7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nowy Dwór Mazowiecki, 2019-04-14

Kategoria OPENM, Dystans MINI - 26.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 397

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1356Baranowski Przemysław1981M31Ramę na Ramię00:51:20
2700Krupa Emil1987M32PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 00:51:21
3546Szczepański Mariusz1979M33Niewiadów Boro00:51:26
4108Rządca Jacek1983M34Świat Rowerów Team00:51:33
552Posadzy Tomasz1973M41PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM00:51:40
6695Cichocki Rafał1987M35CRMS AUTO CZĘŚCI00:51:42
7775Rojek Kamil1988M36KK Catena Wyszków00:51:47
81374Płusa Szczepan1962M51Starachowice00:52:19
9572Chmielewski Patryk1986M37Warszawa00:52:27
10643Adamczyk Paweł1982M38Accelerating Poland Bike Team00:52:33
111381Polonis Wiktor1978M42Płocki Klub Kolarski00:52:35
121383Dobrzyński Michał1975M43ATLAS SPORT00:52:45
13446Rostek Jerzy1964M52Erkado RT Kraśnik00:53:06
1433Gregorowicz Marek1977M44BIKE SALON TEAM00:53:07
161315Niebielski Bartosz2001M11KAMYK Radzymin MTB TEAM00:53:11
15922Mrowiński Adam1979M39KAMYK Radzymin MTB TEAM00:53:17
171317Marcinkiewicz Grzegorz1986M310NASZ BIKE TEAM00:53:19
18110Krupa Andrzej1963M53PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 00:53:36
191142Świerczyński Samuel2002M12Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team00:54:02
20130Krzyczkowski Michał1998M21INTERCARS SONIC BIKE TEAM00:54:06
21232Pogorzelski Zdzisław1970M45LOTTO00:54:21
221254Barul Sławomir1964M54Niewiadów Boro00:54:30
23665Oniśk Damian2001M13Wertepowiec Łochów00:54:43
25596Pietrzak Andrzej1974M47JAKOOBCYCLES BKK TEAM00:54:53
24850Kallas Arkadiusz1976M46Warszawa00:54:56
26387Tuski Maciej1978M48AEGON CYCLING TEAM00:55:15
27641Adamczyk Bogusław1960M55Accelerating Poland Bike Team00:55:21
301343Pawelec Filip1981M312Grafika i Ilustracja00:56:01
281143Borkowski Sylwester1977M49ISOVER MTB TEAM LUBLIN00:56:06
311777Grot Mariusz1973M410NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:56:07
291054Trujnara Jarosław1980M311ISOVER MTB TEAM LUBLIN00:56:09
33697Kozłowski Jan1987M313CRMS AUTO CZĘŚCI00:56:10
321066Kopyść Zbigniew1966M56Erkado RT Kraśnik00:56:11
36235Korzeb Michał1982M315DAMOVO BIKE TEAM00:56:23
34586Sotyn Marcin1991M22BIKE SALON TEAM00:56:28
351979Drzewiecki Grzegorz1979M314LOYALTY POINT RACING TEAM00:56:30
37475Chojnacki Artur1980M316Warszawa00:56:31
38675Kwiatkowski Krzysztof1982M317BEAT BIKE00:56:55
3971Rocki Mariusz1981M318BOKSERSKA AUTOSERWIS00:56:57
41223Zieliński Adam1978M412Zielonka00:57:01
40929Surdyk Maciej1977M411KAMYK Radzymin MTB TEAM00:57:01
422701Marszałek Paweł1991M23Legionowo00:57:12
4368Świderski Tadeusz1968M57TIMBUD TEAM00:57:19
442054Świderski Tomasz1973M413Warszawa00:57:36
451417Dużyński Michał1980M319MCP Bike Team00:57:40
46765Gębara Rafał1985M320Decathlon Team00:57:41
471400Mazur Mikołaj1986M321WIELISZEW HERON TEAM00:57:51
491344Kamela Jan2000M14WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:58:07
48787Siwiński Łukasz1980M322Polski Klub MTB00:58:12
501178Kmita Robert1990M24AGR PŁOŃSK00:58:13
51229Tomczak Igor2003MJ1Luks Dwójka Danielo Sportswear00:58:18
52534Bylak Paweł1981M323Małopole00:58:22
53659Wierzbicki Maciej1985M324ENEA KS ENERGIA KOZIENICE00:58:31
545Kołodziej Łukasz1987M325Brzesko00:58:31
551410Laskowski Paweł1985M326KK CYKLON WARSZAWA00:58:32
56860Błaszczyk Grzegorz1973M414Płocki Klub Kolarski00:58:40
57506Karwowski Jakub1984M327DSV00:58:46
582255Michalak Jacek1973M415Patnet Team00:58:49
61668Rydel Marcin1978M418IGT MTB TEAM00:58:58
591350Patalan Dariusz1976M416TIMBUD TEAM00:59:04
62769Guzenda Michał2002M15IM Logistic Rafbike Cycling Team00:59:04
6072Jarszak Jarosław1972M417Sobików00:59:06
64609Golec Tomasz1979M328ENEA KS ENERGIA KOZIENICE00:59:13
632734Dużyński Sebastian1975M419MCP Bike Team00:59:17
651991Mirecki Bartłomiej1991M25Żyrardów00:59:25
66823Seifert Paweł1983M329Płocki Klub Kolarski00:59:29
67272Szymański Hubert1979M330Kiełpin00:59:32
681131Walęcki Michał1985M331Ząbki00:59:42
6914Smoleń Paweł1987M332Warszawa00:59:53
70404Starko Piotr1979M333Warszawa00:59:55
71500Wilczyński Paweł1983M334Nowy Dwór Mazowiecki01:00:08
72703Stempień Marek1978M420KK Catena Wyszków01:00:12
741087Jóźwiak Przemysław1983M335WOLNI TEAM01:00:15
78355Błaszczyk Jakub2001M17Płocki Klub Kolarski01:00:16
771962Karulak Janusz1962M58Warszawa01:00:16
732137Walkiewicz Igor1999M16MARCELI TEAM01:00:18
752035Turant Jarosław1982M336Warszawa01:00:18
762900Lipka Rafał1981M337WIELISZEW HERON TEAM01:00:20
791031Skrzypczak Marcin1975M421Warszawa01:00:24
80556Domański Rafał1985M338Domy Drewniane DOMPOL01:00:26
811122Sztylka Rafał1974M422IGT MTB TEAM01:00:28
82256Kamiński Wojciech1984M339Warszawa01:00:36
84921Dorsz Jacek1980M340KAMYK Radzymin MTB TEAM01:00:38
83344Urbański Sebastian1978M423Otwock01:00:42
852323Romaniuk Sebastian1975M424MCP Bike Team01:00:44
861255Wrzesień Robert1965M59Niewiadów Boro01:00:47
871701Halicki Piotr1983M341Białystok01:00:55
88604Mroczek Hubert1979M342KK Catena Wyszków01:00:57
91690Trojanek Łukasz1985M344MCP Bike Team01:01:03
90768Romanowski Kamil1981M343Wysportowani Racing Team01:01:04
891007Rajchert Radosław1976M425PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:01:05
92400Zgorzałek Daniel1982M345POLSTAR DOORS TEAM01:01:08
981805Badowski Jacek1967M511LIRENE BIKE TEAM01:01:11
941501Gromek Arkadiusz1972M426METTLER TOLEDO01:01:11
96612Korytkowski Marcin1993M26Legionowo01:01:12
95174Behnke Przemysław1982M346Płocki Klub Kolarski01:01:15
971418Cieloch Tomasz1980M347MCP Bike Team01:01:19
93772Jastrzębski Stanisław1959M510KK Catena Wyszków01:01:19
991362Kita Marcin1978M427Warszawa01:01:26
102353Milewski Ireneusz1957M61Warszawa01:01:33
100192Grabowski Paweł1979M348MCP Bike Team01:01:34
1011503Post Marek1975M428Szczęsne01:01:36
1031064Paulanis Cyprian1989M27MYBIKE.PL01:01:39
105783Stępel Wojciech1981M349Ciasteczkowy Potwór01:01:41
1071141Goluch Marcin1981M350Kraft Automotive Team01:01:42
108999Rządkowski Wojciech1979M351Warszawa01:01:43
104797Andrys Bartosz1976M429Ramę na Ramię01:01:46
1061018Staniec Filip2000M18Kross MTB Team01:01:46
109439Szymański Bartosz1981M352Warszawa01:01:49
110111Zakrzewski Andrzej1976M430LOTTO01:02:05
11188Kornatowski Mateusz1988M353AGR PŁOŃSK01:02:11
1121056Chabuda Sławomir1959M512Erkado RT Kraśnik01:02:12
1131939Świder Andrzej1979M354Janusze Polskiego Kolarstwa01:02:12
1151368Żak Tomasz1984M355Łódź01:02:17
1141378Młynarczyk Adam1970M431Rawa MTB01:02:18
116436Królewski Karol1982M356Józefów01:02:27
118554Grabek Radosław1975M432Warszawa01:02:30
1171012Randak Adam1991M28Pajęczno01:02:32
1201010Laczkowski Grzegorz1981M358Bike Fun Legionowo01:02:34
119663Grabowski Rafał1983M357ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:02:35
123824Kacprzak Marcin1993M210Warszawa01:02:42
1212100Bachański Rafał1977M433Zerwani z łańcucha01:02:43
1222828Waracki Mateusz1993M29Ostrów Mazowiecka01:02:49
124571Gawkowski Robert1973M434DAX Rowery Legionowo01:02:53
127796Bielecki Jakub1989M211DSV01:02:54
1251392Szymczyk Marek1955M62PRB KOMBUD Radom01:02:55
1291077Urbański Artur1981M359Warszawa01:02:58
1311128Rychter Maciej1980M360SZALONE IMADŁO01:02:58
126819Godlewski Dominik2003MJ2WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:03:02
128558Lasek Marcin1974M435Legionowo01:03:02
132472Kozicki Sławomir1973M436Włocławek01:03:06
130333Brodzik Andrzej1963M513Baran Cycling Team01:03:10
136152Barnaś Paweł1975M439Bike Concept01:03:17
135685Ołdak Marcin1973M438DAX Rowery Legionowo01:03:18
134794Rosiński Michał1975M437Warszawa01:03:19
133306Przybylski Piotr1981M361BIKE SALON TEAM01:03:22
138158Sawicki Grzegorz1980M362Fantsmagoria Racing01:03:32
1392607Kostrzewa Jakub1986M363TEAM PKO BANK POLSKI01:03:35
137803Janicki Sławomir1971M440Zerwani z łańcucha01:03:36
141753Knap Piotr1977M441KK Catena Wyszków01:03:45
140455Kurek Mirosław1967M514LOTTO01:03:47
1421379Szymański Robert1949M63KK CYKLON WARSZAWA01:03:49
1451057Kotuła Rafał1978M442Kraśnik01:03:59
143610Mikołajczuk Łukasz1981M364ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:04:02
1462007Biernacki Jakub1965M515Warszawa01:04:02
1441005Kubicki Patryk1986M365Allianz Partners MTB01:04:07
147580Czyżewski Bogdan1985M366MARCELI TEAM01:04:11
149208Cisowski Artur1977M444PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:04:11
148788Pałyga Łukasz1978M443NRF HEPU RACING01:04:15
1501711Kamiński Tomasz1973M445Józefosław01:04:20
15285Kuczyński Dariusz1975M446Żyrardów01:04:20
1511062Jasiński Tomasz1961M516Warszawa01:04:24
153837Barbachowski Jerzy1968M517Warszawa01:04:31
154220Tarapata Mariusz1990M212Warszawa01:04:35
15574Tomaszewski Bogdan1974M447TIMBUD TEAM01:04:48
158849Sawicki Piotr1983M368Warszawa01:04:56
156351Mikołajczyk Emil1974M448Brańszczyk01:04:57
1571945Cendrowski Jarosław1980M367Janusze Polskiego Kolarstwa01:04:59
1591084Szymański Piotr1967M518Józefów01:05:01
16095Matyszczak Damian2001M19Klub Kenko01:05:02
1661835Kurek Jarosław1979M370Kozienice01:05:07
1622005Wejner Olgierd1973M449MCP Bike Team01:05:08
163167Gawrysiak Maciej1967M519Międzylesie01:05:08
168839Kacprzak Marcin1976M451Warszawa01:05:09
16748Makowski Jacek1969M450TIMBUD TEAM01:05:10
161614Ząbczyński Michał1983M369Warszawa01:05:10
164487Cywka Zbigniew1966M520Club Bike Zwoleń01:05:11
165728Król Paweł1993M213Nadma01:05:15
1701318Grzyb Maciej1981M371Kobyłka01:05:27
1732000Krauze Tomasz1982M373Warszawa01:05:29
1692220Skwarek Bartosz2004MJ3INTERCARS SONIC BIKE TEAM01:05:29
1711044Żebrowski Marcin1983M372Allianz Partners MTB01:05:32
1721047Borcuch Marcin1977M452Szczęsne01:05:33
178561Łatkowski Łukasz1977M455Grupa Biegowa CHTMO01:05:34
1741149Wal Mariusz1977M453ISOVER MTB TEAM LUBLIN01:05:34
177594Nowak Filip1974M454Warszawa01:05:37
179380Włazałek Aleksander1999M110Stanwex II TEAM01:05:41
1801134Bakalarski Robert1973M456Pruszków01:05:41
1811312Janowski Łukasz1990M214Warszawa01:05:42
175600Łagowski Jacek1980M374INTERCARS SONIC BIKE TEAM01:05:45
176336Bober Zbigniew1946M71T4B Team01:05:48
18373Skiba Robert1973M457Nowe Grobice01:05:49
1881370Bochenek Wojciech1965M521Warszawa01:05:52
1861078Michałowski Artur1983M376PRUSZKÓW01:05:53
182392Wolny Piotr1982M375e-point bike team01:05:56
1901977Tyczyński Artur1977M459COMP TEAM01:05:57
18470Borowiecki Tomasz1975M458MYBIKE.PL01:06:00
1852555Sienkiewicz Zbigniew1953M64WIELISZEW HERON TEAM01:06:02
192296Kamiński Rafał1979M379DAMOVO BIKE TEAM01:06:02
189846Zajączkowski Michał1979M378Warszawa01:06:03
1872015Zając Piotr1983M377Educational Testing Service (ETS) Global01:06:07
1911373Porczyk Ernest1977M460Rawa MTB01:06:07
1931207Błaszczyk Sławomir1977M461Piaseczno01:06:19
1951025Lech Paweł1978M463Warszawa01:06:24
1941972Kościelniak Piotr1972M462BDC Development01:06:26
1961708Smejda Jacek1975M464Warszawa01:06:26
199416Podwysocki Łukasz1983M380Ciasteczkowy Potwór01:06:36
1981329Gozdecki Krzysztof1971M465BOUYGUES IMMOBILIER POLSKA01:06:39
201308Podgórski Bartosz1987M381Góra Kalwaria01:06:40
2001065Ustugov Denis1972M466Erkado RT Kraśnik01:06:40
197623Łuczyński Zbigniew1959M522Polski Klub MTB01:06:41
202679Kulesza Krzysztof1971M467BANK PEKAO TEAM01:06:43
203625Lasocki Andrzej1972M468Warszawa01:06:50
2041931Szuchnik Sebastian1986M382TS MERAN OTWOCK01:06:50
206417Świerczyński Dariusz1968M523Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team01:07:04
2051408Bartosiewicz Mariusz1972M469ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:07:04
2071189Homik Marcin1971M470Warszawa01:07:07
2091337Traczyk Norbert1973M472Warszawa01:07:12
2081998Kamiński Grzegorz1970M471Otwock01:07:12
211706Lewczuk Sławomir1975M473Urzut01:07:24
215829Banasiak Michał1978M475MAGIC NIGHT RADOM01:07:31
2161982Karpiński Norbert1982M384Bike Fun Legionowo01:07:35
2171416Szafraniec Michał1982M385Piotrkow Trybunalski01:07:37
2101070Walczak Marek1958M65Clear Bike Team01:07:37
212207Augustyniak Dariusz1979M383PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:07:37
2142902Dybek Jarosław1968M524Warszawa01:07:38
2131088Zakrzewski Dawid1977M474Warszawa01:07:38
2193Busza Marcin1973M477Kraft Automotive Team01:07:41
218325Roszkowski Hubert1975M476Piaseczno01:07:51
222686Szczepański Marcin1980M386DAX Rowery Legionowo01:08:05
221395Grocholewicz Mariusz1974M478Łódź01:08:06
2202800Brzeziński Michał2001M111MARCELI TEAM01:08:07
226198Mika Jakub1976M482DAX Rowery Legionowo01:08:11
2231009Fila Robert1973M479Otwock01:08:13
2241014Randak Robert1976M480Warszawa01:08:15
2271360Chmiel Artur1975M483NADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA01:08:17
2251259Młynarczyk Michał1973M481POLSTAR DOORS TEAM01:08:17
228504Szewczyk Benedykt1948M72Płocki Klub Kolarski01:08:24
2291393Kostrzewa Maciej1949M66PRB KOMBUJ01:08:30
230358Kliś Jakub1985M387Józefów01:08:32
233969Marczak Albert1977M484Warszawa01:08:36
231581Wolcendorf Edward1948M73JAKOOBCYCLES BKK TEAM01:08:36
232473Urbański Bartłomiej1980M388PWPW RACING TEAM01:08:37
2351346Czerepiński Sebastian1977M485Jabłonna01:08:47
2371338Polisiakiewicz Paweł1981M390Pruszków01:08:54
2341565Król Paweł1983M389ROZTOCZE CYCLING TEAM01:08:57
236426Lewandowski Krzysztof1961M525Sokół Bodzanów01:09:01
2382708Mroczek Rafał1976M486Warszawa01:09:11
2411955Kępa Marcin1977M487Patnet Team01:09:14
239367Piwowar Marek1957M67Baran Cycling Team01:09:16
2401397Sobiech Łukasz1986M391Warszawa01:09:17
242345Kaczorowski Aleksander1946M74WIELISZEW HERON TEAM01:09:23
2432606Komorowski Robert1973M488TEAM PKO BANK POLSKI01:09:23
246420Jarosiewicz Tomasz1996M215Warszawa01:09:26
24522Budzikowski Michał1980M392Pruszków01:09:27
2441966Nasiłowski Jarosław1966M526WAWA BIKE TEAM01:09:30
24847Dworzański Michał1980M394DRUŻYNA TVN01:09:32
2501320Laskowski Andrzej1976M490Nowy Dwór Mazowiecki01:09:35
2471201Kozicki Rafał1985M393Instal Projekt01:09:36
251335Sieradz Dariusz1968M527DAX Rowery Legionowo01:09:49
2491177Klimkiewicz Piotr1976M489MCP Bike Team01:09:50
2531340Gryboś Piotr1981M396Brwinów01:09:58
2521415Moykowski Aleksander1984M395Warszawa01:09:59
2541818Klepacki Mateusz1993M216Warszawa01:10:06
255616Nowak Krzysztof1974M491Chotomów01:10:10
257366Piejko Dominik1978M492Warszawa01:10:12
2562608Pawlikowski Sebastian1984M397TEAM PKO BANK POLSKI01:10:20
258696Weiss Krzysztof1962M528Kraft Automotive Team01:10:21
2592112Kalinowski Michał1980M398Bike Concept01:10:22
260334Popis Maciej1978M493TS MERAN OTWOCK01:10:25
263194Juszczak Tomasz1972M494BNP Paribas01:10:30
261748Pasiewicz Piotr1980M399Legionowo01:10:34
262780Skorek Janusz1956M68Warszawa01:10:43
2661257Waligóra Adam1990M218Chotomów01:10:48
2641109Tratkiewicz Łukasz1979M3100Absolute Bikes Team01:10:52
267658Ruciński Grzegorz1975M495ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:10:53
265726Cywka Rafał1990M217KLUB BIKE ZWOLEŃ01:10:56
268293Nieciecki Robert1972M496DAMOVO BIKE TEAM01:10:57
2692300Brzeziński Andrzej1977M497MARCELI TEAM01:11:07
2701971Stelmaszczyk Grzegorz1971M498Warszawa01:11:11
27144Socha Igor2003MJ4Zerwani z łańcucha01:11:15
272749Machowicz Jakub1972M499DAX Rowery Legionowo01:11:29
273451Strzelecki Jakub1987M3101Venezia MTB01:11:29
275516Cywiński Marcin1983M3102TS MERAN OTWOCK01:11:36
27426Stola Paweł1975M4100Warszawa01:11:38
2771944Wdowiak Wojciech1977M4101Warszawa01:11:42
2762530Rosłon Jakub1990M219Zerwani z łańcucha01:11:44
2801413Dzidek Marcin1990M220DSV01:11:51
279559Dzideczek Tomasz1968M530Józefów01:11:53
2781002Lemieszek Sławomir1959M529Warszawa01:11:55
281786Rymuza Patryk1996M221Podkowa Leśna01:12:05
2821809Wysocki Grzegorz1957M69LIRENE BIKE TEAM01:12:15
2831079Szymański Rafał1981M3103Teresin01:12:19
284379Włazałek Mariusz1974M4102Stanwex II TEAM01:12:33
2852400Kozak Tadeusz1951M610MARCELI TEAM01:12:40
286126Kuchcik Filip2004MJ5WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:12:47
2921311Jasek Krzysztof1974M4104Warszawa01:12:47
2871127Jałowiecki Piotr1982M3104Nowy Dwór Mazowiecki01:12:49
288474Dąbroś Łukasz1980M3105DEUTSCHE BANK POLSKA01:12:54
2912465Gaworski Dawid1988M3106PRZYPAŚNIKI TEAM01:12:55
29369Gołoś Marcin1979M3107Pruszków01:13:01
2891807Woźniak Marcin1976M4103Warszawa01:13:02
2901588Kamiński Mirosław1959M531Pęchery01:13:03
2952401Kupis Piotr1981M3108Janusze Polskiego Kolarstwa01:13:07
294289Borzęcki Adam1972M4105DAMOVO BIKE TEAM01:13:10
2961384Dziemitko Piotr1986M3109Warszawa01:13:15
3002089Wrotek Paweł1983M3111MGG Dobry Kurs Team01:13:22
3021923Myszkowski Bartek1976M4107HUSARIA LC Elektronik01:13:25
297719Karwowski Maciej1991M222DSV01:13:26
2992504Kondratowicz Łukasz1989M223Zerwani z łańcucha01:13:30
2981060Siemaszko Michał1981M3110Warszawa01:13:32
301930Gruca Marcin1976M4106KAMYK Radzymin MTB TEAM01:13:40
3032622Walczak Maciej1985M3112TEAM PKO BANK POLSKI01:13:44
304313Kowalski Bartłomiej1981M3113Kampinos01:13:57
3061132Matysiuk Radosław1986M3114PSG01:13:58
305204Ślusarczyk Maciej1968M532PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:14:03
3071260Strąk Tomasz1983M3115HOT WHEELS01:14:27
3091920Cykman Maciej1976M4109HUSARIA LC Elektronik01:14:30
3081925Ośka Dawid1978M4108HUSARIA LC Elektronik01:14:35
310295Szmyd Grzegorz1985M3116DAMOVO BIKE TEAM01:14:49
311153Szulc Rafał1973M4110Legionowo01:15:09
3131342Świderski Przemysław1981M3118Józefosław01:15:09
3141140Koziorowski Adam1979M3119STRABAG BIKE TEAM01:15:10
312688Niemyjski Jarosław1983M3117Bike Fun Legionowo01:15:10
3151956Siwiński Zdzisław1956M611Polski Klub MTB01:15:15
316713Bogdański Jacek1959M533Halinów01:15:17
3181369Sajna Marian1950M612Nowy Dwór Mazowiecki01:15:19
3212324Goszczyński Łukasz1983M3121WIELISZEW HERON TEAM01:15:21
3221327Słotwiński Michał1985M3122ABC DATA BIKE TEAM01:15:26
3192313Kopp Przemysław1969M4111PRZYPAŚNIKI TEAM01:15:27
3171148Łapiński Grzegorz1982M3120MARCELI TEAM01:15:28
3201975Majewski Bartosz1975M4112WAWA BIKE TEAM01:15:29
323791Jóźwik Daniel1976M4113Warszawa01:15:37
3241348Gołębiewski Paweł1981M3123AGR PŁOŃSK01:15:43
325549Bogucki Zbigniew1946M75WIELISZEW HERON TEAM01:15:45
32630Wydziałkiewicz Szymon1999M112Zerwani z łańcucha01:15:50
3271372Ferski Andrzej1952M613AGR PŁOŃSK01:16:03
3281921Gapisz Marcin1985M3124HUSARIA LC Elektronik01:16:15
3292150Walczak Paweł1988M3125Zerwani z łańcucha01:16:31
33061Kania Sebastian1980M3126DRUŻYNA TVN01:16:41
3321003Darłak Grzegorz1993M224Allianz Partners MTB01:17:24
3341926Piasecki Piotr1975M4115HUSARIA LC Elektronik01:17:25
33181Miernik Michał1979M3127Warszawa01:17:26
33340Wydziałkiewicz Marek1971M4114Zerwani z łańcucha01:17:36
3361068Rachański Grzegorz1986M3128Warszawa01:17:43
335354Mędel Piotr1971M4116Elwico01:17:50
3371530Graczykowski Marek1977M4117REXONA MTB TEAM01:17:58
3402152Gutowski Michał1980M3130Izabelin-Dziekanówek01:18:04
33951Kowalski Jacek1954M614Absolute Bikes Team01:18:11
3381411Bogusz Tomasz1980M3129BOELS RENTAL01:18:11
3422650Mroczkowski Mirosław1950M615Warszawa01:18:23
3411371Grzelak Mateusz2003MJ6Pomiechówek01:18:26
3441191Malinowski Tomasz1975M4118Jedlińsk01:18:30
343533Sowiński Edmund1942M76Płocki Klub Kolarski01:18:30
3451316Podlewski Piotr1980M3131Warszawa01:18:34
3461203Nowak Ireneusz1973M4119Instal Projekt01:18:52
3471376Sakowski Jan1948M77Nisko01:19:17
3491304Popławski Paweł1969M4121BNP Paribas01:19:30
348838Kowalski Michał1971M4120Warszawa01:19:30
3501305Andrejczuk Paweł1984M3132Warszawa01:20:01
351743Ozimkiewicz Łukasz1985M3133Radzymin01:20:15
352762Chrobak Rafał1983M3134Legionowo01:20:20
3532101Obidziński Paweł1958M616Kliwer Bike Team01:20:27
3541804Wiśniakowski Jacek1968M534LIRENE BIKE TEAM01:21:02
3551215Raszewski Robert1975M4122Warszawa01:21:11
3561328Pakosz Janusz1961M535Warszawa01:21:14
3581969 M412301:21:54
357311Biernacki Tadeusz1939M78Warszawa01:22:02
3591202Nowak Szymon2003MJ7Instal Projekt01:22:29
360477Agier Paweł1955M617Brójce01:23:38
3611367Wójcik Piotr1973M4124Łomianki01:24:07
3621900Ochman Arkadiusz1981M3135Warszawa01:24:40
3631336Sierakowski Tomasz1985M3136PINCET PLUS01:25:00
3651310Jakóbczyk Andrzej1969M4125metrobikes.pl01:25:32
364195Laskowski Tomasz1986M3137TEAM PKO BANK POLSKI01:25:34
3661924Olszewski Wojciech1968M536HUSARIA LC Elektronik01:25:55
367820Kowalski Zbigniew1988M3138PSG01:27:57
368449Kulesza Marcin1976M4126Warszawa01:28:25
369532Jankowski Wincenty1952M618Warszawa01:28:46
3701922Sawicki Adam1986M3139HUSARIA LC Elektronik01:29:53
371512Chrzanowski Ryszard1946M79Akademia Ruchu Płock01:31:00
3721061Kondracki Michał1983M3140Warszawa01:31:04
3731386Strąk Paweł1983M3141HOT WHEELS01:37:04
374764Dobrowolski Aleksander1946M710Pruszków01:38:35
3751634Skomorowski Marek1969M4127Marki01:38:51
376323Broncewicz Waldemar1946M711Warszawa01:40:49
37723Skolimowski Krzysztof1961M537Warszawa - Wilanów 01:41:38
378737Szymoński Janusz1946M712RADIO MARYJA02:16:31
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1175Kucher Maksym1994M2 Warszawa  
21511Graczyk Kamil1979M3 MARCELI TEAM  
32301Kado Grzegorz1963M5 WIELISZEW HERON TEAM  
4401Szulim Piotr1980M3 POLSTAR DOORS TEAM  
51067Sawicki Piotr1983M3 Warszawa  
675Tomaszewski Jakub2003MJ TIMBUD TEAM  
792Nowakowski Rafał1974M4 Warszawa  
8548Szturnoga Sylwester1970M4 Niewiadów Boro  
91345Rychlicki Rafał1985M3 Geodetic Dobry Kurs Team  
10117Woźnica Łukasz1994M2 Świat Rowerów Team  
111059Rusowicz Waldemar1955M6 Erkado RT Kraśnik  
121049Wójtowicz Wojciech1988M3 ENEA KS ENERGIA KOZIENICE  
13294Chustecki Wojtek1969M4 Warszawa  
14782Michalak Jacek1975M4 COLOR TEAM  
15785Górecki Karol1983M3 MYBIKE.PL  
161256Martinowski Marek1980M3 Mota Engil CE  
17452Szulim Paweł1982M3 Venezia MTB  
18647Pałyska Kamil1986M3 Geodetic Dobry Kurs Team  
191339Dyk Wojciech1982M3 Warszawa