7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON
Lista osób zgłoszonych na maraton Nowy Dwór Mazowiecki 2020-08-01 MINI/MAX
Zgłoszenia Online
Grupa 1 Sektor 1 START : 12:30
NumerNazwisko ImięTeam/MiastoSektor PBOpłata
761Kallas ArkadiuszWarszawa1Opłacony
147Peciakowski RobertPEK - MONT EKIPA MTB1Opłacony
1184Marcelewicz PiotrMARCELI TEAM1Opłacony
1984Myszkowski RafałPATNET TEAM1Opłacony
1255Kowalski IreneuszANG SPÓŁDZIELNIA MTB1Portfel
255Tlaga KrzysztofANG SPÓŁDZIELNIA MTB1Portfel
614Ząbczyński MichałWarszawa1Opłacony
1666Stanisławski MarekWarszawa1Opłacony
42Staniewski MichałANG SPÓŁDZIELNIA MTB1Portfel
2911Kąkol SławomirTIMBUD TEAM1Portfel
1252Daczkowski GustawANG SPÓŁDZIELNIA MTB1Portfel
206Kalicki GrzegorzPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM1Opłacony
1178Kmita RobertAGR PŁOŃSK1Opłacony
212Kozłowski CezaryPEK - MONT EKIPA MTB1Opłacony
55Kawalec MarcinSolec1Opłacony
893Mróz ŁukaszKK Catena Wyszków1Portfel
998Klaus AlbertKAMYK Radzymin MTB TEAM1Portfel
1919Sienkiewicz ArturWIELISZEW HERON TEAM1Opłacony
358Kosiński MarcinENEA KS ENERGIA KOZIENICE1Opłacony
374Mrożewski KrzysztofMYBIKE.PL1Portfel
39Knapczyk PiotrNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 1Portfel
1260Czarnecki BartłomiejPiastów1Opłacony
769Kwiatkowski KrzysztofBEAT BIKE1Opłacony
550Skalski KacperŚWIAT ROWERÓW TEAM1Opłacony
750Korytkowski RobertKK Catena Wyszków1Portfel
892Parys RobertKK Catena Wyszków1Portfel
1771Skrzyniarz TomaszMYBIKE.PL1Portfel
961Wolcendorf JarosławJakoobcycles BKK Team1Opłacony
879Wojtkowski TomaszMYBIKE.PL1Portfel
807Szewczyk MarcinOŚKA Warszawa1Opłacony
2146Łasiński JarosławŁASIŃSKI TEAM1Opłacony
391Bicki ArturWarszawa1Opłacony
891Góralewski WojciechKK Catena Wyszków1Portfel
466Wetoszka MichałGeodetic Team1Portfel
574Panasiuk PiotrGeodetic Team1Portfel
414Krupa EmilBIKE SALON TEAM1Opłacony
Drzewiecki MarcinLOYALTY POINT RACING TEAM1Opłacony
701Worach PiotrNRF HENGST RACING1Portfel
981Chmielewski PatrykWarszawa1Opłacony
110Krupa AndrzejBIKE SALON TEAM1Opłacony
850Adamczyk PawełMCP BIKE TEAM1Portfel
1006Dąbkowski WojciechLOADLOK SYSTEMY MOCOWANIA ŁADUNKÓW1Opłacony
806Pałyska KamilGeodetic Team1Portfel
484Kwapisz BartłomiejRIDE 43 TEAM1Opłacony
486Ziółkowski DariuszTIMBUD TEAM1Portfel
493Banasik SławomirNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 1Portfel
781Cichocki RafałŚWIAT ROWERÓW TEAM1Opłacony
960Michalski MaciejRETRO STORK TEAM1Opłacony
241Krzyczkowski MichałSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team1Portfel
242Borowski SebastianSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team1Portfel
836Grudny Bartłomiej ALL TOP STAG TEAM1Opłacony
744Kowalczyk ŁukaszNRF HENGST RACING1Portfel
440Bojewski JacekGrodzisk Mazowiecki2Opłacony
279Mierzejewski TomaszDAMOVO BIKE TEAM2Portfel
1397Sobiech ŁukaszMARCELI TEAM2Opłacony
116Buczel MateuszESKOM-HPE-12Portfel
711Ruba ZbigniewNRF HENGST RACING2Portfel
1716Zygner TomaszABSOLUTEBIKES.PL2Opłacony
256Kamiński WojciechANG SPÓŁDZIELNIA MTB2Portfel
290Ptaszyński BartoszDAMOVO BIKE TEAM2Portfel
68Świderski TadeuszTIMBUD TEAM2Portfel
909Kocik RafałGeodetic Team2Portfel
1404Szymaniuk WojciechJabłonna2Opłacony
749Abramczyk PawełKK Catena Wyszków2Portfel
1186Wróblewski MarcinMARCELI TEAM2Opłacony
2234Leśniewski PiotrWarszawa2Opłacony
987Wachnik WojtekSUPER DROB2Opłacony
244Gancarz MarcinKAMYK Radzymin MTB TEAM2Portfel
609Golec TomaszENEA KS ENERGIA KOZIENICE2Opłacony
169Nowak FilipWarszawa2Opłacony
314Grzebalski MieczysławDAMOVO BIKE TEAM2Portfel
31Podgórski KonradGóra Kalwaria2Opłacony
299Pęczkowski AndrzejDAMOVO BIKE TEAM2Portfel
1253Zdanowski KrzysztofANG SPÓŁDZIELNIA MTB2Portfel
728Ugniewski MariuszTIMBUD TEAM2Portfel
Mozolewski JakubSKK SOKÓŁ SOKÓŁKA2Opłacony
734Bąkowski MarcinNRF HENGST RACING2Opłacony
1963Kado GrzegorzWIELISZEW HERON TEAM2Opłacony
825Rybak ArturCybulice Małe2Opłacony
56Nowakowski WiktorROWEROWNIA RAINBOW TEAM2Opłacony
57Nowakowski TomaszROWEROWNIA RAINBOW TEAM2Opłacony
649Rogalski FranciszekREFLEKS BLU TEAM2Opłacony
287Wilczyński RafałDAMOVO BIKE TEAM2Portfel
2510Surdyk MaciejKAMYK Radzymin MTB TEAM2Portfel
837Łopatka KrystianASD Consulting2Opłacony
1450Michalak JacekPATNET TEAM2Opłacony
385Góralski PiotrPŁOCKI KLUB KOLARSKI2Opłacony
13Górnicki MichałBike Fun Legionowo2Opłacony
990Wasiak DamianKK Catena Wyszków2Portfel
621Motylewska MartaPŁOCKI KLUB KOLARSKI2Opłacony
623Brygier JacekPŁOCKI KLUB KOLARSKI2Opłacony
Grupa 1 Sektor 2 START : 12:31
NumerNazwisko ImięTeam/MiastoSektor PBOpłata
1256Bożeń JarosławANG SPÓŁDZIELNIA MTB2Portfel
1304Kordowski DariuszWIELISZEW HERON TEAM3Opłacony
1991Mirecki BartłomiejBieganów3Opłacony
563Sobczak ArturMYBIKE.PL3Portfel
323Bielecki JakubDSV3Portfel
3001Przybylski PawełWarszawa3Opłacony
Kuflewski PiotrWarszawa3Opłacony
483Romanowski KamilKAMYK Radzymin MTB TEAM3Portfel
333Brodzik AndrzejBARAN CYCLING TEAM3Opłacony
344Urbański SebastianOtwock3Opłacony
326Białek TomaszKAMYK Radzymin MTB TEAM3Portfel
1901Sobczak MagdalenaWIELISZEW HERON TEAM3Opłacony
436Królewski KarolJÓZEFÓW3Opłacony
1410Jatelnicki OlgierdKamionka3Opłacony
7Kuchcik FilipWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI3Opłacony
298Sokolnicki AndrzejDAMOVO BIKE TEAM3Portfel
251Thiel TomaszANG SPÓŁDZIELNIA MTB3Portfel
610Mikołajczuk ŁukaszENEA KS ENERGIA KOZIENICE3Opłacony
2007Biernacki JakubWarszawa3Opłacony
424Wrzesień RobertTomaszów Mazowiecki3Opłacony
174Behnke PrzemysławPŁOCKI KLUB KOLARSKI3Opłacony
978Mazurek PatrykLOYALTY POINT RACING TEAM3Opłacony
40Chojecki MichałOtwock3Opłacony
330Kado MirosławWIELISZEW HERON TEAM3Opłacony
452Bylak PawełN2 TEAM3Opłacony
179Cywka ZbigniewClub Bike Zwoleń3Opłacony
469Grabowski RafałENEA KS ENERGIA KOZIENICE3Opłacony
468Wołos AnnaENEA KS ENERGIA KOZIENICE3Opłacony
568Jabłonowski MichałJANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA3Opłacony
1978Sztuka ArturWGR GRÓJEC3Opłacony
1400Bachański RafałZERWANI Z ŁAŃCUCHA3Portfel
64Woźniak JanMYBIKE.PL3Portfel
365Komór PiotrSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team3Opłacony
478Wachocki BartoszWarszawa3Opłacony
72Jarszak JarosławSobików3Opłacony
163Rychter MaciejWŚCIEKŁE IMADŁO3Opłacony
1033Sawicki GrzegorzLOTTO3Portfel
93Florczak ArkadiuszOPEN BIKE TEAM4Opłacony
524Wolny PiotrE-POINT BIKE TEAM4Opłacony
356Dyrek DariuszCOZMOBIKE4Opłacony
165Pasiewicz JacekATRAM KOMINKI4Opłacony
351Mikołajczyk EmilBrańszczyk4Opłacony
601Paradowski JacekNOWA AMA4Opłacony
1185Marcelewicz BarbaraMARCELI TEAM4Opłacony
248Mędel PiotrKsiążenice4Opłacony
185Kamiński PawełGROCHOWA4Opłacony
18Podgórski BartoszGóra Kalwaria4Opłacony
1300Błaszczyk PawełSTRABAG BIKE TEAM4Portfel
2424Sierakowski TomaszMCP BIKE TEAM4Portfel
1412Tomaszewska JulitaTIMBUD TEAM4Portfel
14Gulbierz SzymonT-MOBILE SPORT TEAM4Opłacony
2005Wejner OlgierdMCP BIKE TEAM4Portfel
605Szaturski ArturNieporęt4Opłacony
1972Kościelniak PiotrITALIA4Opłacony
79Ołdak MarcinROWERY DAX LEGIONOWO4Opłacony
1250Dużyński SebastianMCP BIKE TEAM4Portfel
45Post MarekSzczęsne4Opłacony
729|Strumnik SebastianTIMBUD TEAM4Portfel
839Nowak JanKAMYK Radzymin MTB TEAM4Portfel
309Herc SławomirROZTOCZE CYCLING TEAM4Opłacony
2851Sawicki JacekZielonka4Opłacony
751Kaczmarczyk MarekKK Catena Wyszków4Portfel
59Knapczyk MałgorzataNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 4Portfel
324Hunkiewicz WojciechMCP BIKE TEAM4Portfel
313Jankowski DariuszDAMOVO BIKE TEAM4Portfel
2137Walkiewicz IgorMARCELI TEAM4Opłacony
583Kazimierski ŁukaszPruszków4Opłacony
491Michałowski ArturParzniew4Opłacony
1187Czyżewski BogdanMARCELI TEAM4Opłacony
137Witkowski GrzegorzLOTTO4Portfel
1407Wróblewska AnnaMARCELI TEAM4Opłacony
10Śliwiński PiotrMilanówek4Opłacony
841Żołędowski Jacek NASZ BIKE TEAM4Opłacony
1998Kamiński GrzegorzOtwock4Opłacony
346Wierzejski MichałWarszawa4Opłacony
482Kornatowski MateuszAGR PŁOŃSK4Opłacony
983Wójcik RobertWójcik team4Opłacony
133Wolak ArturWarszawa4Opłacony
708Wester StanisławRB Riders4Portfel
598Tężycki JarosławSIEMANO4Opłacony
81Ciskowski MarcinROWERY DAX LEGIONOWO4Opłacony
985Zieliński Marek ROWEROWA TEAM4Opłacony
1005Knap PiotrKK Catena Wyszków4Portfel
514Szymczyk MarekKOMBUD RADOM4Opłacony
Grupa 1 Sektor 3 START : 12:32
NumerNazwisko ImięTeam/MiastoSektor PBOpłata
966Mińkowski RobertHellmann Logistics Team Grodzisk Mazowiecki4Opłacony
527Zachwieja EugeniuszWyględy5Opłacony
1968Kurosad-Kurasiewicz WojciechWarszawa5Opłacony
215Kajak DariuszWarszawa5Opłacony
336Jarosiewicz MichałWarszawa5Opłacony
73Skiba RobertROWEROLOG5Opłacony
23Skolimowski KrzysztofWarszawa - Wilanów 5Opłacony
252Pacuk GrzegorzANG SPÓŁDZIELNIA MTB5Portfel
1303Halicki PiotrBiałystok5Opłacony
140Walczak MarekCLEAR BIKE TEAM5Opłacony
1515Moykowski AleksanderWarszawa5Opłacony
552Marciniak KrzysztofABSOLUTEBIKES.PL5Opłacony
1565Król PawełROZTOCZE CYCLING TEAM5Opłacony
99Kaczorowski AleksanderWIELISZEW HERON TEAM5Opłacony
2050Sroka GrzegorzCSIOZ5Opłacony
289Borzęcki AdamDAMOVO BIKE TEAM5Portfel
58Kiełbowski WłodzimierzRADZIO ROWERY5Opłacony
973Sikorski AndrzejSochaczew5Opłacony
1641Mazurkiewicz PiotrKobyłka5Opłacony
770Koloński ArkadiuszRB Riders5Portfel
438Konca MariuszOżarów Mazowiecki5Opłacony
607Karwowski MaciejDSV5Portfel
2850Sawicki MaciejZielonka5Opłacony
755Pędzikiewicz TomaszNRF HENGST RACING6Portfel
1228Lasek MarcinLegionowo6Opłacony
293Nieciecki RobertDAMOVO BIKE TEAM6Portfel
1602Bis MarcinWarszawa6Opłacony
345Kępka SławomirSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team6Opłacony
2019Grabowski JanWGR GRÓJEC6Opłacony
988Wachnik BożennaSUPER DROB6Opłacony
2691Strumnik KatarzynaTIMBUD TEAM6Portfel
1955Kępa MarcinPATNET TEAM6Opłacony
65Florczak KamilOPEN BIKE TEAM6Opłacony
277Dzideczek TomaszJózefów6Opłacony
281Baciński ArkadiuszDAMOVO BIKE TEAM6Portfel
700Kozłowski PiotrNRF HENGST RACING6Portfel
1931Szuchnik SebastianOPEN BIKE TEAM6Opłacony
245Karski TomaszESKOM-HPE-16Portfel
366Bicka IlonaWarszawa6Opłacony
1448Korzeniewski TomaszWarszawa6Opłacony
1527Nowak MariuszPłock6Opłacony
1500Stanisławski FilipMCP BIKE TEAM6Portfel
395Grocholewicz MariuszŁódź6Opłacony
152Bober ZbigniewT4B TEAM6Opłacony
1956Skorek JanuszRowerowysquad Hoegert Technik6Opłacony
69Gołoś MarcinDSV6Portfel
Grupa 2 START : 12:50
NumerNazwisko ImięTeam/MiastoSektor PBOpłata
173Fila RobertOtwock6Opłacony
1700Walczak PawełZERWANI Z ŁAŃCUCHA7Portfel
184Walicki RobertBobrowiec7Opłacony
808Hofman TomaszKraft Automotive Team7Portfel
Dębski JarosławLegionowo7Opłacony
1000Szymerski PawełPEK - MONT EKIPA MTB7Opłacony
1257Zienkiewicz JanPATNET TEAM7Opłacony
168Nowak KatarzynaWarszawa7Opłacony
307Orzechowski PawełCODEPROUD MTB7Opłacony
738Zalewski PawełRB Riders7Portfel
Włoszycka MagdalenaStare Babice7Opłacony
762Sopińska PatrycjaWarszawa7Opłacony
2610Wróbel GrzegorzTEAM PKO BANK POLSKI7Portfel
44Socha IgorZERWANI Z ŁAŃCUCHA7Opłacony
197Lichocka AgataSklepbicykl.pl-Perfectsource7Opłacony
198Radzyński MarcinWarszawa7Opłacony
852Gliński RafałWARBUD WARTO BUDOWAC7Opłacony
604Zajączkowski RafałŁomianki Dolne7Opłacony
1258Ośka DawidHusaria LC Elektronik7Portfel
427Małolepszy JanuszRAZEM TRENUJEMY SPORT7Opłacony
1969Onyśk WłodzimierzKobyłka8Opłacony
155Miąskiewicz MariuszV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI8Opłacony
726Jankowski WincentyWarszawa8Opłacony
272Wojcieszak SebastianKoryciska8Opłacony
1625Miernik MichałWarszawa8Opłacony
900Grzebalska BogumiłaDAMOVO BIKE TEAM8Portfel
2313Kopp PrzemysławPRZYPAŚNIKI TEAM8Opłacony
730Michnowska KatarzynaWarszawa8Opłacony
2601Laskowski TomaszTEAM PKO BANK POLSKI8Portfel
1409Pergoł EdwardWarszawa8Opłacony
2872Wrońska ZuzannaDAMOVO BIKE TEAM8Portfel
814Gustaw AgnieszkaPZU SPORT TEAM8Portfel
274SZYPRYT KRZYSZTOFMACHNACZ8Opłacony
311Biernacki TadeuszWarszawa9Opłacony
4Sudnik GrzegorzKobyłka9Opłacony
522Kacprzak AnetaROWEROWA TEAM9Opłacony
472Sowiński EdmundPŁOCKI KLUB KOLARSKI9Opłacony
271Charlak PaulinaWołomin9Opłacony
2226Grabarczyk HalinaWarszawa9Opłacony
2143Antczak RadosławWarszawa9Opłacony
828Marczewski MarcinPruszków9Opłacony
106Woźniak MarcinWarszawa9Opłacony
67Górski ZdzisławT4B TEAM9Opłacony
325Kado TeresaWIELISZEW HERON TEAM9Opłacony
1850Koziorowski AdamSTRABAG BIKE TEAM9Portfel
160Marcinek KrzysztofPZU SPORT TEAM9Portfel
1018Laskowska ElwiraRadzymin9Opłacony
Sosnowski BartoszLegionowo9Opłacony
Żerdzicki EmilLegionowo10Opłacony
312Potrzebska Kalisz MartaWarszawa10Opłacony
Czereczon Sebastian10Opłacony
Wolińska Marta10Opłacony
Fijałkowski Grzegorz10Opłacony
239Tolgay KayaMarki10Opłacony
1555Olszewski WojciechHusaria LC Elektronik10Portfel
Kołodziejski Mirosław10Opłacony
719Bulejak PiotrT4B TEAM10Opłacony
846Wieszczyk TomaszABSOLUTE BIKE TEAM10Opłacony
1654Kloka GosiaMYBIKE.PL10Opłacony
Kostka Patrycja10Opłacony
Grudna MonikaWarszawa10Opłacony
361Borowska IwonaWarszawa10Opłacony
Pakulski Michał11Opłacony

Lista osób, które nie dokonały wpłaty w terminie i muszą się zgłosić na maraton w Nowym Dworze Mazowieckim 2020-08-01 w Biurze Zawodów dokonując opłaty zgodnej z regulaminem
Lp.NumerNazwisko ImięTeam/MiastoOpłata
1488Kurowski MichałPOLA-K
2Stępień TomaszWarszawa
3771Lisiecki MarekBike Fun Legionowo
495Bregier PiotrAKADEMIA RUCHU PŁOCK
5779Grdeń Wiesław SPORT SERWIS SANDOMIERZ
697Bregier SzymonAKADEMIA RUCHU PŁOCK
7Morawski MichałOtwock
8Pakulska KatarzynaGostynin
9Strek Marek
10143Balcerzak PawełV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI
11861Baranowski PrzemysławBIAŁOBŁOCKI PRO COACHING
12353Kurowski ErnestJózefów
13Łyżwiński GrzegorzSosnowiec
14572Murdzia TomaszLOYALTY POINT RACING TEAM
15991Nowak PrzemysławWIELISZEW HERON TEAM
16164Wasążnik MarcinAGR PŁOŃSK
171002Charucki RafałBIKEHOLIC TEAM
18243Tuski MaciejAEGON CYCLING TEAM
19Wolf MateuszWarszawa
20Mazur MikołajKałuszyn
21Siwiński ŁukaszJulianów
22531Żak TomaszŁódź
2337Giedzicz AndrzejWarszawa
24Miroszkin IwanBIKE EXPO NARODOWY TEAM
25772Pańka MikołajKielce
26774Pańka PatrykKielce
27720Polak BartłomiejCOVID TEAM
28501Skura KatarzynaJakoobcycles BKK Team
29551Skura MikołajJakoobcycles BKK Team
30516Strzelczyk WaldemarKS ENEA
31590Wilk WojciechŻyrardów
32Gąsiewska MagdalenaWarszawa
331706Lewczuk SławomirUrzut
34201Panasiuk TomaszPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
35Gogół ArturJabłonna
362227Kocki ŁukaszLublin
37Rola-Janicki RobertWarszawa
381009Waligóra AdamChotomów
39Wojtkiewicz JarosławPruszków
40851Gliński SzymonWARBUD WARTO BUDOWAC
411206Wypych MarcinSkubianka
42352Malec AgnieszkaWarszawa
43580Mysłek RadosławJózefosław
44Blazewski Bartosz
45Borkowicz BartekLipno
46Buniowski Patryk
47Cichorz DariuszLublin
48853Dymek StanisławPTT Delta
49Grela SebastianZamość
50Kinasiewicz Marekaaa
51konopacka joanna
52Olszewski Dawid
53Roguski Marcin
54Siewierski PiotrŁódź
55Sitek Wojciech
56Taflińska Natalia
57ZATORSKI JAROSŁAW
58Kadłubaj Radosław
59Karkoszka Andrzej
60Krawczyk Julia
61Krawczyk Maciej
62Paluch Iwona