7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nowy Dwór Mazowiecki, 2020-08-01
Wyniki online nie są ostatecznymi i mają na celu wstepną informację o uzyskanych czasach zawodników.

Kategoria OpenM, Dystans MINI - Razem : 227

L.p.NrNazwisko ImięRocz.Kat.Klub-MiastoCzas
11919Sienkiewicz Artur1982M3WIELISZEW HERON TEAM00:51:41
2414Krupa Emil1987M3BIKE SALON TEAM00:52:04
3967Posadzy Tomasz1973M4PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM00:52:06
41771Skrzyniarz Tomasz1977M4MYBIKE.PL00:52:39
5781Cichocki Rafał1987M3ŚWIAT ROWERÓW TEAM00:53:14
62911Kąkol Sławomir1964M5TIMBUD TEAM00:53:17
7957Malinowski Jacek1963M5PŁOCKI KLUB KOLARSKI00:53:40
81178Kmita Robert1990M2AGR PŁOŃSK00:53:43
91984Myszkowski Rafał1984M3PATNET TEAM00:53:45
10850Adamczyk Paweł1982M3MCP BIKE TEAM00:53:59
1139Knapczyk Piotr1978M4NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:54:23
12110Krupa Andrzej1963M5BIKE SALON TEAM00:54:32
13761Kallas Arkadiusz1976M400:54:33
14769Kwiatkowski Krzysztof1982M3BEAT BIKE00:54:59
15493Banasik Sławomir1978M4NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:55:00
162510Surdyk Maciej1977M4KAMYK Radzymin MTB TEAM00:55:14
1768Świderski Tadeusz1968M5TIMBUD TEAM00:55:14
18212Kozłowski Cezary1981M3PEK - MONT EKIPA MTB00:55:28
19811Andrzejczuk Adam1995M2BIKE SALON TEAM00:55:29
2056Nowakowski Wiktor2005MJROWEROWNIA RAINBOW TEAM00:55:36
2142Staniewski Michał1978M4ANG SPÓŁDZIELNIA MTB00:55:37
221450Michalak Jacek1973M4PATNET TEAM00:55:38
2357Nowakowski Tomasz1980M3ROWEROWNIA RAINBOW TEAM00:55:44
24981Chmielewski Patryk1986M300:55:48
25991Nowak Przemysław1991M2WIELISZEW HERON TEAM00:55:51
26961Wolcendorf Jarosław1979M4Jakoobcycles BKK Team00:56:04
271805Radziszewski Konrad1991M2KOMON BIKES00:56:14
287Kuchcik Filip2004MJWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:56:15
29323Bielecki Jakub1989M3DSV00:56:19
30728Ugniewski Mariusz1980M3TIMBUD TEAM00:56:39
31787Siwiński Łukasz1980M3POLSKI KLUB MTB00:56:43
3231Podgórski Konrad1985M300:56:47
33955Grzelak Mateusz2003M1TIMBUD TEAM00:56:53
341255Kowalski Ireneusz1970M4ANG SPÓŁDZIELNIA MTB00:56:55
351253Zdanowski Krzysztof1984M3ANG SPÓŁDZIELNIA MTB00:57:10
36244Gancarz Marcin1977M4KAMYK Radzymin MTB TEAM00:57:17
3772Jarszak Jarosław1972M400:57:18
38116Buczel Mateusz1984M3ESKOM-HPE-100:57:29
393001Przybylski Paweł1988M300:57:34
40251Thiel Tomasz1985M3ANG SPÓŁDZIELNIA MTB00:57:35
41478Wachocki Bartosz1983M300:58:00
4240Chojecki Michał1974M400:58:05
431001Olesiejuk Paweł1986M300:58:09
44983Wójcik Robert1981M3Wójcik team00:58:10
45164Wasążnik Marcin1991M2AGR PŁOŃSK00:58:11
46729Strumnik Sebastian1984M3TIMBUD TEAM00:58:12
47314Grzebalski Mieczysław1975M4DAMOVO BIKE TEAM00:58:13
48966Mińkowski Robert1974M400:58:19
4914Gulbierz Szymon1981M3T-MOBILE SPORT TEAM00:58:28
50424Wrzesień Robert1965M500:58:44
51864Gollmik Adam1988M3RADZIO ROWERY00:59:01
52774Pańka Patryk2005MJ00:59:14
53524Wolny Piotr1982M3E-POINT BIKE TEAM00:59:20
54344Urbański Sebastian1978M400:59:22
5534Miroshkin Ivan1986M3BIKE EXPO NARODOWY TEAM00:59:26
56568Jabłonowski Michał1979M4JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA00:59:28
57298Sokolnicki Andrzej1969M5DAMOVO BIKE TEAM00:59:39
581304Kordowski Dariusz1985M3WIELISZEW HERON TEAM00:59:44
592137Walkiewicz Igor1999M2MARCELI TEAM00:59:56
60551Skura Mikołaj2005MJJakoobcycles BKK Team00:59:58
61174Behnke Przemysław1982M3PŁOCKI KLUB KOLARSKI01:00:05
62165Pasiewicz Jacek1986M3ATRAM KOMINKI01:00:08
631033Sawicki Grzegorz1980M3LOTTO01:00:12
64452Bylak Paweł1981M3N2 TEAM01:00:13
65985Zieliński Marek1973M4ROVEROWA TEAM01:00:15
66324Hunkiewicz Wojciech1972M4MCP BIKE TEAM01:00:29
6779Ołdak Marcin1973M4ROWERY DAX LEGIONOWO01:00:32
682007Biernacki Jakub1965M501:00:33
69483Romanowski Kamil1981M3KAMYK Radzymin MTB TEAM01:00:34
70416Janowski Alan2002M1Rowerowysquad Hoegert Technik01:00:37
71583Kazimierski Łukasz1982M301:00:47
72530Matysiuk Radosław1986M3JEZIORAK01:00:52
73326Białek Tomasz1963M5KAMYK Radzymin MTB TEAM01:00:57
74832Pakulski Michał1986M301:01:13
75365Komór Piotr1976M4STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team01:01:15
76598Tężycki Jarosław1976M4SIEMANO01:01:15
77333Brodzik Andrzej1963M5BARAN CYCLING TEAM01:01:17
78817Sioch Radosław1981M3PZU SPORT TEAM01:01:18
791187Czyżewski Bogdan1985M3MARCELI TEAM01:01:22
802424Sierakowski Tomasz1985M3MCP BIKE TEAM01:01:25
81436KRÓLEWSKI KAROL1982M301:01:39
82313Jankowski Dariusz1973M4DAMOVO BIKE TEAM01:01:40
83772Pańka Mikołaj1979M401:01:40
841400Bachański Rafał1977M4ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:01:42
85601Paradowski Jacek1967M5NOWA AMA01:01:57
86846Wieszczyk Tomasz1987M3ABSOLUTE BIKE TEAM01:02:00
87834Doroszkiewicz Szymon1994M201:02:04
88605Szaturski Artur1978M401:02:05
89582SEFERYNIAK JACEK1977M4TEAM PKO BANK POLSKI01:02:05
901250Dużyński Sebastian1975M4MCP BIKE TEAM01:02:14
91862Szewczak Daniel1985M3WAWA BIKE01:02:14
92185KAMIŃSKI PAWEŁ1995M201:02:14
931998Kamiński Grzegorz1970M401:02:16
94351Mikołajczyk Emil1974M401:02:20
95590Wilk Wojciech2001M101:02:29
96812Brzeziński Maciej1991M201:02:41
971706Lewczuk Sławomir1975M401:02:45
98252Pacuk Grzegorz1982M3ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:02:50
991991Mirecki Bartłomiej1991M201:02:56
100179Cywka Zbigniew1966M5Club Bike Zwoleń01:02:57
1011515Moykowski Aleksander1984M301:03:05
102215Kajak Dariusz1977M401:03:09
103238Bieniada Marcin1959M6WILDBORN E SYSTEM01:03:31
104482Kornatowski Mateusz1988M3AGR PŁOŃSK01:03:32
1051005Knap Piotr1977M4KK Catena Wyszków01:03:32
106630Michalski Adrian1987M3MARCELI TEAM01:03:37
107248Mędel Piotr1971M401:03:38
108491Michałowski Artur1983M301:03:46
10945Post Marek1975M401:03:47
110133Wolak Artur1970M401:03:50
111820Smolik Paweł1983M301:03:50
11281Ciskowski Marcin1980M3ROWERY DAX LEGIONOWO01:03:51
113140Walczak Marek1958M6CLEAR BIKE TEAM01:03:53
1141303Halicki Piotr1983M301:03:54
115708Wester Stanisław1979M4RB Riders01:03:57
1161184Marcelewicz Piotr1976M4MARCELI TEAM01:03:59
1171448Korzeniewski Tomasz1979M401:04:17
118770Koloński Arkadiusz1977M4RB Riders01:04:18
11985Kuczyński Dariusz1975M401:04:33
120839Nowak Jan1962M5KAMYK Radzymin MTB TEAM01:04:36
1211307Goławski Bartosz1990M2DSV01:04:39
122845Kruczek Kamil1985M3WARBUD WARTO BUDOWAC01:04:41
12373Skiba Robert1973M4ROWEROLOG01:04:43
12410Śliwiński Piotr1967M501:04:44
125419Krzyżanowski Dariusz1989M3Rowerowysquad Hoegert Technik01:04:50
126247Jóźwik Daniel1976M401:05:08
1272850Sawicki Maciej2005MJ01:05:09
12818Podgórski Bartosz1987M301:05:17
129979Jabłoński Mateusz1996M2Bike Fun Legionowo01:05:19
130595Cywka Rafał1990M2Club Bike Zwoleń01:05:20
131152Bober Zbigniew1946M7T4B TEAM01:05:23
13299Kaczorowski Aleksander1946M7WIELISZEW HERON TEAM01:05:31
133137Witkowski Grzegorz1959M6LOTTO01:05:47
1342227Kocki Łukasz1981M301:05:57
1352005Wejner Olgierd1973M4MCP BIKE TEAM01:06:06
136607Karwowski Maciej1991M2DSV01:06:18
137738Zalewski Paweł1979M4RB Riders01:06:30
138989Tomanek Szymon1974M401:06:30
1392610Wróbel Grzegorz1990M2TEAM PKO BANK POLSKI01:06:37
140173Fila Robert1973M401:06:42
141345Kępka Sławomir1972M4STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team01:07:09
142995Piętka Jarosław1969M5JALEX01:07:14
1431012Jastrzębski Paweł1971M4MCP BIKE TEAM01:07:15
1441956Skorek Janusz1956M6Rowerowysquad Hoegert Technik01:07:26
145818Kiermasz Wojciech1984M301:07:27
146130Patelski Paweł1976M4ARTHREX01:07:28
1471641Mazurkiewicz Piotr1973M401:07:32
148401Szulim Piotr1980M3POLSTAR TEAM01:07:39
14993Florczak Arkadiusz1993M2OPEN BIKE TEAM01:07:44
1501931Szuchnik Sebastian1986M3TS MERAN OTWOCK01:07:52
151518Kostrzewa Maciej1949M7KOMBUD RADOM01:07:56
152155Miąskiewicz Mariusz1978M4V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI01:08:02
153604Zajączkowski Rafał1987M301:08:05
154277Dzideczek Tomasz1968M501:08:23
155848Sibilski Kacper2005MJ01:08:44
156724Chrobak Rafał1983M301:09:00
157755Pędzikiewicz Tomasz1976M4NRF HENGST RACING01:09:10
158700Kozłowski Piotr1980M3NRF HENGST RACING01:09:10
1591968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M501:09:15
1601228Lasek Marcin1974M401:09:19
161281Baciński Arkadiusz1975M4DAMOVO BIKE TEAM01:09:27
1621109Tratkiewicz Łukasz1979M4ABSOLUTE BIKE TEAM01:09:27
163245Karski Tomasz1974M4ESKOM-HPE-101:09:29
1642019Grabowski Jan1975M4WGR GRÓJEC01:09:36
165579Żerdzicki Emil1989M301:09:52
166368Ferski Andrzej1952M6AGR PŁOŃSK01:09:55
167289Borzęcki Adam1972M4DAMOVO BIKE TEAM01:10:13
168792Szewczyk Benedykt1948M7PŁOCKI KLUB KOLARSKI01:10:14
169808Hofman Tomasz1964M5Kraft Automotive Team01:10:23
170274SZYPRYT KRZYSZTOF1984M301:10:25
171527Zachwieja Eugeniusz1959M601:10:26
172395Grocholewicz Mariusz1974M401:10:45
1731616Szachna Leszek1976M401:10:50
174438KONCA MARIUSZ1972M401:10:51
175828Marczewski Marcin1982M301:11:05
176307Orzechowski Paweł1977M4CODEPROUD MTB01:11:05
177473DĘBSKI JAROSŁAW1970M401:12:13
1781409Pergoł Edward1950M601:12:33
179956Roszkowski Zbigniew1979M401:12:33
180417Lis Adam1978M4Rowerowysquad Hoegert Technik01:12:34
1812601Laskowski Tomasz1986M3TEAM PKO BANK POLSKI01:12:53
1821000Szymerski Paweł1969M5PEK - MONT EKIPA MTB01:13:27
183726Jankowski Wincenty1952M601:13:43
1841257Zienkiewicz Jan1946M7PATNET TEAM01:14:01
185843Lasek Piotr1974M401:14:02
186809Sitarski Michał1978M401:14:04
187293Nieciecki Robert1972M4DAMOVO BIKE TEAM01:14:07
188561Napora Karol1973M401:14:16
189970Dąbroś Łukasz1980M3DEUTSCHE BANK TEAM01:14:38
1902143Antczak Radosław1970M401:14:44
191456Golan Bolesław1979M401:14:50
192851Gliński Szymon2004MJWARBUD WARTO BUDOWAC01:15:00
193272Wojcieszak Sebastian1982M301:15:15
19444Socha Igor2003M1ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:15:20
1951500Stanisławski Filip1979M4MCP BIKE TEAM01:15:33
196853Dymek Stanisław1954M6PTT Delta01:15:35
197842Kiraga Marcin1979M401:15:43
1982313Kopp Przemysław1969M5PRZYPAŚNIKI TEAM01:15:45
1991700Walczak Paweł1988M3ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:15:56
2001625Miernik Michał1979M401:15:58
201160Marcinek Krzysztof1980M3PZU SPORT TEAM01:16:25
202106Woźniak Marcin1976M401:16:33
203476Zagajewski Grzegorz1965M5555 TEAM01:16:37
2041351Gramann Andrzej1949M7WIELISZEW HERON TEAM01:16:44
205427Małolepszy Janusz1970M4RAZEM TRENUJEMY SPORT01:17:17
206849Krzyślak Arkadiusz1972M401:17:41
207780Sakowski Jan1948M701:17:48
208863Ząbczyński Paweł1992M201:18:41
209964Kraśny Konrad1970M401:18:58
210760Matuszewski Dariusz1967M5BIEGIEM DO GARÓW01:19:16
211852Gliński Rafał1978M4WARBUD WARTO BUDOWAC01:19:21
212321Wasiak Tadeusz1975M4NASZ BIKE TEAM01:19:41
2131850Koziorowski Adam1979M4STRABAG BIKE TEAM01:20:10
2142851Sawicki Jacek1969M501:20:43
2154Sudnik Grzegorz1973M401:20:59
216840Sitek Wojciech1976M4RB Riders01:21:17
2171969Onyśk Włodzimierz1969M501:22:52
21867Górski Zdzisław1951M6T4B TEAM01:22:54
2191555Olszewski Wojciech1968M5Husaria LC Elektronik01:22:56
220311Biernacki Tadeusz1939M701:23:06
22136Zieliński Robert1968M501:23:28
222239Tolgay Kaya2001M101:30:02
223472Sowiński Edmund1942M7PŁOCKI KLUB KOLARSKI01:32:07
224827Drużyński Michał1977M401:34:28
225976Koc Janusz1979M401:45:50
22665Florczak Kamil1985M3OPEN BIKE TEAM01:46:58
22723Skolimowski Krzysztof1961M501:58:11