7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2020

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, DRUŻYNOWA MINI

Lp.DrużynaPunktyPerlejewo (Podlaskie)
2020-07-05
punkty
Góra Kalwaria
2020-07-12
punkty
Jabłonna
2020-07-26
punkty
Nowy Dwór Mazowiecki
2020-08-01
punkty
W trakcie ustalania.
2020-08-16
punkty
Ossów
2020-08-23
punkty
Marki
2020-08-30
punkty
Legionowo
2020-09-06
punkty
Konstancin-Jeziorna
2020-09-19
punkty
Otwock
2020-09-27
punkty
Wyszków
2020-10-03
punkty
Serock
2020-10-17
punkty
Wawer Finał
2020-10-24
punkty
Kobyłka (Zimowy PBM)
2020-12-13
punkty
1ANG SPÓŁDZIELNIA MTB1423.021423.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
42Staniewski Michał1978M452MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB389.25
1255Kowalski Ireneusz1970M463MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB387.98
251Thiel Tomasz1985M3217MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB351.60
252Pacuk Grzegorz1982M38220MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB294.19
             
2KAMYK Radzymin MTB TEAM1315.981315.98
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
244Gancarz Marcin1977M41910MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM353.27
326Białek Tomasz1963M5398MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM336.53
24NOWAK JAN1962M55111MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM323.09
136Szaturska Aleksandra2001K1101MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM303.09
             
3ZERWANI Z ŁAŃCUCHA1231.741231.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
804Bielecka Magdalena1978K454MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA350.39
803Janicki Sławomir1971M42613MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA344.26
1700Walczak Paweł1988M39825MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA273.58
2205Wydziałkiewicz Marek1971M410443MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA263.51
             
4STRABAG BIKE TEAM1179.141179.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
557Kowalska Małgorzata1966K591MINISTRABAG BIKE TEAM317.60
2244Kaczmarczyk Michał1989M36216MINISTRABAG BIKE TEAM312.91
1300Błaszczyk Paweł1982M36617MINISTRABAG BIKE TEAM309.80
1850Koziorowski Adam1979M411747MINISTRABAG BIKE TEAM238.83
             
5PGR SIEMIATYCZE1177.081177.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
317Borzym Rafał1991M2425MINIPGR SIEMIATYCZE332.84
310Kowalczyk Paweł1982M36014MINIPGR SIEMIATYCZE315.43
53Leoniuk Mateusz1999M2939MINIPGR SIEMIATYCZE278.09
54Boratyński Marek1985M311030MINIPGR SIEMIATYCZE250.72
             
6Isover MTB Team Lublin1098.821098.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
84Łuczkiewicz Kamil1987M3114MINIIsover MTB Team Lublin378.22
178WAL MARIUSZ1977M4168MINIIsover MTB Team Lublin362.82
142Czachor Piotr1974M4179MINIIsover MTB Team Lublin357.78
             
7MARCELI TEAM796.23796.23
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1185Marcelewicz Barbara1978K411MINIMARCELI TEAM400.00
1407Wróblewska Anna1982K321MINIMARCELI TEAM396.23
             
8NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 774.27774.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
59Knapczyk Małgorzata1978K432MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 394.43
39Knapczyk Piotr1978M484MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 379.84
             
9ESKOM-HPE-1653.74653.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
116Buczel Mateusz1984M3185MINIESKOM-HPE-1356.07
245Karski Tomasz1974M47729MINIESKOM-HPE-1297.67
             
10ROWERY DAX LEGIONOWO651.13651.13
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
79Ołdak Marcin1973M44418MINIROWERY DAX LEGIONOWO326.34
81Ciskowski Marcin1980M34912MINIROWERY DAX LEGIONOWO324.79
             
11MCP BIKE TEAM648.34648.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
324Hunkiewicz Wojciech1972M44619MINIMCP BIKE TEAM325.80
2005Wejner Olgierd1973M45321MINIMCP BIKE TEAM322.54
             
12KONICA MINOLTA BS TEAM647.00647.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
41Gural Piotr1979M43015MINIKONICA MINOLTA BS TEAM342.74
131Charzyński Kamil1990M2697MINIKONICA MINOLTA BS TEAM304.26
             
13AK-SPED622.67622.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
21Włazałek Aleksander1999M2342MINIAK-SPED340.29
1944Włazałek Mariusz1974M49138MINIAK-SPED282.38
             
14Bike Fun Legionowo622.61622.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1996Banaszek Szymon1996M2404MINIBike Fun Legionowo336.02
191Machula Mariusz1973M48836MINIBike Fun Legionowo286.59
             
15WIELISZEW HERON TEAM605.45605.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
99Kaczorowski Aleksander1946M7541MINIWIELISZEW HERON TEAM322.18
325Kado Teresa1974K4149MINIWIELISZEW HERON TEAM283.27
             
16NRF HENGST RACING577.37577.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
755Pędzikiewicz Tomasz1976M48534MININRF HENGST RACING291.51
733Kayed Tarik1974M48937MININRF HENGST RACING285.86
             
17T4B TEAM534.72534.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
152Bober Zbigniew1946M7722MINIT4B TEAM303.27
67Górski Zdzisław1951M61199MINIT4B TEAM231.45
             
18V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI392.10392.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
143Balcerzak Paweł1974M421MINIV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI392.10
             
19BIKE SALON TEAM391.59391.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
110Krupa Andrzej1963M531MINIBIKE SALON TEAM391.59
             
20PATNET TEAM389.46389.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1984Myszkowski Rafał1984M341MINIPATNET TEAM389.46
             
21TIMBUD TEAM363.45363.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
68Świderski Tadeusz1968M5142MINITIMBUD TEAM363.45
             
22KK Catena Wyszków363.18363.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
318Stempień Marek1978M4157MINIKK Catena Wyszków363.18
             
23DAMOVO BIKE TEAM319.47319.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
900Grzebalska Bogumiła1975K487MINIDAMOVO BIKE TEAM319.47
             
24WGR GRÓJEC307.97307.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2019Grabowski Jan1975M46825MINIWGR GRÓJEC307.97
             
25HOT WHEELS261.96261.96
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2200Bralski Piotr1984M310628MINIHOT WHEELS261.96
             
26METTLER TOLEDO254.70254.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1550Cecka-Suliga Katarzyna1990K2152MINIMETTLER TOLEDO254.70
             
27BIKE EXPO NARODOWY TEAM208.74208.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
172CIEŚLAK MAGDALENA1975K41910MINIBIKE EXPO NARODOWY TEAM208.74