7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nowy Dwór Mazowiecki, 2019-04-14

Kategoria M3, Dystans MAX - 51.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 66

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1767Góralewski Łukasz1983M31KK Catena Wyszków01:41:02
4118Karwat Kamil1983M32Świat Rowerów Team01:43:13
6751Kuczyński Adrian1985M33KK Catena Wyszków01:44:22
7140Kołodziejek Paweł1980M34BIKE SALON TEAM01:44:46
91190Chruślak Marcin1983M36Geodetic Dobry Kurs Team01:45:54
81394Kleczaj Jarosław1987M35NRF HEPU RACING01:45:55
11385Mazur Grzegorz1986M38metrobikes.pl01:46:14
101717Sienkiewicz Artur1982M37WIELISZEW HERON TEAM01:46:20
12119Skalski Kacper1982M39Świat Rowerów Team01:46:38
16448Zakrzewski Jerzy1984M311IM Logistic Rafbike Cycling Team01:47:45
15570Bożeń Jarosław1984M310Geodetic Dobry Kurs Team01:47:46
18918Białek Patryk1988M312KAMYK Radzymin MTB TEAM01:48:44
22154Witeska Jacek1984M313WIELISZEW HERON TEAM01:49:34
232636Kwiatkowski Michał1983M314TEAM PKO BANK POLSKI01:49:57
262999Sienkiewicz Sebastian1980M315WIELISZEW HERON TEAM01:50:39
28711Kaczmarski Artur1986M316NRF HEPU RACING01:51:09
30573Sadło Przemysław1981M317NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:51:38
331035Lesiak Jarosław1982M318Grodzisk Mazowiecki01:52:35
37569Wieczorek Maciej1980M319Bike Fun Legionowo01:53:17
40670Rybak Artur1979M320GERAPPA01:54:11
462016Kocik Rafał1980M321Geodetic Dobry Kurs Team01:54:36
501330Bakuła Marek1979M322Geodetic Dobry Kurs Team01:55:21
531716Zygner Tomasz1984M323Absolute Bikes Team01:55:34
54755Babacz Aleksander1983M324NRF HEPU RACING01:55:41
55661Kosiński Marcin1979M325ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:55:51
58109Stanisławski Marek1980M326Warszawa01:56:30
59620Różycki Jacek1984M327ROZYCKY TEAM01:56:52
6284Szewczyk Marcin1984M328OŚKA Warszawa01:57:27
63628Sobczak Krzysztof1983M329Geodetic Dobry Kurs Team01:57:28
65538Wójcik Justyn1981M331ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:58:28
64251Prus Marcin1983M330AirBike.pl01:58:30
67800Wojciechowski Wojciech1980M332KK Catena Wyszków01:59:22
69576Strąk Jarosław1982M333NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:59:39
701552Gliszczyński Michał1979M334Velmar Viridian Polska Team01:59:50
72702Wasiak Damian1982M335KK Catena Wyszków02:00:13
741071Łopatka Krystian1983M336ASD Consulting02:00:33
7713Górnicki Michał1985M337Bike Fun Legionowo02:01:06
80161Furtak Sławomir1984M338Bike Fun Legionowo02:01:20
812004Siess Mateusz1986M339T4B Team02:01:30
821307Kłysz Artur1980M340ROZTOCZE CYCLING TEAM02:01:44
83438Maślany Janusz1980M341Gostynin02:02:18
911364Szymczak Krzysztof1982M342Absolute Bikes Team02:03:24
93821Bartnik Tomasz1981M343OŚKA Warszawa02:03:54
95693Szymaniuk Wojciech1983M344Jabłonna02:04:14
972200Kisson Daniel1981M345MARCELI TEAM02:04:45
1001273Abramek Piotr1981M346Warszawa02:05:14
102491Demiańczuk Tomasz1982M347Z-Hotel02:05:45
1091309Albrycht Mikołaj1984M348Geodetic Dobry Kurs Team02:06:26
1141334Kruszewski Andrzej1985M349Velmar Viridian Polska Team02:07:13
117793Giera Marcin1983M350Cegielnia02:07:50
121290Ptaszyński Bartosz1980M351DAMOVO BIKE TEAM02:09:18
124123Kwiatkowski Rafał1985M352Kraft Automotive Team02:09:23
125292Zwierko Łukasz1982M353DAMOVO BIKE TEAM02:09:32
1261409Rusinowski Grzegorz1979M354ENEA KS ENERGIA KOZIENICE02:10:05
136714Kalisz Jan1982M355Warszawa02:11:41
147209Bartosiak Paweł1979M356PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 02:14:41
150374Paprota Przemysław1979M357AGR PŁOŃSK02:14:47
152114Marcinkiewicz Sebastian1979M358Świat Rowerów Team02:15:16
15487Ochędzan Grzegorz1979M359Bike Fun Legionowo02:15:50
1612001Kordowski Konrad1980M360WIELISZEW HERON TEAM02:18:42
166729Smolik Paweł1983M361Płock02:20:01
1721405Uchal Rafał1985M362Bike Fun Legionowo02:22:08
174633Flis Kamil1983M363Nowy Dwór Mazowiecki02:22:23
1771252Szewczyk Andrzej1982M364Warszawa02:25:20
1831147Rutkowski Piotr1981M365Velmar Viridian Polska Team02:31:35
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1701Sarnacki Przemysław1982M3 KK Catena Wyszków