7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nowy Dwór Mazowiecki, 2019-04-14

Kategoria M3, Dystans MINI - 26.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 151

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1356Baranowski Przemysław1981M31Ramę na Ramię00:51:20
2700Krupa Emil1987M32PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 00:51:21
3546Szczepański Mariusz1979M33Niewiadów Boro00:51:26
4108Rządca Jacek1983M34Świat Rowerów Team00:51:33
6695Cichocki Rafał1987M35CRMS AUTO CZĘŚCI00:51:42
7775Rojek Kamil1988M36KK Catena Wyszków00:51:47
9572Chmielewski Patryk1986M37Warszawa00:52:27
10643Adamczyk Paweł1982M38Accelerating Poland Bike Team00:52:33
15922Mrowiński Adam1979M39KAMYK Radzymin MTB TEAM00:53:17
171317Marcinkiewicz Grzegorz1986M310NASZ BIKE TEAM00:53:19
301343Pawelec Filip1981M312Grafika i Ilustracja00:56:01
291054Trujnara Jarosław1980M311ISOVER MTB TEAM LUBLIN00:56:09
33697Kozłowski Jan1987M313CRMS AUTO CZĘŚCI00:56:10
36235Korzeb Michał1982M315DAMOVO BIKE TEAM00:56:23
351979Drzewiecki Grzegorz1979M314LOYALTY POINT RACING TEAM00:56:30
37475Chojnacki Artur1980M316Warszawa00:56:31
38675Kwiatkowski Krzysztof1982M317BEAT BIKE00:56:55
3971Rocki Mariusz1981M318BOKSERSKA AUTOSERWIS00:56:57
451417Dużyński Michał1980M319MCP Bike Team00:57:40
46765Gębara Rafał1985M320Decathlon Team00:57:41
471400Mazur Mikołaj1986M321WIELISZEW HERON TEAM00:57:51
48787Siwiński Łukasz1980M322Polski Klub MTB00:58:12
52534Bylak Paweł1981M323Małopole00:58:22
53659Wierzbicki Maciej1985M324ENEA KS ENERGIA KOZIENICE00:58:31
545Kołodziej Łukasz1987M325Brzesko00:58:31
551410Laskowski Paweł1985M326KK CYKLON WARSZAWA00:58:32
57506Karwowski Jakub1984M327DSV00:58:46
64609Golec Tomasz1979M328ENEA KS ENERGIA KOZIENICE00:59:13
66823Seifert Paweł1983M329Płocki Klub Kolarski00:59:29
67272Szymański Hubert1979M330Kiełpin00:59:32
681131Walęcki Michał1985M331Ząbki00:59:42
6914Smoleń Paweł1987M332Warszawa00:59:53
70404Starko Piotr1979M333Warszawa00:59:55
71500Wilczyński Paweł1983M334Nowy Dwór Mazowiecki01:00:08
741087Jóźwiak Przemysław1983M335WOLNI TEAM01:00:15
752035Turant Jarosław1982M336Warszawa01:00:18
762900Lipka Rafał1981M337WIELISZEW HERON TEAM01:00:20
80556Domański Rafał1985M338Domy Drewniane DOMPOL01:00:26
82256Kamiński Wojciech1984M339Warszawa01:00:36
84921Dorsz Jacek1980M340KAMYK Radzymin MTB TEAM01:00:38
871701Halicki Piotr1983M341Białystok01:00:55
88604Mroczek Hubert1979M342KK Catena Wyszków01:00:57
91690Trojanek Łukasz1985M344MCP Bike Team01:01:03
90768Romanowski Kamil1981M343Wysportowani Racing Team01:01:04
92400Zgorzałek Daniel1982M345POLSTAR DOORS TEAM01:01:08
95174Behnke Przemysław1982M346Płocki Klub Kolarski01:01:15
971418Cieloch Tomasz1980M347MCP Bike Team01:01:19
100192Grabowski Paweł1979M348MCP Bike Team01:01:34
105783Stępel Wojciech1981M349Ciasteczkowy Potwór01:01:41
1071141Goluch Marcin1981M350Kraft Automotive Team01:01:42
108999Rządkowski Wojciech1979M351Warszawa01:01:43
109439Szymański Bartosz1981M352Warszawa01:01:49
11188Kornatowski Mateusz1988M353AGR PŁOŃSK01:02:11
1131939Świder Andrzej1979M354Janusze Polskiego Kolarstwa01:02:12
1151368Żak Tomasz1984M355Łódź01:02:17
116436Królewski Karol1982M356Józefów01:02:27
1201010Laczkowski Grzegorz1981M358Bike Fun Legionowo01:02:34
119663Grabowski Rafał1983M357ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:02:35
1291077Urbański Artur1981M359Warszawa01:02:58
1311128Rychter Maciej1980M360SZALONE IMADŁO01:02:58
133306Przybylski Piotr1981M361BIKE SALON TEAM01:03:22
138158Sawicki Grzegorz1980M362Fantsmagoria Racing01:03:32
1392607Kostrzewa Jakub1986M363TEAM PKO BANK POLSKI01:03:35
143610Mikołajczuk Łukasz1981M364ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:04:02
1441005Kubicki Patryk1986M365Allianz Partners MTB01:04:07
147580Czyżewski Bogdan1985M366MARCELI TEAM01:04:11
158849Sawicki Piotr1983M368Warszawa01:04:56
1571945Cendrowski Jarosław1980M367Janusze Polskiego Kolarstwa01:04:59
1661835Kurek Jarosław1979M370Kozienice01:05:07
161614Ząbczyński Michał1983M369Warszawa01:05:10
1701318Grzyb Maciej1981M371Kobyłka01:05:27
1732000Krauze Tomasz1982M373Warszawa01:05:29
1711044Żebrowski Marcin1983M372Allianz Partners MTB01:05:32
175600Łagowski Jacek1980M374INTERCARS SONIC BIKE TEAM01:05:45
1861078Michałowski Artur1983M376PRUSZKÓW01:05:53
182392Wolny Piotr1982M375e-point bike team01:05:56
192296Kamiński Rafał1979M379DAMOVO BIKE TEAM01:06:02
189846Zajączkowski Michał1979M378Warszawa01:06:03
1872015Zając Piotr1983M377Educational Testing Service (ETS) Global01:06:07
199416Podwysocki Łukasz1983M380Ciasteczkowy Potwór01:06:36
201308Podgórski Bartosz1987M381Góra Kalwaria01:06:40
2041931Szuchnik Sebastian1986M382TS MERAN OTWOCK01:06:50
2161982Karpiński Norbert1982M384Bike Fun Legionowo01:07:35
2171416Szafraniec Michał1982M385Piotrkow Trybunalski01:07:37
212207Augustyniak Dariusz1979M383PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:07:37
222686Szczepański Marcin1980M386DAX Rowery Legionowo01:08:05
230358Kliś Jakub1985M387Józefów01:08:32
232473Urbański Bartłomiej1980M388PWPW RACING TEAM01:08:37
2371338Polisiakiewicz Paweł1981M390Pruszków01:08:54
2341565Król Paweł1983M389ROZTOCZE CYCLING TEAM01:08:57
2401397Sobiech Łukasz1986M391Warszawa01:09:17
24522Budzikowski Michał1980M392Pruszków01:09:27
24847Dworzański Michał1980M394DRUŻYNA TVN01:09:32
2471201Kozicki Rafał1985M393Instal Projekt01:09:36
2531340Gryboś Piotr1981M396Brwinów01:09:58
2521415Moykowski Aleksander1984M395Warszawa01:09:59
2562608Pawlikowski Sebastian1984M397TEAM PKO BANK POLSKI01:10:20
2592112Kalinowski Michał1980M398Bike Concept01:10:22
261748Pasiewicz Piotr1980M399Legionowo01:10:34
2641109Tratkiewicz Łukasz1979M3100Absolute Bikes Team01:10:52
273451Strzelecki Jakub1987M3101Venezia MTB01:11:29
275516Cywiński Marcin1983M3102TS MERAN OTWOCK01:11:36
2831079Szymański Rafał1981M3103Teresin01:12:19
2871127Jałowiecki Piotr1982M3104Nowy Dwór Mazowiecki01:12:49
288474Dąbroś Łukasz1980M3105DEUTSCHE BANK POLSKA01:12:54
2912465Gaworski Dawid1988M3106PRZYPAŚNIKI TEAM01:12:55
29369Gołoś Marcin1979M3107Pruszków01:13:01
2952401Kupis Piotr1981M3108Janusze Polskiego Kolarstwa01:13:07
2961384Dziemitko Piotr1986M3109Warszawa01:13:15
3002089Wrotek Paweł1983M3111MGG Dobry Kurs Team01:13:22
2981060Siemaszko Michał1981M3110Warszawa01:13:32
3032622Walczak Maciej1985M3112TEAM PKO BANK POLSKI01:13:44
304313Kowalski Bartłomiej1981M3113Kampinos01:13:57
3061132Matysiuk Radosław1986M3114PSG01:13:58
3071260Strąk Tomasz1983M3115HOT WHEELS01:14:27
310295Szmyd Grzegorz1985M3116DAMOVO BIKE TEAM01:14:49
3131342Świderski Przemysław1981M3118Józefosław01:15:09
3141140Koziorowski Adam1979M3119STRABAG BIKE TEAM01:15:10
312688Niemyjski Jarosław1983M3117Bike Fun Legionowo01:15:10
3212324Goszczyński Łukasz1983M3121WIELISZEW HERON TEAM01:15:21
3221327Słotwiński Michał1985M3122ABC DATA BIKE TEAM01:15:26
3171148Łapiński Grzegorz1982M3120MARCELI TEAM01:15:28
3241348Gołębiewski Paweł1981M3123AGR PŁOŃSK01:15:43
3281921Gapisz Marcin1985M3124HUSARIA LC Elektronik01:16:15
3292150Walczak Paweł1988M3125Zerwani z łańcucha01:16:31
33061Kania Sebastian1980M3126DRUŻYNA TVN01:16:41
33181Miernik Michał1979M3127Warszawa01:17:26
3361068Rachański Grzegorz1986M3128Warszawa01:17:43
3402152Gutowski Michał1980M3130Izabelin-Dziekanówek01:18:04
3381411Bogusz Tomasz1980M3129BOELS RENTAL01:18:11
3451316Podlewski Piotr1980M3131Warszawa01:18:34
3501305Andrejczuk Paweł1984M3132Warszawa01:20:01
351743Ozimkiewicz Łukasz1985M3133Radzymin01:20:15
352762Chrobak Rafał1983M3134Legionowo01:20:20
3621900Ochman Arkadiusz1981M3135Warszawa01:24:40
3631336Sierakowski Tomasz1985M3136PINCET PLUS01:25:00
364195Laskowski Tomasz1986M3137TEAM PKO BANK POLSKI01:25:34
367820Kowalski Zbigniew1988M3138PSG01:27:57
3701922Sawicki Adam1986M3139HUSARIA LC Elektronik01:29:53
3721061Kondracki Michał1983M3140Warszawa01:31:04
3731386Strąk Paweł1983M3141HOT WHEELS01:37:04
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
11511Graczyk Kamil1979M3 MARCELI TEAM  
2401Szulim Piotr1980M3 POLSTAR DOORS TEAM  
31067Sawicki Piotr1983M3 Warszawa  
41345Rychlicki Rafał1985M3 Geodetic Dobry Kurs Team  
51049Wójtowicz Wojciech1988M3 ENEA KS ENERGIA KOZIENICE  
6785Górecki Karol1983M3 MYBIKE.PL  
71256Martinowski Marek1980M3 Mota Engil CE  
8452Szulim Paweł1982M3 Venezia MTB  
9647Pałyska Kamil1986M3 Geodetic Dobry Kurs Team  
101339Dyk Wojciech1982M3 Warszawa