7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2019

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna Zimowy Poland Bike, Dystans FAN, Kategoria OPEND

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyNieporęt (Zimowy PBM)
2019-02-17
punkty czas
Kobyłka (Zimowy PBM)
2019-03-03
punkty czas
Marki (Zimowy PBM)
2019-03-17
punkty czas
1109Klaus Kamila
D4
KAMYK Radzymin MTB TEAM400.00200.00
00:15:22
200.00
00:15:10
 
2359Wielgo Natalia
D4
RKS FAMILY ACTIVE399.78 199.78
00:15:11
200.00
00:16:11
3362Skrzyńska Weronika
D3
SK Logo Service Stryków356.35 173.83
00:17:27
182.52
00:17:44
448Krzemińska Aleksandra
D4
UKK HURAGAN WOŁOMIN354.07163.62
00:18:47
171.21
00:17:43
182.86
00:17:42
5281Gruszewska Zuzanna
D3
Mława352.87151.40
00:20:18
171.54
00:17:41
181.33
00:17:51
6141Tabor Patrycja
D2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI348.88168.40
00:18:15
166.21
00:18:15
180.48
00:17:56
7108Surdyk Alicja
D3
KAMYK Radzymin MTB TEAM339.15164.35
00:18:42
 174.80
00:18:31
8104Dorsz Aleksandra
D2
KAMYK Radzymin MTB TEAM328.86156.54
00:19:38
154.89
00:19:35
172.32
00:18:47
937Marek Izabela
D2
MTB MOSIR DUKLA325.08147.64
00:20:49
156.36
00:19:24
168.72
00:19:11
10504Kornacka Alicja
D3
Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin315.90 152.43
00:19:54
163.47
00:19:48
11175Grudna Zuzanna
D3
Alltop Stag Team312.77150.53
00:20:25
 162.24
00:19:57
1254Kamińska Zuzanna
D4
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI312.08149.43
00:20:34
162.65
00:18:39
 
13105Gancarz Zuzanna
D3
KAMYK Radzymin MTB TEAM294.78140.44
00:21:53
143.42
00:21:09
151.36
00:21:23
1499Wysocka Amelia
D2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI288.84148.83
00:20:39
 140.01
00:23:07
15174Wysocka Emila
D1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI279.80125.61
00:24:28
139.68
00:21:43
140.12
00:23:06
16102Kramska Julianna
D1
KAMYK Radzymin MTB TEAM265.55117.83
00:26:05
135.82
00:22:20
129.73
00:24:57
1783Zofia Przybylska
D2
BIKE SALON TEAM262.12142.61
00:21:33
88.22
00:34:23
119.51
00:27:05
18408Szczepaniak Julia
D3
LeSz Go ! Rogów258.46 118.95
00:25:30
139.51
00:23:12
19200Panufnik Kalina
D1
Warszawa241.51113.83
00:27:00
112.48
00:26:58
127.68
00:25:21
2066Gruca Ewa
D1
KAMYK Radzymin MTB TEAM202.4397.05
00:31:40
97.17
00:31:13
105.26
00:30:45
21520Jedynak Katarzyna
D4
LKK LUKS SŁAWNO177.84  177.84
00:18:12
22502Gajewska Aleksandra
D2
Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin166.36 166.36
00:18:14
 
23529Szymańska Amelia
D3
Cykliści Rypin132.92  132.92
00:24:21
24516Kudlak Malwina
D4
MCP Bike Team129.47  129.47
00:25:00
25468Perz Paulina
D2
Marki126.27  126.27
00:25:38
26469Wojciechowska Pola
D3
Marki124.25  124.25
00:26:03
27237Olesiejuk Aniela
D1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI108.03108.03
00:28:27
  
28422Jakubiak-Heslouis Mathilde
D1
Warszawa93.33 93.33
00:32:30
 
29536Smejda Wiktoria
D1
Warszawa89.91  89.91
00:36:00
30146Gancarz Milena
D1
Warszawa66.9866.98
00:45:53