7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Marki (Zimowy PBM), 2019-03-17

Kategoria M4, Dystans MINI - 19.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 64

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1413Sawa Robert1976M41Inżynieria Rowerowa00:40:28
2168Bojarczak Michał1974M42AGR PODLASIE00:40:49
5584Posadzy Tomasz1973M43PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM00:42:59
893Polonis Wiktor1978M44Płocki Klub Kolarski00:43:59
12354Kallas Arkadiusz1976M45Warszawa00:44:34
14299Kowalski Ireneusz1970M46SuperDrob Bike Team00:44:43
1843Peciakowski Robert1973M47PEK-MONT EKIPA MTB00:45:58
2277Grot Mariusz1973M48NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:47:48
2623Zieliński Adam1978M410Zielonka00:48:24
25509Marcelewicz Piotr1976M49MARCELI TEAM00:48:30
33186Stempień Marek1978M411KK Catena Wyszków00:49:50
40497Puławski Andrzej1978M413KK Catena Wyszków00:49:52
39400Jankowski Dariusz1973M412WIELISZEW HERON TEAM00:50:02
43171Tomkiel Wojciech1973M414Uhowo00:50:17
50375Ślesicki Grzegorz1972M417MYBIKE.PL00:50:53
48121Rowicki Rafał1978M415KAMYK Radzymin MTB TEAM00:50:54
49181Romaniuk Sebastian1975M416MCP Bike Team00:50:55
54581Czachor Piotr1974M418ISOVER MTB TEAM LUBLIN00:51:14
56452Patalan Dariusz1976M419TIMBUD TEAM00:52:38
57323Cyckiewicz Robert1972M420Bike Fun Legionowo00:52:49
62231Szymaniak Arkadiusz1970M421MARO SPORT MTB TEAM00:53:25
75123Surdyk Maciej1977M424KAMYK Radzymin MTB TEAM00:54:39
73569Barnaś Paweł1975M423Bike Concept00:54:44
72320Wejner Olgierd1973M422MCP Bike Team00:54:49
80423Błaszczyk Sławomir1977M426Piaseczno00:55:18
78389Janicki Grzegorz1978M425Zerwani z łańcucha00:55:21
85494Zembrzuski Wojciech1978M428CZARNY LAS00:55:37
84218Tyczyński Artur1977M427COMP TEAM00:55:40
9061Ciaś Przemysław1974M429TS MERAN OTWOCK00:55:57
93356Czerepiński Sebastian1977M430Jabłonna00:56:59
96256Tomaszewski Bogdan1974M431TIMBUD TEAM00:57:19
9834Nowosiński Wojciech1973M433Jabłonna00:57:26
97374Kanownik Sławomir1975M432MCP Bike Team00:57:28
100505Mikołajczyk Przemysław1975M434Mad Moose00:57:31
103221Randak Robert1976M435Warszawa00:57:41
106510Boratyński Marcin1977M436Białystok00:58:18
108179Orzechowski Paweł1977M437CODEPROUD MTB00:58:38
109301Górski Paweł1971M438Chyże Małpy00:58:41
11085Kuczyński Dariusz1975M439Żyrardów00:58:45
1163Siwiec Robert1974M440Olszewnica St.00:59:08
11945Włazałek Mariusz1974M441Stanwex II TEAM00:59:58
120403Sawicki Jacek1969M442Zielonka01:00:16
121544Wrona Piotr1970M443KK CYKLON WARSZAWA01:00:22
127547Moszyński Piotr1973M445Warszawa01:01:05
126144Fila Robert1973M444Otwock01:01:07
135407Szczepaniak Andrzej1974M446LeSz Go ! Rogów01:02:15
137147Gancarz Marcin1977M447KAMYK Radzymin MTB TEAM01:02:26
140390Chyczewski Rafał1973M448Warszawa01:02:46
145459Chmiel Artur1975M449NADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA01:03:44
152245Kępa Marcin1977M450Patnet Team01:05:03
156125Gruca Marcin1976M451KAMYK Radzymin MTB TEAM01:06:16
164566Borzęcki Adam1972M452DAMOVO BIKE TEAM01:08:04
167561Jarocki Leszek1977M453Legionowo01:08:59
16919Wypych Marcin1976M454Pro Family Sport Team01:09:38
170133Kopp Przemysław1969M455PRZYPAŚNIKI TEAM01:09:42
171580Jedynak Jakub1973M456LeSz Go ! Rogów01:10:13
174386Szymerski Paweł1969M457PEK-MONT EKIPA MTB01:11:17
176402Nowak Mariusz1970M458Płock01:11:19
177215Raszewski Robert1975M459Warszawa01:11:45
181434Erber Dariusz1970M460RADZIO ROWERY01:12:37
183295Popis Maciej1978M461TS MERAN OTWOCK01:15:25
185576Paweł Zawadzki1977M462MArki01:26:01
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1589Pluciński Piotr1976M4 Wodociągi Warszawskie  
2176Grudny Bartłomiej1978M4 Alltop Stag Team