7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nadarzyn, 2019-05-12
Wyniki online nie są ostatecznymi i mają na celu wstepną informację o uzyskanych czasach zawodników.

Kategoria M4, Dystans MAX - Razem : 60

L.p.NrNazwisko ImięRocz.Kat.Klub-MiastoCzas
1595Wolcendorf Jakub1975M4JAKOOBCYCLES BKK TEAM01:50:15
2826Cygan Szymon1978M4KK CYKLON WARSZAWA01:51:45
3889Knapczyk Piotr1978M4NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:56:39
4332Brzostek Rafał1975M4NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:57:10
51184Marcelewicz Piotr1976M4MARCELI TEAM01:57:16
6315Drzewiecki Marcin1974M4LOYALTY POINT RACING TEAM01:58:11
7330Jarosz Albert1975M4NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:58:38
8278Grudny Bartłomiej1978M4Alltop Stag Team01:59:16
9776Perzanowski Artur1975M4Absolute Bikes Team01:59:29
101414Kieliszek Paweł1978M4Velmar Viridian Polska Team01:59:29
11156Barańczyk Piotr1976M4WIELISZEW HERON TEAM02:00:12
12318Banul Rafał1977M4Cryospace Olsztyn02:00:19
1354Gula Konrad1977M4PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM02:01:29
14653Zarzycki Michał1972M4Wodociągi Warszawskie02:01:32
15583Chmielewski Cezary1969M4BIKE SALON TEAM02:02:23
16795Bąkowski Marcin1974M4CrazyRacingTeam02:04:50
17507Sibiński Dariusz1977M4Płocki Klub Kolarski02:04:50
18828Guzik Piotr1973M402:04:53
1941Czapski Andrzej1975M4MYBIKE.PL02:05:00
20773Antoniak Adam1978M4KK Catena Wyszków02:05:23
21669Balcerzak Andrzej1976M4Cykloza02:06:39
22231Tomczak Paweł1976M4LUKS Dwójka Diesel Truck Stryków02:06:41
2358Jatelnicki Olgierd1972M4LOYALTY POINT RACING TEAM02:06:43
241353Praxmajer Marcin1973M4Płocki Klub Kolarski02:07:34
251052Tkaczyk Maciej1978M4iWorldService02:08:05
26288Głębocki Jarosław1972M4DAMOVO BIKE TEAM02:08:15
2753Lang Norbert1971M402:09:00
28815Wilczyński Dariusz1978M4Centurion MTB Team02:09:11
29347Bilski Artur1973M4IFON KOLARZ KLUB02:09:45
301810Podębski Dariusz1971M4LIRENE BIKE TEAM02:10:12
312613Seferyniak Jacek1977M4TEAM PKO BANK POLSKI02:10:13
32409Sobczak Artur1978M4MYBIKE.PL02:10:31
331102Buczyński Piotr1973M4MYBIKE.PL02:10:33
34115Jankiewicz Bogusław1974M4Świat Rowerów Team02:10:49
351082Skalski Mariusz1976M402:11:33
3655Kawalec Marcin1977M402:11:36
371170Góralski Piotr1971M4Płocki Klub Kolarski02:12:19
38925Rowicki Rafał1978M4KAMYK Radzymin MTB TEAM02:13:12
39502Ślesicki Grzegorz1972M4MYBIKE.PL02:13:16
40571Gawkowski Robert1973M4DAX Rowery Legionowo02:14:48
411419Tomczuk Artur1978M402:15:24
421134Bakalarski Robert1973M402:16:30
43470Kłosiński Krzysztof1975M402:16:44
441013Staszczak Paweł1974M402:17:05
45285Uliczny Marcin1974M4Płocki Klub Kolarski02:17:43
461408Bartosiewicz Mariusz1972M4ENEA KS ENERGIA KOZIENICE02:19:45
471094Karkowski Rafał1977M4Płocki Klub Kolarski02:22:00
481482Krawczyk Michał1978M402:22:09
49202Adamczuk Marcin1973M4PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 02:22:20
501533Skorek Marek1978M4TS MERAN OTWOCK02:23:16
511020Kominek Mikołaj1973M402:23:38
522638Nowak Marcin1978M4TEAM PKO BANK POLSKI02:24:34
53155Giedzicz Andrzej1975M4INTEGA02:24:57
54286Wroński Grzegorz1977M4DAMOVO BIKE TEAM02:28:05
55932Godlewski Adam1972M4KAMYK Radzymin MTB TEAM02:29:54
56101Kuflewski Piotr1972M402:30:04
57656Pluciński Piotr1976M4Wodociągi Warszawskie02:30:20
581527Nowak Mariusz1970M402:32:38
591813Adamczyk Waldemar1976M4LIRENE BIKE TEAM02:33:07
601298Toroszewski Maciej1969M4HPE SPORT02:35:50