7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nadarzyn, 2019-05-12
Wyniki online nie są ostatecznymi i mają na celu wstepną informację o uzyskanych czasach zawodników.

Kategoria M3, Dystans MAX - Razem : 52

L.p.NrNazwisko ImięRocz.Kat.Klub-MiastoCzas
1767Góralewski Łukasz1983M3KK Catena Wyszków01:47:17
2751Kuczyński Adrian1985M3KK Catena Wyszków01:49:50
3918Białek Patryk1988M3KAMYK Radzymin MTB TEAM01:49:52
4597Wolcendorf Jarosław1979M3JAKOOBCYCLES BKK TEAM01:49:55
5119Skalski Kacper1982M3Świat Rowerów Team01:49:55
61714Bielecki Łukasz1981M3Absolute Bikes Team01:49:55
7448Zakrzewski Jerzy1984M3IM Logistic Rafbike Cycling Team01:49:58
8217Płoski Adam1988M3T4B Team01:50:03
9570Bożeń Jarosław1984M3Geodetic Dobry Kurs Team01:51:03
101190Chruślak Marcin1983M3Geodetic Dobry Kurs Team01:51:26
111717Sienkiewicz Artur1982M3WIELISZEW HERON TEAM01:51:32
121463Czapliński Jan1982M3KOMOBIKE SCOTT01:51:33
132636Kwiatkowski Michał1983M3TEAM PKO BANK POLSKI01:53:07
14628Sobczak Krzysztof1983M3Geodetic Dobry Kurs Team01:53:12
15154Witeska Jacek1984M3WIELISZEW HERON TEAM01:54:23
16384Grudziński Jakub1982M3Stanwex II TEAM01:55:32
171125Dąbkowski Wojciech1988M3LOAD-LOK SYSTEMY MOCOWANIA ŁADUNKÓW01:55:47
181286Błachucki Paweł1981M301:55:48
191281Kulesza Łukasz1981M3RETRO STORK TEAM01:56:31
20573Sadło Przemysław1981M3NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:56:39
211Pomaski Paweł1988M3T4B Team01:57:07
22139Leciejewski Kamil1983M3IFON KOLARZ KLUB01:57:07
231469Mandes Michał1980M301:57:10
24253Sachs Karol1982M3AirBike.pl01:57:14
251716Zygner Tomasz1984M3Absolute Bikes Team01:59:03
262018Murdzia Tomasz1987M3LOYALTY POINT RACING TEAM01:59:12
271529Kozysa Wojciech1980M301:59:16
281465Grządka Przemysław1979M3PZU SPORT TEAM02:00:14
291330Bakuła Marek1979M3Geodetic Dobry Kurs Team02:00:55
30733Marcinowski Dawid1987M3NRF HEPU RACING02:01:22
31109Stanisławski Marek1980M302:02:13
32755Babacz Aleksander1983M3NRF HEPU RACING02:02:57
33814Gajewski Karol1982M3Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin02:03:12
342016Kocik Rafał1980M3Geodetic Dobry Kurs Team02:03:13
35576Strąk Jarosław1982M3NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 02:03:16
36702Wasiak Damian1982M3KK Catena Wyszków02:03:28
372999Sienkiewicz Sebastian1980M3WIELISZEW HERON TEAM02:08:39
38491Demiańczuk Tomasz1982M3Z-Hotel02:09:26
391243Skrobisz Piotr1981M302:09:42
40123Kwiatkowski Rafał1985M3Kraft Automotive Team02:09:44
41306Przybylski Piotr1981M3BIKE SALON TEAM02:09:49
421566Drajczyk Paweł1982M3Płocki Klub Kolarski02:09:49
43114Marcinkiewicz Sebastian1979M3Świat Rowerów Team02:10:12
441309Albrycht Mikołaj1984M3Geodetic Dobry Kurs Team02:11:46
4587Ochędzan Grzegorz1979M3Bike Fun Legionowo02:13:42
4631Podgórski Konrad1985M302:13:46
47234Dziubiński Przemysław1983M3RADZIO ROWERY02:16:46
48633Flis Kamil1983M302:18:32
491511Graczyk Kamil1979M3MARCELI TEAM02:22:19
50207Augustyniak Dariusz1979M3PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 02:24:00
511252Szewczyk Andrzej1982M302:25:58
521519Gutkowski Szymon1982M3JAKOOBCYCLES BKK TEAM02:41:23