7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nowy Dwór Mazowiecki, 2019-04-14
Wyniki dla sektora 6 ,Dystans MINI
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.Klub-MiastoCzas
769Guzenda Michał2002M1625IM Logistic Rafbike Cycling Team00:59:15 
(3)
355Błaszczyk Jakub2001M1787Płocki Klub Kolarski01:00:25 
(3)
772Jastrzębski Stanisław1959M59310KK Catena Wyszków01:01:19 
(4)
783Stępel Wojciech1981M310549Ciasteczkowy Potwór01:01:51 
(4)
439Szymański Bartosz1981M310952Warszawa01:02:03 
(4)
436Królewski Karol1982M311656Józefów01:02:34 
(4)
554Grabek Radosław1975M411832Warszawa01:02:38 
(4)
663Grabowski Rafał1983M311957ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:02:46 
(4)
2100Bachański Rafał1977M412133Zerwani z łańcucha01:02:54 
(4)
571Gawkowski Robert1973M412434DAX Rowery Legionowo01:03:03 
(4)
796Bielecki Jakub1989M212711DSV01:03:06 
(4)
794Rosiński Michał1975M413437Warszawa01:03:28 
(4)
685Ołdak Marcin1973M413538DAX Rowery Legionowo01:03:29 
(5)
2607Kostrzewa Jakub1986M313963TEAM PKO BANK POLSKI01:03:52 
(5)
580Czyżewski Bogdan1985M314766MARCELI TEAM01:04:18 
(4)
208Cisowski Artur1977M414944PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:04:27 
(5)
85Kuczyński Dariusz1975M415246Żyrardów01:04:37 
(4)
1945Cendrowski Jarosław1980M315767Janusze Polskiego Kolarstwa01:05:06 
(4)
849Sawicki Piotr1983M315868Warszawa01:05:09 
(5)
614Ząbczyński Michał1983M316169Warszawa01:05:13 
(4)
2005Wejner Olgierd1973M416249MCP Bike Team01:05:14 
(4)
167Gawrysiak Maciej1967M516319Międzylesie01:05:15 
(5)
1835Kurek Jarosław1979M316670Kozienice01:05:21 
(5)
48Makowski Jacek1969M416750TIMBUD TEAM01:05:22 
(5)
2220Skwarek Bartosz2004MJ1693INTERCARS SONIC BIKE TEAM01:05:29 
(4)
600Łagowski Jacek1980M317574INTERCARS SONIC BIKE TEAM01:05:47 
(4)
380Włazałek Aleksander1999M117910Stanwex II TEAM01:05:51 
(5)
1312Janowski Łukasz1990M218114Warszawa01:06:00 
(5)
846Zajączkowski Michał1979M318978Warszawa01:06:11 
(4)
296Kamiński Rafał1979M319279DAMOVO BIKE TEAM01:06:15 
(5)
1207Błaszczyk Sławomir1977M419361Piaseczno01:06:23 
(6)
1025Lech Paweł1978M419563Warszawa01:06:32 
(5)
1065Ustugov Denis1972M420066Erkado RT Kraśnik01:06:48
308Podgórski Bartosz1987M320181Góra Kalwaria01:06:50
417Świerczyński Dariusz1968M520623Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team01:07:16
1259Młynarczyk Michał1973M422581POLSTAR DOORS TEAM01:08:22
198Mika Jakub1976M422682DAX Rowery Legionowo01:08:23
473Urbański Bartłomiej1980M323288PWPW RACING TEAM01:08:50
1346Czerepiński Sebastian1977M423585KPPW Wołomin01:09:02
2708Mroczek Rafał1976M423886Warszawa01:09:21
367Piwowar Marek1957M62397Baran Cycling Team01:09:22
22Budzikowski Michał1980M324592Pruszków01:09:46
47Dworzański Michał1980M324894DRUŻYNA TVN01:09:49
1109Tratkiewicz Łukasz1979M3264100Absolute Bikes Team01:10:54 
(7)
2706Sopińska Patrycja1983K3103Warszawa01:11:54 
(7)
379Włazałek Mariusz1974M4284102Stanwex II TEAM01:12:42
2089Wrotek Paweł1983M3300111MGG Dobry Kurs Team01:13:41 
(8)
2324Goszczyński Łukasz1983M3321121WIELISZEW HERON TEAM01:15:39 
(7)
1348Gołębiewski Paweł1981M3324123AGR PŁOŃSK01:15:49 
(8)