7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nowy Dwór Mazowiecki, 2019-04-14
Wyniki dla sektora 5 ,Dystans MINI
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.Klub-MiastoCzas
668Rydel Marcin1978M46118IGT MTB TEAM00:59:10 
(3)
2734Dużyński Sebastian1975M46319MCP Bike Team00:59:20 
(2)
1991Mirecki Bartłomiej1991M2655Wysportowani Racing Team00:59:35 
(2)
823Seifert Paweł1983M36629Płocki Klub Kolarski00:59:36 
(3)
1131Walęcki Michał1985M36831Ząbki00:59:56 
(3)
14Smoleń Paweł1987M36932Warszawa00:59:58 
(2)
404Starko Piotr1979M37033Warszawa00:59:58 
(3)
2137Walkiewicz Igor1999M1736MARCELI TEAM01:00:21 
(3)
1087Jóźwiak Przemysław1983M37435WOLNI TEAM01:00:21 
(4)
2900Lipka Rafał1981M37637WIELISZEW HERON TEAM01:00:22 
(3)
256Kamiński Wojciech1984M38239Warszawa01:00:40 
(1)
1412Tomaszewska Julita1978K411TIMBUD TEAM01:00:40 
(3)
344Urbański Sebastian1978M48323Otwock01:00:47 
(3)
1701Halicki Piotr1983M38741Białystok01:01:07 
(4)
1007Rajchert Radosław1976M48925PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:01:09 
(3)
690Trojanek Łukasz1985M39144MCP Bike Team01:01:12 
(3)
174Behnke Przemysław1982M39546Płocki Klub Kolarski01:01:21 
(3)
612Korytkowski Marcin1993M2966Legionowo01:01:21 
(3)
1805Badowski Jacek1967M59811LIRENE BIKE TEAM01:01:27 
(5)
1362Kita Marcin1978M49927Bike Concept01:01:33 
(3)
1503Post Marek1975M410128Szczęsne01:01:38 
(3)
1064Paulanis Cyprian1989M21037MYBIKE.PL01:01:47 
(3)
797Andrys Bartosz1976M410429Ramę na Ramię01:01:50 
(4)
111Zakrzewski Andrzej1976M411030LOTTO01:02:11 
(3)
88Kornatowski Mateusz1988M311153AGR PŁOŃSK01:02:16 
(3)
1939Świder Andrzej1979M311354Janusze Polskiego Kolarstwa01:02:22 
(3)
1700Sobczak Magdalena1990K231WIELISZEW HERON TEAM01:02:39 
(3)
1010Laczkowski Grzegorz1981M312058Bike Fun Legionowo01:02:47 
(4)
819Godlewski Dominik2003MJ1262WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:03:05 
(3)
1128Rychter Maciej1980M313160SZALONE IMADŁO01:03:13 
(3)
472Kozicki Sławomir1973M413236Włocławek01:03:14 
(4)
152Barnaś Paweł1975M413639Bike Concept01:03:29 
(4)
803Janicki Sławomir1971M413740Zerwani z łańcucha01:03:39 
(3)
158Sawicki Grzegorz1980M313862Fantsmagoria Racing01:03:46
753Knap Piotr1977M414141KK Catena Wyszków01:03:59
610Mikołajczuk Łukasz1981M314364ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:04:06
2007Biernacki Jakub1965M514615Warszawa01:04:13
788Pałyga Łukasz1978M414843NRF HEPU RACING01:04:21
1450Pawlak Lidia1974K452TIMBUD TEAM01:04:45
74Tomaszewski Bogdan1974M415547TIMBUD TEAM01:04:55
1047Borcuch Marcin1977M417252Szczęsne01:05:39
594Nowak Filip1974M417754Warszawa01:05:50
1134Bakalarski Robert1973M418056Pruszków01:05:53
2555Sienkiewicz Zbigniew1953M61854WIELISZEW HERON TEAM01:06:07
1070Walczak Marek1958M62105Clear Bike Team01:07:38 
(3)
1416Szafraniec Michał1982M321785Piotrkow Trybunalski01:07:52 
(5)
2800Brzeziński Michał2001M122011MARCELI TEAM01:08:10
969Marczak Albert1977M423384Warszawa01:08:51 
(6)
1415Moykowski Aleksander1984M325295Warszawa01:10:10 
(5)
1340Gryboś Piotr1981M325396Brwinów01:10:13 
(5)
2504Kondratowicz Łukasz1989M229923Zerwani z łańcucha01:13:41
1305Andrejczuk Paweł1984M3350132Warszawa01:20:15