7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nowy Dwór Mazowiecki, 2020-08-01
Wyniki online nie są ostatecznymi i mają na celu wstepną informację o uzyskanych czasach zawodników.

Kategoria M4, Dystans MINI - Razem : 86

L.p.NrNazwisko ImięRocz.Kat.Klub-MiastoCzas
1967Posadzy Tomasz1973M4PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM00:52:06
21771Skrzyniarz Tomasz1977M4MYBIKE.PL00:52:39
339Knapczyk Piotr1978M4NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:54:23
4761Kallas Arkadiusz1976M400:54:33
5493Banasik Sławomir1978M4NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:55:00
62510Surdyk Maciej1977M4KAMYK Radzymin MTB TEAM00:55:14
742Staniewski Michał1978M4ANG SPÓŁDZIELNIA MTB00:55:37
81450Michalak Jacek1973M4PATNET TEAM00:55:38
9961Wolcendorf Jarosław1979M4Jakoobcycles BKK Team00:56:04
101255Kowalski Ireneusz1970M4ANG SPÓŁDZIELNIA MTB00:56:55
11244Gancarz Marcin1977M4KAMYK Radzymin MTB TEAM00:57:17
1272Jarszak Jarosław1972M400:57:18
1340Chojecki Michał1974M400:58:05
14314Grzebalski Mieczysław1975M4DAMOVO BIKE TEAM00:58:13
15966Mińkowski Robert1974M400:58:19
16344Urbański Sebastian1978M400:59:22
17568Jabłonowski Michał1979M4JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA00:59:28
18985Zieliński Marek1973M4ROVEROWA TEAM01:00:15
19324Hunkiewicz Wojciech1972M4MCP BIKE TEAM01:00:29
2079Ołdak Marcin1973M4ROWERY DAX LEGIONOWO01:00:32
21365Komór Piotr1976M4STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team01:01:15
22598Tężycki Jarosław1976M4SIEMANO01:01:15
23313Jankowski Dariusz1973M4DAMOVO BIKE TEAM01:01:40
24772Pańka Mikołaj1979M401:01:40
251400Bachański Rafał1977M4ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:01:42
26605Szaturski Artur1978M401:02:05
27582SEFERYNIAK JACEK1977M4TEAM PKO BANK POLSKI01:02:05
281250Dużyński Sebastian1975M4MCP BIKE TEAM01:02:14
291998Kamiński Grzegorz1970M401:02:16
30351Mikołajczyk Emil1974M401:02:20
311706Lewczuk Sławomir1975M401:02:45
32215Kajak Dariusz1977M401:03:09
331005Knap Piotr1977M4KK Catena Wyszków01:03:32
34248Mędel Piotr1971M401:03:38
3545Post Marek1975M401:03:47
36133Wolak Artur1970M401:03:50
37708Wester Stanisław1979M4RB Riders01:03:57
381184Marcelewicz Piotr1976M4MARCELI TEAM01:03:59
391448Korzeniewski Tomasz1979M401:04:17
40770Koloński Arkadiusz1977M4RB Riders01:04:18
4185Kuczyński Dariusz1975M401:04:33
4273Skiba Robert1973M4ROWEROLOG01:04:43
43247Jóźwik Daniel1976M401:05:08
442005Wejner Olgierd1973M4MCP BIKE TEAM01:06:06
45738Zalewski Paweł1979M4RB Riders01:06:30
46989Tomanek Szymon1974M401:06:30
47173Fila Robert1973M401:06:42
48345Kępka Sławomir1972M4STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team01:07:09
491012Jastrzębski Paweł1971M4MCP BIKE TEAM01:07:15
50130Patelski Paweł1976M4ARTHREX01:07:28
511641Mazurkiewicz Piotr1973M401:07:32
52155Miąskiewicz Mariusz1978M4V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI01:08:02
53755Pędzikiewicz Tomasz1976M4NRF HENGST RACING01:09:10
541228Lasek Marcin1974M401:09:19
55281Baciński Arkadiusz1975M4DAMOVO BIKE TEAM01:09:27
561109Tratkiewicz Łukasz1979M4ABSOLUTE BIKE TEAM01:09:27
57245Karski Tomasz1974M4ESKOM-HPE-101:09:29
582019Grabowski Jan1975M4WGR GRÓJEC01:09:36
59289Borzęcki Adam1972M4DAMOVO BIKE TEAM01:10:13
60395Grocholewicz Mariusz1974M401:10:45
611616Szachna Leszek1976M401:10:50
62438KONCA MARIUSZ1972M401:10:51
63307Orzechowski Paweł1977M4CODEPROUD MTB01:11:05
64473DĘBSKI JAROSŁAW1970M401:12:13
65956Roszkowski Zbigniew1979M401:12:33
66417Lis Adam1978M4Rowerowysquad Hoegert Technik01:12:34
67843Lasek Piotr1974M401:14:02
68809Sitarski Michał1978M401:14:04
69293Nieciecki Robert1972M4DAMOVO BIKE TEAM01:14:07
70561Napora Karol1973M401:14:16
712143Antczak Radosław1970M401:14:44
72456Golan Bolesław1979M401:14:50
731500Stanisławski Filip1979M4MCP BIKE TEAM01:15:33
74842Kiraga Marcin1979M401:15:43
751625Miernik Michał1979M401:15:58
76106Woźniak Marcin1976M401:16:33
77427Małolepszy Janusz1970M4RAZEM TRENUJEMY SPORT01:17:17
78849Krzyślak Arkadiusz1972M401:17:41
79964Kraśny Konrad1970M401:18:58
80852Gliński Rafał1978M4WARBUD WARTO BUDOWAC01:19:21
81321Wasiak Tadeusz1975M4NASZ BIKE TEAM01:19:41
821850Koziorowski Adam1979M4STRABAG BIKE TEAM01:20:10
834Sudnik Grzegorz1973M401:20:59
84840Sitek Wojciech1976M4RB Riders01:21:17
85827Drużyński Michał1977M401:34:28
86976Koc Janusz1979M401:45:50