7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nadarzyn, 2019-05-12
Wyniki online nie są ostatecznymi i mają na celu wstepną informację o uzyskanych czasach zawodników.

Kategoria M5, Dystans MINI - Razem : 44

L.p.NrNazwisko ImięRocz.Kat.Klub-MiastoCzas
1756Bralewski Mirosław1963M5KK Catena Wyszków01:01:57
2446Rostek Jerzy1964M5Erkado RT Kraśnik01:01:58
3110Krupa Andrzej1963M5PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:01:58
41254Barul Sławomir1964M5Niewiadów Boro01:03:20
51255Wrzesień Robert1965M5Niewiadów Boro01:05:42
668Świderski Tadeusz1968M5TIMBUD TEAM01:06:54
71962Karulak Janusz1962M501:07:35
866Sokolnicki Sławomir1966M5T4B Team01:08:30
9151Starachowski Tomasz1963M5Bike Concept01:10:04
10328Szymkowski Artur1967M501:10:54
1124Nowak Jan1962M5KAMYK Radzymin MTB TEAM01:11:54
12487Cywka Zbigniew1966M5Club Bike Zwoleń01:13:03
13137Witkowski Grzegorz1959M5LOTTO01:13:08
14948Kasprzak Michał1968M501:13:26
15455Kurek Mirosław1967M5LOTTO01:15:03
16167Gawrysiak Maciej1967M5Międzylesie01:15:04
17808Hofman Tomasz1964M5Kraft Automotive Team01:15:04
181557Bieniada Marcin1959M5Fitness Trocinowa Falenica01:15:07
191370Bochenek Wojciech1965M5BANK PEKAO TEAM01:15:42
20837Barbachowski Jerzy1968M501:16:05
21335Sieradz Dariusz1968M5DAX Rowery Legionowo01:18:25
221518Hilczer Piotr1967M5Bike Concept01:18:25
232902Dybek Jarosław1968M501:18:27
24623Łuczyński Zbigniew1959M5Polski Klub MTB01:19:51
251964Gordon Piotr1964M501:20:17
261968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M501:20:47
27559Dzideczek Tomasz1968M501:21:58
28696Weiss Krzysztof1962M5Kraft Automotive Team01:22:08
291532Lipowiecki Bogusław1960M5COMPAS Bike Team 01:22:17
30204Ślusarczyk Maciej1968M5PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:22:24
311002Lemieszek Sławomir1959M501:24:10
32337Zachwieja Eugeniusz1959M501:25:04
331491Kasprzyszak Piotr1968M5HPE SPORT01:25:39
341966Nasiłowski Jarosław1966M5WAWA BIKE TEAM01:25:53
35713Bogdański Jacek1959M501:25:57
36735Rola-Janicki Robert1961M5MYBIKE.PL01:26:28
371251Cioroch Marek1967M5BANK PEKAO TEAM01:26:37
382333Koenig Witold1965M501:26:55
391924Olszewski Wojciech1968M5HUSARIA LC Elektronik01:27:15
401804Wiśniakowski Jacek1968M5LIRENE BIKE TEAM01:28:58
41365Baranowski Romuald1968M501:32:13
421161Puchalski Paweł1961M5Polonia Warszawa MTB01:32:23
43437Krupa Paweł1967M501:35:09
441597Nowosielski Daniel1962M501:51:30