7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Marki (Zimowy PBM), 2019-03-17

Kategoria OPENM, Dystans MINI - 19.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 192

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1413Sawa Robert1976M41Inżynieria Rowerowa00:40:28
2168Bojarczak Michał1974M42AGR PODLASIE00:40:49
3508Bojarczak Dawid2000M11AGR PODLASIE00:42:47
5584Posadzy Tomasz1973M43PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM00:42:59
6143Cichocki Rafał1987M32CRMS AUTO CZĘŚCI00:42:59
4456Adamczyk Paweł1982M31Accelerating Poland Bike Team00:42:59
7499Lach Kamil2003MJ1UKK HURAGAN WOŁOMIN00:43:56
893Polonis Wiktor1978M44Płocki Klub Kolarski00:43:59
9187Wojtkowski Adam1985M33KK Catena Wyszków00:44:07
10278Krupa Andrzej1963M51PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 00:44:14
11269Krupa Emil1987M34PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 00:44:19
13252Kąkol Sławomir1964M52TIMBUD TEAM00:44:28
12354Kallas Arkadiusz1976M45Warszawa00:44:34
14299Kowalski Ireneusz1970M46SuperDrob Bike Team00:44:43
15208Petryszyn Maciej2004MJ2UKK HURAGAN WOŁOMIN00:45:25
16437Oniśk Damian2001M12Wertepowiec Łochów00:45:31
17253Ziółkowski Dariusz1980M35TIMBUD TEAM00:45:35
1843Peciakowski Robert1973M47PEK-MONT EKIPA MTB00:45:58
20451Guzenda Michał2002M13IM Logistic Rafbike Cycling Team00:47:01
1978Przybylski Piotr1981M36BIKE SALON TEAM00:47:02
2277Grot Mariusz1973M48NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:47:48
21482Sotyn Marcin1991M21BIKE SALON TEAM00:48:01
2349Kozłowski Cezary1981M37PEK-MONT EKIPA MTB00:48:16
24582Trujnara Jarosław1980M38ISOVER MTB TEAM LUBLIN00:48:17
2623Zieliński Adam1978M410Zielonka00:48:24
25509Marcelewicz Piotr1976M49MARCELI TEAM00:48:30
27266Ruciński Michał1981M39MCP Bike Team00:48:43
28142Brodzik Andrzej1963M53Baran Cycling Team00:49:01
29214Maciążek Jakub1985M310Warszawa00:49:13
31177Kołodziej Łukasz1987M312Brzesko00:49:39
30118Dorsz Jacek1980M311KAMYK Radzymin MTB TEAM00:49:40
3865Lachowicz Dariusz1966M55Bike Concept00:49:45
32319Goszczyński Kamil2003MJ3UKK HURAGAN WOŁOMIN00:49:48
34238Górski Krystian2004MJ4STAJNIA ROWEROWA TEAM00:49:48
33186Stempień Marek1978M411KK Catena Wyszków00:49:50
40497Puławski Andrzej1978M413KK Catena Wyszków00:49:52
37254Świderski Tadeusz1968M54TIMBUD TEAM00:49:53
35312Cieloch Tomasz1980M313MCP Bike Team00:49:55
36592Cieśla Adam1988M314Marki00:49:56
41496Mroczek Hubert1979M315KK Catena Wyszków00:50:01
39400Jankowski Dariusz1973M412WIELISZEW HERON TEAM00:50:02
4481Mirecki Bartłomiej1991M22Żyrardów00:50:16
42188Wasiak Damian1982M316KK Catena Wyszków00:50:17
43171Tomkiel Wojciech1973M414Uhowo00:50:17
45128Białek Tomasz1963M56KAMYK Radzymin MTB TEAM00:50:31
466Lalak Jacek1981M317DAMOVO BIKE TEAM00:50:47
47129Nowak Jan1962M57KAMYK Radzymin MTB TEAM00:50:48
50375Ślesicki Grzegorz1972M417MYBIKE.PL00:50:53
48121Rowicki Rafał1978M415KAMYK Radzymin MTB TEAM00:50:54
49181Romaniuk Sebastian1975M416MCP Bike Team00:50:55
54581Czachor Piotr1974M418ISOVER MTB TEAM LUBLIN00:51:14
51196Lipka Rafał1981M318WIELISZEW HERON TEAM00:51:18
53224Gębara Rafał1985M320Decathlon Team00:51:19
5282Turant Jarosław1982M319Warszawa00:51:24
55259Staniec Filip2000M14Kross MTB Team00:52:28
56452Patalan Dariusz1976M419TIMBUD TEAM00:52:38
57323Cyckiewicz Robert1972M420Bike Fun Legionowo00:52:49
58327Ząbczyński Michał1983M321Warszawa00:52:53
59522Goluch Marcin1981M322Kraft Automotive Team00:53:01
61378Sawicki Grzegorz1980M323Fantsmagoria Racing00:53:22
62231Szymaniak Arkadiusz1970M421MARO SPORT MTB TEAM00:53:25
60331Janowski Alan2002M15MCP Bike Team00:53:29
63519Ochędzan Grzegorz1979M324Bike Fun Legionowo00:53:33
6571Romanowski Kamil1981M326Wysportowani Racing Team00:53:35
64381Kolibowski Krzysztof1988M325Łomianki00:53:37
66492Jastrzębski Stanisław1959M58KK Catena Wyszków00:54:02
67298Wasiłek Paweł1980M327Absolute Bikes Team00:54:17
71379Miszczak Sławomir1985M328Polski Klub MTB00:54:37
75123Surdyk Maciej1977M424KAMYK Radzymin MTB TEAM00:54:39
70498Tomaszewski Jakub2003MJ5TIMBUD TEAM00:54:40
68326Stanaszek Tadeusz1951M61SuperDrob Bike Team00:54:40
69207Iwaniuk Artur1989M23Zmit Team00:54:40
73569Barnaś Paweł1975M423Bike Concept00:54:44
72320Wejner Olgierd1973M422MCP Bike Team00:54:49
74282Gruszewski Hadrian2004MJ6Mława00:54:57
76439Bielicki Piotr1990M24Warszawa00:55:07
7913Wanat Krzysztof1989M25Pruszków00:55:12
7740Godlewski Dominik2003MJ7WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:55:17
81203Panufnik Rafał1980M329Warszawa00:55:17
80423Błaszczyk Sławomir1977M426Piaseczno00:55:18
78389Janicki Grzegorz1978M425Zerwani z łańcucha00:55:21
8269Laczkowski Grzegorz1981M330Bike Fun Legionowo00:55:22
83393Truszczyński Marcin1979M331Warszawa00:55:25
85494Zembrzuski Wojciech1978M428CZARNY LAS00:55:37
84218Tyczyński Artur1977M427COMP TEAM00:55:40
8759Szulim Paweł1982M333Venezia MTB00:55:49
867Kamiński Rafał1979M332DAMOVO BIKE TEAM00:55:51
9061Ciaś Przemysław1974M429TS MERAN OTWOCK00:55:57
8932Szymkowski Artur1967M59Jabłonna00:56:02
88357Skwarek Bartosz2004MJ8STAJNIA ROWEROWA TEAM00:56:05
91500Kondratowicz Łukasz1989M26Zerwani z łańcucha00:56:31
92330Kucher Maksym1994M27Warszawa00:56:51
93356Czerepiński Sebastian1977M430Jabłonna00:56:59
9474Wróblewski Wojciech1986M334ATOLBIKE.PL00:57:07
95464Król Paweł1993M28Nadma00:57:13
96256Tomaszewski Bogdan1974M431TIMBUD TEAM00:57:19
101232Szuchnik Sebastian1986M335TS MERAN OTWOCK00:57:23
9834Nowosiński Wojciech1973M433Jabłonna00:57:26
97374Kanownik Sławomir1975M432MCP Bike Team00:57:28
99160Piwowar Marek1957M62Baran Cycling Team00:57:30
1024Siwiec Hubert2002M16Olszewnica St.00:57:30
100505Mikołajczyk Przemysław1975M434Mad Moose00:57:31
103221Randak Robert1976M435Warszawa00:57:41
104152Kostrzewa Jakub1986M336TEAM PKO BANK POLSKI00:57:58
106510Boratyński Marcin1977M436Białystok00:58:18
105236Kamiński Mirosław1959M510RADZIO ROWERY00:58:21
107511Berezowski Andrzej1979M337Warszawa00:58:23
108179Orzechowski Paweł1977M437CODEPROUD MTB00:58:38
109301Górski Paweł1971M438Chyże Małpy00:58:41
11085Kuczyński Dariusz1975M439Żyrardów00:58:45
111100Kaczorowski Aleksander1946M71WIELISZEW HERON TEAM00:58:46
112560Sikora Bartłomiej1989M29Zerwani z łańcucha00:58:48
113415Szulim Piotr1980M338Kobyłka00:58:52
114315Matyszczak Damian2001M17Klub Kenko00:59:05
1163Siwiec Robert1974M440Olszewnica St.00:59:08
11539Włazałek Aleksander1999M18Stanwex II TEAM00:59:15
117311Iwański Tomasz1983M339PRZYPAŚNIKI TEAM00:59:18
118563Wierzbicki Jerzy1957M63TS MERAN OTWOCK00:59:28
11945Włazałek Mariusz1974M441Stanwex II TEAM00:59:58
12412Jarosiewicz Tomasz1996M210Warszawa01:00:11
120403Sawicki Jacek1969M442Zielonka01:00:16
121544Wrona Piotr1970M443KK CYKLON WARSZAWA01:00:22
122263Podgórski Bartosz1987M340Góra Kalwaria01:00:47
123550Waszczak Łukasz1983M341Mad Moose01:00:50
125288Hofman Tomasz1964M511Kraft Automotive Team01:01:04
127547Moszyński Piotr1973M445Warszawa01:01:05
126144Fila Robert1973M444Otwock01:01:07
129285Król Paweł1983M342ROZTOCZE CYCLING TEAM01:01:35
128280Bogucki Zbigniew1946M72WIELISZEW HERON TEAM01:01:38
132567Zajączkowski Michał1979M345Warszawa01:01:41
130153Pawlikowski Sebastian1984M343TEAM PKO BANK POLSKI01:01:43
131345Maksimczuk Tomasz1983M344MCP Bike Team01:01:44
133535Gałązka Jarosław1991M211Mad Moose01:02:01
13496Florczak Arkadiusz1993M212Open Bike Team01:02:01
135407Szczepaniak Andrzej1974M446LeSz Go ! Rogów01:02:15
136591Grabowski Paweł1986M346MArki01:02:20
137147Gancarz Marcin1977M447KAMYK Radzymin MTB TEAM01:02:26
138501Kmoch Mariusz1980M347Mad Moose01:02:31
139162Wolcendorf Edward1948M73JAKOOBCYCLES BKK TEAM01:02:35
140390Chyczewski Rafał1973M448Warszawa01:02:46
141325Zajączkowski Rafał1987M348Łomianki Dolne01:02:47
142462Pytlik Łukasz1985M349MCP Bike Team01:03:06
144216Zachwieja Eugeniusz1959M512Wyględy01:03:39
14346Wyszyński Paweł1981M350Kołaków01:03:42
145459Chmiel Artur1975M449NADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA01:03:44
146134Pergoł Edward1950M64Warszawa01:03:56
14870Strzelecki Jakub1987M351Venezia MTB01:04:05
149260Rekiel Łukasz1990M213Puławy01:04:12
14768Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M513Warszawa01:04:14
150271Sajna Marian1950M65Nowy Dwór Mazowiecki01:04:21
151358Szymański Hubert1979M352Kiełpin01:04:43
152245Kępa Marcin1977M450Patnet Team01:05:03
153154Paradowski Waldemar1952M66TEAM PKO BANK POLSKI01:05:07
154195Kordowski Konrad1980M353WIELISZEW HERON TEAM01:05:36
155512Mazur Mikołaj1986M354WIELISZEW HERON TEAM01:05:39
156125Gruca Marcin1976M451KAMYK Radzymin MTB TEAM01:06:16
158410Kamiński Tomasz1982M355Bike Fun Legionowo01:06:36
157490Rosłon Jakub1990M214Zerwani z łańcucha01:06:43
159474Nowak Kamil2004MJ9WSKG ROWERY JAMRÓZ KENDA TEAM01:06:52
160579Dziemitko Piotr1986M356Warszawa01:07:01
161211Socha Igor2003MJ10Zerwani z łańcucha01:07:13
162554Ziętara Piotr1989M215Częstochowa01:07:19
163533Sakowski Jan1948M74Nisko01:07:54
164566Borzęcki Adam1972M452DAMOVO BIKE TEAM01:08:04
165577Juchnicki Sebastian1984M357MCP Bike Team01:08:04
16694Florczak Kamil1985M358Open Bike Team01:08:47
167561Jarocki Leszek1977M453Legionowo01:08:59
168548Zachwatowicz Maciej1980M359Łomianki01:09:28
16919Wypych Marcin1976M454Pro Family Sport Team01:09:38
170133Kopp Przemysław1969M455PRZYPAŚNIKI TEAM01:09:42
172384Wrzesiński Adam1984M360FIZJO.FIT01:10:09
171580Jedynak Jakub1973M456LeSz Go ! Rogów01:10:13
173585Marszał Jacek1964M514Jasienica01:10:34
175463Kościk Łukasz1981M361MCP Bike Team01:11:06
174386Szymerski Paweł1969M457PEK-MONT EKIPA MTB01:11:17
176402Nowak Mariusz1970M458Płock01:11:19
177215Raszewski Robert1975M459Warszawa01:11:45
178112Dorsz Maciej2001M19KAMYK Radzymin MTB TEAM01:11:56
179377Baranowski Ryszard1946M75NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:12:22
180524Marcinek Krzysztof1980M362PZU SPORT TEAM01:12:28
181434Erber Dariusz1970M460RADZIO ROWERY01:12:37
182137Kruk Donat1955M67Gdańsk01:14:33
183295Popis Maciej1978M461TS MERAN OTWOCK01:15:25
184397Chrzanowski Ryszard1946M76Akademia Ruchu Płock01:21:32
185576Paweł Zawadzki1977M462MArki01:26:01
186310Rongiers Paweł1979M363PRZYPAŚNIKI TEAM01:56:24
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1250Łagowski Jacek1980M3 INTERCARS SONIC BIKE TEAM  
2589Pluciński Piotr1976M4 Wodociągi Warszawskie  
3290Kwapisz Bartłomiej1981M3 t-bike.pl Racing Team  
4340Czyżewski Bogdan1985M3 MARCELI TEAM  
5176Grudny Bartłomiej1978M4 Alltop Stag Team  
6344Kamiński Wojciech1984M3 Warszawa