7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Legionowo, 2019-03-31

Kategoria M3, Dystans MINI - 34.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 201

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
2742Baranek Paweł1986M31IPA BIKE TEAM01:13:19
3119Skalski Kacper1982M32Świat Rowerów Team01:13:39
4356Baranowski Przemysław1981M33Ramę na Ramię01:13:47
9695Cichocki Rafał1987M36CRMS AUTO CZĘŚCI01:14:20
6546Szczepański Mariusz1979M34Niewiadów Boro01:14:25
10700Krupa Emil1987M37PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:14:26
8775Rojek Kamil1988M35KK Catena Wyszków01:14:29
11572Chmielewski Patryk1986M38Warszawa01:15:48
12524Kowalski Paweł1988M39sklepbicykl.pl - perfectsource01:16:06
13602Wojtkowski Adam1985M310KK Catena Wyszków01:16:23
171074Tenderenda Jan1980M312DEUTSCHE BANK POLSKA01:16:27
14458Strzemieczny Tomasz1983M311Płocki Klub Kolarski01:16:29
18739Giez Wojciech1983M313BOKSERSKA AUTOSERWIS01:17:14
23922Mrowiński Adam1979M314KAMYK Radzymin MTB TEAM01:17:34
25157Kamiński Krystian1985M315Zabłudów Team01:17:56
29463Podleś Marcin1985M316IM Logistic Rafbike Cycling Team01:18:56
321083Ziółkowski Dariusz1980M317TIMBUD TEAM01:19:29
38324Dziuk Adam1980M318Koziegłówki01:20:39
39163Januszewski Rafał1988M319KAMYK Radzymin MTB TEAM01:20:43
41784Parzych Konrad1980M320Warszawa01:21:14
44670Rybak Artur1979M321GERAPPA01:21:33
451049Wójtowicz Wojciech1988M322ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:22:00
491979Drzewiecki Grzegorz1979M324LOYALTY POINT RACING TEAM01:22:33
48212Kozłowski Cezary1981M323PEK-MONT EKIPA MTB01:22:34
50697Kozłowski Jan1987M325CRMS AUTO CZĘŚCI01:23:00
52556Domański Rafał1985M326Domy Drewniane DOMPOL01:23:11
53675Kwiatkowski Krzysztof1982M327BEAT BIKE01:23:12
55236Leśniewski Paweł1979M328LeSz Go ! Rogów MASTERS01:23:14
561117Ruciński Michał1981M329MCP Bike Team01:23:35
57475Chojnacki Artur1980M330Warszawa01:23:36
6038Charucki Rafał1988M332Bikeholic Team Ostrów Maz01:23:37
61275Adamiak Mateusz1987M333Bike Fun Legionowo01:23:39
59620Różycki Jacek1984M331ROZYCKY TEAM01:23:48
68542Bicki Artur1979M334Warszawa01:24:28
71382Świderski Wojciech1979M335Stanwex II TEAM01:24:35
76192Grabowski Paweł1979M336MCP Bike Team01:26:02
801044Żebrowski Marcin1983M337Allianz Partners MTB01:26:22
82787Siwiński Łukasz1980M339Polski Klub MTB01:26:45
81645Schmidt Piotr1983M338XBOX BIKE TEAM01:26:56
85123Kwiatkowski Rafał1985M340Kraft Automotive Team01:26:59
86297Lalak Jacek1981M341DAMOVO BIKE TEAM01:27:08
87491Demiańczuk Tomasz1982M342Z-Hotel01:27:20
89408Nowotka Michał1980M343MYBIKE.PL01:27:31
91400Zgorzałek Daniel1982M344POLSTAR DOORS TEAM01:27:33
92659Wierzbicki Maciej1985M345ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:27:35
95609Golec Tomasz1979M346ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:27:50
98765Gębara Rafał1985M347Decathlon Team01:28:14
101506Karwowski Jakub1984M348DSV01:28:17
1022112Kalinowski Michał1980M349Bike Concept01:28:31
104272Szymański Hubert1979M351Kiełpin01:28:42
10331Podgórski Konrad1985M350Góra Kalwaria01:28:45
106921Dorsz Jacek1980M352KAMYK Radzymin MTB TEAM01:29:14
110768Romanowski Kamil1981M355Wysportowani Racing Team01:29:24
1072035Turant Jarosław1982M353Warszawa01:29:26
108213Piotrowicz Kamil1985M354T4B Team01:29:27
111997Bańka Piotr1981M356MCP Bike Team01:29:36
1121037Jankowski Łukasz1980M357Starowa Góra01:29:43
1131600Tułowiecki Grzegorz1985M358AEGON CYCLING TEAM01:29:47
12114Smoleń Paweł1987M360Warszawa01:30:27
120174Behnke Przemysław1982M359Płocki Klub Kolarski01:30:30
12459Kolibowski Krzysztof1988M361Łomianki01:30:37
1291087Jóźwiak Przemysław1983M364WOLNI TEAM01:30:43
1251939Świder Andrzej1979M362Janusze Polskiego Kolarstwa01:30:52
127610Mikołajczuk Łukasz1981M363ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:30:55
134585Miszczak Sławomir1985M366Polski Klub MTB01:31:06
132219Kraśniewski Piotr1984M365T4B Team01:31:07
135842Szenk Krzysztof1982M367Warszawa01:31:16
13846Wyrzykowski Marcin1981M368Polonia Warszawa MTB01:31:18
139576Strąk Jarosław1982M369NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:31:30
1481550Olender Rafał1980M370TIMBUD TEAM01:32:01
153404Starko Piotr1979M371Warszawa01:32:23
166671Szczepański Tomasz1980M376IBOX Mała Liga Cycling Team01:32:25
16088Kornatowski Mateusz1988M374AGR PŁOŃSK01:32:29
1561305Andrejczuk Paweł1984M373Warszawa01:32:31
1551701Halicki Piotr1983M372Białystok01:32:32
164720Grzela Piotr1987M375Warszawa01:32:34
172843Słodziński Artur1986M380Warszawa01:32:38
167424Seifert Paweł1983M377Płocki Klub Kolarski01:33:04
168368Mazurkiewicz Karol1981M378WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:33:05
173158Sawicki Grzegorz1980M381Fantsmagoria Racing01:33:16
1711042Lipiński Artur1979M379Elgiszewo01:33:18
1771026Buczel Mateusz1984M382HPE ESKOM01:33:37
1831010Laczkowski Grzegorz1981M383Bike Fun Legionowo01:33:53
185729Smolik Paweł1983M384Płock01:33:57
198452Szulim Paweł1982M386Venezia MTB01:34:26
1961835Kurek Jarosław1979M385Kozienice01:34:30
200439Szymański Bartosz1981M387Warszawa01:34:33
202783Stępel Wojciech1981M388Ciasteczkowy Potwór01:34:38
206473Urbański Bartłomiej1980M390PWPW RACING TEAM01:34:43
2051358Rutkowski Krzysztof1979M389BEPS RACING TEAM01:34:53
2122607Kostrzewa Jakub1986M391TEAM PKO BANK POLSKI01:35:10
213614Ząbczyński Michał1983M392Warszawa01:35:12
215849Sawicki Piotr1983M394Warszawa01:35:20
2141945Cendrowski Jarosław1980M393Janusze Polskiego Kolarstwa01:35:29
228436Królewski Karol1982M3100Józefów01:35:30
21722Budzikowski Michał1980M396Pruszków01:35:37
216243Szczypek Łukasz1981M395PZU SPORT TEAM01:35:38
226568Perkowski Emil1981M398UKS KOLARZ NADARZYN01:36:01
227580Czyżewski Bogdan1985M399MARCELI TEAM01:36:02
223846Zajączkowski Michał1979M397Warszawa01:36:03
2331308Wołosz Wojciech1980M3103KK24h01:36:13
2342227Kocki Łukasz1981M3104Lublin01:36:18
230600Łagowski Jacek1980M3101INTERCARS SONIC BIKE TEAM01:36:23
236146Pyłko Grzegorz1982M3105KROSS STAFF TEAM01:36:24
232209Bartosiak Paweł1979M3102PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:36:26
238296Kamiński Rafał1979M3106DAMOVO BIKE TEAM01:36:38
241727Wróblewski Wojciech1986M3107ATOLBIKE.PL01:37:10
253724Bramowicz Rafał1983M3110Warszawa01:37:44
252308Podgórski Bartosz1987M3109Góra Kalwaria01:37:44
250663Grabowski Rafał1983M3108ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:37:48
256378Kwiatkowski Mateusz1985M3112KK Catena Wyszków01:38:10
258445Suproń Kamil1982M3113Warszawa01:38:13
2541055Wróblewski Marcin1982M3111Warszawa01:38:16
262471Kaczyński Michał1984M3116Mrągowo01:38:17
2602121Kordowski Dariusz1985M3115WIELISZEW HERON TEAM01:38:26
259221Sprusiński Jakub1982M3114T4B Team01:38:29
2642050Maksimczuk Tomasz1983M3117MCP Bike Team01:38:37
271207Augustyniak Dariusz1979M3118PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:39:07
277423Sobczyk Bartłomiej1979M3119POLA-K01:39:15
2861931Szuchnik Sebastian1986M3120TS MERAN OTWOCK01:39:42
2931077Urbański Artur1981M3122Warszawa01:40:01
291500Wilczyński Paweł1983M3121Nowy Dwór Mazowiecki01:40:05
2981982Karpiński Norbert1982M3124Bike Fun Legionowo01:40:07
296886Nowak Seweryn1986M3123MCP Bike Team01:40:15
2992015Zając Piotr1983M3125Educational Testing Service (ETS) Global01:40:23
30260Jankowski Kamil1984M3126Nasielsk Baszta Team01:40:42
313615Nożewski Adam1983M3127IGT MTB TEAM01:41:19
319401Szulim Piotr1980M3128POLSTAR DOORS TEAM01:41:28
323844Nalepa Szymon1983M3130IM-POSSIBLE TEAM01:41:30
322683Kamiński Tomasz1982M3129Bike Fun Legionowo01:41:40
3272000Krauze Tomasz1982M3131Warszawa01:42:29
3301005Kubicki Patryk1986M3132Allianz Partners MTB01:42:36
332416Podwysocki Łukasz1983M3133Ciasteczkowy Potwór01:42:58
337745Grzyb Maciej1981M3134Kobyłka01:43:07
339715Majkowski Bartosz1983M3135Warszawa01:43:18
340169Małysz Michał1980M3136BIKE SALON TEAM01:43:18
341637Mazurek Grzegorz1981M3137Warszawa01:43:20
3461078Michałowski Artur1983M3141PRUSZKÓW01:43:33
342322Dulz Marcin1980M3138Legionowo01:43:34
343736Płaciszewski Michał1981M3139Legionowo01:43:37
3451432Grudziąż Rafał1981M3140RIDE43team01:43:42
3491034Konieczny Adam 1986M3143Płocki Klub Kolarski01:43:59
3482608Pawlikowski Sebastian1984M3142TEAM PKO BANK POLSKI01:44:00
3511073Polisiakiewicz Paweł1981M3144Pruszków01:44:13
352451Strzelecki Jakub1987M3145Venezia MTB01:44:27
3552420Tywonek Paweł1983M3147Warszawa01:44:30
3531565Król Paweł1983M3146ROZTOCZE CYCLING TEAM01:44:36
357104Majewski Krzysztof1979M3148Pęcice Małe01:44:37
358358Kliś Jakub1985M3149Józefów01:44:50
359402Świętoniowski Tomasz1987M3150POLSTAR DOORS TEAM01:44:55
3672618Stempniak Sebastian1985M3151TEAM PKO BANK POLSKI01:45:31
3681022Bartczak Łukasz1984M3152Pęcice Małe01:45:43
372813Sławiński Arkadiusz1983M3153OMIDA Cyclo Team01:45:47
3731401Jędrzejczuk Tomasz1979M3154Warszawa01:46:04
378617Pytlik Łukasz1985M3155MCP Bike Team01:46:15
384392Wolny Piotr1982M3156e-point bike team01:46:49
385688Niemyjski Jarosław1983M3157Bike Fun Legionowo01:47:06
386563Wiereska Tomasz1985M3158slowfoot.pl01:47:07
397516Cywiński Marcin1983M3159TS MERAN OTWOCK01:47:31
39869Gołoś Marcin1979M3160Pruszków01:47:31
401798Cieślik Michał1987M3161Wolskie01:48:00
405474Dąbroś Łukasz1980M3162DEUTSCHE BANK POLSKA01:48:31
4091032Kacperski Przemysław1985M3164Płocki Klub Kolarski01:48:41
408313Kowalski Bartłomiej1981M3163Kampinos01:48:44
414686Szczepański Marcin1980M3165DAX Rowery Legionowo01:49:40
4241650Witkowski Marcin1980M3166Warszawa01:51:10
4271901Stanisławski Filip1979M3167MCP Bike Team01:51:32
430456Golan Bolesław1979M3168Legionowo01:51:38
4391079Szymański Rafał1981M3169Teresin01:53:13
441165Pasiewicz Jacek1986M3170PINCET PLUS01:53:21
44661Kania Sebastian1980M3171DRUŻYNA TVN01:54:50
450564Gągalski Łukasz1982M3173Bike Fun Legionowo01:55:23
4492622Walczak Maciej1985M3172TEAM PKO BANK POLSKI01:55:24
4512150Walczak Paweł1988M3174Zerwani z łańcucha01:55:36
453718Oleksiak Marcin1981M3175DSV01:56:02
458762Chrobak Rafał1983M3176Legionowo01:56:20
46079Petryczko Igor1979M3177T4B Team01:57:23
4641095Żołądek Piotr1983M3178Mińsk Mazowiecki01:57:26
4671201Kozicki Rafał1985M3180Instal Projekt01:57:43
465712Wysocki Bartłomiej1988M3179Technicolor FSSC01:57:54
475834Kościk Łukasz1981M3182MCP Bike Team01:59:13
47481Miernik Michał1979M3181Warszawa01:59:19
480743Ozimkiewicz Łukasz1985M3183Radzymin02:00:23
4821139Walenciak Paweł1980M3184Warszawa02:00:38
484592Osik Łukasz1983M3185Wyszków02:00:49
4911900Ochman Arkadiusz1981M3186Warszawa02:02:38
500381Gołowicz Maciej1983M3187Stanwex II TEAM02:06:42
50157Tosiek Wojciech1982M3188LOTTO02:07:15
510195Laskowski Tomasz1986M3189TEAM PKO BANK POLSKI02:12:44
5121922Sawicki Adam1986M3190HUSARIA LC Elektronik02:16:52
516413Majchrzak Tomasz1986M3191MAJCHRZAKOWY KLUB SPORTOWY02:22:16
5231808Skotnicki Bartosz1981M3192LIRENE BIKE TEAM02:33:18
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
11529Kozysa Wojciech1980M3 Warszawa  
2604Mroczek Hubert1979M3 KK Catena Wyszków  
3738Wierzbowicz Michał1986M3 100k  
4643Adamczyk Paweł1982M3 Accelerating Poland Bike Team  
5108Rządca Jacek1983M3 Świat Rowerów Team  
61046Tkacz Tomasz1987M3 Żyrardów  
7579Rudziński Paweł1980M3 Twister Team  
82001Kordowski Konrad1980M3 WIELISZEW HERON TEAM  
9534Bylak Paweł1981M3 Małopole