7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nieporęt (Zimowy PBM), 2019-02-17

Kategoria OPENM, Dystans MINI - 17.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 173

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1168Bojarczak Michał1974M41AGR PODLASIE00:38:31
2339Krzywiel Mariusz1971M42Rowerowy Lidzbark00:38:58
3116Białek Patryk1988M31KAMYK Radzymin MTB TEAM00:39:24
420Kaniewski Rafał1994M21IM Logistic Rafbike Cycling Team00:39:54
5269Krupa Emil1987M32PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 00:40:06
6299Kowalski Ireneusz1970M43SuperDrob Bike Team00:40:20
793Polonis Wiktor1978M44Płocki Klub Kolarski00:40:41
11143Cichocki Rafał1987M34CRMS AUTO CZĘŚCI00:40:43
8278Krupa Andrzej1963M51PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 00:40:43
943Peciakowski Robert1973M45PEK-MONT EKIPA MTB00:40:48
10187Wojtkowski Adam1985M33KK Catena Wyszków00:40:51
12115Januszewski Rafał1988M35KAMYK Radzymin MTB TEAM00:41:10
13354Kallas Arkadiusz1976M46Warszawa00:41:46
1429Knapczyk Piotr1978M47NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:41:53
1589Bronikowski Przemysław1977M48MCP Bike Team00:42:59
1649Kozłowski Cezary1981M36PEK-MONT EKIPA MTB00:43:16
1723Zieliński Adam1978M49Zielonka00:43:22
18208Petryszyn Maciej2004MJ1UKK HURAGAN WOŁOMIN00:43:27
19253Ziółkowski Dariusz1980M37TIMBUD TEAM00:43:48
21224Gębara Rafał1985M39Decathlon Team00:43:53
20264Kisson Daniel1981M38MARCELI TEAM00:44:05
2410Zygner Tomasz1984M311Absolute Bikes Team00:44:24
23267Ryciuk Tomasz1978M410AirBike.pl00:44:30
22118Dorsz Jacek1980M310KAMYK Radzymin MTB TEAM00:44:36
25177Kołodziej Łukasz1987M312Brzesko00:44:51
26319Goszczyński Kamil2003MJ2UKK HURAGAN WOŁOMIN00:44:53
2725Giergoń Łukasz1983M313Łomianki00:45:26
2977Grot Mariusz1973M411NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:45:33
28214Maciążek Jakub1985M314Warszawa00:45:34
3060Wójtowicz Wojciech1988M315KS ENERGIA KOZIENICE00:45:36
31186Stempień Marek1978M412KK Catena Wyszków00:45:51
33343Jarszak Jarosław1972M413Sobików00:46:16
32142Brodzik Andrzej1963M52Baran Cycling Team00:46:26
41289Jednorowski Michał1978M416JASIENICA TEAM00:46:28
36222Karulak Janusz1962M54Warszawa00:46:30
37254Świderski Tadeusz1968M55TIMBUD TEAM00:46:41
38123Surdyk Maciej1977M414KAMYK Radzymin MTB TEAM00:46:42
4281Mirecki Bartłomiej1991M22Żyrardów00:46:43
35128Białek Tomasz1963M53KAMYK Radzymin MTB TEAM00:46:45
34238Górski Krystian2004MJ3STAJNIA ROWEROWA TEAM00:46:47
4082Turant Jarosław1982M316Warszawa00:46:50
3975Post Marek1975M415Szczęsne00:46:51
43312Cieloch Tomasz1980M317MCP Bike Team00:47:13
46375Ślesicki Grzegorz1972M417MYBIKE.PL00:47:22
456Lalak Jacek1981M318DAMOVO BIKE TEAM00:47:22
4465Lachowicz Dariusz1966M56Bike Concept00:47:29
51382Wilim Paweł1975M421Warszawa00:47:52
52286Korzeniewski Bartosz1994M23AK-Sped Józefów00:47:57
47121Rowicki Rafał1978M418KAMYK Radzymin MTB TEAM00:47:57
48204Sztylka Rafał1974M419IGT MTB TEAM00:48:00
49181Romaniuk Sebastian1975M420MCP Bike Team00:48:02
50199Karłowicz Maciej1986M319Warszawa00:48:03
53327Ząbczyński Michał1983M320Warszawa00:48:22
5713Wanat Krzysztof1989M24Pruszków00:49:06
54326Stanaszek Tadeusz1951M61SuperDrob Bike Team00:49:06
56255Tomaszewski Jakub2003MJ4TIMBUD TEAM00:49:17
63298Wasiłek Paweł1980M324Absolute Bikes Team00:49:19
55320Wejner Olgierd1973M422MCP Bike Team00:49:21
61379Miszczak Sławomir1985M322Polski Klub MTB00:49:25
59256Tomaszewski Bogdan1974M423TIMBUD TEAM00:49:28
60195Kordowski Konrad1980M321WIELISZEW HERON TEAM00:49:28
58373Błażewski Bartosz1968M57MYBIKE.PL00:49:36
62250Łagowski Jacek1980M323Łomianki00:49:42
64257Patalan Dariusz1976M424TIMBUD TEAM00:49:45
6533Gawrysiak Maciej1967M58Międzylesie00:49:50
6669Laczkowski Grzegorz1981M325Bike Fun Legionowo00:49:53
67234Rzeczkowski Zbigniew1969M425RADZIO ROWERY00:50:03
68316Andrejczuk Paweł1984M326Warszawa00:50:13
69259Staniec Filip2000M11Kross MTB Team00:50:25
71378Sawicki Grzegorz1980M328Fantsmagoria Racing00:50:32
7090Grabowski Paweł1979M327MCP Bike Team00:50:38
72330Kucher Maksym1994M25Warszawa00:50:52
76392Sztuka Artur1978M429proBiznes MTB TEAM00:50:52
7361Ciaś Przemysław1974M426TS MERAN OTWOCK00:50:57
77279Jeziorski Marek1973M430Duczki00:51:02
75229Nowak Filip1974M428Warszawa00:51:03
80331Janowski Alan2002M12MCP Bike Team00:51:05
74323Cyckiewicz Robert1972M427Bike Fun Legionowo00:51:05
78100Kaczorowski Aleksander1946M71WIELISZEW HERON TEAM00:51:15
79218Tyczyński Artur1977M431COMP TEAM00:51:21
81288Hofman Tomasz1964M59Kraft Automotive Team00:51:47
83207Iwaniuk Artur1989M26Zmit Team00:51:56
82340Czyżewski Bogdan1985M329MARCELI TEAM00:51:56
84231Szymaniak Arkadiusz1970M432MARO SPORT MTB TEAM00:52:07
86381Kolibowski Krzysztof1988M330Łomianki00:52:14
87203Panufnik Rafał1980M331Warszawa00:52:16
8822Budzikowski Michał1980M332Pruszków00:52:22
85390Chyczewski Rafał1973M433Warszawa00:52:31
89240Lisiecki Marek1972M434Bike Fun Legionowo00:52:38
9034Nowosiński Wojciech1973M435Jabłonna00:52:46
933Siwiec Robert1974M436Olszewnica St.00:52:57
91357Skwarek Bartosz2004MJ5STAJNIA ROWEROWA TEAM00:52:58
92325Zajączkowski Rafał1987M333Łomianki Dolne00:53:00
9432Szymkowski Artur1967M510Jabłonna00:53:18
9640Godlewski Dominik2003MJ7WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:53:28
95282Gruszewski Hadrian2004MJ6Mława00:53:29
97314Szafraniec Michał1982M334Piotrkow Trybunalski00:53:35
100205Kołakowski Tomasz1994M27Legionowo00:53:36
9974Wróblewski Wojciech1986M336ATOLBIKE.PL00:53:43
98212Jałowiecki Piotr1982M335Nowy Dwór Mazowiecki00:53:45
10158Dzioba Mariusz1978M437Lipsko00:53:50
103183Karpiński Norbert1982M337Bike Fun Legionowo00:53:53
102236Kamiński Mirosław1959M511Pęchery00:53:59
1057Kamiński Rafał1979M338DAMOVO BIKE TEAM00:54:07
10485Kuczyński Dariusz1975M438Żyrardów00:54:11
106144Fila Robert1973M439Otwock00:54:17
107221Randak Robert1976M440Warszawa00:54:21
108398Wojnar Radosław1974M441PUNK PARROT00:54:40
111324Busza Marcin1973M443Kraft Automotive Team00:54:44
110263Podgórski Bartosz1987M339Góra Kalwaria00:54:49
109302Kuflikowski Sebastian1976M442Bike Fun Legionowo00:54:49
112399Kuflewski Piotr1972M444Warszawa00:55:01
114285Król Paweł1983M340ROZTOCZE CYCLING TEAM00:55:08
115396Piejko Dominik1978M446Warszawa00:55:14
113295Popis Maciej1978M445TS MERAN OTWOCK00:55:16
118352Urbański Bartłomiej1980M342PWPW RACING TEAM00:55:24
117232Szuchnik Sebastian1986M341TS MERAN OTWOCK00:55:26
116245Kępa Marcin1977M447Patnet Team00:55:28
119345Maksimczuk Tomasz1983M343MCP Bike Team00:55:29
12080Mazurkiewicz Piotr1973M448Kobyłka00:55:38
122179Orzechowski Paweł1977M449CODEPROUD MTB00:55:41
12627Szewczyk Jakub1983M344Warszawa00:55:47
121162Wolcendorf Edward1948M72JAKOOBCYCLES BKK TEAM00:55:48
124356Czerepiński Sebastian1977M451Jabłonna00:55:50
123303Bedra Józef1973M450Bike Fun Legionowo00:55:55
12539Włazałek Aleksander1999M13Stanwex II TEAM00:56:02
12768Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M512Warszawa00:56:07
128280Bogucki Zbigniew1946M73WIELISZEW HERON TEAM00:56:17
130277Zaręba Andrzej1975M452Warszawa00:56:18
129260Rekiel Łukasz1990M28Puławy00:56:21
131315Matyszczak Damian2001M14Klub Kenko00:56:40
13396Florczak Arkadiusz1993M29Open Bike Team00:56:51
132287Regulski Łukasz2003MJ8PickPack Cycling Team00:56:58
13492Piskozub Jarosław1989M210KS ENERGIA KOZIENICE00:57:14
136153Pawlikowski Sebastian1984M345TEAM PKO BANK POLSKI00:57:26
13545Włazałek Mariusz1974M453Stanwex II TEAM00:57:34
137112Dorsz Maciej2001M15KAMYK Radzymin MTB TEAM00:57:36
138271Sajna Marian1950M62Nowy Dwór Mazowiecki00:57:41
140211Socha Igor2003MJ9Zerwani z łańcucha00:58:22
139160Piwowar Marek1957M63Baran Cycling Team00:58:23
14212Jarosiewicz Tomasz1996M211Warszawa00:58:47
143134Pergoł Edward1950M64Warszawa00:59:08
14170Strzelecki Jakub1987M346Venezia MTB00:59:16
14459Szulim Paweł1982M347Venezia MTB00:59:31
145149Wolny Piotr1982M348e-point bike team01:00:13
14619Wypych Marcin1976M454Pro Family Sport Team01:00:34
149185Piskorek Maciej1985M350Equitone01:00:47
148216Zachwieja Eugeniusz1959M513Wyględy01:00:54
147157Niemyjski Jarosław1983M349Bike Fun Legionowo01:01:00
15094Florczak Kamil1985M351Open Bike Team01:01:05
151372Bednarek Dariusz1972M455Beniocka01:01:10
152125Gruca Marcin1976M456KAMYK Radzymin MTB TEAM01:01:50
153136Siwek Maciej1979M352Bike Fun Legionowo01:03:09
155167Matysiak Patryk1985M353NO NAME01:03:36
154137Kruk Donat1955M65Gdańsk01:03:37
156351Strąk Tomasz1983M354Ciechocinek01:03:54
157147Gancarz Marcin1977M457Marki01:03:58
158370Ładak Marcin1968M514Baniocha01:04:48
159215Raszewski Robert1975M458Warszawa01:05:56
161377Baranowski Ryszard1946M74NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:08:28
16051Kowalski Jacek1954M66Absolute Bikes Team01:08:32
162369Olejniczak Daniel1974M459Solec01:10:51
163276Ciuk Marek1980M355Warszawa01:11:43
164139Mysera Adam1982M356Ząbki01:12:22
165348Nowak Kamil1984M357Kielce01:13:48
167239Puchalski Paweł1961M515Polonia Warszawa MTB01:14:42
166138Trzciński Piotr1974M460PITERCYCLES01:14:53
16831Gałązka Kamil1994M212Marki01:17:12
169397Chrzanowski Ryszard1946M75Akademia Ruchu Płock01:21:28
17057Piotrowski Stanisław1952M67Nieporęt01:42:42
171145Szymoński Janusz1946M76Janio Piergiorgio01:48:36
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1213Walkiewicz Igor1999M1 MARCELI TEAM  
2252Kąkol Sławomir1964M5 TIMBUD TEAM