7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Perlejewo (PODLASKIE), 2019-07-14
Wyniki online nie są ostatecznymi i mają na celu wstepną informację o uzyskanych czasach zawodników.

Kategoria M3, Dystans MINI - Razem : 66

L.p.NrNazwisko ImięRocz.Kat.Klub-MiastoCzas
1695Cichocki Rafał1987M3CRMS AUTO CZĘŚCI01:04:01
2384Grudziński Jakub1982M3Stanwex II TEAM01:06:20
3775Rojek Kamil1988M3KK Catena Wyszków01:06:20
42214Kierdelewicz Marcin1984M301:06:34
52293Nowosielski Paweł1982M3beko mountain bikers01:06:45
61984Myszkowski Rafał1984M3Patnet Team01:06:45
71873Demianiuk Mariusz1984M3AGR PODLASIE01:06:47
8475Chojnacki Artur1980M301:09:32
9701Sarnacki Przemysław1982M3KK Catena Wyszków01:09:36
1038Charucki Rafał1988M3Bikeholic Team Ostrów Maz01:09:42
11192Grabowski Paweł1979M3MCP Bike Team01:10:35
12614Ząbczyński Michał1983M301:10:42
13556Domański Rafał1985M3Domy Drewniane DOMPOL01:12:28
14534Bylak Paweł1981M301:12:28
151044Żebrowski Marcin1983M3Allianz Partners MTB01:12:38
162112Kalinowski Michał1980M3Bike Concept01:13:01
17542Bicki Artur1979M301:13:15
18576Strąk Jarosław1982M3NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:13:20
191128Rychter Maciej1980M3SZALONE IMADŁO01:14:10
201055Wróblewski Marcin1982M301:14:16
212607Kostrzewa Jakub1986M3TEAM PKO BANK POLSKI01:14:32
2259Kolibowski Krzysztof1988M301:14:49
231689Kłos Rafal1983M3T4B Team01:14:50
242121Kordowski Dariusz1985M3WIELISZEW HERON TEAM01:14:55
25601Kaczmarczyk Marek1981M3KK Catena Wyszków01:15:27
262035Turant Jarosław1982M301:15:29
271026Buczel Mateusz1984M3HPE ESKOM01:16:34
28921Dorsz Jacek1980M3KAMYK Radzymin MTB TEAM01:16:50
29297Lalak Jacek1981M3DAMOVO BIKE TEAM01:16:53
301305Andrejczuk Paweł1984M301:17:33
311902Ziemiński Artur1987M301:17:34
322210Skumiał Norbert1980M301:17:39
332227Kocki Łukasz1981M301:17:50
341005Kubicki Patryk1986M3Allianz Partners MTB01:18:11
352015Zając Piotr1983M3Educational Testing Service (ETS) Global01:19:02
36296Kamiński Rafał1979M3DAMOVO BIKE TEAM01:19:24
372144Świątkowski Artur1979M3Sami Swoi MTB Team01:19:26
382135Kowalczyk Paweł1982M301:19:54
39158Sawicki Grzegorz1980M3Fantsmagoria Racing01:19:59
40416Podwysocki Łukasz1983M3Ciasteczkowy Potwór01:20:21
41308Podgórski Bartosz1987M301:20:28
421324Zajączkowski Michał1979M301:20:30
43452Szulim Paweł1982M3Venezia MTB01:20:58
44452Szulim Paweł1982M3Venezia MTB01:20:58
451866Szymański Bartłomiej1985M301:21:29
461548Kowalczyk Michal1981M34M Team01:21:46
4722Budzikowski Michał1980M301:21:53
481931Szuchnik Sebastian1986M3TS MERAN OTWOCK01:22:55
491858Fiedorowicz Krzysztof1985M3Sami Swoi MTB Team01:24:42
501846Szypulski Dariusz1980M301:25:16
512050Maksimczuk Tomasz1983M3MCP Bike Team01:26:29
522133Ciesielski Daniel1980M3DC TEAM01:27:17
53688Niemyjski Jarosław1983M3Bike Fun Legionowo01:28:36
541127Jałowiecki Piotr1982M301:28:36
552622Walczak Maciej1985M3TEAM PKO BANK POLSKI01:28:44
561649Hyndza Mariusz1979M301:28:57
571882Ryciuk Rafał1982M301:30:10
58473Urbański Bartłomiej1980M3PWPW RACING TEAM01:31:16
591109Tratkiewicz Łukasz1979M3Absolute Bikes Team01:33:04
602041Wrzesiński Adam1984M3FIZJO.FIT01:36:59
611856Florczak Kamil1985M3Open Bike Team01:37:17
621856Florczak Kamil1985M3Open Bike Team01:37:17
631879Niewiarowski Karol1986M3Błoto01:50:31
641281Kulesza Łukasz1981M3RETRO STORK TEAM02:07:13
651008Zduniak Karol1984M3MYBIKE.PL02:18:12
662139Gardulski Adam1983M3PGR Siematycze02:27:20