7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Kobyłka (Zimowy PBM), 2019-03-03

Kategoria OPENM, Dystans MINI - 16.0 Km ,, Razem : 157

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1413Sawa Robert1976M41Inżynieria Rowerowa00:30:25
2168Bojarczak Michał1974M42AGR PODLASIE00:30:31
3116Białek Patryk1988M31KAMYK Radzymin MTB TEAM00:31:11
4499Lach Kamil2003MJ1UKK HURAGAN WOŁOMIN00:31:12
5187Wojtkowski Adam1985M32KK Catena Wyszków00:31:12
6269Krupa Emil1987M33PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 00:31:12
7456Adamczyk Paweł1982M34Accelerating Poland Bike Team00:31:13
8115Januszewski Rafał1988M35KAMYK Radzymin MTB TEAM00:31:14
943Peciakowski Robert1973M43PEK-MONT EKIPA MTB00:31:16
10299Kowalski Ireneusz1970M44SuperDrob Bike Team00:31:17
11143Cichocki Rafał1987M36CRMS AUTO CZĘŚCI00:31:19
12278Krupa Andrzej1963M51PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 00:31:48
1320Kaniewski Rafał1994M21IM Logistic Rafbike Cycling Team00:31:48
1493Polonis Wiktor1978M45Płocki Klub Kolarski00:31:57
15253Ziółkowski Dariusz1980M37TIMBUD TEAM00:32:00
1629Knapczyk Piotr1978M46NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:32:29
17252Kąkol Sławomir1964M52TIMBUD TEAM00:32:31
18336Chojnacki Artur1980M38Warszawa00:32:32
19354Kallas Arkadiusz1976M47Warszawa00:32:38
20208Petryszyn Maciej2004MJ2UKK HURAGAN WOŁOMIN00:33:42
21319Goszczyński Kamil2003MJ3UKK HURAGAN WOŁOMIN00:33:49
2278Przybylski Piotr1981M39BIKE SALON TEAM00:33:50
23497Puławski Andrzej1978M48KK Catena Wyszków00:33:52
2477Grot Mariusz1973M49NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:33:52
25451Guzenda Michał2002M11IM Logistic Rafbike Cycling Team00:34:02
26222Karulak Janusz1962M53Warszawa00:34:03
27238Górski Krystian2004MJ4STAJNIA ROWEROWA TEAM00:34:10
2849Kozłowski Cezary1981M310PEK-MONT EKIPA MTB00:34:20
29177Kołodziej Łukasz1987M311Brzesko00:34:21
3023Zieliński Adam1978M410Zielonka00:34:32
31437Oniśk Damian2001M12Wertepowiec Łochów00:34:38
32343Jarszak Jarosław1972M411Sobików00:34:41
33118Dorsz Jacek1980M312KAMYK Radzymin MTB TEAM00:34:47
34496Mroczek Hubert1979M313KK Catena Wyszków00:34:49
35142Brodzik Andrzej1963M54Baran Cycling Team00:35:10
3681Mirecki Bartłomiej1991M22Żyrardów00:35:11
37129Nowak Jan1962M55KAMYK Radzymin MTB TEAM00:35:39
38128Białek Tomasz1963M56KAMYK Radzymin MTB TEAM00:35:39
3975Post Marek1975M412Szczęsne00:36:02
40375Ślesicki Grzegorz1972M413MYBIKE.PL00:36:06
41254Świderski Tadeusz1968M57TIMBUD TEAM00:36:13
426Lalak Jacek1981M314DAMOVO BIKE TEAM00:36:13
43204Sztylka Rafał1974M414IGT MTB TEAM00:36:15
44327Ząbczyński Michał1983M315Warszawa00:36:15
45411Deleżyński Waldemar1960M58Żyrardów00:36:25
46323Cyckiewicz Robert1972M415Bike Fun Legionowo00:36:39
4713Wanat Krzysztof1989M23Pruszków00:36:42
48379Miszczak Sławomir1985M316Polski Klub MTB00:36:46
4982Turant Jarosław1982M317Warszawa00:36:47
50286Korzeniewski Bartosz1994M24AK-Sped Józefów00:36:48
51466Jasiński Mariusz1969M416Leszno00:36:48
52326Stanaszek Tadeusz1951M61SuperDrob Bike Team00:37:00
53381Kolibowski Krzysztof1988M318Łomianki00:37:12
54429Kubicki Patryk1986M319Allianz Partners MTB00:37:16
55320Wejner Olgierd1973M417MCP Bike Team00:37:24
56183Karpiński Norbert1982M320Bike Fun Legionowo00:37:29
57231Szymaniak Arkadiusz1970M418MARO SPORT MTB TEAM00:37:29
58282Gruszewski Hadrian2004MJ5Mława00:37:32
59452Patalan Dariusz1976M419TIMBUD TEAM00:37:38
60498Tomaszewski Jakub2003MJ6TIMBUD TEAM00:37:47
61393Truszczyński Marcin1979M321Warszawa00:37:50
62555Stępel Wojciech1981M322Ciasteczkowy Potwór00:37:58
63492Jastrzębski Stanisław1959M59KK Catena Wyszków00:38:04
6433Gawrysiak Maciej1967M510Międzylesie00:38:04
65195Kordowski Konrad1980M323WIELISZEW HERON TEAM00:38:07
66363Roszkowski Hubert1975M420Piaseczno00:38:09
67330Kucher Maksym1994M25Warszawa00:38:10
68207Iwaniuk Artur1989M26Zmit Team00:38:10
6961Ciaś Przemysław1974M421TS MERAN OTWOCK00:38:15
70485Randak Adam1991M27Pajęczno00:38:16
71289Jednorowski Michał1978M422JASIENICA TEAM00:38:17
72250Łagowski Jacek1980M324Łomianki00:38:19
73218Tyczyński Artur1977M423COMP TEAM00:38:24
74240Lisiecki Marek1972M424Bike Fun Legionowo00:38:24
75423Błaszczyk Sławomir1977M425Piaseczno00:38:26
76232Szuchnik Sebastian1986M325TS MERAN OTWOCK00:38:28
77340Czyżewski Bogdan1985M326MARCELI TEAM00:38:31
78263Podgórski Bartosz1987M327Góra Kalwaria00:38:34
79495Letachowicz Piotr1981M328Warszawa00:38:37
8040Godlewski Dominik2003MJ7WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:39:00
81203Panufnik Rafał1980M329Warszawa00:39:04
8259Szulim Paweł1982M330Venezia MTB00:39:04
83288Hofman Tomasz1964M511Kraft Automotive Team00:39:05
84256Tomaszewski Bogdan1974M426TIMBUD TEAM00:39:05
8585Kuczyński Dariusz1975M427Żyrardów00:39:09
864Siwiec Hubert2002M13Olszewnica St.00:39:21
87160Piwowar Marek1957M62Baran Cycling Team00:39:24
88449Jeziorski Ernest1978M428Wołomin00:39:28
8939Włazałek Aleksander1999M14Stanwex II TEAM00:39:29
90221Randak Robert1976M429Warszawa00:39:30
91464Król Paweł1993M28Nadma00:39:31
9274Wróblewski Wojciech1986M331ATOLBIKE.PL00:39:32
9368Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M512Warszawa00:39:37
9445Włazałek Mariusz1974M430Stanwex II TEAM00:39:41
95378Sawicki Grzegorz1980M332Fantsmagoria Racing00:39:48
96427Utnicki Marek1985M333Warszawa00:39:52
97325Zajączkowski Rafał1987M334Łomianki Dolne00:39:55
9880Mazurkiewicz Piotr1973M431Kobyłka00:39:55
99414Windloch Marcin1985M335Ciasteczkowy Potwór00:40:04
1007Kamiński Rafał1979M336DAMOVO BIKE TEAM00:40:19
1013Siwiec Robert1974M432Olszewnica St.00:40:19
102152Kostrzewa Jakub1986M337TEAM PKO BANK POLSKI00:40:24
103374Kanownik Sławomir1975M433MCP Bike Team00:40:35
10496Florczak Arkadiusz1993M29Open Bike Team00:40:40
105352Urbański Bartłomiej1980M338PWPW RACING TEAM00:40:52
106144Fila Robert1973M434Otwock00:41:07
107112Dorsz Maciej2001M15KAMYK Radzymin MTB TEAM00:41:22
108357Skwarek Bartosz2004MJ8STAJNIA ROWEROWA TEAM00:41:26
109179Orzechowski Paweł1977M435CODEPROUD MTB00:41:27
110438Regulski Łukasz2003MJ9PickPack Cycling Team00:41:28
111396Piejko Dominik1978M436Warszawa00:41:29
112295Popis Maciej1978M437TS MERAN OTWOCK00:41:34
113345Maksimczuk Tomasz1983M339MCP Bike Team00:41:38
114162Wolcendorf Edward1948M71JAKOOBCYCLES BKK TEAM00:41:48
115417Świętoniowski Tomasz1987M340Ząbki00:41:51
116134Pergoł Edward1950M63Warszawa00:42:10
117459Chmiel Artur1975M438NADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA00:42:14
11812Jarosiewicz Tomasz1996M210Warszawa00:42:15
119505Mikołajczyk Przemysław1975M439Mad Moose00:42:17
120365Krupa Kazimierz1952M64RETRO STORK TEAM00:42:22
121366Kobus Waldemar1962M513RETRO STORK TEAM00:42:22
12270Strzelecki Jakub1987M341Venezia MTB00:42:25
123154Paradowski Waldemar1952M65TEAM PKO BANK POLSKI00:42:38
124407Szczepaniak Andrzej1974M440LeSz Go ! Rogów00:42:39
125324Busza Marcin1973M441Kraft Automotive Team00:42:44
126462Pytlik Łukasz1985M342Marki00:42:51
127550Waszczak Łukasz1983M343Mad Moose00:42:53
12894Florczak Kamil1985M344Open Bike Team00:42:56
129406Dąbrowski Jarek1970M442Łomianki00:43:00
130364Aleksander Zieleniewicz1957M66ALA TEAM00:43:02
131410Kamiński Tomasz1982M345Bike Fun Legionowo00:43:03
132490Rosłon Jakub1990M211Zerwani z łańcucha00:43:11
133167Matysiak Patryk1985M346NO NAME00:43:30
134236Kamiński Mirosław1959M514Pęchery00:43:30
135447Jastrzębski Paweł1971M443Warszawa00:43:35
136157Niemyjski Jarosław1983M347Bike Fun Legionowo00:43:38
137153Pawlikowski Sebastian1984M348TEAM PKO BANK POLSKI00:44:08
138367Dąbrowski Ryszard1951M67Kobyłka00:44:10
139271Sajna Marian1950M68Nowy Dwór Mazowiecki00:44:22
140315Matyszczak Damian2001M16Klub Kenko00:44:25
141211Socha Igor2003MJ10Zerwani z łańcucha00:44:25
142215Raszewski Robert1975M444Warszawa00:44:58
143137Kruk Donat1955M69Gdańsk00:45:12
144501Kmoch Mariusz1980M349Mad Moose00:45:13
145523Tusień Mikołaj1999M17Kobyłka00:45:26
146125Gruca Marcin1976M445KAMYK Radzymin MTB TEAM00:45:36
147216Zachwieja Eugeniusz1959M515Wyględy00:45:54
148474Nowak Kamil2004MJ11WSKG ROWERY JAMRÓZ KENDA TEAM00:45:55
149463Kościk Łukasz1981M350MCP Bike Team00:47:41
150535Gałązka Jarosław1991M212Mad Moose00:49:38
15144Marcinkiewicz Sebastian1979M351Świat Rowerów Team00:50:13
152202Panufnik Zbigniew1957M610Wołomin00:50:23
15351Kowalski Jacek1954M611Absolute Bikes Team00:50:57
154376Matulka Bartosz1984M352Drwalew00:51:29
155377Baranowski Ryszard1946M72NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:51:46
156397Chrzanowski Ryszard1946M73Akademia Ruchu Płock00:53:42
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1444Sienkiewicz Artur1982M3 WIELISZEW HERON TEAM