7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2019

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna Zimowy Poland Bike, Dystans MAX, Kategoria M2

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyNieporęt (Zimowy PBM)
2019-02-17
punkty czas
Kobyłka (Zimowy PBM)
2019-03-03
punkty czas
Marki (Zimowy PBM)
2019-03-17
punkty czas
1206Krzyczkowski MichałSTAJNIA ROWEROWA TEAM1164.85523.95
01:25:52
600.00
01:09:52
564.85
01:20:48
2342Majkowski KrzysztofT4B Team1152.84553.50
01:21:17
 599.34
01:16:09
3483Janas MarekIM Logistic Rafbike Cycling Team1150.54 568.15
01:13:47
582.39
01:18:22
4297Szczepański DawidSolec1122.65505.79
01:28:57
569.44
01:13:37
553.21
01:22:30
5487Mikołajczyk PawełBIKE SALON TEAM1105.01 548.09
01:16:29
556.92
01:21:57
6248Wasążnik MarcinAGR PŁOŃSK1101.77494.40
01:31:00
558.44
01:15:04
543.33
01:24:00
7265Bilicki PawełAGR PŁOŃSK1067.20472.67
01:35:11
541.60
01:17:24
525.60
01:26:50
817Sadowski MarcinIM Logistic Rafbike Cycling Team1044.39477.85
01:34:09
522.69
01:20:12
521.70
01:27:29
9151Grabowicz BartoszTEAM PKO BANK POLSKI1035.62444.20
01:41:17
527.85
01:19:25
507.77
01:29:53
10453Derda MateuszSochaczew990.13 514.88
01:21:25
475.25
01:36:02
11368Pyrka LeszekKROSS STAFF TEAM960.14538.69
01:23:31
421.45
01:39:28
 
1292Piskozub JarosławKS ENERGIA KOZIENICE921.98 471.36
01:28:56
450.62
01:41:17
13190Kuszmider KamilKK Catena Wyszków600.00600.00
01:14:59
  
1420Kaniewski RafałIM Logistic Rafbike Cycling Team600.00  600.00
01:16:04
15513Nadany MariuszSKK Sokół Sokółka584.25  584.25
01:18:07
16556Michalski MichałETI LKKG Lublin582.27  582.27
01:18:23
17540Łomicz AxelChodel551.21  551.21
01:22:48
18482Sotyn MarcinBIKE SALON TEAM538.13 538.13
01:17:54
 
19558Skóra ArturMCP Bike Team509.38  509.38
01:29:36
20500Kondratowicz ŁukaszZerwani z łańcucha501.44 501.44
01:23:36
 
21178Banaszek SzymonBike Fun Legionowo466.54466.54
01:36:26
  
22439Bielicki PiotrWarszawa465.26 465.26
01:30:06
 
23531Radzikowski AdamCiecierzyn450.62  450.62
01:41:17
24262Podborny PawełROZTOCZE CYCLING TEAM408.88408.88
01:50:02
  
25131Kamionka MateuszPRZYPAŚNIKI TEAM310.28310.28
02:25:00