7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Legionowo, 2019-03-31

Kategoria OPENM, Dystans MAX - 63.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 248

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1682Piasecki Patryk1986M31PIASECKI CONCEPT02:11:58
2767Góralewski Łukasz1983M32KK Catena Wyszków02:14:08
3771Kuszmider Kamil1992M21KK Catena Wyszków02:16:00
4106Jusiński Arkadiusz1976M41Świat Rowerów Team02:16:17
51361Glanz Michał1996M22WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI02:16:44
6509Gierczak Przemysław1982M33Hurom Sławno Accent02:18:55
8578Grędziński Bartosz1989M23KROSS STAFF TEAM02:19:01
7362Mioduszewski Artur1978M42PROGRESSTRAINING.PL02:19:03
9117Woźnica Łukasz1994M24Świat Rowerów Team02:20:00
10570Bożeń Jarosław1984M34Geodetic Dobry Kurs Team02:22:05
12135Majewski Tomasz1970M43RETRO STORK TEAM02:22:50
11589Kamiński Michał1998M25BIKE SALON TEAM02:22:56
14757Trzciński Paweł1972M44KK Catena Wyszków02:23:00
16467Wierzbowicz Maciej1981M36metrobikes.pl02:23:01
15217Płoski Adam1988M36T4B Team02:23:02
17722Kleczaj Jarosław1987M37NRF HEPU RACING02:23:02
131714Bielecki Łukasz1981M35Absolute Bikes Team02:23:03
19140Kołodziejek Paweł1980M38BIKE SALON TEAM02:24:54
18826Cygan Szymon1978M45KK CYKLON WARSZAWA02:24:58
20644Lipiec Dominik1983M39Geodetic Dobry Kurs Team02:25:04
21448Zakrzewski Jerzy1984M310IM Logistic Rafbike Cycling Team02:25:08
2252Posadzy Tomasz1973M46PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM02:25:18
23385Mazur Grzegorz1986M311metrobikes.pl02:26:43
24388Skalski Tomasz1973M47RENAULT TEAM 02:26:46
25595Wolcendorf Jakub1975M48JAKOOBCYCLES BKK TEAM02:26:58
26916Niebielski Bartosz2001M11KAMYK Radzymin MTB TEAM02:27:01
27763Jawnik Mirosław1975M49KOMOBIKE SCOTT02:27:04
282222Skrzyniarz Tomasz1977M410MYBIKE.PL02:28:04
291717Sienkiewicz Artur1982M312WIELISZEW HERON TEAM02:28:32
30628Sobczak Krzysztof1983M313Geodetic Dobry Kurs Team02:28:59
31756Bralewski Mirosław1963M51KK Catena Wyszków02:29:04
34271Kordek Sergiusz1976M413GERAPPA02:29:33
331333Wojtkowski Tomasz1978M412MYBIKE.PL02:29:35
321366Papis Paweł1978M411MCP Bike Team02:29:37
35154Witeska Jacek1984M314WIELISZEW HERON TEAM02:29:52
36785Górecki Karol1983M315MYBIKE.PL02:30:21
37505Rynkiewicz Mariusz1978M414JBB Cycles02:31:18
4184Szewczyk Marcin1984M316OŚKA Warszawa02:31:33
402Rajkowski Ireneusz1989M27Absolute Bikes Team02:31:36
421918Słupek Paweł1982M317T4B Team02:31:37
392911Kąkol Sławomir1964M53TIMBUD TEAM02:31:39
381221Mrożewski Krzysztof1960M52MYBIKE.PL02:31:45
43918Białek Patryk1988M318KAMYK Radzymin MTB TEAM02:31:51
44139Leciejewski Kamil1983M319IFON KOLARZ KLUB02:31:51
461752Milewski Bartosz1989M28Warszawa02:32:21
45647Pałyska Kamil1986M320Geodetic Dobry Kurs Team02:32:27
47569Wieczorek Maciej1980M321Bike Fun Legionowo02:32:37
48253Sachs Karol1982M322AirBike.pl02:33:20
491035Lesiak Jarosław1982M323Grodzisk Mazowiecki02:33:45
52654Surmacki Michał1978M416Wodociągi Warszawskie02:33:50
51711Kaczmarski Artur1986M324NRF HEPU RACING02:33:51
50525Krawczyk Wojciech1975M415IFON KOLARZ KLUB02:33:57
53136Michalski Maciej1979M325RETRO STORK TEAM02:33:59
54642Woźniak Tomasz1974M417KK ŻOLIBER02:34:16
55676Zagórski Jakub1978M418Warszawa02:34:36
56462Janas Marek1990M29IM Logistic Rafbike Cycling Team02:34:43
58573Sadło Przemysław1981M327NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 02:34:46
572016Kocik Rafał1980M326Geodetic Dobry Kurs Team02:34:46
601716Zygner Tomasz1984M329Absolute Bikes Team02:35:08
592999Sienkiewicz Sebastian1980M328WIELISZEW HERON TEAM02:35:10
61321Drópiewski Michał1993M210Velmar Viridian Polska Team02:35:16
62734Zieliński Arkadiusz1977M419Polski Klub MTB02:35:38
631082Skalski Mariusz1976M420Stanisławów02:35:56
641099Kowalik Marcin1990M211MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI02:36:23
65247Aleksandrowicz Dariusz1976M421KK24h02:36:45
661800Nowak Przemysław1991M212WIELISZEW HERON TEAM02:36:56
67405Perczyński Radek1979M330MYBIKE.PL02:37:04
682018Murdzia Tomasz1987M331LOYALTY POINT RACING TEAM02:37:27
73384Grudziński Jakub1982M332Stanwex II TEAM02:37:37
69386Krakowiak Piotr1977M422ZAMANA GROUP02:37:43
70332Brzostek Rafał1975M423NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 02:37:46
72330Jarosz Albert1975M425NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 02:37:47
71776Perzanowski Artur1975M424Absolute Bikes Team02:38:01
75343Kasiński Ryszard1958M61IFON KOLARZ KLUB02:38:04
74754Parys Robert1982M333KK Catena Wyszków02:38:09
761019Orzechowski Hubert1981M334Trenuj Rower Team02:38:40
77587Mikołajczyk Paweł1996M213BIKE SALON TEAM02:38:51
78156Barańczyk Piotr1976M426WIELISZEW HERON TEAM02:39:05
79889Knapczyk Piotr1978M427NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 02:39:32
80583Chmielewski Cezary1969M428BIKE SALON TEAM02:39:40
81919Pietrak Marcin1986M335KAMYK Radzymin MTB TEAM02:40:04
85176Krzemiński Jarosław1971M429Warszawa02:40:08
82755Babacz Aleksander1983M336NRF HEPU RACING02:40:09
841Pomaski Paweł1988M338T4B Team02:40:12
871552Gliszczyński Michał1979M339Velmar Viridian Polska Team02:40:14
86827Bojdecki Filip1999M12KK CYKLON WARSZAWA02:40:15
83800Wojciechowski Wojciech1980M337KK Catena Wyszków02:40:18
88588Okniński Dawid1999M13BIKE SALON TEAM02:40:43
89278Grudny Bartłomiej1978M430Alltop Stag Team02:41:22
92251Prus Marcin1983M341AirBike.pl02:41:32
91701Sarnacki Przemysław1982M340KK Catena Wyszków02:41:34
90145Staniak Mariusz2000M14INTERCARS SONIC BIKE TEAM02:41:35
93649Rogalski Franciszek1960M54BLU Cersanit Team Refleks02:42:08
94795Bąkowski Marcin1974M431CrazyRacingTeam02:42:24
95218Wyszkowski Arkadiusz1989M214T4B Team02:42:27
96653Zarzycki Michał1972M432Wodociągi Warszawskie02:42:43
98245Ostrowski Grzegorz1961M55T4B Team02:43:00
971030Chrobak Tomasz1979M342BIKE SALON TEAM02:43:05
991184Marcelewicz Piotr1976M433MARCELI TEAM02:43:11
1002201Malicki Dominik1981M343Bike Concept02:43:32
1022004Siess Mateusz1986M345T4B Team02:43:48
103406Wódka Wojciech1977M434MYBIKE.PL02:43:49
101109Stanisławski Marek1980M344Warszawa02:43:53
105553Ślusarz Jerzy1973M436Warszawa02:44:23
1041414Kieliszek Paweł1978M435Velmar Viridian Polska Team02:44:23
106543Banul Konrad2000M15Cryospace Olsztyn02:45:03
108197Smołuch Przemysław1980M346MCP Bike Team02:45:12
107318Banul Rafał1977M437Cryospace Olsztyn02:45:14
109538Wójcik Justyn1981M347ENEA KS ENERGIA KOZIENICE02:45:20
1102020Jankowski Robert1975M438Bike Fun Legionowo02:45:41
1113000Sadowski Marcin1989M215IM Logistic Rafbike Cycling Team02:45:52
112773Antoniak Adam1978M439KK Catena Wyszków02:46:08
11313Górnicki Michał1985M348Bike Fun Legionowo02:46:26
115161Furtak Sławomir1984M350Bike Fun Legionowo02:46:37
1141071Łopatka Krystian1983M349ASD Consulting02:46:40
116975Uczkiewicz Jarosław1975M440KAMYK Radzymin MTB TEAM02:46:59
1172255Michalak Jacek1973M441Patnet Team02:47:05
1182200Kisson Daniel1981M351MARCELI TEAM02:47:13
11954Gula Konrad1977M442PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM02:47:41
121733Marcinowski Dawid1987M352NRF HEPU RACING02:47:47
120544Majek Mariusz1972M443BIKE SALON TEAM02:47:48
122669Balcerzak Andrzej1976M444Cykloza02:48:01
123425Wasążnik Marcin1991M216AGR PŁOŃSK02:48:15
124347Bilski Artur1973M445IFON KOLARZ KLUB02:48:24
12550Stępień Tomasz1969M446BIKE EXPO NARODOWY TEAM02:48:37
126438Maślany Janusz1980M353Gostynin02:48:42
127541Nowakowski Piotr1970M447ENEA KS ENERGIA KOZIENICE02:48:43
131206Kalicki Grzegorz1982M355PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 02:48:45
1281008Zduniak Karol1984M354MYBIKE.PL02:48:48
1291801Sudnik Irek1968M56LIRENE BIKE TEAM02:48:51
130598Knieć Sławomir1957M62SSC Suchedniów02:48:52
132693Szymaniuk Wojciech1983M356Jabłonna02:49:17
133681Piasecki Andrzej1953M63PIASECKI CONCEPT02:50:07
136507Sibiński Dariusz1977M449Płocki Klub Kolarski02:50:24
1341178Kmita Robert1990M217AGR PŁOŃSK02:50:31
1351052Tkaczyk Maciej1978M448iWorldService02:50:31
137793Giera Marcin1983M357Cegielnia02:51:01
138231Tomczak Paweł1976M450LUKS Dwójka Diesel Truck Stryków02:51:33
1391351Somow Dariusz1962M57IGT MTB TEAM02:51:51
140750Korytkowski Robert1962M58KK Catena Wyszków02:52:04
141143Jastrzębowski Janusz1972M451KROSS STAFF TEAM02:52:06
14258Jatelnicki Olgierd1972M452LOYALTY POINT RACING TEAM02:52:10
143655Kamiński Wojciech1963M59Wodociągi Warszawskie02:52:26
144677Wierzbicki Jerzy1957M64TS MERAN OTWOCK02:52:29
1462929Bator Marek1981M359Piaseczno02:52:38
1451041Giergoń Łukasz1983M358Łomianki02:52:40
147865Sikora Maciej1986M360Geodetic Dobry Kurs Team02:53:17
148290Ptaszyński Bartosz1980M361DAMOVO BIKE TEAM02:53:24
149288Głębocki Jarosław1972M453DAMOVO BIKE TEAM02:53:27
150667Małysa Krzysztof1990M218ENEA KS ENERGIA KOZIENICE02:53:40
151409Sobczak Artur1978M454MYBIKE.PL02:53:54
152215Grzegorczuk Tomasz1973M455Patnet Team02:54:09
15356Marciniak Wojciech1963M510Velmar Viridian Polska Team02:54:13
1542900Lipka Rafał1981M362WIELISZEW HERON TEAM02:54:15
155815Wilczyński Dariusz1978M456Centurion MTB Team02:54:25
156690Trojanek Łukasz1985M363MCP Bike Team02:54:42
157828Guzik Piotr1973M457Warszawa02:54:44
1591033Budzyński Grzegorz1967M511Płocki Klub Kolarski02:55:11
158256Kamiński Wojciech1984M364Warszawa02:55:19
160422Kurowski Michał1978M458POLA-K02:55:19
1611515Kalkowski Radosław1980M365Velmar Viridian Polska Team02:55:25
1621097Iwan Dominik1978M459KOMOBIKE SCOTT02:55:54
1641080Malinowski Zenon1956M65KK24h02:56:11
1631810Podębski Dariusz1971M460LIRENE BIKE TEAM02:56:17
165732Wilczyński Jan1955M66Centurion MTB Team02:56:23
16621Betlej Maciej1972M461Piaseczno02:56:24
1672415Klicki Tomasz1977M462MCP Bike Team02:56:51
1682734Dużyński Sebastian1975M463MCP Bike Team02:57:32
1691970Broncewicz Piotr1970M464DAMOVO BIKE TEAM02:57:35
171691Baziak Piotr1970M465Nowy Sącz02:57:56
1702137Walkiewicz Igor1999M16MARCELI TEAM02:58:04
172114Marcinkiewicz Sebastian1979M366Świat Rowerów Team02:59:05
17387Ochędzan Grzegorz1979M367Bike Fun Legionowo03:00:01
174292Zwierko Łukasz1982M368DAMOVO BIKE TEAM03:00:08
17590Bilicki Paweł1990M219AGR PŁOŃSK03:00:22
176772Jastrzębski Stanisław1959M512KK Catena Wyszków03:00:43
1772666Jankowski Dariusz1973M466WIELISZEW HERON TEAM03:00:47
17853Lang Norbert1971M467Jastrzębnik03:00:58
1811440Safarzyński Mariusz1977M469Warszawa03:00:59
1791402Łuczyński Robert1967M513IGT MTB TEAM03:01:06
1802002Cyckiewicz Robert1972M468Bike Fun Legionowo03:01:07
1821273Abramek Piotr1981M369Warszawa03:01:34
183709Król Paweł1985M370DENTALKING.EU03:01:36
184639Żołędowski Jacek1976M470NASZ BIKE TEAM03:02:01
1851013Staszczak Paweł1974M471Kwiatkówek03:02:32
186515Bogaczyk Maciej1985M371Polski Klub MTB03:02:38
1871200Czyżewski Rafał1979M372RADZIO ROWERY03:02:51
1901039Smoliński Marcin1976M474Warszawa03:03:37
188476Jazgara Robert1975M472Warszawa03:03:39
1891102Buczyński Piotr1973M473MYBIKE.PL03:03:49
191782Michalak Jacek1975M475COLOR TEAM03:03:51
192540Kudła Andrzej1973M476ENEA KS ENERGIA KOZIENICE03:03:52
194115Jankiewicz Bogusław1974M477Świat Rowerów Team03:05:11
193234Dziubiński Przemysław1983M373RADZIO ROWERY03:05:14
195478Borkowski Marcin1976M478Polski Klub MTB03:05:26
196299Pęczkowski Andrzej1969M479DAMOVO BIKE TEAM03:05:35
197539Weronowicz Mariusz1976M480ENEA KS ENERGIA KOZIENICE03:06:09
198674Zaboklicki Przemysław1976M481Warszawa03:06:19
1992030Moczydłowski Piotr1976M482Ząbki03:06:47
200285Uliczny Marcin1974M483Płocki Klub Kolarski03:07:06
201316Damentka Marcin1981M374Warszawa03:07:23
202933Białek Tomasz1963M514KAMYK Radzymin MTB TEAM03:08:03
2031103Frąckiewicz Marek1967M515Warszawa03:08:11
204412Kuchniewski Tomasz1966M516MYBIKE.PL03:08:21
205129Kobyliński Grzegorz1978M484Bike Fun Legionowo03:08:32
206160Gogół Artur1977M485Chlorki.pl03:08:48
207239Głąb Wojciech1971M486Chlorki.pl03:08:48
2091530Graczykowski Marek1977M487REXONA MTB TEAM03:09:57
2082059Sujecki Paweł1959M517Piaseczno03:09:59
210511Herc Sławomir1968M518ROZTOCZE CYCLING TEAM03:11:16
211286Wroński Grzegorz1977M488DAMOVO BIKE TEAM03:11:40
212934Toruszewski Zdzisław1960M519KAMYK Radzymin MTB TEAM03:12:35
214832Tkaczyk Radek1985M375Warszawa03:13:17
213730Kapuściński Jacek1956M67SKI SPA03:13:23
215155Giedzicz Andrzej1975M489INTEGA03:14:15
216714Kalisz Jan1982M376Warszawa03:14:20
217699Sidorowicz Dawid1976M490Wieliszew03:14:47
218434Turski Przemysław1975M491MCP Bike Team03:15:45
219374Paprota Przemysław1979M377AGR PŁOŃSK03:17:09
220932Godlewski Adam1972M492KAMYK Radzymin MTB TEAM03:17:11
221537Seremak Paweł2000M17ENEA KS ENERGIA KOZIENICE03:17:15
222287Wilczyński Rafał1978M493DAMOVO BIKE TEAM03:17:57
22397Piotrowski Rafał1973M494MYBIKE.PL03:18:18
224442Marciniak Krzysztof1954M68Absolute Bikes Team03:18:32
2251094Karkowski Rafał1977M495Płocki Klub Kolarski03:19:28
226995Sitkiewicz Jacek1978M496Warszawa03:20:11
227133Bednarz Robert1974M497Warszawa03:21:18
228293Nieciecki Robert1972M498DAMOVO BIKE TEAM03:21:55
229395Grocholewicz Mariusz1974M499Łódź03:22:17
230246Gramann Andrzej1949M69WIELISZEW HERON TEAM03:22:48
231781Kopeć Grzegorz1974M4100Warszawa03:23:12
232427Lipowski Marek1969M4101BNP Paribas03:24:05
2331002Lemieszek Sławomir1959M520Warszawa03:25:41
23489Kobus Cezary1973M4102DRUŻYNA TVN03:28:16
235731Seliga Marcin1978M4103Warszawa03:30:13
2361527Nowak Mariusz1970M4104Płock03:31:50
237656Pluciński Piotr1976M4105Wodociągi Warszawskie03:40:19
238498Piskozub Jarosław1989M220Wysportowani Racing Team03:40:53
239636Sobala Arnold1990M221Warszawa03:43:29
240127Turczyński Grzegorz1974M4106Janówek Pierwszy03:45:53
2411511Graczyk Kamil1979M378MARCELI TEAM03:47:09
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1702Wasiak Damian1982M3 KK Catena Wyszków  
264Woźniak Jan1964M5 MYBIKE.PL  
31038Kwapisz Bartłomiej1981M3 t-bike.pl Racing Team  
41400Mazur Mikołaj1986M3 WIELISZEW HERON TEAM  
5661Kosiński Marcin1979M3 ENEA KS ENERGIA KOZIENICE  
637Kamiński Radosław1977M4 T4B Team  
7740Kurowski Ernest1976M4 BIKE SALON TEAM