7bulls
Pamiętaj mnie.

POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2021

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna Zimowy PBM, DRUŻYNOWA

Lp.DrużynaPunktyJabłonna
2021-05-16
punkty
Radzymin
2021-05-22
punkty


punkty
1KAMYK Radzymin MTB TEAM4459.48   2230.12
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
269Niebielski Bartosz2001M111MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM600.00
270Białek Patryk1988M342MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM580.05
276Mrowiński Adam1979M4147MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM553.79
274Romanowski Kamil1981M34116MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM496.28
2229.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
269Niebielski Bartosz2001M121MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM580.64
270Białek Patryk1988M375MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM571.45
511Dobrzyński Michał1975M4197MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM539.88
276Mrowiński Adam1979M42511MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM537.39
2RETRO STORK TEAM4353.01   2119.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
112Kulesza Łukasz1981M321MAXRETRO STORK TEAM599.88
108Krakowiak Piotr1977M431MAXRETRO STORK TEAM598.21
102Duda Robert1969M5222MAXRETRO STORK TEAM540.67
109Michalski Maciej1979M483MINIRETRO STORK TEAM380.52
2233.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
112Kulesza Łukasz1981M353MAXRETRO STORK TEAM578.42
108Krakowiak Piotr1977M4124MAXRETRO STORK TEAM553.75
109Michalski Maciej1979M4135MAXRETRO STORK TEAM553.73
102Duda Robert1969M5183MAXRETRO STORK TEAM547.83
3LOYALTY POINT RACING TEAM4284.66   2226.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
49Drzewiecki Marcin1974M462MAXLOYALTY POINT RACING TEAM572.58
72Banaszek Paweł1972M4125MAXLOYALTY POINT RACING TEAM564.40
152Drzewiecki Grzegorz1979M4178MAXLOYALTY POINT RACING TEAM547.39
34Murdzia Tomasz1987M3207MAXLOYALTY POINT RACING TEAM542.17
2058.12
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
49Drzewiecki Marcin1974M4166MAXLOYALTY POINT RACING TEAM548.24
152Drzewiecki Grzegorz1979M43616MAXLOYALTY POINT RACING TEAM522.98
34Murdzia Tomasz1987M34010MAXLOYALTY POINT RACING TEAM520.23
70Mazurek Patryk1983M37832MAXLOYALTY POINT RACING TEAM466.67
4MYBIKE.PL4142.32   1994.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
336Górecki Karol1983M353MAXMYBIKE.PL575.70
365Momot Łukasz1981M3154MAXMYBIKE.PL550.41
330Perczyński Radek1979M4189MAXMYBIKE.PL547.27
205Ślesicki Grzegorz1972M45016MINIMYBIKE.PL321.53
2147.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
336Górecki Karol1983M3146MAXMYBIKE.PL549.06
231Szczepański Dawid1992M2152MAXMYBIKE.PL548.26
330Perczyński Radek1979M43114MAXMYBIKE.PL530.06
365Momot Łukasz1981M34111MAXMYBIKE.PL520.03
5PŁOCKI KLUB KOLARSKI4138.82   2107.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
198Polonis Wiktor1978M473MAXPŁOCKI KLUB KOLARSKI572.38
117Praxmajer Marcin1973M42311MAXPŁOCKI KLUB KOLARSKI536.63
176Seifert Paweł1983M33311MAXPŁOCKI KLUB KOLARSKI513.72
178Góralski Piotr1971M45118MAXPŁOCKI KLUB KOLARSKI484.86
2031.23
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
198Polonis Wiktor1978M4208MAXPŁOCKI KLUB KOLARSKI539.44
434Drajczyk Paweł1982M3328MAXPŁOCKI KLUB KOLARSKI530.00
117Praxmajer Marcin1973M44720MAXPŁOCKI KLUB KOLARSKI510.77
178Góralski Piotr1971M49432MAXPŁOCKI KLUB KOLARSKI451.02
6DAMOVO BIKE TEAM3939.14   2007.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
64Pęczkowski Andrzej1969M5273MAXDAMOVO BIKE TEAM529.99
290Ptaszyński Bartosz1980M33713MAXDAMOVO BIKE TEAM509.41
399Wilczyński Rafał1978M44216MAXDAMOVO BIKE TEAM495.55
340Lalak Jacek1981M36128MAXDAMOVO BIKE TEAM472.81
1931.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
290Ptaszyński Bartosz1980M35318MAXDAMOVO BIKE TEAM504.47
399Wilczyński Rafał1978M46224MAXDAMOVO BIKE TEAM494.55
64Pęczkowski Andrzej1969M5726MAXDAMOVO BIKE TEAM477.75
340Lalak Jacek1981M39039MAXDAMOVO BIKE TEAM454.61
7KK Catena Wyszków3771.73   1443.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
163Wojtkowski Adam1985M373MINIKK Catena Wyszków382.02
167Mróz Łukasz1992M2162MINIKK Catena Wyszków361.13
166Abramczyk Paweł1976M4229MINIKK Catena Wyszków351.08
164Stempień Marek1978M42310MINIKK Catena Wyszków349.74
2327.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
480Kuszmider Kamil1992M211MAXKK Catena Wyszków600.00
482Kuczyński Adrian1985M342MAXKK Catena Wyszków579.78
483Góralewski Łukasz1983M364MAXKK Catena Wyszków578.08
481Trzciński Paweł1972M481MAXKK Catena Wyszków569.90
8MCP BIKE TEAM3621.30   1950.69
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
366Papis Paweł1978M43115MAXMCP BIKE TEAM517.55
71Cieloch Tomasz1980M35022MAXMCP BIKE TEAM487.21
8Wejner Olgierd1973M46020MAXMCP BIKE TEAM476.05
45Dużyński Sebastian1975M46321MAXMCP BIKE TEAM469.88
1670.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
32Trojanek Łukasz1985M36927MAXMCP BIKE TEAM484.30
8Wejner Olgierd1973M49533MAXMCP BIKE TEAM447.36
493Radziszewska Katarzyna1991K221MINIMCP BIKE TEAM389.39
395Dużyński Michał1980M3318MINIMCP BIKE TEAM349.56
9STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team3378.94   1568.71
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
220Krzyczkowski Michał1998M2102MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team569.46
155Matuszewski Dariusz1967M51059MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team372.94
219Komór Piotr1976M45317MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team318.18
217Łagowski Jacek1980M37327MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team308.13
1810.23
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
220Krzyczkowski Michał1998M2223MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team539.09
499Budny Łukasz1986M3359MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team523.64
512Borowski Sebastian1998M251MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team397.98
212Górski Krystian2004MJ324MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team349.52
10TEAM PKO BANK POLSKI3151.02   1695.50
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
301Grabowicz Bartosz1989M33210MAXTEAM PKO BANK POLSKI514.72
307Slivchuk Piotr1991M2628MAXTEAM PKO BANK POLSKI472.55
304Paradowski Waldemar1952M61012MAXTEAM PKO BANK POLSKI395.66
308Smagalski Michał1978M46321MINITEAM PKO BANK POLSKI312.57
1455.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
301Grabowicz Bartosz1989M38235MAXTEAM PKO BANK POLSKI466.17
304Paradowski Waldemar1952M61344MAXTEAM PKO BANK POLSKI356.36
307Slivchuk Piotr1991M27311MINITEAM PKO BANK POLSKI320.11
308Smagalski Michał1978M49735MINITEAM PKO BANK POLSKI312.88
11ZERWANI Z ŁAŃCUCHA2914.82   1531.50
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
5Janicki Sławomir1971M45819MAXZERWANI Z ŁAŃCUCHA479.66
2Jagiełło Łukasz1989M39139MAXZERWANI Z ŁAŃCUCHA419.50
3Kondratowicz Łukasz1989M33710MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA333.39
397Janicki Grzegorz1978M48831MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA298.95
1383.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
5Janicki Sławomir1971M49634MAXZERWANI Z ŁAŃCUCHA445.27
3Kondratowicz Łukasz1989M35316MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA329.20
2Jagiełło Łukasz1989M310434MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA308.14
67Bielecka Magdalena1978K4145MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA300.71
12WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI2894.62   1357.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
239Godlewski Dominik2003M1342MAXWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI512.86
139Dobrowolski Adrian2003M1301MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI340.90
376Kamińska Zuzanna2005K141MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI337.48
148Błaszczyk Michał2007C475FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI166.09
1537.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
239Godlewski Dominik2003M1554MAXWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI500.86
139Dobrowolski Adrian2003M1221MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI359.49
459Krzyczkowska Malwina2004K151MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI357.35
376Kamińska Zuzanna2005K1124MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI319.59
13RADZIO ROWERY2743.16   974.77
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
158Nowaczewski Piotr1976M44417MAXRADZIO ROWERY493.44
157Dziubiński Przemysław1983M35627MAXRADZIO ROWERY481.33
1768.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
158Nowaczewski Piotr1976M48328MAXRADZIO ROWERY466.06
157Dziubiński Przemysław1983M39240MAXRADZIO ROWERY453.52
466Rzeczkowski Zbigniew1969M51059MAXRADZIO ROWERY438.31
486Miaskowski Marcin1979M411443MAXRADZIO ROWERY410.50
14Grupa ANG2657.84   897.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
204Staniewski Michał1978M42412MAXGrupa ANG535.90
200Kowalski Ireneusz1970M4156MINIGrupa ANG361.76
1760.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
202Gajewski Karol1982M3277MAXGrupa ANG535.62
201Tlaga Krzysztof1986M35016MAXGrupa ANG505.78
200Kowalski Ireneusz1970M4218MINIGrupa ANG359.83
204Staniewski Michał1978M4249MINIGrupa ANG358.95
15Sklepbicykl.pl-Perfectsource2618.02   1092.05
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
194Kamińska Izabela1989KOpen11MAXSklepbicykl.pl-Perfectsource600.00
168Bator Marek1981M34518MAXSklepbicykl.pl-Perfectsource492.05
1525.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
194Kamińska Izabela1989KOpen11MAXSklepbicykl.pl-Perfectsource600.00
168Bator Marek1981M37028MAXSklepbicykl.pl-Perfectsource479.44
420Majewski Maciej1985M37727MINISklepbicykl.pl-Perfectsource319.03
550Majewska Julia2010D2174FANSklepbicykl.pl-Perfectsource127.50
16Bike Fun Legionowo2571.66   1171.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
228Banaszek Szymon1996M2749MAXBike Fun Legionowo451.20
111Laczkowski Grzegorz1981M35621MINIBike Fun Legionowo315.65
230Karpiński Norbert1982M312241MINIBike Fun Legionowo278.89
23Kuflikowska Ada2012D1101FANBike Fun Legionowo125.88
1400.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
498Lisiecki Marek1972M412048MAXBike Fun Legionowo403.11
447Jankowski Robert1975M43712MINIBike Fun Legionowo344.09
487Kamiński Tomasz1982M34713MINIBike Fun Legionowo331.20
111Laczkowski Grzegorz1981M36822MINIBike Fun Legionowo321.64
17BIKE SALON TEAM2569.55   1130.13
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
92Tarnowska Justyna1979K411MINIBIKE SALON TEAM400.00
361Mikołajczyk Paweł1996M2121MINIBIKE SALON TEAM372.83
362Sotyn Marcin1991M2184MINIBIKE SALON TEAM357.30
1439.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
92Tarnowska Justyna1979K411MINIBIKE SALON TEAM400.00
361Mikołajczyk Paweł1996M282MINIBIKE SALON TEAM384.80
362Sotyn Marcin1991M2278MINIBIKE SALON TEAM354.75
289Nowak Julia1999K2152MINIBIKE SALON TEAM299.87
18TIMBUD TEAM2442.07   356.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
126Skalski Mariusz1976M4197MINITIMBUD TEAM356.29
2085.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
567Kąkol Sławomir1964M5172MAXTIMBUD TEAM548.03
126Skalski Mariusz1976M43717MAXTIMBUD TEAM522.38
474Grzelak Mateusz2003M1383MAXTIMBUD TEAM521.83
564Patalan Dariusz1976M46425MAXTIMBUD TEAM493.54
19NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 2430.50   751.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
7Wanat Krzysztof1989M38229MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 303.68
150Sterczewski Paweł1970M415854MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 243.79
27Baranowski Ryszard1946M71713MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 204.41
1678.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
581Strąk Jarosław1982M34413MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 517.09
9Wróbel Tomasz1972M48429MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 466.04
83Knapczyk Piotr1978M4103MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 379.51
7Wanat Krzysztof1989M38529MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 315.98
20Jakoobcycles BKK Team2243.42   1110.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
50Skura Katarzyna1980KOpen22MAXJakoobcycles BKK Team519.40
52Skura Mikołaj2005MJ425MINIJakoobcycles BKK Team330.66
317Wolcendorf Edward1948M71482MINIJakoobcycles BKK Team260.27
1133.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
50Skura Katarzyna1980KOpen22MAXJakoobcycles BKK Team541.66
52Skura Mikołaj2005MJ507MINIJakoobcycles BKK Team330.15
317Wolcendorf Edward1948M71783MINIJakoobcycles BKK Team261.28
21Husaria LC Elektronik2192.28   1165.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
21Kamiński Tomasz1973M4218MINIHusaria LC Elektronik351.91
15Gapisz Marcin1985M37226MINIHusaria LC Elektronik308.79
18Myszkowski Bartek1976M413448MINIHusaria LC Elektronik267.72
19Olszewski Wojciech1968M516511MINIHusaria LC Elektronik236.82
1027.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
21Kamiński Tomasz1973M44921MAXHusaria LC Elektronik506.90
18Myszkowski Bartek1976M413752MINIHusaria LC Elektronik286.37
19Olszewski Wojciech1968M520611MINIHusaria LC Elektronik233.77
22LKK LUKS SŁAWNO2191.92   1095.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
172Jedynak Katarzyna2005K152MINILKK LUKS SŁAWNO334.22
174Jedynak Mikołaj2003M1952MINILKK LUKS SŁAWNO293.14
173Jedynak Jakub1973M410034MINILKK LUKS SŁAWNO290.89
125Jedynak Michał2007C433FANLKK LUKS SŁAWNO177.43
1096.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
172Jedynak Katarzyna2005K193MINILKK LUKS SŁAWNO324.90
174Jedynak Mikołaj2003M11265MINILKK LUKS SŁAWNO293.86
173Jedynak Jakub1973M414155MINILKK LUKS SŁAWNO283.46
125Jedynak Michał2007C433FANLKK LUKS SŁAWNO194.02
23JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA2167.81   924.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
40Cendrowski Jarosław1980M35118MINIJANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA321.25
199Jabłonowski Michał1979M47627MINIJANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA307.40
312Kupis Piotr1981M39232MINIJANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA296.05
1243.11
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
501Świder Andrzej1979M45115MINIJANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA330.08
40Cendrowski Jarosław1980M38830MINIJANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA315.61
199Jabłonowski Michał1979M411540MINIJANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA299.01
312Kupis Piotr1981M311740MINIJANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA298.41
24AGR PŁOŃSK2089.04   644.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
181Bilicki Paweł1990M2296MINIAGR PŁOŃSK340.92
78Kornatowski Mateusz1988M38430MINIAGR PŁOŃSK303.12
1445.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
546Paprota Przemysław1979M412652MAXAGR PŁOŃSK389.53
505Wasążnik Marcin1991M2256MINIAGR PŁOŃSK358.27
181Bilicki Paweł1990M2267MINIAGR PŁOŃSK354.86
469Kmita Robert1990M24010MINIAGR PŁOŃSK342.34
25Kraft Automotive Team1842.09   944.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
123Kwiatkowski Rafał1985M33512MAXKraft Automotive Team511.85
88Hofman Tomasz1964M5867MAXKraft Automotive Team432.63
897.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
123Kwiatkowski Rafał1985M36826MAXKraft Automotive Team485.45
88Hofman Tomasz1964M511312MAXKraft Automotive Team412.16
26PRZYPAŚNIKI TEAM1794.65   903.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
47Iwański Tomasz1983M3196MAXPRZYPAŚNIKI TEAM542.70
113Kopp Przemysław1969M510610MAXPRZYPAŚNIKI TEAM360.71
891.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
47Iwański Tomasz1983M3114MINIPRZYPAŚNIKI TEAM377.85
113Kopp Przemysław1969M513514MAXPRZYPAŚNIKI TEAM352.80
556Lasota Łukasz1983M321764MINIPRZYPAŚNIKI TEAM160.59
27LOTTO1689.42   617.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
299Kurek Mirosław1967M5694MINILOTTO310.16
295Witkowski Grzegorz1959M6771MINILOTTO307.31
1071.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
542Sawicki Grzegorz1980M39741MAXLOTTO444.23
295Witkowski Grzegorz1959M6931MINILOTTO313.86
295Witkowski Grzegorz1959M6942MINILOTTO313.86
28BIKE EXPO NARODOWY TEAM1617.90   811.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
351Stępień Tomasz1969M5484MAXBIKE EXPO NARODOWY TEAM489.56
227Miroszkin Iwan1986M34917MINIBIKE EXPO NARODOWY TEAM321.88
806.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
351Stępień Tomasz1969M5715MAXBIKE EXPO NARODOWY TEAM479.36
227Miroszkin Iwan1986M35819MINIBIKE EXPO NARODOWY TEAM327.10
29KONICA MINOLTA BS TEAM1528.00   690.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
33Gural Piotr1979M48329MINIKONICA MINOLTA BS TEAM303.23
225Jakubowski Tomasz1978M416456MINIKONICA MINOLTA BS TEAM238.63
37Banachowicz Artur1994M217423MINIKONICA MINOLTA BS TEAM148.40
837.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
33Gural Piotr1979M48230MINIKONICA MINOLTA BS TEAM317.22
77Charzyński Kamil1990M216721MINIKONICA MINOLTA BS TEAM271.47
225Jakubowski Tomasz1978M419474MINIKONICA MINOLTA BS TEAM249.05
30PZU SPORT TEAM1491.76   495.15
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
354Sioch Radosław1981M34317MAXPZU SPORT TEAM495.15
996.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
562Grządka Przemysław1979M44218MAXPZU SPORT TEAM520.01
354Sioch Radosław1981M37329MAXPZU SPORT TEAM476.60
31WARBUD WARTO BUDOWAC1460.41   272.50
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
297Gliński Szymon2004MJ1309MINIWARBUD WARTO BUDOWAC272.50
1187.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
611Pociask Maciej2002M1292MINIWARBUD WARTO BUDOWAC350.94
555Kruczek Kamil1985M37626MINIWARBUD WARTO BUDOWAC319.43
297Gliński Szymon2004MJ1759MINIWARBUD WARTO BUDOWAC263.41
226Gliński Rafał1978M418672MINIWARBUD WARTO BUDOWAC254.13
32UKK HURAGAN WOŁOMIN1459.04   883.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
232Petryszyn Maciej2004MJ32MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN394.40
334Zieliński Tomasz2005MJ446MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN327.32
135Kaszewski Dawid2009C383FANUKK HURAGAN WOŁOMIN162.18
575.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
232Petryszyn Maciej2004MJ32MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN399.71
135Kaszewski Dawid2009C3104FANUKK HURAGAN WOŁOMIN175.43
33ROZTOCZE CYCLING TEAM1289.63   883.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
232Petryszyn Maciej2004MJ32MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN394.40
334Zieliński Tomasz2005MJ446MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN327.32
135Kaszewski Dawid2009C383FANUKK HURAGAN WOŁOMIN162.18
1289.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
441Podgórska Karolina1990KOpen33MAXROZTOCZE CYCLING TEAM478.86
442Herc Sławomir1968M51028MAXROZTOCZE CYCLING TEAM441.53
445Król Paweł1983M313147MAXROZTOCZE CYCLING TEAM369.24
34BIKE CONCEPT1270.14   1135.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
357Polowczyk Piotr1981M34720MAXBIKE CONCEPT490.68
91Kita Marcin1978M43814MINIBIKE CONCEPT333.28
380Nowogródzki Piotr1974M46422MINIBIKE CONCEPT311.40
134.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
54Giergoń Mikołaj2012C1365FANBIKE CONCEPT134.78
35POLSKI KLUB MTB1206.75   679.69
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
3720Lenarska-Praljak Agata1982KOpen44MAXPOLSKI KLUB MTB417.96
188Łuczyński Zbigniew1959M61456MINIPOLSKI KLUB MTB261.73
527.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
585Lenarska-Praljak Agata1982K3218MINIPOLSKI KLUB MTB270.00
188Łuczyński Zbigniew1959M61859MINIPOLSKI KLUB MTB257.06
36MARCELI TEAM1114.58   597.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
383Walkiewicz Igor1999M2588MINIMARCELI TEAM314.68
329Graczyk Kamil1979M411338MINIMARCELI TEAM282.75
517.15
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
457Kisson Daniel1981M34312MAXMARCELI TEAM517.15
37T4B TEAM1041.85   260.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
128Górski Zdzisław1951M61477MINIT4B TEAM260.28
781.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
584Majkowski Krzysztof1994M2305MAXT4B TEAM530.40
128Górski Zdzisław1951M619111MINIT4B TEAM251.17
38WIELISZEW HERON TEAM865.13   292.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
44Kaczorowski Aleksander1946M7971MINIWIELISZEW HERON TEAM292.21
572.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
44Kaczorowski Aleksander1946M71281MINIWIELISZEW HERON TEAM292.79
444Gramann Andrzej1949M71492MINIWIELISZEW HERON TEAM280.13
39NASZ BIKE TEAM861.20   386.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
335Marcinkiewicz Grzegorz1986M351MININASZ BIKE TEAM386.04
475.16
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
335Marcinkiewicz Grzegorz1986M3125MININASZ BIKE TEAM374.07
516Marcinkiewicz Olivier2012C14610FANNASZ BIKE TEAM101.09
40PATNET TEAM786.44   513.31
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
144Kępa Marcin1977M49836MAXPATNET TEAM406.99
145Kępa Maja2009D3134FANPATNET TEAM106.32
273.13
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
144Kępa Marcin1977M416567MINIPATNET TEAM273.13
41WGR GRÓJEC768.86   513.31
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
144Kępa Marcin1977M49836MAXPATNET TEAM406.99
145Kępa Maja2009D3134FANPATNET TEAM106.32
768.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
467Sztuka Artur1978M410136MINIWGR GRÓJEC309.98
477Grabowski Jan1975M413853MINIWGR GRÓJEC286.35
460Janota Błażej1992M221625MINIWGR GRÓJEC172.53
42HPE -ESKOM675.09   334.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
332Buczel Mateusz1984M3359MINIHPE -ESKOM334.30
340.79
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
332Buczel Mateusz1984M34111MINIHPE -ESKOM340.79
43ALL TOP STAG TEAM667.93   142.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
175Kowalik Natalia2007D463FANALL TOP STAG TEAM142.41
525.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
504Grudny Bartłomiej1978M4165MINIALL TOP STAG TEAM367.40
175Kowalik Natalia2007D475FANALL TOP STAG TEAM158.12
44WAWA BIKE605.62   605.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
346Szewczak Daniel1985M37025MINIWAWA BIKE310.02
343Nasiłowski Jarosław1966M5935MINIWAWA BIKE295.60
525.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
504Grudny Bartłomiej1978M4165MINIALL TOP STAG TEAM367.40
175Kowalik Natalia2007D475FANALL TOP STAG TEAM158.12
45AK-SPED597.79   597.79
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
291Korzeniewski Bartosz1994M27812MINIAK-SPED307.15
292Grzegorzek Jan1996M210117MINIAK-SPED290.64
525.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
504Grudny Bartłomiej1978M4165MINIALL TOP STAG TEAM367.40
175Kowalik Natalia2007D475FANALL TOP STAG TEAM158.12
46OPEN BIKE TEAM556.63   276.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
358Florczak Arkadiusz1993M212721MINIOPEN BIKE TEAM276.36
280.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
358Florczak Arkadiusz1993M214819MINIOPEN BIKE TEAM280.27
47V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI500.64   344.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
105Węgrzyn Fryderyk2006C411FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI200.00
116Dobrowolski Mateusz2007C4209FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI144.78
155.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
116Dobrowolski Mateusz2007C4269FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI155.86
48PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM451.44   451.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
169Sosnowski Arkadiusz1973M47326MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM451.44
155.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
116Dobrowolski Mateusz2007C4269FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI155.86
49K.S "SOKÓŁ" SEROCK409.48   451.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
169Sosnowski Arkadiusz1973M47326MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM451.44
409.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
415Wypych Jakub2007C44411FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK113.69
548Chojnacki Tymon2013C1459FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK113.28
424Pitus Oliwia2008D3196FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK92.70
423Waśniewski Filip2013C14913FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK89.81
50ROWEROWA TEAM327.15   451.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
169Sosnowski Arkadiusz1973M47326MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM451.44
327.15
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
331Zieliński Marek1973M45717MINIROWEROWA TEAM327.15
51STRABAG BIKE TEAM297.88   451.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
169Sosnowski Arkadiusz1973M47326MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM451.44
297.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
543Hajbowicz Agnieszka1989K3165MINISTRABAG BIKE TEAM297.88
52WODOCIĄGI WARSZAWSKIE275.01   451.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
169Sosnowski Arkadiusz1973M47326MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM451.44
275.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
408Pluciński Piotr1976M416066MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE275.01