7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON
Lista osób zgłoszonych na maraton Perlejewo (Podlaskie) 2020-07-05 MINI
Zgłoszenia Online
Lp.NumerNazwisko ImięTeam/MiastoDystansOpłata
139Knapczyk PiotrNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL MINIOpłacony
2110Krupa AndrzejBIKE SALON TEAMMINIOpłacony
31984Myszkowski RafałPATNET TEAMMINIOpłacony
4Abramczyk PawełKK Catena WyszkówMINIPortfel
5143Balcerzak PawełV-MAX MIŃSK MAZOWIECKIMINIOpłacony
6181Borkowski SYLWESTERIsover MTB Team LublinMINIOpłacony
7142Czachor PiotrIsover MTB Team LublinMINIOpłacony
81255Kowalski IreneuszANG SPÓŁDZIELNIA MTBMINIPortfel
991Kucher MaksymWarszawaMINIOpłacony
101991Mirecki BartłomiejBieganówMINIOpłacony
1142Staniewski MichałANG SPÓŁDZIELNIA MTBMINIPortfel
12318Stempień MarekKK Catena WyszkówMINIPortfel
13243Tuski MaciejAEGON CYCLING TEAMMINIOpłacony
14326Białek TomaszKAMYK Radzymin MTB TEAMMINIPortfel
152007Biernacki JakubWarszawaMINIOpłacony
16317Borzym RafałPGR SIEMIATYCZEMINIOpłacony
17116Buczel MateuszESKOM-HPE-1MINIPortfel
18179Cywka ZbigniewClub Bike ZwoleńMINIOpłacony
19244Gancarz MarcinKAMYK Radzymin MTB TEAMMINIPortfel
20803Janicki SławomirZERWANI Z ŁAŃCUCHAMINIPortfel
21336Jarosiewicz MichałWarszawaMINIOpłacony
22455Kurek MirosławLOTTOMINIOpłacony
2384Łuczkiewicz KamilIsover MTB Team LublinMINIOpłacony
24351Mikołajczyk EmilBrańszczykMINIOpłacony
2579Ołdak MarcinROWERY DAX LEGIONOWOMINIOpłacony
26Romanowski KamilKAMYK Radzymin MTB TEAMMINIPortfel
27Wal MariuszIsover MTB Team LublinMINIOpłacony
28137Witkowski GrzegorzLOTTOMINIOpłacony
291996Banaszek SzymonBike Fun LegionowoMINIOpłacony
301207Błaszczyk SławomirARTEC PROJEKT BIKE TEAMMINIOpłacony
31333Brodzik AndrzejBARAN CYCLING TEAMMINIOpłacony
32420Jarosiewicz TomaszWarszawaMINIOpłacony
3359Knapczyk MałgorzataNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL MINIOpłacony
3452Kolibowski KrzysztofŁomiankiMINIOpłacony
357Kuchcik FilipWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIMINIOpłacony
3685Kuczyński DariuszŻyrardówMINIOpłacony
37275Malinowski ZenonŁomżaMINIOpłacony
38Nowak JanKAMYK Radzymin MTB TEAMMINIPortfel
3918Podgórski BartoszGóra KalwariaMINIOpłacony
403001Przybylski PawełWarszawaMINIOpłacony
411033Sawicki GrzegorzLOTTOMINIOpłacony
421931Szuchnik SebastianTS MERAN OTWOCKMINIOpłacony
4310Śliwiński PiotrMilanówekMINIOpłacony
442005Wejner OlgierdMCP BIKE TEAMMINIPortfel
4521Włazałek AleksanderAK-SPEDMINIOpłacony
46804Bielecka MagdalenaZERWANI Z ŁAŃCUCHAMINIOpłacony
47152Bober ZbigniewT4B TEAMMINIOpłacony
48170Byczyk MariuszLublinMINIOpłacony
49173Fila RobertOtwockMINIOpłacony
50395Grocholewicz MariuszŁódźMINIOpłacony
5141Gural PiotrKONICA MINOLTA BS TEAMMINIOpłacony
5299Kaczorowski AleksanderWIELISZEW HERON TEAMMINIOpłacony
531968Kurosad-Kurasiewicz WojciechWarszawaMINIOpłacony
541228Lasek MarcinLegionowoMINIOpłacony
55248Mędel PiotrKsiążeniceMINIOpłacony
56322Staniec FilipWołominMINIOpłacony
57251Thiel TomaszANG SPÓŁDZIELNIA MTBMINIPortfel
581944Włazałek MariuszAK-SPEDMINIOpłacony
59131Charzyński KamilKONICA MINOLTA BS TEAMMINIOpłacony
60277Dzideczek TomaszJózefówMINIOpłacony
612019Grabowski JanWGR GRÓJECMINIOpłacony
62245Karski TomaszESKOM-HPE-1MINIPortfel
631185Marcelewicz BarbaraMARCELI TEAMMINIOpłacony
641409Pergoł EdwardWarszawaMINIOpłacony
65335Piwowar Marek WYDOLNOSC PLMINIOpłacony
66136SZATURSKA OLAKAMYK Radzymin MTB TEAMMINIPortfel
671700Walczak PawełZERWANI Z ŁAŃCUCHAMINIPortfel
682205Wydziałkiewicz MarekZERWANI Z ŁAŃCUCHAMINIPortfel
69109Dudkowski RadosławKAMYK Radzymin MTB TEAMMINIPortfel
7093Florczak ArkadiuszOPEN BIKE TEAMMINIOpłacony
7165Florczak KamilOPEN BIKE TEAMMINIOpłacony
72454Golan BolesławLegionowoMINIOpłacony
732244Kaczmarczyk MichałSTRABAG BIKE TEAMMINIPortfel
74557Kowalska MałgorzataSTRABAG BIKE TEAMMINIPortfel
751850Koziorowski AdamSTRABAG BIKE TEAMMINIPortfel
76106Woźniak MarcinWarszawaMINIOpłacony
771407Wróblewska AnnaMARCELI TEAMMINIOpłacony
782200Bralski PiotrHOT WHEELSMINIOpłacony
791101Gago MarcinKONICA MINOLTA BS TEAMMINIOpłacony
8067Górski ZdzisławT4B TEAMMINIOpłacony
81213Lemieszek SławomirWarszawaMINIOpłacony
821641Mazurkiewicz PiotrKobyłkaMINIOpłacony
83158Moćko BeataWołominMINIOpłacony
84168Nowak KatarzynaWarszawaMINIOpłacony
854Sudnik GrzegorzKobyłkaMINIOpłacony
861000Szymerski PawełPEK - MONT EKIPA MTBMINIOpłacony
87311Biernacki TadeuszWarszawaMINIOpłacony
881300Błaszczyk PawełSTRABAG BIKE TEAMMINIPortfel
8954Boratyński MarekPGR SIEMIATYCZEMINIOpłacony
901550Cecka-Suliga KatarzynaMETTLER TOLEDOMINIPortfel
91271CHARLAK PaulinaWołominMINIOpłacony
92172Cieślak MagdalenaBIKE EXPO NARODOWY TEAMMINIOpłacony
9381Ciskowski MarcinROWERY DAX LEGIONOWOMINIOpłacony
94127Figarski ŁukaszJÓZEFÓWMINIOpłacony
95325Kado TeresaWIELISZEW HERON TEAMMINIOpłacony
96280Kobus Irek WarszawaMINIOpłacony
971001Olesiejuk PawełWarszawaMINIOpłacony
98252Pacuk GrzegorzANG SPÓŁDZIELNIA MTBMINIPortfel
99711Ruba ZbigniewNRF HENGST RACINGMINIPortfel
10061Rutkowski GrzegorzWarszawaMINIOpłacony
1012850Sawicki MaciejZielonkaMINIOpłacony
10223Skolimowski KrzysztofWarszawa - Wilanów MINIOpłacony
103107Szlendak RobertWarszawaMINIOpłacony
1041841Tokarska-Mączka MałgorzataWarszawaMINIOpłacony
105272Wojcieszak SebastianKopryciskaMINIOpłacony

Lista osób zgłoszonych na maraton Perlejewo (Podlaskie) 2020-07-05 MAX
Zgłoszenia Online
Lp.NumerNazwisko ImięTeam/MiastoDystansOpłata
1341Grudziński JakubOtwockMAXOpłacony
2256Kamiński WojciechANG SPÓŁDZIELNIA MTBMAXPortfel
3180Kuszmider Kamil KK Catena WyszkówMAXPortfel
41184Marcelewicz PiotrMARCELI TEAMMAXOpłacony
5147Peciakowski RobertPEK - MONT EKIPA MTBMAXOpłacony
6776Perzanowski ArturPruszkówMAXOpłacony
7550Skalski Kasper ŚWIAT ROWERÓW TEAMMAXOpłacony
81918Słupek PawełT4B TEAMMAXOpłacony
9319Trzciński PawełKK Catena WyszkówMAXPortfel
101254Zagórski Jan JakubANG SPÓŁDZIELNIA MTBMAXPortfel
11Gajewski KarolANG SPÓŁDZIELNIA MTBMAXPortfel
122299Grabarczyk ŁukaszWarszawaMAXOpłacony
13909Kocik RafałGeodetic TeamMAXPortfel
14Stępień TomaszWarszawaMAXOpłacony
15975Uczkiewicz JarosławKAMYK Radzymin MTB TEAMMAXPortfel
16614Ząbczyński MichałWarszawaMAXOpłacony
17313Jankowski DariuszDAMOVO BIKE TEAMMAXPortfel
181410Jatelnicki OlgierdKamionkaMAXOpłacony
191963Kado GrzegorzWIELISZEW HERON TEAMMAXOpłacony
20330Kado MirosławWIELISZEW HERON TEAMMAXOpłacony
212234Leśniewski PiotrWarszawaMAXOpłacony
2231Podgórski KonradGóra KalwariaMAXOpłacony
231186Wróblewski MarcinMARCELI TEAMMAXOpłacony
241020Kominek MikołajWarszawaMAXOpłacony
25750Korytkowski RobertKK Catena WyszkówMAXPortfel
26114Marcinkiewicz SebastianALBO GRUBO ALBO WCALEMAXOpłacony
27279Mierzejewski TomaszDAMOVO BIKE TEAMMAXPortfel
281801Miller SebastianWarszawaMAXOpłacony
29169Nowak FilipWarszawaMAXOpłacony
30124Pluciński PiotrWODOCIĄGI WARSZAWSKIEMAXOpłacony
311397Sobiech ŁukaszMARCELI TEAMMAXOpłacony
321978Sztuka ArturWGR GRÓJECMAXOpłacony
33302Toruszewski ZdzisławKAMYK Radzymin MTB TEAMMAXPortfel
3464Woźniak JanMYBIKE.PLMAXPortfel
35309Herc SławomirROZTOCZE CYCLING TEAMMAXOpłacony
361333Koenig WitoldWarszawaMAXPortfel
37310Kowalczyk PawełPGR SIEMIATYCZEMAXOpłacony
38552Marciniak KrzysztofABSOLUTEBIKES.PLMAXOpłacony
3960Rajczyk RadekPATNET TEAMMAXOpłacony
402851Sawicki JacekZielonkaMAXOpłacony
41273Dąbrowski MaciejWarszawaMAXOpłacony
42650Janowska EwaMYBIKE.PLMAXOpłacony
431955Kępa MarcinPATNET TEAMMAXOpłacony
4458Kiełbowski WłodzimierzRADZIO ROWERYMAXOpłacony
451565Król PawełROZTOCZE CYCLING TEAMMAXOpłacony
461351Gramann AndrzejWIELISZEW HERON TEAMMAXOpłacony
47306Podgórska KarolinaROZTOCZE CYCLING TEAMMAXOpłacony
482178Tararuj EdytaTEAM PKO BANK POLSKIMAXPortfel
492226Grabarczyk HalinaWarszawaMAXOpłacony
5095Bregier PiotrAKADEMIA RUCHU PŁOCKMAXOpłacony
5197Bregier SzymonAKADEMIA RUCHU PŁOCKMAXOpłacony
521252Daczkowski GustawANG SPÓŁDZIELNIA MTBMAXPortfel
53Pakulska KatarzynaGostyninMAXOpłacony
54334Rokita MarcinWarszawaMAXOpłacony
552002Wilk PawełWarszawaMAXOpłacony

Lista osób, które nie dokonały wpłaty w terminie i muszą się zgłosić na maraton Perlejewo (Podlaskie)
2020-07-05 w Biurze Zawodów dokonując opłaty zgodnej z regulaminem
Lp.NumerNazwisko ImięTeam/MiastoDystansOpłata
1Dąbkowski WojciechWarszawaMAX
2353Kurowski ErnestJózefówMAX
31178Kmita RobertAGR PŁOŃSKMAX
4Strąk JarosławNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL MAX
5183Wyczółkowska ĘlżbietaPuławyMAX
6Kozłowski GrzegorzWiskitkiMAX
7182Wyczółkowski PawełPuławyMINI
8164Wasążnik Marcin AGR PŁOŃSKMINI
9Post MarekSzczęsneMINI
10Miroshkin IvanBIKE EXPO NARODOWY TEAMMINI
11Piasecki AndrzejMrągowoMINI
12Ziemiński ArturLublinMINI
1353Leoniuk MateuszPGR SIEMIATYCZEMINI
14307Orzechowski PawełCODEPROUD MTBMINI
15130Patelski PawełARTHREXMINI
16285Kłęk PiotrWarszawaMINI
17Kocki ŁukaszLublinMINI
18Agier PawełBrójceMINI
1950Pawłowska AnnaNOWY KRASZEWMINI
20321wasiak tadeuszNASZ BIKE TEAMMINI
21274Szypryt KrzysztofMACHNACZMINI
22Rostek JerzyKraśnikMINI
23Wasiak MaciejStary KraszewMINI
24Matuszewska MagdalenaMINI
25Sołtys MariuszMINI