7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Kobyłka (Zimowy PBM), 2019-03-03

Kategoria OPENM, Dystans MINI - 16.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 157

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1413Sawa Robert1976M41Inżynieria Rowerowa00:30:16
2168Bojarczak Michał1974M42AGR PODLASIE00:30:26
5187Wojtkowski Adam1985M32KK Catena Wyszków00:31:01
6269Krupa Emil1987M33PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 00:31:06
7456Adamczyk Paweł1982M34Accelerating Poland Bike Team00:31:06
8115Januszewski Rafał1988M35KAMYK Radzymin MTB TEAM00:31:07
3116Białek Patryk1988M31KAMYK Radzymin MTB TEAM00:31:08
943Peciakowski Robert1973M43PEK-MONT EKIPA MTB00:31:10
4499Lach Kamil2003MJ1UKK HURAGAN WOŁOMIN00:31:10
10299Kowalski Ireneusz1970M44SuperDrob Bike Team00:31:11
11143Cichocki Rafał1987M36CRMS AUTO CZĘŚCI00:31:16
1320Kaniewski Rafał1994M21IM Logistic Rafbike Cycling Team00:31:41
12278Krupa Andrzej1963M51PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 00:31:41
15253Ziółkowski Dariusz1980M37TIMBUD TEAM00:31:51
1493Polonis Wiktor1978M45Płocki Klub Kolarski00:31:55
18336Chojnacki Artur1980M38Warszawa00:32:16
1629Knapczyk Piotr1978M46NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:32:17
17252Kąkol Sławomir1964M52TIMBUD TEAM00:32:22
19354Kallas Arkadiusz1976M47Warszawa00:32:30
23497Puławski Andrzej1978M48KK Catena Wyszków00:33:38
2477Grot Mariusz1973M49NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:33:40
20208Petryszyn Maciej2004MJ2UKK HURAGAN WOŁOMIN00:33:41
2278Przybylski Piotr1981M39BIKE SALON TEAM00:33:45
21319Goszczyński Kamil2003MJ3UKK HURAGAN WOŁOMIN00:33:46
26222Karulak Janusz1962M53Warszawa00:33:58
25451Guzenda Michał2002M11IM Logistic Rafbike Cycling Team00:33:59
27238Górski Krystian2004MJ4STAJNIA ROWEROWA TEAM00:34:08
2849Kozłowski Cezary1981M310PEK-MONT EKIPA MTB00:34:10
29177Kołodziej Łukasz1987M311Brzesko00:34:13
3023Zieliński Adam1978M410Zielonka00:34:18
31437Oniśk Damian2001M12Wertepowiec Łochów00:34:24
32343Jarszak Jarosław1972M411Sobików00:34:26
34496Mroczek Hubert1979M313KK Catena Wyszków00:34:36
33118Dorsz Jacek1980M312KAMYK Radzymin MTB TEAM00:34:40
35142Brodzik Andrzej1963M54Baran Cycling Team00:34:56
3681Mirecki Bartłomiej1991M22Żyrardów00:34:58
37129Nowak Jan1962M55KAMYK Radzymin MTB TEAM00:35:34
38128Białek Tomasz1963M56KAMYK Radzymin MTB TEAM00:35:35
40375Ślesicki Grzegorz1972M413MYBIKE.PL00:35:54
3975Post Marek1975M412Szczęsne00:35:59
44327Ząbczyński Michał1983M315Warszawa00:36:00
43204Sztylka Rafał1974M414IGT MTB TEAM00:36:02
41254Świderski Tadeusz1968M57TIMBUD TEAM00:36:03
426Lalak Jacek1981M314DAMOVO BIKE TEAM00:36:05
45411Deleżyński Waldemar1960M58Żyrardów00:36:17
4713Wanat Krzysztof1989M23Pruszków00:36:24
48379Miszczak Sławomir1985M316Polski Klub MTB00:36:31
4982Turant Jarosław1982M317Warszawa00:36:33
50286Korzeniewski Bartosz1994M24AK-Sped Józefów00:36:35
46323Cyckiewicz Robert1972M415Bike Fun Legionowo00:36:35
51466Jasiński Mariusz1969M416Leszno00:36:36
52326Stanaszek Tadeusz1951M61SuperDrob Bike Team00:36:56
53381Kolibowski Krzysztof1988M318Łomianki00:37:02
54429Kubicki Patryk1986M319Allianz Partners MTB00:37:11
55320Wejner Olgierd1973M417MCP Bike Team00:37:18
56183Karpiński Norbert1982M320Bike Fun Legionowo00:37:24
57231Szymaniak Arkadiusz1970M418MARO SPORT MTB TEAM00:37:24
59452Patalan Dariusz1976M419TIMBUD TEAM00:37:29
58282Gruszewski Hadrian2004MJ5Mława00:37:30
60498Tomaszewski Jakub2003MJ6TIMBUD TEAM00:37:35
61393Truszczyński Marcin1979M321Warszawa00:37:40
62555Stępel Wojciech1981M322Ciasteczkowy Potwór00:37:45
63492Jastrzębski Stanisław1959M59KK Catena Wyszków00:37:49
65195Kordowski Konrad1980M323WIELISZEW HERON TEAM00:37:52
68207Iwaniuk Artur1989M26Zmit Team00:37:55
67330Kucher Maksym1994M25Warszawa00:38:00
6433Gawrysiak Maciej1967M510Międzylesie00:38:01
66363Roszkowski Hubert1975M420Piaseczno00:38:02
6961Ciaś Przemysław1974M421TS MERAN OTWOCK00:38:04
70485Randak Adam1991M27Pajęczno00:38:06
71289Jednorowski Michał1978M422JASIENICA TEAM00:38:08
73218Tyczyński Artur1977M423COMP TEAM00:38:11
72250Łagowski Jacek1980M324Łomianki00:38:15
74240Lisiecki Marek1972M424Bike Fun Legionowo00:38:19
76232Szuchnik Sebastian1986M325TS MERAN OTWOCK00:38:19
77340Czyżewski Bogdan1985M326MARCELI TEAM00:38:20
75423Błaszczyk Sławomir1977M425Piaseczno00:38:21
79495Letachowicz Piotr1981M328Warszawa00:38:23
78263Podgórski Bartosz1987M327Góra Kalwaria00:38:24
81203Panufnik Rafał1980M329Warszawa00:38:46
8259Szulim Paweł1982M330Venezia MTB00:38:47
83288Hofman Tomasz1964M511Kraft Automotive Team00:38:51
84256Tomaszewski Bogdan1974M426TIMBUD TEAM00:38:58
8040Godlewski Dominik2003MJ7WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:38:58
8585Kuczyński Dariusz1975M427Żyrardów00:39:01
864Siwiec Hubert2002M13Olszewnica St.00:39:11
88449Jeziorski Ernest1978M428Wołomin00:39:16
87160Piwowar Marek1957M62Baran Cycling Team00:39:16
90221Randak Robert1976M429Warszawa00:39:22
91464Król Paweł1993M28Nadma00:39:24
8939Włazałek Aleksander1999M14Stanwex II TEAM00:39:25
9368Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M512Warszawa00:39:29
9274Wróblewski Wojciech1986M331ATOLBIKE00:39:30
95378Sawicki Grzegorz1980M332Fantsmagoria Racing00:39:33
9445Włazałek Mariusz1974M430Stanwex II TEAM00:39:36
9880Mazurkiewicz Piotr1973M431Kobyłka00:39:42
97325Zajączkowski Rafał1987M334Łomianki Dolne00:39:45
96427Utnicki Marek1985M333Warszawa00:39:46
99414Windloch Marcin1985M335Ciasteczkowy Potwór00:39:56
1007Kamiński Rafał1979M336DAMOVO BIKE TEAM00:40:08
1013Siwiec Robert1974M432Olszewnica St.00:40:09
102152Kostrzewa Jakub1986M337TEAM PKO BANK POLSKI00:40:13
105352Urbański Bartłomiej1980M338PWPW RACING TEAM00:40:18
10496Florczak Arkadiusz1993M29Open Bike Team00:40:26
103374Kanownik Sławomir1975M433MCP Bike Team00:40:29
106144Fila Robert1973M434Otwock00:40:47
109179Orzechowski Paweł1977M435CODEPROUD MTB00:41:16
110438Regulski Łukasz2003MJ9PickPack Cycling Team00:41:17
111396Piejko Dominik1978M436Warszawa00:41:17
107112Dorsz Maciej2001M15KAMYK Radzymin MTB TEAM00:41:17
113345Maksimczuk Tomasz1983M339MCP Bike Team00:41:23
108357Skwarek Bartosz2004MJ8STAJNIA ROWEROWA TEAM00:41:23
112295Popis Maciej1978M437TS MERAN OTWOCK00:41:24
115417Świętoniowski Tomasz1987M340Ząbki00:41:38
114162Wolcendorf Edward1948M71JAKOOBCYCLES BKK TEAM00:41:43
11812Jarosiewicz Tomasz1996M210Warszawa00:41:52
119505Mikołajczyk Przemysław1975M439Mad Moose00:41:56
117459Chmiel Artur1975M438NADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA00:41:57
121366Kobus Waldemar1962M513RETRO STORK TEAM00:42:01
120365Krupa Kazimierz1952M64RETRO STORK TEAM00:42:02
116134Pergoł Edward1950M63Warszawa00:42:05
12270Strzelecki Jakub1987M341Venezia MTB00:42:13
123154Paradowski Waldemar1952M65TEAM PKO BANK POLSKI00:42:20
124407Szczepaniak Andrzej1974M440LeSz Go ! Rogów00:42:31
127550Waszczak Łukasz1983M343Mad Moose00:42:31
125324Busza Marcin1973M441Kraft Automotive Team00:42:33
126462Pytlik Łukasz1985M342Marki00:42:36
12894Florczak Kamil1985M344Open Bike Team00:42:42
130364Aleksander Zieleniewicz1957M66ALA TEAM00:42:44
131410Kamiński Tomasz1982M345Bike Fun Legionowo00:42:45
129406Dąbrowski Jarek1970M442Łomianki00:42:47
132490Rosłon Jakub1990M211Zerwani z łańcucha00:42:59
133167Matysiak Patryk1985M346NO NAME00:43:17
135447Jastrzębski Paweł1971M443Warszawa00:43:20
134236Kamiński Mirosław1959M514Pęchery00:43:27
136157Niemyjski Jarosław1983M347Bike Fun Legionowo00:43:33
138367Dąbrowski Ryszard1951M67Kobyłka00:43:50
137153Pawlikowski Sebastian1984M348TEAM PKO BANK POLSKI00:43:52
139271Sajna Marian1950M68Nowy Dwór Mazowiecki00:44:13
141211Socha Igor2003MJ10Zerwani z łańcucha00:44:18
140315Matyszczak Damian2001M16Klub Kenko00:44:18
142215Raszewski Robert1975M444Warszawa00:44:39
144501Kmoch Mariusz1980M349Mad Moose00:44:50
143137Kruk Donat1955M69Gdańsk00:45:02
145523Tusień Mikołaj1999M17Kobyłka00:45:17
146125Gruca Marcin1976M445KAMYK Radzymin MTB TEAM00:45:31
147216Zachwieja Eugeniusz1959M515Wyględy00:45:33
148474Nowak Kamil2004MJ11WSKG ROWERY JAMRÓZ KENDA TEAM00:45:35
149463Kościk Łukasz1981M350MCP Bike Team00:47:24
150535Gałązka Jarosław1991M212Mad Moose00:49:17
152202Panufnik Zbigniew1957M610Wołomin00:50:05
15144Marcinkiewicz Sebastian1979M351Świat Rowerów Racing Team00:50:10
15351Kowalski Jacek1954M611Absolute Bikes Team00:50:52
154376Matulka Bartosz1984M352Drwalew00:51:23
155377Baranowski Ryszard1946M72NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:51:45
156397Chrzanowski Ryszard1946M73Akademia Ruchu Płock00:53:23
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1444Sienkiewicz Artur1982M3 WIELISZEW HERON TEAM