7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Konstancin-Jeziorna, 2018-09-23

Kategoria Wszyscy, Dystans FAN - 9.0 Km ,, Razem : 83

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
180Petryszyn Maciej2004C41UKK HURAGAN WOŁOMIN00:16:51
22953Szczepański Mateusz2004C42V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI00:18:03
3441Gruszewski Hadrian2004C43Mława00:18:16
4254Brutkowski Jakub2006C31UKK HURAGAN WOŁOMIN00:18:35
12097Mazurkiewicz Hanna2006D31WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:18:38
5161Struzik Aleksander2007C32WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:18:40
2257Praszczałek Katarzyna2004D41UKK HURAGAN WOŁOMIN00:18:55
6162Struzik Michał2009C21WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:19:17
71756Wścisły Cezary2007C33KAMYK Radzymin MTB TEAM00:19:21
8837Bereda Dawid2004C44V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI00:19:38
9991Rogalski Maciej2009C22WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:19:41
1043Skrzyński Karol2007C34KAMYK Radzymin MTB TEAM00:19:45
11135Wyszomierski Adam2006C35WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:19:48
1232Gregorowicz Maciej2008C23KAMYK Radzymin MTB TEAM00:20:03
13551Skura Mikołaj2005C45Warszawa00:20:09
142763Zdanowicz Mateusz2004C46Baniocha00:20:12
151881Puchała Krzysztof2005C47PUCHAŁKI00:20:46
161002Bicki Paweł2009C24WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:20:59
17697Oniśk Adrian2004C48Wertepowiec Łochów00:21:04
181050Zduniak Franciszek2007C36WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:21:06
19470Klimkiewicz Antoni2007C37Red InGo MTB Team00:21:10
3259Krzemińska Aleksandra2006D32UKK HURAGAN WOŁOMIN00:21:10
4439Gruszewska Zuzanna2007D33Mława00:21:32
20263Zieliński Tomasz2005C49UKK HURAGAN WOŁOMIN00:21:33
21642Machowicz Franciszek2009C25DEMI-BIKE Legionowo00:21:34
52508Surdyk Alicja2007D34KAMYK Radzymin MTB TEAM00:21:36
222769Biernacki Jakub2006C38CrazyRacingTeam00:21:41
231199Dobosz Antoni2010C11Klub Kolarski Legia 1928 Intercars00:21:45
24936Wolny Michał2009C26WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:21:50
25415Berkan Damian2009C27Bike Concept00:21:50
261406Błaszczyk Michał2007C39Piaseczno00:21:59
61272Świderska Lena2008D21WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:22:31
271707Mroczek Jan2007C310WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:22:33
281026Świderski Igor2011C12Józefosław00:22:42
72019Wścisły Monika2004D42KAMYK Radzymin MTB TEAM00:22:50
292961Rzepecki Mikołaj2006C311Konstancin-Jeziorna00:22:53
302736Chmielewski Jędrzej2007C312Warszawa00:23:02
312727Bicki Jan2007C313Warszawa00:23:03
321210Jagodziński Mateusz2008C28Marki00:23:18
8992Rogalska Wiktoria2010D11WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:23:32
332766Kupis Maciej2008C29Mysiadła00:23:37
342957Przędzik Dominik2005C410V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI00:23:40
91018Wysocka Amelia2009D22Absolute Bikes Team00:23:59
352767Kupis Paweł2009C210Mysiadło00:24:01
36328Chojecki Konrad2009C211Otwock00:24:02
10331Bader-Strzała Adrianna2010D12Pro Family Sport Team00:24:21
111831Dzięcioł Ola2008D23VICTORIA RADZYMIN00:24:24
371250Zduniak Julian2010C13MYBIKE.PL00:24:31
121551Nilsson Natalia2008D24Warszawa00:24:34
132823Siuda Alicja2007D35Warszawa00:24:43
14245Wolak Faustyna2010D13WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:24:54
382744Mossakowski Stanisław2010C14Warszawa00:25:00
391003Bicki Szymon2011C15WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:25:04
402778Zewar Maksymilian2009C212Konstancin-Jeziorna00:25:12
152970Wydziałkiewicz Lena2006D36Zerwani z łańcucha00:25:15
411693PIOTROWSKI Staś2009C213Konstancin Jeziorna00:25:19
4249Wróblewski Adrian2011C16Warszawa00:25:19
43938Brylak Dawid2011C17Warszawa00:25:19
16330Nowakowska Maja2010D14Pro Family Sport Team00:25:25
442962Majkowski Ignacy2010C18Warszawa00:25:26
172770Parys Wiktoria2009D25KK Catena Wyszków00:25:43
452771Łukasik Bartosz2008C214Chyliczki00:25:46
46363Jakubczyk Piotr2009C215MGG Dobry Kurs Team00:25:53
472971Salamon Antoni2009C216Warszawa00:25:57
18418Berkan Olga2011D15Bike Concept00:26:09
482050Kwiatkowski Kajetan2010C19Warszawa00:26:17
19283Rękawek Matylda2009D26AGK Nexelo Kurowski Team00:26:51
202975Cybulska Michalina2008D27Czarnów00:26:56
492824Siuda Konrad2010C110Warszawa00:27:24
21893Jakubczyk Joanna2007D37MGG Dobry Kurs Team00:27:31
501205Klimkiewicz Stanisław2011C111Red InGo MTB Team00:27:42
221703Majkowska Zuzanna2011D16Warszawa00:28:18
51521Wypych Szymon2010C112Pro Family Sport Team00:29:52
522898Kawalec Stanisław2006C314Baniocha00:30:47
532729Piekarz Ignacy2010C113Wyszków00:31:00
542816Walus Mikołaj2010C114Bike Expo Narodowy00:32:38
2342Panufnik Kalina2011D17Warszawa00:32:51
242109Rudzińska Maja2011D18Warszawa00:38:11
552764Szymański Wiktor2011C115Mysiadło00:39:05
252973Nasierowska Malwina2010D19Warszawa00:42:34
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1266Świdwa Karol2006C3 UKK HURAGAN WOŁOMIN  
21022Świerczyński Beniamin2007C3 Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team  
3123Ambrożkiewicz Maria2008D2 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI