7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Marki (Zimowy PBM), 2019-03-17
Wyniki online nie są ostatecznymi i mają na celu wstepną informację o uzyskanych czasach zawodników.

Kategoria M3, Dystans MAX - Razem : 53

L.p.NrNazwisko ImięRocz.Kat.Klub-MiastoCzas
1521Gierczak Przemysław1982M3Hurom Sławno Accent01:08:55
2564Piasecki Patryk1986M3PIASECKI CONCEPT01:08:56
3191Góralewski Łukasz1983M3KK Catena Wyszków01:08:59
4472Arcipowski Maciej1982M3RETRO STORK TEAM01:10:37
5442Giziński Łukasz1982M3Absolute Bikes Team01:10:38
615Zakrzewski Jerzy1984M3IM Logistic Rafbike Cycling Team01:12:14
7517Kudlak Marcin1979M3MCP Bike Team01:13:01
8559Szczepański Mariusz1979M3Niewiadów Boro01:13:05
9116Białek Patryk1988M3KAMYK Radzymin MTB TEAM01:13:07
10444Sienkiewicz Artur1982M3WIELISZEW HERON TEAM01:13:08
1188Skalski Kacper1982M3Świat Rowerów Racing Team01:13:46
12458Bożeń Jarosław1984M3MGG Dobry Kurs Team01:14:44
13296Marcinkiewicz Grzegorz1986M3NASZ BIKE TEAM01:14:53
14448Witeska Jacek1984M3WIELISZEW HERON TEAM01:16:10
1536Kamiński Krystian1985M3Zabłudów Team01:16:51
1611Kulesza Łukasz1981M3RETRO STORK TEAM01:16:54
17530Parys Robert1982M3KK Catena Wyszków01:17:13
1810Zygner Tomasz1984M3Absolute Bikes Team01:17:23
19518Dąbkowski Wojciech1988M3LOAD-LOK SYSTEMY MOCOWANIA ŁADUNKÓW01:17:25
20304Chmielewski Patryk1986M301:17:28
21515Sienkiewicz Sebastian1980M3WIELISZEW HERON TEAM01:17:53
22380Grządka Przemysław1979M3PZU SPORT TEAM01:19:05
23446Pietrak Marcin1986M3KAMYK Radzymin MTB TEAM01:19:38
24172Drzewiecki Grzegorz1979M3LOYALTY POINT RACING TEAM01:19:46
25119Mrowiński Adam1979M3KAMYK Radzymin MTB TEAM01:20:41
26291Perczyński Radek1979M3MYBIKE.PL01:20:52
27264Kisson Daniel1981M3MARCELI TEAM01:21:00
28180Kozysa Wojciech1980M301:21:27
29573Murdzia Tomasz1987M3LOYALTY POINT RACING TEAM01:22:51
30332Górnicki Michał1985M3Bike Fun Legionowo01:23:13
3160Wójtowicz Wojciech1988M3KS ENERGIA KOZIENICE01:23:36
32341Strąk Jarosław1982M3NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:25:15
33268Prus Marcin1983M3AirBike.pl01:26:05
34209Żebrowski Marcin1983M3MONDIAL ASSISTANCE MTB01:26:18
35230Kwiatkowski Rafał1985M3Kraft Automotive Team01:27:07
36416Zgorzałek Daniel1982M301:27:57
3725Giergoń Łukasz1983M301:27:59
389Ptaszyński Bartosz1980M3DAMOVO BIKE TEAM01:28:33
39503Gajewski Karol1982M3Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin01:28:51
40532Wolny Wojciech1981M3XBOX BIKE TEAM01:30:13
41572Trojanek Łukasz1985M3MCP Bike Team01:30:16
42391Giera Marcin1983M301:30:23
43313Zwierko Łukasz1982M3DAMOVO BIKE TEAM01:32:19
44247Kornatowski Mateusz1988M3AGR PŁOŃSK01:33:01
45545Tomaszewski Piotr1983M3Zabłudów Team01:33:57
46348Nowak Kamil1984M301:34:25
4744Marcinkiewicz Sebastian1979M3Świat Rowerów Racing Team01:36:52
48294Dziubiński Przemysław1983M3RADZIO ROWERY01:37:25
49270Graczyk Kamil1979M3MARCELI TEAM01:38:02
50432Paprota Przemysław1979M3AGR PŁOŃSK01:39:05
51542Lipniacki Marek1982M301:40:47
52471Kocki Łukasz1981M301:45:23
53157Niemyjski Jarosław1983M3Bike Fun Legionowo01:56:29