7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Perlejewo (PODLASKIE), 2019-07-14
Wyniki online nie są ostatecznymi i mają na celu wstepną informację o uzyskanych czasach zawodników.

Kategoria OpenM, Dystans MINI - Razem : 209

L.p.NrNazwisko ImięRocz.Kat.Klub-MiastoCzas
1135Majewski Tomasz1970M4RETRO STORK TEAM01:04:00
22143Bojarczak Dawid2000M1AGR PODLASIE01:04:01
3695Cichocki Rafał1987M3CRMS AUTO CZĘŚCI01:04:01
42142Bojarczak Michał1974M4AGR PODLASIE01:04:14
52207Brzyski Rafał1974M4RETRO STORK TEAM01:05:57
6384Grudziński Jakub1982M3Stanwex II TEAM01:06:20
7775Rojek Kamil1988M3KK Catena Wyszków01:06:20
8822Wyczółkowski Paweł2001M1UKK HURAGAN WOŁOMIN01:06:20
92Rajkowski Ireneusz1989M2Absolute Bikes Team01:06:24
102214Kierdelewicz Marcin1984M301:06:34
11110Krupa Andrzej1963M5PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:06:37
122293Nowosielski Paweł1982M3beko mountain bikers01:06:45
131984Myszkowski Rafał1984M3Patnet Team01:06:45
14130Krzyczkowski Michał1998M2INTERCARS SONIC BIKE TEAM01:06:46
151873Demianiuk Mariusz1984M3AGR PODLASIE01:06:47
16889Knapczyk Piotr1978M4NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:07:56
171024Kowalski Ireneusz1970M4TS MERAN OTWOCK01:08:16
181098Łukasik Mikołaj2002M1MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI01:08:16
1933Gregorowicz Marek1977M4BIKE SALON TEAM01:08:32
20475Chojnacki Artur1980M301:09:32
212334Stefanek Grzegorz1973M4Probis Bike Team01:09:34
222026Sobótka Robert2003MJ01:09:34
23701Sarnacki Przemysław1982M3KK Catena Wyszków01:09:36
2438Charucki Rafał1988M3Bikeholic Team Ostrów Maz01:09:42
2572Jarszak Jarosław1972M401:09:57
26192Grabowski Paweł1979M3MCP Bike Team01:10:35
272295Tomkiel Wojciech1973M401:10:38
28586Sotyn Marcin1991M2BIKE SALON TEAM01:10:41
29614Ząbczyński Michał1983M301:10:42
3068Świderski Tadeusz1968M5TIMBUD TEAM01:10:44
31703Stempień Marek1978M4KK Catena Wyszków01:10:45
322255Michalak Jacek1973M4Patnet Team01:10:59
33262Kacprzak Konrad2003MJUKK HURAGAN WOŁOMIN01:11:15
34254Staniewski Michał1978M4AirBike.pl01:11:33
351028Niklewicz Sebastian1973M4HPE ESKOM01:11:38
361167Kamiński Wiesław1960M5KK24h01:11:43
371777Grot Mariusz1973M4NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:11:48
382828Waracki Mateusz1993M201:12:09
39556Domański Rafał1985M3Domy Drewniane DOMPOL01:12:28
40534Bylak Paweł1981M301:12:28
41252Ryciuk Tomasz1978M4AirBike.pl01:12:36
421044Żebrowski Marcin1983M3Allianz Partners MTB01:12:38
43173Barabasz Michał1996M2BIKE SALON TEAM01:12:47
441362Kita Marcin1978M4Bike Concept01:13:00
452112Kalinowski Michał1980M3Bike Concept01:13:01
46542Bicki Artur1979M301:13:15
47840Parol Artur1975M401:13:16
48576Strąk Jarosław1982M3NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:13:20
49993Lasia Zbigniew1960M5PRB KOMBUD Radom01:13:23
50223Zieliński Adam1978M401:13:34
512140Załęgowski Dawid1996M2Garmin Polska01:13:41
521105Klewaczew Andrzej1964M5Bikeholic Team Ostrów Maz01:13:59
53791Jóźwik Daniel1976M401:14:05
541128Rychter Maciej1980M3SZALONE IMADŁO01:14:10
551055Wróblewski Marcin1982M301:14:16
562607Kostrzewa Jakub1986M3TEAM PKO BANK POLSKI01:14:32
5759Kolibowski Krzysztof1988M301:14:49
581689Kłos Rafal1983M3T4B Team01:14:50
592121Kordowski Dariusz1985M3WIELISZEW HERON TEAM01:14:55
60674Zaboklicki Przemysław1976M4BIKE SALON TEAM01:14:58
61601Kaczmarczyk Marek1981M3KK Catena Wyszków01:15:27
622035Turant Jarosław1982M301:15:29
631991Mirecki Bartłomiej1991M2Wysportowani Racing Team01:15:29
641844Obrycki Zbigniew1967M5Magic Team Dicitronic Autogas01:15:35
651258Braszczyński Michał1973M401:15:38
662100Bachański Rafał1977M4Zerwani z łańcucha01:15:46
671702Sikorski Andrzej1972M401:15:47
681070Walczak Marek1958M6Clear Bike Team01:16:02
691503Post Marek1975M401:16:04
70998Klaus Albert1975M4KAMYK Radzymin MTB TEAM01:16:07
711569Kondratowicz Sebastian1977M4Rockwell Automation01:16:19
72336Bober Zbigniew1946M7T4B Team01:16:28
731026Buczel Mateusz1984M3HPE ESKOM01:16:34
74685Ołdak Marcin1973M4DAX Rowery Legionowo01:16:38
752146Cieśluk Jakub2003MJ01:16:44
76921Dorsz Jacek1980M3KAMYK Radzymin MTB TEAM01:16:50
77297Lalak Jacek1981M3DAMOVO BIKE TEAM01:16:53
781430Sztuka Artur1978M4proBiznes MTB TEAM01:17:10
792298Skutnik Oskar2004MJBeko01:17:22
801371Grzelak Mateusz2003MJTIMBUD TEAM01:17:22
811877Stanisławski Wojciech1971M401:17:23
82353Milewski Ireneusz1957M6VELCREDO FACTORY TEAM01:17:31
831305Andrejczuk Paweł1984M301:17:33
841902Ziemiński Artur1987M301:17:34
852210Skumiał Norbert1980M301:17:39
861791Wójcik Przemysław1991M2AK-Sped Józefów01:17:40
872227Kocki Łukasz1981M301:17:50
882007Biernacki Jakub1965M501:17:53
8974Tomaszewski Bogdan1974M4TIMBUD TEAM01:17:55
9075Tomaszewski Jakub2003MJTIMBUD TEAM01:17:56
91803Janicki Sławomir1971M4Zerwani z łańcucha01:17:56
92925Rowicki Rafał1978M4KAMYK Radzymin MTB TEAM01:18:07
932666Jankowski Dariusz1973M4WIELISZEW HERON TEAM01:18:09
941005Kubicki Patryk1986M3Allianz Partners MTB01:18:11
952303Pasiuk Krzysztof1975M4MYBIKE.PL01:18:13
9670Borowiecki Tomasz1975M4MYBIKE.PL01:18:15
971998Kamiński Grzegorz1970M401:18:35
98137Witkowski Grzegorz1959M5LOTTO01:18:39
99991Szymczyk Marek1955M6PRB KOMBUD Radom01:18:43
1002015Zając Piotr1983M3Educational Testing Service (ETS) Global01:19:02
101487Cywka Zbigniew1966M5Club Bike Zwoleń01:19:24
102296Kamiński Rafał1979M3DAMOVO BIKE TEAM01:19:24
1031370Bochenek Wojciech1965M5BANK PEKAO TEAM01:19:26
1042144Świątkowski Artur1979M3Sami Swoi MTB Team01:19:26
1051320Laskowski Andrzej1976M401:19:32
106808Hofman Tomasz1964M5Kraft Automotive Team01:19:34
1072134Leoniuk Mateus1990M2PGR Siematycze01:19:53
1082135Kowalczyk Paweł1982M301:19:54
109158Sawicki Grzegorz1980M3Fantsmagoria Racing01:19:59
110926Gancarz Marcin1977M4KAMYK Radzymin MTB TEAM01:20:08
1111096Gawryluk Mateusz2002M1MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI01:20:09
112778Boratyński Marcin1977M401:20:15
113380Włazałek Aleksander1999M1Stanwex II TEAM01:20:20
114416Podwysocki Łukasz1983M3Ciasteczkowy Potwór01:20:21
1151818Klepacki Mateusz1993M201:20:24
116308Podgórski Bartosz1987M301:20:28
117594Nowak Filip1974M401:20:29
1181324Zajączkowski Michał1979M301:20:30
11924Nowak Jan1962M5KAMYK Radzymin MTB TEAM01:20:34
120452Szulim Paweł1982M3Venezia MTB01:20:58
121452Szulim Paweł1982M3Venezia MTB01:20:58
1221885Karpiuk Jarosław1977M4PGR Siematycze01:21:08
1232555Sienkiewicz Zbigniew1953M6WIELISZEW HERON TEAM01:21:27
1241866Szymański Bartłomiej1985M301:21:29
1252145Cieśluk Tomasz1970M401:21:32
126325Roszkowski Hubert1975M401:21:37
1271548Kowalczyk Michal1981M34M Team01:21:46
128379Włazałek Mariusz1974M4Stanwex II TEAM01:21:48
129706Lewczuk Sławomir1975M401:21:51
13022Budzikowski Michał1980M301:21:53
131167Gawrysiak Maciej1967M5Międzylesie01:21:55
1321014Randak Robert1976M401:22:02
133345Kaczorowski Aleksander1946M7WIELISZEW HERON TEAM01:22:05
134395Grocholewicz Mariusz1974M401:22:49
1351931Szuchnik Sebastian1986M3TS MERAN OTWOCK01:22:55
1361393Kostrzewa Maciej1949M6PRB KOMBUD Radom01:22:58
137354Mędel Piotr1971M4Elwico01:23:03
138307Orzechowski Paweł1977M4CODEPROUD MTB01:23:23
139407Płończyk Maciej1970M4MYBIKE.PL01:23:42
14089Kobus Cezary1973M4DRUŻYNA TVN01:23:50
141558Lasek Marcin1974M401:24:02
142334Popis Maciej1978M4TS MERAN OTWOCK01:24:11
1431858Fiedorowicz Krzysztof1985M3Sami Swoi MTB Team01:24:42
1441968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M501:25:15
1451846Szypulski Dariusz1980M301:25:16
1462627Ziółek Marcin1978M4TEAM PKO BANK POLSKI01:25:27
1471208Jasiński Mariusz1969M401:25:31
1482050Maksimczuk Tomasz1983M3MCP Bike Team01:26:29
1492133Ciesielski Daniel1980M3DC TEAM01:27:17
15044Socha Igor2003MJZerwani z łańcucha01:27:25
1511878Janiszewski Tomasz1977M4Błoto01:27:33
152566Kuflikowski Sebastian1976M4Bike Fun Legionowo01:27:34
1532333Koenig Witold1965M501:27:37
1541857Wasilewski Cezary1968M5Sami Swoi MTB Team01:27:52
1551009Fila Robert1973M401:28:34
15640Wydziałkiewicz Marek1971M4Zerwani z łańcucha01:28:35
157688Niemyjski Jarosław1983M3Bike Fun Legionowo01:28:36
1581127Jałowiecki Piotr1982M301:28:36
1592622Walczak Maciej1985M3TEAM PKO BANK POLSKI01:28:44
1601691Grabowski Jan1975M401:28:50
1611649Hyndza Mariusz1979M301:28:57
162632Rybicki Artur1978M4PWPW RACING TEAM01:28:58
1632138Piotrowski Robert1974M4PGR Siematycze01:29:04
16493Florczak Arkadiusz1993M2Open Bike Team01:29:25
1651883Łapuć Edmund1948M701:29:28
166549Bogucki Zbigniew1946M7WIELISZEW HERON TEAM01:29:39
167134Pergoł Edward1950M601:29:50
1681882Ryciuk Rafał1982M301:30:10
169630Zienkiewicz Jan1946M7Patnet Team01:30:52
170473Urbański Bartłomiej1980M3PWPW RACING TEAM01:31:16
1711251Cioroch Marek1967M5BANK PEKAO TEAM01:31:26
1721861Lipiński Eugeniusz1954M6Sami Swoi MTB Team01:31:56
1731109Tratkiewicz Łukasz1979M3Absolute Bikes Team01:33:04
174191Machula Mariusz1973M401:33:11
1752296Knyszewski Jerzy1954M6Szczęśliwi Human Skills01:33:46
176531Bertowski Mirosław1953M6Patnet Team01:33:46
1771947Karski Tomasz1974M4HPE ESKOM01:33:53
178498Piskozub Jarosław1989M2Wysportowani Racing Team01:34:06
1791975Majewski Bartosz1975M4WAWA BIKE TEAM01:34:11
1801588Kamiński Mirosław1959M501:34:23
181581Wolcendorf Edward1948M7JAKOOBCYCLES BKK TEAM01:34:59
1821544Wróbel Krzysztof1975M401:35:50
1832114Darłak Grzegorz1993M2Allianz Partners MTB01:36:31
1842041Wrzesiński Adam1984M3FIZJO.FIT01:36:59
18530Wydziałkiewicz Szymon1999M1Zerwani z łańcucha01:37:09
1861856Florczak Kamil1985M3Open Bike Team01:37:17
1871856Florczak Kamil1985M3Open Bike Team01:37:17
1881862Iwaniuk Andrzej1974M4Sami Swoi MTB Team01:38:17
1891215Raszewski Robert1975M401:39:20
1901161Puchalski Paweł1961M5Polonia Warszawa MTB01:39:34
191311Biernacki Tadeusz1939M701:39:53
1921542Wróbel Szymon2004MJ01:40:21
1931653Kaczmarczyk Michał1989M2STRABAG BIKE TEAM01:40:57
19467Górski Zdzisław1951M6T4B Team01:41:00
1951002Lemieszek Sławomir1959M501:41:21
1962504Kondratowicz Łukasz1989M2Zerwani z łańcucha01:42:10
1971879Niewiarowski Karol1986M3Błoto01:50:31
1981543Wróbel Piotr2004MJ01:55:22
19923Skolimowski Krzysztof1961M501:59:24
2002087Trawkowski Paweł1973M4BIKE SALON TEAM02:05:17
2011281Kulesza Łukasz1981M3RETRO STORK TEAM02:07:13
2021853Treszczotko Piotr1970M4Magic Team Dicitronic Autogas02:08:40
203653Zarzycki Michał1972M4Wodociągi Warszawskie02:14:16
2041008Zduniak Karol1984M3MYBIKE.PL02:18:12
205655Kamiński Wojciech1963M5Wodociągi Warszawskie02:19:55
2061847Kiersnowski Tomasz1972M402:22:51
2071680Borowik Tomasz1978M4NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 02:27:08
2082139Gardulski Adam1983M3PGR Siematycze02:27:20
2091785Białek Tomasz1963M5KAMYK Radzymin MTB TEAM02:29:21