7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Serock, 2020-10-17
Wyniki online nie są ostatecznymi i mają na celu wstepną informację o uzyskanych czasach zawodników.

Kategoria OpenM, Dystans MAX - Razem : 71

L.p.NrNazwisko ImięRocz.Kat.Klub-MiastoCzas
12291Żuber Adam1979M4MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM01:34:10
21119Glanz Michał1996M201:35:03
3180Kuszmider Kamil1992M2KK Catena Wyszków01:36:01
4890Góralewski Łukasz1983M3KK Catena Wyszków01:36:02
52292Jusiński Arkadiusz1976M4EVANLITE01:38:49
6861Baranowski Przemysław1981M3BIAŁOBŁOCKI PRO COACHING01:38:50
7319Trzciński Paweł1972M4KK Catena Wyszków01:39:49
81221Gajewski Karol1982M3ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:40:19
92373Brzyski Rafał1974M4RETRO STORK TEAM01:40:39
10550Skalski Kacper1982M3ŚWIAT ROWERÓW TEAM01:41:42
11177Wąsowski Tomasz1978M4Geodetic Team01:41:47
12879Wojtkowski Tomasz1978M4MYBIKE.PL01:42:07
132911Kąkol Sławomir1964M5TIMBUD TEAM01:42:08
14960Michalski Maciej1979M4RETRO STORK TEAM01:43:58
152368Dębiński Paweł1980M301:44:53
161184Marcelewicz Piotr1976M4MARCELI TEAM01:45:52
17891Góralewski Wojciech1974M4KK Catena Wyszków01:45:54
18147Peciakowski Robert1973M4PEK - MONT EKIPA MTB01:46:03
19614Ząbczyński Michał1983M301:46:06
20374Mrożewski Krzysztof1960M5MYBIKE.PL01:46:06
212208Pietrak Marcin1986M3KAMYK Radzymin MTB TEAM01:46:14
22377Kulesza Łukasz1981M3RETRO STORK TEAM01:46:31
23776Perzanowski Artur1975M4iFON KolarzKlub MTB01:46:50
24750Korytkowski Robert1962M5KK Catena Wyszków01:47:09
25255Tlaga Krzysztof1986M3ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:47:17
26256Kamiński Wojciech1984M3ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:47:48
27391Bicki Artur1979M4EMCA01:49:52
28206Kalicki Grzegorz1982M3PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM01:50:21
292278Grządka Przemysław1979M4PZU SPORT TEAM01:51:07
30734Bąkowski Marcin1974M4NRF HENGST RACING01:51:10
31315Mierzejewski Tomasz1981M3DAMOVO BIKE TEAM01:51:11
321702Bernat Maciej1994M2POLSKI KLUB MTB01:52:30
33290Ptaszyński Bartosz1980M3DAMOVO BIKE TEAM01:52:58
34442Kita Marcin1978M4BIKE CONCEPT01:54:28
352239Paździoch Adam1978M4PATATAJNIA01:54:29
362426Gos Grzegorz1973M401:54:34
37241Krzyczkowski Michał1998M2STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team01:54:39
38225Pazdrowski Robert1964M5DAZAR OLIMPIC PIASECZNO01:55:19
3951Stępień Tomasz1969M5BIKE EXPO NARODOWY TEAM01:55:33
40998Klaus Albert1975M4KAMYK Radzymin MTB TEAM01:55:35
411397Sobiech Łukasz1986M3MARCELI TEAM01:55:40
42568Jabłonowski Michał1979M4MCP BIKE TEAM01:55:51
43609Golec Tomasz1979M4ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:56:41
441045Jankowski Robert1975M4Bike Fun Legionowo01:58:05
452851Sawicki Jacek1969M501:59:52
46488Kurowski Michał1978M4POLA-K02:01:53
47287Wilczyński Rafał1978M4DAMOVO BIKE TEAM02:02:11
48563Sobczak Artur1978M4MYBIKE.PL02:02:54
491020Kominek Mikołaj1973M402:03:09
50610Mikołajczuk Łukasz1981M3ENEA KS ENERGIA KOZIENICE02:03:27
51505Wasak Łukasz1987M302:03:29
52533Jazgara Robert1975M402:03:44
53815Sidor Łukasz1985M3Tatrzańska Grupa KROKSA02:04:23
54205Cisowski Grzegorz1980M3PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM02:06:25
55511Waś Piotr1981M302:06:46
56716Zduniak Karol1984M3MYBIKE.PL02:07:23
571003Rorbach Paweł1972M402:07:48
58396Szlązak Piotr1973M4MYBIKE.PL02:11:33
59732Wilczyński Jan1955M6CENTURION TEAM MTB02:13:52
60581Tułowiecki Paweł1994M2PATNET TEAM02:13:54
61309Herc Sławomir1968M5ROZTOCZE CYCLING TEAM02:14:11
622188Sarnecki Marek1973M4WIELISZEW HERON TEAM02:14:46
63527Zachwieja Eugeniusz1959M602:18:37
64447GAWLIKOWSKI MACIEJ1981M3LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU02:21:57
6558Kiełbowski Włodzimierz1957M6RADZIO ROWERY02:21:58
66552Marciniak Krzysztof1954M6ABSOLUTEBIKES.PL02:22:24
671527Nowak Mariusz1970M402:30:55
68399Gruba Przemysław1973M4LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU02:31:06
692281Kaczyński Aleksander1982M302:31:08
701565Król Paweł1983M3ROZTOCZE CYCLING TEAM02:31:30
711238Głowacki Piotr1993M202:32:00