7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2019

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna Zimowy Poland Bike, Dystans FAN, Kategoria OPENC

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyNieporęt (Zimowy PBM)
2019-02-17
punkty czas
Kobyłka (Zimowy PBM)
2019-03-03
punkty czas
Marki (Zimowy PBM)
2019-03-17
punkty czas
164Lachowicz Szymon
C4
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI400.00200.00
00:13:53
200.00
00:13:38
 
2111Surdyk Filip
C4
KAMYK Radzymin MTB TEAM399.28199.28
00:13:56
 200.00
00:14:15
3106Gruca Michał
C3
KAMYK Radzymin MTB TEAM371.50173.36
00:16:01
179.58
00:15:11
191.92
00:14:51
4110Górczyński Konrad
C4
KAMYK Radzymin MTB TEAM366.90165.44
00:16:47
179.19
00:15:13
187.71
00:15:11
5404Sawicki Maciej
C4
Zielonka356.53 167.79
00:16:15
188.74
00:15:06
647Marek Kamil
C4
MTB MOSIR DUKLA356.36166.43
00:16:41
167.62
00:16:16
188.74
00:15:06
7430Zieliński Tomasz
C4
UKK HURAGAN WOŁOMIN352.57 172.76
00:15:47
179.81
00:15:51
8107Wścisły Cezary
C3
KAMYK Radzymin MTB TEAM349.48160.97
00:17:15
168.14
00:16:13
181.34
00:15:43
9140Tabor Filip
C4
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI341.59154.12
00:18:01
167.28
00:16:18
174.31
00:16:21
1076Wachowicz Alan
C4
STAJNIA ROWEROWA TEAM325.81158.97
00:17:28
159.14
00:17:08
166.67
00:17:06
11197Rogalski Maciej
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI319.42153.83
00:18:03
165.59
00:16:28
 
12424Błaszczyk Michał
C3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI309.60 150.09
00:18:10
159.51
00:17:52
1338Dobosz Antoni
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI302.25139.88
00:19:51
151.06
00:18:03
151.19
00:18:51
142Woźniak Szymon
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI300.75149.69
00:18:33
149.00
00:18:18
151.06
00:18:52
15103Dudkowski Tymoteusz
C2
KAMYK Radzymin MTB TEAM300.47144.87
00:19:10
149.54
00:18:14
150.93
00:18:53
1630Żytowiecki Jacek
C3
Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin296.15143.00
00:19:25
144.01
00:18:56
152.14
00:18:44
1763Kaszewski Dawid
C2
Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin295.47145.38
00:19:06
150.09
00:18:10
138.35
00:20:36
18274Drzewiecki Franek
C1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI294.12135.67
00:20:28
145.81
00:18:42
148.31
00:19:13
1935Ołdak Leon
C1
DAX Rowery Legionowo289.05140.35
00:19:47
135.54
00:20:07
148.70
00:19:10
20428Gruchota Wojciech
C3
VICTORIA RADZYMIN287.30 142.63
00:19:07
144.67
00:19:42
2197Janiak Franciszek
C2
Warszawa271.45126.88
00:21:53
133.99
00:20:21
137.46
00:20:44
2284Przybylski Witold
C1
BIKE SALON TEAM270.83128.15
00:21:40
130.78
00:20:51
140.05
00:20:21
23101Dudkowski Leonard
C1
KAMYK Radzymin MTB TEAM263.85 130.67
00:20:52
133.18
00:21:24
24350Łagowski Hubert
C3
Łomianki256.45119.00
00:23:20
129.12
00:21:07
127.33
00:22:23
25409Szczepaniak Mikołaj
C2
LeSz Go ! Rogów255.06 124.03
00:21:59
131.03
00:21:45
26182Orzechowski Stanisław
C4
CODEPROUD MTB252.79116.34
00:23:52
124.89
00:21:50
127.90
00:22:17
2753Drągowski Piotr
C1
Warszawa247.70113.95
00:24:22
120.56
00:22:37
127.14
00:22:25
28166Matysiak Maciej
C2
Wicher 2010234.40107.07
00:25:56
119.33
00:22:51
115.07
00:24:46
29431Czyż Dawid
C2
KOMOBIKE SCOTT203.84 97.50
00:27:58
106.34
00:26:48
30514Mrowiński Antoni
C3
KAMYK Radzymin MTB TEAM190.85  190.85
00:14:56
31361Brutkowski Jakub
C4
UKK HURAGAN WOŁOMIN179.19 179.19
00:15:13
 
32383Jaczyński Karol
C4
MCP Bike Team172.38  172.38
00:16:32
33549Jedynak Michał
C3
LKK LUKS SŁAWNO158.19  158.19
00:18:01
34583Masztalerz Jakub
C4
Wertepowiec Łochów147.67  147.67
00:19:18
35148Wolny Michał
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI143.74143.74
00:19:19
  
36405Dąbrowski Marcin
C3
Łomianki129.12 129.12
00:21:07
 
37426Mąka Kacper
C2
Lublin124.98 124.98
00:21:49
 
38309Kowzan Oliwier
C1
Warszawa124.91  124.91
00:22:49
39433Mossakowski Stanisław
C2
Warszawa124.89 124.89
00:21:50
 
40385Kaczmarczyk Kacper
C2
Marki123.11  123.11
00:23:09
41198Bicki Szymon
C1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI113.41113.41
00:24:29
  
42539Zembrzuski Tymon
C2
Czarny Las109.13  109.13
00:26:07
43158Niemyjski Antoni
C2
Bike Fun Legionowo99.2399.23
00:27:59
  
44525Kurman Antek
C1
Warszawa90.72  90.72
00:31:25
4541Misiarek Piotr
C2
Józefów87.6887.68
00:31:40
  
4695Górak Kacper
C1
PKO BANK POLSKI82.65  82.65
00:34:29
47387Kaczmarczyk Tymon
C1
Marki76.27  76.27
00:37:22