7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON
Lista osób zgłoszonych na maraton Wawer Finał 2020-10-24 MINI/MAX
Zgłoszenia Online
Grupa 1 Sektor 1 START : 12:30
NumerNazwisko ImięTeam/MiastoSektor PBOpłata
391Bicki ArturEMCA1Opłacony
688Wójtowicz WojciechENEA KS ENERGIA KOZIENICE1Opłacony
647Szczepański DawidANG SPÓŁDZIELNIA MTB1Portfel
1016Górecki KarolMYBIKE.PL1Portfel
750Korytkowski RobertKK Catena Wyszków1Portfel
981Chmielewski PatrykWarszawa1Opłacony
182Wyczółkowski PawełPuławy1Opłacony
2283Cieciera MaciejHalinów1Opłacony
891Góralewski WojciechKK Catena Wyszków1Portfel
616Bednarz RobertWarszawa1Opłacony
2156Staniak MariuszRafbike Cycling Team1Opłacony
698Drzewiecki MarcinLOYALTY POINT RACING TEAM1Opłacony
1179Kuczyński AdrianKK Catena Wyszków1Portfel
761Kallas ArkadiuszWarszawa1Opłacony
414Krupa EmilBIKE SALON TEAM1Opłacony
879Wojtkowski TomaszMYBIKE.PL1Portfel
339Kielak HubertBŁAŻEJ KIELAK 1procent1Opłacony
1919Sienkiewicz ArturWIELISZEW HERON TEAM1Opłacony
374Mrożewski KrzysztofMYBIKE.PL1Portfel
766Traczyk DamianNRF HENGST RACING1Portfel
904Kaczmarski ArturNRF HENGST RACING1Portfel
180Kuszmider KamilKK Catena Wyszków1Portfel
1184Marcelewicz PiotrMARCELI TEAM1Opłacony
319Trzciński PawełKK Catena Wyszków1Portfel
110Krupa AndrzejBIKE SALON TEAM1Opłacony
177Wąsowski TomaszGeodetic Team1Opłacony
1172Drópiewski MichałVELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM1Opłacony
967Posadzy TomaszPRUSZYŃSKI CYCLING TEAM1Opłacony
2373Brzyski RafałRETRO STORK TEAM1Opłacony
2368Dębiński PawełATOLBIKE.PL1Opłacony
1072Jusiński AdrianDAMOVO BIKE TEAM1Portfel
837Łopatka KrystianASD Consulting1Opłacony
2911Kąkol SławomirTIMBUD TEAM1Portfel
1119Glanz MichałWarszawa1Opłacony
1984Myszkowski RafałPATNET TEAM1Opłacony
541Iwański TomaszPRZYPAŚNIKI TEAM1Opłacony
2324NIEBIELSKI BARTOSZKAMYK Radzymin MTB TEAM1Portfel
2511Surdyk FilipKAMYK Radzymin MTB TEAM1Portfel
2399Kołodziejek PawełBIKE SALON TEAM1Opłacony
2520Dobrzyński MichałKAMYK Radzymin MTB TEAM1Portfel
2297Goszczyński KamilKAMYK Radzymin MTB TEAM1Portfel
2510Surdyk MaciejKAMYK Radzymin MTB TEAM1Portfel
2208Pietrak MarcinKAMYK Radzymin MTB TEAM1Portfel
789Białek PatrykKAMYK Radzymin MTB TEAM1Portfel
39Knapczyk PiotrNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 1Portfel
Grupa 1 Sektor 2 START : 12:31
NumerNazwisko ImięTeam/MiastoSektor PBOpłata
787Siwiński ŁukaszPOLSKI KLUB MTB2Opłacony
56Nowakowski WiktorROWEROWNIA RAINBOW TEAM2Opłacony
290Ptaszyński BartoszDAMOVO BIKE TEAM2Portfel
440Bojewski JacekGrodzisk Mazowiecki2Opłacony
14Gulbierz SzymonT-MOBILE SPORT TEAM2Opłacony
2137Walkiewicz IgorMARCELI TEAM2Opłacony
2402Tlaga KrzysztofANG SPÓŁDZIELNIA MTB2Portfel
57Nowakowski TomaszROWEROWNIA RAINBOW TEAM2Opłacony
323Bielecki JakubDSV2Portfel
749Abramczyk PawełKK Catena Wyszków2Portfel
91Kucher MaksymMCP BIKE TEAM2Portfel
42Staniewski MichałANG SPÓŁDZIELNIA MTB2Portfel
147Peciakowski RobertPEK - MONT EKIPA MTB2Opłacony
2222Kisson DanielMARCELI TEAM2Opłacony
1716Zygner TomaszABSOLUTEBIKES.PL2Opłacony
1178Kmita RobertNRF HENGST RACING2Portfel
2278Grządka PrzemysławPZU SPORT TEAM2Portfel
1450Michalak JacekPATNET TEAM2Opłacony
205Cisowski GrzegorzPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM2Opłacony
776Perzanowski ArturiFON KolarzKlub MTB2Opłacony
1064Mcfarlane AnthonyOCEANIC RACING2Opłacony
243Tuski MaciejPZU SPORT TEAM2Portfel
769Kwiatkowski KrzysztofBEAT BIKE2Opłacony
1350Patalan DariuszTIMBUD TEAM2Portfel
279Mierzejewski TomaszDAMOVO BIKE TEAM2Portfel
287Wilczyński RafałDAMOVO BIKE TEAM2Portfel
1110Macutkiewicz IzabelaNRF HENGST RACING2Portfel
1963Kado GrzegorzWIELISZEW HERON TEAM2Opłacony
734Bąkowski MarcinNRF HENGST RACING2Portfel
987Wachnik WojtekSUPER DROB2Opłacony
55Kawalec MarcinSolec2Opłacony
614Ząbczyński MichałWarszawa2Opłacony
991Nowak PrzemysławWIELISZEW HERON TEAM2Opłacony
206Kalicki GrzegorzPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM2Opłacony
116Buczel MateuszESKOM-HPE-12Portfel
774Pańka PatrykKielce2Opłacony
212Kozłowski CezaryPEK - MONT EKIPA MTB2Opłacony
1253Zdanowski KrzysztofANG SPÓŁDZIELNIA MTB2Portfel
396Szlązak PiotrMYBIKE.PL2Portfel
1237Świderski TadeuszTIMBUD TEAM2Portfel
1273Abramek PiotrMYBIKE.PL2Portfel
2125Antoniak AdamKK Catena Wyszków2Portfel
7Kuchcik FilipWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI2Opłacony
2383Wiśniewski TomaszRowerowysquad Hoegert Technik2Opłacony
728Ugniewski MariuszTIMBUD TEAM2Portfel
955Grzelak MateuszTIMBUD TEAM2Portfel
314Grzebalski MieczysławDAMOVO BIKE TEAM2Portfel
1236Tomaszewski JakubTIMBUD TEAM2Portfel
1252Daczkowski GustawANG SPÓŁDZIELNIA MTB2Portfel
1410Jatelnicki OlgierdKamionka2Opłacony
299Pęczkowski AndrzejDAMOVO BIKE TEAM2Portfel
892Parys RobertKK Catena Wyszków2Portfel
90Bilicki PawełAGR PŁOŃSK2Opłacony
998Klaus AlbertKAMYK Radzymin MTB TEAM2Portfel
1207Błaszczyk SławomirARTEC PROJEKT BIKE TEAM2Opłacony
Grupa 1 Sektor 3 START : 12:32
NumerNazwisko ImięTeam/MiastoSektor PBOpłata
609Golec TomaszENEA KS ENERGIA KOZIENICE3Opłacony
45Post MarekSzczęsne3Opłacony
1186Wróblewski MarcinMARCELI TEAM3Opłacony
1304Kordowski DariuszWIELISZEW HERON TEAM3Opłacony
436Królewski KarolJÓZEFÓW3Opłacony
1397Sobiech ŁukaszMARCELI TEAM3Opłacony
1901Sobczak MagdalenaWIELISZEW HERON TEAM3Opłacony
2424Sierakowski TomaszMCP BIKE TEAM3Portfel
2420Horecki MarcinLPRT POWERED BY DECATHLON3Opłacony
605Szaturski ArturNieporęt3Opłacony
803Janicki SławomirZERWANI Z ŁAŃCUCHA3Portfel
1136Cendrowski JarosławJANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA3Opłacony
2163Jankowski DariuszDAMOVO BIKE TEAM3Portfel
209Bartosiak-Semków PawełPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM3Opłacony
716Zduniak KarolMYBIKE.PL3Portfel
601Paradowski JacekNOWA AMA3Opłacony
596Poterek SławomirKomorów3Opłacony
563Sobczak ArturMYBIKE.PL3Portfel
21Włazałek AleksanderAK-SPED3Opłacony
365Komór PiotrSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team3Opłacony
2426Gos GrzegorzLesznowola3Opłacony
598Tężycki JarosławSIEMANO3Opłacony
2851Sawicki JacekZielonka3Opłacony
568Jabłonowski MichałMCP BIKE TEAM3Portfel
1400Bachański RafałZERWANI Z ŁAŃCUCHA3Portfel
357Bartosiewicz MariuszENEA KS ENERGIA KOZIENICE3Opłacony
344Urbański SebastianOtwock3Opłacony
2410Przęzak MarcinKROSS STAFF TEAM3Portfel
1650Nowakowski RafałWarszawa3Opłacony
2206Mrówczyński GrzegorzRowerowysquad Hoegert Technik3Opłacony
1250Dużyński SebastianMCP BIKE TEAM3Portfel
389Adamczyk KrzysztofTurka3Opłacony
179Cywka ZbigniewClub Bike Zwoleń3Opłacony
298Sokolnicki AndrzejDAMOVO BIKE TEAM3Portfel
201Panasiuk TomaszPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM3Opłacony
202Adamczuk MarcinPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM3Opłacony
356Dyrek DariuszCOZMOBIKE3Opłacony
455Kurek MirosławLOTTO3Portfel
207Augustyniak DariuszPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM3Opłacony
511Waś PiotrWarszawa3Opłacony
2428Zwierko ŁukaszDAMOVO BIKE TEAM3Portfel
41Gural PiotrMCP BIKE TEAM3Portfel
64Woźniak JanMYBIKE.PL3Portfel
140Walczak MarekCLEAR BIKE TEAM3Opłacony
1412Tomaszewska JulitaTIMBUD TEAM3Portfel
410Bąk WiesławKOMBUD RADOM3Opłacony
340Kielak SławomirBŁAŻEJ KIELAK 1procent3Opłacony
752Bloch MichałKK Catena Wyszków3Portfel
1231Kawala SylwesterROZTOCZE CYCLING TEAM3Opłacony
817Sioch RadosławPZU SPORT TEAM3Portfel
326Białek TomaszKAMYK Radzymin MTB TEAM3Portfel
2244Kaczmarczyk MichałSTRABAG BIKE TEAM3Portfel
442Kita MarcinBIKE CONCEPT3Opłacony
590Wilk WojciechŻyrardów3Opłacony
985Zieliński MarekROWEROWA TEAM3Opłacony
1200Kondratowicz ŁukaszZERWANI Z ŁAŃCUCHA3Portfel
2425Cygański PawełMCP BIKE TEAM3Portfel
610Mikołajczuk ŁukaszENEA KS ENERGIA KOZIENICE3Opłacony
1223Błach MateuszBIKE EXPO NARODOWY TEAM3Opłacony
Grupa 2 Sektor 1 START : 12:50
NumerNazwisko ImięTeam/MiastoSektor PBOpłata
2005Wejner OlgierdMCP BIKE TEAM4Portfel
989Tomanek SzymonWarszawa4Opłacony
248Mędel PiotrKsiążenice4Opłacony
18Podgórski BartoszGóra Kalwaria4Opłacony
2850Sawicki MaciejZielonka4Opłacony
70Borowiecki TomaszMYBIKE.PL4Portfel
2007Biernacki JakubWarszawa4Opłacony
650Janowska EwaMYBIKE.PL4Portfel
252Pacuk GrzegorzANG SPÓŁDZIELNIA MTB4Portfel
772Pańka MikołajKielce4Opłacony
1111Tyczyński ArturCOMP TEAM4Opłacony
1998Kamiński GrzegorzOtwock4Opłacony
1033Sawicki GrzegorzLOTTO4Portfel
1217Rydzewski TomaszTIMBUD TEAM4Portfel
2406Maślana LucjanWarszawa4Opłacony
1185Marcelewicz BarbaraMARCELI TEAM4Opłacony
1300Błaszczyk PawełSTRABAG BIKE TEAM4Portfel
136Szaturska AleksandraKAMYK Radzymin MTB TEAM4Portfel
24Nowak JanKAMYK Radzymin MTB TEAM4Portfel
2293Napióra AlicjaKS HURTAP4Opłacony
330Kado MirosławWIELISZEW HERON TEAM4Opłacony
1978Sztuka ArturWGR GRÓJEC4Opłacony
2727Baciński SzymonDAMOVO BIKE TEAM4Portfel
217Kokoszka PawełWarszawa4Opłacony
2191Kunka MariuszMikówiec4Opłacony
366Bicka IlonaWarszawa5Opłacony
145Ślusarczyk KonradWarszawa5Opłacony
1955Kępa MarcinPATNET TEAM5Opłacony
1931Szuchnik SebastianOPEN BIKE TEAM5Opłacony
2353Płończyk MaciejMYBIKE.PL5Portfel
1228Lasek MarcinLegionowo5Opłacony
1641Mazurkiewicz PiotrKobyłka5Opłacony
101Kuflewski PiotrWarszawa5Opłacony
1020Kominek MikołajJózefów5Opłacony
59Knapczyk MałgorzataNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 5Portfel
2107Petrykowski PawełWarszawa5Opłacony
2349Gąsiewska MagdalenaWarszawa5Opłacony
838Czereczon SebastianROZTOCZE CYCLING TEAM5Opłacony
402Wierzbowicz KrzysztofWYSPORTOWANI RACING TEAM5Opłacony
764Utnicki MarekWARSIAWA5Opłacony
1956Skorek JanuszRowerowysquad Hoegert Technik5Opłacony
2419Choda MichałPZU SPORT TEAM5Portfel
1903Kaszewiak KarolinaWarszawa5Opłacony
155Miąskiewicz MariuszV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI5Opłacony
Grupa 2 Sektor 2 START : 12:51
NumerNazwisko ImięTeam/MiastoSektor PBOpłata
1409Pergoł EdwardWarszawa6Opłacony
527Zachwieja EugeniuszWyględy6Opłacony
823Bogdańska JuliaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI6Opłacony
106Woźniak MarcinWarszawa6Opłacony
2019Grabowski JanWGR GRÓJEC6Opłacony
2432Stasiak MariuszWarszawa6Opłacony
281Baciński ArkadiuszDAMOVO BIKE TEAM6Portfel
730Michnowska KatarzynaNRF HENGST RACING6Portfel
277Dzideczek TomaszJózefów6Opłacony
99Kaczorowski AleksanderWIELISZEW HERON TEAM6Opłacony
808Hofman TomaszKraft Automotive Team6Portfel
168Nowak KatarzynaWarszawa6Opłacony
395Grocholewicz MariuszŁódź6Opłacony
690Buczyński PiotrMYBIKE.PL6Portfel
1527Nowak MariuszPłock6Opłacony
1565Król PawełROZTOCZE CYCLING TEAM6Opłacony
1049Krasuski AndrzejPRC RUNNING PROMOTION6Opłacony
2205Wydziałkiewicz MarekZERWANI Z ŁAŃCUCHA6Portfel
2299Grabarczyk ŁukaszWarszawa7Opłacony
2226Grabarczyk HalinaWarszawa7Opłacony
272Wojcieszak SebastianKoryciska7Opłacony
1968Kurosad-Kurasiewicz WojciechWarszawa7Opłacony
1703Jabłonka GrzegorzMarki7Opłacony
1301Zduniak SylwiaMYBIKE.PL7Portfel
1710krystek aleksandra Warszawa7Opłacony
1000Szymerski PawełPEK - MONT EKIPA MTB7Opłacony
2188Sarnecki MarekWIELISZEW HERON TEAM7Opłacony
210Kalicka MałgorzataPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM7Opłacony
988Wachnik BożennaSUPER DROB7Opłacony
447GAWLIKOWSKI MACIEJLUBELSKA GRUPA TRIATHLONU7Opłacony
439GOZDEK AGNIESZKALUBELSKA GRUPA TRIATHLONU7Opłacony
2700Sterczewski PawełNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 7Portfel
586Podgórski SebastianROZTOCZE CYCLING TEAM7Opłacony
2715Szypszak AnnaBike Fun Legionowo7Opłacony
1700Walczak PawełZERWANI Z ŁAŃCUCHA7Portfel
1059Poruszek MartaWarszawa7Opłacony
454Golan BolesławLegionowo7Opłacony
571Busza MarcinKraft Automotive Team7Portfel
289Borzęcki AdamDAMOVO BIKE TEAM7Portfel
871Bogdański JacekHalinów7Opłacony
1944Włazałek MariuszAK-SPED7Opłacony
473Dębski JarosławLegionowo7Opłacony
Grupa 2 Sektor 3 START : 12:52
NumerNazwisko ImięTeam/MiastoSektor PBOpłata
1257Zienkiewicz JanPATNET TEAM8Opłacony
2313Kopp PrzemysławPRZYPAŚNIKI TEAM8Opłacony
2334Drabik ŁukaszESKOM-HPE-18Portfel
1125Gollnik DariaROZJEŹDZIMY NOWY DWÓR8Opłacony
3000Wydziałkiewicz SzymonZERWANI Z ŁAŃCUCHA8Opłacony
1299Piekarczyk JustynaANG SPÓŁDZIELNIA MTB9Portfel
67Górski ZdzisławT4B TEAM9Opłacony
283Stępień PawełDAMOVO BIKE TEAM9Portfel
900Grzebalska BogumiłaDAMOVO BIKE TEAM9Portfel
2382Płochocki KrzysztofSulejówek9Opłacony
271Charlak PaulinaWołomin10Opłacony
Pleban Łukasz10Opłacony
361Borowska IwonaWarszawa10Opłacony
1550Cecka-Suliga KatarzynaMETTLER TOLEDO10Portfel
2427Korzeb NataliaDAMOVO BIKE TEAM10Portfel
Kowal Piotr10Opłacony
Winek Mateusz10Opłacony

Lista osób, które nie dokonały wpłaty w terminie i muszą się zgłosić na maraton w Wawrze 2020-10-24 w Biurze Zawodów dokonując opłaty zgodnej z regulaminem
Lp.NumerNazwisko ImięTeam/MiastoOpłata
11950Iwaniuk ArturWarszawa
22321Czapski PiotrWarszawa
3399Gruba PrzemysławLUBELSKA GRUPA TRIATHLONU
4552Marciniak KrzysztofABSOLUTEBIKES.PL
5Nyga Julia
6Piłkowski Tadeusz
7831Bakuła MarekGeodetic Team
8143Balcerzak PawełV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI
9341Grudziński JakubOtwock
10484Kwapisz BartłomiejRIDE 43 TEAM
11Marcinkiewicz GrzegorzNASZ BIKE TEAM
12960Michalski MaciejRETRO STORK TEAM
13Pawlak ŁukaszŁódź
14486Ziółkowski DariuszTIMBUD TEAM
15Bednarek PawełWarszawa
16Kamińska IzabelaSklepbicykl.pl-Perfectsource
1717Kamiński TomaszHusaria LC Elektronik
18429Modecki GerardIsover MTB Team Lublin
19584Radomski PawełAGR PŁOŃSK
2043Dąbrowski MarcinWarszawa
21529Klewaczew AndrzejBIKEHOLIC TEAM
22225Pazdrowski RobertDAZAR OLIMPIC PIASECZNO
23465ROZWADOWSKI AdamTIMBUD TEAM
2481Ciskowski MarcinROWERY DAX LEGIONOWO
251303Halicki PiotrBiałystok
26562Leszczyński TymoteuszWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
272272Michalski DominikJANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA
281991Mirecki BartłomiejOPEN BIKE TEAM
29514Szymczyk MarekKOMBUD RADOM
3074Tomaszewski BogdanTIMBUD TEAM
31152Bober ZbigniewT4B TEAM
32309Herc SławomirROZTOCZE CYCLING TEAM
332176Jasiński TomaszWólka Kozodawska
34617Rędziński MichałPaprotnia
351921Sienkiewicz ZbigniewWIELISZEW HERON TEAM
3673Skiba RobertROWEROLOG
37448Trybuszkiewicz WojciechTRYBEK TEAM
381028Hryszczyk MichałE-POINT BIKE TEAM
39345Kępka SławomirSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team
402417Serafiński KrzysztofNowogród
41401Szulim PiotrPOLSTAR TEAM
421205Wasil MagdalenaIsover MTB Team Lublin
43775Kwiatkowska-Sioch EdytaPLAY
44306Podgórska KarolinaROZTOCZE CYCLING TEAM
452130Sochacki PiotrRadzymin
462381Dębowski GrzegorzSulejówek
47833Fijałkowski GrzegorzWarszawa
48933JEŻAK JACEKWIM EXTREME MTB TEAM
4958Kiełbowski WłodzimierzRADZIO ROWERY
501625Miernik MichałWarszawa
511555Olszewski WojciechHusaria LC Elektronik
52311Biernacki TadeuszWarszawa
53472Sowiński EdmundPŁOCKI KLUB KOLARSKI
54Chmielewska MagdalenaJózefów
55Czarzasty Jakub
56Dębowski Michał
57Dziub Paweł
58Ercan Eren
59Filipek Grzegorz
60Foryś Leszek
61Gastoł Bartosz
62Godlewski Dominik
63Jaworski Bogusław
64Pietrzak Maciej
65Soczewski PawełWarszawa
662319Tylek TomaszTylicz