Kowalski Krzysztof1991ESKOM-HPE-1
Karski Tomasz1974ESKOM-HPE-1
Niklewicz Ewa1974ESKOM-HPE-1
971.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Buczel Mateusz1984ESKOM-HPE-1
Niklewicz Ewa1974ESKOM-HPE-1
Drabik Łukasz1982ESKOM-HPE-1
361.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Buczel Mateusz1984ESKOM-HPE-1
643.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Buczel Mateusz1984ESKOM-HPE-1
Karski Tomasz1974ESKOM-HPE-1
376.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Buczel Mateusz1984ESKOM-HPE-1
585.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Buczel Mateusz1984ESKOM-HPE-1
Drabik Łukasz1982ESKOM-HPE-1
29PŁOCKI KLUB KOLARSKI6053.75653.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Buczel Mateusz1984ESKOM-HPE-1
Karski Tomasz1974ESKOM-HPE-1
236.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sowiński Edmund1942PŁOCKI KLUB KOLARSKI
519.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczyk Benedykt1948PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Sowiński Edmund1942PŁOCKI KLUB KOLARSKI
1247.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Malinowski Jacek1963PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Behnke Przemysław1982PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Szewczyk Benedykt1948PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Sowiński Edmund1942PŁOCKI KLUB KOLARSKI
598.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczyk Benedykt1948PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Sowiński Edmund1942PŁOCKI KLUB KOLARSKI
319.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczyk Benedykt1948PŁOCKI KLUB KOLARSKI
292.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczyk Benedykt1948PŁOCKI KLUB KOLARSKI
1366.25
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Malinowski Jacek1963PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Krajewski Marek1957PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Behnke Przemysław1982PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Szewczyk Benedykt1948PŁOCKI KLUB KOLARSKI
263.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sowiński Edmund1942PŁOCKI KLUB KOLARSKI
361.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Buczel Mateusz1984ESKOM-HPE-1
882.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Malinowski Jacek1963PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Szewczyk Benedykt1948PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Sowiński Edmund1942PŁOCKI KLUB KOLARSKI
610.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Malinowski Jacek1963PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Szewczyk Benedykt1948PŁOCKI KLUB KOLARSKI
509.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczyk Benedykt1948PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Sowiński Edmund1942PŁOCKI KLUB KOLARSKI
30Isover MTB Team Lublin5875.961098.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Łuczkiewicz Kamil1987Isover MTB Team Lublin
Isover MTB Team Lublin
Czachor Piotr1974Isover MTB Team Lublin
1468.15
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Modecki Gerard1978Isover MTB Team Lublin
Łuczkiewicz Kamil1987Isover MTB Team Lublin
Czachor Piotr1974Isover MTB Team Lublin
Borkowski Sylwester1977Isover MTB Team Lublin
519.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczyk Benedykt1948PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Sowiński Edmund1942PŁOCKI KLUB KOLARSKI
1247.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Malinowski Jacek1963PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Behnke Przemysław1982PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Szewczyk Benedykt1948PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Sowiński Edmund1942PŁOCKI KLUB KOLARSKI
1516.20
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Łuczkiewicz Kamil1987Isover MTB Team Lublin
Borkowski Sylwester1977Isover MTB Team Lublin
Modecki Gerard1978Isover MTB Team Lublin
Isover MTB Team Lublin
319.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczyk Benedykt1948PŁOCKI KLUB KOLARSKI
1444.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Czachor Piotr1974Isover MTB Team Lublin
Modecki Gerard1978Isover MTB Team Lublin
Borkowski Sylwester1977Isover MTB Team Lublin
Wal Mariusz1977Isover MTB Team Lublin
1366.25
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Malinowski Jacek1963PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Krajewski Marek1957PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Behnke Przemysław1982PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Szewczyk Benedykt1948PŁOCKI KLUB KOLARSKI
263.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sowiński Edmund1942PŁOCKI KLUB KOLARSKI
348.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wal Mariusz1977Isover MTB Team Lublin
882.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Malinowski Jacek1963PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Szewczyk Benedykt1948PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Sowiński Edmund1942PŁOCKI KLUB KOLARSKI
610.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Malinowski Jacek1963PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Szewczyk Benedykt1948PŁOCKI KLUB KOLARSKI
509.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczyk Benedykt1948PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Sowiński Edmund1942PŁOCKI KLUB KOLARSKI
31AK-SPED5518.48622.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Włazałek Aleksander1999AK-SPED
Włazałek Mariusz1974AK-SPED
1468.15
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Modecki Gerard1978Isover MTB Team Lublin
Łuczkiewicz Kamil1987Isover MTB Team Lublin
Czachor Piotr1974Isover MTB Team Lublin
Borkowski Sylwester1977Isover MTB Team Lublin
571.07
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Włazałek Aleksander1999AK-SPED
Włazałek Mariusz1974AK-SPED
1247.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Malinowski Jacek1963PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Behnke Przemysław1982PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Szewczyk Benedykt1948PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Sowiński Edmund1942PŁOCKI KLUB KOLARSKI
677.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Włazałek Aleksander1999AK-SPED
Włazałek Mariusz1974AK-SPED
672.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Włazałek Aleksander1999AK-SPED
Włazałek Mariusz1974AK-SPED
1444.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Czachor Piotr1974Isover MTB Team Lublin
Modecki Gerard1978Isover MTB Team Lublin
Borkowski Sylwester1977Isover MTB Team Lublin
Wal Mariusz1977Isover MTB Team Lublin
628.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Włazałek Aleksander1999AK-SPED
Włazałek Mariusz1974AK-SPED
368.50
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Włazałek Aleksander1999AK-SPED
1107.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Włazałek Aleksander1999AK-SPED
Włazałek Mariusz1974AK-SPED
Teperek Małgorzata1989AK-SPED
Adamiec Mariusz1981AK-SPED
586.98
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Włazałek Aleksander1999AK-SPED
Włazałek Mariusz1974AK-SPED
643.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Włazałek Aleksander1999AK-SPED
Włazałek Mariusz1974AK-SPED
579.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Włazałek Aleksander1999AK-SPED
Włazałek Mariusz1974AK-SPED
32STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team5493.06622.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Włazałek Aleksander1999AK-SPED
Włazałek Mariusz1974AK-SPED
937.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Komór Piotr1976STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team
Lisowski Mateusz1978STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team
Kępka Sławomir1972STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team
624.23
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Komór Piotr1976STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team
Kępka Sławomir1972STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team
645.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Komór Piotr1976STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team
Kępka Sławomir1972STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team
684.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Komór Piotr1976STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team
Kępka Sławomir1972STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team
309.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kępka Sławomir1972STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team
653.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Komór Piotr1976STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team
Kępka Sławomir1972STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team
658.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Komór Piotr1976STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team
Kępka Sławomir1972STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team
333.79
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kępka Sławomir1972STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team
640.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Komór Piotr1976STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team
Kępka Sławomir1972STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team
632.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Komór Piotr1976STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team
Kępka Sławomir1972STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team
641.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Komór Piotr1976STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team
Kępka Sławomir1972STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team
299.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kępka Sławomir1972STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team
33MYBIKE.PL5348.79622.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Włazałek Aleksander1999AK-SPED
Włazałek Mariusz1974AK-SPED
664.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Zduniak Sylwia1984MYBIKE.PL
Borowiecki Tomasz1975MYBIKE.PL
1007.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wojtkowski Tomasz1978MYBIKE.PL
Ślesicki Grzegorz1972MYBIKE.PL
Pasiuk Krzysztof1975MYBIKE.PL
392.56
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Skrzyniarz Tomasz1977MYBIKE.PL
337.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Ślesicki Grzegorz1972MYBIKE.PL
654.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Ślesicki Grzegorz1972MYBIKE.PL
Rola-Janicki Robert1961MYBIKE.PL
665.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Ślesicki Grzegorz1972MYBIKE.PL
Borowiecki Tomasz1975MYBIKE.PL
663.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Ślesicki Grzegorz1972MYBIKE.PL
Borowiecki Tomasz1975MYBIKE.PL
610.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Borowiecki Tomasz1975MYBIKE.PL
Rola-Janicki Robert1961MYBIKE.PL
334.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Ślesicki Grzegorz1972MYBIKE.PL
690.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Ślesicki Grzegorz1972MYBIKE.PL
Zduniak Sylwia1984MYBIKE.PL
641.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Komór Piotr1976STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team
Kępka Sławomir1972STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team
302.20
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Borowiecki Tomasz1975MYBIKE.PL
34BIKEHOLIC TEAM5001.44622.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Włazałek Aleksander1999AK-SPED
Włazałek Mariusz1974AK-SPED
664.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Zduniak Sylwia1984MYBIKE.PL
Borowiecki Tomasz1975MYBIKE.PL
993.40
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bednarczyk Bożena1989BIKEHOLIC TEAM
Falkowski Jakub2004BIKEHOLIC TEAM
Klewaczew Andrzej1964BIKEHOLIC TEAM
392.56
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Skrzyniarz Tomasz1977MYBIKE.PL
378.75
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Charucki Rafał1988BIKEHOLIC TEAM
654.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Ślesicki Grzegorz1972MYBIKE.PL
Rola-Janicki Robert1961MYBIKE.PL
740.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Charucki Rafał1988BIKEHOLIC TEAM
Falkowski Jakub2004BIKEHOLIC TEAM
1052.31
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Falkowski Jakub2004BIKEHOLIC TEAM
Sikora Paweł1982BIKEHOLIC TEAM
Klewaczew Andrzej1964BIKEHOLIC TEAM
366.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Charucki Rafał1988BIKEHOLIC TEAM
334.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Ślesicki Grzegorz1972MYBIKE.PL
1469.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Nadany Mariusz1990BIKEHOLIC TEAM
Falkowski Jakub2004BIKEHOLIC TEAM
Bednarczyk Bożena1989BIKEHOLIC TEAM
Charucki Rafał1988BIKEHOLIC TEAM
641.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Komór Piotr1976STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team
Kępka Sławomir1972STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team
302.20
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Borowiecki Tomasz1975MYBIKE.PL
35V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI4541.34392.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Balcerzak Paweł1974V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI
266.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Miąskiewicz Mariusz1978V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI
654.23
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Balcerzak Paweł1974V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI
Miąskiewicz Mariusz1978V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI
303.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Miąskiewicz Mariusz1978V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI
318.99
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Miąskiewicz Mariusz1978V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI
328.77
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Miąskiewicz Mariusz1978V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI
670.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Balcerzak Paweł1974V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI
Miąskiewicz Mariusz1978V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI
310.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Miąskiewicz Mariusz1978V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI
387.69
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Balcerzak Paweł1974V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI
683.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Balcerzak Paweł1974V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI
Miąskiewicz Mariusz1978V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI
381.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Balcerzak Paweł1974V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI
707.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Balcerzak Paweł1974V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI
Miąskiewicz Mariusz1978V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI
663.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Balcerzak Paweł1974V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI
Miąskiewicz Mariusz1978V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI
36T4B TEAM4491.53534.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bober Zbigniew1946T4B TEAM
Górski Zdzisław1951T4B TEAM
519.07
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bober Zbigniew1946T4B TEAM
Górski Zdzisław1951T4B TEAM
528.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bober Zbigniew1946T4B TEAM
Górski Zdzisław1951T4B TEAM
565.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bober Zbigniew1946T4B TEAM
Górski Zdzisław1951T4B TEAM
600.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bober Zbigniew1946T4B TEAM
Górski Zdzisław1951T4B TEAM
616.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bober Zbigniew1946T4B TEAM
Górski Zdzisław1951T4B TEAM
576.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bober Zbigniew1946T4B TEAM
Górski Zdzisław1951T4B TEAM
530.20
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bober Zbigniew1946T4B TEAM
Górski Zdzisław1951T4B TEAM
322.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bober Zbigniew1946T4B TEAM
538.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bober Zbigniew1946T4B TEAM
Górski Zdzisław1951T4B TEAM
381.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Balcerzak Paweł1974V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI
521.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bober Zbigniew1946T4B TEAM
Górski Zdzisław1951T4B TEAM
469.07
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bober Zbigniew1946T4B TEAM
Górski Zdzisław1951T4B TEAM
37ROZTOCZE CYCLING TEAM4489.85534.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bober Zbigniew1946T4B TEAM
Górski Zdzisław1951T4B TEAM
519.07
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bober Zbigniew1946T4B TEAM
Górski Zdzisław1951T4B TEAM
528.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bober Zbigniew1946T4B TEAM
Górski Zdzisław1951T4B TEAM
565.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bober Zbigniew1946T4B TEAM
Górski Zdzisław1951T4B TEAM
653.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Podgórska Karolina1990ROZTOCZE CYCLING TEAM
Czereczon Sebastian1991ROZTOCZE CYCLING TEAM
619.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Podgórska Karolina1990ROZTOCZE CYCLING TEAM
Król Paweł1983ROZTOCZE CYCLING TEAM
314.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Podgórska Karolina1990ROZTOCZE CYCLING TEAM
570.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Podgórska Karolina1990ROZTOCZE CYCLING TEAM
Podgórski Sebastian1977ROZTOCZE CYCLING TEAM
631.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Podgórska Karolina1990ROZTOCZE CYCLING TEAM
Podgórski Sebastian1977ROZTOCZE CYCLING TEAM
538.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bober Zbigniew1946T4B TEAM
Górski Zdzisław1951T4B TEAM
381.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Balcerzak Paweł1974V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI
874.56
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Czereczon Sebastian1991ROZTOCZE CYCLING TEAM
Podgórska Karolina1990ROZTOCZE CYCLING TEAM
Podgórski Sebastian1977ROZTOCZE CYCLING TEAM
825.17
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Podgórska Karolina1990ROZTOCZE CYCLING TEAM
Podgórski Sebastian1977ROZTOCZE CYCLING TEAM
Czereczon Sebastian1991ROZTOCZE CYCLING TEAM
38Sklepbicykl.pl-Perfectsource4285.84534.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bober Zbigniew1946T4B TEAM
Górski Zdzisław1951T4B TEAM
674.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lichocka Agata1983Sklepbicykl.pl-Perfectsource
Skalski Mirosław1971Sklepbicykl.pl-Perfectsource
742.12
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
KOWALSKI Paweł1988Sklepbicykl.pl-Perfectsource
Lichocka Agata1983Sklepbicykl.pl-Perfectsource
341.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lichocka Agata1983Sklepbicykl.pl-Perfectsource
352.07
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lichocka Agata1983Sklepbicykl.pl-Perfectsource
351.11
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lichocka Agata1983Sklepbicykl.pl-Perfectsource
349.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Skalski Mirosław1971Sklepbicykl.pl-Perfectsource
337.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lichocka Agata1983Sklepbicykl.pl-Perfectsource
1103.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Majewski Maciej1985Sklepbicykl.pl-Perfectsource
Lichocka Agata1983Sklepbicykl.pl-Perfectsource
Ludian Agnieszka1986Sklepbicykl.pl-Perfectsource
538.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bober Zbigniew1946T4B TEAM
Górski Zdzisław1951T4B TEAM
354.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lichocka Agata1983Sklepbicykl.pl-Perfectsource
358.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lichocka Agata1983Sklepbicykl.pl-Perfectsource
272.58
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Skalski Mirosław1971Sklepbicykl.pl-Perfectsource
39ROWERY DAX LEGIONOWO3948.25651.13
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Ołdak Marcin1973ROWERY DAX LEGIONOWO
Ciskowski Marcin1980ROWERY DAX LEGIONOWO
674.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lichocka Agata1983Sklepbicykl.pl-Perfectsource
Skalski Mirosław1971Sklepbicykl.pl-Perfectsource
332.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Ołdak Marcin1973ROWERY DAX LEGIONOWO
665.25
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Ołdak Marcin1973ROWERY DAX LEGIONOWO
Ciskowski Marcin1980ROWERY DAX LEGIONOWO
352.07
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lichocka Agata1983Sklepbicykl.pl-Perfectsource
351.11
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lichocka Agata1983Sklepbicykl.pl-Perfectsource
349.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Skalski Mirosław1971Sklepbicykl.pl-Perfectsource
1314.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Ołdak Marcin1973ROWERY DAX LEGIONOWO
Ciskowski Marcin1980ROWERY DAX LEGIONOWO
Machowicz Jakub1972ROWERY DAX LEGIONOWO
Mika Jakub1976ROWERY DAX LEGIONOWO
667.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Machowicz Jakub1972ROWERY DAX LEGIONOWO
Ciskowski Marcin1980ROWERY DAX LEGIONOWO
538.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bober Zbigniew1946T4B TEAM
Górski Zdzisław1951T4B TEAM
354.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lichocka Agata1983Sklepbicykl.pl-Perfectsource
358.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lichocka Agata1983Sklepbicykl.pl-Perfectsource
318.25
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Ciskowski Marcin1980ROWERY DAX LEGIONOWO
40METTLER TOLEDO3567.05254.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Cecka-Suliga Katarzyna1990METTLER TOLEDO
616.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Gromek Arkadiusz1972METTLER TOLEDO
Cecka-Suliga Katarzyna1990METTLER TOLEDO
608.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szczaniecka Karolina1980METTLER TOLEDO
Cecka-Suliga Katarzyna1990METTLER TOLEDO
665.25
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Ołdak Marcin1973ROWERY DAX LEGIONOWO
Ciskowski Marcin1980ROWERY DAX LEGIONOWO
637.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Gromek Arkadiusz1972METTLER TOLEDO
Cecka-Suliga Katarzyna1990METTLER TOLEDO
351.11
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lichocka Agata1983Sklepbicykl.pl-Perfectsource
255.98
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Cecka-Suliga Katarzyna1990METTLER TOLEDO
256.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Cecka-Suliga Katarzyna1990METTLER TOLEDO
681.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Gromek Arkadiusz1972METTLER TOLEDO
Banasiak Marcin1974METTLER TOLEDO
255.11
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Cecka-Suliga Katarzyna1990METTLER TOLEDO
252.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Cecka-Suliga Katarzyna1990METTLER TOLEDO
358.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lichocka Agata1983Sklepbicykl.pl-Perfectsource
255.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Cecka-Suliga Katarzyna1990METTLER TOLEDO
41GKK OPTY MAZOWSZE3556.83254.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Cecka-Suliga Katarzyna1990METTLER TOLEDO
616.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Gromek Arkadiusz1972METTLER TOLEDO
Cecka-Suliga Katarzyna1990METTLER TOLEDO
608.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szczaniecka Karolina1980METTLER TOLEDO
Cecka-Suliga Katarzyna1990METTLER TOLEDO
665.25
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Ołdak Marcin1973ROWERY DAX LEGIONOWO
Ciskowski Marcin1980ROWERY DAX LEGIONOWO
637.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Gromek Arkadiusz1972METTLER TOLEDO
Cecka-Suliga Katarzyna1990METTLER TOLEDO
712.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rees Robert1965GKK OPTY MAZOWSZE
Orszulak Adam1984GKK OPTY MAZOWSZE
1210.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rees Robert1965GKK OPTY MAZOWSZE
Orszulak Adam1984GKK OPTY MAZOWSZE
Wydrzyński Marcin2003GKK OPTY MAZOWSZE
Kurowska Zuzanna2004GKK OPTY MAZOWSZE
938.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rees Robert1965GKK OPTY MAZOWSZE
Orszulak Adam1984GKK OPTY MAZOWSZE
Wydrzyński Marcin2003GKK OPTY MAZOWSZE
694.79
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rees Robert1965GKK OPTY MAZOWSZE
Orszulak Adam1984GKK OPTY MAZOWSZE
255.11
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Cecka-Suliga Katarzyna1990METTLER TOLEDO
252.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Cecka-Suliga Katarzyna1990METTLER TOLEDO
358.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lichocka Agata1983Sklepbicykl.pl-Perfectsource
255.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Cecka-Suliga Katarzyna1990METTLER TOLEDO
42UKK HURAGAN WOŁOMIN3508.19254.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Cecka-Suliga Katarzyna1990METTLER TOLEDO
616.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Gromek Arkadiusz1972METTLER TOLEDO
Cecka-Suliga Katarzyna1990METTLER TOLEDO
400.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Petryszyn Maciej2004UKK HURAGAN WOŁOMIN
665.25
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Ołdak Marcin1973ROWERY DAX LEGIONOWO
Ciskowski Marcin1980ROWERY DAX LEGIONOWO
637.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Gromek Arkadiusz1972METTLER TOLEDO
Cecka-Suliga Katarzyna1990METTLER TOLEDO
779.77
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Petryszyn Maciej2004UKK HURAGAN WOŁOMIN
Zieliński Tomasz2005UKK HURAGAN WOŁOMIN
1210.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rees Robert1965GKK OPTY MAZOWSZE
Orszulak Adam1984GKK OPTY MAZOWSZE
Wydrzyński Marcin2003GKK OPTY MAZOWSZE
Kurowska Zuzanna2004GKK OPTY MAZOWSZE
938.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Rees Robert1965GKK OPTY MAZOWSZE
Orszulak Adam1984GKK OPTY MAZOWSZE
Wydrzyński Marcin2003GKK OPTY MAZOWSZE
400.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Petryszyn Maciej2004UKK HURAGAN WOŁOMIN
1168.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Petryszyn Maciej2004UKK HURAGAN WOŁOMIN
Praszczałek Katarzyna2004UKK HURAGAN WOŁOMIN
Zieliński Tomasz2005UKK HURAGAN WOŁOMIN
252.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Cecka-Suliga Katarzyna1990METTLER TOLEDO
365.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Zieliński Tomasz2005UKK HURAGAN WOŁOMIN
394.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Praszczałek Katarzyna2004UKK HURAGAN WOŁOMIN
43BIKE EXPO NARODOWY TEAM3503.92208.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
CIEŚLAK MAGDALENA1975BIKE EXPO NARODOWY TEAM
351.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
BIKE EXPO NARODOWY TEAM
339.99
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
BIKE EXPO NARODOWY TEAM
347.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
BIKE EXPO NARODOWY TEAM
637.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Gromek Arkadiusz1972METTLER TOLEDO
Cecka-Suliga Katarzyna1990METTLER TOLEDO
376.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Błach Mateusz1990BIKE EXPO NARODOWY TEAM
680.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
BIKE EXPO NARODOWY TEAM
Błach Mateusz1990BIKE EXPO NARODOWY TEAM
692.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Błach Mateusz1990BIKE EXPO NARODOWY TEAM
Miroszkin Iwan1986BIKE EXPO NARODOWY TEAM
357.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Błach Mateusz1990BIKE EXPO NARODOWY TEAM
345.79
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Błach Mateusz1990BIKE EXPO NARODOWY TEAM
331.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Błach Mateusz1990BIKE EXPO NARODOWY TEAM
351.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Błach Mateusz1990BIKE EXPO NARODOWY TEAM
292.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Błach Mateusz1990BIKE EXPO NARODOWY TEAM
44WGR GRÓJEC3432.13307.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
294.99
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
304.40
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
297.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
315.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
325.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
680.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
BIKE EXPO NARODOWY TEAM
Błach Mateusz1990BIKE EXPO NARODOWY TEAM
591.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
Sztuka Artur1978WGR GRÓJEC
315.60
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
618.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sztuka Artur1978WGR GRÓJEC
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
291.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
653.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sztuka Artur1978WGR GRÓJEC
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
292.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Błach Mateusz1990BIKE EXPO NARODOWY TEAM
45WARBUD WARTO BUDOWAC3220.45307.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
294.99
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
304.40
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
855.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kruczek Kamil1985WARBUD WARTO BUDOWAC
Gliński Szymon2004WARBUD WARTO BUDOWAC
Gliński Rafał1978WARBUD WARTO BUDOWAC
315.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
325.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
321.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kruczek Kamil1985WARBUD WARTO BUDOWAC
882.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kruczek Kamil1985WARBUD WARTO BUDOWAC
Gliński Szymon2004WARBUD WARTO BUDOWAC
Gliński Rafał1978WARBUD WARTO BUDOWAC
582.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Gliński Szymon2004WARBUD WARTO BUDOWAC
Gliński Rafał1978WARBUD WARTO BUDOWAC
577.98
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kruczek Kamil1985WARBUD WARTO BUDOWAC
Gliński Rafał1978WARBUD WARTO BUDOWAC
291.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
653.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sztuka Artur1978WGR GRÓJEC
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
292.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Błach Mateusz1990BIKE EXPO NARODOWY TEAM
46LKK LUKS SŁAWNO3149.67307.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
310.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jedynak Jakub1973LKK LUKS SŁAWNO
304.40
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
855.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kruczek Kamil1985WARBUD WARTO BUDOWAC
Gliński Szymon2004WARBUD WARTO BUDOWAC
Gliński Rafał1978WARBUD WARTO BUDOWAC
315.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
1079.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krawczyk Makary2003LKK LUKS SŁAWNO
Suwalski Konrad2003LKK LUKS SŁAWNO
Jedynak Jakub1973LKK LUKS SŁAWNO
740.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krawczyk Makary2003LKK LUKS SŁAWNO
Suwalski Konrad2003LKK LUKS SŁAWNO
650.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jedynak Katarzyna2005LKK LUKS SŁAWNO
Jedynak Jakub1973LKK LUKS SŁAWNO
368.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jedynak Katarzyna2005LKK LUKS SŁAWNO
577.98
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kruczek Kamil1985WARBUD WARTO BUDOWAC
Gliński Rafał1978WARBUD WARTO BUDOWAC
291.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
653.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sztuka Artur1978WGR GRÓJEC
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
292.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Błach Mateusz1990BIKE EXPO NARODOWY TEAM
47TS MERAN OTWOCK3131.59307.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
607.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szuchnik Sebastian1986TS MERAN OTWOCK
Cywiński Marcin1983TS MERAN OTWOCK
305.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szuchnik Sebastian1986TS MERAN OTWOCK
304.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szuchnik Sebastian1986TS MERAN OTWOCK
315.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
1079.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krawczyk Makary2003LKK LUKS SŁAWNO
Suwalski Konrad2003LKK LUKS SŁAWNO
Jedynak Jakub1973LKK LUKS SŁAWNO
740.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krawczyk Makary2003LKK LUKS SŁAWNO
Suwalski Konrad2003LKK LUKS SŁAWNO
650.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jedynak Katarzyna2005LKK LUKS SŁAWNO
Jedynak Jakub1973LKK LUKS SŁAWNO
973.23
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kamiński Wiesław1953TS MERAN OTWOCK
Popis Maciej1978TS MERAN OTWOCK
Cywiński Marcin1983TS MERAN OTWOCK
665.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kamiński Przemysław1978TS MERAN OTWOCK
Popis Maciej1978TS MERAN OTWOCK
274.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Popis Maciej1978TS MERAN OTWOCK
653.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Sztuka Artur1978WGR GRÓJEC
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
292.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Błach Mateusz1990BIKE EXPO NARODOWY TEAM
48PRZYPAŚNIKI TEAM2968.12307.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
607.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szuchnik Sebastian1986TS MERAN OTWOCK
Cywiński Marcin1983TS MERAN OTWOCK
268.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kopp Przemysław1969PRZYPAŚNIKI TEAM
272.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kopp Przemysław1969PRZYPAŚNIKI TEAM
294.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kopp Przemysław1969PRZYPAŚNIKI TEAM
1079.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krawczyk Makary2003LKK LUKS SŁAWNO
Suwalski Konrad2003LKK LUKS SŁAWNO
Jedynak Jakub1973LKK LUKS SŁAWNO
263.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kopp Przemysław1969PRZYPAŚNIKI TEAM
267.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kopp Przemysław1969PRZYPAŚNIKI TEAM
973.23
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kamiński Wiesław1953TS MERAN OTWOCK
Popis Maciej1978TS MERAN OTWOCK
Cywiński Marcin1983TS MERAN OTWOCK
654.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Iwański Tomasz1983PRZYPAŚNIKI TEAM
Kopp Przemysław1969PRZYPAŚNIKI TEAM
274.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Popis Maciej1978TS MERAN OTWOCK
947.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Iwański Tomasz1983PRZYPAŚNIKI TEAM
Kopp Przemysław1969PRZYPAŚNIKI TEAM
Deptuszewski Irek1978PRZYPAŚNIKI TEAM
292.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Błach Mateusz1990BIKE EXPO NARODOWY TEAM
49BIKE CONCEPT2833.34307.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
339.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kita Marcin1978BIKE CONCEPT
268.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kopp Przemysław1969PRZYPAŚNIKI TEAM
272.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kopp Przemysław1969PRZYPAŚNIKI TEAM
355.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Hilczer Piotr1967BIKE CONCEPT
1079.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krawczyk Makary2003LKK LUKS SŁAWNO
Suwalski Konrad2003LKK LUKS SŁAWNO
Jedynak Jakub1973LKK LUKS SŁAWNO
354.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lachowicz Dariusz1966BIKE CONCEPT
364.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lachowicz Dariusz1966BIKE CONCEPT
707.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lachowicz Dariusz1966BIKE CONCEPT
Hilczer Piotr1967BIKE CONCEPT
361.98
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lachowicz Dariusz1966BIKE CONCEPT
349.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lachowicz Dariusz1966BIKE CONCEPT
947.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Iwański Tomasz1983PRZYPAŚNIKI TEAM
Kopp Przemysław1969PRZYPAŚNIKI TEAM
Deptuszewski Irek1978PRZYPAŚNIKI TEAM
292.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Błach Mateusz1990BIKE EXPO NARODOWY TEAM
50SUPER DROB2629.81307.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
339.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kita Marcin1978BIKE CONCEPT
268.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kopp Przemysław1969PRZYPAŚNIKI TEAM
316.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wachnik Bożenna1954SUPER DROB
355.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Hilczer Piotr1967BIKE CONCEPT
335.93
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Stanaszek Tadeusz1951SUPER DROB
354.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lachowicz Dariusz1966BIKE CONCEPT
329.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Stanaszek Tadeusz1951SUPER DROB
342.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Stanaszek Tadeusz1951SUPER DROB
662.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Woźnica Dariusz1965SUPER DROB
Stanaszek Tadeusz1951SUPER DROB
297.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Stanaszek Tadeusz1951SUPER DROB
947.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Iwański Tomasz1983PRZYPAŚNIKI TEAM
Kopp Przemysław1969PRZYPAŚNIKI TEAM
Deptuszewski Irek1978PRZYPAŚNIKI TEAM
346.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wachnik Bożenna1954SUPER DROB
51JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA2438.36307.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
345.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jabłonowski Michał1979JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA
268.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kopp Przemysław1969PRZYPAŚNIKI TEAM
347.58
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jabłonowski Michał1979JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA
355.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Hilczer Piotr1967BIKE CONCEPT
366.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jabłonowski Michał1979JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA
354.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lachowicz Dariusz1966BIKE CONCEPT
353.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jabłonowski Michał1979JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA
333.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Michalski Dominik1987JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA
347.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jabłonowski Michał1979JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA
343.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jabłonowski Michał1979JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA
947.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Iwański Tomasz1983PRZYPAŚNIKI TEAM
Kopp Przemysław1969PRZYPAŚNIKI TEAM
Deptuszewski Irek1978PRZYPAŚNIKI TEAM
346.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wachnik Bożenna1954SUPER DROB
52Kraft Automotive Team2021.89307.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
345.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jabłonowski Michał1979JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA
268.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kopp Przemysław1969PRZYPAŚNIKI TEAM
347.58
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jabłonowski Michał1979JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA
355.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Hilczer Piotr1967BIKE CONCEPT
366.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jabłonowski Michał1979JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA
354.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lachowicz Dariusz1966BIKE CONCEPT
353.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jabłonowski Michał1979JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA
607.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
Weiss Krzysztof1962Kraft Automotive Team
291.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
544.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Busza Marcin1973Kraft Automotive Team
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
947.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Iwański Tomasz1983PRZYPAŚNIKI TEAM
Kopp Przemysław1969PRZYPAŚNIKI TEAM
Deptuszewski Irek1978PRZYPAŚNIKI TEAM
578.31
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
Busza Marcin1973Kraft Automotive Team
53RADZIO ROWERY1965.60307.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
848.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Miaskowski Marcin1979RADZIO ROWERY
Kiełbowski Włodzimierz1957RADZIO ROWERY
Nowak Marcin1974RADZIO ROWERY
306.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Miaskowski Marcin1979RADZIO ROWERY
347.58
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jabłonowski Michał1979JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA
355.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Hilczer Piotr1967BIKE CONCEPT
366.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jabłonowski Michał1979JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA
354.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lachowicz Dariusz1966BIKE CONCEPT
353.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jabłonowski Michał1979JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA
258.75
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Nowak Marcin1974RADZIO ROWERY
276.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kiełbowski Włodzimierz1957RADZIO ROWERY
544.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Busza Marcin1973Kraft Automotive Team
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
947.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Iwański Tomasz1983PRZYPAŚNIKI TEAM
Kopp Przemysław1969PRZYPAŚNIKI TEAM
Deptuszewski Irek1978PRZYPAŚNIKI TEAM
275.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kiełbowski Włodzimierz1957RADZIO ROWERY
54CIASTECZKOWY POTWÓR1961.53307.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
1283.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
CIASTECZKOWY POTWÓR
Windloch Marcin1985CIASTECZKOWY POTWÓR
Podwysocki Łukasz1983CIASTECZKOWY POTWÓR
CIASTECZKOWY POTWÓR
306.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Miaskowski Marcin1979RADZIO ROWERY
347.58
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jabłonowski Michał1979JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA
355.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Hilczer Piotr1967BIKE CONCEPT
361.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
CIASTECZKOWY POTWÓR
354.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lachowicz Dariusz1966BIKE CONCEPT
353.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jabłonowski Michał1979JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA
316.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szymański Paweł1980CIASTECZKOWY POTWÓR
276.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kiełbowski Włodzimierz1957RADZIO ROWERY
544.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Busza Marcin1973Kraft Automotive Team
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
947.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Iwański Tomasz1983PRZYPAŚNIKI TEAM
Kopp Przemysław1969PRZYPAŚNIKI TEAM
Deptuszewski Irek1978PRZYPAŚNIKI TEAM
275.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kiełbowski Włodzimierz1957RADZIO ROWERY
55NIEWIADÓW BORO1885.90307.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
1283.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
CIASTECZKOWY POTWÓR
Windloch Marcin1985CIASTECZKOWY POTWÓR
Podwysocki Łukasz1983CIASTECZKOWY POTWÓR
CIASTECZKOWY POTWÓR
306.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Miaskowski Marcin1979RADZIO ROWERY
347.58
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jabłonowski Michał1979JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA
355.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Hilczer Piotr1967BIKE CONCEPT
1538.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szczepański Mariusz1979NIEWIADÓW BORO
Szturnoga Sylwester1970NIEWIADÓW BORO
Barul Sławomir1964NIEWIADÓW BORO
Wrzesień Robert1965NIEWIADÓW BORO
347.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wrzesień Robert1965NIEWIADÓW BORO
353.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jabłonowski Michał1979JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA
316.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szymański Paweł1980CIASTECZKOWY POTWÓR
276.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kiełbowski Włodzimierz1957RADZIO ROWERY
544.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Busza Marcin1973Kraft Automotive Team
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
947.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Iwański Tomasz1983PRZYPAŚNIKI TEAM
Kopp Przemysław1969PRZYPAŚNIKI TEAM
Deptuszewski Irek1978PRZYPAŚNIKI TEAM
275.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kiełbowski Włodzimierz1957RADZIO ROWERY
56RETRO STORK TEAM1637.24307.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grabowski Jan1975WGR GRÓJEC
1283.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
CIASTECZKOWY POTWÓR
Windloch Marcin1985CIASTECZKOWY POTWÓR
Podwysocki Łukasz1983CIASTECZKOWY POTWÓR
CIASTECZKOWY POTWÓR
306.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Miaskowski Marcin1979RADZIO ROWERY
347.58
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jabłonowski Michał1979JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA
355.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Hilczer Piotr1967BIKE CONCEPT
268.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Dąbrowski Ryszard1951RETRO STORK TEAM
660.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Michalski Bartosz1982RETRO STORK TEAM
Michalska Pola2005RETRO STORK TEAM
308.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Michalska Pola2005RETRO STORK TEAM
316.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szymański Paweł1980CIASTECZKOWY POTWÓR
276.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kiełbowski Włodzimierz1957RADZIO ROWERY
544.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Busza Marcin1973Kraft Automotive Team
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
399.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Majewski Tomasz1970RETRO STORK TEAM
275.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kiełbowski Włodzimierz1957RADZIO ROWERY
57KONICA MINOLTA BS TEAM1599.66647.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Gural Piotr1979KONICA MINOLTA BS TEAM
Charzyński Kamil1990KONICA MINOLTA BS TEAM
338.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Gural Piotr1979KONICA MINOLTA BS TEAM
288.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Charzyński Kamil1990KONICA MINOLTA BS TEAM
347.58
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jabłonowski Michał1979JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA
355.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Hilczer Piotr1967BIKE CONCEPT
268.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Dąbrowski Ryszard1951RETRO STORK TEAM
660.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Michalski Bartosz1982RETRO STORK TEAM
Michalska Pola2005RETRO STORK TEAM
308.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Michalska Pola2005RETRO STORK TEAM
326.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kuśmierczak Łukasz1988KONICA MINOLTA BS TEAM
276.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kiełbowski Włodzimierz1957RADZIO ROWERY
544.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Busza Marcin1973Kraft Automotive Team
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
399.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Majewski Tomasz1970RETRO STORK TEAM
275.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kiełbowski Włodzimierz1957RADZIO ROWERY
58Geodetic Team1292.05647.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Gural Piotr1979KONICA MINOLTA BS TEAM
Charzyński Kamil1990KONICA MINOLTA BS TEAM
333.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jakubczyk Marcin1975Geodetic Team
288.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Charzyński Kamil1990KONICA MINOLTA BS TEAM
347.58
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jabłonowski Michał1979JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA
307.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lipiec Jacek1959Geodetic Team
321.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Lipiec Jacek1959Geodetic Team
660.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Michalski Bartosz1982RETRO STORK TEAM
Michalska Pola2005RETRO STORK TEAM
329.79
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jakubczyk Marcin1975Geodetic Team
326.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kuśmierczak Łukasz1988KONICA MINOLTA BS TEAM
276.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kiełbowski Włodzimierz1957RADZIO ROWERY
544.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Busza Marcin1973Kraft Automotive Team
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
399.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Majewski Tomasz1970RETRO STORK TEAM
275.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kiełbowski Włodzimierz1957RADZIO ROWERY
59WAWA BIKE1262.54647.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Gural Piotr1979KONICA MINOLTA BS TEAM
Charzyński Kamil1990KONICA MINOLTA BS TEAM
333.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jakubczyk Marcin1975Geodetic Team
215.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
WAWA BIKE
332.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczak Daniel1985WAWA BIKE
357.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczak Daniel1985WAWA BIKE
357.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczak Daniel1985WAWA BIKE
660.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Michalski Bartosz1982RETRO STORK TEAM
Michalska Pola2005RETRO STORK TEAM
329.79
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jakubczyk Marcin1975Geodetic Team
326.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kuśmierczak Łukasz1988KONICA MINOLTA BS TEAM
276.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kiełbowski Włodzimierz1957RADZIO ROWERY
544.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Busza Marcin1973Kraft Automotive Team
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
399.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Majewski Tomasz1970RETRO STORK TEAM
275.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kiełbowski Włodzimierz1957RADZIO ROWERY
60PGR SIEMIATYCZE1177.081177.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Borzym Rafał1991PGR SIEMIATYCZE
Kowalczyk Paweł1982PGR SIEMIATYCZE
Leoniuk Mateusz1999PGR SIEMIATYCZE
Boratyński Marek1985PGR SIEMIATYCZE
333.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jakubczyk Marcin1975Geodetic Team
215.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
WAWA BIKE
332.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczak Daniel1985WAWA BIKE
357.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczak Daniel1985WAWA BIKE
357.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczak Daniel1985WAWA BIKE
660.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Michalski Bartosz1982RETRO STORK TEAM
Michalska Pola2005RETRO STORK TEAM
329.79
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jakubczyk Marcin1975Geodetic Team
326.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kuśmierczak Łukasz1988KONICA MINOLTA BS TEAM
276.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kiełbowski Włodzimierz1957RADZIO ROWERY
544.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Busza Marcin1973Kraft Automotive Team
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
399.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Majewski Tomasz1970RETRO STORK TEAM
275.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kiełbowski Włodzimierz1957RADZIO ROWERY
61FIZJO - FIT1012.441177.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Borzym Rafał1991PGR SIEMIATYCZE
Kowalczyk Paweł1982PGR SIEMIATYCZE
Leoniuk Mateusz1999PGR SIEMIATYCZE
Boratyński Marek1985PGR SIEMIATYCZE
333.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jakubczyk Marcin1975Geodetic Team
215.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
WAWA BIKE
332.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczak Daniel1985WAWA BIKE
357.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczak Daniel1985WAWA BIKE
357.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczak Daniel1985WAWA BIKE
660.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Michalski Bartosz1982RETRO STORK TEAM
Michalska Pola2005RETRO STORK TEAM
441.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wrzesińska Wioleta1987FIZJO - FIT
Wrzesiński Adam1984FIZJO - FIT
311.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wrzesiński Adam1984FIZJO - FIT
276.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kiełbowski Włodzimierz1957RADZIO ROWERY
544.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Busza Marcin1973Kraft Automotive Team
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
399.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Majewski Tomasz1970RETRO STORK TEAM
258.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wrzesiński Adam1984FIZJO - FIT
62SDC989.181177.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Borzym Rafał1991PGR SIEMIATYCZE
Kowalczyk Paweł1982PGR SIEMIATYCZE
Leoniuk Mateusz1999PGR SIEMIATYCZE
Boratyński Marek1985PGR SIEMIATYCZE
333.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jakubczyk Marcin1975Geodetic Team
215.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
WAWA BIKE
332.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczak Daniel1985WAWA BIKE
357.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczak Daniel1985WAWA BIKE
989.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Malinowski Mikołaj1997SDC
Gapczyński Adam1998SDC
Gapczyński Adrian1997SDC
660.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Michalski Bartosz1982RETRO STORK TEAM
Michalska Pola2005RETRO STORK TEAM
441.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wrzesińska Wioleta1987FIZJO - FIT
Wrzesiński Adam1984FIZJO - FIT
311.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wrzesiński Adam1984FIZJO - FIT
276.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kiełbowski Włodzimierz1957RADZIO ROWERY
544.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Busza Marcin1973Kraft Automotive Team
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
399.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Majewski Tomasz1970RETRO STORK TEAM
258.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wrzesiński Adam1984FIZJO - FIT
63POLSKI KLUB MTB734.621177.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Borzym Rafał1991PGR SIEMIATYCZE
Kowalczyk Paweł1982PGR SIEMIATYCZE
Leoniuk Mateusz1999PGR SIEMIATYCZE
Boratyński Marek1985PGR SIEMIATYCZE
333.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jakubczyk Marcin1975Geodetic Team
215.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
WAWA BIKE
364.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
POLSKI KLUB MTB
357.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczak Daniel1985WAWA BIKE
989.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Malinowski Mikołaj1997SDC
Gapczyński Adam1998SDC
Gapczyński Adrian1997SDC
660.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Michalski Bartosz1982RETRO STORK TEAM
Michalska Pola2005RETRO STORK TEAM
441.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wrzesińska Wioleta1987FIZJO - FIT
Wrzesiński Adam1984FIZJO - FIT
311.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wrzesiński Adam1984FIZJO - FIT
276.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kiełbowski Włodzimierz1957RADZIO ROWERY
544.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Busza Marcin1973Kraft Automotive Team
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
370.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Siwiński Łukasz1980POLSKI KLUB MTB
258.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wrzesiński Adam1984FIZJO - FIT
64ALL TOP STAG TEAM684.471177.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Borzym Rafał1991PGR SIEMIATYCZE
Kowalczyk Paweł1982PGR SIEMIATYCZE
Leoniuk Mateusz1999PGR SIEMIATYCZE
Boratyński Marek1985PGR SIEMIATYCZE
333.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jakubczyk Marcin1975Geodetic Team
215.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
WAWA BIKE
364.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
POLSKI KLUB MTB
357.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczak Daniel1985WAWA BIKE
989.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Malinowski Mikołaj1997SDC
Gapczyński Adam1998SDC
Gapczyński Adrian1997SDC
660.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Michalski Bartosz1982RETRO STORK TEAM
Michalska Pola2005RETRO STORK TEAM
684.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Grudny Bartłomiej1978ALL TOP STAG TEAM
Grudna Monika1982ALL TOP STAG TEAM
311.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wrzesiński Adam1984FIZJO - FIT
276.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kiełbowski Włodzimierz1957RADZIO ROWERY
544.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Busza Marcin1973Kraft Automotive Team
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
370.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Siwiński Łukasz1980POLSKI KLUB MTB
258.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wrzesiński Adam1984FIZJO - FIT
65LOYALTY POINT RACING TEAM667.631177.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Borzym Rafał1991PGR SIEMIATYCZE
Kowalczyk Paweł1982PGR SIEMIATYCZE
Leoniuk Mateusz1999PGR SIEMIATYCZE
Boratyński Marek1985PGR SIEMIATYCZE
333.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jakubczyk Marcin1975Geodetic Team
215.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
WAWA BIKE
364.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
POLSKI KLUB MTB
357.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczak Daniel1985WAWA BIKE
989.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Malinowski Mikołaj1997SDC
Gapczyński Adam1998SDC
Gapczyński Adrian1997SDC
660.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Michalski Bartosz1982RETRO STORK TEAM
Michalska Pola2005RETRO STORK TEAM
667.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Drzewiecki Grzegorz1979LOYALTY POINT RACING TEAM
Karpiesiuk Hubert2005LOYALTY POINT RACING TEAM
311.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wrzesiński Adam1984FIZJO - FIT
276.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kiełbowski Włodzimierz1957RADZIO ROWERY
544.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Busza Marcin1973Kraft Automotive Team
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
370.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Siwiński Łukasz1980POLSKI KLUB MTB
258.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wrzesiński Adam1984FIZJO - FIT
66NASZ BIKE TEAM594.801177.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Borzym Rafał1991PGR SIEMIATYCZE
Kowalczyk Paweł1982PGR SIEMIATYCZE
Leoniuk Mateusz1999PGR SIEMIATYCZE
Boratyński Marek1985PGR SIEMIATYCZE
333.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jakubczyk Marcin1975Geodetic Team
215.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
WAWA BIKE
259.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wasiak Tadeusz1975NASZ BIKE TEAM
357.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczak Daniel1985WAWA BIKE
335.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Marcinkiewicz Artur1972NASZ BIKE TEAM
660.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Michalski Bartosz1982RETRO STORK TEAM
Michalska Pola2005RETRO STORK TEAM
667.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Drzewiecki Grzegorz1979LOYALTY POINT RACING TEAM
Karpiesiuk Hubert2005LOYALTY POINT RACING TEAM
311.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wrzesiński Adam1984FIZJO - FIT
276.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kiełbowski Włodzimierz1957RADZIO ROWERY
544.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Busza Marcin1973Kraft Automotive Team
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
370.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Siwiński Łukasz1980POLSKI KLUB MTB
258.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wrzesiński Adam1984FIZJO - FIT
67WKSG POZNAŃ400.001177.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Borzym Rafał1991PGR SIEMIATYCZE
Kowalczyk Paweł1982PGR SIEMIATYCZE
Leoniuk Mateusz1999PGR SIEMIATYCZE
Boratyński Marek1985PGR SIEMIATYCZE
333.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jakubczyk Marcin1975Geodetic Team
215.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
WAWA BIKE
259.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wasiak Tadeusz1975NASZ BIKE TEAM
357.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczak Daniel1985WAWA BIKE
335.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Marcinkiewicz Artur1972NASZ BIKE TEAM
660.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Michalski Bartosz1982RETRO STORK TEAM
Michalska Pola2005RETRO STORK TEAM
667.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Drzewiecki Grzegorz1979LOYALTY POINT RACING TEAM
Karpiesiuk Hubert2005LOYALTY POINT RACING TEAM
400.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Krawczyk Małgorzata1992WKSG POZNAŃ
276.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kiełbowski Włodzimierz1957RADZIO ROWERY
544.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Busza Marcin1973Kraft Automotive Team
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
370.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Siwiński Łukasz1980POLSKI KLUB MTB
258.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wrzesiński Adam1984FIZJO - FIT
68ENEA KS ENERGIA KOZIENICE324.381177.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Borzym Rafał1991PGR SIEMIATYCZE
Kowalczyk Paweł1982PGR SIEMIATYCZE
Leoniuk Mateusz1999PGR SIEMIATYCZE
Boratyński Marek1985PGR SIEMIATYCZE
333.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jakubczyk Marcin1975Geodetic Team
215.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
WAWA BIKE
259.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wasiak Tadeusz1975NASZ BIKE TEAM
357.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczak Daniel1985WAWA BIKE
335.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Marcinkiewicz Artur1972NASZ BIKE TEAM
660.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Michalski Bartosz1982RETRO STORK TEAM
Michalska Pola2005RETRO STORK TEAM
667.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Drzewiecki Grzegorz1979LOYALTY POINT RACING TEAM
Karpiesiuk Hubert2005LOYALTY POINT RACING TEAM
324.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Mikołajczuk Łukasz1981ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
276.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kiełbowski Włodzimierz1957RADZIO ROWERY
544.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Busza Marcin1973Kraft Automotive Team
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
370.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Siwiński Łukasz1980POLSKI KLUB MTB
258.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wrzesiński Adam1984FIZJO - FIT
69K.S "SOKÓŁ" SEROCK320.471177.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Borzym Rafał1991PGR SIEMIATYCZE
Kowalczyk Paweł1982PGR SIEMIATYCZE
Leoniuk Mateusz1999PGR SIEMIATYCZE
Boratyński Marek1985PGR SIEMIATYCZE
333.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jakubczyk Marcin1975Geodetic Team
320.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szczerbiak Arkadiusz1975K.S "SOKÓŁ" SEROCK
259.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wasiak Tadeusz1975NASZ BIKE TEAM
357.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczak Daniel1985WAWA BIKE
335.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Marcinkiewicz Artur1972NASZ BIKE TEAM
660.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Michalski Bartosz1982RETRO STORK TEAM
Michalska Pola2005RETRO STORK TEAM
667.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Drzewiecki Grzegorz1979LOYALTY POINT RACING TEAM
Karpiesiuk Hubert2005LOYALTY POINT RACING TEAM
324.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Mikołajczuk Łukasz1981ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
276.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kiełbowski Włodzimierz1957RADZIO ROWERY
544.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Busza Marcin1973Kraft Automotive Team
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
370.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Siwiński Łukasz1980POLSKI KLUB MTB
258.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wrzesiński Adam1984FIZJO - FIT
70WODOCIĄGI WARSZAWSKIE316.141177.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Borzym Rafał1991PGR SIEMIATYCZE
Kowalczyk Paweł1982PGR SIEMIATYCZE
Leoniuk Mateusz1999PGR SIEMIATYCZE
Boratyński Marek1985PGR SIEMIATYCZE
333.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jakubczyk Marcin1975Geodetic Team
320.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szczerbiak Arkadiusz1975K.S "SOKÓŁ" SEROCK
259.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wasiak Tadeusz1975NASZ BIKE TEAM
357.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczak Daniel1985WAWA BIKE
335.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Marcinkiewicz Artur1972NASZ BIKE TEAM
660.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Michalski Bartosz1982RETRO STORK TEAM
Michalska Pola2005RETRO STORK TEAM
667.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Drzewiecki Grzegorz1979LOYALTY POINT RACING TEAM
Karpiesiuk Hubert2005LOYALTY POINT RACING TEAM
316.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Pluciński Piotr1976WODOCIĄGI WARSZAWSKIE
276.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kiełbowski Włodzimierz1957RADZIO ROWERY
544.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Busza Marcin1973Kraft Automotive Team
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
370.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Siwiński Łukasz1980POLSKI KLUB MTB
258.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wrzesiński Adam1984FIZJO - FIT
71SKISPA277.201177.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Borzym Rafał1991PGR SIEMIATYCZE
Kowalczyk Paweł1982PGR SIEMIATYCZE
Leoniuk Mateusz1999PGR SIEMIATYCZE
Boratyński Marek1985PGR SIEMIATYCZE
333.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jakubczyk Marcin1975Geodetic Team
320.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szczerbiak Arkadiusz1975K.S "SOKÓŁ" SEROCK
259.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wasiak Tadeusz1975NASZ BIKE TEAM
357.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczak Daniel1985WAWA BIKE
335.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Marcinkiewicz Artur1972NASZ BIKE TEAM
660.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Michalski Bartosz1982RETRO STORK TEAM
Michalska Pola2005RETRO STORK TEAM
667.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Drzewiecki Grzegorz1979LOYALTY POINT RACING TEAM
Karpiesiuk Hubert2005LOYALTY POINT RACING TEAM
277.20
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kapuściński Marcin1980SKISPA
276.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kiełbowski Włodzimierz1957RADZIO ROWERY
544.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Busza Marcin1973Kraft Automotive Team
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
370.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Siwiński Łukasz1980POLSKI KLUB MTB
258.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wrzesiński Adam1984FIZJO - FIT
72HOT WHEELS261.96261.96
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Bralski Piotr1984HOT WHEELS
333.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Jakubczyk Marcin1975Geodetic Team
320.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szczerbiak Arkadiusz1975K.S "SOKÓŁ" SEROCK
259.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wasiak Tadeusz1975NASZ BIKE TEAM
357.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Szewczak Daniel1985WAWA BIKE
335.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Marcinkiewicz Artur1972NASZ BIKE TEAM
660.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Michalski Bartosz1982RETRO STORK TEAM
Michalska Pola2005RETRO STORK TEAM
667.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Drzewiecki Grzegorz1979LOYALTY POINT RACING TEAM
Karpiesiuk Hubert2005LOYALTY POINT RACING TEAM
277.20
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kapuściński Marcin1980SKISPA
276.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Kiełbowski Włodzimierz1957RADZIO ROWERY
544.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Busza Marcin1973Kraft Automotive Team
Hofman Tomasz1964Kraft Automotive Team
370.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Siwiński Łukasz1980POLSKI KLUB MTB
258.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
Wrzesiński Adam1984FIZJO - FIT