7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Legionowo, 2019-03-31
Wyniki dla sektora 10 ,Dystans MINI
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.Klub-MiastoCzas
224Rogiński Marcin1977M49626T4B Team01:28:07 
(3)
213Piotrowicz Kamil1985M310854T4B Team01:29:30 
(2)
694Szot Aleksander1994M212610BIKE SALON TEAM01:31:01 
(5)
716Słupek Jarosław1989M213112rasputin69 team01:31:07 
(5)
219Kraśniewski Piotr1984M313265T4B Team01:31:09 
(3)
472Kozicki Sławomir1973M415445Włocławek01:32:33 
(4)
424Seifert Paweł1983M316777Płocki Klub Kolarski01:33:17 
(3)
618Kosidło Jakub1993M217018Piaseczno01:33:24 
(5)
1353Praxmajer Marcin1973M417654Płocki Klub Kolarski01:33:40 
(3)
1026Buczel Mateusz1984M317782HPE ESKOM01:33:43 
(4)
723Podbielski Piotr1975M419060E.SKLEP.PL TEAM01:34:25 
(4)
355Błaszczyk Jakub2001M12016Płocki Klub Kolarski01:34:46 
(3)
1308Wołosz Wojciech1980M3233103KK24h01:36:35 
(4)
146Pyłko Grzegorz1982M3236105KROSS STAFF TEAM01:36:41 
(6)
274Cieślak Marcin1972M424380Smurfit Kappa Adventures Team01:37:22 
(6)
138Kopczyński Jacek1973M424883Smurfit Kappa Adventures Team01:37:52 
(6)
663Grabowski Rafał1983M3250108ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:37:56 
(4)
445Suproń Kamil1982M3258113Warszawa01:38:30 
(5)
221Sprusiński Jakub1982M3259114T4B Team01:38:33 
(6)
2121Kordowski Dariusz1985M3260115WIELISZEW HERON TEAM01:38:33 
(4)
471Kaczyński Michał1984M3262116Mrągowo01:38:41 
(6)
824Kacprzak Marcin1993M226920Warszawa01:39:10 
(3)
1084Szymański Piotr1967M528322Józefów01:39:44 
(5)
1107Mosiej Grzegorz2001M128710Warszawa01:39:58 
(7)
371Szajewski Paweł1976M4288101Łomianki01:40:01 
(7)
500Wilczyński Paweł1983M3291121Nowy Dwór Mazowiecki01:40:07 
(3)
672Nguyen Robert1991M229222IBOX Mała Liga Cycling Team01:40:11 
(7)
1077Urbański Artur1981M3293122Warszawa01:40:14 
(4)
886Nowak Seweryn1986M3296123MCP Bike Team01:40:26 
(7)
166Łaniewski Piotr1971M4300106Legionowo01:40:42 
(4)
128Kowalski Andrzej1978M4301107Smurfit Kappa Adventures Team01:40:45 
(7)
829Banasiak Michał1978M4309111MAGIC NIGHT RADOM01:41:25 
(6)
351Mikołajczyk Emil1974M4312114Brańszczyk01:41:32 
(5)
837Barbachowski Jerzy1968M531424Warszawa01:41:34 
(5)
487Cywka Zbigniew1966M531725Club Bike Zwoleń01:41:39 
(4)
778Boratyński Marcin1977M4321116Białystok01:41:43 
(5)
220Tarapata Mariusz1990M232527Warszawa01:42:21 
(4)
638Sotkiewicz Igor2002M133412Nowa Iwiczna01:43:06 
(7)
845Falejczyk Paweł1974M4335123T4B Team01:43:11 
(6)
326Kalata Paweł1975M4338124Warszawa01:43:25 
(7)
637Mazurek Grzegorz1981M3341137Warszawa01:43:41 
(7)
322Dulz Marcin1980M3342138RB Riders01:43:44 
(7)
736Płaciszewski Michał1981M3343139Legionowo01:43:49 
(6)
1432Grudziąż Rafał1981M3345140RIDE43team01:43:57 
(7)
1078Michałowski Artur1983M3346141PRUSZKÓW01:43:59 
(6)
1073Polisiakiewicz Paweł1981M3351144Pruszków01:44:25 
(6)
104Majewski Krzysztof1979M3357148Pęcice Małe01:45:01 
(7)
2618Stempniak Sebastian1985M3367151TEAM PKO BANK POLSKI01:45:49 
(8)
1813Adamczyk Waldemar1976M4369131LIRENE BIKE TEAM01:45:52 
(7)
1088Zakrzewski Dawid1977M4381136Warszawa01:46:44 
(6)
227Dąbrowski Jarek1970M4389139Łomianki01:47:32 
(8)
770Koloński Arkadiusz1977M4395142RB Riders01:47:49 
(6)
616Nowak Krzysztof1974M4396143Chotomów01:47:50 
(6)
69Gołoś Marcin1979M3398160Pruszków01:47:54 
(6)
726Cywka Rafał1990M241033Club Bike Zwoleń01:49:02 
(5)
277Grudna Monika1982K3237Alltop Stag Team01:49:42 
(8)
686Szczepański Marcin1980M3414165DAX Rowery Legionowo01:49:58 
(6)
1359Laskowski Paweł1989M241534BEPS RACING TEAM01:50:00 
(8)
619Pieniak Jakub2004MJ41611Warszawa01:50:03 
(8)
126Kuchcik Filip2004MJ42312WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:51:34 
(6)
1650Witkowski Marcin1980M3424166Warszawa01:51:35 
(9)
1809Wysocki Grzegorz1957M642511LIRENE BIKE TEAM01:51:38 
(8)
335Sieradz Dariusz1968M543234DAX Rowery Legionowo01:52:04 
(6)
698Jarosiewicz Michał1989M243538Warszawa01:52:51 
(5)
1079Szymański Rafał1981M3439169Zerwani z łańcucha01:53:40 
(7)
248Małolepszy Janusz1970M4440155RAZEM TRENUJEMY SPORT01:53:44 
(7)
348Krasuska-Błachnio Ewa1985K3298TRIATHLON SIEDLCE CLUB01:53:48 
(9)
165Pasiewicz Jacek1986M3441170ATRAM KOMINKI01:53:48 
(6)
1944Wdowiak Wojciech1977M4443157Warszawa01:54:23 
(6)
230Pucia Sebastian1976M4447159Radzymin01:55:10 
(8)
1020Kominek Mikołaj1973M4452160Józefów01:56:08 
(6)
1711Kamiński Tomasz1973M4455162HUSARIA LC Elektronik01:56:29 
(5)
762Chrobak Rafał1983M3458176Legionowo01:56:59 
(9)
79Petryczko Igor1979M3460177T4B Team01:57:30 
(7)
1003Darłak Grzegorz1993M246140Allianz Partners MTB01:57:30 
(8)
250Pieczyński Mariusz1976M4463163Nowa Wieś01:57:49 
(8)
1095Żołądek Piotr1983M3464178Mińsk Mazowiecki01:58:02 
(9)
1202Nowak Szymon2003MJ46613Instal Projekt01:58:10 
(8)
1201Kozicki Rafał1985M3467180Instal Projekt01:58:14 
(6)
1092Galeński Janusz1949M647016UŚMIECHNIJ SIĘ I RUSZ01:58:58 
(9)
179Sosnowski Bartosz1977M4471166RB Riders01:58:58 
(9)
624Rogalski Krzysztof1946M74729Warszawa01:58:59 
(9)
996Klaus Monika1979K33711KAMYK Radzymin MTB TEAM01:59:00 
(8)
1431Paszkowska-Grudziąż Anna1981K33812RIDE43team01:59:22 
(9)
1925Ośka Dawid1978M4477167HUSARIA LC Elektronik01:59:36 
(7)
194Juszczak Tomasz1972M4479169BNP Paribas02:00:04 
(8)
1203Nowak Ireneusz1973M4485171Instal Projekt02:00:59 
(9)
838Kowalski Michał1971M4486172Warszawa02:01:13 
(9)
1086Naciążek Bianka1972K44114TS REGLE02:01:14 
(9)
1136Kacprzak Aneta1980K34313Rowerowa Team02:01:39 
(9)
1016Małkowska Katarzyna1987K34615Warszawa02:03:53
153Szulc Rafał1973M4498177Legionowo02:06:27
567Seferyniak Marzena1977K44817BNP Paribas02:06:34
789Stefańska Elżbieta1977K44918BNP Paribas02:06:34
1923Myszkowski Bartek1976M4499178HUSARIA LC Elektronik02:06:36
450Skorupka Sylwia1990K2508Venezia MTB02:06:37
57Tosiek Wojciech1982M3501188LOTTO02:07:27
1926Piasecki Piotr1975M4502179HUSARIA LC Elektronik02:07:46
365Baranowski Romuald1968M550439Płocki Klub Kolarski02:08:21
437Krupa Paweł1967M550841Płock02:09:50
1802Kowalik Zbigniew1972M4511183LIRENE BIKE TEAM02:13:25
196Laskowska Elwira1987K35216Radzymin02:14:33
1922Sawicki Adam1986M3512190HUSARIA LC Elektronik02:17:20
565Trzciński Piotr1974M4513184PITERCYCLES02:18:06
560Benesz Magdalena1981K35418Otwock02:19:42
512Chrzanowski Ryszard1946M751413Akademia Ruchu Płock02:21:21
283Stępień Paweł1973M4515185DAMOVO BIKE TEAM02:22:03
170Małysz Katarzyna1986K35519BIKE SALON TEAM02:22:15
413Majchrzak Tomasz1986M3516191MAJCHRZAKOWY KLUB SPORTOWY02:22:23
449Kulesza Marcin1976M4517186Warszawa02:23:13
164Sierakowski Jacek1989M251841ATRAM KOMINKI02:23:51
1924Olszewski Wojciech1968M551942HUSARIA LC Elektronik02:24:00
1859Skrzypczak-Smoleń Edyta1985K35620Warszawa02:24:40
43Dąbrowski Marcin1975M4520187Warszawa02:26:08
191Machula Mariusz1973M4521188Legionowo02:26:15
532Jankowski Wincenty1952M652221Warszawa02:30:21
1806Paziewska Patrycja1982K35821LIRENE BIKE TEAM02:33:38
1808Skotnicki Bartosz1981M3523192LIRENE BIKE TEAM02:33:40
23Skolimowski Krzysztof1961M552443Warszawa - Wilanów 02:34:04
389Galeńska Anna1946K5594UŚMIECHNIJ SIĘ I RUSZ02:40:11
1803Kowalik Monika1980K36022LIRENE BIKE TEAM02:41:31
764Dobrowolski Aleksander1946M752614Pruszków02:53:59
917Czajka Wiktoria1996K2619KAMYK Radzymin MTB TEAM02:59:55
737Szymoński Janusz1946M752816RADIO MARYJA03:34:37