7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Marki (Zimowy PBM), 2019-03-17
Wyniki online nie są ostatecznymi i mają na celu wstepną informację o uzyskanych czasach zawodników.

Kategoria OpenM, Dystans MAX - Razem : 147

L.p.NrNazwisko ImięRocz.Kat.Klub-MiastoCzas
1521Gierczak Przemysław1982M3Hurom Sławno Accent01:08:55
2564Piasecki Patryk1986M3PIASECKI CONCEPT01:08:56
3191Góralewski Łukasz1983M3KK Catena Wyszków01:08:59
4472Arcipowski Maciej1982M3RETRO STORK TEAM01:10:37
5442Giziński Łukasz1982M3Absolute Bikes Team01:10:38
6219Wolcendorf Jakub1975M4JAKOOBCYCLES BKK TEAM01:11:04
715Zakrzewski Jerzy1984M3IM Logistic Rafbike Cycling Team01:12:14
8517Kudlak Marcin1979M3MCP Bike Team01:13:01
9559Szczepański Mariusz1979M3Niewiadów Boro01:13:05
10116Białek Patryk1988M3KAMYK Radzymin MTB TEAM01:13:07
11444Sienkiewicz Artur1982M3WIELISZEW HERON TEAM01:13:08
1288Skalski Kacper1982M3Świat Rowerów Racing Team01:13:46
13192Trzciński Paweł1972M4KK Catena Wyszków01:13:47
14228Cygan Szymon1978M4KK CYKLON WARSZAWA01:13:48
15541Niebielski Bartosz2001M1KAMYK Radzymin MTB TEAM01:14:42
16534Szturnoga Sylwester1970M4Niewiadów Boro01:14:42
17458Bożeń Jarosław1984M3MGG Dobry Kurs Team01:14:44
18546Sawnik Mirosław1975M401:14:48
19296Marcinkiewicz Grzegorz1986M3NASZ BIKE TEAM01:14:53
2020Kaniewski Rafał1994M2IM Logistic Rafbike Cycling Team01:16:04
21275Drzewiecki Marcin1974M4LOYALTY POINT RACING TEAM01:16:06
22342Majkowski Krzysztof1994M2T4B Bike Team01:16:09
23448Witeska Jacek1984M3WIELISZEW HERON TEAM01:16:10
24571Kordek Sergiusz1976M4GERAPPA01:16:17
2536Kamiński Krystian1985M3Zabłudów Team01:16:51
2611Kulesza Łukasz1981M3RETRO STORK TEAM01:16:54
27590Rynkiewicz Mariusz1978M4JBB Cycles01:16:55
28193Bralewski Mirosław1963M5KK Catena Wyszków01:16:58
29565Papis Paweł1978M4MCP Bike Team01:17:11
30530Parys Robert1982M3KK Catena Wyszków01:17:13
3110Zygner Tomasz1984M3Absolute Bikes Team01:17:23
32518Dąbkowski Wojciech1988M3LOAD-LOK SYSTEMY MOCOWANIA ŁADUNKÓW01:17:25
33304Chmielewski Patryk1986M301:17:28
34225Stękiel Jerzy1965M5GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM01:17:30
35551Lemański Hubert2001M1Warmia Biskupiec01:17:52
36506Kamiński Radosław1977M4T4B Bike Team01:17:53
37515Sienkiewicz Sebastian1980M3WIELISZEW HERON TEAM01:17:53
38513Nadany Mariusz1990M2SKK Sokół Sokółka01:18:07
39233Staniak Mariusz2000M1STAJNIA ROWEROWA TEAM01:18:19
40483Janas Marek1990M2IM Logistic Rafbike Cycling Team01:18:22
41556Michalski Michał1997M2ETI LKKG Lublin01:18:23
42380Grządka Przemysław1979M3PZU SPORT TEAM01:19:05
4362Wyczółkowski Paweł2001M1UKK HURAGAN WOŁOMIN01:19:19
44446Pietrak Marcin1986M3KAMYK Radzymin MTB TEAM01:19:38
4529Knapczyk Piotr1978M4NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:19:38
46172Drzewiecki Grzegorz1979M3LOYALTY POINT RACING TEAM01:19:46
4742Barańczyk Piotr1976M4WIELISZEW HERON TEAM01:20:19
48226Cieciera Maciej1978M401:20:38
49119Mrowiński Adam1979M3KAMYK Radzymin MTB TEAM01:20:41
50206Krzyczkowski Michał1998M2STAJNIA ROWEROWA TEAM01:20:48
51291Perczyński Radek1979M3MYBIKE.PL01:20:52
52264Kisson Daniel1981M3MARCELI TEAM01:21:00
53180Kozysa Wojciech1980M301:21:27
54455Jarosz Albert1975M4NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:21:32
55487Mikołajczyk Paweł1996M2BIKE SALON TEAM01:21:57
56338Kamela Jan2000M1WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:22:22
57297Szczepański Dawid1992M201:22:30
58540Łomicz Axel1991M201:22:48
59573Murdzia Tomasz1987M3LOYALTY POINT RACING TEAM01:22:51
6055Staniewski Michał1978M4AirBike.pl01:22:57
61332Górnicki Michał1985M3Bike Fun Legionowo01:23:13
6260Wójtowicz Wojciech1988M3KS ENERGIA KOZIENICE01:23:36
63248Wasążnik Marcin1991M2AGR PŁOŃSK01:24:00
6489Bronikowski Przemysław1977M4MCP Bike Team01:24:18
65476Bojdecki Filip1999M1KK CYKLON WARSZAWA01:24:22
66194Antoniak Adam1978M4KK Catena Wyszków01:24:27
67562Brzostek Rafał1975M4NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:24:29
68341Strąk Jarosław1982M3NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:25:15
69268Prus Marcin1983M3AirBike.pl01:26:05
70209Żebrowski Marcin1983M3MONDIAL ASSISTANCE MTB01:26:18
71213Walkiewicz Igor1999M1MARCELI TEAM01:26:40
72265Bilicki Paweł1990M2AGR PŁOŃSK01:26:50
73586Wachnik Wojtek1960M5SuperDrob Bike Team01:26:52
74461Galeński Wojciech1977M401:27:00
75230Kwiatkowski Rafał1985M3Kraft Automotive Team01:27:07
7650Stępień Tomasz1969M4Bike Expo Narodowy01:27:10
77333Jankowski Robert1975M4Bike Fun Legionowo01:27:12
7817Sadowski Marcin1989M2IM Logistic Rafbike Cycling Team01:27:29
79507Poluchowicz Artur1974M4Hurtap01:27:36
80416Zgorzałek Daniel1982M301:27:57
8125Giergoń Łukasz1983M301:27:59
82479Dużyński Sebastian1975M4MCP Bike Team01:28:14
839Ptaszyński Bartosz1980M3DAMOVO BIKE TEAM01:28:33
84503Gajewski Karol1982M3Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin01:28:51
85307Kubisiak Kacper1976M4MCP Bike Team01:29:23
86558Skóra Artur1990M2MCP Bike Team01:29:36
87151Grabowicz Bartosz1989M2TEAM PKO BANK POLSKI01:29:53
88532Wolny Wojciech1981M3XBOX BIKE TEAM01:30:13
89572Trojanek Łukasz1985M3MCP Bike Team01:30:16
90391Giera Marcin1983M301:30:23
9187Malinowski Zenon1956M6KK24h01:30:28
92466Jasiński Mariusz1969M401:30:34
93249Miazek Jan2001M1STAJNIA ROWEROWA TEAM01:31:25
94170Janicki Sławomir1971M4Zerwani z łańcucha01:31:35
95246Somow Dariusz1962M5IGT MTB TEAM01:31:43
96489Klicki Tomasz1977M4MCP Bike Team01:32:13
97313Zwierko Łukasz1982M3DAMOVO BIKE TEAM01:32:19
9867Starachowski Tomasz1963M5Bike Concept01:32:32
99247Kornatowski Mateusz1988M3AGR PŁOŃSK01:33:01
100545Tomaszewski Piotr1983M3Zabłudów Team01:33:57
101537Łuczyński Robert1967M5IGT MTB TEAM01:34:23
102348Nowak Kamil1984M301:34:25
103204Sztylka Rafał1974M4IGT MTB TEAM01:34:35
104453Derda Mateusz1994M201:36:02
105235Nowaczewski Piotr1976M4RADZIO ROWERY01:36:25
106229Nowak Filip1974M401:36:42
107318Walczyk Marcin1978M401:36:43
108388Jankiewicz Bogusław1974M4Świat Rowerów Racing Team01:36:52
10944Marcinkiewicz Sebastian1979M3Świat Rowerów Racing Team01:36:52
110279Jeziorski Marek1973M401:37:13
111273Turski Przemysław1975M4MCP Bike Team01:37:19
11233Gawrysiak Maciej1967M5Międzylesie01:37:20
113294Dziubiński Przemysław1983M3RADZIO ROWERY01:37:25
114270Graczyk Kamil1979M3MARCELI TEAM01:38:02
115432Paprota Przemysław1979M3AGR PŁOŃSK01:39:05
116574Kulesza Jarosław1976M401:39:37
117135Sitkiewicz Jacek1978M401:39:45
118322Kajak Dariusz1977M4WAWA BIKE TEAM01:39:47
119127Godlewski Adam1972M4KAMYK Radzymin MTB TEAM01:39:55
120543Borcuch Marcin1977M401:40:19
1218Wilczyński Rafał1978M4DAMOVO BIKE TEAM01:40:41
122542Lipniacki Marek1982M301:40:47
123491Toruszewski Zdzisław1960M5KAMYK Radzymin MTB TEAM01:40:59
12492Piskozub Jarosław1989M2KS ENERGIA KOZIENICE01:41:17
125531Radzikowski Adam1996M201:41:17
126570Gawkowski Robert1973M4DAX Rowery01:41:19
127164Tajchman Tomasz1973M401:41:44
128528Florkowski Paweł1973M401:41:54
129473Piasecki Andrzej1953M6PIASECKI CONCEPT01:42:06
130480Śmiechurski Robert1966M5PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:42:20
131578Krzysztof Zygner1978M4Absolute Bikes Team01:42:34
132538Rajczyk Radosław1974M4Patnet Team01:42:34
13386Marciniak Krzysztof1954M6Absolute Bikes Team01:42:52
134399Kuflewski Piotr1972M401:42:52
135324Busza Marcin1973M4Kraft Automotive Team01:42:55
136284Herc Sławomir1968M5ROZTOCZE CYCLING TEAM01:44:39
137395Bieńkowski Maciej1971M401:44:44
13898Gramann Andrzej1949M6WIELISZEW HERON TEAM01:45:03
139475Sidorowicz Dawid1976M401:45:23
140471Kocki Łukasz1981M301:45:23
141277Zaręba Andrzej1975M401:49:29
142364Aleksander Zieleniewicz1957M6ALA TEAM01:50:38
143163Nieciecki Robert1972M4DAMOVO BIKE TEAM01:51:10
144553Pazdan Piotr1972M4TEAM PKO BANK POLSKI01:55:17
145527Kotula Paweł1976M401:56:19
146157Niemyjski Jarosław1983M3Bike Fun Legionowo01:56:29
14728Leszczyński Rafał1971M4Trzecia01:58:00